Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#25701) gergo0328 válasza jansky1 (#25696) üzenetére


gergo0328
senior tag

2X küldte...

[ Szerkesztve ]

(#25702) megint én válasza jansky1 (#25698) üzenetére


megint én
őstag

Neked is csak ezt tudom javasolni...

(#25703) jansky1 válasza megint én (#25702) üzenetére


jansky1
senior tag

köszi, de mi ez egyébként? melóban nem tudom megnézni

(#25704) WhiteWalker válasza megint én (#25695) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

én csak tanúsithatom, mostanában dx11-ben tolom full graf minden high-on és vmi eszméletlen jól néz ki a gém dx9-hez képest...pl isla pályán köd van a víz felett, hordja a szél a port, vagy a füst és robbanás effektek szebbek...
agy éppen valparaison a dzsungeles feeling még jobban átjön, a fák közt a fény,hulló levelek,a bokrok levelei tükrözödnek mintha vizesek lennének.
Szép a látvány, néha el is bambulok :B

(#25705) megint én válasza jansky1 (#25703) üzenetére


megint én
őstag

Ez kérem egy configurator, ahol mindent külön-külön be lehet állítani...

Giinos
Ja-ja, de a részletgazdagabb, mégis tovább ellátni, pedig sokan szt mondjál tökre nem látni high grafkón!

[ Szerkesztve ]

(#25706) sith7 válasza WhiteWalker (#25704) üzenetére


sith7
nagyúr

szép lehet :K

(#25707) BalaNce87 válasza megint én (#25695) üzenetére


BalaNce87
addikt

Dx11-be a fények árnyékok szebbek valamivel nagyjából ennyi, az meg hogy dx11-be nincs az a fura köd vagy mi az max azért lehet mert dx10-be valamit elszúrtak.

jansky: Néha számomra is megtévesztő a hang, nem ott van az ellenfél ahonnan hallottam, és jól hátba is lőnek.:D
A színárnyalatok kicsit szürkésebbek 10 alatt, jelentős különbség nincs, csak jobban eszi a gépet.

[ Szerkesztve ]

(#25708) jansky1


jansky1
senior tag

és dx 9 meg 10 között van lényegi különbség ? én dx9el nyomom a hd4850-el

(#25709) megint én válasza jansky1 (#25708) üzenetére


megint én
őstag

Még hogy van-e???

---
DirectX9
---

---
DirectX10
---

---
DirectX11
---

[ Szerkesztve ]

(#25710) jansky1


jansky1
senior tag

ok. most mintha jobb lenne a dolog, de a pl a gránátrobbanást még mindig mindenhonnan hallom. hiába nem alattam robban, hanem jobbra tőlem 20 méterre. ennek mi lehet az oka ?

(#25711) ricsy888 válasza megint én (#25709) üzenetére


ricsy888
senior tag

A dx9-es kép nem max beállítás ahogy nézem. Az árnyék pl low.

(#25712) r-chee


r-chee
őstag

Szerváltam kölcsönbe egy Xbox360-as kontrolllert és megpróbáltam helit vezetni. Egér-billentyűzet kettőssel nem nagyon tartózkodtam eddig a levegőben. Kontrollerrel viszont faxán megy a helizés :). Felmentem egy üres szeróra, s harmadik próbálkozásra megszoktam az irányító gombokat, és tudtam folyamatosan repülni. Csak még finomítanom kell a merész manővereken, amik földbevágódással végződnek :D.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#25713) madgie


madgie
titán

Ma akárkinek szóltam be, mindig admin volt :D Egyszer megemlítettem, hogy ne vigyen már minket másodszorra is az AT mine-ba, mikor én már lövészként kiszúrtam öt másodperccel előtte, másik szerveren noszogattam a féltucat csipa csapattársaimat, hogy hajrá, közben az admin-úr csipásat játszott a pálya túlfeléről, persze fejbe nem bírt lőni a bénája, és beírtam neki valami ilyesmit, hogy try to aim. Mindkétszer kidobtak :D
Most komolyan, nyolcévesek is bérelnek szerókat? :DD

