Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Blu-ray lejátszók

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-30 14:13:21

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#751) dudzsi


dudzsi
tag

Már törölték a frimwarét. Amugy ha van egy lemez benne akor ugyse tudja frissiteni. Olvastam külföldi forumokat, ott is ráfázott egy jó pár emberke. :(

(#752) GEO001


GEO001
aktív tag

Ezek szerint, ha visszadugom a netet, nem fogja a hibás fw-t megtalálni?

"Az élet csak egy pillanat. De ez a pillanat elég, hogy örökkévaló dolgokat cselekedjünk..." - E. Bersot

(#753) dudzsi válasza GEO001 (#752) üzenetére


dudzsi
tag

Igen. Nálam is folyamatosan akarta, de most már azt irja nincs frissebb verzió.

(#754) GEO001 válasza dudzsi (#753) üzenetére


GEO001
aktív tag

Helyes. Reméljük a következő frissítésre jobban odafigyelnek majd.....

"Az élet csak egy pillanat. De ez a pillanat elég, hogy örökkévaló dolgokat cselekedjünk..." - E. Bersot

(#755) Mr.Foreigner


Mr.Foreigner
csendes tag

Ma Én is megkaptam az új lejátszót. Szerviz kiadta a cserepapírt. Irány az Edigitalba, ahol nagyon készségesek voltak és szerencsémre volt is készleten BD670. Ja felajánlották, hogy mást is választhatok. :)
A Firmware frissítéssel óvatos leszek az tuti.

(#756) GEO001 válasza Mr.Foreigner (#755) üzenetére


GEO001
aktív tag

Igen óvatosnak kell lennünk a frissítésnél, de ha nem kapunk időben információt a rossz verzsönről, akkor mwgint csak nézhetünk ki a fejünkből.

"Az élet csak egy pillanat. De ez a pillanat elég, hogy örökkévaló dolgokat cselekedjünk..." - E. Bersot

(#757) ProdyG


ProdyG
senior tag

meg lehet oldani valahogy, hogy egy asztali lejátszó lejátszon blu-ray image fájlt a külső vinyóról? esetleg, hogy a blu-ray fájlszerkeszetet felismerje a vinyón?

(#758) BrTH


BrTH
tag

..és ehhez mit szóltok:

LG BP620 2012 modell

http://www.lg.com/us/blu-ray-players/lg-BP620-blu-ray-dvd-player

http://www.edigital.hu/Blu-Ray_lejatszo/LG_BP620_SMART_3D_Bluray_Lejatszo-p323320.html

By BrTH

(#759) BrTH válasza dudzsi (#751) üzenetére


BrTH
tag

Most ez érhető el:

Ez jó?

(Ver:BD.8.97.382.E/Date:2012.01.02)

és ez mi:

Firmware update for BluTechVision/BD650/BD660/BD670/BD690 (Ver:H90376/Date:2012.02.27)

By BrTH

(#760) dudzsi válasza BrTH (#759) üzenetére


dudzsi
tag

Ezek müködnek. A rossz frisitést már törölték. Nekem is a H90376-s van fent.

(#761) BrTH válasza dudzsi (#760) üzenetére


BrTH
tag

Ok, köszi. De mi a különbség a kettő között?

A (Ver:BD.8.97.382.E/Date:2012.01.02) 158 MB, míg
a (Ver:H90376/Date:2012.02.27) 636,5 kB

By BrTH

(#762) dudzsi válasza BrTH (#761) üzenetére


dudzsi
tag

Hát passz. Én azt a frisitést várom ami végre megoldja a full hd-s mp4 lejátszást! Jövöhéten hivom is öket hogy mi a retek van már. Ennyi idö alatt már egy komplet oprendszert irnak. :D

(#763) spiky03


spiky03
veterán

Samsung BD-D5300-ról valakinek valami vélemény?
Jobb, mint egy LG CD570-es??
Gondolok itt a felirat kezelésre és az mkv lejátszásra és a DLNA funkcióra.

:R

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#764) benvolio válasza spiky03 (#763) üzenetére


benvolio
őstag

Ez engem is érdekelne valamint 30-50ezer közötti Samsung-LG-Philips lejátszókról vélemények.
Üdv!

(#765) spiky03 válasza spiky03 (#763) üzenetére


spiky03
veterán

LG BD570-es akart lenni. :)

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#766) Cactustop válasza spiky03 (#763) üzenetére


Cactustop
csendes tag

Hello!

