Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28855) aizen92 válasza LamaCube (#28854) üzenetére


aizen92
addikt

a nélkül is campelünk dont fos. a szavazás eddig a kill cam ellen áll. ( én személy szerint örülnék neki de ez lényegtelen )

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#28856) LLD válasza H.Ezredes (#28850) üzenetére


LLD
aktív tag

Bal oldalt origin fül klikk,fiók és biztonság klikk alapadatok szerkesztés klikk és onnantól látni fogod már!(origin azonosító) :K

[ Szerkesztve ]

"A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott."

(#28859) ScomComputer


ScomComputer
veterán

A poland "benhur" csapat bannolt 8/1 kd miatt.......azt írták "hungarians=idiot cheaters".......
a k.anyját az ilyen lengyel seggfejeknek!!
:W

[ Szerkesztve ]

(#28860) DieHard válasza ScomComputer (#28859) üzenetére


DieHard
senior tag

Megyek felfele, bannoltatom magam.

[ Szerkesztve ]

(#28861) DieHard válasza ScomComputer (#28859) üzenetére


DieHard
senior tag

Engem meg kidobtak engineerként, azzal az indokkal hogy sniper nem játszhat. :((( :(((

(#28862) Ybron válasza ScomComputer (#28859) üzenetére


Ybron
senior tag

Én ezt kaptam tőlük:
"Game disconnected: you were kicked by an admin. Stated reason: rules no snipers"
Ha minden igaz én 7/1-nél jártam

DieHard : én assault voltam.

[ Szerkesztve ]

(#28864) laposonly11 válasza ScomComputer (#28859) üzenetére


laposonly11
senior tag

Na majd én letesztelem azt a szervert aztán rákérdezek a polákoknál miért nem tarották be a magyar-lengyel két jó barát törvényt!

Ordo est anima rerum.

(#28865) mobal


mobal
MODERÁTOR

Utoljára szóltam. [link]

[ Szerkesztve ]

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#28866) }{3@Đ$}{0ot válasza H.Ezredes (#28850) üzenetére


}{3@Đ$}{0ot
addikt

Google a barátod! :)

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

(#28868) DieHard válasza laposonly11 (#28867) üzenetére


DieHard
senior tag

Az ilyenek miért nem mennek CODulni

(#28869) laposonly11 válasza DieHard (#28868) üzenetére


laposonly11
senior tag

Én sem szoktam elolvasni egy szerver szabályait mielőtt belépek, de nem is nyafogok ha kidobnak...

Ordo est anima rerum.

(#28870) Foxmulder89 válasza DieHard (#28868) üzenetére


Foxmulder89
senior tag

Annyi szerver van mint a fene és szvsz a bf4 járművek nélkül is jobb mint bármelyik mai cod.. én pl szeretek dominationt játszani de ha 32 emberből 20 csipázik akkor kb neked is csak azzal van esélyed.

A parasztvakítás fényereje ezek szerint nem állandó, a retina idővel hozzászokik az ingerhez és erősebb stimulust igényel. by Totalcar

(#28871) soultrapp


soultrapp
senior tag

hy!
kicsit kezd idegesíteni,hogy,ha 64es pályán megyek vagy 32es nyilt terepesen akkor lemegy az fpsem 30alá bőven.főleg,ha vihar van.
throttling kizárva.
mitől lehet ez?nektek mennyi fpsel megy ultrán 1920*1080ban?anti offon van.

(#28872) lowzor válasza soultrapp (#28871) üzenetére


lowzor
veterán

Nekem megjelenéskor egy GTX 660-al nem ment le soha 30 alá, de még 40 alá sem Ultrán, MSAA OFF-al. Lehet, hogy a CPU kevés.

[ Szerkesztve ]

(#28873) soultrapp válasza lowzor (#28872) üzenetére


soultrapp
senior tag

hát a procim 3.8on van azt feljebb nem tudom huzni,mert akkor már lehet,hogy throttling lenne.
igaz volt már a max cpu kihasználtságom 95%is.
én is arra gondoltam,hogy limit lehet,de akkor mondták,hogy tuti throttling a szar lap miatt,de azt sikerült kizárni.

(#28874) lowzor válasza soultrapp (#28873) üzenetére


lowzor
veterán

Akkor tuning kéne neki, mert más magyarázatot nem tudok a CPU limiten kívül. Ezzel a kártyával több FPS-nek kéne lennie.

