Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#25451) Pierre75


Pierre75
senior tag

Ez vmi kegyetlen jónak ígérkezik:

http://www.youtube.com/watch?v=2bynP_41sBA&feature=player_embedded

(#25452) r-chee válasza gabipaci (#25445) üzenetére


r-chee
őstag

Ez jutott hírtelen az eszembe :D.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#25453) Zoli1222 válasza Sz. Géza (#25448) üzenetére


Zoli1222
őstag

Ezért a pár okoskodó hsz-ért felesleges volt regelned... :U

(#25445) gabipaci: ez így már egy kicsit sok, nem? Az még oké, h korlátozzák pl a csipák számát, de h olyasmiért kickeljék az embert, mert cg-vel lövi a járműveket... vagy csak 1-nek számolni a multikill-t... Már bocs, de ez nem teljesen logikus. :N

[ Szerkesztve ]

(#25454) gabipaci válasza Zoli1222 (#25453) üzenetére


gabipaci
addikt

Te így látod, a többi sok száz játékos meg úgy, hogy nem szereti a CG lámulást.
??? Nem értem, miért baj az, ha egynek számolja a multikillt? Ezt kifejtenéd bővebben?

Logitech hardware tester

(#25455) Zoli1222 válasza gabipaci (#25454) üzenetére


Zoli1222
őstag

Inkább akkor én is úgy kérdezem, h miért baj, ha multikill?
És mivel szedje le az ember a helit? Parittyával?

Nem akarok kötözködni, csak nem értem.
De sokszor lőttek engem is pofán rpg-vel, cg-vel... Ezzel az erővel akkor a mediceket is kickelni kell, mert ott meg folyton csak ráfekszenek a bal gombra és annyi.

[ Szerkesztve ]

(#25456) megint én


megint én
őstag

Hali! Emberek, nem tudjátok megadja-e a statot, ha kickelnek? Mert 25/1nél kibaxtak, és majdnem megvolt egy insigniture... de ha nem adja be... -_-'

(#25457) Kakaduku


Kakaduku
senior tag

Sokan szoktatok megosztani képet az eredményekről. Hát most jött el az ideje, hogy én is közzétegyem :D

(#25458) sith7 válasza Kakaduku (#25457) üzenetére


sith7
nagyúr

grat :C

(#25459) WhiteWalker válasza gabipaci (#25450) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Pedig jó lenne.De egyetértek Zoli1222-vel ez már így átesés a ló (gabipaci :DD ) túloldalára :U

[ Szerkesztve ]

(#25460) Źşë' válasza megint én (#25456) üzenetére


Źşë'
addikt

megadja)

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#25461) lujo10 válasza Half... (#25447) üzenetére


lujo10
aktív tag

Természetesen :DD

LE, a megjelenés napján vásárolva.

Egy igazi férfi Internet Explorer-t használ -> Kaland, veszély, kockázat. (Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm Uram, hogy legalább nem hullámzik!") Navigare necesse est, vivere non est necesse. Ja és Széles Utat!!!

(#25462) gabipaci válasza Zoli1222 (#25455) üzenetére


gabipaci
addikt

Te valamit nagyon csúnyán félreértesz!
A program, ami számolja az explosive killeket, az nem számolja a multikillt.
Tehát ha kilősz egy helit, benne 5 komával, akik rögvest el is patkolnak, akkor nem 5nél tart a számláló, hanem 1nél! Szerintem ez nem olyan rossz dolog. A játék ugyanúgy számol mindent!
Sajnos a játékba ennyire nem tudok belenyúlni. Pedig beírnék pár montenbájkot arica harbor kezdőre, hogy a sok láma csipa ne vigye el a Hummert meg a tankot a hegyig... :W

Logitech hardware tester

(#25463) Zoli1222 válasza gabipaci (#25462) üzenetére


Zoli1222
őstag

Jaaaa! Így mindjárt más. :B

[ Szerkesztve ]

(#25464) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

most jöttem egy HC szeróról volt egy 50-es csóka: Jeff.p , csinált egy 114/3-as statot...... :U hihető.....

