Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#25501) csana válasza Źşë' (#25497) üzenetére


csana
senior tag

HM -> Heavy Metal, csak lusta voltam kiírni :). A csapatszállítókat méltatlanul elhanyagolják néha :S:

(#25502) HyP3b0y válasza Vulpio (#25499) üzenetére


HyP3b0y
senior tag

A játékkal nincs baj(haveromat dobálja ki random :DDD)
Nekem a net megy el szimplán...6éve cs-zem, azóta ilyen a net és onnan maradt a haveroktól a "már megint kifagytál?" :(((

Szerk.: Ti a légkulccsal hegeszteni is tudtok, tanítsatok!!! :DDD :R :C

[ Szerkesztve ]

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#25503) Sz. Géza válasza Zoli1222 (#25453) üzenetére


Sz. Géza
aktív tag

off
Azért pedig, hogy mindenkinek megmutasd mekkora arcod van és milyen vagányan be tudsz szólni valakinek, kár volt kommentet írnod!

(#25504) ciry válasza Źşë' (#25491) üzenetére


ciry
őstag

Aknákat mindenhol próbálom, 3. legtöbb killem azzal van :D

Csinaltam ma egy ilyet :))
24-es kés/pisztoly szerveren, de jó ellenfél ellen :R

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#25505) r-chee válasza Źşë' (#25495) üzenetére


r-chee
őstag

Kéne egy feketelista az ilyen admini hátterű szerverekről...

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#25506) Zoli1222 válasza Sz. Géza (#25503) üzenetére


Zoli1222
őstag

Mennyit gondolkodtál ezen a 2 soron?
Nem arcoskodom, csak idáig amiket írtál, csak kötözködésnek írtad. Mint ahogy amire válaszolok, azt is.

(#25507) Źşë' válasza csana (#25501) üzenetére


Źşë'
addikt

értem,az az uh60as igen csak háttérbe van ott szorítva, pont a sebzésük miatt (sajnos), egyik csapat hátrányára.. am isla icconects rush első támadóban nagyon jó dolog! ott sok haszna van, csak egy jó pilóta és lövész kell! és nagyon lehet vele darálni.. mondhatni a levegő egyedüli királya ott!!

(#25504) ciry komoly, szép eredmény! gondolom mint valami dögcédulára éhes "állat" vetetted magad rá a sok ellenfélre :D hasonlóképp Valparaison hoztunk egyszer össze egy kés partyt, onnan származik az első számú legjobb akció emlékem :DD heliből kiugorva ejtőernyővel a levegőben késeltem le a gyereket aki épp haverral volt elfoglalva xD

(#25505) r-chee próbáltam visszakövetni h hol volt az uccsó meccsem, de még az a vacak nem működő bfstats oldal is csak egy kb fel 5kor Vietnamban játszott körre emlékszik :s holott ez már az eggyel utána levő, és sima bc2 - azóta nem játszottam

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#25508) Fortissimus


Fortissimus
őstag

reg nem nyomtam a jatekot, de most egy haverommal elovettuk aki szinten kihagyott par honapot es mindkettonknel ugyanaz a hiba van, miszerint a fomenuben meg megvan a rank-unk, de egy palyara belepve nincs semmink az alapfegyvereken kivul.
megneztunk vagy 10 szervert mindenhol ez van..
ez vmi uj bug vagy feature?

ja es kb. minden 3. szerverrol kidob connection errorral...

[ Szerkesztve ]

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#25509) tjb007 válasza Fortissimus (#25508) üzenetére


tjb007
nagyúr

Ugyanez van nálam is (és másoknál is).
Hagytam is a francba az egészet.

(#25510) Torry


Torry
addikt

Melyik szerveren szoktatok lenni?

