Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#125951) hackeeeee válasza Jakuskacsa (#125947) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Abban csak az az abszurd, hogy, a szabálytalanul közlekedővel szemben nem tartotta be a jobb kéz szabályt, és ezért büntették az autóst.

Az szép...

Véleményem szubjektív...

(#125952) Jakuskacsa válasza hackeeeee (#125951) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

De nem is vonatkozik rá a jobb kéz szabály... mertonnan onnan nincs közlekedés. Olyanért büntetik ami nem lehetséges. Ezt magyarázta a videón is a közlekedési szakember.

[ Szerkesztve ]

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#125953) hackeeeee válasza Jakuskacsa (#125952) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Naezaz..

Elvileg fellebbezett a sofőr, na meg ami ugye a vicc, hogy a bicajos el is ismerte a hibát..

Véleményem szubjektív...

(#125954) Lacielvtárs


Lacielvtárs
nagyúr

nah, adjon isten jó reggelt :D
láttam hiányoltatok ;]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#125955) Jakuskacsa


Jakuskacsa
senior tag

Megjött a ház... este legózok :DDD :DDD

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#125956) Jakuskacsa


Jakuskacsa
senior tag

Hali! Valaki tudna egy kicsit privátban segíteni??? elakadtam egy kicsit a hűtőfelrakással, és nem akarok hülyeséget csinálni...

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#125957) Jakuskacsa


Jakuskacsa
senior tag

Ez ha rálóg nem gáz? Épp pár tized még van is közte... de ha hozzáér nem lesz rövidzár?

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#125958) norbert1998


norbert1998
veterán

Jeeee :C :DDD

(#125959) Jakuskacsa válasza norbert1998 (#125958) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

Óóóó.. norbi, azt hittem már nekem ír valaki választ, de nem...

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#125960) bandi0000 válasza Jakuskacsa (#125957) üzenetére


bandi0000
nagyúr

mármint a heat pipe a bordára? a borda nem kap semmi feszültséget szóval nem hinném hogy baja lesz, de akár el is forgathatod, ha elfér a ramtól

Xbox One: bandymnc

(#125961) Jakuskacsa válasza bandi0000 (#125960) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

A kondikra épp nem fekszik fel a hűtő jobb oldala. Van ott talán pár tized. A kondi ha összeérnek a hűtővel lehet zárlat vagy valami? Vagy csak simán jobb lesz a hűtésük?

ez a kérdéses terület...

[ Szerkesztve ]

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#125962) bandi0000 válasza Jakuskacsa (#125961) üzenetére


bandi0000
nagyúr

szerintem nem lényeges, bár én nem merek felelősséget vallani semmiért :D kérdezz be a hűtős fórumba talán ott gyorsabban mondanak valamit és okosabbak is

Xbox One: bandymnc

(#125963) Methionyl válasza Jakuskacsa (#125961) üzenetére


Methionyl
senior tag

én szerintem nem gond, gyári hűtő is majdnem hozzáérne nem?
Kend be pasztával, az mindent megold :K :D

[ Szerkesztve ]

They can break you but not your promise, even death won't keep you apart. Through this darkness you will find him in your sword still beats, a heart.

(#125964) stratova


stratova
veterán

Őőő

[ Szerkesztve ]

(#125965) MiklosSaS válasza Methionyl (#125963) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Csak akkor oldja meg ha Bandi keni be ;]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#125966) hackeeeee válasza Jakuskacsa (#125957) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

*jóvanazúgy

Véleményem szubjektív...

(#125967) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Melyik a legujabb iPad mini? Neked a második van, 1.3 GHz dual core A7,1 gb ram, sima wifi de már elég öreg és néha döcögõsnek erzem. Mindenféle képen 8” kell, ennél nagyobbat nem szeretnék.

Még a Huawei padjait nézegetem de a jobbik fajta egy árban van az iPad-el.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#125968) MiklosSaS válasza MiklosSaS (#125967) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Kozben utana neztem. iPad mini 4 , 2 gb ram, ujabb de csak 2 gb-os CPU.

mas:

Abahagyom a tanacsadasokat, lemondok a vilagrol. Masik forumon (nem a lab501) a faszi kartyat szeretne venni, nem tudja eldonteni hogy a GTX 780 vagy az R9 390 legyen, tapja megvan, haza rendben van..mondom ha nem izgat a kicsivel tobb fogyasztas/melegedes akkor mehet a 390, ugyis kemeny BF jatekos, ott meg a Radeon is jol teljesit.
Egy GTX 570-rol valtana. 1440p lesz majd, es igen :D egy 8320-as FX-e van ami ha jol ertettem 4.8-as a jatekprofilja meg 4.2 normal ?!.
Minden szep es jo, kozben jon egy harmadik gyerek, aki magas rangban van es hatalmas tekintelynek orvend azon forumon. (kozben eleg kicsi a tudomany benne) Es odairja a gyereknek hogy ne fogadja meg a tanacsomat, mert az AMD processzor nincs "joba" a Radeon kartyakal, oda inkabb Intel processzor kell. Mire oda irom en is hogy megis ezt mire alapozza? Irja hogy a sok-sok eves tapasztalat, AMD processzoral allandoan kek halalozik a Radeon, mindegy milyen.

