Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Blu-ray lejátszók

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-30 14:13:21

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#651) klevi1967 válasza ZolikaE46 (#648) üzenetére


klevi1967
tag

Nincs véletlenül 1 percnyi 7.1-es hangfájlod? kipróbálnám az Onkyom-on, hogy viszi-e.

(#652) ZolikaE46 válasza klevi1967 (#651) üzenetére


ZolikaE46
senior tag

Közbe találtam! innen töltheted is!

(#653) klevi1967 válasza ZolikaE46 (#650) üzenetére


klevi1967
tag

Hát nem semmi, de egyelőre szerintem 100 ropi körüli lesz az ára.

(#654) klevi1967 válasza ZolikaE46 (#652) üzenetére


klevi1967
tag

Köszi szépen! Már töltöm is. Este (otthon) megírom az eredményt.

(#655) ZolikaE46 válasza klevi1967 (#653) üzenetére


ZolikaE46
senior tag

A 320nak mondanak 80-90K-t a 220 külföldön 150 dollár szal itthon 40-50K-lesz kb. szerintem az még jó lehet... Még találtam egy ilyet ha érdekel! video

(#656) ZolikaE46


ZolikaE46
senior tag

(#652) ZolikaE46: Nem nyitja meg így a linket... úgy, hogy itt menj a downloadr-a!

(#654) klevi1967: Oks kíváncsian várom!

[ Szerkesztve ]

(#657) klevi1967 válasza ZolikaE46 (#656) üzenetére


klevi1967
tag

Már megtaláltam gúgli az én barátom. egy dts7.1-et és dolby7.1-et is viszek.

(#658) AtaWrc válasza klevi1967 (#645) üzenetére


AtaWrc
tag

"A BD670-esnek csak a készenléti fogyasztása nem tetszett."
Ez miért is?

Fogyasztás kikapcsolt állapotban1,8W alatt.

Ez akkor ennyi, ha a gyors indítás be van kapcsolva.

Amúgy 0,3w-ot vesz fel.

(#659) dudzsi


dudzsi
tag

Hello!
Van itt valakinek BD 670-s lejátszoja?

(#660) klevi1967 válasza ZolikaE46 (#656) üzenetére


klevi1967
tag

"Zolika E46 !": mind a két fájlt vitte, csak mivel 660-as, 2/3.1 discretenek írta, a másik pedig 3/3.1 volt az infóban, ha jól emlékszem. Nagyon jó hangzása volt, de hát ezt melyik filmekben lehet tapasztalni...?

(#661) klevi1967 válasza AtaWrc (#658) üzenetére


klevi1967
tag

"ATAWRC"...bocs, de a leírását néztem, abban a készenlétiről nem írtak, hogy gyors-indítás esetén ennyi. Amúgy meg több mint egy tízessel többet kellett volna adnom egy 670-ért :U , ami lehet, hogy kezeli az AC7.1 és DTS7.1-es hang- :K rendszereket.

(#662) ZolikaE46 válasza klevi1967 (#660) üzenetére


ZolikaE46
senior tag

Na jól van ennek örülök...

A film amit keresel Transformers 3 és a 43Gb-os verzió és angolba! Az 7.1 TrueHd

A film már nekem meg van.. csak nekem sajnos még el kell szaladnom az erősítőmért meg a pana lejátszómért, mert anélkül hiába néznék bármit is...

[ Szerkesztve ]

(#663) AtaWrc válasza dudzsi (#659) üzenetére


AtaWrc
tag

Szia

Kb 3 hónapja azt is használok.
Tudok valamiben segíteni?

(#664) dudzsi válasza AtaWrc (#663) üzenetére


dudzsi
tag

Megnéznéd hogy nálad lejátsz-e [link] et az mp4-t? Mert a kamerám amit csinál full hd-ba nem játsza le, nem támogatott felbontás ir. Nekem a leg frissebb frimware van fent. 660-s on megnézték már itt a forumon azon megy. Az lg levelezgetés után azt irta vigyem szervizbe mert mennie kellene. Kiváncsi vagyok hogy csak nálam van ez a gond vagy a frimware rossz. Köszi

(#665) spiky03


spiky03
veterán

Milyen BD játékost ajánlotok 30körül árban?
Ami lényeg, hogy vigye az mkv-kat rendesen, meg persze a divx-eket.
Eddig a kiszemeltem egy LG BD570-es, de ha tudtok ettől jobbat, akkor csak bátran. :)

Előre is thx!

