Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#25351) lala42 válasza gabipaci (#25333) üzenetére


lala42
őstag

HD 5970 Ez a baj. Több helyen is panaszkodtak erre a jelenségre. Várj drivert, vagy gariztass. :R

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#25352) Źşë' válasza gabipaci (#25333) üzenetére


Źşë'
addikt

párszor én is találkoztam vele, sztem mikor belemész valami objectbe (jelen esetben a fák) akkor picit bebuggol a játék, nekem csak 1-2 x jött elő de meg is szűnt

(#25351) lala42 én is még akartam írni, csak mondom mégse nehogy túlzott ati ellenesnek higgyenek, szvsz ati érzékenyebb az ilyen dolgokra - de gondolom a pecs is betett neki

tegnap este picit játszottam bc2-t hosszú idők óta először, és észrevettem h pl megváltozott a quad bájk ikonja mikor fel akarok pattanni rá, ill a helin kiírja h rajtam van a rakéta :D semmi frissítés nem volt azóta, és mégis :) de tetszik

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#25353) lala42 válasza Źşë' (#25352) üzenetére


lala42
őstag

Nem vagyok ATI ellenes, csak a minap olvastam itt a PH-n erről a problémáról. Állítólag főleg a Giga kariknál jön elő ez a jelenség.

Nekem is ATI karim van, igaz kissé fapados. :DDD De már megvárom a 7000 sorozatot. :U

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#25354) Roland06


Roland06
aktív tag

Üdv all.!

Tud valaki segítneni abban, hogy miért csak 60% körül megy a Sapphire 5770-es kártyám játék közben???
Crossfire-ben van két 5770-es és míg egy volt benne tökéletesen ment 98-99%-al majd jött a másik és néha megy fel 80-90%-ra akkor jó is lenne mert 100fps fölött lenne de sajna nem
megy csak 50-60% a kettő együtt és így ugyan annyi az fps mint az egy karival!
Valaki tud vmi megoldást?

(#25355) madgie


madgie
titán

Miatúróvan, ingyenes hónap az fpscheats-en? Több mint egy órája próbálok játszani, egy darab normális szervert nem lelek, 90%-án olyan aimbot-skill van, hogy besz*rok, a maradék 10%-on meg megint öt level 50 pistike érzi jól magát egy csapatban.

(#25356) sith7 válasza Zolás (#25350) üzenetére


sith7
nagyúr

Köszönöm a válaszokat , akkor itt a gond, én benyomtam a távoli célzást, és olyankor lassabban is mozogsz ... na majd kipróbálom :K

(#25357) Kakaduku válasza r-chee (#25340) üzenetére


Kakaduku
senior tag

De már nem azt az e-mail címet használom. Csináltam egy újat és arra csináltam egy teljesen új ea accot. De nem is ez a lényeg, hanem mint ahogy írtam maga a karakterem megvan de egyik accountról sem lehet elérni, tehát olyan mintha lógan valahol az éterben. Írtam a supportnak, gondolom majd csak hétfőn kapok választ, de nem sok esélyt látok rá, hogy tovább tudom folytatni a játékot, amit nagyon sajnálok. :O

(#25358) gabipaci válasza F_Zolee (#25347) üzenetére


gabipaci
addikt

De a hotfix benne van alapból a következőben elvileg, nem?
Reinstall lesz, ha nem segít, akkor gari :)

Logitech hardware tester

(#25359) ADAM1337 válasza gabipaci (#25358) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

10.10e-t próbáld ki elméletileg az a legjobb driver hd5xxx-ekhez, nekem is az van és nincsenek ilyen bajaim.
Esetleg fórumon kérdezz rá SzlobiG-nél hogy melyiket használja neki is 5970-e van.

[ Szerkesztve ]

(#25360) DieHard válasza gabipaci (#25358) üzenetére


DieHard
senior tag

FurMark_v1.8.2.exe ezt futtasd már le még azért!

