Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Blu-ray lejátszók

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-30 14:13:21

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#851) GEO001 válasza dudzsi (#850) üzenetére


GEO001
aktív tag

Gondolom egy kicsit beléd állt az ideg, hogy megint kezdi a vacakolást.

"Az élet csak egy pillanat. De ez a pillanat elég, hogy örökkévaló dolgokat cselekedjünk..." - E. Bersot

(#852) spiky03


spiky03
veterán

Holnap megyek haverral tesztelni a játékosokat.
Szerintem a Samsung BD-D5300/5500 meg a Sony BDP-S480-at tudjuk, de LD BD570-es szerintem már sehol sem lesz kirakva. :(
A teszt az mkv-ra, m2ts-re, és divx-re, feliratkezelések (külső/belső) fog összpontosulni, valamint a számomra lényeges funkcióra a DLNA-ra. Mondjuk ezt nem hiszem, hogy kitudjuk próbálni. :)
Az eredményekről beszámolok a hétvége folyamán. Feltéve ha összejön a teszt. :D

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#853) AtaWrc válasza GEO001 (#849) üzenetére


AtaWrc
tag

Hali
Kábellel frissítettem és egyből felment, akadás, fagyás nélkül.
A wifit hanyagolom egy kicsit.

(#854) GEO001 válasza AtaWrc (#853) üzenetére


GEO001
aktív tag

Köszi, majd én is kipróbálom.

"Az élet csak egy pillanat. De ez a pillanat elég, hogy örökkévaló dolgokat cselekedjünk..." - E. Bersot

(#855) salapp válasza spiky03 (#852) üzenetére


salapp
addikt

Sok sikert!
Nálunk az s280 azóta is csúcsra van járatva. Álom a nem hd-s dolgok felkonvertálása. Azóta sok dvd-re kiírt House és Monk részt néztünk már. Jó a két év gari, így lehet, hogy egy év múlva eladom még egy év fennmaradó garival és frissítek egy 390-re mondjuk (a két usb miatt).

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#856) spiky03 válasza salapp (#855) üzenetére


spiky03
veterán

Thx!
Nekem is jó lenne az ha tudnád a DLNA-t, mert nagyon dicséred és hiszek neked. :)

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#857) salapp válasza spiky03 (#856) üzenetére


salapp
addikt

Van viszonyításom. A sigma chipes médialejátszó kifejezetten bénán kezelte az avi/divx dolgokat, látva, hogy ez a kis játékos hogy csinálja ugyanezt. Előtte azt hittem, hogy "hát ezek ilyen szarok, ez van".

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#858) spiky03 válasza salapp (#857) üzenetére


spiky03
veterán

Nah ma megyek haverral a westendbe tesztelni. remélem lesz az a két lejátszó miatt tesztelni szeretnék. Max bemegyünk a sony-hoz ott csak van 480-as. Nah meg megengedik, hogy kipróbáljam még akkor is ah nem veszem meg náluk. :)
Holnap pedig jövök a beszámolóval.

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#859) salapp válasza spiky03 (#858) üzenetére


salapp
addikt

Ha lehet, plazmára kössék! Én elfelejtettem írni, hogy én azon nézem...
Ha van Inakustik vagy valami Kácsa-szerű normális hdmi kábeled, akkor azért nem árt vinni azt is, ki tudja, ők mivel csatlakoztatnák.

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#860) Mr.Foreigner válasza AtaWrc (#853) üzenetére


Mr.Foreigner
csendes tag

Nekem felment a frissítés elsőre. Igaz, nálam alapból kábeles interneten lóg a lejátszó, a router közelsége miatt.

