Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#25601) sith7 válasza WhiteWalker (#25587) üzenetére


sith7
nagyúr

ízlések és pofonok :))

az végülis csak egy skin, ez meg azért majdnem egy új játék :U

(#25602) Def26 válasza jansky1 (#25599) üzenetére


Def26
félisten

Engem legtöbbször akkor találnak el vele amikor fordulok a helivel egy helyben. Qrva pipa tudok olyankor lenni.
Kikerülök mindent, lelövöm a légvédelmi ágyúkat. Tracereket faszán semlegesítem a "füst" -el és egy csúzlinyakú ember lelő. :W

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#25603) Źşë' válasza ADAM1337 (#25579) üzenetére


Źşë'
addikt

pedig ezekkel a beállításokkal tolom :))

a cfgmhez se nyúltam hozzá, sztem alapból ilyen a Phu Bai Valley B - Helipad mögötti, lejtős része
Akinek esetleg megvan a Vietnam, csinálhatna pár shotot, h nálam bugzott e csak be, lehet h ez nem is egy bábú hanem egy csipa, de fene tudja, lehet valami gliccsre leltem

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#25604) gergo0328


gergo0328
senior tag

nagyon off de azért megkérdem.:
Milyen jű CPU hűtők vannak 10-13k-ért? Választ előre is köszi :R

(#25605) Źşë' válasza gergo0328 (#25604) üzenetére


Źşë'
addikt

mugent nagyon dicsérik, akkor ami prémium kat hűtő de kb 15k az a noctua, szvsz az egyik legjobb, thermalright coolerek is frankók! HR-02 kimagasló teljesítményű!

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#25606) r-chee válasza madgie (#25589) üzenetére


r-chee
őstag

(PC) Láttam már én is Apache-csal durván heliző emberkét, Heavy Metal cq mapon. Elrepült mellettünk, hírtelen befordult 270 fokot, amivel szembekerült velünk, s háttal egy szélerőműnek, majd hátra felfelé húzta a gépet, gyorsan kilőtte a fél bagázst meg egy tankot, majd 180 fok fordulás bedöntve a gépet és szélerőmű osztlopát épphogy elkerülve, az mögött elrepült. Mindezt igen gyorsan lebonyolítva. Durva volt a földről nézni a manővereit.

Némely pilóták egész ügyesen írtják a tankokat is. Magasban (kb. 30m) a heli orrát állandóan a tank felé tartva megkerülik azt párszor, s ketten a gunnerrel hamar leamortizálnak egyet-egyet. Egyik sem billentyűzettel irányítja helit, az biztos :U.

Tényleg, próbálta már vki kontrollerrel irányítani a helit? Vagy joystick-kal jobb?

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#25607) ADAM1337 válasza Źşë' (#25603) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Pedig tipikusan úgy néz ki mintha a texturákat lejjebb vennéd és lasabban töltené be ahogy közeledsz. :U

(#25608) Źşë' válasza ADAM1337 (#25607) üzenetére


Źşë'
addikt

az lehet, pont ezért kértem h csináljon valaki sajátjáról képeket

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#25609) Kakaduku válasza jansky1 (#25596) üzenetére


Kakaduku
senior tag

Ha mumble-re felmész mindig akad valaki. Én a Bf.hu szerverén vagyok.
A címe, ha esetleg nem tudnád, vagy kellene másnak is.
Address(Cim,host): mumble.battlefield.hu
Port: 64739

(#25610) madgie válasza r-chee (#25606) üzenetére


madgie
titán

Nálam volt XBox gamepad pár napig. Nem vagyok túl jó pilóta (és akkor még finoman fogalmaztam) de sokkal jobban tudtam azzal irányítani, mint egér+billzettel.

(#25611) ciry


ciry
őstag

Na, kicsit pontos, skilles voltam? :D

Itt meg utána mi répáztunk, a végére, meg maradt ellen

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#25612) WhiteWalker válasza jansky1 (#25599) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

ezt azért erősen megkérdőjelezném :K ,nagyon jól lehet irányitani az AT4-et ;]

Shit: csak én többet vártam a vietnamtól... :U , ki tudja lehet megrendelem a specactot, így lenne teljes a BC2 :B

(#25613) jansky1 válasza ciry (#25611) üzenetére


jansky1
senior tag

hogy állítható be, hogy így látszon az fps meg az idő ?

