Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Blu-ray lejátszók

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-30 14:13:21

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1801) BBéci válasza spiky03 (#1800) üzenetére


BBéci
titán

Szerintem a 3D még úgy sem fog menni.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#1802) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

Szeretnék segítséget kéri BDP 6000 Philips blu-ray lejátszómmal kapcsolatban: NetTV funkciója (internetes tartalmak, böngészés,stb) 2 hete még kíválóan működött, 3 nappal ezelőtt szerettem volna használni, de csak üres (ikonok nélküli) főképernyő maradt, nem jött be a szolgáltatás. Wifi-n kapcsolódik a T-home routerhez, változtatás a beállításokban egyik készüléknél sem történt. NetTv cache-t űrítettem. Biztos, ami biztos alapon gyári beállítások visszaállítása történt, siker nélkül, majd újra telepítettem az amúgy rajta levő 1.61 utolsó firmware-t. Minden változatlan maradt. Philips support elmondta, hogy fejlesztették a szolgáltatást, IBM cloud használatával, kérdezzem meg ISP-t blokkolva van-e a következő két port: HHTP 80 és HTTP S443. T-home elmondta, hogy 80 nyitva (böngészés), másikat nem tudja micsoda, de biztos nyitva van... . Most jön a Philips megint, de szerintem azt fogják mondani, vigyem szervízbe. :(
Van esetleg ezzel kapcsolatban valakinek tapasztalata vagy bármilyen ötlete? Nagyon köszönöm előre is. :R

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#1803) spiky03 válasza BBéci (#1801) üzenetére


spiky03
veterán

Ez is megeshet, de lehet, hogy a normál lemezeket így vinné.
Persze mindet ki kell próbálni.
Mondjuk én a sajátomon nem próbáltam még BD25/BD50-ből származó m2ts-t lejátszani. Nekem sajnos nem viszi a HD hangos m2ts-eket az LG-m. A simákat viszi, pl amiket innen szedtem le: [link]
Természetesen a lossless-eket nem vitte, érdekesség, hogy haver LG BD550-e meg igen. :F

Nah mindegy nem nagy probléma. :)

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#1804) BBéci válasza spiky03 (#1803) üzenetére


BBéci
titán

Nem külső merevlemezről volt szó?
Sosem fogom megérteni, mi visz rá embereket LG és Philips lejátszók megvételére. Csak baj van velük.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#1805) spiky03 válasza BBéci (#1804) üzenetére


spiky03
veterán

Engem személyszeritn az vitt rá, hogy ezt tudtam viszonylag olcsón beszerezni Igaz azóta már 2x volt szervizben. de most amikor vissza adták egy másikat kaptam, kicserélték egy újra. de ha legközelebb is szarakodik akkor vissza kérem az árát és megveszem a Pioneer BDP-150-et valamint ez játszott le a legtöbb formátumot. Még az L5.1-es mkv-kat is viszi. :D
Röviden ennyi.

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#1806) AtaWrc válasza BBéci (#1804) üzenetére


AtaWrc
tag

Hát nem tom, tényleg szarok az lg lejátszók:
Rh 7500-ast 2005-óta használok, semmi gond, napi szinten van használva gyerkőcnél.
670-est 1 éve napi szinten, semmi gond.
Bd 550-es a családban hibátlan.
Lehet hogy mindig jót fogtunk ki?

[ Szerkesztve ]

(#1807) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Egyáltaán létezik olyan BD-lejátszó 25 körül ami nem kaki, és viszi a külső vinyón lévő anyagokat (1080p mkv, lossless audió, divx/xvid) és persze kezel több külső feliratot?

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#1808) Flashget válasza spiky03 (#1805) üzenetére


Flashget
félisten

Még az L5.1-es mkv-kat is viszi.

Ez tényleg erős érv a Pio 150K-val szemben. Igaz 2x szervízbe volt meg nem viszi ezt, nem viszi azt, de legalább olcsó :DDD
BBécihez hasonlóan én sem értem az embereket miért vesznek LG, Samsung BD lejátszókat csak a gond van velünk..igaz olcsóak :)

Realme GT Master Edition

(#1809) Flashget válasza AtaWrc (#1806) üzenetére


Flashget
félisten

régen nekem is volt LG CD meg DVD írói is jók voltak, de ma már a mostani optikai meghajtóikból LG-ből semmit se vennék max. TV-t.