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#666) AtaWrc válasza dudzsi (#664) üzenetére


AtaWrc
tag

Szia
Nekem is azt írja ki hogy a felbontás nem támogatott.
Szintén a neten megtalálható legfrissebb firmware van rajta.
Ha beviszed a szervizbe és változik valami légyszi jelezd, hogy mit csináltak.
Köszi
Hali

(#667) dudzsi válasza AtaWrc (#666) üzenetére


dudzsi
tag

Oké szólok ha többre jutok. Hétfön akarom elvinni szervizbe. De tuti hogy szoftveres gondja van. Mert BD660-nál megy ott meg más a frimware.

(#668) joci66 válasza dudzsi (#667) üzenetére


joci66
tag

Szia!
Nekem LG 570 van megnéztem nálam visszi.

(#669) spiky03 válasza joci66 (#668) üzenetére


spiky03
veterán

szia
én is olyat tervezek venni. igaz ajánlották a 670est is, de a 3D annyira nem vonz.
megvagy elégedve a cuccal? visz rendesen mindent? dlna jól használható?
thx

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#670) joci66 válasza spiky03 (#669) üzenetére


joci66
tag

Megvagyokvele elégedve.Visz mindent a dlna is műkődik meg a wifi is jó.

(#671) stanley00


stanley00
tag

Sziasztok,

Valaki tudna nekem egy egyértelű választ adni egy konkrét kérdésre? Persze olyan aki rendelkezik LG BD660 lejátszóval. A gyártó honlapján egyértelműen azt írják, hogy a Dolby Digital, Dolby Digital Plus és Dolby True HD hangokat csak 2 csatornában dekódolja. Ez valami vicc vagy csak tréfa? Esetleg valakinek aki szintén külön házimozi erősítőre köti van valami tapsztalata? A BD670-nél nincs ilyen leírva de azért nem fizetnék feltétlen plusz pénzt, hogy Smart legyen a lejátszó. Az nem érdekel.
Köszi a segítséget!

(#672) spiky03 válasza joci66 (#670) üzenetére


spiky03
veterán

Köszi szépen, akkor viszi rendesen az mkv-at is meg az m2ts-eket is?
Úgy néz ki én is egy ilyenre fogok akkor beruházni.
Ha már amikorra oda jutok sajnos már nelet majd kapni Pana G30-at, csak az új szériákat, amik meg mind 3D-ek, ahhoz meg csak jól jön ez a játékos. Igaz a 3D nem nagyon izgat, mert szerintem 42"-on nem vmi élvezetes. :D Bohóckodni jó lesz max :DDD

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#673) klevi1967 válasza stanley00 (#671) üzenetére


klevi1967
tag

stanley00! nekem a bd660 a dolby7.1 csatornából 5.1-et csinált, illetve dts7.1-ből 3/3.1-et. Ilyet még nem láttam, de élvezhetővolt tesztvideón.

(#674) stanley00 válasza klevi1967 (#673) üzenetére


stanley00
tag

Hát ez érdekes. Végül is nekem az lenne a lényeg, hogy a surround megmaradjon. Ha csak 5.1 az nem baj csak nehogy sima 2.0 legyen a vége.

(#675) joci66 válasza spiky03 (#672) üzenetére


joci66
tag

Lesz belépő full hd is ha jol láttam.

(#676) joci66 válasza spiky03 (#672) üzenetére


joci66
tag

Lesz belépő full hd is ha jol láttam.

(#677) spiky03 válasza joci66 (#676) üzenetére


spiky03
veterán

Én olyat szeretnék, ami mondjuk egyenrangú a G30-al...

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#678) joci66 válasza spiky03 (#677) üzenetére


joci66
tag

Értem.Nekem 42X8 van meg vagyok vele elégedve igaz hd.

(#679) klevi1967 válasza stanley00 (#674) üzenetére


klevi1967
tag

Bocsánat, vagy elnézem, vagy valami történt, de most a DTS7.1-est 5/2.1-et írt ki, tehát jó! :) A Dolbyt csökkenti le 7.1-ről 3/2.1-re, azaz 5.1-e hangrendszerre :U . Licenc miatt? Nem tudom.

(#680) klevi1967 válasza klevi1967 (#679) üzenetére


klevi1967
tag

Ma kiprobaltam egy Dolby D+ 7.1-es fajlt. Erdekes, ezt is jol kezeli, 5/2.1-nek irja a Bd660-as. :C

(#681) stanley00 válasza klevi1967 (#680) üzenetére


stanley00
tag

Nagyon köszi ezt a lelkes mindenre kiterjedő önzetlen segítségnyújtást :R
Eldöntöttem, hogy benevezek egy ilyen LG BD660-ra de pont ma azt mondták nekem, hogy kb. 1-2 héten belül jön az LG új idei szériája ezért most inkább már kivárok egy picit. Hátha lesz értelme ;)

[ Szerkesztve ]

(#682) bendegruz


bendegruz
őstag

üdv

tudnátok ajánlani régiókód független blu-ray lejátszót?
lehetőleg panasonic,vagy sony érdekelne....

