Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#109151) bandi0000 válasza MiklosSaS (#109150) üzenetére


bandi0000
nagyúr

azt felejted el h a legtöbb üveghez képest az edge üveg csak a szélén ragasztós ezért előfordulhat h a közepén légbuborékok vannak vagy púpos stb

Xbox One: bandymnc

(#109152) MiklosSaS válasza bandi0000 (#109151) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Vettem egy ilyen tokot, az uveg vedot meg kidobom a francba.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#109153) bandi0000 válasza MiklosSaS (#109152) üzenetére


bandi0000
nagyúr

akkor vegyél rá sima fóliát, mert ez a tok megkarcolja a kijelzőt

Xbox One: bandymnc

(#109154) MiklosSaS válasza bandi0000 (#109153) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Miert karcolna meg? Hogyan?

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#109155) bandi0000 válasza MiklosSaS (#109154) üzenetére


bandi0000
nagyúr

mert flip, bemegy pár porszem a kijelző és a tok közé azt csókolom, a samu tavaly cserélte is a kijelzőket ez miatt, a gyári tok megkarcolta ugye

Xbox One: bandymnc

(#109156) MiklosSaS válasza bandi0000 (#109155) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Kossz az infot, ezt jo tudni.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#109157) bandi0000 válasza MiklosSaS (#109156) üzenetére


bandi0000
nagyúr

nekem is fólia van rajta 3k volt a szélein egy idő után fellevegősödik de legalább véd

Xbox One: bandymnc

(#109158) MiklosSaS válasza bandi0000 (#109157) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Gondolkodom en is a folian....

mas:

Itt az Intel igazi mumusa!!! Reg vartam erre a percre.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#109159) #Morcosmedve válasza MiklosSaS (#109158) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

Akkor mégis csak jó az az i7 Plus :DDD

© asszongya'hogy

(#109160) CJ4567 válasza bandi0000 (#109149) üzenetére


CJ4567
veterán

G2-re sincs olyan ami védi az egész telefont, széleken van hely ahová már nem terjed az üvegfólia. Nem tudom hogy tokok miatt, de valószínűleg nem. Széleken le van kerekítve az üveg magán a telefonon, lehet azért.

#Morcosmedve: Én maradok az Android világánál. :P

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#109161) hackeeeee válasza bandi0000 (#109147) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Teljesen 100%-os nem lesz rá soha az ívelt kijelző miatt. Vagy le fogja tolni a tok, vagy fel fog buborékosodni a széle.

Véleményem szubjektív...

(#109162) MiklosSaS válasza #Morcosmedve (#109159) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Majd ugy 10 év mulva :D

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#109163) Jakuskacsa válasza MiklosSaS (#109162) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

[link] egy vantage teszt...

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#109164) MiklosSaS válasza Jakuskacsa (#109163) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Este a meló után tolok én us egyet.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#109165) DR|FTK|NG válasza MiklosSaS (#109146) üzenetére


DR|FTK|NG
veterán

Az én telefonomon alapból van valamilyen fólia szerűség, azzal meg vagyok elégedve.

(#109166) #81556480


#81556480
törölt tag

a kutyafáját neki. lecsúsztam az ingyen Far kráj blood dragonrúú :O :O pedig nagyon akartam.

bezzeg a RAJ man. az meglett :D nagyon raj !

[ Szerkesztve ]

(#109167) hackeeeee válasza Jakuskacsa (#109163) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

CPU: 4700, VGA: Default. :)

Viszonyításképp, Mancika 5060MHz-n, a 390 mellett:

Véleményem szubjektív...

(#109168) Jakuskacsa válasza hackeeeee (#109167) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

Na ilyet már vártam... nehéz jó összehasonlitást találnom bármihez, de ez egy jo összehasonlitás. Nálam a hő miatt 4.8 megállitja a cpu-t. Talán 4.9 en tudok még tesztelni de az alacsony fesz miatt ott már sokszor kidobál. 1.45volt körül úgy elkezd fűteni, hogy nincs az a jégverwm ami megfogná. Az uj hűtővel alacsonyabbak lettek a hőfokok, viszont viszon továbra sem tudok 4.8 fölé menni.

