Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28951) pilu85


pilu85
őstag

hát nekem alid dob szevert. persze azok nagy része i a china-s dlc nehogy tudjak játszani...

"A jó hír: ha fel tudod ismerni egy illúzióról, hogy illúzió, akkor szertefoszlik. "Az illúzió felismerése annak végét is jelenti. Életben maradása attól függ, hogy összetéveszted-e a valósággal."

(#28952) csibe1 válasza Zilko87 (#28942) üzenetére


csibe1
addikt

Próbáld meg úgy elindítani, hogy belépsz az originbe aztán a battlelog, és ott keresel szervert, aztán arra csatlakozol.Nekem ezt egyszer csinálta; akkor átállítottam, mert alapból windowed-re volt állítva a menüben.

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#28953) pilu85


pilu85
őstag

Game disconnected: you were kicked by an admin. Stated reason: Pilu85HUN wegen Waffen-und Regelmissbrauch. ez mit jelent???

"A jó hír: ha fel tudod ismerni egy illúzióról, hogy illúzió, akkor szertefoszlik. "Az illúzió felismerése annak végét is jelenti. Életben maradása attól függ, hogy összetéveszted-e a valósággal."

(#28954) pohár válasza pilu85 (#28953) üzenetére


pohár
félisten

valami olyannal öltél, amit tilt a szerver szabályzata

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#28955) M@rdel válasza pilu85 (#28953) üzenetére


M@rdel
őstag

Valószínűleg olyan fegyverrel mentél ami a szerveren nem engedélyezett.

Google fordító 'Fegyverek és ellenőrzés visszaélés'

(#28947) Algotis Nyomtam a reportot! :D

[ Szerkesztve ]

(#28956) pilu85 válasza M@rdel (#28955) üzenetére


pilu85
őstag

sztem csak nem tetszett neki hogy pl megöltem az admint. tuti nem volt semmi tiltott. talán az hogy HUN :)

"A jó hír: ha fel tudod ismerni egy illúzióról, hogy illúzió, akkor szertefoszlik. "Az illúzió felismerése annak végét is jelenti. Életben maradása attól függ, hogy összetéveszted-e a valósággal."

(#28957) Algotis válasza M@rdel (#28955) üzenetére


Algotis
addikt

:R Nekem nem engedi valamiert... :DDD

Androidos Outlookból küldve

(#28958) Zilko87


Zilko87
tag

Hol lehet beállítani hogy csak magyar servereket keressen? Region-Europa ennyi a szűkítés?

(#28959) DieHard válasza Zilko87 (#28958) üzenetére


DieHard
senior tag

Hungarian, Hun cimeket keresőbe. Mivel hazánk szerverei is külföldön hostingolódnak.

(#28960) aizen92 válasza Zilko87 (#28958) üzenetére


aizen92
addikt

van jobb oldalt egy mező ahol név szerint lehet keresni. oda írd be hogy HUN és kidobja a magyarokat elvileg.

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#28961) DokiBaxxi


DokiBaxxi
őstag

Mindenkinek Kellemes Karácsonyt! :R

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#28962) Mappa


Mappa
addikt

scout heli + 25mm mekkora páros roncsolni lehet vele keményen. teljesen rákattantam :D

nem kötelező megadni

(#28963) aizen92 válasza Mappa (#28962) üzenetére


aizen92
addikt

megvan a maga hangulata :D nagyon beteg cucc az egyszer biztos.

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#28964) Dexter-2000


Dexter-2000
őstag

nemsokára ajándékozás :((( még 250 tickes belefér addig is ;]

Szépnapot!

(#28965) HRC95 válasza Mappa (#28962) üzenetére


HRC95
tag

Az biztos, főleg ha van legalább 1 engi javítani :))

MSI Z270 | i5 7600K | G.Skill Ripjaws 16GB | Rog Strix GTX 1080 TI

(#28966) eugabesz


eugabesz
őstag

Békés Boldog Karácsonyi Ünnepeket kívánok mindenkinek!! :B

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#28967) LamaCube


LamaCube
addikt

Boldog Karácsonyt mindenkinek!

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#28968) Snip3r_HUN


Snip3r_HUN
addikt

Így már egész elviselhető a magnum... compensator+mini red dot.
[link]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#28969) Rico45


Rico45
őstag

Boldog Karácsonyt mindenkinek!