Realme GT Master Edition

(#1810) spiky03 válasza Flashget (#1808) üzenetére


spiky03
veterán

Mondjuk ez az egy érv pont annyira nem érdekel. :D Mert ugye a legtöbb mkv L4.1-es.
Az meg azért erős túlzás, hogy nem visz ezt meg azt, mert eddig csak a lossless hangú (True-HD, DTS-HD) m2ts-el és a header strippinget tartalmazó mkv-al volt problémája. Az első annyira nem izgat, mert nem sok olyan videóm van, csak 1-2 HD demo, a másikat meg az mkvmerge-vél hip hop megoldom. :)

Egyedül ami az LG mellett szól, hogy tudja az avi/mkv lejátszást külső felirattal DLNA-n keresztül mindenféle program nélkül. Csupán win7-ben kellett beállítani két dolgot és lát mindent a gépről amit megosztottam.

Ennyi

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#1811) dudzsi


dudzsi
tag

Sziasztok!
Van egy LG BD670 lejátszom. Létezik az hogy az mkv kat nem lehet normálisan tekerni és a search funkcio se megy ugy mint divixnél?

(#1812) BBéci válasza dudzsi (#1811) üzenetére


BBéci
titán

Nem csak Neked, a többieknek is szól: a BD-játszók nem helyettesítenek egy dedikált médialejátszót, ezt tudomásul kellene venni!!! Lemezek lejátszására tervezik és készítik azokat. A többi csak mellékes és bizonytalan funkció.
Még az OPPO-k és a Cambridge Audio 751BD sem. :(

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#1813) gomzol válasza Flashget (#1809) üzenetére


gomzol
tag

Nálam anno a PC-ben elég rosszul szerepeltek az LG olvasói, aztán a házimozi szettem lett LG, aminek érdekes módon szintén a lejátszója produkál egyre furább dolgokat (már gyári lemezekkel is), úgyhogy ezek után a BD-lejátszónál már nem tudtam nekik bizalmat szavazni (pontosabban ők játszották el a bizalmamat). :)

(#1814) Flashget válasza gomzol (#1813) üzenetére


Flashget
félisten

Visszatértek a néhai GoldStar szintjükre...

Realme GT Master Edition

(#1815) koncsik válasza koncsik (#1802) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Hátha segít valakinek, megoldódott a probléma, ma nyomtam egy gyári beállítások visszaállítását, majd a kezdeti beállításoknál, angol nyelvet választottam (eddig is az volt), de nem Magyaro.-t választottam location-nél, hanem international-t. Wifi jelszó megadása, automatikus hálozat beállítás. és működik. :C

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#1816) digikábeles válasza Flashget (#1808) üzenetére


digikábeles
aktív tag

Én nagyon melléfogtam egy Panasonic dvd íróval. Alig akarja olvasni a dvd-ram lemezeket, pedig azok 100 ezerszer újraírhatók állítólag. Nem is használom már évek óta, csak a port fogja, eladni nem tudom.

(#1817) Flashget válasza digikábeles (#1816) üzenetére


Flashget
félisten

Hát olyan íróm nekem sem volt ellenben régebben Pioneer DVD meg BD íróm :)

Realme GT Master Edition

(#1818) tomsettil


tomsettil
csendes tag

Üdv!
2 hete vettem egy LG BD660 3D Blu-ray lejátszót. A gyári blu-ray lemezeket simán lejátsza, de írott lemezeket, amin pl. képek, filmek (divx, mkv) vannak, azokat egyáltalán nem játsza le, holott az adatlapján szerepel ez a funkció (BR-R/RE, lásd: http://www.lg.com/hu/dvd-blu-ray-lejatszok/lg-BD660-blu-ray-lejatszo - műszaki adatok - Lemez és AV formátumok). Nero-val és ImgBurn-nel is írtam lemezeket (BR-R és BD-RE-t is, adat lemez udf formátumban és videó BDMV formátumban, lezárva természetesen) és nem játsza le egyiket sem. DVD megy, USB-ről avi, mkv, képek szintén, csak az adat Blu-ray-jel van gond. Mit próbáljak még ki e téren? Ötletek?

