Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28451) devilinsid3 válasza csongi (#28441) üzenetére


devilinsid3
addikt

egyszerre a kettőt minek regisztráltad? :D vagy hogyan?

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#28452) csongi


csongi
veterán

Letölteni nem lehet csak vásárolni, illetve 29Gb a mappa tartalma.
devilinsid3: Két kulcs volt a játékhoz.

[ Szerkesztve ]

(#28453) SkyS1gn válasza SkyS1gn (#28446) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Error
Could not contact Battlelog, please try again

Na jó ez már tényleg sok lesz... :W

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#28454) CsonkaImo válasza SkyS1gn (#28446) üzenetére


CsonkaImo
addikt

1db dx hiba volt nálam megjelenés óta. Server crash sincs a legutoló patch óta, és akkikel játszani szoktam ők sem panaszkodnak. Melyik catalyst van fent?

(#28455) chabeee válasza SkyS1gn (#28453) üzenetére


chabeee
tag

Originből menj fel, Battlefield 4/játék aztán feldob a bf_battlelogba, nekem is csak így müxik már 2 hete

Szerk.: Ha szerencsétlennek leírjátok, hogy nektek fut és biztos nála van a hiba, attól még nem fog jobb érzést kelteni benne, sőt.
Az utóbbi időben nem telepítettél valamit, amivel ütközhet, vagy sima frissítést?
ha már meguntad akkor csinálj egy rendszervisszaállítást arra az időpontra amikor ment, talán segít

[ Szerkesztve ]

(#28456) ricsiii01


ricsiii01
tag

Hello, ez egy nagyon gáz kérdés lesz, de fel teszem. :D
Singleben az első pályán, az építési területen mikor ott van a helikopter velünk, milyen gombot kell nyomni, hogy a helikopter kilője az ellenséget? (az meg van, hogy bemérem a távcsővel)
Köszi! :R

.

(#28457) LamaCube válasza SkyS1gn (#28453) üzenetére


LamaCube
addikt

Próbálj felmenni az iram-ra nekem hetek óta nincs problémám semmivel, ha ott is crash van, akkor szerintem is nálad van valami gebasz. Persze ez nem azt jelenti, hogy a te hibád.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#28458) CsonkaImo válasza ricsiii01 (#28456) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Q-val kell kijelölni, de ha jól emlékszem nem nagy haszna van a helinek, meg a csapattársaidnak sem.

[ Szerkesztve ]

(#28459) LLD válasza Laraxior (#28407) üzenetére


LLD
aktív tag

Ja tudom! :DDD De mit csinálsz egy ilyen szerón?(érdeklődök) :F
Még a negyedik vagy!De a ruszki elhúzott! :D

[ Szerkesztve ]

"A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott."

(#28460) eugabesz válasza chabeee (#28448) üzenetére


eugabesz
őstag

De most komolyan...van még egy elcseszett játék,amivel így kell mókolni??

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#28461) chabeee válasza eugabesz (#28460) üzenetére


chabeee
tag

nincs :D

(#28462) csongi


csongi
veterán

Megnéztem battleognál is csak a BF4 kis ikon van. Írjak az originnek, hogy jó lenne ha feloldanák a dolgot?
Elvégre mind két kulcs egy accont alatt lett aktiválva. Gondolom az erősebbnek felül kellene írni az alapot.

(#28463) ricsiii01


ricsiii01
tag

Miért írja ki ezt folyamatosan?

Error
Game disconnected: you were kicked by PunkBuster. Stated reason: PunkBuster kicked player 'hricsiii' (for 0 minutes) ... RESTRICTION: Service Communication Failure: PnkBstrA.exe

Elindul, spawnolok, utána pedig egyből kidob. :W :W :W

.

(#28464) komyka


komyka
tag

Üdv! Premiumot honnan tudom a legolcsóbban beszerezni?

(#28465) chabeee válasza ricsiii01 (#28463) üzenetére


chabeee
tag

google: pbsetup frissítsd le, vagy tűzfal

csongi: van egy telefonos service, ha ott megkérdezed egyből megkapod a választ, csak olyat kell találni aki tudja is ezt az elérhetőséget.

[ Szerkesztve ]

(#28466) csongi válasza chabeee (#28465) üzenetére


csongi
veterán

Meg aki tud folyékonyan angolul ? :)

(#28467) chabeee válasza csongi (#28466) üzenetére


chabeee
tag

Azt hiszem Lara volt úgy, hogy kapott valami 24 órás bant, és azért telefonált. Nem biztos hogy angol volt.

(#28468) Laraxior válasza LLD (#28459) üzenetére


Laraxior
titán

Sokat dolgoztam, munka után volt is kedvem játszani meg nem is, ez olyan kettő közötti megoldás volt. Meg a Battlepackok is.. olyanok voltak mint egy Kindertojás :C

(#28467) chabeee: 72 óra volt, de nekem az accountomra, és én be se tudtam lépni a BLogba, mert kiírta a bejelentkező képernyőn, hogy bannolva van ez az account.