(#25361) Zolás válasza sith7 (#25356) üzenetére


Zolás
addikt

Ha nem rakod rá a távolságit ugyanugy lassan fogsz mozogni a célzás közben(jobbegérgomb) viszont ha csak nagyjából van a kör közepén az ember akkor is fekszik. :DDD
Valami jobbfajta pisztollyal ami tud kicsit messzebb is lőni verhetetlen kombó ;]

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#25362) gabipaci válasza ADAM1337 (#25359) üzenetére


gabipaci
addikt

Végül is tölti le a BC2-t a gép (EADM).
Ha nem oldja meg, teszem a 10.10-et, ha az sem, akkor benzin és gyufa :)
DieHard, Furmarkot futtatok este, a gyerek használja a monitor felét, és nem adja ide :)

Logitech hardware tester

(#25363) ADAM1337 válasza gabipaci (#25362) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Én előbb driver-el szórakoztam volna, remélem megoldodik.
Anno halottam ilyen hibáról 5970-nél, de szlobinál megy rendesen azt tudom.

(#25364) Źşë'


Źşë'
addikt

ez mekkora :DD

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#25365) r-chee válasza Źşë' (#25364) üzenetére


r-chee
őstag

Poénosnak poénos, de nem illik ebbe a topikba :U.

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#25366) Źşë' válasza r-chee (#25365) üzenetére


Źşë'
addikt

már tök min1, így is úgy is off :DDD

pont ezért nem is használom az [OFF.] [/OFF.] mert minek :F

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#25367) Def26 válasza Źşë' (#25364) üzenetére


Def26
félisten

Valahogy rendet kell rakni ebben a szaros országban. :U Egyébként nem tűnik el senkinek sem a nyugdíja, de én személy szerint úgy vagyok vele, hogy inkább a Magyar Államra bízom, mint egy külföldi zsidóra aki majd ide oda befekteti a pénzem. :U

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#25368) Źşë' válasza Def26 (#25367) üzenetére


Źşë'
addikt

mondtam egy rossz szóval is hogy ellenzem? annál inkább azt amit a demokráciával művelnek... mind1 nem politizálásnak szántam a képet, csak poénnak :U

am a pénzed így sem és úgy sem fog elveszni... max hozamhoz jutsz ami senkinek sem fáj...

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#25369) Źşë' válasza Def26 (#25367) üzenetére


Źşë'
addikt

meg a duplaposzt

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#25370) Ashooka


Ashooka
tag

Aki gondolja az próbálja ki a 10.5a hotfix es drivert nálam be jött. Nekem 4870x2 vel 2 óra alatt nem jött ki semmi gond!

a 10.12 es szétesett minden!

(#25371) Def26 válasza Źşë' (#25368) üzenetére


Def26
félisten

Nem művelnek semmi rosszat. Rendet raknak. :U Ennyi ember nem tévedhetett.

Jah, én sem mondtam, hogy Te ellenzed. Csak poénokat linkelgetsz belőle... :U

Hozamhoz? 21% -ot buktam a külföldi magánnyugdíj "megtakarításaimmal" :DDD Több ilyen hozamot nem szeretnék. :DDD

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#25372) Źşë' válasza Def26 (#25371) üzenetére


Źşë'
addikt

rendet kell rakni azzal hogy bezáratnak itt pl egy rádiót csak mert mszps, ezzel meg egy olyan ember munkahelye szűnik meg aki 2 gyereket nevel :U ... tetves banda! egy a sok húzás közül, am egyik kutya másik eb... ha már a rendrakásnál tartunk.. egyiket sem komálom... megtömik a zsebüket és az ország meg majd fizeti a hiányt, ez így volt és lesz mert ez M.O.

rossz helyre vitted, azt megjegyezném, első nekifutásnak a hozam is ugrott volna! ami szimplán lopás, de így most hogy mindenki megnyugodjon azt zsebre teheti :R
perpill nekem lesz 200k hozamom amit ki tudok venni, tesómnak szintén.. nevet nem tudok mondani... de egy biztos ez nem külföldi :U

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#25373) Def26 válasza Źşë' (#25372) üzenetére


Def26
félisten

"rossz helyre vitted"

Mondj egy magánnyugdíj pénztárat aki 2000 óta hozamot termelt a pénztár tagoknak. :U Én nem tudok ilyenről. :D

Egy dologban vagyok biztos, az pedig a kispárnám ami alatt a pénzem van. (néha nincs) :DDD

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#25374) sith7 válasza Zolás (#25361) üzenetére


sith7
nagyúr

na most akkor ...
én azt hittem auzt mondod, hogy közelre ne célozzak, hanem csak úgy lőjjek

most akkor melyik a "távolsági" , amit ne használjak ? :F
a fewgyver alatt a "+" jel ?