Én egy hete vásároltam egy Samsung D5500-as BD játékost, igaz, nem az 5300-as, amire Te kíváncsi vagy, de gondolom nagy különbség nem lehet köztük.
Nem tartom rossz vételnek, bár ismerni kell a korlátait. MKV-kat jól játszik, full HD-s cuccoknál sem akadozik, nálam a 25 gigás Avatar a teszt film, ezt gond nélkül megeszi full hd-ban AC3-ra konvertált hangal. Egyébként hangsávokban otthon van, DTS különböző verzióit remekül viszi, felirattal se volt gondom eddig, lehet váltogatni a hangsávok és feliratok között simán. Az 1080p felkonvertálás DVD esetén szerintem közepes, nem estem tőle hanyatt, viszont AVI formátumoknál gyönyörű képet tud varázsolni a közepes minőségű anyagokból. Persze a szar minőséggel ez se tud sokat kezdeni...

Ennek a cuccnak vannak Smart funkciói, ezek jópofák a YouTube keresője egészen használható, nálam vezetékkel megy hálózatra, de lehet Wlan egységet is csatizni hozzá, erre külön van a hátulján egy 2. USB.

DLNA funkciót nem igazán használom, nekem nem igazán jön be, nem találtam még meg a nekem igazán tetsző médiaszervert, meg utálom bekapcsolva tartani a gépet.
Én külső vinyót használok, egy 360 gigás G3-as van rákötve, NTFS -t kezeli hibátlanul.

A lemez kezelő mechanikája picit hangos szerintem betöltésnél, de gyors, és kikapcsolás után ott folytatja a filmet, ahol leállítottam. Legalábbis DVD és BD esetén. Az érintőképernyős kezelőfelület nekem kifejezetten tetszik, jópofa parasztvakítás, de legalább kicsit kiemeli az átlagból

ISO formátumot sem DVD se BD esetén nem kezel USB-ről, ez különösebben nem zavar, ezt tudtam amikor megvettem. Az fájdalamasabb számomra, hogy a videokamerás *.m2ts se megy le a torkán, csak ha ki van írva AVCHD formátumban lemezre.

3D lejátszást nem próbáltam, mert a TV-m csak 2d-t ismer.

Nálam egy Philips 6626-al van összekötve, a HDMI-CEC kiválóan működik, a Philips távirányítóval a TV-n keresztül tökéletesen irányítható a Samu minden funkciója, a játékos bekapcsolásakor TV automatikusan kapcsol.

Szóval eddig elégedett vagyok... Egyébként ezt a játékost a kisfiam kedvéért vettem meg ;) , papagájos filmet adtak hozzá ajándékba (RIO 3D) :K Tudjátok milyenek a gyerekek...

(#767) BrTH válasza benvolio (#764) üzenetére


BrTH
tag

ezt is nézd meg:

LG BP620

By BrTH

(#768) spiky03 válasza Cactustop (#766) üzenetére


spiky03
veterán

Köszi a kimerítő válaszodat. :)
Nem marad más hátra, mint a tesztelés. :)
Akkor a DLNA-hoz külön szoftvert kell leszedni, hogy meglehessen osztani a gépet?
Nekem meg nincs sajna külső winyóm ezért érdekelne főképp ez a szolgáltatása, mert még mindig nagyon magasak a winyó árak :(

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#769) delig


delig
tag

no, úgy néz ki az én játékosomat is cseréleik, bár a bolt szerint még szervizben van, a javítása viszont nem gazdaságos :DDD
a héten beérkezik a cserepéldány, és ha minden jól megy, akkor a hétvégén újra lehet filmezni, ha nem, akkor csak a jövő hét elején.

a frissítést pedig hanyagolom, csak akkor ha nem tudok vmi lejátszani. a tv-n is le akartam tiltatni, de még nem találtam meg a helyét :))

(#770) Cactustop válasza spiky03 (#768) üzenetére


Cactustop
csendes tag

Nekem a médiaszerverekkel a feliratkezelés a legnagyobb bajom, nálam sose működött tökéletesen. A gépemen jelenleg a Nero Mediahome van fent, de előtte volt pár másik is, egyik se volt tökéletes. A win mediaplayer újabb verziói is tudják a hálózati megosztást, bár nálam a video formátumokra elég kényes volt. Nekem az a meglátásom, hogy a DLNA zenéhez és képnézegetéshez ideális, az összetett fájl konténerek gyakran megakasztják őket. Szóval inkább USB... Vegyél valami kisebb kapacitású vinyót, 5-10 film azokra is ráfér, akciósan szoktak lenni 250-esek 15 körül...