(#25511) r-chee válasza Fortissimus (#25508) üzenetére


r-chee
őstag

Pár hónapot? Vietnam kieget tartalmazó frissítés telepítve van? Punkbustert frissítetted?
Egy kilépés majd újbúli belépés sokszor megoldja a pillanatnyilag lenullázódott statokat.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#25512) sith7 válasza r-chee (#25511) üzenetére


sith7
nagyúr

nálam mindig megoldja :K

(#25513) Fortissimus válasza r-chee (#25511) üzenetére


Fortissimus
őstag

most eppen sikerult egyet csatlakozni, de elotte is probaltuk a ki-be lepkedest
a frissitesek mindig telepitve voltak es elvileg a pb is updated

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#25514) Zsozsooooo válasza Fortissimus (#25508) üzenetére


Zsozsooooo
tag

Ma 21.00 körül sajnos ez volt, nálunk is vagy 8-10 embernek eltűnt a rangja és elég nehézkesen akart visszajönni, máskor elég volt a játékból ki be lépni és magához tért.

(#25515) Źşë' válasza Zsozsooooo (#25514) üzenetére


Źşë'
addikt

akkor ez most úgy néz ki globális probléma, nekem ha eltűnik akkor játékban még jó, megvan mindenem, uccsó pecs nagyon bekavart... kiv vok mikor jön az őj :D pecs pecs hátán, rosszabb mint egy cod5 :DDD

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#25516) Kakaduku válasza HyP3b0y (#25486) üzenetére


Kakaduku
senior tag

A kill az kill :D
Egyébként meg imádok tankozni, illetve tankokat a levegőbe repíteni.

(#25517) WhiteWalker válasza Źşë' (#25507) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

na na , ez félig igaz...,addig jó a heli mig védő oldalon nincs egy jó enginer AT4-gyel ,
mostanában islan vagyok és vadászom a védtelen heliket és hajókat ;]

[ Szerkesztve ]

(#25518) Def26 válasza WhiteWalker (#25517) üzenetére


Def26
félisten

Ennyire megy már neked az AT4? :)

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#25519) madgie válasza Def26 (#25518) üzenetére


madgie
titán

Szerintem azon a pályán lehet a legkönnyebben gyakorolni vele :)

(#25520) Def26


Def26
félisten

Én még soha semmit nem tudtam lelőni vele. RPG -vel már lőttem le helit, (tracer nélkül).

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#25521) megint én válasza WhiteWalker (#25517) üzenetére


megint én
őstag

Nekem a rekord 15 heli 1 meccs alatt... (hevy metal 300tick)

Amúgy emberek, a haver akinek kellene a szar gépére a BFBC2 az letöltötte és a single play alig-alig, de elfut... Tudtok bíztatót mondani? Kisebb a gépigénye a multinak mint a singlenak??? Mert akkor megvenné. De ha nem az ciki me' nagyon csóróék. :U

(#25522) Def26 válasza megint én (#25521) üzenetére


Def26
félisten

Nagyobb a gépigénye a multinak. Gondolj bele, hogy 32 emberes pályán mindenki lövöldözik és rombolja a terepet. :U

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#25523) WhiteWalker válasza Def26 (#25518) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

volt itt 1-2 belinkelt video és kedvet kaptam hozzá...eleinte el sem találtam őket,de aztán elég jól belejöttem ,csak gyakorlás és rá leht érezni ;]

volt valamelyikben hogy a srác lelőtte AT4-gyel az UAV-t :C

[ Szerkesztve ]

(#25524) Źşë' válasza WhiteWalker (#25517) üzenetére


Źşë'
addikt

huhuúú ha tudnád mit műveltem haverral UH60ban :DD akár sc akár hc, célkereszt mindenképp van :DDD ha játékbeli ha odarajzolt, de nagyon hamar le lehet gyűrni az at4es embereket, ha crossal tolod (túl lassú sztem a rakéta, max ha jól elbújsz és úgy). Talán oda jobb a CG mert gyorsabb és pontosabb ezáltal, jobban is szeretem, at4 tankokat jó oldalbakapni, atakama desert pl :))

(#25521) megint én sajna multinak nagyobb a gépigénye :( ott nincsenek előre scriptelt dolgok, több mindent kell számolni a procinak, sok sok véletlen folyamat, beleértve ide a fizikát és a különböző robbanásokat

(#25523) Giinos nekem uavval sikerült egy Mi22-Hind-et :DD levegőben nagyon nem mozgott, így hát ráeresztettem a rakétát! telibekapta, csak úgy hullottak ki belőle az emberek :DDD