(#861) spiky03


spiky03
veterán

Nah megvolt a teszt. :) Sony BDP-S480, Samsung BD-D5500. SAjan LG BD570 nem volt.
Az eredmény a következő:
Sony BDP-S480
Teszt videók
A linken található videókat néztük meg, plusz még vittem m2ts videókat (ITT találhatóak közül 3bd-ot), meg az Éli könyve 1080p-s mkv-ból egy 20perces részt, amit én vágtam ki. :)
A teszt videókból amit nem vitt:
DivX@1.5Mbps.avi - el sem indította
Quicktime_720p@14Mbps.mov - ezt nem is látta
VC-1_1080p@8Mbps.wmv - vitte csak hang nem volt rajta
x264_1080p@3.8Mbps.mkv - szét esett a hang, recsegett, szaggatott
x264_killa_sample.mkv - el sem indította

Amit vitt:
BDAV_1080p@8Mbps.m2ts
x264_1080p@9.7Mbps.mkv
az általam vitt m2ts-ek, és az Éli könyvét is, viszont távirányító hiányában (csak a Sony tv-nek a távirányítója volt) nem tudtunk hangsávot váltani, a magyar 5.1-et vitte, az angol DTS-t nem tudtuk kipróbálni.

Samsung BD-D5500
A teszt videókból amit nem vitt:
Az m2ts file-okat nem látta.

Amit vitt:
DivX@1.5Mbps.avi
MPEG_1080i@6.5Mbps.ts
Quicktime_720p@14Mbps.mov
VC-1_1080p@8Mbps.wmv
x264_1080p@3.8Mbps.mkv
x264_1080p@9.7Mbps.mkv
x264_killa_sample.mkv
Xvid_720p@3.7Mbps.avi
Éli könyvét is vitte, viszont amikor az angol DTS-ra váltottunk nem volt hang, gondolom tudja, csak nem volt beállítva megfelelően a hangbeállítás.
Viszont a beépített felíratott nem vitte! - Ez azért nagy hiba!
Felismerte az NTFS 640 gigás külső vinyót. Amikor 24p-s videót játszottunk le, pont akkor nem írta ki a tv, hogy mennyin is megy. :D A szemét, előtte a teszt videóknál kiírta. :DDD

Úgyhogy úgy érzem a választásom az LG BD570-re esik majd. :)
EZEN és EZEN tesztek alapján. Remélem jól döntök majd, ha nem akkor remélem 3napon belül vissza vihetem még oda ahonnan veszem, még, ha netes áruház is. :D

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#862) salapp válasza spiky03 (#861) üzenetére


salapp
addikt

Tök jó! Ezek hasznos infók. Felkonv minőségét össze tudtad hasonlítani? Mert azért a képminőség a legfontosabb...
Mázli, hogy nekem ezek szerint nincsenek ilyen videóim (már, amiket nem vitt az s480), pedig közel 4 T tárhelyen indítottam el az összes mkv-t, avi-t, divx/xvid anyagomag, egy teszt során.
Ha találkoznék olyannal, amit nem visz, akkor milyen programmal érdemes átkonvertálni, és mit kell a programban beállítani, hogy jó legyen?

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#863) spiky03 válasza salapp (#862) üzenetére


spiky03
veterán

Sajan arról nem nagyon tudok nyilatkozni, mert a Sony egy 50"-es 3D tv-re volt kötve, a Samsung pedig egy 32"-es LED-re.
A videók minősége olyan volt amilyen, mert ha megnézed a linek található teszt videókat, azoknak sem valami szuper a minőségük.
Nah meg nem tudom, hogy ott a tv-k, hogy voltak beállítva. Mert pl a Sony tv-nél a mozgás, amikor az Éli könyvét néztük igen furcsa volt. Az a "szappanoperás" feeling. Haver meg is jegyezte, hogy igen furcsa a mozgásuk, neki otthon a Pana G30-as palzmán nem olyan.
De szerintem nincs gond a felskálázással, nah meg mi kb fél méterről néztük őket. :)

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#864) spiky03


spiky03
veterán

Szerintetek megéri frissíteni majd az LGBD570-et?
Nem lesz vele olyan probléma, mint a 670-el volt?
Mert az LG honlapján van fent egy frissítés, meg gondolom ha meglesz és rádugom hálózatra akkor úgy is kiírja, hogy van elérhető frissítés.

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#865) joci66 válasza spiky03 (#864) üzenetére


joci66
tag

Nekem eddig semmi gondom nem volt a frisitéssel minden remmekűl mükődik.

(#866) spiky03 válasza joci66 (#865) üzenetére


spiky03
veterán

Köszi.
Akkor én is megteszem majd ha meglesz. :)
Amúgy megvagy vele elégedve?
Jól viszi az mkv-kat meg a divx/xvide-eket? A feliratokat is jól kezeli?
m2ts-t si viszi?
A DLNA-t használod?