(#25714) Źşë' válasza ricsy888 (#25711) üzenetére


Źşë'
addikt

igen épp akartam írni, amiben különbözhetnek az adott verziók az leginkább az árnyékolás, de valóban én is 9ben játszom és nagyobb árnyékot vet az a fa... 10-11ben nem recések az árnyékok, viszont nem tudom elképzelni hogy 11ben mitől lenne szebb, mert nincs tesszeláció és amit támogat maga a verzió.. max kisebb gépigényt tudok elképzelni mivel 11ben egyszerűbbek az algoritmusok stb..

az említett szürkeség betudható a contrst/brightness eltérő helyzetéből, próbáljátok ki mennyivel másabb lesz a kép... én atakamán szoktam állítgatni, mert ott qrva világos szokott lenni, tapasztalatból írom

(#25713) madgie persze, nagy divat a körükben a klánosdi, ebből adódóan sztem simán lehetséges... :) nemrég engem banoltak egy szerverről mert sokszor lőttem le az admint (ezt írtam is :DD), egy normál gondolkodású idősebb sztem nem nagyon csinálná meg, bár ki tudja :U

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#25715) Kakaduku válasza gergo0328 (#25694) üzenetére


Kakaduku
senior tag

És hányan tanyáztok ott ha megkérdezhetem? Illetve melyik szerverre szoktatok járni?

Más: Szerverleállások várhatóak, ha még valaki nem tudna róla. A hírt ITT olvashatjátok el.

[ Szerkesztve ]

(#25716) gergo0328 válasza Kakaduku (#25715) üzenetére


gergo0328
senior tag

Aki itt szokott írogatni az csak Döme és én de rajtunk kívül 1-2 ember biztosan volt amikor elromlott a gépem. Szval min3-4 ember szokott BC2-ni és random szerókra járunk. Megbeszéljük milyenre mennyünk (HC,SC, melyik map és keres vki és rácsatlakozunk és egy csapatba megyünk.Szeretettel várunk. :R

(#25717) megint én válasza jansky1 (#25710) üzenetére


megint én
őstag

Igen-igen! Jól látod, ezeket még régebben csináltam és a DX9es low graffal van...én a DX10 és 11re raktam a hangsúlyt, és a dx9et azért csináltam anno, hogy mi a különbség min és max graf között. De amúgy kb ugyan akkora a különbség mint 10-11 között.

----

Jansky
Nem tudom! nekem totál jó minden. Most melóból írok, de otthonról megdoblak egy printscreennel, h mik a beállításaim.

[ Szerkesztve ]

(#25718) sith7 válasza madgie (#25713) üzenetére


sith7
nagyúr

6 - nál több nem volt :N

(#25719) madgie válasza sith7 (#25718) üzenetére


madgie
titán

Volt még egy harmadik eset később: védőként Port Valdezen benyögtem, hogy jó volna, ha tracerelek, ne csak én lőjem a tankot/Bradley-t, mert nincs unlimited ammo cheat-em. Ennyi miatt át is pakolt azonnal támadónak az egyik admin, majd egy STFU-t benyögött nekem. Na, mondom, úgyis bambák az engineerek, lerobogok balról a Bradley-vel. Úgy a tizedik killem után nemes egyszerűséggel kitette a szűrömet. Éljen a fair játék :U

(#25720) ciry válasza madgie (#25719) üzenetére


ciry
őstag

Minek mégy fos szerverekre?

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#25721) madgie válasza ciry (#25720) üzenetére


madgie
titán

Mer' hülye vagyok :D Általában random válogatok, jó ping és egy-két üres hely a mérvadó. Sajnos tényleg sok a szutyok szerver.