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#25525) madgie válasza Źşë' (#25524) üzenetére


madgie
titán

UAV gépfegyverével százszám szedtem már le helit, szerencsétlen nem tud mit tenni, megyek utána :DDD (és tényleg kábé annyiszor, szeretek júéjvízni, most nézem, azzal van a legtöbb killem :D)

(#25526) Def26 válasza madgie (#25525) üzenetére


Def26
félisten

Azért ha spotol és meglátja merre vagy (honnan irányítasz) a mapon elég könnyen meg tud ölni. :)

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#25527) Źşë' válasza madgie (#25525) üzenetére


Źşë'
addikt

nekem is bejön a kis kézikonzol :DD valamelyik peccsel volt az h ha nekimentem a helinek ezzel a kis játékszerrel az felrobbant, a kis uavheli meg karcolás nélkül túlélte :D

volt most olyan h állok egy helyben tankkal (vietnamban) erre jön a felirat h megöltem egy személyt, de nem akárhogy! road kill! :DDD - volt már oylan is h futok mint az állat erre heli kill, meg tank kill, lehet h a jó játékom jutalmának a bónusza :DD :R

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#25528) madgie válasza Def26 (#25526) üzenetére


madgie
titán

Arra figyelek ám :) Ha megindul konkrétan felém, és úgy látom, hogy tényleg azért, hogy kicsináljon, akkor persze gyorsan kilépek és elbújok (aztán adok neki egy M136-ot :D)

(#25529) Źşë' válasza madgie (#25528) üzenetére


Źşë'
addikt

van egy ilyen sztorim is, srác Port Valdezen uavozik nagyban (CQ), futok az állomás felé (B-ről) mint állat, látom a heli megy el, már odaérek, elkezdem nézegetni picit ráérősen h mit művel vele :D erre látom h visszarepült a pici helivel, na ez volt az a pillanat mikor nem vártam már tovább és leböktem :DD picit poénos volt ahogy kijött ez az egész, biztos gondolta h léptem volna ki a fenébe inkább : )

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#25530) WhiteWalker válasza Źşë' (#25524) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

szép lövés lehetett...gratula innen is :C megyek izzitom az AT4-et ;]

(#25531) gergo0328 válasza WhiteWalker (#25530) üzenetére


gergo0328
senior tag

jól teszed... jövőhéten én is lövöm a francba a heliket AT4-el :D

Blackyvel baromi durván lehet játszani. Én Dömével Valparison- én viszem a füstöt Döme meg szétlő mindenkit bentről meg folyamatosan javítanak. Az a legjobb amikor 3 rakéta jön feléd és te csak rángatod össze-vissza az egeret :DDD Olyan jó érzés kikerülni őket:D

(#25532) megint én válasza Def26 (#25522) üzenetére


megint én
őstag

Értem... De grafikailag azt hallottam hogy kisebb a multinak az igénye. Mindenesetre köszi.

(#25533) F_Zolee válasza megint én (#25532) üzenetére


F_Zolee
veterán

Pont, hogy multira erősebb gép kell.

(#25534) sith7 válasza F_Zolee (#25533) üzenetére


sith7
nagyúr

:K

(#25535) megint én válasza F_Zolee (#25533) üzenetére


megint én
őstag

És nem tudod, VGA limites, vagy inkább proci? c2d E7300 +NV 9500 1gb edition.

(#25536) Źşë' válasza megint én (#25535) üzenetére


Źşë'
addikt

ezt hogy érted? ha limites lenne akkor nem lenne nagy gépigénye, mind2ből kell jóféle.. sok benne a robbanás és a ki nem számítható jelenet

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#25537) megint én válasza Źşë' (#25536) üzenetére


megint én
őstag

:W Ó baszod de mekkora fasz vagyok... Nem limites, hanem a mit lenne érdemes bővítenije első sorban? Mert baszottul csóró a gyerek.

(#25538) F_Zolee válasza megint én (#25535) üzenetére


F_Zolee
veterán

Hát első körben a vga-n kéne javítani, mert a procit még lehet húzni 3.6ig amivel még élvezhetően lehet játszani.