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#109169) Habugi válasza Jakuskacsa (#109163) üzenetére


Habugi
addikt

CPU: 4700, VGA: koppig.. :D

Btw.., Sas eredményével lesz bármi értelme összehasonlítanod, shemmi mással.., mert pepitában a 980Ti olyan erős mint a 1070.

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#109170) Jakuskacsa válasza Habugi (#109169) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

Hackeeenél a cpu az viszont hasznos info nekem is. Én még nem feszegettem a vga-t. Csak lecseréltem rajta a biost gs helyett glh ra. De majd hétvégén...

[ Szerkesztve ]

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#109171) hackeeeee válasza Jakuskacsa (#109170) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Minnyá csinálok egyet 4800-on is, moment.

Véleményem szubjektív...

(#109172) hackeeeee válasza Jakuskacsa (#109170) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

4800:

Véleményem szubjektív...

(#109173) Habugi válasza hackeeeee (#109172) üzenetére


Habugi
addikt

Graphics & Physics +5 & 5K.., miféle hikomat beállítással futtattad az előzőt?

:D ;]

Ezen a szaron mindig minden CPU limites de nem ennyire.., valami csuklott az előzőnél az tuti, ilyet 100Mhz nem csinál ebben a tesztben még HEDT-vel sem.

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#109174) hackeeeee válasza Habugi (#109173) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Csak ugy, lehet az volt a gond h nem volt reboot telepítés után. :D

Véleményem szubjektív...

(#109175) MiklosSaS válasza Habugi (#109169) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Pontosn. Arra vagyok kiváncsi hogy azonos kaliberü kártyánal mennyi a pont különbség az i7 vs FX között.

Később dobok én is egy tesztet.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#109176) #Morcosmedve válasza MiklosSaS (#109162) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

Gyurmázni kell még ahhoz, csak kettes szorzó van a legközelebbi sebességben :D vicc a droid.

© asszongya'hogy

(#109177) Habugi válasza hackeeeee (#109174) üzenetére


Habugi
addikt

Vagy az új 4.7-es 24/7-ed lett túl tescós, esetleg ez utóbbit olyan.., hogyan is fogalmazzak.., "szellemben" futtattad ahogy én szoktam és attól lett durva a kontraszt. ;)

Mindenesetre ha az előbbi és a VGA ugyan azt a törődést kapta akkor nézd majd át a beállításokat mert valami miatt megkotlik.

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#109178) hackeeeee válasza Habugi (#109177) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Az lehet, 1. 27v fesszel. No de minnyá kiderül minden.

Simán lehet h az kavarta meg, h nem kapott reboot-ot..

Noh, 5GHz:

Jah, VGA nem volt bántva. Valszeg marad a 4800 24/7. :)

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#109179) MiklosSaS válasza #Morcosmedve (#109176) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Ami igaz az igaz. Az almás teló szép is meg gyors is...nem is mondtam aemmit. Csakhát neked nem gyere be az iOS. Megszoktam ezt a xar droidot...ez van.

Visszont anyaghasználat, kihelző, gsm jell, 4G...nagyon frankó volt a 6s-nél. De számomra a galaxy s7 megváltás az iOS után. Csak azt bánom hogy megint ilyen drága telefont vettem....lehet a Honor 8 jobb lett volna.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#109180) #Morcosmedve válasza hackeeeee (#109178) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

Múltkor nem 4,7-et akartad? :U :)

Sass: Tudom, habár a Honor meg a Samu droid más, nem?

[ Szerkesztve ]

© asszongya'hogy

(#109181) Habugi válasza hackeeeee (#109178) üzenetére


Habugi
addikt

Intel @5Ghz Vantage & léggel.. :Y :C :C :C

Na papsza ilyet sem láttam még sokat, @40K Physics, aztaqrvaéletbe.., szééép!

