Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Blu-ray lejátszók

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-30 14:13:21

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1751) Csabroncka válasza spiky03 (#1748) üzenetére


Csabroncka
addikt

Nem értelek teljesen, de ennyi válogatási idő alatt két BD-t is vettem... Ha ennyire kényes vagy mindenre vegyél egy médialejátszót, felesleges az asztali BD-player!

( bocs, lehet én reagálom túl, de nekem úgy tűnik, hogy nagyon sokáig nem érdemes válogatni. felesleges ugyanis mindig lesz újabb és jobb, aminek a minősége csak rosszabb (sajnos ez mindenre igaz, a régi pio DVD lejátszók sokkal korrektebbül össze voltak rakva mint most a BD lejátszók :( !)

"in medias res"

(#1752) spiky03 válasza Csabroncka (#1751) üzenetére


spiky03
veterán

Nem vagyok válogatós. Az LG is teljesen jó, amikor nem fagy ki az mkv. :U
Azokat a filmeket (avi, mkv) viszi amiket nézek, amit meg esetleg nem (header striping) azt is emgoldom egy kis progival. :)
A Pioneer-t is teszteltem és az is vitt mindent, úgyhogy azt veszek ha esetleg az LG megint feladja a harcot.
A feliratos filmeket meg nem nézem majd DLNA-n, ennyi, nem hiszem, hogy belehalok a másolgatásba.
A médialejátszó jelenleg nem izgat, mert viszi a BD amit szeretnék, nah meg eredeti lemezeket is gyűjtöm (már 24 darabnál tartok: ) ) nem csak "bűnözök". :D

Jah és nem haragszom rád. ;) :R

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#1753) fxgladiatus


fxgladiatus
csendes tag

Az asztali médialejátszók topikból irányitottak ét ide. Bár szerintem médialejátszó, vagy bluray lejátszó majdnem egykutya. Szeretném kikérni a hozzáértők véleményét. Rengeteg bluray lejátszó létezik. Szinte azonos tudással, de óriási árkülönbséggel. Mégis mi az, ami végett ilyen nagy a szórás. Az 5.1-től, és a 7.1-től most tekintsünk el, ez most nem lényeges. Ime néhány.
ONKYO BD-SP309 3D 60 ezer ft.
http://proteusaudio.hu/index.php?/Blu-Ray-lejatszo/ONKYO-BD-SP309-3D-kepes-Blu-Ray-lejatszo
Harman/Kardon BDT-30 3D 90 ezer ft.
http://proteusaudio.hu/index.php?/Blu-Ray-lejatszo/Harman/Kardon-BDT-30-3D-Blu-Ray-lejatszo
Cambridge Audio Azur 751BD 3D 200 ezer ft
http://www.cambridgeaudio.com/assets/documents/751BD_tech_spec.pdf
Asus O!Play BDS-700 60 ezer ft.
http://www.asus.hu/Multimedia/Bluray_HD_Media_Player/OPlay_BDS700/
A végére hagytam az Asust. Elfogadható ár, Mindent visz, szó szerint. Akkor mégis mi alapján lehet választani ezek közül. Mi a különbség, miért kerül az egyik 60 ezerbe, a másik 200 ezerbe? Nemrég olvastam egy vásárlói hozzászólást az Asussal kapcsolatban. Azt irja a tag, hogy a 3D-s full lemezeket nem olvassa. A teszt szerint viszont a 3D BD iso-t viszont igen. Most akkor mi van?

(#1754) junior11 válasza fxgladiatus (#1753) üzenetére


junior11
veterán

Rengeteg bluray lejátszó létezik. Szinte azonos tudással, de óriási árkülönbséggel.

Ez így nem igaz. Az árkülönbség megmutatkozik a kép- s hangminőségben egyaránt.

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#1755) Mercutio_ válasza fxgladiatus (#1753) üzenetére


Mercutio_
félisten

Részben a márkanevet fizeted meg pl. az ONkyo-ban.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#1756) jeni válasza Mercutio_ (#1755) üzenetére


jeni
félisten

éppenséggel az ONKYO BD-SP309-s Blu-Ray játékost adtak el féláron (39000 Ft) az akkor megszűnő Arena Saturn boltjában ami helyette a Media Markt lett.

(#1757) Mercutio_ válasza jeni (#1756) üzenetére


Mercutio_
félisten

Eigen, de általában nem féláron lehet megvenni semmit a boltokban :N

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#1758) Zsolthy88


Zsolthy88
csendes tag

Üdvözletem!
nem vagyok még rutinos a BD lejátszók terén, olyannyira nem, hogy vásárlás előtt kérdeznék párat, hátha van, aki tud segíteni.

