Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10651) BomiBoogie válasza Yeffy (#10649) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Mit vársz, állatok... :DDD

(#10652) MiklosSaS válasza BomiBoogie (#10651) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

KI beszel..puhatestu :D

@muzsikus ebb: igazad van...de olyan jo tema :D

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#10653) stratova válasza MiklosSaS (#10644) üzenetére


stratova
veterán

Szerintem Macsek ne az i7-et kupakolja. :D

Macsek: szerinted miért írtam, amit írtam? :D :K

[ Szerkesztve ]

(#10654) MiklosSaS válasza stratova (#10653) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Az i7 mar kukapolva van. Sot, HU-ban volt kupakolva...a kupak alatt ott a piros-feher-zold :D

(#10655) MrM94: dehogynem ertem...de te nem kupakolsz ahol kell, mert :

- alszol
- jatszol
- aztan megint alszol
- iszol
- megint alszol

[ Szerkesztve ]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#10655) MrM94 válasza stratova (#10653) üzenetére


MrM94
őstag

Macseknek van egy gyonyoru Macskanoje akit kupakoljon :DDD
@mikloss,te ma nem erted a viccet

[ Szerkesztve ]

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#10656) laca000 válasza stratova (#10645) üzenetére


laca000
őstag

Nem kötném a fontossági sorrendet ahhoz, hogy az ember meg meri venni magának egyszer, amit szeretne.
Arról meg nem tehetek, hogy nem keresed "hülyére" magad.
Tégy ellene. :P

lehetőségeim a következők: vagy huszonötezer önjelölt kiskirállyal együtt való szűkölködés vagy pedig egy publikálhatatlan irodalom ezen őrülteknek való terjesztésére

(#10657) laca000 válasza MrM94 (#10655) üzenetére


laca000
őstag

Mit hallok?
Kupakol egy macskanőőőőtttt? :U

lehetőségeim a következők: vagy huszonötezer önjelölt kiskirállyal együtt való szűkölködés vagy pedig egy publikálhatatlan irodalom ezen őrülteknek való terjesztésére

(#10658) MrM94 válasza laca000 (#10657) üzenetére


MrM94
őstag

Igen,lassan 2.5 eve van baratnom :DDD

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#10659) stratova válasza laca000 (#10656) üzenetére


stratova
veterán

Volna rá mód, de én nem szándékozom szétéjszakai műszakozni az agyamat. :P Beosztom amim van és félreteszek egy Kaveris üzleti notira ha lesz. :))

Laca, van neki és milyen jól állt a kezében az FX :DDD

[ Szerkesztve ]

(#10660) MiklosSaS válasza laca000 (#10657) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Kupakolna ha nem aludna annyit...de meg milyen szep, kedves es okos macskanooo....irigylesre melto !

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#10661) MiklosSaS válasza Shokkolo (#10632) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

A nagy kupakolasban nem is vettem eszre a hozzaszolasodat ! Gratulalok !Vegre tobb mint egy honap utan van neked is egy normalisVGA-d !

Aki nem tudna, a SantaParipa belepett az AMD klubba egy Sapphire 7970 GHz-es Vapor-X-el !

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#10662) Yeffy válasza BomiBoogie (#10651) üzenetére


Yeffy
veterán

:DDD :C
a mai LEGEPICEBB hsz!! :D

Macsek: de nincs más témátok? :D

Don Sass: jó, kis hal vagyok én, csak már néha tényleg sok. nekem. de akkor max leülök.
vagy inkább megyek hátazok egyet

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#10663) stratova válasza MiklosSaS (#10661) üzenetére


stratova
veterán

Kupakolás közben fórumozni? :R Aki tud az tud.

Paripa: gratula a szerzeményhez!

Alfa-dog: amúgy az edzési cél kimerül egy müróni diszkoszvetőhöz közeli állapotban.

[ Szerkesztve ]

(#10664) MrM94 válasza stratova (#10663) üzenetére


MrM94
őstag

:Y :C :C

EPIIIIIIIIIC

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#10665) MiklosSaS válasza Yeffy (#10662) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Dehogy vagy te kishal. Tiszteletbeli tag, sot az egyik topicalapito vagy itt a topicban ! Csakhat neha elkalandozzunk mi is...a hardver meg mindig is oromteli tema !

Apropo hardver: ezek itt angliaban tiszta hulyek. A 780-oknak most ment fel az aruk 7-15 font kozott.

[ Szerkesztve ]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#10666) MrM94


MrM94
őstag

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#10667) Shokkolo válasza stratova (#10663) üzenetére


Shokkolo
addikt

köszönöm uram :R

végre valaki, aki "velem" örül :R
azt hittem nagyobb sikere lesz, hogy végre nem vagyok teljesen kivülálló a toyikból :O

@Don-Sas: köszönöm :R

[ Szerkesztve ]

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#10668) MiklosSaS válasza MrM94 (#10666) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Te beszelsz...Smart for twoooo !