(#1819) BBéci válasza tomsettil (#1818) üzenetére


BBéci
titán

Lehet, hogy én vagyok tájékozatlan, de még sosem hallottam olyanról, amit szeretnél. Adat Blu-ray asztali lejátszóba? :F
Merevlemezről játszasd le azokat!

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#1820) tomsettil


tomsettil
csendes tag

Igen, az adatlemezt úgy értem, hogy Blu-ray lemezen pl. képek vagy zene van, mint ahogy a DVD-re felírt fotók is adatlemeznek számítanak és azokat simán viszi. A lejátszó használati útmutatójában (link itt , 8. oldal) szintén leírták, hogy ezeket a lemezeket le kellene játszania, de nálam nem játsza le őket. Mellékelek egy képet erről.

Az útmutatóban ez áll:
- Film-, zene- vagy fényképfájlokat tartalmazó BD-R/RE lemezek.
- ISO 9660+JOLIET, UDF és UDF Bridge formátum

Ennyire félreértettem a használati útmutatót?

[L:http://prohardver.hu/dl/upc/2012-11/25/412186_xphahc5pwoaorlzi_bd660.jpg][link][/L]

[ Szerkesztve ]

(#1821) tomsettil válasza tomsettil (#1820) üzenetére


tomsettil
csendes tag

Jut eszembe: egyébként nem csak az adat formátummal van gond, hanem a videó Blu-ray-t sem játsza le, csak a gyári eredetit. Ha lemásolom (azt amit természetesen megvettem :) ), akkor azt már nem játsza le.

(#1822) Flashget válasza tomsettil (#1821) üzenetére


Flashget
félisten

rávan dugva a net?

Realme GT Master Edition

(#1823) koncsik válasza tomsettil (#1821) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Mi a hibaüzenet? Nincs összefüggés Cinaviával?

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#1824) tomsettil


tomsettil
csendes tag

Net nincs rádugva. A hibaüzenet csak annyi, hogy „check disk” és kiadja a lemezt, kb. 1-2 perc keresgélés után (mintha nem lenne a lemezen semmi). Cinaviás problémával még nem találkoztam (nem jelent meg erre vonatkozó hibaüzenet a képernyőn), de ha feltételezzük, hogy a másolt műsoros lemezeket ezért nem játsza le, akkor a képeket és a bedigitalizált házi videót blu-ray lemezre kiírva (miközben a specifikációja tartalmazza ezt a lehetőséget) vajon miért nem akarja lejátszani? Tulajdonképpen most ott tartok, hogy még nem sikerült beleraknom olyan írott blu-ray lemezt (bármi volt is rajta), amit lejátszott volna. :-/

(#1825) BBéci válasza tomsettil (#1824) üzenetére


BBéci
titán

#1804
Ezek szerint jogos a kérdésem. :((

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#1826) tomsettil


tomsettil
csendes tag

Az embereket a következő dolgok viszik rá, hogy LG és Philips lejátszókat vegyenek:
- A sok sz*r közül egyet csak ki kell választani
- viszonylag új és kiforratlan a technológia (különben nem lennének ilyen kérdések a fórumokon)
- nem tudom megvenni a piacon található összes lejátszót, hogy tapasztalatot gyűjtsek
- a legjobb(nak mondott) márkák egyes termékei is lehetnek gyári hibásak (a statisztikai adatok nem számítanak, ha éppen neked jut az a lejátszó, ami gyári hibás, hiába a legjobbnak mondott nevet festették a frontpanelre)

Mellesleg ha az LG valami miatt nem frankó, akkor ne írják le a speckóba, hogy az UDF formátumú lemezeket lejátsza, ha egyszer nem játsza le. Nem akarom egyik márkát sem blamáli, sem pedig az egekig magasztalni, mert a nónémek között is találhatsz egy olyan páldányt, ami még a flex korongot is lejátsza. De engem most egyáltalán nem érdekelnek más márkák, csak ez az egy, éspedig azért, mert ráírták, hogy lehet UDF formátumban megírt lemezen képet, zenét stb anyagot nézni, de a valóságban meg nem.

Ám ha valami használhatóbb ötleted lenne a "sosem fogom megérteni" tézisnél, azt azért bizony megköszönném! Jól jönne!