(#25465) Źşë' válasza gabipaci (#25462) üzenetére


Źşë'
addikt

és pl tankra is annak veszi? pl ha valaki csak tankozik? vagy megkülönböztet vehicle killt járművek szerint?

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#25466) gabipaci válasza Źşë' (#25465) üzenetére


gabipaci
addikt

Igen, annak veszi, sima kill-nek. Az a baj, hogy a vehicle kill-t nem érzékeli. Csak azt, hogy ki hol halt meg, ki honnan ölte meg, milyen típusú fegyverrel, headshot volt-e.
Kb ennyi

Logitech hardware tester

(#25467) Źşë' válasza gabipaci (#25466) üzenetére


Źşë'
addikt

a headshot tetszik, ha arányában magas killek mellé sok headshot párosul könnyebb egy csitert észrevenni, kiszűrni esetlegesen kickelni/banolni

csak ezt gondlom meg nem egyszerű pl 10 felettre korlátozni (csak bizonyos mennyiségű kill felett kapcsoljon be

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#25468) gabipaci válasza Źşë' (#25467) üzenetére


gabipaci
addikt

Egy olyan lehetőség van, hogy beállítasz egy időintervallumot (legyen 5 perc) és hogy mennyi kill felett gondolod csalónak 5 perc alatt, avgy egy kör alatt.
Tudod kickelni, banolni név, ip, ea guid, pb guid alapján.
De HS arány sajna nincs. :(

[ Szerkesztve ]

Logitech hardware tester

(#25469) kacsyx válasza WhiteWalker (#25464) üzenetére


kacsyx
aktív tag

<<<HUNter>>> nevű kollégával ha valaki találkozik, vagy ismeri, üzenem neki, hogy köszönjük szépen a csapattársakkal együtt a bázison történt teamkilleket! Mindig öröm ilyen értelmes emberkékkel együtt játszani! A ***** *****!

(#25470) gabipaci válasza kacsyx (#25469) üzenetére


gabipaci
addikt

Alap, hogy egy normális szerveren be van kapcsolva a tem kill limit.

Logitech hardware tester

(#25471) kacsyx válasza gabipaci (#25470) üzenetére


kacsyx
aktív tag

Igen, alapnak kellene lennie. Bár ettől függetlenül a TV2 szerverei kedvenceim.

(#25472) eugabesz válasza kacsyx (#25471) üzenetére


eugabesz
őstag

Elég szomorú.Van már pár korrekt Magyar érdekeltségű szerver is.
De kinek mi jó,szíve joga eldönteni. :K

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#25473) Def26 válasza Zoli1222 (#25453) üzenetére


Def26
félisten

Nekem már a sniper korlát sem buli. :DDD

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#25474) kacsyx válasza eugabesz (#25472) üzenetére


kacsyx
aktív tag

Én is szívesen játszanék magyarokkal, ne érts félre. Viszont korábban HC szerver nem nagyon volt, ahol igen, ott meg agyon volt minden szabályozva. Azóta nem kerestem direkt magyar szervereket, lehet megnézem mi a helyzet. TV2 egyik nagy előnye egyébként, hogy sok szerverük van, minden szerver más-más pályával, játékmóddal, azt játszok ami jól esik.

(#25475) ciry válasza Kakaduku (#25457) üzenetére


ciry
őstag

Szép! :K

Tegnap Vietnamoztam és rushban bajban voltam, mert nem tudtam, hogy merre kell menni, meddig tart a pálya.
Lelőttem 3 helit rpg-vel és senki se halt meg :U Egy kézi fegyverekkel lelőhető járműnél illett volna úgy megcsinálni, hogy ha egy kispisztolyjal szét lehet lőni, akkor legalább ilyenkor patkoljanak meg a benne ülők :((
Volt, hogy 2 méterre mellé lőttem és beadta

Átmentem conquestre (hogy legalább a zászlókat megtaláljam) és nagyot szórakoztam: egy halom németet megmelegítettem disznóperzselővel, meg jópárat beoltottam H1N1 ellen, nagyon tetszett, rég röhögtem ennyit :D
Balikáék szerverén is tesztelgettem a cuccot, de a magyarok 80-szor okosabbak ez tegnap is bebizonyosodott(kb. 2-szer annyit pörköltem meg germánból, mint a szétfikázott magyarokból.Jó, hogy az egyik rush, a másik cq, de ha egy magyarnak nemezise az ember, akkor számíthat a bosszúra, ott nem volt jellemző).