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#10669) MrM94 válasza MiklosSaS (#10668) üzenetére


MrM94
őstag

Naosztááááán,minden szarba nem dugom bele a farkam :DDD

@paripa,grat a kartyahoz

[ Szerkesztve ]

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#10670) MiklosSaS válasza Shokkolo (#10667) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Hat en is veled orulok !!! Kivulallo sosem voltal, esetleg harom laban-allo...vagy al(kem)Lo !

[ Szerkesztve ]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#10671) stratova válasza MrM94 (#10666) üzenetére


stratova
veterán

Legalább neki nem tekerik vissza a kilómérteróráját, azt se kell írni róla, hogy megkímélt állapot vagy keveset futott :DDD
Biztosan kitesztelt példány, nem bejáratós és nem veszi zokon a hidegindítást. Egy alvázmosás után olyan mint az új. :P

(#10672) Yeffy válasza stratova (#10663) üzenetére


Yeffy
veterán

asszondja, még Alfa-dog... :DDD :C miért lennék én alfa? :DD
értem. az is több, mint a semmi, sőt... :)

Don Sass: ohh, köszönöm, hogy alapítónak tekintesz, megtisztelsz :) :R

na, most téll gurulok, majd este visszanézek, hogy hány órára bannoltattatok ki ;]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#10673) MrM94 válasza Yeffy (#10672) üzenetére


MrM94
őstag

Ha Béta lenné' jobb lenne?

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#10674) stratova válasza MrM94 (#10673) üzenetére


stratova
veterán

Ezt a poént meg te nem érted? :)

(#10675) MiklosSaS válasza stratova (#10674) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

En sem :(

A videkartyakra visszaterve , ha igaz a hir akkor meg is van az NV valasza az R9-290X-re. GTX 780Ti [link]

[ Szerkesztve ]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#10676) stratova válasza MiklosSaS (#10675) üzenetére


stratova
veterán

Tekintsd úgy mintha alfa-hímet írtam volna. Kis szójátéknak szántam, ami abból ered, hogy tudtommal Muzsikus eb barátunk, aki itt rendszeresen kondizik. De ha magyaráznom kell, az már régen rossz :)

GTX 780 Ti: érdekes felvetés, lehet benne annyi kakaó. Max. AMD fél év múlva kiad egy R9 290X 1-1.1 GHz-en :)

[ Szerkesztve ]

(#10677) MiklosSaS válasza stratova (#10676) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Ertem, valahogy ma nem vagyok a formamban...nem ertem a vicceket :(

@kartyak: igen, kezdodik a csepegtetos performansz.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#10678) ViZion


ViZion
félisten

a franc olvas ennyit... dolgozom. Mi történt Veletek?
Grat a brutál VGA-hoz paripa! Többieknek meg jó ivászatot / Ívászatot. :DD

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#10679) ricshard444


ricshard444
veterán

Igen a 780 Ti felbukkanásáról volt már pár napja is hír/kép, egy kicsit herélt GTX 780 magas órajeleken ha az emlékezetem nem csal.

[ Szerkesztve ]

Vannak dolgok...

(#10680) MiklosSaS válasza ricshard444 (#10679) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Szerintem inkabb herelt titan es nem 780. De De lehet hogy tevedek.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#10681) laca000 válasza MiklosSaS (#10680) üzenetére


laca000
őstag

Aztán jön a "herélt" 290-es.
Vég nélküli über katasztrófa. :W

[ Szerkesztve ]

lehetőségeim a következők: vagy huszonötezer önjelölt kiskirállyal együtt való szűkölködés vagy pedig egy publikálhatatlan irodalom ezen őrülteknek való terjesztésére

(#10682) otto14


otto14
senior tag

Megmondta! :C

[ Szerkesztve ]

asd

(#10683) ricshard444 válasza MiklosSaS (#10680) üzenetére


ricshard444
veterán

A név alapján izmosabb specekkel kéne rendelkeznie, mint a 780-nak, valóban.
Amit láttam képet pár napja azon 1920 proci volt feltüntetve magas órajelen, de ilyenkor még semmi nem biztos, úgyhogy spec megerősítésig csak találgatni lehet.
Ami biztos, hogyha a 780 fölé jön izmosabb specekkel, akkor a Titan-nak nem lesz létjogosultsága.

[ Szerkesztve ]

Vannak dolgok...

(#10684) MiklosSaS válasza ricshard444 (#10683) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Ertem. En azert mondtam mivel a 780Ti-nek erosebbnek kellene lennie a 780-al.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#10685) ricshard444 válasza laca000 (#10681) üzenetére


ricshard444
veterán

Miért?
Ez mindig így szokott lenni, ki kell tömni azt a rést ami lesz a 280X és 290 között, hiszen az árban és teljesítményben is hatalmasnak fog bizonyulni.

