Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9801) laca000 válasza MiklosSaS (#9799) üzenetére


laca000
őstag

Ugyanezt próbálgatom..
Az LG ultrawide-ot-ot lecseréltem, egy 27 colos, szintén IPS monitorra, mert idegesített a szélesvászon, mintha teniszmeccset néznék.
És az IPS panellel szerelt monitorok képe jóval szebb, ha épp erre vagy kíváncsi. ;)

lehetőségeim a következők: vagy huszonötezer önjelölt kiskirállyal együtt való szűkölködés vagy pedig egy publikálhatatlan irodalom ezen őrülteknek való terjesztésére

(#9802) MiklosSaS válasza laca000 (#9801) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Igen, erre vagyok kivancsi. Nem tudom mit tegyek...jo volna a TV is mert eleg sok filmet nezek YT-rol, es meg nem volt smart TV. De figyelem az IPS monitorokat aminek a szinei csodasak....

Ja, meg a smart TV tud 3D is. Mondjuk sohasem fogom hasznalni (lehet) de jo ha ott van.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#9803) Yeffy válasza ViZion (#9785) üzenetére


Yeffy
veterán

...de sokat trükköznek azzal, hogy pl. szlovák a cég, így EU gari van rá (azaz német többnyire), a hazai márkaszerviz elhajt. Mondjuk ezt szinte minden cég megjátsza, mert sok az áfa itthon.

lol, ezt se tudtam...

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#9804) laca000 válasza MiklosSaS (#9802) üzenetére


laca000
őstag

Teljesen mindegy ezen választási lehetőségek közül mit teszel.
Mindegyik lehetőség opcionális.
Vedd azt, amelyiket szeretnéd.
Ahogy a mondandódból kiveszem, a TV-t. ;)
Nekem nem jött be az sem, játékhoz túl nagy, akár 3D, akár nem, könnyen unható, nem egy nagy jelenség. :R

[ Szerkesztve ]

lehetőségeim a következők: vagy huszonötezer önjelölt kiskirállyal együtt való szűkölködés vagy pedig egy publikálhatatlan irodalom ezen őrülteknek való terjesztésére

(#9805) Yeffy válasza laca000 (#9788) üzenetére


Yeffy
veterán

hogy ezeknek mi a tököm értelme van... sose fogom megérteni... :N

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#9806) Malibutomi válasza =HG= (#9800) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

NEkem is 120-as van, rajta a rendszer meg a sűrűn használt cuccok, és 70giga szabad helyem van még.
A játékok meg a Sata3-on pihennek.

(#9807) laca000 válasza Yeffy (#9805) üzenetére


laca000
őstag

Minek mi értelme? :F

lehetőségeim a következők: vagy huszonötezer önjelölt kiskirállyal együtt való szűkölködés vagy pedig egy publikálhatatlan irodalom ezen őrülteknek való terjesztésére

(#9808) =HG= válasza Malibutomi (#9806) üzenetére


=HG=
addikt

:K 60Gb-os OCZ Agility volt, az már tényleg szűkös...Ezért váltottam a 120-as samura. Egy darabig elég lesz szerintem...

(#9809) mackosajt


mackosajt
addikt

Nekem most, hogy már nem csak golyófogó vagyok, tetszik a BF4 béta.

Az elején nagyon idegesített, de meg lehet szokni a játékot.

Én még nem találkoztam olyan csatával benne, amiben 2-3 percen belül ne kerültem volna akcióba.

ui: viszont be kell raknom a radit holnap a rendszerbe, mert 2 kör alatt qrva meleg lett a víz.

Közben az ágyunkat is megjavítottam. Így már alvásra is alkalmas lett. :)

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#9810) ViZion válasza laca000 (#9796) üzenetére


ViZion
félisten

Minek vettem volna VGA-t, mikor monitort is most cseréltem fHD-ra? 1680×1050-hez elég volt a 7770 bőven. Most a háttértárakat akarom rendbe rakni, utána VGA, mert kijönnek az újak és talán kicsit ócóbbak lesznek a "régi" nagyobb karik.

