Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Blu-ray lejátszók

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-30 14:13:21

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#801) salapp válasza Dinadan (#798) üzenetére


salapp
addikt

Ezeket mind lejátssza: JPEG, GIF, PNG (BD, DVD, CD, USB), MP3, WMA, AAC, WAV (BD, DVD, CD, USB), XviD, AVI, AVC-HD, WMV9, MPEG1/2 (BD, DVD, CD, USB); VOB, VRO (DVD)
Kedvetekért letöltöttem frissen divx-nek írt filmet, de a letöltés után az is xvidnek látszott kiterjesztésben. Simán vitte.
Az összes nem hd sorozatomból elkezdtem játszani egy-egy részt, mindet vitte reccenés nélkül.
Amit nem visz: DVD-ISO és BD-ISO. Nálam ez már nem lesz nagyon szempont, időközben rájöttem mert dvd-ket már újakat nem töltök le, a régiek lemezen vannak, és teljesen jól lejátssza a masina, az igazán gyűjteménybe való 20-30 filmet meg eredeti BD-n megveszem, a többiből a dvd-re ráférő - nem kimagasló képminőségű - mkv-kat kiírom és a tálcáról indítom, a nagyobbak maradnak a háttértáron. Így archiválok és helyet szabadítok fel.

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#802) Dinadan válasza salapp (#801) üzenetére


Dinadan
csendes tag

Köszi salapp, ezek szerint bizonyos DiVX-ekkel áll csak hadilábon (3.0?, 4.0?, 5.0?).
Biztos, hogy valami nem stimmel, mert az Amazon szállítói vevő-értékeléseknél is és a hifi-forum.de oldalon is többen panaszkodnak az x80 és az x90 szériákra, hogy nem visznek olyan DiVX-eket, melyeket a többi lejátszók simán kezeltek.

(#803) Dinadan válasza spiky03 (#800) üzenetére


Dinadan
csendes tag

Szia spiky03!
Nem tudom mennyi előrelépés történt az újabb generációnál, de az én S470-esem (legújabb FW!) nagyon mostohán bánik az mkv-kkal. Nagyobb részükbe bele sem szagol.
Az mp4-ek kb. 5-10%-át sem viszi!
Az a poén, ha a pendrive-ot átteszem egy 2 éves Samsung TV-re (C6700), az meg simán kezeli szinte mindet. Ismétlem, ez a x70-es széria, de szvsz. ha a média-lejátszás is kiemelten fontos, más márkával talán jobban jár(hat)sz.

Van egy több éve meglévő - igaz, német nyelvű - fórum, ahol ezt a témát kegyetlenül kivesézik. Ha van türelmed, végigböngészheted:

http://www.hifi-forum.de/index.php?action=browseT&forum_id=166&thread=3066&back=1&sort=lpost&z=1

Ebben sajnos a Sony-k - mkv-lejátszás terén - nagyon hátul szerepelnek, amely egybevág az én tapasztalataimmal.

(#804) Cactustop válasza Dinadan (#803) üzenetére


Cactustop
csendes tag

Ezek szerint nincs tökéletes lejátszó... Mondjuk az tény, hogy ezek a készülékek elsősorban BD és DVD lejátszásra készültek a médiapléjer képesség csak egy kiegészítő fícsör, ezt nem szabad elfelejteni. A legtisztább ha az ember a számítógépet köti össze HDMI-vel a tv-vel, és úgy nézi a filmeket, így tuti mindig találni olyan médialejátszó progit ami még a legelvetemültebb formátumot is kezeli.

(#805) Cactustop


Cactustop
csendes tag

Talán a lejátszók közül az LG meg a Samsung azért lehet a legjobb választás mert MP4, MKV, AVI, DivX, XVID (talán ezek a leggyakoribb formátumok) lejátszás egyáltalán nem okoz nekik gondot én a D5500-nak még nem tudtam olyat mutatni a fenti formátumokból amivel ne birkózott volna meg.