Ami fontos
-3D
-BD ISO fájlok lejátszása
-full screen
-max 25.000 Ft van rá

Samsung ue40eh6030wxxh full hd 3d led tv-hez kellene valami, szívem szerint maradnék a samsung márkánál, de ha van jobb, az jobb :DD

előre is köszönöm a válaszokat!

Xbox Live - Zsolthy88HUN ------UFC3, Forza4

(#1759) Flashget válasza Zsolthy88 (#1758) üzenetére


Flashget
félisten

-BD ISO fájlok lejátszása

ilyet csak médialejátszóban kapsz.

-3D
-BD ISO fájlok lejátszása

ilyet meg biztosan nem kapsz 25K-ért

3D-s lejátszót kapsz 25K-ért samsungban amivel nem biztos, hogy jól jársz.

szerintem pótolj hozzá 15K-t és vegyél hozzá Pioneer BDP-150K vagy Panasonic DMP-BDT220EG
elég sokat írtunk már erről a két modellről a topicban.

BD ISO fájlokat meg ki kell írni BD-RE lemezre egy Pio 207 BD íróval 18-19K ha még nincs BD íród :)

[ Szerkesztve ]

Realme GT Master Edition

(#1760) JohannZimu válasza Flashget (#1759) üzenetére


JohannZimu
senior tag

Te mindig kiírod lemezre az iso-t, vagy bemountolod és m2ts-t nézel?

(#1761) Flashget válasza JohannZimu (#1760) üzenetére


Flashget
félisten

nem. van mikor a Pio lejátszó DLNA-n keresztűl nézem serviioval, de korábban a tv nem játszotta le az m2ts fájlokat ezért is vettem BD lejátszót.
de kiírni arra is jó BD-RE lemezre, hogy csekkolja vele az ember milyen a film (hibás vagy sem)

[ Szerkesztve ]

Realme GT Master Edition

(#1762) gomzol válasza fxgladiatus (#1753) üzenetére


gomzol
tag

Csak hogy bonyolítsam: 20 ezerért is van... :D
A fő kérdés az, hogy neked mikre van szükséged és mennyit tudsz rászánni. Ezen belül a teszteken legjobban szereplők valamelyikét válaszd, és már készen is vagy. A többivel szerintem ne foglalkozz. ;)

(#1763) animatrix11


animatrix11
őstag

üdv

dvd lejátszót szeretnék, ami blu-rayt is le tud játszani és usb is van rajta, milyet érdemes?
Fontos hogy usb-n kerrsztül mindent kezeljen, hallottam, hogy nem minden ismeri fel a külső 2,5"os hddket vagy csak ha fat32-re van formázva

illetve mi a 3d lejátszás? azt a tv-nek kell tudnia nem? vagy a filmből csinál valami kamu 3d-t ?

olyan 15-25e ft között gondolokozom, vannak samsung, philips stb márkák már elérhető áron

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#1764) digikábeles válasza animatrix11 (#1763) üzenetére


digikábeles
aktív tag

Olyan dvd lejátszó nincs, ami blu ray-t is lejátszik, viszont az utóbbit érdemes megvenni akkor is, ha csak dvd lemez lejátszása a cél.

(#1765) FlashLed


FlashLed
senior tag

Hello
Lehet nem épp megfelelő topik,de megkérdezném hátha van itt szaki!
Van egy LG BD550 Blu Ray lejátszó!Amióta megkaptad a legújabb frissítést neten keresztül,állandóan lefagyott MKV lejátszásnál,majd most már azt is csinálja,hogy HDMI kimeneten csak az LG logo van meg,ahogy tölt be,majd mikor bejönne a kép,már nincs jel.De komponens és kompozit kimeneten jó!
Valakinek ötlet?

The Mechanic

(#1766) animatrix11 válasza digikábeles (#1764) üzenetére


animatrix11
őstag

köszönöm

valaki olyan választ is tud adni, ami a kérdésre vonatkozik?

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#1767) spiky03 válasza FlashLed (#1765) üzenetére


spiky03
veterán

Vissza kell rá tenni egy régebbi fw-t.

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#1768) gomzol válasza animatrix11 (#1763) üzenetére


gomzol
tag

A blu-rayekről nézendő (azaz valódi, full HD, stb.) 3D-hez nem csak a TV-nek (amihez egyelőre még ugyebár 3D-s szemüveg is kell), de a lejátszónak is 3D-képesnek kell lennie, sőt, a köztük lévő HDMI-kábelnek is (mi több, ha a lejátszóból a kép egy erősítőn keresztül megy a TV-be, akkor még annak is).