(#1827) Pierre75 válasza Flashget (#1808) üzenetére


Pierre75
senior tag

"Ez tényleg erős érv a Pio 150K-val szemben."
Annyiban jogosnak érzem ezt, mert nekem pl. a Planet Earth sorozata L5.1-ben van meg és már a BD370 is vitte bő 2 éve és most a Pana 110 is viszi.

A Pana-nak mondjuk a DL dvd lemezekkel gyűlt meg a baja, 10-ből 2-vel boldogul, amiket az LG és a Pio is nevetve lejátszik.

A Pio-nál ugyan van zoom, de egyből 2x-sel nyit, így a finom hangolás megmaradt az LG kiváltságának (16 fokozat). Van egy rakás francia dvd-m, ők pedig elég szépen eljátszanak a képaránnyal. Ilyenkor jól jönne ez a funkció, de ebben a formában a Pio megoldása nem sokat ér.

A Pio felismeri a feliratokat, divx-nél sem a képernyő közepére pakolja, mint a Pana, de minőségben mégis az LG volt eleddig a legjobb.

Nálam a Pio képtelen volt megnyitni a gyári Apocalypto BR lemezt. Firm frissítés után sem. Minden mást beolvasott. Míg a Pana gondolkodás nélkül vitte, az LG vagy 40 s-t töprengett rajta, de aztán neki is sikerült.

Képminőség: ebben egyértelmű a Pio fölénye, veri a Pana-t is, az LG nincs versenyben.
Szóval nem olyan egyszerű jól választani.

(#1828) Flashget válasza Pierre75 (#1827) üzenetére


Flashget
félisten

még1x.
L5.1-ből L4.1-t készíteni kb. 10 perc (filmhossz, hardver függő) ha megakarom tartani. ha nem megnézem HDMI kábelen keresztűl és PC-ről játszom le. viszont utána nekem speciel nincs gondom a fájlal csak mert mkv (lásd LG) de eddig ilyenbe, 20 db mkv esetében talán 2-3 volt.

Nálam a Pio képtelen volt megnyitni a gyári Apocalypto BR lemezt. Firm frissítés után sem.

melyik tipus ez a Pioból?
Mert a 140 nem kezelte az NTFS fájlokat a 150 már igen és másban is változhatott már.

Realme GT Master Edition

(#1829) Marcus88


Marcus88
tag

Sziasztok van nekem egy ilyen házimozi rendszerem:
[link]

Lenne egy olyan problémám hogy:

MKV filmeket szoktam rajta nézni és az AC-3 448kb/s 5.1 vagy az AC-3 640kb/s 5.1 hangzást azt szépen lejátsza,de ha egy filmnél van magyar vagy angol DTS 1510kb/s 5.1 akkor annál nem szól mindegyik hangszóróm.
Nem szól a center és a két hátsó hangszóró.A másik kettő,meg a mély az szól.

[ Szerkesztve ]

(#1830) Csabroncka válasza Marcus88 (#1829) üzenetére


Csabroncka
addikt

Jó kérdés. Átfutottam a specifikációt tehát a HD hangokkal is megbirkózik. Hogyan viszonyul a BD lemezekhez? Ezeken mi a helyzet a hangsávokkal?
Ezek gyermekbetegségek, tehát örülj ha egyáltalán feliratot és mkv-t kezel normálisan.. mindenesetre érdekes :(

"in medias res"

(#1831) Csabroncka


Csabroncka
addikt

Na fő kérdés feldobta-e valaki a BDP-150-re a 22.-ei firmware-t.
A leírás alapján nem sok dolog változik

;)

"in medias res"

(#1832) Flashget válasza Csabroncka (#1831) üzenetére


Flashget
félisten

azért érdekes a számozás..1.02 amivel vettem ez 1.05..hova lett az 1.03 és 1.04? kuka? :)
dehogy rakom fel még a végén letíltja az mkv fájlok lejátszását :D

Realme GT Master Edition

(#1833) BBéci válasza Marcus88 (#1829) üzenetére


BBéci
titán

A menüjében be van állítva a DTS stereo downmix.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#1834) Rekro


Rekro
aktív tag

Sziasztok!
A pioneer bdp-150-el kapcsolatba lenne 1-2 kérdésem.
Többen is ajánlották ezt a lejátszót, az érdekelne, hogy külsö vinyóról mkv+felirat/ bd iso tartalmakkal megbírkozik-e vagy ilyen igényeknek nem felel meg?