Bocsi a sok kérdésért. :)

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#867) joci66 válasza spiky03 (#866) üzenetére


joci66
tag

Nekem nagyon bevált .Mindendet vissz, a DLNA használom azon keresztűl nézek mindent.Amit nem játszikle azt át muxolom.A feliratokat is jól kezeli.MKV is visszi az irot Blu-Ray is szépen lejátsza.A dwix,xwid,avit is jól kezeli.

[ Szerkesztve ]

(#868) spiky03 válasza joci66 (#867) üzenetére


spiky03
veterán

ez mind jó hír, mert épp most viszem haza az új jövevényt :)
én is dlnán fogom használni, mert nincs külső winyóm.
sok mkv-t kellett átmuxolnod?
ha nem menne a dlna beállítás akkor kérhetek segítséget tőled? :)
amúgy wifin vagy kábelen nyomod a dlnát?

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#869) joci66 válasza spiky03 (#868) üzenetére


joci66
tag

Kábelen nyomom semit nem állitottambe.A wi-fi is ki brobáltam az is jó volt de nálam a router mellet van a lejátszó.Nem sokat kellet konvertálni.Nekem vannak m2ts demoim azokat simán visszi.A hálozatnál meg adtam a hálozat keressést és megtalálta a hálozatot.Frissiteni csak akkor frissitsd ha nagyon muszáj bár én az első bekapcsolásnál mindjárt frissitettem kb.félóra volt.Amit adtak hozzá néro lemezt azt fől kell telepiteni a gépre.

(#870) salapp válasza joci66 (#867) üzenetére


salapp
addikt

Szeva. Ezt az átmuxolást ki tudnád bővebben fejteni? Van néhány mkv, amit nem szeret (tipikusan újabban pancserek által digitalizált meganyál/sallangszületik), miket kell beállítani, hogy jó legyen a végeredmény? Köszi!

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#871) joci66 válasza salapp (#870) üzenetére


joci66
tag

Az mkvmerge vagy tsmuxer progikkal párcek allat átlehet kodolni az mkv.Sajnos olyannal is találkoztam ami nekem nem sikerűlt.Van mkv topik ott jobban tudnak segiteni.[link]

[ Szerkesztve ]

(#872) spiky03 válasza joci66 (#869) üzenetére


spiky03
veterán

Nah
A hálózatot felismerte, épp most megy a frissítés. :)
Remélem nem cseszi el. :D
Én olyan Nero CD-t nem kaptam hozzá, meg magyar nyelvű menüm sincs. :)
Csak azzal a CD-vel tudom a DLNA-t használni?

Nah most kikapcsolt magától a játékos.
Ez azt jelzi, hogy a frissítés és bekapcsolhatom?

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#873) joci66 válasza spiky03 (#872) üzenetére


joci66
tag

igen.csak néro val megy.Ha van nérod,akkor média home probáld ki azzal.

[ Szerkesztve ]

(#874) spiky03 válasza joci66 (#873) üzenetére


spiky03
veterán

Van nérom. Megnézem, hogy abban van-e ilyen.

Amik csatlakozni próbálok a Home-Link-el ott milyen ID-t meg Password-öt kell megadni?

Eddig egy file-t nem vitt, még hozzá egy m2ts, amiben DTS-HD hang volt.
Mondjuk nem értem, mert havernál az LG BD550 vitte simán.

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#875) joci66 válasza spiky03 (#874) üzenetére


joci66
tag

ha van nérod akkor automatikusan felismeri én semilyen ide nem adok meg..nero média home 4 kell azt hiszem le is le het tölteni
probáld meg át muxolni anomikor én vettem a 570 én is vittem mkv filmet és nem játszotta le a hangot mig az550 meg igen de mikor át muxoltam utána már volt hang.

[ Szerkesztve ]

(#876) GEO001 válasza joci66 (#873) üzenetére


GEO001
aktív tag

Nem csak a Nero-val lehet indítani a DLNA szolgáltatást, vannak jobb DLNA szerver programok is.....

"Az élet csak egy pillanat. De ez a pillanat elég, hogy örökkévaló dolgokat cselekedjünk..." - E. Bersot

(#877) joci66 válasza GEO001 (#876) üzenetére


joci66
tag

A serviio is jó?
Nekem hozzá adták a lemezt azért használom azt.