Az EA oldalán fel van tüntetve egy telefonszám, ott lehet segítséget kérni. Természetesen magyar, hiszen az EAnek minden országban van képviselete. Amúgy nagyon segítőkészek, és rendesek, már másodszor hívtam őket.

[ Szerkesztve ]

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled with Philips hue

(#28469) Xaels válasza LLD (#28450) üzenetére


Xaels
félisten

Jól van nem csak én vagyok itt régi "Motoros" ;]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#28470) pendre54


pendre54
addikt

Üdv!
Szeretnék Cris99 kolléga védelmére kelni, mert úgy gondolom, hogy valami hasonló gebasz van nálam is.
A következő a történet, felraktam a legújabb AMD VGA drivert. Le is ment jó pár kör hibátlanul, míg tegnap késő este, az utolsó kör alkalmával kifagyott a játék egy DirectX-es hibaüzenettel. Közben a mai nap, lennt a tálcán a "Számítógép-problémák megoldása üzeneteknél" ezt találtam, aminek időpontja megegyezik a tegnap esti DirectX-es hibával:

A mai nap jó pár alkalommal felmentem egy körre, a csatlakozás símán ment, de minden alkalommal kb. 10 perc után lefagy a gép, de olyan szinten, hogy csak a reset gombbal lehet újra elindítani, hibaüzenet az nincs.
Azt megjegyezném, hogy amig megy a játék addig semmi gond nincs, se villódzás, se egyéb olyan probléma ami a VGA-ra utalna, magyarán tökéletes a kép, tökéletesek a szinek, stb.
Lefuttattam az sfc/scannow parancsot, ott minden rendben volt.
Kérdés adódik, hogy mi lehet a gond, tényleg hardveres, mint amit az üzenet kiírt, vagy mégis driver gond lehet, vagy esetleg máshol kell keresni a problémát?

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#28471) csongi válasza chabeee (#28467) üzenetére


csongi
veterán

+36 150 595 50 Lehet ez az?

(#28472) Laraxior válasza csongi (#28471) üzenetére


Laraxior
titán

:K

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled with Philips hue

(#28473) chabeee válasza Laraxior (#28472) üzenetére


chabeee
tag

na akkor hajrá, és kösz a gyors helpet, hirtelen nem találtam a számot :)

(#28474) ricsiii01 válasza chabeee (#28465) üzenetére


ricsiii01
tag

Így se jó, még mindig ugyanaz a probléma, pedig frissítettem a PB-t és a tűzfalnál is engedélyeztem a BF4-et. :O

.

(#28475) csongi


csongi
veterán

Köszönöm a segítséget, holnap felhívom. :R :R

(#28476) chabeee válasza pendre54 (#28470) üzenetére


chabeee
tag

hardware gondnál szerintem más jellegű hiba lenne, pl alapból újraindulna, vagy kékhalál, vagy ilyesmi. Max túlmelegszik, de szerintem az se, mert akkor ugyan csak újraindulna, vagy elfüstölne (ami nem valószínű)
annyit megpróbálhatsz hogy manuálisan beállítod a venti sebességet, hátha úgy nem fagy ki.
ha az nem oldja meg, akkor software lesz.

ricsi:
cod2-ben azért dobott ki ilyennel annó mert nem indult el a PnkBstrA.exe, lehet egy sima resi megoldja, ha nem akkor googlizokrá :D

[ Szerkesztve ]

(#28477) chabeee válasza ricsiii01 (#28474) üzenetére


chabeee
tag

megvan hogy kell:
1. Uninstall punkbuster on ur pc
2. Download punkbuster from [here]
3. and update it to v3.7 (automaticaly)
4. Add BF4
5. Now go 2 C:\Program Files (x86)\Origin Games\Battlefield 4\__Installer\punkbuster\redist
6. and run pbsvc.exe
7. enjoy bf4

[ Szerkesztve ]

(#28478) pendre54 válasza chabeee (#28476) üzenetére


pendre54
addikt

A túlmelegedés kizárt, VaporX-es kártya jó hűtéssel, nézem folyamatosan a hőmérsékletet, még a 60 fokot se éri el. Próbaképp most megnéztem más játékoknál is, és sajnos ott is ez a helyzet, kb. 10 perc után minden előzmény nélkül ugyanúgy lefagy a gép, mint a BF4-nél. Megpróbálok visszarakni egy korábbi drivert, hátha.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#28479) chabeee válasza pendre54 (#28478) üzenetére


chabeee
tag

ejj, ez nem jó, próbáld szerintem is.

(#28480) ricsiii01 válasza chabeee (#28477) üzenetére


ricsiii01
tag

Köszönöm szépen, hogy utána néztél! :))
Már csak egy gond van, honnan tudom uninstallálni a punkbustert? Vezérlőpult>Programok eltávolításánál nincs és a minden programban sincs. Rákerestem turkáltam, de uninstallt sehol se találtam. :F

.

(#28481) laposonly11 válasza pendre54 (#28478) üzenetére


laposonly11
senior tag

Ha gyárilag OC a kártya vagy ha nem is de ha hardver hiba üzenetet kaptál akkor a legelső és legegyszerűbb hogy alulórajelezed akártyát és leteszteled...

