Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#54501) Habugi válasza MiklosSaS (#54500) üzenetére


Habugi
addikt

Ahhha-ha! :D

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#54502) inspiroyhome


inspiroyhome
aktív tag

Kellemes délutánt és jó étvágyat mindenkinek az ebédhez. :)

Lehetséges, hogy nem 16GB ramot fog kapni a workstation, hanem 32-öt.

32GB ram bele kereken 20 ezer forint. Illetve tegnap sikerült megcsinálni a raid-et, raid0 lett végül. 3db 15k RPM-es sata sas hdd-t állítottam be, crystal diskmarkkal az olvasás 372mb/sec az írás 189 lett.
Nem tudom mennyire számít jónak.

[ Szerkesztve ]

(#54503) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Ezek nem normalisak......

Ha annyiert a franc sem fog 980 Ti-t venni, inkabb veszek 2 db 980-at.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#54504) MrM94 válasza MiklosSaS (#54503) üzenetére


MrM94
őstag

en mit magyaraztam neked tegnap?
ha elorendeled 100 fonttal olcsobb,jogos h az uzletek dragan adjak mert nagy a kereslet.ha nekem uzletem lenne en is ezt csinalnam.
ket darab 980al megeszed reggelire az osszeset

[ Szerkesztve ]

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#54505) mackosajt válasza MiklosSaS (#54503) üzenetére


mackosajt
addikt

1 hetet bírj még ki

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#54506) MiklosSaS válasza MrM94 (#54504) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Ott egye meg a franc annyiert.....

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#54507) Habugi válasza MiklosSaS (#54506) üzenetére


Habugi
addikt

Ennek fényében akkor miről akart szólni az a kép/hsz a 980Ti okán hosszú sorokban álló emberekről?

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#54508) MiklosSaS válasza Habugi (#54507) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

A sor az a scan boltnal volt, ahol normalisabb arban adtak (540-599 font)...de szerintem rablas egy szaros referencia Asust...leakciozva....650 fontra....

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#54509) Habugi válasza MiklosSaS (#54508) üzenetére


Habugi
addikt

Most az, hogy 600 vagy 650 font.. :U , pláne őfő VGA kattantságának azaz neked.., ne vicceljünk már. :N

Tudod hogy akarod! ;]

Zenvidiánál tudtommal a refekkel sincs semmi probléma, amiért a lemmingek sorba álltak az nem ref volt?

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#54510) caindwan válasza Malibutomi (#54488) üzenetére


caindwan
tag

Erre tippeltem, csak nem sejtettem, hogy ilyet le lehet fényképezni :D Angol földön kívül :DDD

(#54500) miklosssas2012: Nemááá :O :O Totál be vagyok tépve, te meg lefényképezel :(((

Otthon édes otthon :P

(#54511) MiklosSaS válasza Habugi (#54509) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Hat nem mind1, mert a Zotac ref. 980 az "csak" 549 font, 5 ev garanciaval...az Ausnal ugyanaz a ref. 700 font, es le van ertekelve 650-re. 3 ev garanciaval....

@Tehenecske: az a tekintet... ;]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#54512) Malibutomi válasza MiklosSaS (#54511) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Ja vicces ez, nv topicban rohogtem is mikor irta valaki hogy o csak asust vesz mert az a legjobb...a refbol :DDD

Na a Furyra mostmar nagyon kivancsi vagyok..egyre inkabb ugy fest tenyleg azert sietett az NV mert tudta hogy utos lesz..

[ Szerkesztve ]

(#54513) Habugi válasza MiklosSaS (#54511) üzenetére


Habugi
addikt

Ájszí, igen így már értem a problémádat.

Megjegyzem, az a sor akkor is ugyan úgy nézett volna ki ha ASUS-t kapnak 3év garanciával, nem mellesleg mikor volt utoljára legalább egy évig ugyan az a kártya a gépedben? Szerintem nem mostanság.., ráadásul ez még egy pozitív feltételezést is sejtet, miszerint megvolt valaha legalább ennyi ideig egy bizonyos VGA-d..! :P

Tudom eladásnál nem mindegy, mondjuk az esetleges egy év nálad szerintem már elég jó idő, innentől pedig az hogy 2évvel adod vagy 4el.., sokat nem oszt vagy szoroz. Akkor számítana annyit amennyivel már érdemes foglalkozni, ha 1év vs 3évről beszélnénk vagy hasonló.

