Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#25251) Joe-T válasza madgie (#25250) üzenetére


Joe-T
tag

Ha messzi célpontra lövök a gaugéval akkor a lövedék röppályáját lehet látni? Lehet, hogy hülye kérdés,de a többi fegyver esetén jól jön, mert látni lehet mennyivel kell fölé célozni!

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#25252) madgie válasza Joe-T (#25251) üzenetére


madgie
titán

Itt jön a csattanó: nem kell fölé célozni. Négyszáz méterre úgyse látsz el vele, ahol meg kiszúrod, hogy van valaki, ott halálpontos.

(#25253) Joe-T válasza madgie (#25252) üzenetére


Joe-T
tag

Ezt mindenképp ki kell próbálnom! :K
Köszönöm az infókat!

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#25254) sith7 válasza kacsyx (#25225) üzenetére


sith7
nagyúr

nekem pont fordítva szokott lenni, éleszteni akarok, és dobom a medkit - et, és csak utána élesztek ... :DDD ... bár ha későn érek oda, ez az időkiesés is kudarc lehet, és nem sikerül újraéleszteni :(

(#25255) DieHard válasza madgie (#25233) üzenetére


DieHard
senior tag

hát ha 2 pixel rajznak számít...
szvsz a szigszalag nagyobb csinek minősül.a legnagyobb viszont az, amikor az egész monitort leragasztod, és csak a célkereszt pontja látszódik. :C

amugy a fov állitás tiltott?

[ Szerkesztve ]

(#25256) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Egy ilyet találtam, 1:20-nál a csóka egy csöppet elvan tévedve... csak így kérdezem defuse esetleg? :DD

[ Szerkesztve ]

(#25257) madgie válasza DieHard (#25255) üzenetére


madgie
titán

Nem a vastagság a lényeg, én félnék, hogy a filctollban van valami anyag, ami tönkre vágja az LCD kijelző külső rétegét. Az alkoholos filctoll is olyan, ha sokáig hagyod bizonyos anyagon (főleg műanyagon), hogy sárga folt marad utána.

(#25258) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Toltam egy jó kört gabipaciék szerverén. De olyan csítszagú kört vittem, hogy az csak na. :) Oasis rush védőben. Igaz tankoztam a de valami iszonyat 36/1 jött ki a végére. :U Remélem nem tör ki felkelés, hogy csaltál-e de úgysem hiszem el, hogy nem féle okfejtés... :U

(#25259) ciry válasza DieHard (#25255) üzenetére


ciry
őstag

Az se, makró sem.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#25260) gergo0328 válasza madgie (#25250) üzenetére


gergo0328
senior tag

ilyen nekem is volt. 870mcs-vel (1. platinám) futkorásztam és be volt spotola egy gyerek reflexből odalőttem és kiír 2 nevet meg h headshot, headshot... 2 fejes 1 lövéssel( 2. patch után toltam nagyon vele most leszoktam róla:D) Igen MG36 noob vok mert kell rá a platina :D

BalaNce87: Mg3-ra óriási hiba red dot-ot tenni az vassal a jó meg magnummal és több gránáttal vagy lövedékkel.

sith7:1000 kill és 10.000 pontot ér. És előtte minden arany is 1000 pont szval ha elviszed platináig sok pontot szerezhetsz.1*100+1*500+9*1000+1*10000=19600 pont platináig (lehet h rosszul írtam akkor javítsatok. :R

[ Szerkesztve ]

(#25261) sith7 válasza gergo0328 (#25260) üzenetére


sith7
nagyúr

Hány kill után van platina ?
És az hány pontot ér ?

(#25262) F_Zolee válasza sith7 (#25261) üzenetére


F_Zolee
veterán

Fegyvertől függ de általában 1000 ölés kell és 10.000 pontot ad rá.

(#25263) Vulpio válasza Zolás (#25195) üzenetére


Vulpio
csendes tag

Írtam nekik, válaszoltak is , de addigra megjavult csak úgy a semmitől... mondjuk amit írtak azzal sem mentem volna semmire, mert ezek közül egyik sem talált.
"1. A virus modified the game executable
2. A crack of some sort was applied to the game executable
3. You are using a non-standard version of the game (D2D/Steam/Gamestop etc.)"

(#25264) kacsyx válasza gergo0328 (#25260) üzenetére


kacsyx
aktív tag

Az arany 5000 pont, az ezüst meg úgy rémlik 200.