(#25375) Def26 válasza sith7 (#25374) üzenetére


Def26
félisten

Állandóan dobja a kapcsolatot. :(

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#25376) Zolás válasza sith7 (#25374) üzenetére


Zolás
addikt

Naszóval.
Két kieg van sotihoz. Egyikkel több lesz benne a lőszer a másikkal pedig nem lesz benne sörét hanem egy golyó(a kis drága dumdum lőszer :DDD ) lesz benne. Ezt a kieget ha nem rakod bele akkor közelre sörétessel 2-3 embert is ki lehet lukasztani. Ha nem sörét hanem nagygolyó van benne és egymás mellett-mögött van az ellen(tehát takarják egymást!) akkor viszont egy lövéssel 2 ember is elfekszik. Ennyi.
Viszont azt írtad hogy lassabban mozog. Ha célra tartasz(jobbegérgomb) akkor tökmindegy hogy sörétes vagy egygolyós a lőszer akkor is lassan mozog. Mert célzol.
Kicsit kevertük a dolgokat de remélem ezzel sikerült eloszlatni a homályt :DDD


Az alsó a távolsági erős löszer a szórás nélkül. ha nem ezt választod akkor sima sörétes közeli lőfegyver.

[ Szerkesztve ]

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#25377) gergo0328 válasza Def26 (#25373) üzenetére


gergo0328
senior tag

Én akárhova teszem eltűnik, mert gyűjtök de most kell egy új hűtő, proci vagy vmi más és huppsz el is tűnt. visszatenni senki se fogja :D(szemét fogtündér ellopja a párna alól:DDD)

(#25378) Sz. Géza válasza Zolás (#25376) üzenetére


Sz. Géza
aktív tag

A slug és a dumdum (expanzív) lőszer nem feltétlenül ugyanaz, csak ha félköpenyes.

(#25379) Źşë'


Źşë'
addikt

bírom h vannak olyan emberek akik megfogják az aknát és ledobják az út közepére, ahol a legjobban észre lehet venni :D

enginer kaszttól az egyik kedvenc cuccom, annyira jókat lehet vele pecázni, szép nagy páncélosokat! az viszont picit érdekes ha az éppen álló tank közelébe odalopódzva ledobok 2db-ot és szétlövöm pl ppsh-val akkor erre a fegyverre írja a killt :D pedig az akna volt a ludas! ugyan ez granyóval működik, érdekes

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#25380) Zolás válasza Sz. Géza (#25378) üzenetére


Zolás
addikt

Szerintem ezt most itt egy videójáték fórumán ne kezdjük el boncolni :DDD
Nem azt mondom hogy nincs igazad de azért nem a vadásztársaság bizottsági ülésén vagyunk. :)) :R

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#25381) sith7 válasza Zolás (#25376) üzenetére


sith7
nagyúr

Köszönöm a kimerítő választ :R

Közben teszteltem ... :))

Def26
Valami nem gömbölyű, mert nullázta a statot is :F
Hát végülis mikor csinálja ezt, ha nem szombat este :W

(#25382) megint én


megint én
őstag

Re!
KLÁNT KERESEK!
Valaki írjon pls aki(k)hez van TGF. Jó klán kell, lanra is menjenek, stb...
Az accom kölcsön volt adva, ezért nem a legjobb a K/D-m, de még így is 1.2-ről 1.77re felhoztam 3-4 hét játékkal, úgy, hogy nem szoktam kempelni, sem pedig rakétázni a tömegbe...

(#25383) creed13


creed13
tag

Hellosztok!

Lehet már volt erről szó, de nincs erőm vissza olvasni, annyira habzik a szám. :W Szóval ma megvettem a Vietnam kieget, és amióta aktiváltam, mindegy melyikkel nyomom, a játék kb 20 perc után rendszeresen kidob asztalra.Ez még a jobbik, mert van, h csontra fagy a gép és reset.Járt már valaki így? :F Köszi

Ha én éhes vagyok, akkor neked nem lehet igazad!