(#25539) Xaels válasza megint én (#25535) üzenetére


Xaels
félisten

Szerintem azzal a konfiggal inkább ne erőltessétek. Ha sikerül is kicsavarni belőle a 25fps-es álomhatárt egy nagyobb csatában tuti elvérzik mind a proci, mind a vga. Sajnos ez a játék megkívánja az erősebb hardvert, hogyha élvezni is akarja az ember valamennyire.

Mindenképp VGA-t kéne fejleszteni, mert ahogy felettem/alattam írták procit könnyebb húzni.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#25540) Źşë' válasza megint én (#25537) üzenetére


Źşë'
addikt

sztem is vga lenne a főbb szempont, ha a proci menne 3,6on és mellé még lenne egy jobb vga (én bátran merem ajánlani a 8800gts 512Mb g92es verzióját, nekem szépen vitte, ettől picivel jobb vga már sztem túl drága lenne (persze ezt a vgat is húzni kellene, mert alapon kb 8800gt szintjét hozza, 765/1055 frekikre legalább - hvaprón láttam múltkor 13ezerért, ami sztem piszok korrekt ár egy ilyen vgaért! csak kérdés most van e)

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#25541) megint én válasza ciry (#25504) üzenetére


megint én
őstag

:Y Te jó ég... Számold már meg mennyi az. Mert lehet, hogy megdöntötted a rekordomat. Nekem 56DB plecsni a rekord 1 meccs alatt.

Kicsit off, de csak szerintem vannak elcseszve a szmájlik a PH-n?
Pl :Y ez a : + y Pedig : + O kéne hogy legyen
Vagy :O ez a :'S kéne h legyen, és még sorolhatnám...
:(( Ez meg elvileg a -_-'

[ Szerkesztve ]

(#25542) Źşë'


Źşë'
addikt

találtam egy frankó helis videót, nézzétek, sztem nagyon faja!

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#25543) lujo10 válasza Źşë' (#25542) üzenetére


lujo10
aktív tag

Szerintem is :K

Egy igazi férfi Internet Explorer-t használ -> Kaland, veszély, kockázat. (Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm Uram, hogy legalább nem hullámzik!") Navigare necesse est, vivere non est necesse. Ja és Széles Utat!!!

(#25544) megint én válasza Źşë' (#25542) üzenetére


megint én
őstag

(#25545) WhiteWalker válasza Źşë' (#25542) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

jaja , respect :R !

kicsit bezsibbad a suna Barrett 50 Cal.

ez sem gyenge M95 vs. Mi-28 Havoc

[ Szerkesztve ]

(#25546) Def26 válasza WhiteWalker (#25545) üzenetére


Def26
félisten

Ennyi. :DDD

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#25547) megint én válasza WhiteWalker (#25545) üzenetére


megint én
őstag

Nem akarok nagyképű lenni, de egyáltalán nem nagy szám... Legalább 50x szedtem ki pilótát, lövészt heliből és nem csak sniperral, hanem sima assaultal is 1x meg pisztollyal... Volt, hogy Black Hawk ra lőttem AT4el és és a minigunost lőttem ki. De a legnagyobb lol az volt amikor a MI24esen átlőttem a rakétát, mert pont az "ajtón" vagy min lőttem be és a másik oldalon meg ki...

(#25548) WhiteWalker válasza megint én (#25547) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

csak érdekességként mutattam meg..... :U
de akkor te is nagyon ügyes vagy,de ki látta??? , messziről jött ember azt mond amit akar.... ;]
,de ha már itt tartunk azt tudta e hogy az amcsik lemajmolták az M95-öt! magyarok fejlesztették(gepárd a neve) csak hát..... :U
itt pedig a "kistestvére" a hiúz

(#25549) sith7 válasza megint én (#25547) üzenetére


sith7
nagyúr

képet, vagy meg se történt :DD

(#25550) megint én válasza sith7 (#25549) üzenetére


megint én
őstag

mivel lehet videót rögzíteni???
Me a fraps megeszi a gépet...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.