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#25476) madgie válasza ciry (#25475) üzenetére


madgie
titán

"de ha egy magyarnak nemezise az ember, akkor számíthat a bosszúra"

Az tuti! Én is addig szoktam menni, míg ki nem filézem az illetőt. Lehet, hogy nem védem az M-Com-ot, lehet, hogy közben tizenötször megmurgyelek, de akkor is :D

(#25477) Zolás válasza madgie (#25476) üzenetére


Zolás
addikt

Ha menetközben 15x megölnek abból legalább 1 nemezis lesz és kezdheted elölről. Végül is erre is lehet játszani. :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#25478) madgie válasza Zolás (#25477) üzenetére


madgie
titán

Rendszerint tizenötből tízszer a nemezis maga öl meg :DDD

(#25479) WhiteWalker válasza kacsyx (#25474) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

a tv2-es szerókat én is kedvelem,jó és tiszta meccsek szoktak lenni.... :K

(#25480) szabi62 válasza madgie (#25476) üzenetére


szabi62
csendes tag

Ez bizony így működik :K
Nálam a 44 Nemesis pin mellett van 175 Payback pin :C

" Ha még sohasem győztek le, az nem azért van, mert te vagy a legjobb, hanem azért, mert még nem találkoztál azzal aki nálad is jobb"

(#25481) kapeti07


kapeti07
senior tag

Igen a TV2 szerók nekem is a kedvenceim. Stabil szerverek, a PING-em is jó szokott lenni ezeken. És valóban általában "tiszta" a játék.

Xbox: kapeti

(#25482) madgie válasza szabi62 (#25480) üzenetére


madgie
titán

Nálam fordítva van, ötször annyi nemezis van, mondjuk ez főleg a tankozásnak köszönhető :D

(#25483) Bazzzs


Bazzzs
senior tag

Az létezhet, hogy éjfél után alig játszik valaki? A magyar szerverek (amiket ismerek) mind totál üresek voltak. Gondoltam, ha csatlakozni akarok, maj megint kiírja, hogy connection lost, de simán betöltött a pálya, csak éppen egyedül voltam rajta. A külföldi szerverek zömével is ez volt a helyzet. Ahol viszont jelzett játékosokat, ott minden normálisan működött. Most tényleg kiürül a játék éjszaka vagy nálam van valami gigszer?

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#25484) Zolás válasza Bazzzs (#25483) üzenetére


Zolás
addikt

Tudod van aki másnap dolgozik :DDD
Nekem ma mondtak fel igy kedvesen szóval ma lehet hogy sokáig fent leszek aprítani :O

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#25485) Zoli1222 válasza Zolás (#25484) üzenetére


Zoli1222
őstag

F@sz@! :(

(#25486) HyP3b0y válasza Kakaduku (#25457) üzenetére


HyP3b0y
senior tag

Én legalább nem tankkal lőttem a szerencsétleneket :P

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#25487) ciry válasza Zolás (#25484) üzenetére


ciry
őstag

:(

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#25488) Fricc


Fricc
tag

Hali!
Az mitől lehet, hogy nekem nem fut a pb- ha elindítom a játékot? Frissítettem a pbsetup.exe-vel, kiváltsztottam a listából a játékot minden elképzelhetőt és elképzelhetetlent megtettem már, de ha pb-s szerverre próbálok csatlakozni, mindíg azt írja h kapcsold be a punkbustered... de hogy???
(ja 64bites windows7, eredeti játék, és csak pb-mentes szeróra enged...)
Hálás köszönet!