Malibutomi: jogos, van más is, főleg fűtésidőben, havonta egy SSD árát kifüstölöm... viszont nem kocsmázok, nem kártyázok, nem qrvázok. Ezt a rengeteg pénzt is el kell b***ni :DDD

miklosss2012: 27-en monitornak kicsi az fHD, nagyok a pixelek. Mondjuk ha nem közelről nézed, nem grafikai melóre lesz, akkor fain. IPS színben sokkal jobb, mint akármelyik led TV. Smart TV-ről lebeszélnélek, sógorék marhadrága samu okos TV-jét kb. 10 perc alatt merevre fagyasztottam. A vezérlés is kaka, mindenhogy lassú egy jó PC-hez képest. Téged ismerve csalódnál a jó gépeid után. De valahol nézd meg mit tudnak, és vegyél egy jó plazmát TV-t nézni, mellé HTPC, meg egy jó IPS monitort a gépedre, kész. :DDD
3D-nek ne dőlj be, másik haver az LG-jét cseréltette az első héten, mert pl. pont 3D filmet olyan lassan játszott le, hogy nem tudta kivárni... fw frissítés után meg elkezdte a hangerőt és csatornákat keverni ;] Menj be HTPC topikba, kérdezz rá TV-re is, mindenre.

=HG=: olcsóbban, helyben lett volna 120-as... majdnem megvettem, de inkább egy régebbi 256 GB-os Micron-t veszek. Sok játéknál érezhető az is, hogy green HD-re váltottam. Pl. STALKER csak szenved vele, amúgy is egy magot használ szegény. Másrészt ha nagy SSD-n a cuccok, a HDD-t lehet lekapcsolni, még halkabb a gép... :U

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#9811) laca000 válasza ViZion (#9810) üzenetére


laca000
őstag

És azt én honnan tudhattam volna, hogy még csak most vettél 1080p-s monitort?
1680-ban elég még a HD5750 is. ;)

lehetőségeim a következők: vagy huszonötezer önjelölt kiskirállyal együtt való szűkölködés vagy pedig egy publikálhatatlan irodalom ezen őrülteknek való terjesztésére

(#9812) DeadMeat válasza mackosajt (#9809) üzenetére


DeadMeat
veterán

Mit takar, hogy meleg lett a víz hőfokban kifejezve?

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#9813) stratova válasza laca000 (#9811) üzenetére


stratova
veterán

Van egy másik fajta betegség, amikor pontosan tudod mit szeretnél venni és nem kapható :DDD Kezdek arról letenni, hogy lesz valaha jó kis üzleti AMD-s HP-m. Amikor már az elitebookot is el-dizájnkodják (itt probook b-ig is eljutott AMD, múltkor linkeltem Ormányos kolléga meglepetésére), az már a vég. Bár még reménykedek, hogy csak egy új kategóriát találtak ki irodai high-end ultrának, és lesznek még klasszikus modellek.

[ Szerkesztve ]

(#9814) laca000 válasza stratova (#9813) üzenetére


laca000
őstag

Nincs az a pénz, amivel megfizethető lenne egy ilyen "elite" notbook.
Mihez képest elite?
Ez is csak igény kérdése.
Nekem ingyen sem kéne.

lehetőségeim a következők: vagy huszonötezer önjelölt kiskirállyal együtt való szűkölködés vagy pedig egy publikálhatatlan irodalom ezen őrülteknek való terjesztésére

(#9815) Yeffy válasza laca000 (#9807) üzenetére


Yeffy
veterán

az ilyen agyatlan, hentelős, 120-adik rókabőr játékoknak, mint a CoD, vagy Bf...
nem volt érthető? :)

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#9816) mackosajt válasza DeadMeat (#9812) üzenetére


mackosajt
addikt

csak egy reserator torony van perpill a rendszerben, és játékból kilépve 45 fokig esett vissza a proci. Vagyis kb. ennyi lehetett a víz is.
Vagyis ettől hidegebb nem tudott lenni.
Most, böngészve, hd videó nézés után 31 fokos a proci, a torony teteje olyan 25-30 közt lehet valahol.
Hőmérő nincs a vízben, de jó lenne.

Csak tapintásos módon szoktam tájékozódni, hogy meddig mehet a játék.

BF3 alatt azért többet bír a rendszer.
A BF4 rendesen tekeri a procit, pláne a torony ledőlése után a sok szemét, ami a levegőbe jut.

[ Szerkesztve ]

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#9817) =HG= válasza mackosajt (#9816) üzenetére


=HG=
addikt

Az a 45 fok nem vészes szerintem abszolút....

(#9818) stratova válasza laca000 (#9814) üzenetére


stratova
veterán

Nekem sem kellene, szörnyű ez az irányzat :( bezzeg az elődök.
Rászánni való zseton még lenne, maga a gép [Probook 6475B] nincsen EU-szerte A10-zel. Ha az a kérdés miért éppen AMD-s üzletit vadászok (ami eleve tű szénakazal kategória pontosabban ez az egyetlen egy), akkor arra a válasz a driver. Tekintve, hogy én nem cserélem a gépemet úgy mint más az alsóját. Most a kulis gépem egy E6510 tip-top szerkezet, de én szeretek filmezni/sorozatozni, arra ez az IGP nem a legjobb társ ebben. Meg kipróbálnék esetleg pár játékot is, ami még elszaladgál egy AMD iGPU-n. A hosszútávú nyüstölést meg inkább az üzleti gépek bírják, ahol heroin árban mérik a dVGA-t.