Egy kolléga ajánlotta az imént ezt az LG cuccot. Nagyon jó kis gépezet, az ára is baráti a tudásához képest. Érdekes, hogy a gyártó magyar honlapján semmi info nincs róla, mintha nem is létezne...

(#771) benvolio válasza BrTH (#767) üzenetére


benvolio
őstag

Igen, én is ezt az LG-t néztem, meg pont most jött MM újság amibe van Samsung BD-E6100-es. De Philips-ektől se zárkóznék el, de nem nagyon vannak itt tulajok, hogy véleményt mondjanak róluk. Mivel a TV-m LG lehet az kéne, de annyira azért nem mérvadó, nyitott vagyok másra is.

(#772) BrTH válasza Cactustop (#770) üzenetére


BrTH
tag

Én nem csodálkozok, hogy nincs fent a magyar honlapom. Nyilván a Samsungnál több ráérő ember van feltölteni az új dolgokat. Ettől még teljesen rendeben van. Nekem azért nem jó mert nincs rajta komponens kiment. Nélkül nehezebben tudnám összekötni scart-on keresztül.

By BrTH

(#773) spiky03 válasza Cactustop (#770) üzenetére


spiky03
veterán

Akkor úgy nem is működik a DLNA, hogy megosztok egy mappát a gépen és az abban található filmeket, zenéket látja a lejátszó, és csak simán kiválasztom a menüben és elindítom?
Mert én azt gondoltam, hogy így működik, mint pl egy médialejátszónál.
Azt, hogy érted, hogy rosszul kezeli a feliratokat? Nem olvassa be őket? Meg gondolom akkor ezek külső feliratok? A belsőket jól kezeli?
A feliratok mérete mekkora? Egy 55cm-es tv látható még? Mert jelenleg még csak az van, a következő terv a tv vétel lesz :D

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#774) dudzsi válasza spiky03 (#773) üzenetére


dudzsi
tag

De müködnie kell ugyis. Legalább is nálam az LG BD670-nél ugy van. Amugy én is a Nero Media homot kaptam hozzá gyárilag, de nekem csak akkor használtam amikor dvd iso-bol vobokat játszottam le. Mert csak igy vitte.

(#775) spiky03 válasza dudzsi (#774) üzenetére


spiky03
veterán

köszi a választ. a 670es viszi az m2ts formátumot?

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#776) dudzsi válasza spiky03 (#775) üzenetére


dudzsi
tag

Én nem probáltam, de ha jol tudom nem. Talán valaki irta itt.

(#777) spiky03 válasza dudzsi (#776) üzenetére


spiky03
veterán

Értem, kösziHavernak az 550-e viszi.
Azért ez fura, hogy az újabb verzió nem viszi azokat a formátumokat, a régebbi kiadás meg igen. :F

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#778) Cactustop válasza spiky03 (#773) üzenetére


Cactustop
csendes tag

A médiaszerver úgy működik, hogy megosztod azt a mappát amiben a filmek, képek, stb vannak, és a szerver továbbítja azokat a formátumokat amiket ismer. Tehát nem mindet. A beágyazott feliratok általában mennek, nálam egy kivétel volt, egy avi, amiben nem látja a feliratot. Az MKV-esetében nálam mindig gond volt a sima .srt feliratok kezelésével is, a médiaszerver egyszerűen nem továbbítja azokat.

(#779) Cactustop


Cactustop
csendes tag

Az LG teljes 6-os szériája képtelen lejátszani az ISO, VOB és m2ts formátumokat. Ugyanez vonatkozik a 2011-es samsung modellekre is, az 5000 -es szériára 100%, a többiben nem vagyok biztos. Jelenleg m2ts formátumokat csak a Sony és a Panasonic cuccok visznek 100%-os biztonsággal, viszont a Panasonic játékosok nem kezelnek NTFS formátumot.
Szerintem a Philips felejtős, tele vannak SW bugokkal