Ordo est anima rerum.

(#28482) laposonly11 válasza pendre54 (#28478) üzenetére


laposonly11
senior tag

És a progi a vga memóriákat is csekkolja?

Ordo est anima rerum.

(#28483) chabeee válasza ricsiii01 (#28480) üzenetére


chabeee
tag

ha az aktuális pont nem megy kérem lépjen a következőre :D
vagy ezt az uninstall/install dolgot hagyd, csak indítsd a pbsetupot, addold a bf4-et frissíts rá, aztán pbsvc.exe-t indítsd ha így nem megy, van egy hivatalosan elfogadott megoldás itt:
[link]
ha további segítség kell, nyelvben vagy beállításban, jelezd.

[ Szerkesztve ]

(#28484) DeadMeat válasza ricsiii01 (#28480) üzenetére


DeadMeat
veterán

bf4/installer/redist ami benne van futtasd le, csináld amit kér és elvileg jó lesz. Vagy töltsd le a honlapról és simán telepítsd rá. ;)

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#28485) pendre54 válasza laposonly11 (#28481) üzenetére


pendre54
addikt

Gyárilag OC-s, ez az alulórajelezés ez pontosan hogy nézzen ki?
Jelenleg a gyárin van, vagyis 1100/1300 MHz-n. Mind a két órajelet vegyem visszább, és kb. mennyivel?

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#28486) pendre54 válasza laposonly11 (#28482) üzenetére


pendre54
addikt

A PlayClaw5 van fennt, ez mutatja a hőmérsékletet, meg százalékban a kihasználtságot, többet nem, + a prociról ugyanez.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#28487) chabeee válasza pendre54 (#28486) üzenetére


chabeee
tag

lehet hogy a playclaw5 miatt fagy ki?

(#28488) kisza25


kisza25
félisten
LOGOUT blog

140 hsz délután 4 óta ? mi történt itt, talán kijavítottak minden bugot vagy mi? :DDD

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#28489) pendre54 válasza chabeee (#28487) üzenetére


pendre54
addikt

Kizárt, mert próbáltam már anélkül is, FRAPS-al is, a helyzet ugyanaz.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#28490) ricsiii01


ricsiii01
tag

Köszönöm, sikerült. :C
Most már csak azért dobtak le 5 perc után, mert a server tele lett. :DDD

.

(#28491) laposonly11 válasza pendre54 (#28485) üzenetére


laposonly11
senior tag

Ha gyárilag OC akkor lehet hogy belefutottál egy selejtbe, annyival veszed vissza amennyi a hivatalos nem OC órajel, nekem volt ilyen gondom és megoldódott egy próbát megér.(bár az régen volt win XP nvidia 8600gtsx vagy mifene)

[ Szerkesztve ]

Ordo est anima rerum.

(#28492) Norb3rto válasza kisza25 (#28488) üzenetére


Norb3rto
senior tag

Akkor nem lenne ennyi hsz :DDD

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#28493) chabeee válasza ricsiii01 (#28490) üzenetére


chabeee
tag

kircsi

(#28494) pendre54 válasza kisza25 (#28488) üzenetére


pendre54
addikt

Sajna, nem ebbe az irányba mutatnak a dolgok, legalábbis nálam. Tegnap este ugye közösen nyomtunk néhány kört minden gond nélkül, de nálam az utolsó körben egy DirectX-es hibaüzenettel kivágott. Azóta az van, hogy ha elkezdek egy kört, akkor menetrendszeűen 10 perc múlva csontá fagy a gép, úgyhogy ma sajnos aligha fogunk vállvetve küzdeni az ellen ellen.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#28495) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Most értem a Single végére.
Érdemes még 2-szer letolni a végét?

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#28496) Edem05 válasza gyuromoj (#28495) üzenetére


Edem05
őstag

Hát ha kell még két multis fegyver akkor igen. :)

[ Szerkesztve ]

(#28497) Xaels


Xaels
félisten

Na ma kipróbáltam végre a China Rising pályáit.

Dragon Pass és Guilin Peaks kicsit a Bad Company 2: Vietnam-ot idézi. Előbbire tehettek volna kicsit több légi járművet szerintem, az utóbbi meg egészen bejött a barlangrendszerével.

Silk Road-ot kerülni fogom. Legfőképp Rush-ban. Keményen 2 jurta az össz fedezék a pontokra a homokdűnék között.

Altai Range meg olyan semmilyen.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#28498) DeadMeat válasza gyuromoj (#28495) üzenetére


DeadMeat
veterán

Ha kellenek a fegyverek igen. Ajánlott szvsz. :K

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#28499) DieHard válasza Xaels (#28497) üzenetére


DieHard
senior tag

Silk Road, pedig odab.sz. Az egyik legjobb map szvsz.

(#28500) gyuromoj


gyuromoj
veterán

3-4 szerverre mentem fel most gyorsba, de mindenhonnan kivágott 10mp után az alábbi üzenettel:

Most szedtem le a PB-t, hozzáadtam a BF4-et, frissítette is.
Mi lehet a gond?

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.