Osztom a Macska véleményét miszerint 980SLI csak elkezdtem tudomásul venni bizonyos dolgokat és móka adni alád a lovat! :P
Vedd meg a 980Ti-t, eltekergőzől vele kicsit, kijön a Fury, azt is megveszed és amelyik jobban tetszik azt megtartod jhóóóól!

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#54514) MrM94 válasza Habugi (#54513) üzenetére


MrM94
őstag

a helyzet az,hogy vannak olyan hülyék aprón akik tipikus apróról mazsolázók,akiknek lenne pénzük boltból megvenni de nem teszik azok buknak a garanciára.Imádják a saber lapot mert hogy 5évgaris. nemszámít h 5 évig nem fog menni a gépedbe mert úgyis lecseréled,de legyen minnél több gari rá :DDD

[ Szerkesztve ]

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#54515) CJ4567 válasza mackosajt (#54494) üzenetére


CJ4567
veterán

Itt volt 2 csepp eső. :DDD

No Sana No Life

(#54516) MrM94


MrM94
őstag

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#54517) CJ4567 válasza MrM94 (#54516) üzenetére


CJ4567
veterán

+999 sajnos igaz :((

No Sana No Life

(#54518) MiklosSaS válasza Habugi (#54513) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Nem ment atal...de mind1, majd elbeszelgetunk ...

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#54519) norbert1998


norbert1998
veterán

kellenne halászni valami 775-os deszkát. Lusta vagyok vegignyalazni az aprót. Meghalt a netezos gépben a hangkari, ráadásul hp, úgyhogy gyári 1.8-on "dübörög" a c2d.

(#54520) hszilard666


hszilard666
veterán

Srácok segítsetek!
Lenne egy kis problem a sulimban:
Van egy osztálytársam akinek 28 igazolatlan órája van, (30 nál kicsapnak) és lelógott az egyik művészettörténet óráról, amin moziba mentünk. Aki nem jött az 2 igazolatlant kapott. A tanár azt a feladatot adta neki hogy csináljon egy PPT prezentációt amit előad az osztály előtt. A srác megkért engem hogy csináljam meg neki, mert bedöglött az otthoni laptopjuk. Valami gyökér hallotta hogy megkér és pár nappal később elmondta a tanárnak, átküldtük neki a kész prezentációt, de nem fogadta el, és nem akarja elmondani hogy ki patkánykodott. Az a durva hogy tényleg rákészült nagyon a srác, csak a prezit nem ő csinálta. A tanárral ma dumáltam hogy ne legyen szemét, és nyíltan kimondta hogy nem kedveli a haveromat, és próbál mindenkit ugyanúgy kezelni. A tanárt meg a paripapimpili kóstoló köcsögöt aki beárult minket felgyújtanám a kecibe... Elég ideges vagyok mit csináljak?
Amúgy beszéltem az osztályfőnökömmel ez ügyben, és elmondta hogy a tanári karnak minden osztályhoz van egy "fekete listája" hogy kit kell eltávolítani, és azokat szivatják állandóan. Nem hiszem hogy ez törvényes, de gondolom ha szóváteszem találnak valami ürügyet hogy engem is kidobhassanak...

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#54521) CJ4567 válasza norbert1998 (#54519) üzenetére


CJ4567
veterán

E6300? Rakjál alá egy ócóbb Seggsziklát ami kezli a 800MHz ramokat és mehet 2.6-on legalább egy nem gyári hűtővel.

No Sana No Life

(#54522) MrM94 válasza hszilard666 (#54520) üzenetére


MrM94
őstag

Valakit iskolába nem hiába bacctatnak,totálisan jogos amit a tanár csinál.ha tudta hogy szarul áll a szénája minek lógótt még el?És még hogy ne ő csinálja meg a ppt?Nemtudom nekem nem lenne pofám odamenni hogy hallod kicsapnak csináld már meg nekem a ppt-t max átmegyek valakihez és én a saját kezemmel megcsinálom.