(#25265) BalaNce87 válasza gergo0328 (#25260) üzenetére


BalaNce87
addikt

Én konkrétan arra gondoltam hogy ott áll az ellenfél az mcom mellett és az mg-ből figyeli a másik mcomot. LMG-re én nagyon ritkán teszek red dot-ot, acogot egyszer raktam az xml-re, de az nem jött be. Medic-el általába a medices kiegészítéseket használom, néha magnum ammo, utóbbira most rákaptam.

(#25266) sith7 válasza F_Zolee (#25262) üzenetére


sith7
nagyúr

1000 ??? :Y

Az sok, viszont ennyiért szerintem a 10.000 pont viszont kevés

(#25267) Xaels válasza sith7 (#25266) üzenetére


Xaels
félisten

Viszont amíg az 1000-et eléred addig 200kill-enként Gold-ot kapsz. Valamint egyszer jártam úgy, hogy egyszerre kaptam egy fegyverre Gold-ot és Platina-t is ami együtt 15.000 pont volt.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#25268) kacsyx válasza sith7 (#25266) üzenetére


kacsyx
aktív tag

Miután minden 100. (egyes fegyvereknél 50.) kill-ért kapsz 5000 pontot, az 1000-et tekintheted úgy is, hogy 5000+10000 bónusz. Így már mindjárt jobban hangzik, nem? :)

Xaels: minden 100. vagy 50. után kap aranyat :)

[ Szerkesztve ]

(#25269) Prison85


Prison85
senior tag

Hell! ;] Nálatok megy a játék? Nálam érthetetlen okokból amikor csatlakozni akarok egy serverre, akkor "the connection with the server has been lost" üzenettel nem enged sehova :((( Nem értem! TS-em, MSN-em, netem megy rendesen, de akkor mi a baj? :O

BF2142☑ BFBC2☑ BF3☑ BF4☑BF2143☐ Mindenki a saját baklövéseit hívja tapasztalatnak. (Oscar Wilde)

(#25270) sith7 válasza gergo0328 (#25260) üzenetére


sith7
nagyúr

Ja, így végülis nem rossz ... igazad van :B

mod.: És a többieknek is igaza van :R

[ Szerkesztve ]

(#25271) kacsyx válasza Prison85 (#25269) üzenetére


kacsyx
aktív tag

Az EA a baj :W

(#25272) F_Zolee válasza Prison85 (#25269) üzenetére


F_Zolee
veterán

Én ilyenkor ki szoktam jelentkezni majd vissza. Aztán megoldódik.

(#25273) ciry válasza F_Zolee (#25272) üzenetére


ciry
őstag

úgya. mögódja :K

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#25274) Def26


Def26
félisten

Tegnap volt egy jó esetem. Észrevettem ahogy két koma társalog, hogy
-"Ugorj ki a heliből"
-"Nem ugrok, ugorj Te"
-"Ugorj ki mert a haverom akar beszállni". Természetesen a heli nem mozdult.

Nem is értem, hogy miért nem a csapaton belül kommunikálnak. No mindegy, becéloztam őket mortarral és pukk, mindketten meghaltak a helivel együtt. Ezután egymást szidták mint a bokrot. :DDD
Jót kacagtam a dolgon, hogy két hülye veszekszik, ezzel felhívják magukra a figyelmet, és mindketten odavesznek. :U

Más:
Van még valamilyen fegyver az m95 -ön kívül amivel le lehet lőni a helikoptereket?

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#25275) gergo0328 válasza Def26 (#25274) üzenetére


gergo0328
senior tag

gol, m24, SV98 is sebez rajta ha jól tudom. bocs igen elszámoltam a csillagok pontozását...tudtam h vmi nem stimmel csak nem tudtam mi kösz a javítást :R

Én is szoktam haverral helizni de nem értem amikor ott várjuk a helit és nem is toljuk rosszul akkor miért jön oda egy ismeretlen helizni Látja h egy klánban vagyunk akkor hagyon már. Ha én egyedül helizek és odamegy 2 csóka aki helizne és egy klánban vannak otthagyom nekik he beszállok és nem mozdul a heli akkor kiszállok h vigyék...