(#25722) ciry válasza madgie (#25721) üzenetére


ciry
őstag

Én kettőre, ott viszont ismerem az adminokat.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#25723) madgie válasza ciry (#25722) üzenetére


madgie
titán

Sokszor sovány egy órám van játszani, így nincs "kedvem" várni, hogy egy teli szerón helyem legyen, vagy egy majdnem üres szerón beinduljon az élet.

(#25724) ciry válasza madgie (#25723) üzenetére


ciry
őstag

Én nem szoktam várni :))
Egyébként is inkább várnék 5-10 percet, mint rettegjek ismeretlen adminoktól.
De te dolgod.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#25725) madgie válasza ciry (#25724) üzenetére


madgie
titán

Szerintem tökmindegy, anno a Sun is tele volt néha majom játékosokkal, adminok ide, vagy oda. Jó, legfeljebb nem dobtak ki :Dű

sit07: úgy lesz, oda nem is megyek többé. Csak van még négyszáz hasonló ovis szerver. Mindegy, együtt kell ezzel élni.

[ Szerkesztve ]

(#25726) sith7 válasza madgie (#25719) üzenetére


sith7
nagyúr

Óvodás szintű viselkedés, tényleg ne menj oda többet :N

(#25727) jansky1


jansky1
senior tag

még mindig várom a tanácsokat a hangbeállításokkal kapcs. problémát vázoltam korábban :D

(#25728) eugabesz


eugabesz
őstag

Már mondtam nektek,gyertek hozzánk játszani,tuti nem találkozol "ovodás korú" adminnal.Az is igaz,nincs mindig admin,de a játék 70-80 %-a figyelve van,ha nincs is játékban admin.Csak két dolog tiltott,a Base Camp és a trágár beszéd.Mindkettőért 3 órás ban jár,kick-elni nem szoktunk. :DDD :N

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#25729) sith7 válasza madgie (#25725) üzenetére


sith7
nagyúr

sajnos én is random szerverekre járok, mert este mire gép elé kerülök a magyar szerverek tömve vannak :O

(#25730) Zolás


Zolás
addikt

Valaki megnézné hogy be tud-e jelentkezni? Connection problemmel be se tudok lépni az accommal.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#25731) madgie válasza eugabesz (#25728) üzenetére


madgie
titán

Nálatok mixed játékmód van, nem? Csak mert utálom a konkávot, szinte csak rássolok.

(#25732) Źşë' válasza sith7 (#25729) üzenetére


Źşë'
addikt

én is random szerverekre járok, de nagyon ritkán fogok ki ilyen lámákat.. favban nekem nincs is semmi, mindig ping illetve kiválasztott mod/pálya alapján dzsointolok :))

(#25730) Zolás nálam se kerek valami, azt írja lépjek ki és próbálkozzak másik email címmel belépni wtf :F

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#25733) Zolás válasza Źşë' (#25732) üzenetére


Zolás
addikt

Afranc beléjük. Most tudnák kicsit játszani erre valamit gebaszolnak.
Akkor kitolom a DeadSpace-t mégegyszer hogy ki legyenek maxolva a fegyók :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#25734) kapeti07 válasza Zolás (#25733) üzenetére


kapeti07
senior tag

Nekem ha gondom van a belépéssel akkor kilépek a játékból aztán újraindítom. Volt már olyan is, hogy harmadjára engedett be normálisan.

Remélem az ilyen dolgokat javítják majd, nem pedig csak a Battlefield 3-on dolgoznak. :((

Xbox: kapeti

(#25735) Źşë' válasza Zolás (#25733) üzenetére


Źşë'
addikt

jaja épp aktuális a köv részre :DD de számít benne az előző mentés?! meg most nézem az a vacak 17giga?! hülyék ezek :F

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#25736) sith7 válasza Źşë' (#25732) üzenetére


sith7
nagyúr

egy - két magyar azért van nekem a fav - ban, de a többi az dettó :K

(#25737) Zolás válasza Źşë' (#25735) üzenetére


Zolás
addikt

Számit persze. Ha végigvitted akkor az eddig megvett dolgaiddal kezded újra. Kapsz 50000casht meg 10 energiabigyót fejleszteni :DDD Habár elég uncsi igy az eleje hogy gyengébb monszták vannak egy lövés és fekszik :DDD

Gyorsan megnéztem még mindig nem mükszik a login. Már vagy 4x elinditottam a játékot és még mindig semmi.