A minap pl. letöltöttem egy médiaszerver progit a telefonomra ( Nokia), és tökéletesen megy a játékossal, a telón lévő videókat, zenéket, képeket egy pillanat alatt lejátssza, még a régi telómról átmentett ezeréves 3gp-ket is :)

Jahh és még valami...böngészgettem a Samsungok specifikációit, és van egy érdekes tulajdonság amire érdemes odafigyelni. Ez pedig a TELJES KÉPERNYŐ vagy FULLSCREEN üzemmód, ami nem mindegyik Sam. játékosban van benne ( az enyémben pont nincs :O ), viszont nagyon hasznos, mert a "szélesvásznú" formátumú filmeknél, ahol a 16:9-es tévéken is van fekete csík alul, felül, szépen átdolgozza a filmet, hogy arányvesztés és tartalomvesztés nélkül kitöltse a teljes képernyőt. Ezt tudja pl. a D5300-as, D5100 meg az E5500-as. Érdekes, hogy a D5500-ból kihagyták...Ja és az E5500-ban van valami spéci média (sz.gép, teló, tablet) szinkronizáló funkció is, amiről sokat nem sikerült megtudnom.

(#806) Dinadan válasza Cactustop (#804) üzenetére


Dinadan
csendes tag

Igen, amit írsz, abban sok igazság van.
Talán media támogatás terén az idei modellek közül A Samsung E-széria (5500, 6100), az új LG BP-széria (420, 620) és az új Philips-ek (BDP-3380, -5500, -7700) lehetnek a legoptimálisabbak, bár biztos, hogy mindegyiknek megvan a saját Achilles-sarka.

(#807) salapp válasza Dinadan (#803) üzenetére


salapp
addikt

Úgy tudom - és ez az s280 is ezt támasztja alá - hogy 2011-ben nagyon ráfeküdt a sony a médialejátszásra. Megnéztem a Samu BD-E5500 specijét, és lényegében ugyanazt játssza le, mint egy s280/380. Kivéve valamit, ami azt sem tudom, mi: MPO.

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#808) Dinadan válasza Cactustop (#805) üzenetére


Dinadan
csendes tag

Bizony ám!
Hogy már az Achilles-sarkaknál maradjunk...
- A Samsung E-szériánál ismét lesz "full screen" a távvezérlőn, ezzel szemben megszűnt az a képessége, hogy a Samu TV-ken kívül más TV-ket is vezéreljen!
- A Sony egyik legnagyobb gondja nálam, hogy nincs rajta "zoom".
- Az LG-k összesen 2000db fájl-t tudnak csak kezelni, azaz, ha egy írt DVD-re mondjuk 2000-nél több fénykép (jpg) kerül fel, akkor megáll a tudomány! A távvezérlői csak LG, Samsung, és Sony TV-ket kezelnek, teljesen érthetetlen, hogy miért ignorálják a Panasonic-ot, Philips-et, Sharp-ot, stb.
- A Philips "elegánsan" megoldja a TV-kezelést, lévén nem lehet róla vezérleni egyiket sem, mivel a távvezérlője rendkívül le van csupaszítva. Így aztán egy meglehetősen kretén menürendszerbe kell bemenni, ha az ember bármilyen funkciót (pl. zoom) állítani akar.
- A Panasonic többek közt nem támogatja a WMV9 (VC-1)-et, valamint tudtommal a DVD+R-t nem is játssza le, ha nem DVD-formátumként van rajta az anyag, hanem mondjuk avi.jpg. mp3-kiterjesztésű. Ezt nem tudom megerősíteni, kíváncsi vagyok, hogy kinek van tapasztalata ebben, bár a kezelési útmutatója is egyértelműen kiemeli ezt.

Stb...stb...stb

(#809) spiky03 válasza Dinadan (#803) üzenetére


spiky03
veterán

Köszi a választ.
Akkor lehet, hogy maradok az első kiszemeltnél az LG BD570-nél
Havernak az 550-e van és az viszi rendesen az mkv-at (eddig 1-2 film volt amit át kellett muxolni, hogy vigye), meg a m2ts-eket, avikat.
Remélem a DLNA-t is rendesen lehet majd használni, mert most nincs plusz 30am egy 740es v 1terrás winyóra.
De a legbiztosabb ha felkeresem az összes kiszemeltet és letesztelem,a mire jövő héten kerül sor. :)
Majd beszámolok itt is ha sikerrel járok.

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#810) Cactustop


Cactustop
csendes tag

MPO-val kapcsolatban : http://www.fileinfo.com/extension/mpo még egy valami, amire oda kell figyelni a jövőben. 3D-s filetípus állóképekhez, olyan mint a JPS ( 3D-s jpeg) az új 3D-s fényképezők ilyeneket használnak.