Hint.. (& Jedi elme trükk) váltani akarsz majd 7700K-ra mert csak, ezt meg eladni nekem jhóól! ;]

Btw.., ennyire ne unatkozz, francnak hikomatolsz azzal a kockával 1.3V alatt? :F

Maradjon csak a 4.8..

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#109182) hackeeeee válasza Habugi (#109181) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Thx! :)

Lehet, hogy még tudnék rajta csiszolni, lehet teszek vele még 1 próbát hamarosan.

Itt a Valid. :)

@Morcosmedve: Úgy volt. :)

Véleményem szubjektív...

(#109183) hackeeeee válasza hackeeeee (#109182) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Update:

Itt a vége, vagyis, még lehet nem a vége, de mára biztos.. :)

Véleményem szubjektív...

(#109184) Habugi válasza hackeeeee (#109183) üzenetére


Habugi
addikt

Örülnék ha elmennél qrva gyorsan aludni még mielőtt dingeled a 80K Graphicsot..

:P ;]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#109185) hackeeeee válasza Habugi (#109184) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Asszem így is fogok tenni, reggel kelni kell! :)

Véleményem szubjektív...

(#109186) MiklosSaS válasza Jakuskacsa (#109163) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Ahogy nezem neked is jol jonne egy CPU csere DX11-es jatekokban. Nem tudom mi a helyzet DX12-nel, de szerintem az olyan regebbi jatekoknal ahol szamit a processzor ott a mostani FX-es 20 -30 %-ot "lop" el a kartya erejebol.

Nem tudom mi lesz a Zen-el, mennyire lesz eros de szerintem jelen pillanatban egy Z97 + 4790K az aprorol best buy volna.

A kartyank nagyjabol egyforma, a processzorom is csak 4.6-on ment....4.8 korul tobbet dobna a graphics ponton is...

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#109187) Lacielvtárs


Lacielvtárs
nagyúr

jó reggelt képeket linkelgető felebarátaim, ma ismét győz a jóóóó :DD :C

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#109188) Jakuskacsa válasza MiklosSaS (#109186) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

Reggelt!

Nagyon változó a játékok cpu kihasználtsága. Csak veszem alapúl a crysis 3 at, ami win10 alatt szinte állandóan 90% körül megy 1440-ben. De tegnap pl előszedtem a NFS Run-t, ami 4K-ban maximum részletességen kb 45 fokos cpu-t kapok(4 szálat használ és azok is kb 60% on futnak) ellentétben a crysis 3 al ahol 58-60 fokos a cpu, és teker mind a 8 mag mint az állat. Nem lehet ezt ráhúzni arra, hogy dx 11, dx 12.. nem ilyen egyszerű. Vannak játékok, amikre a fejlesztők 5 percel többet fordítottak, és vannak amire még azt az 5 percet sem amit illett volna.
Egyébként bárhogy nézem, értem én, hogy majd dupla annyi pontot csináltok mint én, értek én minden érvelést, de amíg 4K tévén játszom aminek 60Hz a frissítése, addig mi értelme van annak hogy elvárjam egy játéktól, hogy 100+ fps-t hozzon? Sokszor megy a vita, hogy így meg úgy IPS, meg anyámtyúkja paneles képernyő. Hát lehet az én szemem a rossz, de én ugyanazt látom rajta mint otthon a fotelből a TV-n. Különben sem tudnám értékelni egy 43 as képernyő után a 20-as kis fostalicskát. Nem tehetek róla, nekem kell a nagy kép. Nos visszatérve a lényegre, amíg kisebb nagyobb (de van ahol nem is kell) kompromisszumokkal kiszorítom ebből a konfigból az 1440-et, vagy a 4K-t, addig nem érzem (nem látom) értelmét bármi nemű váltásra. Igen jó lenne, igen fasza lenne, de minek? A faccom is elég hosszú, nem kell kompenzálni ilyesmivel. :DDD :DDD Egyébként meg 4K-ban vagy 1440 ben a Te 20-30% od, szerintem max 10-15-re apad... De ez csak az én véleményem. Amikor egy BF1 et maximum részletességgel akadásmentesen tudom játszani 4K-ban akkor minek erőltessek más konfigot? Elköltök újabb 150 ezret, és kapok cserébe 30 fps-t, meg még 20e pontot... pffff... na de jó nekem. Nem pontban mérik az élményt.
Egyébként meg, ha ilyen szar lesz az optimalizálatlanság a jövőben, szerintem feladom ezt az egészet, én inkább veszek egy boxot. Remélhetőleg a következő generációnál kicsit jobban odafigyelnek majd a kinekt részére, mert most azért nem vennék, mert nincs foglalkozva ezzel a részével, pedig szerintem a legjobb amit csak kitalálhattak.