[ Szerkesztve ]

(#25276) Xaels válasza Def26 (#25274) üzenetére


Xaels
félisten

Ilyen nekem is volt Heavy Metal-on csak én Blackhawk-al repültem és már kiugrott minden utasom. Map elején voltunk és elmentem a másik csapat kezdőjéhez és látom ott a heli, körben meg csatanyomok. A hülyék összevesztek a helikopteren. Gondoltam, ha már ilyen jól szórakoznak én is beszállok. Becéloztam a földön tartózkodó HIND-et és belereptettem a BH-t, kiugrottam majd megkínáltam a vitatkozókat RPG-vel :D Érdekes utána mindig 2 helijük volt az égen, amíg le nem szedtem RPG-vel.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#25277) Def26 válasza Xaels (#25276) üzenetére


Def26
félisten

:C :DDD

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#25278) gergo0328


gergo0328
senior tag

Pancser helisekhez nekem is van sztorim.:D CQ Atakamán és ahol a UV van ott csipáztam M24-el ezek lereszkettek mellém és próbáltak lelőni de "balpéniszek" voltak és nem találtak el erre kilövöm a gunnert csipával majd a pilótát utána beszálltam a majd 100%-os helibe és mentem vele egy pár kört ;] xD

(#25279) Neoteric


Neoteric
addikt

Nekem nincs helis történetem, de "egyszer a zenetáborban a lányok fuvolát dugtak a puncijukba." ;]

PSN: ne0teric_sAN

(#25280) gabipaci


gabipaci
addikt

Remélem, nem felejtettétek el, egy óra múlva indul a verseny!
[link]
A kategóriák:
a, 5-ös killstreak (minden 5 vagy annál több gyilok halál nélkül ér egy pontot)
b, pontszám
c, pontszám/kör (tehát aki körönként átlagban több pontot szed össze)
Mindhárom kategóriában a statok figyelésében a Proconos webstat lesz a segítségünkre.
A verseny kezdetekor nullázni fogom.

A díjak:
Első díjak egy-egy Logitech G500 Gaming Egér lesz
Második díjak egy-egy 50% kedvezményre jogosító kód
Harmadik díjak egy-egy 35% kedvezményre jogosító kód

Mindenkit szeretettel várunk!

Logitech hardware tester

(#25281) r-chee válasza Neoteric (#25279) üzenetére


r-chee
őstag

...és vígan muzsikáltak, míg el nem...izé...meg nem haltak. :D

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#25282) HyP3b0y válasza kacsyx (#25196) üzenetére


HyP3b0y
senior tag

Én is tudok úgy írni ;]

Rengeteg ilyen f@$ztarisznya van és a sok buta gyökér bedől nekik.
A másik amikor egy olyan weboldalra csal ami a steampowered.com teljes másolata, összes link eredeti steamre mutat. Megpróbálsz bejelentkezni, persze sikertelenül, de egy - gyanítom txt - fájlba a felhasználóneveket+jelszavakat azért elmenti...
Ha értenék hozzá, már rég szarrá floodoltam volna ezeket az oldalakat, bogarássza csak a blödséget a parasztja :)

ui.:ezért nem tudod beleírni a nevedbe hogy steam :)) (legalábbis szép csillagokat ír majd ki)

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#25283) siriq


siriq
őstag

nyugodalmas ejszakat vagy pedig ebredest szeretnek kivanni ezzel a videoval: [link]
Ha esetleg volt, akkor elnezest.

[ Szerkesztve ]

Meg mindig nincs 1000 oras BF3 nev, kozben mar masok is erdeklodnek utana... Mar bevallottan nincs 1000 ora neki... Varjunk Dec 31-ig a Mantle-a.

(#25284) ciry válasza Def26 (#25274) üzenetére


ciry
őstag

Szerintem a pisztoly is kiszedi, ha magnum ammos.

Ez se rossz

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#25285) sith7


sith7
nagyúr

A fórum hatására tegnap kipróbáltam ezeket a sörétes fegyvereket, nem rosszak, közelharcban halálosak :K

[ Szerkesztve ]

(#25286) ciry válasza ciry (#25284) üzenetére


ciry
őstag

Rosszul olvastam, azt hittem a plexi mögül :B
Javaslom az AT4-et :P
Ha sniper szarokkal puffogtatsz értelmes helis a 3. sebzés után már ki is szedett, de inkább előbb.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#25287) Def26 válasza sith7 (#25285) üzenetére


Def26
félisten

Azért lehet vele headshotokat is osztani. Kiváló fegyverek messzire is egy kis kiegészítéssel.