(#9819) mackosajt válasza =HG= (#9817) üzenetére


mackosajt
addikt

Mindegy, holnap megpróbálom tényleg berakni a rendszerbe a radiátort, ami egy Xedos 9 klíma hűtője volt.
Príma menetes csatlakozásai vannak.
Kívül is, belül is kitakarítottam.

Csak azt kell kigondolnom, hogy hogyan kössem be. Flexibilisen, vagy merevebben.
Meg kéne neki valami tartózás.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#9820) MiklosSaS válasza ViZion (#9810) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Tehat akkor inkabb maradjon egy 24-es FHD IPS ? Mndjuk volna valami melo amire kellene a 27" -es, a melo az kb 2-3 honap. AZert nem erdemes a nagy pixeleket nezni. Most van egy Asus 24" LED FHD-em, de mindenki azt tanacsolja hogy csereljem le egy IPS-re, mivel jobb a szemnek.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#9821) ViZion válasza laca000 (#9811) üzenetére


ViZion
félisten

...pl onnan, hogy egy hétig rinyáltam itt, h mit vegyek, utána meg egy hétig arcoztam az új moncsimmal? :DDD ;]

stratoszaurusz: ez is beteg dolog, üzleti notit AMD-vel :K
mackosajt... öcsém. Hőmérőzni akarod a vizet? Inkább vmi csajt... ;]

Sasss: kérdezd meg monitoros topikban. Filmnél nem lenne gond, de munkánál a nagyobb pixelméret zavaró lehet. Nekem a 24 elég, nem is férnék nagyon. Majd jönnek a nagyobb felbontások, akkor esetleg váltok nagyobbra. Persze kinek mi.

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#9822) MrM94 válasza MiklosSaS (#9820) üzenetére


MrM94
őstag

En elmondtam neked privatban,hogy engem kifejezetten zavart a TV.Furcsa,kellemetlen idegesito.

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#9823) laca000 válasza MiklosSaS (#9820) üzenetére


laca000
őstag

Vegyél egy 27-es IPS-t, az a legkedvezőbb, legjobb lehetőség, amit csak megtehetsz.
Hidd el.
A TV nagy képernyője valóban zavaró.
Létezik, olyan is, tudod, hogy: "nézési távolság", amely befolyásolja az élményt.

lehetőségeim a következők: vagy huszonötezer önjelölt kiskirállyal együtt való szűkölködés vagy pedig egy publikálhatatlan irodalom ezen őrülteknek való terjesztésére

(#9824) mackosajt válasza ViZion (#9821) üzenetére


mackosajt
addikt

Orrmányos kolléga!

Mivel az ágy ismét alvásra is alkalmas, ezért szerintem az asszonyt fogom megvizsgálni.
Ránézésre eléggé csajnak tűnik.

Megfelel?

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#9825) ViZion válasza mackosajt (#9824) üzenetére


ViZion
félisten

Yepp! Az már valami. Remélem éjjel beleüthetem én is a zorrrrrmányom. Kölkök má' alszanak, csak a éneklős sz@rnak lenne vége, mehetnénk is... :o

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#9826) mackosajt válasza ViZion (#9825) üzenetére


mackosajt
addikt

Addig meg gondolkozom a radi bekötésén.

Éneklős sz@r... nem is nézem, azt se tom, kik vannak benne.

Ismerősök körében meg népszerű...
én inkább ezt hallgatom helyette

még az éneklős sz@rról is van benne szó :D

[ Szerkesztve ]

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#9827) otto14


otto14
senior tag

ennyi hülyét a Duna addigra rég nem lesz sehol mert Orbán eladja a vizet a hidat meg elviszi majd a rézfaszú bagoly a Parlament meg tele lesz hat ágú csillaggal xddd [link] :DDD

asd

(#9828) MrM94 válasza ViZion (#9825) üzenetére


MrM94
őstag

Asszonypajtas is azt nezi itt mellettem :W
Agymoso szennyhulladek.

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#9829) otto14 válasza =HG= (#9800) üzenetére


otto14
senior tag

Mondjuk ez?

asd

(#9830) =HG= válasza otto14 (#9829) üzenetére


=HG=
addikt

Nem rossz, de csak 180 mm széles...Szerintem nem fér el egy Alpenföhn Brocken a maga 158 mm magasságával...
Én ezzel szemezek..Van ablakos változata is...és árban is jó!