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#109189) hackeeeee válasza Jakuskacsa (#109188) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Izé.. Amikor Én kicseréltem a vasat a 390 alatt, akkor alsó hangon nagyjából 20-30%-ot gyorsult csak a vga, és ehhez jött még a cpu teljesítmény.

Izé 2, Nekem aztán tök mindegy, mennyi pontot csinál, főként Vantage alatt, amiről mindenki tudja azt amit kell.. :D FS és/vagy Valley alatt nagyjából látható a különbség.

Annyiban igaza van Sasnak, hogy az tény, hogy hozna a vga-n még ha váltanál. Persze, ha elég a mostani, akkor nem szükséges. :)

IPS.. Hát, Én ugye régi TN paneles Acer-ről váltottam az első IPS-es LG-re, hát alapból rájöttem, hogy mi is az a fehér szín.. :DDD A TV-d sem valószínű, hogy TN paneles. :) Persze a mai új generációs TN panelek már sokkal értékelhetőbbek, mint a régiek.

Hát, Nálam a BF1 maxon, 4K-ra skálázva nagyjából 70 fps körül mozog. Ha visszamegyek 1440p-re akkor kb. 150. Persze ez annyi, hogy medium textúra beállítással tolom, mert utlra-n bug van, de csak a sinai desert mapon,. Ehhez képest semmi különbséget nem veszek észre, csak eltűnik a hiba. Szal gyanúsan valami játék bug. :(

Nekem ugye van XO is a PC mellett.. Azt azért hozzá kell tennem, hogy kicsit más élmény Horizon 3-azni 60 FPS-sel PC-n, mint XO-n 30-cal. Persze azért az kicsit gáz, hogy ehhez kellett az 1080.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#109190) Jakuskacsa válasza hackeeeee (#109189) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

Nemtudom milyen panel van a LG tévében, ennyire nem jártam utánna, azt tudom, hogy 2016 os modell már. Nekem a fehér az természetes fehérnek tűnik ellenben az anyósék agyonszaturált samsung tévéjével, ahol kiégeti a retinádat ha téli sportot nézel.
Nekem megfelel, így ahogy van, többet nem akarok rászánni.

A párom is megmondta: nekem csak az öreg a jó, a milf, az öreg autó, meg ezek szerint az öreg proci is. :DDD :DDD

Mindemellett mint egy átlagkeresetű családapa, mérlegelnem kell azért azt is, hogy mikor mire futja, mert nem ezek az első dolgok. Amíg valami megugorja a szintet addig marad. Most is arról kellett döntenem, hogy ha van kb 150e amit felhasználhatok, vajon mi hozza a többet. Szerintem többet nyertem egy vga cserével, mint azzal, hogy lecseréltem volna a lap+cpu+memória kombót. Ha azt cseréltem volna az is benne lett volna ennyibe ha nem többe. Mert ha veszek akkor már komoly, minőségi alaplap az ami az első, utána jöhet valami K-s cpu (legyen csak i5 "K") 16GB ddr4 és nem is voltak akkor nagy igényeim...

Horizon 3 - az meg mondjuk pont a microsoft szégyene, hogy a saját játékukat a saját rendszerükre nem tudják rendesen optimalizálni, és egy nasa gép kell hozzá...