[ Szerkesztve ]

(#878) GEO001 válasza joci66 (#877) üzenetére


GEO001
aktív tag

Az is megfelelő (média szerver), de inkább a Plex Media v. Tversity ingyenes progit javasolnám, jobban kezelhető , több beállítást tudsz eszközölni, látványosabb, stb.
Pl. a médiákhoz/filmekhez képeket (borítókat) is tudsz hozzárendelni.

"Az élet csak egy pillanat. De ez a pillanat elég, hogy örökkévaló dolgokat cselekedjünk..." - E. Bersot

(#879) GEO001 válasza joci66 (#871) üzenetére


GEO001
aktív tag

A demuxolásnál egy- két beállításra kell odafigyelni és a mkvtoolnix szépen megoldja.

"Az élet csak egy pillanat. De ez a pillanat elég, hogy örökkévaló dolgokat cselekedjünk..." - E. Bersot

(#880) spiky03 válasza joci66 (#875) üzenetére


spiky03
veterán

Eddig tetszik. :)
Frankón megy a Youtube is meg az időjárásos cucc is.
A filmek közben az információval behozza a filmről az infót, meg a zenéket is amik épp mennek benne.
Igaz kicsit furcsa, hogy amikor visszalépek a főmenübe, akkor kék-fekete képernyő vibrál vagy váltakozik vagy mit csinál. De szerintem ez a videó kábeltől van. Legalábbis remélem. :)

Azokat a DLNA-s progikat meg megnézem és felteszek valamit.
Amúgy ezeket, hogy kell használni? Mert soha sem használtam ilyet. Én azt hittem, hogy csak megosztok egy mappát a gépen, és azt látja a lejátszó és kész. :D
De úgy látszik tévedtem.

JAh meg még annyi furcsaság, hogy volt egy avim amin volt magyar meg angol hang is, azokat vitte is rendesen, viszont a feliratot nem tette be a filmhez. :F
Amikor kiválasztottam a film elindítása előtt, akkor sem.
A régi Philips dvd játékos gond nélkül vitte.

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#881) dudzsi válasza spiky03 (#880) üzenetére


dudzsi
tag

Nálam pedig ugy van a BD670-nél hogy csak a gépen megvan osztva egy mappa.

(#882) spiky03 válasza dudzsi (#881) üzenetére


spiky03
veterán

És nem kért felhasználónevet meg jelszót, amikor csatlakozni kartál a gépre?
Mert nekem kér valamit. :F

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#883) dudzsi válasza spiky03 (#882) üzenetére


dudzsi
tag

Azt csak akkor kér nálam ha a gépre akarok lépni. Alapbol bejön a gépem hálozati neve és alatta lenyilik a megosztott mappa. Simán megosztottam egy mappát, és a lejátszon meg bevan állitva a hálózat.

(#884) spiky03 válasza dudzsi (#883) üzenetére


spiky03
veterán

Kipróbálom.
Mondjuk én a lejátszón nem állítottam be semmit sem, csak megcsinálta hálózat ellenőrzést, amit rendben meg is talált, mert a net megy rajta.

CIFS Sing In - ez a felület jön fel ha kiválasztom a gépem nevét.

[ Szerkesztve ]

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#885) dudzsi válasza spiky03 (#884) üzenetére


dudzsi
tag

Igen az jön be. De meg kellene nyilnia alatta a megosztott mappának.

(#886) spiky03 válasza dudzsi (#885) üzenetére


spiky03
veterán

Nem dobod el PM-be a te router és a lejátszó beállításait, hogy neked mi hogy van beállítva?
Mert szerintem nálam azzal lesz a gond. Egy másik fórumon is írták, hogy csak simán megosztott mappával is mennie kell, nem kell hozzá szerver progi.

Thx :R

[ Szerkesztve ]

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#887) Zanik


Zanik
addikt

Sziasztok!

Eddig PC-ről oldottam meg HD házimozizást, ám kezdem macerásnak érezni a dolgot, kéne nekem valami jó kis asztali megoldás.