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#28970) tojaaji


tojaaji
aktív tag

:C :DD

(#28972) LamaCube


LamaCube
addikt

Ilyen szoros meccs is ritkán van.[link] Ezért mondom én, hogy lesz.rom a statot, ha jó a csapat és nem fraghuszárkodnak, akkor még ha szorosan is, de lehet győzni.

Lara te meg savanyodj meg abban a konzerves dobozban, te egy állat vagy azzal a f.staligával. :C ;] ;)

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#28973) kissadam22


kissadam22
tag

Boldog Karácsonyt mindenkinek..
kérdésem lenne az mitöl függ vagy mi a baj hogy beszaggat a játék igy nem togok nyomulni.... ping(19). torrent kikapcs. gépem ssd vertex3. proci x4965. vga 7870 2gb..10gb ram 1800Mhz.
mi a f@sztol remeg szaggat a kép
köszi

(#28974) Xaels válasza kissadam22 (#28973) üzenetére


Xaels
félisten

Kifogyhatsz a VRAM-ból például, throttlingolhat a procid vagy a lapod.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#28975) eugabesz válasza kissadam22 (#28973) üzenetére


eugabesz
őstag

Memory Leak...ilyen egyszerű....nem,még nincs megoldása...csak gépresi...és igen,random módon jön,mindegy milyen oprenccer,mind1 milyen memória...csak ebben a csodás játékban és csak nekünk...van hogy napokig nincs...

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#28977) Laraxior válasza LamaCube (#28972) üzenetére


Laraxior
titán

Én nagyon szeretem a járműveket :D Kár, hogy nem nyertünk, nem sokon múlott... :K

(#28970) tojaaji: Na, mondtam én, hogy voltam már 8-as squadban is :DDD

[ Szerkesztve ]

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled with Philips hue

(#28978) Maxdamage


Maxdamage
csendes tag

Na úgy vagyok vele hogy én is megosztom az egyik meccs eredményét. Hozzá teszem hogy az elején le voltunk maradva, aztán fej fej mellett, és végül győztünk. Íme:[link]

Az élet egy Bugos tört szerver, ahol az Adminok Lvl 70-80 körül törlik az accountodat, és nem engednek újraregisztrálni.

(#28979) DeadMeat válasza LamaCube (#28972) üzenetére


DeadMeat
veterán

Imádom az ilyen meccseket, amikor vért izzad mindkét csapat a győzelemért. LEfosom ilyenkor ha vesztek, de az a JÁTÉK számomra. Vagyis az ilyen meccsek. Lara meg terminátor szerű izé... élő szövet a külső fémvázban :D Úgy meg könnyű :DDD

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#28980) soultrapp válasza csongi (#28904) üzenetére


soultrapp
senior tag

Hy!
A hűtőm az fain,simán bírnia kell.
Húzni meg muszáj,mert szerintem már így is proci limitem van ,mert van hogy 95%a max cpu usage....
Nekem sajnos a 6100 is throttlingolt és vsz,hogy akkor tényleg a lap miatt.....de csak akkor,ha eléri a 65fokot kb...

(#28981) Xaels válasza soultrapp (#28980) üzenetére


Xaels
félisten

Ha a lap nem bírja akkor alapórajel és a feszt addig levinni amíg lehet és a VRM-re valami kisebb ventit nem árthat ha ráállítasz. Nekem az előző lapommal volt ez, ameddig engedte levittem a feszt és a gyári AMD hűtő ventijét kötöztem a VRM fölé és így bírta játék alatt, de Prime95-nél csak kitolódott a throttling kezdete pár perccel. Illetve érdemes kicsit több feladatot a VGA-nak adni, hogy az legyen a limitáló és akkor a proci beéri kevesebbel. Nekem is 8320 van 4,2GHz-en de előtte amíg alapon használtam sem volt vele gond.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#28982) DeadMeat válasza soultrapp (#28980) üzenetére


DeadMeat
veterán

Mondanám, hogy hozd át, és megmutatom mit tud a procid "normális" lapban, meg milyen az, amikor nem kapja vissza az órajelet. Btw 65 fokos proci még 1000% hogy nem throttlingol, (lekapcsolt pumpával egészen 85 fokig elment az enyém, amikor észrevettem, nem volt különösebb problémája a hőfokkal.. ) még mindig mérget mernék rá bevenni, hogy a lapod a hiba okozója.
Ha semmiféleképp nem akarsz lapot cserélni, az egyetlen megoldás amit Xaels is mond, fújod a kockákat a procit meg a lehető legkisebb fesz és legmagasabb elérhető órajelen hajtod. Vagy letiltasz egy modult és használod 6 hengeresként alulfeszelve, órajel emelve..