Leszedsz vele 1-2 embert qrva messziről és máris kapod, hogy csaló vagy. :DD

ciry:Mostanában nagyon-nagyon rászoktam az engeenerre. Inkább annál a kasztnál kéne valami fegyver. Egyébként szerintem a leghasznosabb kaszt. Nagyon lehet vele darálni, csak hamar kifogy a golyó. Én több rakéta "tár" kiegészítéssel lövöldözök vele, és nagyon bejön. Az sem zavar, hogy így a fegyvereken nincs semmilyen távcső/lézer irányzék.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#25288) gergo0328 válasza ciry (#25286) üzenetére


gergo0328
senior tag

Ha megtalál:D El kell bújni jó helyre és nem fog észrevenni:D

[ Szerkesztve ]

(#25289) Def26 válasza gergo0328 (#25288) üzenetére


Def26
félisten

Épület romokban jól lehet bujkálni, oda meg lövöldözhet a heli...

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#25290) sith7 válasza Def26 (#25287) üzenetére


sith7
nagyúr

Milyen kiegészítésre gondolsz ?
Azokra a shotgun - os dolgokra ?

A lőszer, meg a pontosság /+ jel a csúzli alatt :DDD / ?

Headshot - ról jut eszembe, tegnap is volt egy +96 - os headshot - om :K ... persze sniper fegyverrel

[ Szerkesztve ]

(#25291) Def26 válasza sith7 (#25290) üzenetére


Def26
félisten

Arra igen. :)

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#25292) ciry válasza gergo0328 (#25288) üzenetére


ciry
őstag

Megtalál :))

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#25293) r-chee válasza ciry (#25292) üzenetére


r-chee
őstag

Jaja. Ha jól elbújik az ember, általában akkor is sebződik, s ha nem medic, ott pusztul meg a romok alatt, vagy nincs más kiút címszóval kirohan, és úgy darálják le :) .

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#25294) Joe-T válasza r-chee (#25281) üzenetére


Joe-T
tag

Tegnap érdekes dolgot művelt a szerver! A Panama pályám amerikai oldalon voltunk és elég kiegyenlített küzdelem mellett az ellenfél vezetett olyan 30 tickettel, majd fordult a kocka és a mi csapatunk elment vagy 100 ponttal! Eddig nem is volt gond, de amikor az ellenfélnél a tickettek száma leesett olyan 60-70 környékére a szerver egy laza mozdulattal átdobta a teljes csapatot (16-16 fő) az orosz oldalra és ki is kaptunk, mert már azt a pontszámot nem lehetett visszadolgozni. Ez a váltás olyan 280:70-es állás körül következett be!
Lehetséges, hogy egy admin egy gyors mozdulattal át tudja váltani a két oldalt?
Azért gondolom, hogy admin lehetett aki elkövette, mert van egy olyan érzésem, hogy az először vesztes csapatban lehetett és nem tetszett neki!

Az Atacama pályán a helikopteres srác nagyon durván nyomta! Nem is tudom, hogy hogyan lehet így helizni egérrel!

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#25295) Def26 válasza r-chee (#25293) üzenetére


Def26
félisten

Igen, de azért gondolom mások is támadják a helit. Tehát nem sokszor fordul elő olyan, hogy 5-6 lövés sorozatot el tud "pazarolni" egy emberkére. :)

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#25296) ciry válasza Def26 (#25295) üzenetére


ciry
őstag

53 órát heliztem a BC2-ben a Statverse szerint, de nem emlékszem, hogy csipák kilőtték volna alólam/alólunk :U
Én örülök neki, ha puffogtatnak, de a legjobban, ha Krinkovval, meg XM8-al teszik a préri közepén.
Olyan, mikor medikek támadják a tankot :Y

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#25297) sith7 válasza Def26 (#25291) üzenetére


sith7
nagyúr

azok be vannak kapcsolva :K

(#25298) r-chee válasza Joe-T (#25294) üzenetére


r-chee
őstag

Lehet, hogy admin meg tudja oldani a csapatok azonnali cseréjét vmi paranccsal. Egy biztos, véletlen nem lehetett.
Helisek tényleg durván nyomták. Akárhányszor tankba ültünk, leolvasztották rólunk a vasat :) . Beraktam erősebb páncélt járműhöz, hogy haha, most lőjjél, aztán ugyanúgy lerongyolódott a tank (neki meg biztos a nagyobb károkozás volt benyomva).
Egérrel is lehet jól helizni, de lehet, hogy joystick-kal v.vmi gamer cuccossal nyomta a srác.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#25299) Def26 válasza ciry (#25296) üzenetére


Def26
félisten

Tehát értelmetlen puskával helire menni. :U

Én szedtem már le m95 -el helit. Igaz, már meggyengítették előttem.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#25300) sith7 válasza Def26 (#25299) üzenetére


sith7
nagyúr

+1

Egyszer én is lőttem ki egyet, igaz az is füstölt már ... 3 skuló kellett neki az M95 -ből

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.