Akinek a fent említett formátumok létfontosságúak annak ma a legjobb választás a Sony BDP-S480. Minden cuccot visz USB-ről, teljes net böngészője van, tele van fícsörökkel, és a 45 ezres környékén már hazavihető, ráadásul az Edigitalnál (nem reklámozni akarom) most ajándék 3d blúréj film jár hozzá. Az egyetlen ami ellene szól, hogy a HDMI-CEC irányítás csak Sony termékekkel működik, de szerintem ez tök lényegtelen.
A samsung helyett én ezt vettem volna, csak sajna későn vettem észre ezt a modellt a kínálatban. Utána olvastam tesztekben és állítólag szuper minőségű képe van, LG-t, Samsungot megeszi reggelire :)

(#780) spiky03 válasza Cactustop (#779) üzenetére


spiky03
veterán

És ez a Sony tudja a DLNA-t?
Mert 35ért láttam egy helyen. Ha tényleg olyan jó, akkor lehet, hogy inkább azt venném és nem az LG DB570-et.

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#781) Pierre75 válasza Cactustop (#779) üzenetére


Pierre75
senior tag

"Panasonic játékosok nem kezelnek NTFS formátumot"
A 2012-s modellek már igen. BDT220-tól felfelé. Bár amennyi nyűg van pl. a BDT110-zel egyéb vonatkozásban, messze van még az a firm, ahol a Pana beérhetné az LG-t akárcsak alapszolgáltatásban. Cserébe szebb kép- és hangminőségre képes a Pana.

[ Szerkesztve ]

(#782) Cactustop válasza spiky03 (#780) üzenetére


Cactustop
csendes tag

Természetesen tudja a DLNA-t, csupán médiaszerver kérdése, hogy milyen formátumokat tudsz majd vele lejátszani. A servio-t próbáld majd ki, ingyenes, ha nem fagy le tőle a géped, akkor elégedett leszel. (nekem az XP-t halálba fagyasztotta). Ja és ennek a cuccnak is 2 USB bemenete van, ha esetleg wlan adaptert dugnál hozzá. NTFS-t természetesen kezeli.

Ha 35 ért tudsz venni, biztos helyről, garanciával, ne is gondolkozz tovább...

Egyébként médialejátszáshoz a legjobb kombináció szerintem sz.gép hdmi-vel összekötve a TV-vel. És akkor nem kell szarakodni DLNA-val meg USB-vel... Nálam ez lesz a következő lépés...

Sok sikert az új játékoshoz! Beszámolót plíz küldjél majd! :) Ha nem jönne be a D5500-ra elcserélem veled :)

(#783) Cactustop válasza Pierre75 (#781) üzenetére


Cactustop
csendes tag

Én még fejben a 2011-es modelleknél tartok. :)) Hogy az idei modellek mire képesek, nem igazán néztem még utána, de mivel, már beszereztem a lejátszót, nem is igen fogom túlságosan beleásni magam.

Én a Panasonicot nagyon sajnálom, mostanában kicsit visszavett a lendületből, a koreai inváziót nehezen kezelik a régi nagy márkák. Főleg szegény Philips (LCD panelt nem gyártanak már, tv gyártást eladták a kínaiaknak, stb...)

(#784) spiky03 válasza Cactustop (#782) üzenetére


spiky03
veterán

Köszi a választ ismét. :)
a kövtkezőeket fogom majd tesztelni:
LG BD570
Samsung BD-D5300 (esetleg az 5500)
Sony BDP-S480

Mondjuk ebből 35ért tényleg a Sony lenne a legjobb vétel.

Nekem a lényeg, hogy vigye az aviket meg az mkv-at, és jól kezelje a DLNA-t mert nincs külső winyóm és így a laptopot osztanám meg vele.
Jah és a felirat kezelése is jó legyen, látható legyen azért egy 55cm-es CRT-n mert jelenleg még csak az van.
Mert havernak az LG DB550-es a külső feliratai kicsik voltak ekkora tv-n (106-os plazmán már jó :D ) valamint a belső feliratoknak néha lehagyja a 3.sorát.
Ilyet tapasztalt valaki a fent említett játékosoknál?

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#785) Pierre75 válasza Cactustop (#783) üzenetére


Pierre75
senior tag

Én az LG BD370-nel megszívtam, mert 1080p-n kép- és hanghibákat produkált (korábban írtam erről), így nálam az LG nem merült fel alternatívaként.