Köszi

(#1835) Flashget válasza Rekro (#1834) üzenetére


Flashget
félisten

külső pen vagy HDD-ről mkv+feliratot viszi gond nélkül csak hálózatban nem.
iso fájlokat egyik asztali BD lejátszó sem visz a pioneer sem. média lejátszók között vannak ilyenek.

Realme GT Master Edition

(#1836) Pierre75 válasza Flashget (#1828) üzenetére


Pierre75
senior tag

"L5.1-ből L4.1-t készíteni kb. 10 perc"
Ez rendbe van, de egyrészt alap elvárás nálam, hogy amit már kiírtam lemezre, azt ne kelljen másolgatni, csak betenni a lejátszóba, ahogy azt már 2 éve is tudta az LG.

"20 db mkv esetében talán 2-3 volt."
Nálam ez az arány 500/20.

"melyik tipus ez a Pioból?"
150-s nem tudott a gyári lemezzel mit kezdeni. Ez azért kínos. 1.02-vel jött, ezért a hiba után megnéztem az 1.05-tel, de azzal se. Nyugodtan frissíthetsz rá, mert az mkv-t az új firm-mel is szépen viszi.

Még egy dolog tetszett a Pio-ban, a menü beállítási lehetőségei. Pana fapados és nehézkes, míg a Pio logikus és gördülékeny.

(#1837) Flashget válasza Pierre75 (#1836) üzenetére


Flashget
félisten

Ez rendbe van, de egyrészt alap elvárás nálam, hogy amit már kiírtam lemezre, azt ne kelljen másolgatni, csak betenni a lejátszóba

ööö kiírás elött kell megnézni L4.1 vagy más TsMuxerbe pl. ha nem oké 10 perc konvertálás és utána kiírás.
vagy venni egy újraírható BD lemezt és azzal csekkolni a kiírandót.

Gyári lemez kapcsán a DB Live-ot engedted vagy sem?

[ Szerkesztve ]

Realme GT Master Edition

(#1838) Pierre75 válasza Flashget (#1837) üzenetére


Pierre75
senior tag

"kiírás elött kell megnézni L4.1 vagy más"
Amikor 2 éve kiírtam és gond nélkül játszotta le az akkori lejátszóm, akkor gondolnom kellett volna arra, hogy néhány év múlva egy másik lejátszóval már el se fog indulni?

"Gyári lemez kapcsán a DB Live-ot engedted vagy sem?"
Miután el se indult, csak pörgött 1 percet majd kiadta a lemezt első utam oda vezetett. Alapból engedélyezve volt, de letíltani se tudtam, mert kódot kért.

(#1839) elwood


elwood
csendes tag

Sziasztok,
Egy Sony S590-essel próbálkozom.

Első érdekesség, hogy az USB diszken lévő két partícióból az elsőt látja csak.

Azt olvastam itt is, hogy .mkv tud lejátszani, de azt a kettőt amit átmásoltam az első partícióra elutasította, mert hogy korrupt file, vagy nem támogatott formátum. Több éves fileok, nem tudom van-e valami spéci bennük.
Ezeket a WD HD simán lejátszotta.

Van valami trükk, hogy az mkv lejátszást aktiválni kell, vagy kényes valami spéci formátumra.

Köszönöm.

(#1840) BBéci válasza elwood (#1839) üzenetére


BBéci
titán

Nem kell semmit aktiválni, alaphelyzetben megy, de nem ajánlom médialejátszó helyett, ahogy egyik asztali Blu-ray lejátszót sem.
Ezt bele kellene írni az első hozzászólásba, de úgysem olvassák el az ide betévedők. :(