A samsung D-szériánál ( 5100, 5300) volt fullscreen, csak nem mindegyikben...remélem a jövőben ez általános lesz. Ja, és azt is remélem, hogy 3-4 évig jó lesz a mostani cuccom és nem jönnek képbe olyan fájl típusok a közeljövőben mint ez az MPO...

Nem tudjátok véletlenül, hogy a Samsung hány évig ad sw frissítést a termékekhez? Gondolom 2 év után már lesz**ják az egészet. :(

(#811) Cactustop


Cactustop
csendes tag

Szerintem ez a TV távvezérlés nem nagy gond, mert úgyis HDMI-vel kötöd össze őket, és a CEC irányítás miatt (ezt tudja már minden újabb készülék) a TV távvezérlőjével irányítható a játékos. Persze a nagyon spéci beállításokhoz, funkciókhoz kell a saját távkapcs, de én pl. a Philips távirányítóval, TV-n keresztül minden fontoshoz hozzáférek a Samsungnál( Irányítás, menü) Ugyanígy irányítható egy LG TV-n keresztül egy Philips lejátszó is akár...

(#812) Pierre75 válasza Dinadan (#808) üzenetére


Pierre75
senior tag

Ha csak ennyi nyűgje lenne a Panának!
Elvileg van zoom funkciója, csak épp se dvd, se avi alatt nem működik.
Divx alatt botrányos minőségű képernyő közepére rakott összenyomott felirat.
Többnyelvű mkv-nál csak az első hangsávot kezeli, váltani nem lehet.
És még sorolhatnám.

Az LG, Samsung vonal erősebb médialejátszásban, de észrevehetően gyengébb képminőségben. Így is úgy is kompromisszumot kötsz valamiben, ahogy írod is.

(#813) AtaWrc válasza Pierre75 (#812) üzenetére


AtaWrc
tag

Ezt így nem állítanám, hogy gyengébb mindegyik.
Saját tapasztalat, és a tesztek alapján pl. a LG670-est dicsérik képminőség alapján.
De ez csak 1 példa.
Tökéletes lejátszó úgysem lesz, a médialejátszás csak 1 plusz szolgáltatás, hogy valamivel el tudják adni a lejátszókat.
Szerintem a legjobb megoldás 1médialejátszó, plusz valamilyen bluray lejátszó, kinek mi tetszik, mit favorizál.

(#814) Dinadan válasza Pierre75 (#812) üzenetére


Dinadan
csendes tag

Szia Pierre75!
Nekem van egy rahedli, évek alatt "összeharácsolt" DVD+R-em. A Pana BR-eken már eredendően nem is tudnám ezeket lejátszani, így ők - a nagyon jó képminőségük ellenére - nálam az abszolút No-Go kategóriát képviselik. Persze, ha anno "minuszosra" írtam volna ugyanezen fájlokat, akkor elvileg nem lenne baj, de hát nem ezt tettem. :(
Habár nem is érzem magam hibásnak ebben, egész egyszerűen képtelen vagyok megérteni és tolerálni különféle gyártók (és ebben a Panasonic vezet!) ilyen szűklátókörű hozzáállását. :W

(#815) Dinadan válasza Cactustop (#811) üzenetére


Dinadan
csendes tag

Cactustop, én pont fordítva értem a dolgot. Én nem a TV távvezérlőjéről akarom vezérelni a Blu-Ray lejátszást, hanem például, hogy egy Blu-Ray-lejátszó távvezérlőjén levő "TV Volume + és -" gombbal - ha már rajta van - bármely televízió hangerejét szabályozhassam és ne kelljen ehhez "fajspecifikus" TV-t választanom. Tudom, hogy ez bagatellnek tűnik, de ha hozzászoksz, hogy ez müxik, akkor fura lesz, hogy egy másik párosításnál ezt nem tudod megtenni.

(#816) Pierre75 válasza Dinadan (#814) üzenetére


Pierre75
senior tag

Salut!