(#25384) Źşë'


Źşë'
addikt

ki tudja, ezen a képen mi a bug?

ill ez, de ez meg egyértelmű :))

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#25385) gabipaci


gabipaci
addikt

Reinstall úgy néz ki megoldotta a problémáimat :)

Logitech hardware tester

(#25386) bognar110 válasza Źşë' (#25384) üzenetére


bognar110
őstag

A név a bugg nem ?
Az ejtőernyős tetszik :)

(#25387) Kecuhun válasza creed13 (#25383) üzenetére


Kecuhun
senior tag

Nálam is van ilyen, de nem mindennapos eset. Fogalmam sincs, hogy mi okozhatja, más játék nem szokott fagyni, csak ez.

(#25388) Bazzzs


Bazzzs
senior tag

Nem igaz, nálam már megint minden szervernél azt jelzi, hogy totál üresek, ha meg csatlakozni akarok, akkor connection lost. A karácsonyi steam-es akció keretében vettem meg a játékot, de azóta még nem volt egy olyan hétvége, amikor normálisan működött volna :(

[ Szerkesztve ]

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#25389) r-chee válasza Bazzzs (#25388) üzenetére


r-chee
őstag

1. Szerverkeresőben a szűrőknél csak a Ranked és Punkbuster on lehetőségek legyenek kipipálva.
2. Lépj ki majd újra be a játékba.

Nekem sem kóser sokszor, hol egyik szürke, hol a másik. Ki-be lépés nagyjából orvosolja a problémát, vagy az, ha átlépek Vietnam-ba és vissza. Mikor hogyan.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#25390) sith7


sith7
nagyúr

A veterán státusszal "csak" az M1 jár ? :F

(#25391) r-chee válasza sith7 (#25390) üzenetére


r-chee
őstag

Meg az érzés :D.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#25392) sith7 válasza r-chee (#25391) üzenetére


sith7
nagyúr

:DDD :DDD :DDD

(#25393) Źşë' válasza bognar110 (#25386) üzenetére


Źşë'
addikt

nemnem :)) de mondjuk lehetne az is, mert nincs semmi árulkodó jel ami sugallná h csapattag, így picit nyakatekertnek tűnik majd a megoldás, am a srác valóban a csapatomban volt..

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#25394) Def26 válasza gabipaci (#25333) üzenetére


Def26
félisten

Ma egy kicsit tuningoltam a procit és pont ilyen hibát generált nekem is.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#25395) Vulpio válasza creed13 (#25383) üzenetére


Vulpio
csendes tag

Még soha nem volt reset-es fagyásom, de az asztalra kidobos az mindennapos.Elméletileg a hanggal hozzák kapcsolatba és ha BIOSban letiltod az integrált hangkártyát megoldódik.

[ Szerkesztve ]

(#25396) Vulpio


Vulpio
csendes tag

Ma elkezdtem a medicet is fejleszteni és nagyon bejön, gyorsan lehet vele pontokat szerezni, nem is gondoltam volna.... csak néha annyira elfog a hév és azt figyelem a térképen hol van elhullott csapattárs , hogy mással nem is törődöm... ilyenkor pedig mindig az a vége, kapok egy golyót fejbe... x)

(#25397) sith7 válasza Vulpio (#25396) üzenetére


sith7
nagyúr

jó kör volt :K

(#25398) Pierre75 válasza Vulpio (#25395) üzenetére


Pierre75
senior tag

Vista SP1 alatt asztalra egyszer sem dobott, Win7 alatt hetente-kéthetente viszont kidobál integrált hangkártya mellett. Fene se érti!

[ Szerkesztve ]

(#25399) madgie


madgie
titán

Gyerekek, most a VIP tag belép, engem kirakás tényleg random módon megy, vagy lehet valahogy befolyásolni, kit rakjon ki a szeró Mert a f@szom tele ,hogy csak ma harmadszor vágnak ki emiatt, és mindig akkor, mikor tankhoz jutok és k*rvajól megy és nyerésre állunk. Ha 5/23-es esek-kelek van, meg sz@rrá aláznak minket, akkor soha nem rak ki... érdekes.

(#25400) ADAM1337 válasza Źşë' (#25393) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

A kis háromszög talán ?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.