Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28251) M3oH válasza LackoMester (#28246) üzenetére


M3oH
addikt

Ilyen előfordul, hogy minden kieg nem jön össze. Idővel meg lehet, a rangért kapott battlepackból. Festést ne vedd ide, azt mindenre megkapod, nem csak arra a fegyora. Meg festésből van pár tucat :)

(#28252) Gyula84


Gyula84
veterán

valaki használja azt a beépített akármit a menüben battlelog vagy mi a rosseb csak nem az húzhatja a netem mikor belépek egy szerverre?

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#28253) laposonly11


laposonly11
senior tag

Én nem látom hogy gyenge lenne az attack heli a csávó kiszed 5 tankot kevesebb mint egy perc alatt:
[link]
:))

[ Szerkesztve ]

Ordo est anima rerum.

(#28254) @rglaaf válasza laposonly11 (#28253) üzenetére


@rglaaf
veterán

na menyéééé....a :D

PSN:BiZzare_0 ️

(#28255) laposonly11 válasza @rglaaf (#28254) üzenetére


laposonly11
senior tag

De most komolyan a BF4 kiváltotta belőlem hogy retro játékokat kezdtem nézegetni! :DDD

Ordo est anima rerum.

(#28256) aizen92 válasza laposonly11 (#28253) üzenetére


aizen92
addikt

neeeeee :D :D :D és én még azt hittem van remény és csak én vagyok béna :D

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#28257) laposonly11 válasza aizen92 (#28256) üzenetére


laposonly11
senior tag

De azért van remény, éppen tegnap nyomultam egy lengyel szerveren és a kutya sem repült jettel ott csak helizett az ellenfélnél én meg a warthoggal daráltam őket másik kezemben kávéval!
Igaz ez így olcsó siker de ha fejleszteni/gyakorolni akarsz akkor ki kell nézni egy olyan szervert ahol csak kölykök vannak és oszthatod az áldást!

Ordo est anima rerum.

(#28258) lowzor válasza laposonly11 (#28257) üzenetére


lowzor
veterán

Egyik szerón sem megy senki jettel, annyira szar lett :D Ha mennek is, akkor sem érnek vele semmit. Inf-et meg képtelenség kiszedni vele.

(#28259) LackoMester válasza eszakas (#28249) üzenetére


LackoMester
addikt

és M3oH

köszi az infot. :R

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#28260) laposonly11 válasza lowzor (#28258) üzenetére


laposonly11
senior tag

Türelem szilvát terem vagy mély verem... hát én azért szoktam röpködni majd ha meglesz a föld-föld rakéta (vagy mi fene) és a 30mm ágyú(mint a warthognak) akkor az tankok ellen is jó lesz csak idő kérdése!

[ Szerkesztve ]

Ordo est anima rerum.

(#28261) pohár válasza laposonly11 (#28253) üzenetére


pohár
félisten

van ám skill :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#28262) @rglaaf


@rglaaf
veterán

(#28263) lowzor válasza laposonly11 (#28260) üzenetére


lowzor
veterán

Sok szerencsét :C Én ha repkedni akarok, akkor BF3, vagy War Thunder. BF4-ben már földi ember vagyok.

(#28264) Gyula84


Gyula84
veterán

elég sok az rpg vel kilőtt heli ebben a gameben nem? vagy csak nekem tűnik soknak :U

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#28265) Norb3rto válasza @rglaaf (#28262) üzenetére


Norb3rto
senior tag

Drága béta teszt :W

[ Szerkesztve ]

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#28266) @rglaaf válasza Gyula84 (#28264) üzenetére


@rglaaf
veterán

lehet hogy igy van én nem vagyok egy nagy rpg mester de tegnap a kisheliből javitás közben kimákoltam a másik helit :)

PSN:BiZzare_0 ️

(#28267) Ybron válasza Norb3rto (#28265) üzenetére


Ybron
senior tag

Hát ez az, ezért van az a nyavalyás béta teszt, mert nekik nem "telik" a különböző gépeken való tesztelés, ezt a sem gondolhatta komolyan. Ezt a tipikus leszarom szindróma esete.

(#28268) zack


zack
nagyúr

Tudom nagyon off, de azért csak óvatosan az utcán...[link]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#28269) X Factor válasza @rglaaf (#28262) üzenetére


X Factor
addikt

Ez mondjuk magyarázza h. nálam 6 maggal win8 alatt miért nincs semmi probléma, míg a barátom az Fx8350-el win7 alatt maponként crashel.

Norb3rto Ez ennél azért picit komplexebb probléma.

[ Szerkesztve ]

Make things work

(#28270) laposonly11 válasza zack (#28268) üzenetére


laposonly11
senior tag

Na ilyen az akinek az anyukája nem vett Battlefieldet hogy abban kiélhesse magát..viccet félretéve azért megnézném a kölök szüleit főleg azét amelyik a lányt ütötte ki!

Ordo est anima rerum.