(#28875) soultrapp válasza lowzor (#28874) üzenetére


soultrapp
senior tag

hát ez az.csak már ez is a határán van a fokoknak.,hogy eléri a 61fokot is sajna.
1.25v 3.8ghz.
gondolom minimum kellene neki 1.3v a 4.0ghz-hez ott meg már plusz 3,4,5 fok és throtyling :(

mikor bejött ez a lap ki gondolta,hogy ekkora fos.

de amúgy akkor is le esik az fpsem,ha a cpu kihasználtságom csak 80%...max.
ezért nem tudom mi baja van.

(#28876) Foxmulder89 válasza soultrapp (#28875) üzenetére


Foxmulder89
senior tag

:) 61 fok az semmi, egész nyugodtan mehet 75-80-ig.
A proci biztos nem fog throttlingolni, max a lapod miatt, ha az melegszik túl.
De annak se kellene 80-90-100 fokig. Nem kell félteni a procikat, azoknak van kb a leghosszabb élettartamuk az összes alkatrész közül. Kirohad alóla 5 alaplap mire feldobná a talpát, ha ésszerű feszültségen belül van használva ;)

[ Szerkesztve ]

A parasztvakítás fényereje ezek szerint nem állandó, a retina idővel hozzászokik az ingerhez és erősebb stimulust igényel. by Totalcar

(#28877) lowzor válasza soultrapp (#28875) üzenetére


lowzor
veterán

61 fok az mi? :) Bár mondjuk AMD-nél annyira nem vagyok képben, hogy mi a veszélyes.

(#28878) laposonly11


laposonly11
senior tag

Egész jól ment a meccs amíg:

ennek az eredménye nem csak az lett hogy eltűntek a fegyvereim de lőni sem tudtam velük(BF3 ban is volt ilyen)

de hogy ne legyen unalmas az ellenség is láthatatlan lett amiből csak a narancs színű fegvyere látható amint éppen tüzel:

Ordo est anima rerum.

(#28879) lowzor válasza laposonly11 (#28878) üzenetére


lowzor
veterán

Az korrekt :D

Nem a VRAM-ból fogyott ki amúgy? Az üzenet alapján.

[ Szerkesztve ]

(#28880) laposonly11 válasza lowzor (#28879) üzenetére


laposonly11
senior tag

8gb ram + 2gb vram mellett kicsit érdekes hogy legalább 512"megabájos" kártyáért rinyál! :)

Ordo est anima rerum.

(#28881) Neoteric válasza laposonly11 (#28880) üzenetére


Neoteric
addikt

Memoryleakes a játék, nem tudom pontosan mi hozza elő mer nem mindig, de tegnap pl nekem is rendszeresen összecsukta magát meg akadt mint az állat, mert kifogyott a ramom.

PSN: ne0teric_sAN

(#28882) lowzor válasza laposonly11 (#28880) üzenetére


lowzor
veterán

Én már nem csodálkozom semminél, ha erről a játékról van szó :D

(#28883) DokiBaxxi


DokiBaxxi
őstag

Most én vagyok béna, vagy az IR flare itt is bugos? :((( Szinte mindig belém jön a rakéta, miközben már elnyomtam a flare-t :W

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#28884) laposonly11 válasza Neoteric (#28881) üzenetére


laposonly11
senior tag

Csak egy hete van meg a játék és ezt a vram hiányt most először hozta elő!
Eddig viszont vagy 30x kidobta a ram hiány ablakot csak olyankor nem veszem figyelembe a hiba üzenetet és tudok játszani tovább!
Eddig vagy 5x fagyott ki viszont ilyenkor mindenféle hibaüzenet nélkül de úgy hogy feladatkezelővel kell becsukni mert nem hajlandó magától leállni és csak fehér képernyőt mutat!
nekem win 8.1/64 alatt fut.

Ordo est anima rerum.

(#28885) M@rdel válasza DokiBaxxi (#28883) üzenetére


M@rdel
őstag

Ha van egy kis ideje a rakéta kezelőnek, akkor ki tud választani a fáklyák közül.
De nyugi kell 3-4 találat, hogy lezuhanj! :D

(#28886) lowzor válasza DokiBaxxi (#28883) üzenetére


lowzor
veterán

Ha soflam-el mérnek be, akkor a javelin-re meg még néhányra nem hat a flare. Ezt bezzeg életszerűre csinálták meg :C

(#28887) laposonly11 válasza DokiBaxxi (#28883) üzenetére


laposonly11
senior tag

Ha későn nyomod a flaret(ami normális mert nálam is gombnyomástól számított kb. csak 2 másodperc múlva aktivál) akkor valószínű hogy elkap a rakéta egyébként a flare csak téríti a rakétát nem pedig megszünteti, tehát még akkor is van olyan esélyed hogy véletlenül ráfordulsz és eltalál!
Emlékszem láttam ilyet BF3 alatt hogy a tankra kilőtt javelint a tank ir-smokeja eltérítette és az 5 méterrel odébb csapódott a földbe egy szerencsétlen gyalogosba.. :DD legalább megvolt a pont :C

Ordo est anima rerum.