A 3D-s lejátszók pedig többnyire tudnak olyat is, hogy a 2D-s filmet 3D-ssé alakítják, de az azért nem ugyanaz a minőség.

[ Szerkesztve ]

(#1769) animatrix11 válasza gomzol (#1768) üzenetére


animatrix11
őstag

és honnan lehet tudni hogy a külső hdd-t tudja olvasni akkor is ha ntfs-el van formázva? mert olvastam olyat hogy valamelyik csak a fat-est támogatja az meg sok mindenre nem jó...

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#1770) FlashLed válasza spiky03 (#1767) üzenetére


FlashLed
senior tag

És azt hogyan lehet megoldani?Régebbi fw- nem is találni már termék támogatásnál,és ráadásul újabb szoftver esetén vajon engedné egyáltalán visszatenni régebbit?

The Mechanic

(#1771) BBéci válasza animatrix11 (#1769) üzenetére


BBéci
titán

A gyártó honlapjáról, és/vagy a kezelési leírásából lehet tudni, hogy milyen formázású merevlemezeket, adattárolókat kezel.
Azt tudnod kell, hogy semelyik Blu-ray-lejátszó nem nevezhető teljes értékű médialejátszónak, illetve nem helyettesítik azokat.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#1772) Flashget válasza animatrix11 (#1769) üzenetére


Flashget
félisten

úgy hogy topic keresőbe beírod: ntfs

Realme GT Master Edition

(#1773) FlashLed válasza FlashLed (#1770) üzenetére


FlashLed
senior tag

Ötlet?

The Mechanic

(#1774) RudY válasza FlashLed (#1773) üzenetére


RudY
addikt

Picit "megguglizva" úgy tűnik, hogy nem vagy egyedül, LG elqrta ezt a firmware-t, valószínűleg túl keményre sikerült az általuk nagyon támogatott [védelem]. Nem nagyon lesz más megoldás, mint egy jó angolossal végigtúrni az LG BD550 firmware problémákkal foglalkozó fórumokat, mint pl. ez is: [link] és talán ez
[link]

(#1775) RudY válasza Zsolthy88 (#1758) üzenetére


RudY
addikt

A megadottak alapján akár ez is jó lehet: [Samsung BD-D5500], 25-30 ezer között még el lehet csípni itt-ott.
Nekem a 3D nélküli tesója van, amíg nem terjednek el a 4K tudású BD játékosok (1-2 év), addig ez bőven jó, utána mehet is a levesbe :K

(#1776) BBéci válasza RudY (#1775) üzenetére


BBéci
titán

Addigra elterjednek a 4K tévék és filmek is? Mikor az emberek 80-90 százaléka manapság divikszet, jobb esetben DVD-t néz.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#1777) jeni válasza RudY (#1774) üzenetére


jeni
félisten

ezzel a problémával fellehet keresni az LG szervizt,hogy tegyék vissza a korábbi állapotot,mert a mostani új firm. egy rakás ....

(#1778) FlashLed válasza RudY (#1775) üzenetére


FlashLed
senior tag

Köszönöm remélem sikerrel járok!

The Mechanic

(#1779) FlashLed válasza jeni (#1777) üzenetére


FlashLed
senior tag

Írnom kellene az LG-nek is esetleg?

The Mechanic

(#1780) RudY válasza BBéci (#1776) üzenetére


RudY
addikt

Remélem igen és villámgyorsan lenyomják az árakat is :DD Év végén a Hobbit megtöri a jeget és utána jön a kánaán, inkább ez, mint a világvége :DDD
Amúgy mindig is reménykedtem, hogy a fejlesztők és a gyártók inkább előre tekintgetnek és nem vissza a VHS korszakba, mert elég az a sutyerákoknak.

(#1781) BBéci válasza RudY (#1780) üzenetére


BBéci
titán

Szerintem a 4K tévék nem fognak egyhamar a megfizethető kategóriába tartozni. Ezt már a méretük alapján is ki lehet jelenteni, mert 60 colos képátló alatt semmi értelme az Ultra HD felbontásnak, de inkább 70-esben és annál nagyobban gondolkoznak a gyártók. A 60 colos full HD optimális nézési távolsága még 3 m sincs, ugyanez 4K-val még közelebbről lenne kihasználható. Ha bekukkantasz egy LCD tévés topikba, még 46 colost is csak elvétve keresnek, amit általában szintén 3-3,5 méterről néznek, tehát számukra a 1080-nak sincs látható értelme. A 4K a mozik számára lehet érdekes, mert a jelenleg jellemző 2K-s digitális vetítés minősége, felbontása édeskevés a celluloidról vetített filmekéhez képest.
Nálam a Hobbit semmilyen jeget nem tör meg, mert legfeljebb szakmai érdeklődésből fogok belekukkantani. Abszolút hidegen hagy a témája. Ugyanúgy, ahogy az eddig megjelent 3D filmek 90 %-a sem érdekel. Megkockáztatom, az emberek többségét szintén nem, de a 3D újdonsága miatt kénytelenek azokkal beérni, ami van.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#1782) animatrix11 válasza Flashget (#1772) üzenetére