(#9831) Tomko78 válasza MrM94 (#9828) üzenetére


Tomko78
őstag

:)

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#9832) MrM94 válasza Tomko78 (#9831) üzenetére


MrM94
őstag

Hihi,ez nagyon jo :DDD :DDD
Osztan az FX topikos hozzaszolasaimert nem megharagudni ram.

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#9833) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Emberek hogy mi megy az FX-ben...hat..mindjart az FX-4100-ok verik porig a 3770K/4770K cpu-kat :W

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#9834) mackosajt válasza MiklosSaS (#9833) üzenetére


mackosajt
addikt

Miért? Nem úgy van? :DDD

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#9835) Tomko78 válasza MiklosSaS (#9833) üzenetére


Tomko78
őstag

mert talán nem ? ;]

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#9836) MiklosSaS válasza mackosajt (#9834) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

En tudom azt hogy az FX-ek eleg jo CPU-k, de azert jo volna normalisan merlegelni a dolgokat. Sajat tapasztalatbol mondom (ugy mint 6100, 2600K, 3570K, 8350, 3770K, 4770K volt ulajdonos) hogy a 8xxx FX-nek meg sokat kell izzadjon hogy elerje az i7-et. Van hal'Istennek 1-2 olyan dolog ami jol kihasznalja a 4 modult/8 szalat de azert nem kell tulzasba esni !

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#9837) mackosajt válasza MiklosSaS (#9836) üzenetére


mackosajt
addikt

na ja, de árban, csóró magyaroknak jobb az FX :D

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#9838) =HG= válasza mackosajt (#9837) üzenetére


=HG=
addikt

Ilyen szinten már nem nagyon beszélhetünk csóróságról, de tény, hogy intel drágább valamivel..

(#9839) mackosajt válasza =HG= (#9838) üzenetére


mackosajt
addikt

A csóró az idézőjeles akart volna lenni.

Ettől függetlenül sajnos pont ez az, ami általában a gyí3 vs FX vs gyí5 stb vitákat szüli.
Mert nincs pénze az embereknek, ezért megpróbálnak felépíteni magukban egy képet a prociról, még ha nem is igaz.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#9840) MrM94 válasza mackosajt (#9839) üzenetére


MrM94
őstag

Igen,ez tokeletesen igy van.Es onnanstul foggal korommel vedik.
Ez kb olyan mint a szulo es a sajat gyereke,nem fogja sosem beismerni hogy az o gyereke hibazott mindig o marad a szent...Na jo ez egy ratyi pelda volt de megteszi..

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#9841) Tomko78 válasza mackosajt (#9839) üzenetére


Tomko78
őstag

Figyelj attól még ha valakinek van pénze nem biztos hogy csak intelt vesz , már annyira kezdem unni a fx topikot is amikor állandóan jönnek hogy az intel ilyen meg olyan , én pl be se tettem a lábam a intel topikba mert egyáltalán nem érdekel , aki meg betéved a fx topikba azt meg előszeretettel szeretem felidegesíteni ;] én úgy látom csak az intel tulajok szeretik állandóan bizonygatni hogy nekik mekkora van ;]

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#9842) Casanova* válasza Tomko78 (#9841) üzenetére


Casanova*
veterán

egyetértek veled! :K

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#9843) =HG=


=HG=
addikt

Srácok ez ugyan olyan vita, mintha 2 fanatikus Bayern vs Barcelona szurkolót összeengednétek, hogy vitassák meg melyik a jobb csapat....Az igazságot csak egy kívülálló mondja meg : Mindkettő qva jó !! Na így van a két csúcsprocival is !

Amúgy rendes takarítás volt az FX topikban ! :C

[ Szerkesztve ]

(#9844) DeadMeat válasza mackosajt (#9816) üzenetére


DeadMeat
veterán

Teljesen jó az a 45 fok a vízhőnek. Pláne úgy, hogy a radid passzív.Üzemelt nekem már magasabb vízhővel a rendszer.q66 megcibálva azért belepukkantott a vízbe igen szépen. Benyelte a 200+ W-t is a proci és nagyon megfeszelni sem kellett hozzá.

HG: már vártam.