Vannak eredeti BD filmjeim, így blu-ray lejátszóban gondolkodtam, viszont jó lenne ha a kék lemezeken túl lehetne más formátumokat (.avi, .mkv, .flac) is élvezni a kütyüvel. Fontos lenne még, hogy ne legyen dög lassú a lemezek beolvasása, és persze a feliratok kezelése is kritikus szempont (szín, pozíció, késleltetés).

No, a fenti paramétereket figyelembe véve mit tudnátok nekem ajánlani?

Ha az egyszerűbb, akkor a blu-ray lejátszó + médialejátszó kombótól sem zárkózom el. Ár: max. 75ezer HUF!

Előre is köszi a segítséget. :R

[ Szerkesztve ]

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#888) joci66


joci66
tag

Nálam a néron belűl vannak megosztva a mappák,vagy 5 darab.és csak akkor látja ha elinditom a szervert.Nekem még XPvan.

(#889) uszilard


uszilard
tag

Üdv Urak!

Minden egyben BD lejátszó vásárlásán gondolkozom. Szempont hogy HDD-t lehessen bele tenni és lemezről is vigye a filmeket. DUNE HD Max-ot nézegettem de ha jól gondolom régebbi benne a processzor mint pl a HDI DUNE HD TV-101-ben ami kisebb tudású de újabb kiadás. Tudtok ajánlani esetleg egy készüléket ami friss és tényleg jól működik?

Köszönöm a segítséget.

(#890) spiky03


spiky03
veterán

Ennyi. Feladtam.
Már mindent megpróbáltunk haverral, már külföldi oldalakat is néztünk, de semmi.
Még mindig kéri azt a b*zi ID-t meg jelszót. :O

Így néz ki nálam a HOME-LINK

Ezeket is megcsináltuk már, de semmi.
Ezt meg Ezt is.

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#891) spiky03


spiky03
veterán

Valamint nem játsza le a külső feliratokat sem. :F
Ha csak a filmet indítom el, akkor fel sem ismeri, ha pedig a film előtt kiválasztok, akkor megjelenik az infóban, hogy ott van "1" felirat, csak nem jelenik meg.

Hát nem ezeket olvastam róla, lehet, hogy egy szar verziót fogtam ki??? :O :F

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#892) spiky03 válasza spiky03 (#891) üzenetére


spiky03
veterán

Nak rájöttem a hibára.
Akkor van ez, ha nem pontosan ugyan az a felirat neve, mint a filmnek.
Pl a utána van, hogy .HUN vagy .ENG.
Mert most kipróbáltam egy olyannal, ahol teljesen ugyan az volt a felirat neve, mint a filmé, így vitte.
Azért fura, mert a régi LG DVX9900-as dvd játékosom vitte, meg az asszony Philips dvd játékosai azokat a feliratokat.

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#893) Mercutio_ válasza spiky03 (#892) üzenetére


Mercutio_
félisten

Jaja, ezért fázom én is a BD-lejátszóktól, itt leírtam a gondjaimat.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#894) spiky03 válasza Mercutio_ (#893) üzenetére


spiky03
veterán

Mondjuk az a fura, hogy a tesztben meg azt írják, hogy visz mindent sz@rtól repülőig.
Erre meg...

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#895) GEO001 válasza Zanik (#887) üzenetére


GEO001
aktív tag

Csak egy tipp, bár kissé többe fáj amikor a pénztárcába nyúl az ember. Nekem van egy HD Dune Prime 3.0 hálózati média lejátszóm, BD playerrel, USB porttal, Ethernet felülettel, gyártói folyamatos fw frissítés biztosított az új alkalmazások, kiegészítő szolgáltatások eléréséhez. Ezt már két éve vásároltam, azóta vannak már újabb combo típusok persze, de a BD3D ISO kivételével, meg természetesen a killer sample kivételével minden evő. Felirat kezelés, felhasználó barát menü rendszer, médiákhoz on stream info, cover, stb társítás programok, stb. Viszont a BD player nem olyan nagy dobás, néha bizonytalankodik és lassú a lemez beolvasási sebesség, ezért ,illetve a BD3D miatt vettem másodiknak az LG670 -est. Erről itt meg sok jót olvashatsz.