(#25614) Def26 válasza r-chee (#25606) üzenetére


Def26
félisten

Én tolom boxon is. Nagyon könnyű vezérelni a helit, mert két analóg kar van a kontrolleren és gyönyörűen lehet vele oldalazni is. pl. egy zászló rudat körbe tudsz vele kerülni úgy, hogy végig szemben állsz vele, közben meg lövöldözöl mint az állat. Ha közben elkezd villogni, hogy valaki rakétával bemért már egyből villámgyorsan odébb is tudsz szállni.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#25615) Xaels válasza jansky1 (#25613) üzenetére


Xaels
félisten

Xfire tudja alapból csak először a játékhoz megfelelő DX verziót kell beállítani. Azután scroll lock + x játék alatt és ott be lehet állítani.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#25616) sith7 válasza WhiteWalker (#25612) üzenetére


sith7
nagyúr

ahogy gondolod ... :)) ... ha lenne rá keretem én is megrendelném :K

és nem Shit ... hanem sith7 .... ;)

[ Szerkesztve ]

(#25617) Źşë' válasza sith7 (#25616) üzenetére


Źşë'
addikt

:DD

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#25618) Def26 válasza sith7 (#25616) üzenetére


Def26
félisten

"és nem Shit ... hanem sith7 .... "

Shit -el mi a bajod? :DDD

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#25619) r-chee


r-chee
őstag

Nem tudom, láttátok-e már ezt a battlefield.hu-n linkelt "rajongói" videót: "Arica" A Special BFBC2 Musical Tribute Performed by DCRU Colin
Szerintem nagyon jól sikerült, hangulatos zene és múvi :) .

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#25620) BalaNce87 válasza csigacska (#25582) üzenetére


BalaNce87
addikt

Igazság szerint amekkora felhajtás volt hogy mindjárt itt van, azóta el is ment a lelkesedés körülötte, engem érdekelt, de aztán meg rájöttem hogy azért mert pénzt akarok költeni inkább nem veszem meg bőven jó az alap is, a legtöbben biztos vagyok benne hogy azt játszák. Az az érzésem hogy vietnamot jóval hamarabb fogják megunni, ugye az újdonság varázsa, minden játék addig a legjobb amíg új.

(#25621) gergo0328 válasza jansky1 (#25596) üzenetére


gergo0328
senior tag

Mi is mumblén vagyunk de máshol
server.mumble.hu
10030
Battlefield szoba
(először egy beállítás bal felső sarok server->acces token->Add->badboys)
Szeretettel várunk:R

(#25622) sith7 válasza Def26 (#25618) üzenetére


sith7
nagyúr

Szerinted ? :U

nem mindegy, hogy a 7. a sötétek közül... vagy barna, és büdös ;]

r-chee
jó movie ... bár nekem még sose voltak ilyen mozdulatlan ellenfeleim, illetve olyanok, akiket sniper fegyverrel 10 méterről le tudtam volna lőni, és ők még csak felém se néztek :B

[ Szerkesztve ]

(#25623) ciry válasza megint én (#25541) üzenetére


ciry
őstag

lehet van annyi :))
most csináltam

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#25624) WhiteWalker válasza sith7 (#25616) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

shit.... :DDD (most esett le) bocsi sith7 :B

(#25625) sith7 válasza WhiteWalker (#25624) üzenetére


sith7
nagyúr

semmi gond :))

(#25626) eugabesz válasza sith7 (#25625) üzenetére


eugabesz
őstag

Hát ez tényleg így van...nem mind1 hogy szarba csapni vagy csapba szarni...

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#25627) sith7 válasza eugabesz (#25626) üzenetére


sith7
nagyúr

:K

(#25628) madgie válasza sith7 (#25625) üzenetére


madgie
titán

Ne foglalkozz vele, engem meg mindig lemagdiznak :D

(#25629) sith7 válasza madgie (#25628) üzenetére


sith7
nagyúr

az azért szalonképesebb :DDD

(#25630) ciry


ciry
őstag

Ma bebugolt a játék és minden pint duplán számolt [link] :D
Egyébként is hülyén százalékolt, mert sokkal pontosabb voltam, de tojom le. :U
Le is videóztam és minden tényleg duplán van.

[ Szerkesztve ]

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#25631) ciry válasza jansky1 (#25613) üzenetére


ciry
őstag

x-fire. játékban scroll lock+x majd a feljövő keretben klikk a ceruzára és ott beikszeled ami kell.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#25632) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

kérdés: ha a settings.in-ben átírom a dx verziót 9-ről 11-re akkor az ugy jó,vagy kell még mást is átírni? :U mert megnézném dx11-ben a gémet :D

[ Szerkesztve ]

(#25633) Xaels válasza WhiteWalker (#25632) üzenetére


Xaels
félisten

Az úgy jó amennyiben bírja a VGA-d és Win7-ed van.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#25634) WhiteWalker válasza Xaels (#25633) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

oksa...win7 pipa, meg egy 5870.es bejátszott ma....az is pipa ;]

(#25635) gergo0328 válasza WhiteWalker (#25634) üzenetére


gergo0328
senior tag

:P

(#25636) WhiteWalker válasza gergo0328 (#25635) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

hehe....mi helyzet a géppel??? :U , már lassan 60-as szintűek leszünk mire összerakod :DDD

(#25637) gergo0328 válasza WhiteWalker (#25636) üzenetére


gergo0328
senior tag

jövő héten eredetileg megyek be és teszem össze...120k lesz :W
vagy várok és 10%-al olcsóbb...