A hab a tortan, amikor "bejon" a harmadik is....es "alairja" mr. Mindent-tudo Urnak a velemenyet, hogy tenyleg AMD processzorokhoz nem valo Radeon kartya. Oda csak az Nvidia kell.
Szoval nem kell a 8 gigas erosebb Radeon, inkabb a 3 gigas gyengebb 780-as... :W :W :W

Kozben, nekem is eszembe jutott hogy olyan 2004-2005 kornyeken az Athlon64 2800+ / NForce 3 alaplap (Asus K8N-E) tenyleg vaccakolt egy GeCube Radeon 9550XT kartyaval......12-13 evel ezelott.... :U :U :U

Ez volt az a pont amikor toroltettem a hozzaszolasaimat, es megkertem egy moderatort hogy torolje a felhasznalo fiokomat. Ennyi...sem idom, idegem vagy energiam az ilyesmire.

Jo'CCakat!

[ Szerkesztve ]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#125969) bandi0000


bandi0000
nagyúr

na úgy néz ki fesz emelés nélkül itt a kártya vége, nem olyan rossz nem olyan jó

Xbox One: bandymnc

(#125970) Lacielvtárs


Lacielvtárs
nagyúr

Jó reggelt lusta népség ;]
Tisztelet a kivételnek :D

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#125971) norbert1998 válasza Lacielvtárs (#125970) üzenetére


norbert1998
veterán

Reggelt, tesa, reggelt. De jó lett volna egy kis alvás még :D mikor írtál már javában dolgoztam 4 perce :DD

Keresztapam ennyi össze beszélés mellett teljes mértékben megértem, hogy miért jutottál erre. Érdekes, nekem intellel pont annyival több kék halálom volt az amd-hez képest, amennyi az intellel volt összesen. És végig radi kártya volt. Biztos akkor valami átnevezett amd-t vettem :(

(#125972) hackeeeee válasza bandi0000 (#125969) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Másoknál 2100 felett van a max boost a Ti-vel, Nekem 2GHz a teteje.. Max talán 2012, és nem megy többet, hiába csinálok vele bármit. Ehhez képest, 1.025V-n megy 1962-1974MHz-t.

Véleményem szubjektív...

(#125973) hackeeeee válasza MiklosSaS (#125968) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ó.. Ezeket de imádom..

Még korábban, amikor kaphatóak voltak a Radeon-ok, főként kisebb kategóriából simán ajánlottuk őket, mert ugye kedvező áron mentek. Belépő kisebb játékos gép, kicsit nagyobbak.. RX 460-470-480, és így tovább.

No, amikor kiment az ajánlat, emberünk jött, hogy neki a hozzáértő ismerős azt mondta, hogy az Intel vasban nem mennek Radeon kártyák.. Ugyan ez másképp, hogy az AMD alaplap+proci kombóba csak AMD videokártya való.. Mondom mivan?!

És általában 1-2 havonta ez a téma mindig előkerül...

Véleményem szubjektív...

(#125974) Lacielvtárs válasza norbert1998 (#125971) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

4 perce? :D
én akkor már egy órája fenn voltam :W

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#125975) #Morcosmedve válasza bandi0000 (#125969) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

Csak ennyi?

Azt hittem jobban mennek.

[ Szerkesztve ]

© asszongya'hogy

(#125976) CJ4567 válasza MiklosSaS (#125968) üzenetére


CJ4567
veterán

Akkor én az évek során biztos valami átnevezett NV-t használtam. :W

Jó reggelt. ;]

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#125977) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Napot!

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#125978) Methionyl válasza MiklosSaS (#125977) üzenetére


Methionyl
senior tag

Reggelt
1 fórummal kevesebb. Van még :D

They can break you but not your promise, even death won't keep you apart. Through this darkness you will find him in your sword still beats, a heart.

(#125979) MiklosSaS válasza Methionyl (#125978) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

+1

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#125980) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

(#125981) norbert1998 válasza Lacielvtárs (#125974) üzenetére


norbert1998
veterán

Hát én is, be kellett érni tudod :D

(#125982) Jakuskacsa


Jakuskacsa
senior tag

Este már ezen néztem a supernatural új részét. Win felment rá kb 15 rec alatt usb 3 ról. Boot tényleg gyors. A hűtőt elforgattam mivel nem birta már várn, de majd ma visszaforgatom. Kicsit bánom h nem moduláros tápot vettem, de igy is el lehetett rejteni a kábeleket aránylag szépen. Ami kicsit fura, h az alaplap érzékelője 30 fok fölött mutat mindig. Cpu átlag 35 fokos, terhelve 57 volt a max. Intelnél mennyi a max hő (7gen)?