(#28271) laposonly11 válasza X Factor (#28269) üzenetére


laposonly11
senior tag

Nem magyaráztak meg semmit csak annyi derült ki hogy bajuk van a háttérben futó sok szutyok folyamattal(bár ezt inkább kifongásank érzem) nálam ugyanúgy elszáll a játék win8.1 64 alatt mondjuk 5 az 1 hez arányban ami még tűrhető, annak ellenére hogy game boostert használaok ami ilyenkor kilövi a fölösleges háttér folyamatokat. Bár akinek 4/8 magos gépe van az próbálja meg a feladatkezelőben vagy cpu controll progival az összes háttér folyamatot az egyik magra a többi magon pedig a játékot futtatni kiváncsi vagyok akkor megoldódna e a probléma!

Ordo est anima rerum.

(#28272) zack válasza laposonly11 (#28270) üzenetére


zack
nagyúr

Nem magamat féltem, hanem a családomat. Ha engem találnak meg, max az is Blikk hír lesz, de a védtelen nők...Iszonyat mi megy ebben az országban. :(

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#28273) X Factor válasza laposonly11 (#28271) üzenetére


X Factor
addikt

Pont az volt a lényeg, h. a rengeteg egyedi hardveres és szoftveres környezetben annyi apróság van a párhuzamosítással kapcsolatban h. tulajdonképpen bármi megakaszthatja.

Ezt egyszerűen még ők sem tudják kitesztelni, max a népszerű build-ekre hagyatkozva vizsgálhatják a kérdéskört, ráadásul mint ő is említi, cégeknél átlalában egységes a hardverkörnyezet

Amikor kikerül élesbe, akkor derül ki h. ilyen cpu-val amolyan környezetben, a program szétfagy-e avagy sem, és ekkoris még fenn áll annak a lehetősége, h. amikor hasonló környezetben reprodukálni akarják a problémát, akkor nem történik semmi, mert egyik helyen fut egy 20-ad rangú 3rd party program míg a tesztgépen meg nem...

Make things work

(#28274) laposonly11 válasza zack (#28272) üzenetére


laposonly11
senior tag

A "Kali" korszakban vagyunk a helyzet csak rosszabb lesz!

Ordo est anima rerum.

(#28275) DeadMeat válasza X Factor (#28269) üzenetére


DeadMeat
veterán

Akkor nálam miért nem krashel a 8 magoson maponként? :B Sőt. Egyáltalán nem, már hetek óta..

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#28276) devilinsid3 válasza Gyula84 (#28264) üzenetére


devilinsid3
addikt

én a betaban azt vettem észre, hogy mintha kicsit rásegítene a játék a cél eltalálásában.. a 3ban telibe el kell találni, hogy beadja, de a betaba gyakorlatilag csak a jármű felé fordítottam a csövet és hiába fölé lőttem akkor is beadta találatnak.. kicsit autoaimosnak tűnik (persze nem úgy, hogy 30 méterrel fölé lősz és ráhúzza, de szerinte fél-1 méter simán rácsalhat a játék :D tudod, sikerélmény kell az embereknek)

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#28277) laposonly11 válasza X Factor (#28273) üzenetére


laposonly11
senior tag

Ha bármi megakaszthatja akkor régen gondban vagyunk!
Ennyi erővel ezt az összes több szálas multiplayer játékra rá lehetne húzni!
Én nem emlékszem hogy BC2/BF3 nál lettek volna ilyen gondok(igaz én csak egy éves késéssel szereztem be a BF3 at), hiába hivatkoznak a készítők hogy az "teljesen más" volt!

Ordo est anima rerum.

(#28278) X Factor válasza DeadMeat (#28275) üzenetére


X Factor
addikt

Nálam is tökéletesen műkődik ;]

Csak azt mondom, hogy a párhuzamosítással megpróbálták minnél jobban kiaknázni az erőforrásokat.

De a játékosoknél akkora a különböző rendszerek diverzitása, hogy simán lehet olyan eset amivel nem számoltak, így ezeknek a hibáknak a javítását most végzik, mert most először szembesültek eleve magával a problémával.

laposonly11 mindkettő megjelenésénél voltak komoly hibák, és eleinte ugyanúgy televoltak sírva fórumok, bár az elégedetlenek mindig hangosabbak.

[ Szerkesztve ]

Make things work

(#28279) Gyula84 válasza devilinsid3 (#28276) üzenetére


Gyula84
veterán

vagy olyan szar a hitbox hogy ott betalál :D de nincs kizárva amit mondasz :)

(#28266) VAN der BOSS
magamból kiindulva többet próbálkozok és nagyon sokat betalál volt olyan hogy betaláltam erre csak 45% ot sebezett majd még egyet ráküldtem de az is betalált és kampec neki

más amúgy az rpg többet sebez mint az igal/stinger?

[ Szerkesztve ]

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#28280) @rglaaf


@rglaaf
veterán

(#28281) laposonly11 válasza laposonly11 (#28274) üzenetére


laposonly11
senior tag

Mondjuk az is vicc hogy a papírsárkány eregetésen nevelkedett 70éves szak pszihológus ilyenkor ezeket rá fogja a Chuck Norris filmekre meg az agresszív videojátékokra! A probléma csak az hogy a statisztika pont az ellenkezőjét mutatja, nem azok a "civilizált" kölykök szoktak vandálkodni akik el vannak a GTA IV, Gladiátor és forró csoki mellett, hanem azok akik "szociális" okok miatt este is kint flangálnak az utcákon...
Persze ha távolabb nézünk körül pl. Afrikában vagy a közel-keleten ahol kamaszok géppuskával multiznak élőben...