[ Szerkesztve ]

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#9845) laca000 válasza Tomko78 (#9841) üzenetére


laca000
őstag

Ez pont fordítva van testvér.
Te állítod állandóan, valamilyen ismeretlen eredetű oknál fogva, hogy egy 200ezres hűtővel, csak úgy kepeszt majd az az FX6300.
Milyen logikátlan dolog ez, szélmalomharc?
És miért kell folyamatosan személyes támadásnak venni, amikor elmondja az ember a tapasztalatait, az miért baj, miért kell, hogy fájjon, hogy az I7 alapjáraton lenyomja az 5Ghz-re húzott, atomforró FX8350-et?
Mikor ezzel senki nem akar senkit bántani?
De ezt te nem érted.
Mert nem is akarod érteni.
És nem a felhasználót tekintve szégyen, hogy nincs drágább hardverre pénze, mert még ezt is beképzelitek magatoknak, mintha valaki leprolizna, vagy mit tudom én..
Hanem az AMD-re, hogy évek óta képtelenek megalkotni egy erős processzort, és egy 3 éves Intel konstrukció jóval erősebb nála.

lehetőségeim a következők: vagy huszonötezer önjelölt kiskirállyal együtt való szűkölködés vagy pedig egy publikálhatatlan irodalom ezen őrülteknek való terjesztésére

(#9846) ViZion


ViZion
félisten

Nah, akkor csak jól döntöttem pár hete, mikor otthagytam végleg az FX topikot... Már nem a segítségről, meg a tanácsokról szólt, átment ilyen álmodozósba, mostanra meg kitermelte az ilyen topikokban már megszokott keresztes lovagokat, akik kardélre hányják akinek más a véleménye, ami nem fér az ő szent hitük bibliájába... Pont az ilyenek miatt nem látogatom sem a VGA, sem a procis, alaplapos, sem az SSD topikokat. Ha kérdésem van beírom, tudom kb. kiknek a szavára lehet adni, a többit ignorálom szerényen. :U

Talán még a tápos topik a legkorrektebb, ott van pár fanatikus, de legalább nem márkab**zik, leírják a tutit. :K

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#9847) laca000 válasza ViZion (#9846) üzenetére


laca000
őstag

Nevetségesnek tartom, amikor valaki ismeri a tőle független objektív igazságot, mégis marhaságokat beszél, tiltakozik ellene.
Nincs is ennél szánalmasabb.
Ezerszer elmondtam már én is, hogy attól függetlenül, hogy kinek-milyen vastag a pénztárcája, az nincs feltétlen összefüggésben mindig azzal, kinek milyenek is az igényei.
És ha nincs is rá pénze, az nem feltétlenül emberi mulasztás, vagy hiba.
Ugyanúgy az sem, ha valakinek történetesen van.
nem tudom érthető-e?
Igen, tökéletes választás, átlag-felhasználói szinten az FX.
Viszont leszarozni az I7-et, csak azért, mert "nekem nincs", ráadásul önellentmondásba keveredő butaságokat beszélni..
Hát azért álljon meg a menet.
Mindannyian tudjuk, hogy az FX az egy jó széria, de nem világmegváltó, és csak a kezdete volt valaminek, nem pedig egy abszolútum, minden mást félresöprő igazság.
Személy szerint az FX6300-ast és a 8350-est preferálom, ezeknek van létjogosultsága.
Ha valakinek viszont elvárásai is vannak, ez a két processzor már egész egyszerűen nem elég.
Töröltem én is az FX topic-ot, menjen oda szemellenzős keresztes "lovagok" közé a hóhér. :K

[ Szerkesztve ]

lehetőségeim a következők: vagy huszonötezer önjelölt kiskirállyal együtt való szűkölködés vagy pedig egy publikálhatatlan irodalom ezen őrülteknek való terjesztésére

(#9848) Tomko78 válasza laca000 (#9845) üzenetére


Tomko78
őstag

Csak laca000 egyszer elmondtad oké de szerinted kit érdekel , hogy állandóan majmolod hogy így az Zintel , meg nem gondolod pl én is azért írogatok neked hogy szándékosan hogy felhúzzalak , nem értem miért kell neked pl a FX topikban erőltetni hogy ilyen meg olyan a Zintel ?? Én se verem most a Zintel topikban magam hogy pl BF4 Bétában a i5 cpu limites és kell a HT , mert csak egy béta és egy game

[ Szerkesztve ]

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#9849) laca000 válasza Tomko78 (#9848) üzenetére


laca000
őstag

Senki nem majmol itt Intelt.
De Te mást nem csinálsz, mint tiltakozol.
De ki-és mi ellen, minek?

lehetőségeim a következők: vagy huszonötezer önjelölt kiskirállyal együtt való szűkölködés vagy pedig egy publikálhatatlan irodalom ezen őrülteknek való terjesztésére

(#9850) otto14


otto14
senior tag

JobbReggelt Mindenkinek! :))

Összefoglaljaa nekem valaki hogy mi volt tegnap az fx topikba? Lenaradtam, megint...

asd

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.