Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#61281) Whysperer válasza MiklosSaS (#61276) üzenetére


Whysperer
addikt

Igazad van és ,ha elmész ugyan abba a boltba és azt mondom ,hogy figyelj csak milyen autód van, hja van egy lada samarad. és ,ha azon állítunk akkor nem biztos ,hogy kevesebbet eszik ,de megbízható lesz és ugyan úgy fog menni 130-cal mint a másik.. Erre jön valaki és ne higyj neki vegyél amolyat költsél pénzt mert majd a Lada-ba beleszerelheted az Opel motort is. Igaz,hogy az is 1000 éves meg amid most van az is ezer éves,de vegyél egy ugyan olyan öreg járművet. Aztán az eladó meg azt mondja,hogy figyelj Szerintem ez is meg az is 3 éves technológia.. minek költenél 3 évesre amikor van egy 3 évesed kis állítással ugyan azt tudja picit többért,de nem kell költened 20-ket rá és majd amikor mondjuk jövőre jön az új technológiás mondjuk elektromos autó.. majd arra cserélsz...Arról nem is beszélve ,hogy az a fogyas kül.-t 1 évig sem fogja behozni és mire ugyan abba nagyobbat rakna addigra jobban megérné neki egy új technológia. mert mint a adott programokat ismerve, nem igazán fog úgy menni vele mint a régivel mert jön az új effekt stb. stb.

Ez is kb. így hangzik. aki akár kék oldalon akár piros oldalon most komolyan pénzt költ az meg is érdemli.

Razer6666 : +1 --- szerencsés vagyok ,hogy mind a kettő van,de kb kurvára nem tett boldogabbá egyik sema másiktól jobban - képzeljétek mind a két gépemen ugyan olyan jókat szoktam játszani a barátaimmal meg dolgozni.---

[ Szerkesztve ]

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.