Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7437) ciry válasza mackosajt (#7431) üzenetére


ciry
őstag

Így van, maradok a saját véleményemnél: ha a játék készítői azt szerették volna, hogy a snipereket ne lehessen ott megölni késsel, akkor úgy csinálták volna meg, mint ahogy a bétában volt.
Akkor viszont azért sírna mindenki, hogy a sumákok simán gyílkolászhanak a dombtetőn anékül, hogy egy-két sniper kivételével bárki is komolyan veszélyeztetné őket és a támadó csapat ilyenkor még többször bukna.

"Na meg adminként példát kéne mutatni, és nem rosszat."

Én elsősorban azért szálltam be a szerver bérlésébe, mert untam a sok kecsege adminkákat, aki ilyen-olyan indokkal kickelgetnek/bannolgatnak embereket, ne várd tőlem, hogy azért kitegyek bárkit is, mert játszik.
Az, aki ott, nem tudja megvédeni magát, nyugodtan szóljon az adminnak, hogy baj van és az döntsön lelkiismerete szerint egy esetleges kickről(az akit kidobnak nem biztos, hogy ugyanazt fogja gondolni a példamutató adminkodásról, mint te).
Szerintem elég gáz, hogy ez még téma, ha a támadók olyan bénák, hogy a dombról se tudnak lejönni, meg is érdemlik(jártam én is így).
Gabipacival sok mindenben egy rugóra jár az agyunk, ebben viszont nem.
Lehet, az az oka is ennek, hogy én a Bf-ben sokat látogattam a no rules szervereket ő meg nem.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.