Egy BD játékossal mindenképpen kell kompromisszumot kötni, mert előbb mint utóbb belefutottam olyan anyagba, amit nem visz, feliratkezelés mellett nekem fontos annak minősége, állíthatósága. (Plazmán a vaskos fehér felirat ghost-ja stb.) Ezért mkv-ra médialejátszót használok, a blu ray és dvd lemezekre meg jó a Panasonic. (De rengeteg olyan hiányossága van így is, ami alapszolgáltatás volt az LG-nél 3 éve is.)

"Én a Panasonicot nagyon sajnálom, mostanában kicsit visszavett a lendületből"
Nem esett az ki, mert fel se vette a többiek ütemét. Mkv lejátszás támogatása évekig nem merült fel bennük, amikor megmozdultak már minden vetélytársuk ntfs-t támogatással adta ki a lejátszókat. 2012-re jutottak el oda, hogy ntfs, de a BDT110 alapján a zoom funkció még mindig csak terv.

Egy valami szól mellettük: a kép- és hangminőség, ezzel tudnak talpon maradni.

[ Szerkesztve ]

(#786) salapp válasza Cactustop (#779) üzenetére


salapp
addikt

Az s480 tuti lejátszó lehet.
Tegnap vettem egy fórumtárstól egy s280-at (új, 2 év garival, 22K-ért), és már az is eszméletlen korrekt kis gép. Kipróbáltam vele mindent. Nagyon jó a menüje, a Pana plazmával a hdmi-n keresztül együttműködik. (A BD-player bekapcs gombjára bekapcsolja és a megfelelő bemenetre állítja azt. És a Pana távjával is lehet irányítani innentől.) A képe gyönyörű, gyorsan betölt, 2 TB-s ntfs vinyót is látta gyönyörűen. Lemezről is lejátszik mkv-t akár. Az m2ts-t csak csupaszon, BD-mappából kivéve játssza, ennyi maradt kb. a nagy Sony-féle jogvédelemből.
Nagyon tetszik, hogy az usb nem elől van, hanem hátul.
Egy dologért kár: csak egy usb van rajta, és a hub-okat állítólag nem kezeli. (Ami volt nálam otthon, azzal valóban csak az egyik külső hdd-t látta a hubról.) Úgyhogy, aki esetleg számít erre az s480-nál, csak óvatosan! Ha kezelné, néhány hét használat után talán még az asztali médialejátszómat is visszavinném, annyira megtetszett a kezelése.

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#787) Cactustop válasza salapp (#786) üzenetére


Cactustop
csendes tag

A 480-ason 2db USB van...ez azért egy egységsugarú júzert feltételezve elég kell,hogy legyen. A hub kezelése a legmegátalkodottabb mkv huszárokat ;] kivéve elhanyagolható felhasználói igényt jelenthet véleményem szerint. Akinek nincs a seggébe ragadva a keze, csak ki tud húzni egy akármit az usb-ből mielőtt bedugná a másikat... :)

Mondjuk akkor lehet érdekes a hub, ha

1, olyan telefont, tabletet kötsz a játékosra amiben van saját memo és még egy mem.kártya is. Ilyenkor az adatátvitelhez hub-ként kezeli a telót a memóriák eléréséhez. ( A D5500-asom tudja hubként kezelni a telómat (Nokia C7))

2, a smart funkciók miatt usb billentyűzetet, egeret kötsz rá, és még kéne hely a pendrájvnak is. Persze ez csak akkor igaz, ha a játékos egyáltalán fel van készítve az említett perifériák fogadására. Nekem a tv-m ilyen, de eddig még nem éreztem késztetést, hogy a NetTv-n egerezzek, de most, hogy szóba került ki fogom próbálni. :)

(#788) salapp válasza Cactustop (#787) üzenetére


salapp
addikt

Általában a user oldalbordája és gyermeke a gyenge láncszem az usb dugdosás szempontjából. Az s480-as sem oldaná meg eme gondot, mivel az egyik usb a lejátszó elején van, és "hogy néz az ki, hogy az elejéből kilóg egy kábel...", emiatt user tart egy médialejátszót is. :))

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#789) Cactustop válasza salapp (#788) üzenetére


Cactustop
csendes tag

Nálatok nem látszódhat vezeték a kütyük körül? :Y Engem sose zavart, hogy amíg megy a film, a vinyó zsinórja az előlapból tekintget kifelé... ha vége kihúzom, megy a fiókba, a játékoson meg visszadugom az usb fedelet.