Nagyon igazat adok neked ebben. A Pana alapszolgáltatások terén is le van maradva. Nekem 10/2 DL-t olvas be, a többire "no compatible content on the disk" hibaüzenetet ad. Ezeket az LG 10/10 kezeli. Fentebb védte egy olvtárs az LG képminőségét. Nincs is azzal semmi gond, tényleg szépen skáláz fel stb. De egymás mellett látva a kettőt, észrevehetően jobb a Pana képminősége.
Néhány készüléknél kép- és hanghibáról számoltak be fórumokon, én is beleestem ebbe, így az LG-vel nem reckíroztam újra.
Samsung nálam LG kategória, így maradt a Pioneer vagy Pana. Pioneer-t láttam felirattal küzdeni, a tv Pana, így lett a 110.
Az a vicc az egészben, hogy a Pana legtöbb baját, problémáját firm-mel tudnák javítani, de nem látszik ezirányú igyekezet.
Feliratos anyagra amúgy is a médialejátszót használom, mert jobban tetszik a sárga betű vékony fekete kontúrban.

(#817) Cactustop válasza Dinadan (#815) üzenetére


Cactustop
csendes tag

Értem én, hogy hogy érted :)

Én csak egy ellentétes megközelítést írtam le. Az újabb tv-k távirányítóján van lejátszás vezérlés, menü, stb, és persze vol + - így azzal vezérled mindkét egységet. A kényelmi szempontokat figyelembe véve szerintem így is teljesül minden elvárás, csak nem a BDP távvezérlőjével irányítasz, hanem a TVjével. Ez akkor gond, ha nem HDMI-t használ valaki, mert akkor tényleg jó ha a BDP távirányítója kezeli a TV-t is.

Persze ahány felhasználó, annyiféle igény. Még, jó, hogy sokfajta játékos van a piacon, van miből választani ( ember legyen a talpán aki a sok funkció láttán eligazodik :) )

(#818) AtaWrc válasza Pierre75 (#816) üzenetére


AtaWrc
tag

Hali
Én nem véletlenül emeltem ki az lg670-est, mint minden márkánál van jobb és rosszabbul sikerült széria, ez éppen a jók között van.
Össze hasonlítási alapok:
Pana 110
Samsung 1400, 5500, és már nem tom melyik volt.
Hdi dune prime3.0
Sony s480
Ezeket néztük vakteszten LG 47LW4500-as tévén
Ezt most szigorúan képminőségre értve.
3-man teszteltük, és a 670-es döntő töbségben élen végzett.
Nem vagyok lg fan, kereskedő stb.
Van bőven hibája, ő is a tényleges tudásának a töredékét használja, sokkal többet ki lehetne hozni belőle, de akkor hogy adják el a következő szériát?

[ Szerkesztve ]

(#819) Pierre75 válasza AtaWrc (#818) üzenetére


Pierre75
senior tag

670-t nem láttam, de nem is kell, elég ha neked megfelel. Nyílván arra a modellre célszerű véleményt mondani -és az is csak a saját benyomásaimat tükrözi- amit láttam, tapasztaltam. Én a 370-el is el lettem volna médialejátszó mellett, ha nincs kép- és hanghibája. (Ami persze a szomszéd lcd-én nem jelentkezett.)

(#820) dudzsi


dudzsi
tag

Na meg jött az új frimware frissités BD670-hez. Én már le is frissitettem, hátha megoldották már az mp4 hibát. De sajna nem! Most már kezdek berágni az LG-re hogy nem megy az mp4. Ha igy folytatják elmegyek a fogyasztóvédelemhez, hogy átvagyok verve!! Amugy müködik, nálam nem öli meg a lejátszot ugy mint az elözö frissités. :D

(#821) GEO001 válasza dudzsi (#820) üzenetére


GEO001
aktív tag

Na végre megint egy biztosabb frissítés.
dudzsi: nálad milyen BD-RE DL fut rendesen?

"Az élet csak egy pillanat. De ez a pillanat elég, hogy örökkévaló dolgokat cselekedjünk..." - E. Bersot

(#822) dudzsi válasza GEO001 (#821) üzenetére


dudzsi
tag

Hát hogy öszinte legyek még nem probáltam. Fökép DVD-t nézek, meg hálózaton keresztül avit. Még a tv-m nem a legkorszerübb. :D Nem megy mindegyik rendesen?

(#823) GEO001 válasza dudzsi (#822) üzenetére


GEO001
aktív tag

Többek között azért frissítek én is fw-t, mert Verbatim és Sony BD-RE lemezeket nem ismeri fel a lejátszóm. De majd kipróbálom más típusokkal is.