[ Szerkesztve ]

(#25638) menalcas


menalcas
őstag

Hi all !
Kéne nagyon nagy segítség, 1 hete kezdtem játszani csak multival, ahogy abbahagyom a játékot és kilépek már a menübe törli is a statom a szintet mindent, mitől lehet ez ???
A segítségért előre is köszi :R

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#25639) gergo0328 válasza menalcas (#25638) üzenetére


gergo0328
senior tag

Ez a hiba a legújabb patch-el jött...A statodat számolja csak nem jegyzi ki a játékon belül. Ha ki-és bejelentkezel akkor általában megoldódik a gond.(az hogy a játékban lévő statoldal nem számolja a killeket/pontokat nem gond de a fő adatbázis feljegyzi) Remélem segítettem :R

(#25640) Źşë'


Źşë'
addikt

valaki írta h a vietnam sokkal könnyebb, sztem mivel annak kisebb a gépigénye ezért nem is lagzik annyira - vagyis nincs akkora esély pont ez miatt a lagra és ezáltal könnyebben is halnak az emberek.. most jöttem bc2ből gyalázat... fejbelövöm 5x a gyereket semmi... kvázi a fizika jobban jelen lehet sima bc2ben, vagy az is lehet h kevésbé optimalizált.. nagyon felhúzott amúgy... tele volt ilyen szutyok jelenetekkel lövöm, de mintha csak csikizné az ólom..

meg sima bc2be oly mind1 h mit rakok be - páncélt vagy sokszor magnum ammót, így is úgy is meghalok 3-4 lövéstől... az egész bc 2 nek olyannak kellene lenni mint vietnamnak pff, akkora szarság h nem igaz.. egy és ugyan az a játék mégis ezer mérföldes a távolság közöttük!

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#25641) gergo0328 válasza Źşë' (#25640) üzenetére


gergo0328
senior tag

csináld azt amit én...kúrd el a gépedet és ne játsz egy hétig...lenyugszol egy kicsit:DDD

(#25642) menalcas válasza gergo0328 (#25639) üzenetére


menalcas
őstag

Nem csak a stat--ot, hanem semmit sem ment, semmit, felveszek ismerőst azt sem semmit mindent elveszt :F

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#25643) gergo0328 válasza menalcas (#25642) üzenetére


gergo0328
senior tag

Akkor nagyobb a gond mint nálam szokott lenni...nem tok segítséget mondani ez iránt max egy újratelepítést. :F

(#25644) madgie válasza gergo0328 (#25641) üzenetére


madgie
titán

Ennyi :) Egyébként tényleg nem egy szint a két játék... de a sima javára :DDD

(#25645) Źşë' válasza madgie (#25644) üzenetére


Źşë'
addikt

hát attól függ milyen szemszögből nézzük.. nekem nagyon is az élvezhetőség rovására tud menni ha nem hal bele az ellen 5 fejlövésbe, avagy egy egész tárba magnum tölténnyel!

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#25646) madgie válasza Źşë' (#25645) üzenetére


madgie
titán

Szúrd le oszt kész :)

(#25647) Źşë' válasza madgie (#25646) üzenetére


Źşë'
addikt

de az lehetetlen! :DDD 3 golyóval lelőőő :DDD

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#25648) sith7


sith7
nagyúr

shotgun lőszert használó fegyvernél:

- ha sima sörétesre van állítva, számít a magnum lőszer ? /szerintem nem ,de Ti majd megmondjátok :B /
- ha "dum - dum" - ra van állítva, számít a magnum lőszer ?

(#25649) Źşë' válasza sith7 (#25648) üzenetére


Źşë'
addikt

elvileg mindig számítania kellene :DD de ha lagolsz akkor vesznek el sebzések, ill, picit késik is ami talán még múlik is (azaz nem talál soha célba) :s, nekem ez a tapasztalatom

a dum-dum jelentése elvileg robbanó lövedék, sztem te arra a pontos célzásra gondoltál ami valóságban nem létezik :D 1 km re is hót pontos : ) ez a bc2 egyik sajátossága :))

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#25650) sith7 válasza Źşë' (#25649) üzenetére


sith7
nagyúr

igen, arra

usas - 12 egy igen jó csúszli, + tárral , assault kezében :K
nagyon aprítottam most vele :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.