[ Szerkesztve ]

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#28983) soultrapp válasza Xaels (#28981) üzenetére


soultrapp
senior tag

De pont ez a baj,hogy a proci nem throttlingol játék alatt.
nem veszi vissza az órajelet,mert nézem közben hwinfoval,de az fps meg le le ugrik.
hát én nem akarok oda maszekolni plusz hűtést sokat nem érhet max 5percet.
Nekem mondjuk a szobában is meleg van.Majdnem 30fok tehát az is lehet kicsit gond,hogy hiába szellős a házam nem tud honnan hűvös levegőt bekavarni.

De én szerintem is csak a lap lehet a szar,de annak is a cpu órajelet kéne vissza venni-e nem??

[ Szerkesztve ]

(#28984) Daffchy


Daffchy
őstag

Boldog Karácsonyt Mindenkinek!! :))

(#28985) DeadMeat válasza soultrapp (#28983) üzenetére


DeadMeat
veterán

Igen, 3000 mhz környékére veszi vissza, ha a proci a ludas, az 1400 veszi vissza minimális fesszel.
Viszont ha beröcög játék alatt, aztán elmúlik és így tovább. Ez a jelenség amúgy?

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#28986) soultrapp válasza DeadMeat (#28985) üzenetére


soultrapp
senior tag

Az a jelenség,hogy megy vagy 70-80fps-el,de közben robbanás vagy ilyenek és leugrik 30-40alá is,de kipróbáltam úgy,hogy nem teljes képben ment a játék és mellette folyamatosan néztem a hwinfot,de az órajel mindig maradt 3800mhz körül.alá soha nem ment.

feszt meg már nem tudok csökkenteni,mert 1.25v a vége. ez is teljesen jó már sztem....

[ Szerkesztve ]

(#28987) pilu85


pilu85
őstag

még egy észrevétel, hogy hál istennek a spawn rendszer sokat javult. s nem az elllenfél seggében születünk újjá. :) tdmre a pályák nagyon jók, miközben a 3 ban 1-2 volt csak jó, ezek kidolgozottak nem csak a játékból vágtak ki egy pályarészt szerintem.

[ Szerkesztve ]

"A jó hír: ha fel tudod ismerni egy illúzióról, hogy illúzió, akkor szertefoszlik. "Az illúzió felismerése annak végét is jelenti. Életben maradása attól függ, hogy összetéveszted-e a valósággal."

(#28988) DeadMeat válasza soultrapp (#28986) üzenetére


DeadMeat
veterán

Ha a beállításokat eltolod vga limit felé? High/ultra akármi? Mert 4ghz-en (alap 8350) nincsenek ekkora dropok nekem. Nem hiszem, hogy 200 mhz ennyit számítana.
Esetleg próbáld meg azt, amit fentebb írtam. 1 modul letilt és a legalacsonyabb fesszel 4-4200 mhz-t belősz a procinak. Azt talán a lapod is elviseli, te meg nyersz 400mhz-t.

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#28989) huby80


huby80
senior tag

Csalot hogy lehet jelenteni? Van egyáltalán értelme? :F

(#28990) LamaCube válasza DeadMeat (#28979) üzenetére


LamaCube
addikt

A poén, hogy folyamatosan vesztésre álltunk és volt vagy 300-as ticket hátrányunk is. Olyan 15:68-ról fordítottunk. Már írtam is a chatbe, hogy nem sok híja lett, hogy győzzünk és kb. 5 mp múlva csak az eredményt láttam, hogy 1 tickettel nyertünk.
Ha a vesztes csapatban lettem volna az se érdekelt volna, mert tényleg jó meccs volt.

Lara

Persze flagrunon már belejöttél ;) Bocsi ezt nem tudtam kihagyni. :R Tudom jól, hogy jó járműves vagy, mert a statod nem hazudik. Meg bf3-ban is azt toltad folyamatosan. Én valahogyan nem tudok /akarok/ beletanulni. Most egy párszor beülök tankba, de sajnos szétszednek egyből. Azt se tudom mit kellene berakni a lövegbe, hogy jobban sebezzen és hasonló okosságot, hogy páncél meg mi egymás. csak azért erőltetem egy kicsit, hogy ez a fantom vagy micsoda meglegyen. Bár nem vagyok ilyen hajkurászós fajta, de már csak 164 kill kell tankkal :D Na az kb. nekem 6 hónap lesz. :K

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#28991) Xaels válasza soultrapp (#28986) üzenetére


Xaels
félisten

Magonként nézted vagy kompletten az órajelet? Ez erősen throttlingszagú.