"Az élet csak egy pillanat. De ez a pillanat elég, hogy örökkévaló dolgokat cselekedjünk..." - E. Bersot

(#824) AtaWrc válasza dudzsi (#820) üzenetére


AtaWrc
tag

Hali
Ez még nem lehet az igazi firm, max valami javítás, az egész csak 2048kb kicsomagolva.
Vagy nem erre gondoltál?
Én mást nem találtam:
HL09N_FW_377_120316.zip
637K
A honlapjukon.

[ Szerkesztve ]

(#825) dudzsi válasza AtaWrc (#824) üzenetére


dudzsi
tag

De de, erröl beszélek. Csak reménykedtem hátha. :D Baromi idegesitö, hogy itt vanak az mp4-s kamera felvételeim és nem tudom lejátszani mert az LG béna. Ennyi idő alatt már komplet op rendszereket inak. :D

(#826) salapp


salapp
addikt

Sony BDP-s280-on most nézzük a Matrix Reloaded-ot eredeti dvd-ről, nagyon jó munkát végez a felkonvertáló, a hangja meg sonyhoz méltón szuper.

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#827) junior11 válasza salapp (#826) üzenetére


junior11
veterán

S van ZOOM a Sony BD lejátszókon? S milyen gyorsan olvassa be a lemezeket (DVD, DivX), hangos a mechanikája? Engem megzavart megmondom őszintén ez az Xvid-DivX le(nem)játszási problémák a Sonykon...

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#828) salapp válasza junior11 (#827) üzenetére


salapp
addikt

Nagyon gyorsan feléled, egyáltalán nem hallom hangosnak a mechanikát (én is ettől tartottam amúgy), a médialejátszónál sokkal szebben konvertálja fel az avi/xvid/divx fájlokat. Szerintem biztos, hogy játssza a divx-eket, mert nekem sok régebbi sorozatom van, annak idején meg a divx volt az alap. Viszont a lejátszó mindig avi-t ír ki, amikor sztem éppen divx-et játszik. De majd utánanézek, hogy egy gépen mit ír ki a fájlkiterjesztésre. Viszont eddig mindent lejátszott. (Mindig megemlítem, hogy ISO-kat nem).
Zoom funkciót nem találtam, de igazság szerint nem is használnám, úgyhogy nem hiányzik. Benagyítani amúgyis csak legfeljebb 1080p-be szabadna, hogy a nagyított kép le legyen részletszegény - szvsz. Azt meg megtehetném úgy, hogy natívban rámegy a plazmára, és a tv-vel nagyíttatom (van rajta 3 féle zoom lehetőség).

[ Szerkesztve ]

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#829) spiky03 válasza salapp (#828) üzenetére


spiky03
veterán

Nagy dilemmában vagyok, hogy melyiket is vegyem majd. :)
LG BD570 vs Sony BDP-S480
Az a fura, hogy a Sony-t a neten megtaláltam 35ért, az Árkád MM-ben meg 54ért árulják. :F
De szerintem a héten elmegyek haverral és leteszteljük őket, legalább is remélem, hogy találok valahol egy LG-t. :) És akkor kiderül, hogy melyik lesz, amelyik többet visz, azt viszem majd én is. :) Persze nem onnan, hanem neten berendelem, mert ott olcsóbb. :D

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#830) AtaWrc válasza spiky03 (#829) üzenetére


AtaWrc
tag

Hali
Erre a tesztre kíváncsi leszek én is, kérlek oszd meg velünk is.

(#831) salapp válasza spiky03 (#829) üzenetére


salapp
addikt

Szerintem a szürke importos sonyra csak 1 év a gari, ha meg regisztrált mo-i resellernél veszed (pl. MM), akkor 2 év. Ebből adódik az árkülönbség egy része is gondolom.

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#832) junior11


junior11
veterán

Tegnap este olvastam a Pana DMP-BDT220EG tesztjét, szerintem elég jól sikerült: [link]

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#833) salapp válasza junior11 (#832) üzenetére


salapp
addikt

Azt írják, hogy a hátsó usb a skype kamerának van. Akkor háttértárat nem is lehet rádugni?

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#834) junior11 válasza salapp (#833) üzenetére


junior11
veterán

Elől is van egy. :)

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#835) spiky03 válasza AtaWrc (#830) üzenetére


spiky03
veterán

Mindenképp meg fogom. ;)

@salapp
ITT találtam és valóban 1 év rá csak a garancia.

