Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6666) BandiHUN válasza aram01 (#6661) üzenetére


BandiHUN
veterán

abban nincs semmi extra...eldobod oda,ahol szeretnél érzékelni,jó nagyot lehet dobni rajta :D és utána a térképen látsz a dobás helye körül ilyen fehér "hullámokat",az mutatja,milyen területet lát be,és azon belül ha van ellenség,spotolja automatán,az ilyen killekért is kapod a spot-bónuszt,ha más lövi le az ellent,mindenképp érdemes használni,főleg akkor,ha olyan helyen vagy,ahová feljár az ellen is hátulról csipást ölni,egyébként ha ilyen van a közelben(most ezt én sem tudom,hogy az ellenségé is,vagy a saját csapaté csak,de szerintem az ellené is),akkor ütemes pittyegő hangot hallasz.nem hátrány még fedezékből bedobni az m-com közelébe sem,mert ugye mögötte kempelhetnek néha alattomosabb emberek az épületekben :D nomeg élesités után is kellemes dolog,ha mutatja,valaki jön hatástalanitani,egy felrakott c4-gyel kombinálva messziről megoldható a hatástalanitási kisérlet :DDD persze ezt mondani könnyű,mert pont nem sniperrel törnek az emberek m-comra,ráadásul ritkán van idő még c4-ezni,stb,örül az ember,ha nem hal meg,mielőtt a csik végigér :D de ideális esetben jól lehet kombózni a dolgokat,néha sikerülhet :)

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.