Egyszer énis átakartam kúrni a kémia tanárnőmet mert megakart buktatni azt mondta csináljak meg a munkafüzetbe nemtudom mennyi feladatot.Persze lemásoltam.Rámnézett,ránézett a feladatokra.Megkérdi tőlem hogy most te tényleg ilyen hülyének nézel?Halvány lila fogalmad nincs hogyan kell megoldani a feladatokat de neked mint tökéletes?Mond el ezt h h csináltad.Pislogtam csak.Bevágta a jegyemet s meghúzott.Nekem kicsúszott egy basszameg a számon a tanár meg folytatta,hát bassza.

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#54523) norbert1998 válasza CJ4567 (#54521) üzenetére


norbert1998
veterán

E4300.
Lehet a hűtő sem fog átmenni arra a lapra!! Annyira elbaCC mindent a hp

(#54524) Habugi válasza hszilard666 (#54520) üzenetére


Habugi
addikt

Uram bocsá de mivan? :DDD

Én középiskolában perfekt ki tudtam centizni az igazolatlan órák számát év végére mindig.
Jogában áll mindenkinek lógni óráról és jogában áll vállalni a felelősséget, end of story. Hogy lehet valaki annyira zokni agyilag, hogy ennyivel évzáró előtt aláfut egy ilyennek 28 igazolatlannal? :DDD ;]

Egyébként részedről megtetted amit lehetett, ha jobban belefolysz azzal csak magad alatt vágod a fát, szóval mérlegelj mennyire jó barátod. Megjegyzem egy ilyen "fekete lista" nem egy nagy kaland, támadási felületetek csak akkor van ha adtok. Körzeti orvoshoz sasszézzon el és mondjon el neki mindent, kis szerencsével ha régóta ismeri némi fohászkodás után kap papírt arról a napról/két óráról és az egész tanári kar tehet egy szívességet. Sokkal inkább a körzeti orvosnak alázkodjon meg ha már ilyen hülye volt, sem mint bent a suliban bárkinek.

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#54525) MrM94 válasza Habugi (#54524) üzenetére


MrM94
őstag

+1

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#54526) hszilard666


hszilard666
veterán

Hát köszönöm Uraim, azért holnap még futok pár kört a haverom érdekében. Valamiért úgy érzem hogy én vagyok az oka hogy ebbe a szituba került. :W

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#54527) norbert1998 válasza hszilard666 (#54526) üzenetére


norbert1998
veterán

Why the duckin fick?

(#54528) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Beszeltem a scan-el....5 eve nem fordult ilyen elo hogy ennyire nagy legyen a kereslet egy vga irant. Junius 19-22 kozott kaphatok csak belole... :W

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#54529) Habugi válasza hszilard666 (#54526) üzenetére


Habugi
addikt

0% szarakodás 100% igazolás..!

Szépen nézze meg a héten melyik az utolsó nap amikor rendel a körzeti orvos, aznap jókedve lesz mert vége a hétnek. Esetleg menjen oda valami ímmel-ámmal (láz, fejgörcs etc..,próbálja kiiratni magát pár napra..) és ha az eset teszem azt egy héten belül történt mondja azt hogy aznap kezdődött/hazament az utolsó két óráról mert annyira szarul volt, szóval arról is kér papírt és csókolom. De hazudni sosem szerencsés, nyilván ha egy hétnél idősebb a történet akkor is sztornó.

Legalább jó filmet néztetek? :DDD

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#54530) caindwan válasza hszilard666 (#54520) üzenetére


caindwan
tag

Akinek mán' 28 igazolatlanja van :((
A tanárok részéről meg [3.14]csaság az egész. Nem ezért kapják a fizetésüket. :W

Hablatyulógus: +1

(#54511) miklosass2012: Mindent elárul :DD

(#54531) mackosajt válasza hszilard666 (#54520) üzenetére


mackosajt
addikt

Nem akarok okoskodni, de aki ennyire felelőtlen, az megérdemeli.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#54532) norbert1998 válasza mackosajt (#54531) üzenetére


norbert1998
veterán

Igen, sajnos veled érek egyet.

Nálunk is volt hasonló gyerek. Félévkor úgy döntött, elmegy a csába. És így is tett.

(#54533) Whysperer


Whysperer
addikt

Sziasztok.

SAS -- Öcsém iylet te! vicc kategória.