animatrix11
őstag

Pont a Te hsz-ed találtam meg ezzel kapcsolatban: Pioneer BDP-150K

Szimpatikus a cucc viszont az mkv filmeknél írtál valamit, hogy nem kezel mindent, tv híján nem volt még dolgom HD filmekkel, de érdeklődének hogy végül mindent játszik vagy át kell alakítgatni, hogy menjen tökéletesen minden?

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#1783) spiky03 válasza animatrix11 (#1782) üzenetére


spiky03
veterán

A legegyszerűbb, ha elmész valamelyik MM-be ahol kapni és kipróbálod olyan filmekkel, amiket szoktál nézni. És akkor rögtön kiderül, hogy miket visz és miket nem.
Én amikor voltam tesztelni, nekem vitte azokat a filmeket/formátumokat, amiket szoktam nézni. Még azokat az mkv-kat is amiket az Lg-m nem (header stripping).
Szerintem is jó kis lejátszó.
Ha ismét bedöglik az LG, amit most kaptam vissza a szervizből, akkor vissza kérem az árát és ilyen Pio-t veszek majd. Egyedül a DLNA-ja "gyengébb" mert nem látja a külső feliratokat. Az LG-nél ezzel nincs gond, és semmilyen progi nem kell hozzá, hogy lássa a megosztott mappákat, ellenben a Pio-hoz kell progi. számomra csak egy az egy "hátránya" van a Pio-nak.

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#1784) animatrix11 válasza spiky03 (#1783) üzenetére


animatrix11
őstag

"A legegyszerűbb, ha elmész valamelyik MM-be ahol kapni és kipróbálod olyan filmekkel, amiket szoktál nézni. És akkor rögtön kiderül, hogy miket visz és miket nem."

Nem tudom milyen filmekkel kipróbálni, mert hd filmeket nem nézek mint írtam, meertr nincs hozzá tv, de nem jelenti azt hogy később nem lesz

és a media center mennyire jó? azt is láttam valami fentebbi hszben, max megmarad a jelenlegi sima dvd és mcről mehetne minden más

[ Szerkesztve ]

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#1785) spiky03 válasza animatrix11 (#1784) üzenetére


spiky03
veterán

Én néztem rajta HD filmeket, akkor is amikor még nem volt meg a plazmám, mert azokban a hang is jobb, mert általában az angol DTS mindben.
De pl torrent oldalakról tudsz leszedni pár filmet, vagy akár csak a sample-eket, és azt beviszed.

A média lejátszót nem ismerem, nekem csak a BD lejátszóm van, azt használom avi és mkv lejátszására is, valamint DVD/BD-re.

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#1786) animatrix11 válasza spiky03 (#1785) üzenetére


animatrix11
őstag

ok, köszi a helpet mindenkinek, még eldől mi lesz, lehet hogy 3d tv-t veszek amibe alapból benne van a lejátszó is

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#1787) Flashget válasza animatrix11 (#1782) üzenetére


Flashget
félisten

2 dolgot írtam.
1. a level 5.1-t nem játsza le illetve azokat amik nem L4.1-be készültek (miként a samsung, lg tv médialejátszója sem) át kell konvertálni 4.1-be és akkor viszi. ez eddig 20-ból 1x fordult elő.

2. az mkv mellé külön rakott feliratot nem játszotta le, de csak DLNA-ban az USB-ra kötött pen esetében vitte.

Realme GT Master Edition

(#1788) Flashget válasza animatrix11 (#1786) üzenetére


Flashget
félisten

ami a 24p filmeket nem fogja vinni..

Realme GT Master Edition

(#1789) BBéci válasza Flashget (#1788) üzenetére


BBéci
titán

Lejátssza azokat is, csak nem 24p-vel hanem 60-nal, tehát ricegősen.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#1790) Flashget


Flashget
félisten

mkv-be berakni a feliratot és egybe gyúrni kb. 10 perc TsMuxer progival, ha valaki nem akarja kiírni penre, lemezre, hdd-re. utána dlna-n keresztűl is lehet nézni.
de ilyen mkv nagyon kevés van ami engem érdekel amibe alapból nem tartalmaz se magyar szinkront, se magyar feliratot.