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#1841) FlashLed


FlashLed
senior tag

Sziasztok!
Újra zargatnálak titeket!
Egy LG Blu ray szakit keresnék!
Elmondanám a rövid sztorimat%
Adott egy LG BD550 blu ray lejátszó!Eddig tökéletes állapotú volt,míg meg nem kapta a 2012.09.27.-ei 5.277.00.C szoftver frissítést!Ezóta minden egy egyes mkv,divx stb fagy USB-n.HDMI nincs jel,csak amíg kiírja hogy LG és tölt befelé,mikor bejönne a HOME képernyő nincs kép,csak komponens és kompozit kimeneten!
Nagy nehezen LG-vel konzultáltam,rá is tettek egy régebbi FW-t hatalmas cigánykodás után.A verzió:4.874.00.C
Ezek után a fagyás jelenség megszűnt,de a HDMI probléma továbbra is fennáll!Tehát LG boot logonál van kép utána nincs.Valaki segítsen már mert megveszek.Ha a HDMI port hibás lenne,nyilván egyáltalán nem lenne kép,tehát nem hardver hiba.De mit lehet ezzel kezdeni?(hozzáteszem a lejátszó már nem garanciás)

The Mechanic

(#1842) BBéci válasza FlashLed (#1841) üzenetére


BBéci
titán

Ha tökéletesnek tartottad, miért frissítetted?
A gyártók ajánlása is az, ha nincs vele bajod, ne frissítsd!
A másik, hogy az asztali Blu-ray lejátszókat gyári lemezekhez tervezték, minden egyéb csak mellékes funkció, melyek zavartalan működését nem garantálják. Nem lennék meglepve, ha pár éven belül ezek eltűnnének, hiszen mindenki tudja, hogy honnan származnak a filmek, amiket a felhasználók lejátszanak.
Az OPPO-k ez év tavaszán kiadott firmware frissítése letiltotta az ISO lejátszást, és ez csak a kezdet.
Ettől függetlenül meg kell oldani a problémádat, amiben sajnos nem tudok segíteni.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#1843) elwood válasza BBéci (#1840) üzenetére


elwood
csendes tag

Persze én sem médialejátszónak vettem, de az itteni tesztekből úgy tűnt, hogy mellékhatásként az .mkv fileok jelentős részét viszi.

Ehhez képest tűnt furcsának, hogy a kételemű mintám meg sem nyekkent.

(#1844) FlashLed válasza BBéci (#1842) üzenetére


FlashLed
senior tag

Én ezt nyilván értem is,de ettől független a HDMI-nek akármilyen szoftvertől függetlenül mennie kellene!

The Mechanic

(#1845) Marcus88 válasza Csabroncka (#1830) üzenetére


Marcus88
tag

Heló.
BD lemezeket szépen lejátsza,mind isot mind mkv-t.Ugyan ugy külső vinyóról is.
Hangsávokat tudok váltani,azzal sincs gond.Csak ennyi,hogy DTS-nál nem szól pár hangszóró.
Amugy mindent lejátszik avi,dvd,bluray,mkv,zene,kép stb... semmivel nincs gond.

(#1846) BBéci válasza FlashLed (#1844) üzenetére


BBéci
titán

Jelenleg gyári lemezeket sem játszik le? Azoknak a képe, hangja sem megy ki HDMI-n?

(#1845) Marcus88
Leírtam, hogy szerintem mi lehet a baj.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#1847) Flashget válasza Pierre75 (#1838) üzenetére


Flashget
félisten

Alapból engedélyezve volt, de letíltani se tudtam, mert kódot kért.

én gondoltam az elején és beírtam: 0-0-0-0
ráhibáztam :)

[ Szerkesztve ]

Realme GT Master Edition

(#1848) FlashLed válasza BBéci (#1846) üzenetére


FlashLed
senior tag

Lejátszani lejátszik mostmár mindent,de egyszerűen HDMI-n semmi!
Csakis az LG boot logo jön ki HDMI-n utána semmi.

The Mechanic

(#1849) BBéci válasza FlashLed (#1848) üzenetére


BBéci
titán

Melyik kimeneten próbáltad a HDMI-n kívül? Talán a menüben kellene minden beállítást végigvizsgálni!

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#1850) FlashLed válasza BBéci (#1849) üzenetére


FlashLed
senior tag

A kompozit és a komponens kimenetek is mennek!(Mindkettőt próbáltam)
Próbáltam az összes létező felbontással,de semmi.

[ Szerkesztve ]

The Mechanic

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Blu-ray lejátszók
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.