GTX topikban megint remek a hangulat amint látom :N

[ Szerkesztve ]

Vannak dolgok...

(#10686) FatalEror válasza otto14 (#10682) üzenetére


FatalEror
addikt

A nő olyan mint az óvszer,ma még fontos,de holnap már nem akarod látni.

HardCore is my LifeStyle

(#10687) laca000 válasza ricshard444 (#10685) üzenetére


laca000
őstag

Nem tudom milyen a hangulat, nem járok oda, gyerekes pepecselésnek tartom ezt a plusz-mínusz 5fps-t.
Ahhoz nem kell "betömködni réseket".

lehetőségeim a következők: vagy huszonötezer önjelölt kiskirállyal együtt való szűkölködés vagy pedig egy publikálhatatlan irodalom ezen őrülteknek való terjesztésére

(#10688) Malibutomi válasza ricshard444 (#10685) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Én benéztem oda...ki is jöttem gyorsan...

(#10689) ricshard444 válasza Malibutomi (#10688) üzenetére


ricshard444
veterán

Detto, azért van csak a kedvencek között a topik, hogy lássam mi hogyan fut a kártyákon, de ilyen tagok mellett egyáltalán nem élvezhető a "nem eredmény" része, illetve még az sem igazán, mert olyankor meg semmi nem elég nekik.

[ Szerkesztve ]

Vannak dolgok...

(#10690) laca000 válasza ricshard444 (#10689) üzenetére


laca000
őstag

Hát keress egy embert aki nem elfogult.
Nehezen fogsz találni.
Az AMD tábor ugyanúgy szemellenzős és vak.
Nem tud objektív maradni.
Persze embere válogatja.
De mindenki azt "hiszi el", amit akar, nem pedig azt, ahogyan van.
Illúziókban ringatod magad.

[ Szerkesztve ]

lehetőségeim a következők: vagy huszonötezer önjelölt kiskirállyal együtt való szűkölködés vagy pedig egy publikálhatatlan irodalom ezen őrülteknek való terjesztésére

(#10691) ricshard444 válasza laca000 (#10690) üzenetére


ricshard444
veterán

7950/70 topikban ott vagyok végig és közelsem ilyen a hangulat, vannak elfogult emberek nyilván, de kevesebb az aktív arányaiban, mint most a GK110 fórumon.
Mikor még a 6-os szériánál ott volt a Tirexi csapat ugyanez volt kb.
Velük volt is nézeteltérésem, így elkerülöm őket, de ezt most hanyagoljuk.

[ Szerkesztve ]

Vannak dolgok...

(#10692) laca000 válasza ricshard444 (#10691) üzenetére


laca000
őstag

Akkor most mit csináljak?
Nem tehetek róla, ha tele van az NV topic bizonygatásra váró komplexusos gyerekekkel.
De tartom, hogy AMD oldalon megvan ugyanez, és nem tudnak objektíve gondolkodni.
Függetlenül attól, milyen a "hangulat".
Az nem egy mérce.
Nem mérvadó.
És egyetértek, hanyagoljuk. ;)

lehetőségeim a következők: vagy huszonötezer önjelölt kiskirállyal együtt való szűkölködés vagy pedig egy publikálhatatlan irodalom ezen őrülteknek való terjesztésére

(#10693) ViZion válasza laca000 (#10690) üzenetére


ViZion
félisten

No-no! Én szerintem minden egyformán kaka, csak van, ami sz@r is! ;]
Magam i5 W7 64 biten és i5 iMAC-en és virtualizált W764 biten is dolgozom, van összehasonlítási alapom. Ha nem játszik az ember, akkor NEM lehet megmondani, h i5 vagy FX, munka alatt néha az i5 még sz@rabb is, de a kevesebb ramnak és IGP-nek tudom be inkább ezt. Viszont az iMAC -bár a vas és a design kitűnő- sajnos egy f@s. OK, hogy stabil környezet, de: Safari egy hulladék, a beépített mail klienset még az ótlókexpressz is körberöhögné, a fájlkezelő ostoba és kezelhetetlen, a színezés / kiemelés botrányosan sz@r, vagy láthatatlan, vagy b**zitarka. Chrome is sz@r OS X alatt, de az ablakok pozicionálása és a görgetés is szánalmas. Mondom ezt Linux userként is, aki azt szidja az használjon OS X-et ;]
Jah, hardver az király mind. Kinek mire van pénze, csak nálunk az már hagyomány -talán a csóróság miatt, hogy az irodai konfigon is futnia kell a játékoknak. Fut is, csak bele kell olvasni pár topikba... hehe :U szánalmas önámítások, átlag FPS-ekkel jönnek, mikor a minimum a fontos, hiszen pont lesz@rom a 60 átlag FPS-t, ha akkor esik 20-ra mikor feltűnik az ellenség... de ezt lehetne magyarázni, mindenkinek sokkal jobb a gépe, mint amit a konfigja elvben indokolna, de ez így van jól. :DDD :R