Realme GT Master Edition

(#1791) delig


delig
tag

Sziasztok!

Olyannal találkozott már vki, hogy a BD lejátszó faszagányosan viszi a a gyári BD-ket, avit, mkv-t, viszont a gyári meg írott DVD-kel baja van. Konkrétan a jelenetváltásoknál pici belaggol a hang. A képpel ilyenkor nincs gond, csak kimarad már milisec-re a hang. Hallható és zavaró is.
Továbbá előfordul olyan is, hogy bekapcsoljuk a lejátszót, elindul a film - tök mind1 miről - és 2-3 perc után előbb pár kockányira színes négyzetek jelennek meg a képen, majd totálisan begrízesedik a kép, jófomrán alig lehet látni vmit. Ha kikapcs-bekapcsot játszok, v a tv-ből kihúzom a HDMI-t majd vissza, akkor minden tutkeráj.

Vmi ötlet skacok?

LG BD670-ról lenne szó. Ezeket leszámítva korrekt kis gép, eddig mindent vitt. Firm az új van rajta.

Köszönöm!

(#1792) BBéci válasza delig (#1791) üzenetére


BBéci
titán

Mindegyik készülék kezelési könyvében, leírásában benne foglaltatik, hogy nem garantálják az írott lemezek hibátlan lejátszását. Ez már a DVD korszakban is így volt.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#1793) Flashget válasza BBéci (#1792) üzenetére


Flashget
félisten

de ő a gyárit is írta:
viszont a gyári meg írott DVD-kel baja van.

[ Szerkesztve ]

Realme GT Master Edition

(#1794) BBéci válasza Flashget (#1793) üzenetére


BBéci
titán

Újra elolvasva egyértelmű, hogy szervizbe kell vinni!

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#1795) delig válasza BBéci (#1794) üzenetére


delig
tag

Akkor marad így, még 1x 1 hónapig nem leszek lejátszó nélkül
Kösz szépen

(#1796) frici90


frici90
tag

Sziasztok. Házimozi vásárlás előtt állok. Gondolkodom egy Samsung HT 5530 házimozi rendszeren. Tudnátok vélemény mondani róla? Vagy esetleg ilyen árkategóriában jobbat ajánlani? Előre is köszönöm.

Sony Xperia Z2 (The Best Sony) ;)

(#1797) RudY válasza BBéci (#1781) üzenetére


RudY
addikt

Elméletileg tehát "kisebb" méretben nem is terveznek vagy gyártanak majd vajon megjelenítőket?
Nézegetem itt-ott az UHDTV dolgokat, de értelmes, tájékoztató jellegű leírást nem nagyon találtam (magyarul), nem igazán szakmai adatokkal teletömve. Plusz a BDXL-ről is jó lenne már normális cikkeket olvasgatni (igen, enyhe célzások ;)
Van-e egyáltalán létjogosultsága a már elérhető, 4k felkonvertálásra is képes BR lejátszóknak, ha gyakorlatilag csak HD TV-n nézi az ember?

(#1798) BBéci válasza RudY (#1797) üzenetére


BBéci
titán

Álláspontom szerint a 4K felkonvertálás felesleges mókusvakítás, bármilyen készülékről legyen szó. Ráadásul azt a 4K tévé is el tudja végezni, ugyanúgy, mint a mostani full HD-k.
Majd akkor írunk róluk, ha kaptunk tesztpéldányt.

(#1796) frici90
Az nem házimozi rendszer, hanem bögreszett.
Bővebben a Házimozi erősítő... topikban.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#1799) zsakaizoltan


zsakaizoltan
tag

Amennyiben veszek egy ilyet és külső, 1terrás vinyót usb porton keresztül rádugok, akkor a vinyón lévő BD50-es 3d-s iso file-as filmeket le fogja játszani? Köszi előre is a válaszokat!

LG 42lm620s, Egreat r6s, xbox 360 320gb.

(#1800) spiky03 válasza zsakaizoltan (#1799) üzenetére


spiky03
veterán

Nem.Azokat csak média lejátszóval tudnád lejátszani.
Max akkor tudod lejátszani, ha az ISO-ból kimásolod a legnagyobb méretű m2ts, és talán azt letudod játszani, de ugye így nem lesz menü, csak maga a film.

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Blu-ray lejátszók
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.