"Az élet csak egy pillanat. De ez a pillanat elég, hogy örökkévaló dolgokat cselekedjünk..." - E. Bersot

(#896) Zanik válasza GEO001 (#895) üzenetére


Zanik
addikt

Igen, a BD670 az egyik amit nézegetek. A Pana cuccait is dicsérik pár helyen, főleg képminőség szempontjából, ám az extra funkciói valamivel gyengébbek (viszont van olyan modelljük, ami tud .flac-ot is). Közben rájöttem, hogy mivel sok DVD-m is van, ezért az upscaling minősége sem mindegy. Szerintem olvasok pár külföldi tesztet, hátha kiemelik valamelyiket ebből a szempontból.
Természetesen hallottam már a HD Dune, valamint az Oppo cuccokról is, de nekem kicsit túl drágák, valami olcsóbb megoldást keresnék. Szerintem valami középkategóriás BD-playert fogok kombinálni egy Sigma procis médialejátszóval. Van elég HDMI bemenet az erősítőmön. :DDD

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#897) GEO001 válasza Zanik (#896) üzenetére


GEO001
aktív tag

Igen, ez szokott a legcélraveztőbb megoldás lenni a - kialakukt elképzeléssel összhangban - a végső döntés meghozatala előtt. Én is külföldi tesztoldalak, illetve hazai fórumok látogatása után döntöttem így. Esetleg még sokat nyomhat a latba a vásárlás előtti hozott anyaggal történő kipróbálása a masinának, na persze ha adódik rá lehetőség a helyszínen.

"Az élet csak egy pillanat. De ez a pillanat elég, hogy örökkévaló dolgokat cselekedjünk..." - E. Bersot

(#898) salapp válasza Zanik (#896) üzenetére


salapp
addikt

Jó gondolat, mert úgy elkerülöd a - sokszor irreálisan drága - öszvér megoldásokat, illetve az idő előrehaladtával a korongozó részt fejlettebbre tudod cserélni.
Nálunk az Egreat s100+Sony BDP-s280 tökéletesen kiegészíti egymást. Az s100 gyönyörű képet ad mkv/ISO/BD-ISO forrásokból, fantasztikus hangot flac/eac-flac/wav hanganyagokból, egyszerre négy tárat tudok rádobni (2 db usb, 1 SATA, 1 eSATA), torrentezik, fájlkezelőzik, nem zúg/sípol, mert passzív hűtéses.
Viszont: a népművész korongozó tesó álomszépen konvertálja fel a (sok-sok) dvd lemezünket, amik közül jópár nem jött ki BD-n, lejátssza komolyan baromi szép képpel a régi avi/divx/xvid sorozataimat lemezről is, illetve a nem egetrengető, és egyrétegű dvd-n elférő mkv-filmeket, meg kiírom dvd-re és onnan játssza le.
Furcsa mód a sigmás s100-hoz képest sokkal szebben adja vissza a nem hd filmeket a sony bdp. (Amíg nem volt meg, azt hittem, hogy a formátum korlátai miatt nem szebb a kép, de már látom, hogy jobban is lehet ezt...)
A kettő együtt 62K volt, az így elért kompatibilitás és összteljesítmény pazar. (Ha ügyes vagy, és annyira hiányzik a 3d BD lejátszás, akkor ugyanez kb. 70K-ból van meg. Annak meg ár/minőség/kompatibilitás/szolgáltatás arányban közelében sincs semmilyen kombó médialejátszó)
Úgyhogy hajrá!

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#899) spiky03 válasza GEO001 (#895) üzenetére


spiky03
veterán

Érdekes mert az LG BD570 vitte a killer sample-t. :D Az elején amikor elindítom, akkor kicsit bekockásodott meg zöldült, de utána volt kép is meg hang is. :DDD

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#900) GEO001 válasza spiky03 (#899) üzenetére


GEO001
aktív tag

A k.sample probléma két évvel ezelőtti volt még és a Dune-hez írtam, azóta voltak rendesen frissítések, de sem a Dune-vel, sem az LG-vel nem próbáltam meg azóta lejátszatni.

[ Szerkesztve ]

"Az élet csak egy pillanat. De ez a pillanat elég, hogy örökkévaló dolgokat cselekedjünk..." - E. Bersot

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Blu-ray lejátszók
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.