Asus Rog Strix Scar III

(#683) dudzsi


dudzsi
tag

Sziasztok!
Van egy kisfejleményem LG BD 670 full hd mpeg4 lejátszási problémával. Bevittem a szervizbe ahogy az lg ajánlotta. Ma hivtak hogy hát nem tudnak mit csinálni vele. :) Ezt mondjuk már akkor tudtam amikor bevittem, mert nem hinném hogy egy szerviz beletud nyulni a frimware-be. Mondta az emberke hogy biztos nem jo kodekkel van csinálva, de felvilágositottam, hogy BD660 és 570-en megy. Hát lövése nem volt hogy miért. :D Szóval most jön a levelezgetés az LG-vel, hogy sürgösen csináljon frissitést mert ha belevan irva a specifikációba hogy játssza akkor tegye is azt.

(#684) Tormento


Tormento
csendes tag

Sziasztok!
Lehet, hogy rossz helyre írok, akkor elnézést!
Van egy Samsung HT-BD2 típusú házimozim. Ami tegnap óta nem akar bd filmeket játszani.
DVD, zenei lemezeket simán viszi, minden más kiválóan működik.
Mi lehet a baj? Előre is köszi!

(#685) donpe


donpe
aktív tag

A hétvégén vettem az egri Tescoban egy BD-C5300-as Samsungot 39900-ről 12100-ra leárazva, bontatlanul 1 év garival. :DDD
Kár, hogy uccsó darab volt. :U
Az LG BD350-em így csajomra hagyományoztam. :DD

(#686) Gampa válasza donpe (#685) üzenetére


Gampa
aktív tag

Az kurva jó ár,nekem is az van,eddig megvagyok elégedve vele!

(#687) klevi1967 válasza donpe (#685) üzenetére


klevi1967
tag

Hááát szerencséd volt. Errefelé (Veszprém-Várpalota) még nem találkoztam ilyen mértékű árcsökkenéssel, nem hogy BD-lejátszóra, de egy távirányítóra sem. :(

[ Szerkesztve ]

(#688) Pierre75


Pierre75
senior tag

Mint egyik olvtársunk, úgy én is LG BD370-ről váltok. 4 hiányosságot tudok a 370-ről:
-egyes divx-s anyagok feliratát egy idő után elejtette, nem folytatta (hiába babráltam Subtitle Workshop-pal)
-ntfs-t nem támogatta, de 1080p-s anyagok miatt is célszerűbbnek láttam ezt médialejátszóval megoldani (ezért nem szempont a mostani választásomnál sem)
-jópár 720p anyag is kockásodott, ezt két év után egy firm megoldotta
-csak néhány embernél jött elő (persze én beleestem) 1080p/24Hz esetén 9-15 perc után a kép villan egyet, 1 mp-re elmegy a hang, majd folytatja a következő képhibáig. (Ha az első hiba után a beállításnál a színkezelést módosítottam, akkor a következő bekapcsolásig nem jelentkezett a hiba.)

Ezek után döntöttem úgy, hogy lecserélem egy Panasonic DMP-BDT 110-re. Elgondolkodtam a Panasonic DMP-BDT 220-n az ntfs és az új dvd skálázó megoldás miatt, de tekintve, hogy a készülék még nem kapható, amikor bejön az újdonság varázsa stb miatt a 150$ helyett nálunk lesz kb. 60-70E ft között, és az esetleges hibák csak később derülnek ki. Így a járt utat választva a 110-t fogom megvenni.
Kérdés: lehetőség van-e a felirat színének módosítására (a manual említ egy subtitle sytle beállítást, de nem tudtam kideríteni mit takar ez).
A képminőséget dicsérik a különböző fórumokon, viszont a feliratkezeléséről illetve az mkv lejátszási képességéről nem sok mindent találtam.
Ezekben a kérdésekben várnám egy 110-s tulaj segítő hsz-t.

[ Szerkesztve ]

(#689) balogr


balogr
csendes tag

Üdv, Mindenki!
Lehet, hogy óriási baromság lesz amit kérdezek, de nagyon nem vagyok tech guru, ezért előre is elnézést ha valakit idegesít a tudatlanságom.
Néhány napja vettem egy 42LW4500-as 3d Tv-t és sajnos szembesülök vele, hogy a beépített média lejtátszó igen csak vérszegény ha mkv filmet akarok róla nézni.
Kérdésem, ha beruháznék egy LG BD670-es asztali lejátszóra az megoldaná e a problémámat, illetve, hogy ha a lejátszó usb bemenetén szeretnék mkv 3d filmet nézni az lehetséges e, vagy csak blu-ray lemezről menne?
Válaszotokat köszönöm!