[ Szerkesztve ]

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#836) salapp válasza junior11 (#834) üzenetére


salapp
addikt

...Már úgy értem, hogy egyszerre kettőt. (Mert nekem pölö két külső vinyóm van). Az s280-nál egyelőre cserélgetem. Végül is tényleg nem nagy gáz.

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#837) salapp válasza spiky03 (#835) üzenetére


salapp
addikt

Itt lehet megnézni, hogy a közeledben kik a hivatalos viszonteladók két év sony garanciával: [link]

[ Szerkesztve ]

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#838) junior11 válasza salapp (#836) üzenetére


junior11
veterán

Aha, értem...

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#839) spiky03 válasza salapp (#837) üzenetére


spiky03
veterán

köszi, de itt sztem mindenhol drágább, mint 35. :( én pedig ennyit akarok rászánni a vásárlásra

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#840) salapp válasza spiky03 (#839) üzenetére


salapp
addikt

Megértelek. Az s280-at én is 22K-ért vettem, annyiért nagyon jó az nekem.

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#841) spiky03 válasza salapp (#840) üzenetére


spiky03
veterán

annyiért igen az volt. csak nincs benne dlna az a baj :( nekem meg az mkv mellett az a főszempont.

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#842) spiky03 válasza spiky03 (#841) üzenetére


spiky03
veterán

lg bd560-a van itt valakinek? mert elvileg ez is tudja a dlna-t meg viszi az mkv-t is, és csak a wifi nincs benne, ami van az 570-be. az meg nekem nem olyan lényeg.
szerintetek jó vétel lehet 22ért?

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#843) dudzsi


dudzsi
tag

Megérkezett a legújabb szoftver frissités BD670-hez. A vicces hogy sehol nincs a neten semmi róla. Én lefrisitettem ugy sincs veszteni valom. Elöször valamiért nem sikerült, csak annyit irt fogy frissités, de tök megállt. Kihuztam a hálozatbol és vissza. Még müködött. :D Utána már ment a frissités rendesen. Kb. 10-15perc volt. Csodák csodájára megcsinálták a FULL HD MP4 hibát. Most már működik!! Az m2ts-t nem játsza le továbra se. De gondolm azt nem is fogja.

(#844) GEO001 válasza dudzsi (#843) üzenetére


GEO001
aktív tag

Na végre a várva várt frissítés is csak befutott. Lehet, hogy szavaid meghallgatásra találtak? ;)

"Az élet csak egy pillanat. De ez a pillanat elég, hogy örökkévaló dolgokat cselekedjünk..." - E. Bersot

(#845) dudzsi válasza GEO001 (#844) üzenetére


dudzsi
tag

Pont ma akartam hivni öket, csak 12 és 13 között kajálnak én meg 12:30 akartam hivni. Aztán el is felejtettem. :D Itthon meg már a frissités fogadott. Azért vicces mert külföldi forumokon már régota irták hogy ez nem müködik. Na de ez már nem számit. :D Remélem most már nem lessz rossz frissités ami gajra vágja. :D

(#846) GEO001 válasza dudzsi (#845) üzenetére


GEO001
aktív tag

Bízzunk benne, meg abban is, hogy további jó sw-fw változások lesznek még.

"Az élet csak egy pillanat. De ez a pillanat elég, hogy örökkévaló dolgokat cselekedjünk..." - E. Bersot

(#847) AtaWrc


AtaWrc
tag

Hali
Én is frissítettem, még működik a játékos :))

(#848) AtaWrc


AtaWrc
tag

Hali
Hát sok újítást nem találtam benne.
Jpeg fényképeket normálisan kezeli, nincs max limit.
Van wmv lejátszás, mp4 lejátszás.
Egész jó youtube kereső, legalább is a korábbihoz képest.
Talán az mp3-at is jól tálalja, wav filéval is elbír /bár ezt nem tudom eddig is vitte-e vagy sem./
Mást találtatok?

(#849) GEO001 válasza AtaWrc (#848) üzenetére


GEO001
aktív tag

Nálad is megállt frissítés közben?

"Az élet csak egy pillanat. De ez a pillanat elég, hogy örökkévaló dolgokat cselekedjünk..." - E. Bersot

(#850) dudzsi válasza GEO001 (#849) üzenetére


dudzsi
tag

Én amikor elöször probáltam akkor megált. Szerintem kifagyott. Újra probáltam és akkor láttam hogy megy a kék csik és jó lett.

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Blu-ray lejátszók
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.