ON:

Ma kipróbáltam a Commander módot. Nem igazán sikerült ráéreznem. Shanghai-on bemakkoltam 2 Multikillt a rakétával meg relatív jól pörgött a ReSupply és az UAV, de a parancsokból jó ha 2-3at elfogadtak.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#28992) DeadMeat válasza LamaCube (#28990) üzenetére


DeadMeat
veterán

Hagyd érvényesülni a gyalogokat is, had menjenek előre te maradj közép tájon a támadás során. Ne menj neki 2-nél több enginek egyszerre, ha nem azok akkor se :D Ha sűrűsödik a szitu, nyúlcipő fel és tipli a hátsó sorba. Soha ne legyél sokáig egy helyen, keresd a fedezéket. És ne az utakon közleked :D Slam veszély :D
Sabot, hmg, active prot. Ez az én setupom. Bár az ifv-k jobban bejönnek a bf4ben.

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#28993) RichieTri


RichieTri
senior tag

megosztanek egy story-t...
miert is utalhatjak a magyarokat.
egy arc a teamunkbol kicsit be volt poccenve, hogy allandoan lelovik es, hogy a masik team csalo meg csiter meg kitudjami.aztan egyszer csak latom tolt egy switch-et...nemnem nem volt balance. mert a masik team vagy 4 emberrel vastagabb volt.
erre mire odakerult a volt teamjet kezdte szapulni, hogy noob-ok meg low-ok... akkor mar egy picit kijott az 1-s KDbol es nagy lett a szaja.
a vegen 6 tickettel nyertuk meg az 1000-s 48p-s floodzone-t. termeszetesen a vegen kilepett. nehogy a szanalmas statja egyel tobb lose-t tartalmazzon.
az alak neve (HUN) GoldhandRental volt

live:RichieTriH , origin:RichieTriH , uplay:RichieTri

(#28994) Gyula84


Gyula84
veterán

engem ma nagyon felhúztak flood zone volt és ilyen fa házikóban volt a gyerek, majd bespotolta valaki így persze megláttam, majd ki is szedtem és után csak a sírás ment.. és nem csak ő hanem valami haverja lehetett ő is csak rinyált... mondom neki hogy be volt spotolva de ő azt mondta ez bizony wh és jelent :D aztán ráhagytam mondom neki nyugodtan jelentsen :D sexuális utalásokat is mondott csak annyi írtam mikor hol erre már nem is válaszolt :( :D

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#28995) Xaels válasza RichieTri (#28993) üzenetére


Xaels
félisten

Néha nálam is elgurul a gyógyszer és AH-zom őket. Mint ma amikor a kedves Squadtárs alatt javítom a gépet majd szépen ott hagyott Altai-n a puszta közepén. Persze utána szét is kapták mire odaértem volna gyalog. Persze nem folyamatosan és állandóan.

(#28994) G4ula84: a csíterezőket le szoktam rázni annyival, hogy "Ha te mondod..."

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#28996) boogie84


boogie84
veterán

Képtelen vagyok akármilyen szerveren 1 percnél többet játszani. :F :W
Feltettem még a legújabb béta drivert is, de semmi változás. :U

[link]

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#28997) DieHard válasza boogie84 (#28996) üzenetére


DieHard
senior tag

Nekem ilyen hiba után 3x raktam wint :) win8.1, win7. aztán most nem csinálja. Nem tudom mi volt a baja.

(#28998) kisza25 válasza boogie84 (#28996) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

a BF4/installer/directx/redist mappában lévő setupot futtasd le

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#28999) Sabre válasza kisza25 (#28998) üzenetére


Sabre
őstag

Nekem megjavította ez a megoldás anno. :))

(#29000) Neoteric


Neoteric
addikt

Nemtom volt-e már, ha igen, akk sry.
Merry xmas guys. :))

enyém a 29ezredik hsz rofl :D

[ Szerkesztve ]

PSN: ne0teric_sAN

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.