(#790) dudzsi válasza spiky03 (#777) üzenetére


dudzsi
tag

Az haggyán hogy a BD670-s nem viszi az ISO és egyebeket. DE még a full HD mp4-se akarja vinni!Pedig vinnie kellene! Az LG vel már felvettem a kapcsolatot hogy mihamarabb csinálják meg, hamár benne van a specifikácioba.

(#791) junior11


junior11
veterán

Sziasztok, ha már szó esett itt a Panáról és a Sonykról is, akkor szerintetek melyik jobb képminőségben a DMP-BDT110 vagy a BDP-S480? Esetleg az új Sonykról vmi tapasztalat van már valakinek (pl. BDP-S490/590/790)? :F

//S mégvalami: A Sony újabban a lejátszóinál s a házimozi-szettjeinél is az Xvid formátumot kezeli a techn. adatok szerint, a DivX-ről szó sincs (régebben mind2 formátumot feltüntették). Bocs ha hülyeséget kérdezek, de akkor a DivXet nem játsza le? :F

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#792) Pierre75 válasza junior11 (#791) üzenetére


Pierre75
senior tag

Ha megnézel néhány tesztet és fórumot, ott ár/érték arányban a 110-t hozzák ki győztesnek képminőségben a 2011-s modellek közül.
Sony-m nem volt, de az LG-hez képest észrevehetően szebb, nyugodtabb képe van a Panának még 42-s plazmán is.

(#793) BrTH válasza Pierre75 (#792) üzenetére


BrTH
tag

...csak kár, hogy nincs rajta komponens kiment. Nekem az fontos.

By BrTH

(#794) Pierre75 válasza junior11 (#791) üzenetére


Pierre75
senior tag

Vagy még ezeket nézd meg: Pioneer BDP-140, Panasonic DMP-BDT220. Utóbbi ntfs-t is kezel, meg a hangminőségre mentek rá.

BrTH
Ahogy az új modelleket nézem, nem lesz könnyű dolgod.

[ Szerkesztve ]

(#795) GEO001


GEO001
aktív tag

BD670 tulajok, valaki használt már DL-RE lemezt? Valami tapasztalat van a média típusok tekintetében? Nálam Verbatim DL volt próbán, de nem tudta kezelni.

"Az élet csak egy pillanat. De ez a pillanat elég, hogy örökkévaló dolgokat cselekedjünk..." - E. Bersot

(#796) salapp válasza junior11 (#791) üzenetére


salapp
addikt

Az új s280-am minden szemetet lejátszik, lemezről is, és most is egy Hustle-rész megy avi-ból, 42-es plazmára is nagyon korrekt színekkel és mozgásmegjelenítéssel teszi ki a képet, kifejezetten tetszik. Egyedül bluray iso-t nem játszik le. Ez korábban fontos volt nekem, de most úgy döntöttem, hogy az igazán penge látványfilmeket begyűjtöm eredetiben, a többire elég nekem az mkv, a régebbi filmeket, amik mkv-ban se lettek vizuálorgiák, azokat kiírom dvd-re, és így archiválva a hdd-ken helyet spórolok. Annyira tetszik ez a kis lejátszó, hogy lehet, visszaviszem a médialejátszót, ezt meg frissiben lecserélem egy s480-ra vagy 490-re (ami jobban kijön) a két usb miatt (mégha az egyik az elején van is ;) ), meg van néhány SACD-m is.
Tegnap este néztem vele egy írott lemezről egy néhány éves filmet (dvd-ként kiírva), és az is piszok jól nézett ki, gyönyörű színek, meg minden.

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#797) junior11


junior11
veterán

Köszi mindenkinek! :R

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#798) Dinadan válasza salapp (#796) üzenetére


Dinadan
csendes tag

salapp, az S280-asod a DiVX-et is viszi?
Mert az én S470-esem még igen, de tudtommal 2011-től már csak az XViD formátumot támogatják a Sony-k. Erről különféle német fórumokon többen is panaszkodtak.
(Mellesleg, az enyémen még rajta is díszeleg a "DiVX HD" logo, a x80-asokon ha jól emlékszem már csak az 'XViD" felirat látszik.)

(#799) junior11 válasza Dinadan (#798) üzenetére


junior11
veterán

Na éppen erre lennék én is kíváncsi! :F

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#800) spiky03 válasza Dinadan (#798) üzenetére


spiky03
veterán

ez engem is érdekelne, hogy a 480-as játszik-e le divxet meg xvidet, az mkv-k mellett? nah meg a vob és az m2ts szintén.

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Blu-ray lejátszók
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.