[ Szerkesztve ]

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#25738) Zolás válasza Źşë' (#25735) üzenetére


Zolás
addikt

Mi 17 giga? 7.8 installálva...

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#25739) Źşë' válasza Zolás (#25738) üzenetére


Źşë'
addikt

a 2. rész

ez komoly, hogy eltűnik a kicsi kocsi :DD gyerek meg még keresi is ! _D

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#25740) ciry válasza eugabesz (#25728) üzenetére


ciry
őstag

ment pü

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#25741) Zolás válasza Źşë' (#25739) üzenetére


Zolás
addikt

Ja. Én az egyről beszélek :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#25742) Sontir Fel


Sontir Fel
őstag

Nekem se megy :W

BFBC2/Steam/BF2-3-4/Erszoft/BF42/: Mr.Norissz Origin: Mr_Norissz

(#25743) szabi62 válasza Sontir Fel (#25742) üzenetére


szabi62
csendes tag

11:00-től 14:00-ig szerverkarbantartás van az EA-nál.

" Ha még sohasem győztek le, az nem azért van, mert te vagy a legjobb, hanem azért, mert még nem találkoztál azzal aki nálad is jobb"

(#25744) Zolás válasza szabi62 (#25743) üzenetére


Zolás
addikt

Csak nem megoldják a laggokat? :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#25745) eugabesz válasza Zolás (#25744) üzenetére


eugabesz
őstag

Ezt ugye te sem gondoltad komolyan ... :DD

[ Szerkesztve ]

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#25746) karburátor válasza r-chee (#25712) üzenetére


karburátor
tag

Hi.

Kontrollert hgy kell beállítani? Nekem nem akart működni. Nem lehetett a gonbokat beállítani.
Vagy csak simán megy vele a heli, ha be van kapcsolva a kontroller?

Üdv, Roli.

(#25747) Def26


Def26
félisten

Annyi hülye van... miért van az, hogy ha rápattanok egy gépágyús járgányra, hogy leszedjem vele a helit (amire képtelenek az engeenerek) akkor valami hülye beül alám és elindul vele. Persze úgy meg lehetetlen célozni, és lelőnek a francba minket... :W

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#25748) madgie válasza Def26 (#25747) üzenetére


madgie
titán

Alap, tankban is. Átszállsz a gépágyúhoz, hogy a helinek adj, erre valami okos bepattan melléd és megindul a tankkal valami ismeretlen úticél felé. Bezzeg gépágyúzni nem szállt be addig senki, míg kellett volna (pedig azzal lehet a legtöbb killt összeszedni). Komolyan, agyatlanok néha az emberek... az alap meg az, hogy ketten javítjátok a saját tankotokat, mert majd széthullik, erre valami hülye tuti beleugrik és elrobog vele :D

(#25749) Zolás válasza eugabesz (#25745) üzenetére


Zolás
addikt

Most miért? Álmodozni se lehet? :DDD ;] :P

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#25750) Pierre75 válasza madgie (#25748) üzenetére


Pierre75
senior tag

"megindul a tankkal valami ismeretlen úticél felé"
Ez nem igaz, az ilyen fiúknak küldetésük van: minél hamarabb meg akarják találni az összes tankaknát. Ami legtöbbször sikerül is nekik.
Az abszolút idióta, látva, hogy a tankot javítják, bepattan, meg se várja, hogy befejezzék és mint az anyátlan malac, nekivág aknát/rpg-t keresni. Olyan hülyét is láttam, aki a saját oldalának még nem használt tankjait, egyéb járműveit kezdte el lőni, hátha pontot kap érte.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.