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#10694) addamka


addamka
őstag

No nekem meglett az új céges noti, kértem, hogy az előzőnél (1280x800) kicsit nagyobb felbontású kijelzője legyen, hát megkaptam: 1366x768 :W

Szakmai topikokba meg mostanában csak a pöcsméregetés megy, hasznos tanács csak ritkán.
Néha elkap a kéne valami cucc a gépbe érzés, csak minek. Játék ami érdekel 0 jelenleg, multizni én a sok 10 éves picsogó pöccsel nem fogok, mások az elképzeléseink a játékok lényegéről általában :)
Vízhűtésen gondolkozok, mert egy p!csányi házba pakoltam be a gépet még anno okosan, hogy a TV alatt elférjen, ez olyan jól sikerült, hogy semmi értelmes hűtés nem fér rá (CM Elite 361). A víz se férne el benne, kívülre kellene rögzíteni a radiátort, csak akkor a csöveknek lyukat kell csinálni, mert az nincs gyárilag, aztán itt ment el a kedvem tőle.
Amúgy sem tudom, hogy 3.8-4GHz-en járatva elég lenne-e egy h2o 620 szerű kompakt szemét vagy sem.
Megkérdezni a megfelelő topikban nincs kedvem, mert gyanítom, csak beszólás lesz fosFX fosHáz fosVíz témakörben.

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#10695) MiklosSaS válasza ViZion (#10693) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

1- az OS X-el nagyon is egyett ertek, en is hasznaltam de nem tetszett
2- en is Linux user vagyok, de komolyan a chromium Ubuntu alatt siralmas. (most meg mar a skype sem mukodik)
3- sajnos igaz, mindenki gyujtogeti a kis penzet hogy vegyen valmi vasat, amikor meg megvan akkor amitsa magat hogy az ove a legjobb. Bemeseli maganak, holott csak frusztraciorol van szo. Sajnos kelet-europaban ez a helyzet.

Ma valahogy egy hullamhoszon vagyunk :D...mondj gyorsan valami hulyeseget mert a vegen meg megkedvellek :DD

[ Szerkesztve ]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#10696) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Na ezt nevezem en stabil gepnek. 10 nap, semmi szunet, megallas nelkul megy. 0 problema, 0 fagyas, a skype-on kivul minden rendesen mukodik. A winfos az mindig nyavajog valamiert.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#10697) Yeffy válasza stratova (#10676) üzenetére


Yeffy
veterán

:) :R

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#10698) Yeffy válasza ViZion (#10693) üzenetére


Yeffy
veterán

almás gépekről én is hasonlóakat olvastam, meg mesélt nekem egy ismerős, aki sokat dolgozott iMac-en, akkor úgy látom, nem véletlen... :)

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#10699) ViZion válasza MiklosSaS (#10695) üzenetére


ViZion
félisten

"Ma valahogy egy hullamhoszon vagyunk :D...mondj gyorsan valami hulyeseget mert a vegen meg megkedvellek"
Te jófej sas vagy! Én is bírlak... na nem úgy! :P gonosz voltam. Bocs.

Istenért nem akarnám, hogy kedvelj. Én is utálok mindenkit, elvárom ezt másoktól is!
DzsefriDogot kedvelem, a rajongómat, és KaribiTónit, meg Mahge Mehdet, ááá, akkor őt nem. Meg a vaskalapos-fapadost ;] , de nem igazán, mert inteles. A többieket sem kedvelem, csak kicsit, na. :K
Sokan nem is vagyunk már: paripa, aki végre kicsit áemdés, reggelikukori, aki lelkes és fiatal, macskajajjj, símacsiga aki ritka, mint csigaházon a padlástér... stratoszférasárkány és a fa tál is tévedés, egyiket sem ismerem. :K

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#10700) laca000 válasza MiklosSaS (#10695) üzenetére


laca000
őstag

A hármas ponttal nagyon egyetértek.
A "kelet európai helyzet"..
Tele van önigazolásra vágyó, komplexusokkal fűtött, szubjektív maszlagokkal a legtöbb topic, sajnos látod, a pénztelenség ide vezet.
Mondjuk ezen nincs kedvem röhögni.
..hogy az emberek irigyek, és állandóan önigazolásra várnak.
Pfejjjj.

[ Szerkesztve ]

lehetőségeim a következők: vagy huszonötezer önjelölt kiskirállyal együtt való szűkölködés vagy pedig egy publikálhatatlan irodalom ezen őrülteknek való terjesztésére

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.