[ Szerkesztve ]

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#109191) MiklosSaS válasza Jakuskacsa (#109188) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Neked is, meg Lilikenek is :)

En csak a velemenyemet irtam le, a valasztas a tied. Ha nem szeretnel kolteni azt is megertem, de ha egyszer kiprobal legalabb egy 4.5 GHz-re huzott haswell/skylake i5-ot...(de meg egy sandy/ivy-t is) azutan mas volna a velemenyed.

Mondom, a dontes a tied..van otthon 4K TV-em de meg nem probal;tam jatszani rajta, az 1440p 27" egyelore jo....

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#109192) Habugi válasza Jakuskacsa (#109188) üzenetére


Habugi
addikt

Ahogy KékÖrdög is írta, a Vantageot és a benne kapott eredményt tudni kell a helyén kezelni.. ;)

Ez egy OC 280X:

Ugye mit lát az ember, mire enged következtetni a Vantage, arra hogyha Intel van a VGA mellett akkor a +3K Graphics score okán egy OC Tahiti a maga 5. életévével gyorsabb mint egy 1070/980Ti ami FX mellett van.
Fogjuk rövidre.., égbekiáltó baromshág..! ;) :K

Még ha nem is skálázol DSR-el és 1080p-ben játszol akkor is belépő szinten 2 - 2.5x annyi FPS-ed van a játékok 98%-ában mint nekem lenne az OC 280X & 6600K párossal.
DSR @1440p vagy 4K esetében pedig hagyjuk kategóriás.., CPU igény/"FX lemaradás" jóval kevesebb, minFPS dráma sincsen már itt, bár ez főleg a hikomat/ootb beállításoknak köszönhető netes tesztekben is.

Kvázi amit a Vantage ilyen sarkítottan kihoz az a gyakorlatban lófaxt nem ér, nyugodtan felejtsd el úgy ahogy van mert hülyeség, felhasználhatatlan adat. Adja magát.. az általa közölt eredmények alapján bármit is venni szintén hasonló marhaság lenne, nem beszélve arról ha ez egy 4magos vagy 4mag+HT-s Intel, most, így a ZEN kapujában úgy, hogy még nem tudjuk mit fog teljesíteni. :N

SzhakértőUrunk is csak azért kéri a Vantageot mert szereti, mégpedig azért, mert a 3DMarkok közül ez hozza ki a leglátványosabban az FX páréves lemaradását, ebben neki igaza is van.
Az a nem mindegy, hogy az utóbbi 3-5évben talán egy játékkal ha találkoztam, ami az itt "látható"/ennek a difinek csak a felét tudná produkálni és ahol naggyon talááán-talááán egy Intel+OC 280X-el megközelíthető lenne egy 980Ti szintű kártya ami FX mellett van és az az Arma3.
Hasonlóan mindenen CPU limites mint a Vantage de hangsúlyozom, ez is csak talán.
Gyak. mivel lassan mindent DSR-el játszol WQHD-ben, ott van a 2-2.5X-es szorzód FPS-ben egy OC 7970/280X-hez képest, szóval ez a Vantage féle marhashág nyugodtan felejtő.
;)

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#109193) hackeeeee válasza Jakuskacsa (#109190) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Én elég jól kiszálltam az FX-ből, így mondhatni jól kijött a váltás, plusz a CPU-ról még tudok legalább. :) Persze így is ráfizetés volt, de fogjuk rá, hogy megérte. :)

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#109194) bandi0000


bandi0000
nagyúr

kezdek belehülyülni, mert tegnap elött óta se tv se net, aztán ma mondták h kedden talán lesz alkatrész, addig embargo van...szerencse h legalább mobil net van

Xbox One: bandymnc

(#109195) MiklosSaS válasza Habugi (#109192) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Ugye azért az világos neked is hogy a Vantage 720p-ben tesztel. A kollega meg 4K-ban játszik?

Pusztán kiváncsiságból kértem a tesztet, tudtam hogy nagy lesz a különbség.
Ha van egy kis tapasztalatod meg némi matematika akkor simán ki lehet számitani azt hogy kb mennyinaz annyi FHD-ben, 2K-ban, 4K-ben, 5K-ban.....8K-ban...