(#25489) sith7 válasza Zolás (#25484) üzenetére


sith7
nagyúr

ez szörnyű ... :( :(((

(#25490) Zolás


Zolás
addikt

Köszi az együttérzést srácok-urak. :R
Ez van, egyszer fent , egyszer lent.
Mondjuk január nem a legjobb álláskeresés szempontjából, de remélem hamar lesz valami másik. Mellékállásom még megvan de arra nem építhetek sokat.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#25491) Źşë' válasza ciry (#25475) üzenetére


Źşë'
addikt

igen, a helinek rohadt nagy lett a hitboxa :s

ami viszont sztem nem baj az az ha szitává lövik a helit akk csak a teli találat érjen az emberekre, hamar le lehetne szedni a Huey-kat emberekkel együtt, túl hamar, viszont a hitboxal valamit csinálhatnának :s

at mine-okat nem próbáltad? :DD Hustings mapon nagyon harapnak rá a tankok! viszont a sok sniper megöli azt a pályát, sztem nekem elsőre azért nem nyerte el a tetszésemet, mert ott ül a hülyéje a bokorban, egész meccs alatt! én megyek elfoglalni persze gyalogosként az egyik pontot (mert mind a 2 tanunk valahol máshol töketlenkedik, és cseszik támadni), mire látja h villog a bázis jele, ezzel felhívva magamra a figyelmet, lő és meghalok - kvázi moccani nem lehet ilyenkor...

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#25492) HyP3b0y


HyP3b0y
senior tag

Csak engem húz fel, hogy kifagyáskor(elmegy a net) nem menti el a statisztikát?!

Q**ára zavaró, hogy a 3. defben(rush) hozott meccsem utolsó másodperceiben kifagyok, szétfrageltem az agyamat, defuseoltam az m-comokat és 0 :(( :W

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#25493) Def26 válasza HyP3b0y (#25492) üzenetére


Def26
félisten

Szerintem az adataidat folyamatosan menti a program. :U

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#25494) Xaels válasza Fricc (#25488) üzenetére


Xaels
félisten

A PB-nek alapból futnia kell a háttérben a gép indulásával és ki kell legyen engedve a tűzfalon. Próbáld meg újra kiengedni a tűzfaladon a PnkBstrA.exe -t.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#25495) Źşë' válasza HyP3b0y (#25492) üzenetére


Źşë'
addikt

engem most banoltak épp egy német szerverről :DD nem tudom ki lehetett az admin, de egészségére, talán 2,4 es lehetett a k/dm, medikkel toltam nem kellett volna már sok a kör végéhez, erre fekete képernyő, és permanent ban/admin decision... ekkora láma fszfej emberek hogy lehetnek... megfeküdte a gyerek gyomrát h annyira béna volt h folyton lelövöm :s omg szerencsétlenje... lessen az ilyen egy statot mielőtt nekiáll banolgatni... azért bánom csak, mert az eredmény szép lett volna a kör végére! és valamivel több mint 600ról indult a CQ

annyit melóztam mire összekapartam a pontokat... az embereket folyton hileltem meg újraélesztgettem, persze ezt csak ésszel

egy ilyen után nem marad más csak egy katt a quitre.. :(((

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#25496) csana


csana
senior tag

Van valami trükk arra, hogy a heliben utasként ne csak random helyeken lehessen hegeszteni? Rákaptam a HM-ra, és hasznos lenne ha tudnám javítani belülről a gépeket, de van hogy csak körözgetek szerencsétlenül a hegesztővel, mialatt kilyuggatják a helit.

(#25497) Źşë' válasza csana (#25496) üzenetére


Źşë'
addikt

HM? gondolom most Vietnamra gondolsz, én is észrevettem h néha nem ér semmit a javítás, viszont ha ér is a legjobb ha a tetőt hegeszted, ott el szokta fogadni általában

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#25498) Vulpio válasza HyP3b0y (#25486) üzenetére


Vulpio
csendes tag

grat. nekem is sikerült ma egy hasonlót összehozni, én is csak a heliket lőttem tankkal :))

(#25499) Vulpio válasza HyP3b0y (#25492) üzenetére


Vulpio
csendes tag

kifagy vagy simám kidob asztalra? win 7nél nekem sikerült úgy megcsinálni, hogy már 2 napja egyáltalán nincs vele gondom :D előtte volt, hogy 10 percenként kaptam CTD-t vagy BSOD-t

(#25500) sith7 válasza Źşë' (#25495) üzenetére


sith7
nagyúr

"boldogok a lelki szegények ..."

ne foglalkozz vele, nem ér annyit :N

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.