Ja és tegnap senior tag lettem... :DDD

[ Szerkesztve ]

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#125983) norbert1998 válasza Jakuskacsa (#125982) üzenetére


norbert1998
veterán

99 ;]

(#125984) Methionyl válasza bandi0000 (#125969) üzenetére


Methionyl
senior tag

Nálam alapfeszes oc 980 ti ennyit tudott a talicska fx-el

+ cpu mennyin ment itt?

Jakus: grat, nekem még 5 hsz kell :D

[ Szerkesztve ]

They can break you but not your promise, even death won't keep you apart. Through this darkness you will find him in your sword still beats, a heart.

(#125985) hackeeeee válasza Methionyl (#125984) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hajrá.. Gyűjtögessetek csak..;]

Ő.. 5 szakmai? Az kicsit itt több lesz. :DDD

Véleményem szubjektív...

(#125986) #Morcosmedve válasza hackeeeee (#125985) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

:DD

Mr. Duck: Fidesz is ON. :DDD Jobb képe(ke)t is kérnénk.

© asszongya'hogy

(#125987) MiklosSaS válasza Jakuskacsa (#125982) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Kiváncsi vagyok mennyire lesz pozitiv vagy negativ élmény az FX után.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#125988) CJ4567 válasza Jakuskacsa (#125982) üzenetére


CJ4567
veterán

Idle nálam átlag 40 fokos a G4560, egy CM Blizzard T2 ül rajta, félpasszív módban, de aktívan se volt több.

Két kör IBT High alatt max 54 fokos volt a CPU. G4560

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#125989) Methionyl válasza hackeeeee (#125985) üzenetére


Methionyl
senior tag

senior-ra mondtam, hogy annyi kell, vagy most wat? :U

They can break you but not your promise, even death won't keep you apart. Through this darkness you will find him in your sword still beats, a heart.

(#125990) hackeeeee válasza Methionyl (#125989) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Mivel nem azonos értéket képviselnek a szakmai, és lokál hsz-ek.

A lokál hozzászólások értéke ha jól emlékszem 0., vagyis 10 lokál hsz ér 1-et.

Ja nem, rosszul emlékeztem, 0.25 a lokál, 0.1 a piaci.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#125991) Methionyl válasza hackeeeee (#125990) üzenetére


Methionyl
senior tag

én 5 szakmaira gondoltam :K , a többit bele se számolom

They can break you but not your promise, even death won't keep you apart. Through this darkness you will find him in your sword still beats, a heart.

(#125992) bandi0000 válasza Methionyl (#125984) üzenetére


bandi0000
nagyúr

4,5 gigán

(#125975) #Morcosmedve: Nálad felhúzza a proci a pontszámot, kb 20%-ot vert rá az 1070 a 980 ra grafikai pontban, azért ez nem rossz

[ Szerkesztve ]

Xbox One: bandymnc

(#125993) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Best of mod 2017, Nálam.

Bitangjóóóóóóó :)

Véleményem szubjektív...

(#125994) #Morcosmedve válasza bandi0000 (#125992) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

Nem, de kétszer annyiba kerül

© asszongya'hogy

(#125995) Mahrenburg válasza MiklosSaS (#125968) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Ilyenkor be kell vetni az aduászt, azt kell írni, hogy ha olyan processzort szeretne, amelyikkel a Radeon és az Nvidia is kompatibilis, akkor váltson VIA-CPU-ra, így nincs több kérdés...

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#125996) Jakuskacsa


Jakuskacsa
senior tag




[ Szerkesztve ]

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#125997) Mahrenburg válasza Jakuskacsa (#125996) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

"A legszebb dolgok akkor születnek, mikor másoknak nem tetszik az, amit csinálsz!"

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#125998) bandi0000 válasza #Morcosmedve (#125994) üzenetére


bandi0000
nagyúr

hát azért nem kétszer, sőt... ha nem lett vna bányászat akkor most 100k lenne a használt ára, de azért ott a kisebb tdp, meg a 4 giga vram ami jól jön

ha normális optimalizálás lenne akkor az 1070 overkill lenne 1080p 60hz re de hát nem az van sajnos

Xbox One: bandymnc

(#125999) Jakuskacsa válasza Mahrenburg (#125997) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

Nos kérésre itt vannak a képek.

Hogy mindenkinek válaszoljak: Különbség? Kb fele annyi idő alatt felment a win mint az előző gépre. (nem tudom, hogy miért - ott is usb3 ról toltam fel)
Gyorsabb a boot.
Alkalmazások ugyanúgy futnak mint fx-nél, bár eddig csak filmet néztünk, meg neteztem, ebben nem vélek felfedezni nagy különbséget.
Bios, nekem fura, már már bonyolultabb mint amit szeretnék... sok mindent nem tudok, hogy mire van, de majd rám tagad útközben. Memóriákat belőttem, manuálisan.
Mostanra végeztem a win belakással is, de egy valamire nem jöttem még rá:
A bitfenix spectre ledes ventikhez kaptam ilyen kábelt tudja alaki mire van ez?

[ Szerkesztve ]

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#126000) Lacielvtárs válasza Jakuskacsa (#125996) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Ejha gratula, szép sárga, mint egy narancs ;]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.