[ Szerkesztve ]

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#54534) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Gyerekek...nem szeretnem elkiabalni de lehet bemakolom holnap ezt a kartyat kokemeny 500 angol fontert....a haveromnak koszonhetoen :Y

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#54535) MiklosSaS válasza Whysperer (#54533) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Most mit mondjak erre, azon kivul hogy egy rohely az egesz? Bohockodik...aztan meg nyel nagyokat hogy ket ev mulva nem 20 %-os lesz a piaci reszesedesuk hanem 3 %... :W

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#54536) MrM94 válasza MiklosSaS (#54534) üzenetére


MrM94
őstag

vegyed meg csak ne halljuk mar a szadat a vga problemaiddal :DDD :C

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#54537) Lacielvtárs válasza MrM94 (#54536) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

:C :C :C :C :DD

miklosss2012: gratula az el nem kiabált szerzeményhez :R

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#54538) norbert1998 válasza MrM94 (#54536) üzenetére


norbert1998
veterán

Egyetértek :((( ;]

(#54539) DR|FTK|NG


DR|FTK|NG
veterán

Ti mivel tisztítjátok a monitoraitokat?
Én mikroszálas törlőkendővel, de nem elég hatásos. :(


Whysperer(#54533)
Öhömm...
Úgy tűnik, hogy a HBM-es Fury XT-t a Super Flower 2KW-s tápja sem bírja el. ;]
3., átnevezett generáció. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#54540) norbert1998 válasza DR|FTK|NG (#54539) üzenetére


norbert1998
veterán

Pólóval ;]
Nem szokásom. Takarításkor letörlöm oszt cshő.

(#54541) hszilard666 válasza Habugi (#54529) üzenetére


hszilard666
veterán

Az eset több mint egy hetes :W Az ARGO2-t, életem legszemetebb filmje.

Na ez mi a facc? Duplázott a ph? :D

[ Szerkesztve ]

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#54542) hszilard666 válasza Habugi (#54529) üzenetére


hszilard666
veterán

Az eset több mint egy hetes :W Az ARGO2-t, életem legszemetebb filmje.

Miklós:
Gyó! Gratula! :Y Lesz rá blokk? ;] Szerintem hagyom a 980Ti,t és behúzok majd egy 980SLi-t azzal el leszek egy ideig! :K

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#54543) MiklosSaS válasza hszilard666 (#54542) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Ha siman megyen minden es megkapom holnap akkor az marad a Pascalig...ha nem akkor belemegyek egy evga 980 sli-be 650 angol fontert

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#54544) DR|FTK|NG válasza norbert1998 (#54540) üzenetére


DR|FTK|NG
veterán

Túl igényes vagyok, még az is zavar, ha egy porszem látható helyen van rajta. :D

(#54545) MrM94 válasza DR|FTK|NG (#54539) üzenetére


MrM94
őstag

ugyanmar adtak a 290x nek egy hypeolt nevet raktak ra valami ramokat oszt eladjak mint csucskartya :DDD elore sajnalom azokat akik 290x rol 390x re valtanak mert azt hiszik hogy upgrade.
driftking : en felig nedves ronggyal

[ Szerkesztve ]

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#54546) DR|FTK|NG válasza MrM94 (#54545) üzenetére


DR|FTK|NG
veterán

Órajel+VRAM méret terén szerintem az lesz. :D

Mondd, hogy nem CRT-d van. :DDD

(#54547) MrM94 válasza DR|FTK|NG (#54546) üzenetére


MrM94
őstag

neviccelj mar 1024x768 as 14 es crt monitoron tolom :D
nem elegge kicenriztek igyis a 290x et meg tovabb huznak rajta 50 mhzet a custom modelles gyartok meg 50 mhz et utana meg majd nemlehet tudni hogy alapon bedobtad a gepbe es miert kekhalalozik

[ Szerkesztve ]

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#54548) CJ4567 válasza DR|FTK|NG (#54539) üzenetére


CJ4567
veterán

Semmivel, mert tiszta már több mint egy éve. Egyszer takarítottam meg kikapcsolva de nem emlékszem mivel.

No Sana No Life

(#54549) Whysperer


Whysperer
addikt

Ti hol álltok sorban ennyi pénzért? Átállok abba sorba! 980ti 980 sli WTF?

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#54550) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Egy kis olvasmany

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.