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#109196) Habugi válasza MiklosSaS (#109195) üzenetére


Habugi
addikt

Semmit nem kell elemi matekkal számolgatni napshugaram, custom beállításként kívánt felbontás és jónapot kívánok, ugyan úgy játékkal összeegyeztethetetlen, égbekiáltó baromság lesz az eredmény.

A felvetést sem értem, ajánlod neki a DDR3-hoz kötött gyiiIntelt mikor lassan ZEN mindezt 720p Vantage eredmény alapján mikor tudod h WQHD-ban vagy 4K-ban játszik. Wut? :)

Mindegy.., ahogy magad is írtad majd ő eldönti.

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#109197) MiklosSaS válasza Habugi (#109196) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Te is jól tudod hogy van különbség az FX és az i5/i7 között...nem ismered be..elfogadom. A hajdani telefon beszélgetésünk köztünk marad :D

Na most, ezt nem tudom biztosan, lehet hogy tévedek..de csak akkor piszkálhatod a beállitásokat ha megvetted vagy loptad a játékot. Feltételezem a kollegáról hogy neki nincs meg eredetiben és nem is tolvaj. De ez csak következtetés és nem 100 % valóság. Visszont ha volna kicsivel több tapasztalatod akkor tudnád hogy mire gondoltam.

Igen, ddr3 platform. Miért? Azért mert most az a best buy. És én a használt piacról beszéltem...boltból más volna. Tehát fuss neki még egyszer, igyál pár korry kávét és figyelmesen nézd át mit írtam és miért.

Zen. Fel lehet ülni @Abu jövőmegmondó DeLorenjére....

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#109198) Habugi válasza MiklosSaS (#109197) üzenetére


Habugi
addikt

Egy hétig kéne csak emelgetned a magyar értelmező kéziszótárat majd újra elolvasva a KacsacsőrÚrhoz intézett postomat jó eséllyel már fel is fedeznéd benne hogy egy szóval nem állítottam azt hogy nincs különbség. Annyit írtam hogy a kapott kontraszt köszönőviszonyban sincs a játékokban tapasztalható valósággal.

Ha nem hetente 5-10percet játszanál pár éves játékokkal, hanem egy-két újabb AAA-t is megnéznél, említett időintervallumon felül akkor még akár képbe is kerülhetnél, ennyit a tapasztalatodról.
Olyan ez mint a Radeonos hír alatti postod, melyben megosztottad az NV driverekre panaszkodó NV-sekkel hogy nálad nincsenek problémák, csíplek szóval nem kérdeztem rá desktopon milyen problémákra számítánál.. ;]

Abu jövendőmondó DeLorenje.. (ez egyébként kurvajó.. :C :C :R ) milyen kapcsolatban van azzal a tisztán racionalitást igénylő tanáccsal, hogy várjuk meg, lássuk mit fog tudni a ZEN?! :F

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#109199) #81556480 válasza Habugi (#109198) üzenetére


#81556480
törölt tag

ABU SZERINT A HARDLINE JOBB MINT A GTA V

LACI UTÁLJA ABUT

ÁNULU ŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰ

(#109200) MiklosSaS válasza Habugi (#109198) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Nekem az jött le hogy ergo semmi értelme váltani. Én oedig azt próbáltam elmagyarázni hogy ha érdekli a plussz kraft ami a kártyájàban marad akkor szerintem igen, kellene.

Mondtam fentebb nem tudom az új DX12 játékok hogy visszonyulnak az FX-hez,,de szerintem még mindig nem az igazi mert több forumon is "sírnak" a felhasználók. Mind1....
Kezd a dolog a RambusHaver esetére emlékeztetni....inkább kiszálok a vitából.

Zen. Mindenki várja, mindenki azt tanácsolja hogy most senki se vegyen semmit. Ergo amire kapható lesz, megoldódnak minden chipsettes nyügök, lesz kézenfogható felhasználói vélemények a lapokról...az minimum 1 év.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.