Ordo est anima rerum.

(#28282) laposonly11 válasza Gyula84 (#28279) üzenetére


laposonly11
senior tag

Igen az rpg a legerősebb feltéve ha eltalálod vele a helikoptert akkor egy lövésből pukkan, de miért hasonlítod össze légvédelmi rakétákkal?

Ordo est anima rerum.

(#28283) Gyula84 válasza laposonly11 (#28282) üzenetére


Gyula84
veterán

mert inkább anti tank vagyok :D és azzal kell leszednem a helit is meg azzal le lehet mind a kettőt szedni :D

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#28284) devilinsid3 válasza Gyula84 (#28283) üzenetére


devilinsid3
addikt

ez úgy rendben is van, hogy kevesebbet sebez, mert nem "skill" weapon amivel célozni is kell hanem csak lock 'n' shot amivel valljuk be nem nehéz eltalálni a járművet :D

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#28285) laposonly11 válasza Gyula84 (#28279) üzenetére


laposonly11
senior tag

Valami ilyesmi lehet itt is:

[ Szerkesztve ]

Ordo est anima rerum.

(#28286) RichieTri válasza laposonly11 (#28282) üzenetére


RichieTri
senior tag

sőt az rpg a smaw-nál is erősebb. hiába az is dumbfire, picit gyorsabban és kiszámíthatóbban repül mint az rpg. utóbbi elég hülyén repül...

live:RichieTriH , origin:RichieTriH , uplay:RichieTri

(#28287) laposonly11 válasza RichieTri (#28286) üzenetére


laposonly11
senior tag

Igen ez a termékleírásban is benne van...

Ordo est anima rerum.

(#28288) aizen92 válasza laposonly11 (#28285) üzenetére


aizen92
addikt

csak nem :D elég gáz lenne 2013-ban

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#28289) laposonly11 válasza aizen92 (#28288) üzenetére


laposonly11
senior tag

De bizony hogy de! :D
Eddig ha jól emlékszem egyedül a Doom3 ban ígérték a "pixel pontos felület alapú" hitboxot de mivel a multit ott a kutya sem játszotta azóta a technológia valahol feledésbe merült!
(amúgy is feledésbe merülne mert Carmack jó ha 20 évenet jön ki valami felejtős játékkal)
Persze vannak ilyen dolgok is amik szintén feledésbe merültek:

És bezzeg elég volt hozzá 200mhz es proci is hogy az embert 32 darabbá lehessen lőni...

[ Szerkesztve ]

Ordo est anima rerum.

(#28290) laposonly11 válasza laposonly11 (#28289) üzenetére


laposonly11
senior tag

...azóta eltelt 15 év a mai procik 150x gyorsabbak(elnézést, van aki csak két magos amd vel rohangál akkor csak 70x) a mai kártyák vagy 500x és ott tartunk hogy a fizika mindössze néhány szélben lobogó zászlót, dülöngélő fát és pályánként 5-6 épületet képes felmutatni aminek csak az oldalfalait lehet valós fizikával kirobbantani(az összeomlás scriptelt szóval az nem számít), ja bocsánat lehet még árkot is ásni gránáttal...

Ordo est anima rerum.

(#28291) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Ma jövök eyefinity tapasztalatokkal/benyomásokkal :)

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#28292) laposonly11


laposonly11
senior tag

Van a Soldier of Fortunes-nak 3. mai része is de kizárólag csak erős idegzetűeknek:
[link]

Ordo est anima rerum.

(#28293) @rglaaf válasza SkyS1gn (#28291) üzenetére


@rglaaf
veterán

mint egy falat kenyér..... :D

PSN:BiZzare_0 ️

(#28294) Mappa válasza @rglaaf (#28293) üzenetére


Mappa
addikt

kb. :D

nem kötelező megadni

(#28295) SkyS1gn válasza @rglaaf (#28293) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Tegnapi este után igen jól jött az a falat. ;]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#28296) Ybron válasza @rglaaf (#28280) üzenetére


Ybron
senior tag

Szerintem már mindenki be van rájuk rágva.

(#28297) devilinsid3 válasza SkyS1gn (#28291) üzenetére


devilinsid3
addikt

majd az "ektoplazmát" töröld le a monitorról :D

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#28298) Chereiose


Chereiose
addikt

Mit hozott a postás az előbb? :) :C 7v7 be nyitottam egy 11-3 al :)

(#28299) kungzi válasza Chereiose (#28298) üzenetére


kungzi
veterán

kár volt rá költeni :D

(#28300) Chereiose válasza kungzi (#28299) üzenetére


Chereiose
addikt

Nekem tetszik, előtte is játszogattam haverom fiókjával, a hibákat meg csak sikerül valamikor ki patchelni végleg, bf3-ban sem tartottak a bugok örökké.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.