(#28888) soultrapp válasza Foxmulder89 (#28876) üzenetére


soultrapp
senior tag

hát elvileg 70fok a határ.
65foknál már prime alatt throttling van.

(#28889) DokiBaxxi válasza M@rdel (#28885) üzenetére


DokiBaxxi
őstag

HC-n nem :N De nem fordulok rá, meg semmi ilyesmi. Érdekes :U

Más: Nem 5 főből áll egy squad? Most többször volt olyan, hogy hatan voltunk egy squadban

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#28890) Frozzy válasza soultrapp (#28875) üzenetére


Frozzy
őstag

pedig elvileg a 8320 az ugyan az mint a 8350 tehát vígan kéne mennie alapból 4ghz-n.. (ugyan az a proci csak a 8320 butítva van)

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#28891) Foxmulder89 válasza soultrapp (#28888) üzenetére


Foxmulder89
senior tag

Gugliztam egy picit, elvileg alaplap függő, hogy hány foknál van throttle, nem a proci nem bírja, valakinél Asus lapban 83 foknál sincs throttle. Frissíts egy biost, ha az sem segít akkor valószínűleg az alaplapod melegszik túl, mivel csak 4+1 fázisos, az a proci pedig sokat tud enni húzva.
Esetleg valami energia takarékos opciót bekapcsolva hagytál, nem értek nagyon Amd tuninghoz, kérdezősködj a topikjában.
Ha a lap a ludas, akkor vedd le ~3.6-ra és mellé a feszt is amennyire csak lehet, így bírni fogja a 4 fázis és ugyan az átlag fps-ed egy picit kevesebb lesz, nincs throttle akciódús helyzetben.

On: Hol a legolcsóbb most a premium? aprón van 7k-ért, alapjáték pedig 4.5-ért :Y

[ Szerkesztve ]

A parasztvakítás fényereje ezek szerint nem állandó, a retina idővel hozzászokik az ingerhez és erősebb stimulust igényel. by Totalcar

(#28892) X Factor válasza DokiBaxxi (#28889) üzenetére


X Factor
addikt

Az a 6.ik a commander volt. Azt jelzi mindenkinek.

[ Szerkesztve ]

Make things work

(#28893) DokiBaxxi válasza X Factor (#28892) üzenetére


DokiBaxxi
őstag

De azt nem bekeretezve jelzi a squad tagok fölött? Mert nekem ott, ahol a tagok vannak simán, ott 6 ember volt

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#28894) Gippo


Gippo
senior tag

[link]

[ Szerkesztve ]

(#28895) FollowTheORI válasza DokiBaxxi (#28883) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Lehet igla is vagy mi a rák... amit ha rajtad tudja tartani betalál mert nem a hőre megy. :)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#28896) Laraxior válasza Gippo (#28894) üzenetére


Laraxior
titán

Ó, voltunk mi már 8-an is egy squadban :D Ebbe a játékban semmi sem meglepő :DDD

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled with Philips hue

(#28897) DieHard válasza Laraxior (#28896) üzenetére


DieHard
senior tag

Én a multkor két tárat lőttem egy 0 HP-s enemybe. Meg veszekedtem rá hogy haljon meg. De ő csak bambán nézett. Én meg elengedtem. Ő meg megölt. :U

(#28898) Laraxior


Laraxior
titán

Az ACB-90 megvan valakinek? Melyik Battlepack nyitja? Vagy valami assignmentbe van? Már csak az a kés hiányzik :B

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled with Philips hue

(#28899) SkyS1gn válasza mobal (#28865) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Az én szemem már szelektáló üzemmódban van :DDD

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#28900) Kami11 válasza ScomComputer (#28859) üzenetére


Kami11
őstag

Hehe ezek a seggfejek engem is bannoltak, ugyanezzel a szöveggel.
Igaz tilos a gl, rpg és társaik, de már a kör közepén az összes gyökér ezzel lövöldözött rám, mert annyira noobok voltak, hogy mással nem tudtak lelőni. Jó volt a ping erre a szerverre, ezért is ment olyan jól, csak hát nem tudták elviselni, hogy van náluk jobb játékos is. Ezek szerint itt csak a bénák játszhatnak.
Tehetnek egy szívességet!

A cukrász a selejtet habbal takarja be, a kőműves habarccsal, az orvos meg földdel.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.