(#690) Pierre75 válasza balogr (#689) üzenetére


Pierre75
senior tag

Kellene kompromisszumot kötnöd, előbb mint utóbb belefutnál olyan anyagba amivel az LG nem birkózna meg. Ha mkv a fő, akkor médialejátszóval járnál jobban.

(#691) AtaWrc válasza balogr (#689) üzenetére


AtaWrc
tag

Hali
Attól függ mire használod.
Ha sok mkv-és, és mp4-es, wmv-és filmet akarsz nézni, akkor médialejátszót vegyél inkább.

A 670-es médialejátszása nem az igazi. /egy itteni kedves fórumozó ez ügyben levelezésbe áll az lg-vel, hátha sikerül neki valamit elintézni/.

Mondjuk nekem még nem sikerült lejátszhatatlan mkv-ba futnom, pedig elég sokat nézek.
Tudomásul kell venni, hogy a médialejátszás csak egy plusz funkció, hogy eladhatóbb legyen a termék.
Amúgy jó kis lejátszó a 670-es

[ Szerkesztve ]

(#692) RM1


RM1
aktív tag

Sziasztok! Nekem elsősorban zenére kellene egy jó minőségű lejátszó. Ami fontos lenne, hogy vigye az audio cd-t, és a flac formátumot. (Nem muszáj blu-ray lejátszónak lennie, de gondolom hagyományos cd vagy dvd lejátszón esély sincs a flac támogatásra.)

(#693) balogr válasza RM1 (#692) üzenetére


balogr
csendes tag

Üdv!
Köszi a válaszokat, elsősorban torrentes filmeket néznék rajta és mivel 3d tv ezért 3d filmet is. Ezek szerint akkor inkább média lejátszót vegyek. És abból milyet érdemes?
Melyik az amelyik viszonylag egyszerű, frissithető és alkalmas 3d lejátszásra? Vegyétek figyelembe, hogy nem vagyok hitech informatikus, tehát egyszerűség a cél. Ja és persze, hogy a régi dvd-imet is lejátsza.
Köszi a segítséget!

(#694) Pierre75 válasza balogr (#693) üzenetére


Pierre75
senior tag

Normális 3D-t kezelő médialejátszót talán a felsőkategóriában találsz. A dvd-t viszi a médialejátszó is, de közel sem olyan képminőségben skáláz fel, mint egy BD-lejátszó. Itt megint vagy kompromisszumot kötsz, vagy a lemezekre veszel egy középkategóriás BD-t 30-35E körül, az mkv-re meg egy médialejátszót igény szerint.
Ha kevesebből akarod kihozni, akkor csak használtan fog menni.
A médialejátszóval itt fuss egy kört.

(#695) junior11 válasza RM1 (#692) üzenetére


junior11
veterán

FLAC formátumot támogatják az új Pana lejátszók, ha jól tudom, pl. DMP-BDT500.

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#696) balogr válasza Pierre75 (#694) üzenetére


balogr
csendes tag

Köszi a válaszokat, agyalok még, hogy hogyan lehetne a legolcsóbban kihozni a 3d-s megoldást.
Köszi még egyszer.

(#697) RM1 válasza junior11 (#695) üzenetére


RM1
aktív tag

Az árán kívül egész jó, esetleg a kisebb még beleférne, 25-30-nál többet nem szeretnék költeni rá. Köszi az infót!

(#698) junior11 válasza RM1 (#697) üzenetére


junior11
veterán

Nézd még meg esetleg az olcsóbb modelljeiket: DMP-BDT120/220/320.

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#699) Traptor


Traptor
tag

Sziasztok!

Philips BDP7600 és BDP3280 között vacilálok.
Van valakinek tapasztalata a két típussal?
Megéri a +15k-t a nagyobbik?

Kösz:

Traptor

szerk.: és kérdés, hogy hdd-ről a BD és DVD lemezeket viszik-e? (iso, m2ts, stb)

[ Szerkesztve ]

.: Aláírás helye :.

(#700) arecibo


arecibo
tag

Hali!

Kérdésem lenne: olvastam itt egy -két dolgot a LG BD660-ról...Olyat szeretnék venni, nagyon megtetszett...
Elvárásaim: sok DVD-m van emiatt nem akarok csak médialejátszót
BR lemezem is van
mkv file lejátszás akadásmentesen, HD -ben
LAN csatlakozással a PC-ről lejátssza a médiát (mkv, avi, divx, vob,iso) routeren
keresztül
5.1 es hangrendszerhez csatlakozás
Internet-rádió
Mindezt persze fagyásmentesen...Létezik, hogy ez jó megoldás??

"A világűrt vétek ennyi emberre elpocsékolni"

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Blu-ray lejátszók
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.