Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28751) Enton válasza KillerKollar (#28745) üzenetére


Enton
addikt

Nálam így van a beállításokban:

-res: 1920x1080
-rescale: 150%

Gyorsabb és folyamatosabb képet ad mint az MSAA 4X, konfigom adatlapon, vsync miatt 40-60 közt szokott járkálni az fps, de sokkal gyorasbb tempóra ilyen beállítások melett már kevés a GTX760.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#28752) laposonly11 válasza sixpak (#24) üzenetére


laposonly11
senior tag

Rizsföld már volt a bad company 2 vietnamban...

Ordo est anima rerum.

(#28753) laposonly11 válasza lofagi (#28738) üzenetére


laposonly11
senior tag

Én még a BC2/BF3 miatt hajlandó voltam 300ért gamer laptopot venni és két évig azon tolni és megérte mert a villanyszámla havi 15000(asztali gép 550W) helyett csak 3500volt(laptop140W) szóval visszahozta az árát! Eladtam 190ért a lapost és most hogy megjelent a BF4 gondoltam hogy be kéne szerezni még egy játékgépet, mert a tartalék "kevésbé gémer" laptopomon van hogy beszaggat 20-35 képkockára, de így 1 hét játék után azt mondom hogy ez a játék egy vicc! A BF4 -et most kb. olyan komolysággal tudom játszani mint az Angry Birds-öt azzal a különbséggel hogy néha én vagyok angry, na már most kiváncsi vagyok mit ba**ak majd el a BF5 ben ha elvileg már elkezdték csinálni!

Ordo est anima rerum.

(#28754) devilinsid3 válasza lofagi (#28737) üzenetére


devilinsid3
addikt

vicc akart lenni, és hamarosan :P

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#28755) lowzor válasza laposonly11 (#28753) üzenetére


lowzor
veterán

Anno én is a BF3 miatt újítottam gépet, mert amiatt megérte, de emiatt egy Ft-ot nem költenék rá.

[ Szerkesztve ]

(#28756) Chereiose


Chereiose
addikt

amúgy ti szoktatok együtt játszani? vagy van valami közösség itt aki folyamatosan egymással játszik? :)
Mi csak ketten szoktunk haverommal, szóval ha gondoljátok jelöljetek be::: origin--->ChereioseHUN

[ Szerkesztve ]

(#28757) Neoteric


Neoteric
addikt

Gabesz mi a pöts van a szerveretekkel mostanában? Ha ránézek szinte mindig üres. :F

PSN: ne0teric_sAN

(#28758) fornettisuti


fornettisuti
veterán

Jelentem hatodikai ati driverrel,

high presettel: ~110-120 fps

ultra presettel: ~90-100 fps

ma éjjel/hajnalban kb 03:00-ig és délelőtt kb.8.00-tól ~10:30 több (64-es is) (CR is) pályán/szerveren több játékmódba, tökéletesen futott a játék, pályabetöltés/váltás kb. 10másodperc, hitreg okés, crash, fps drop nem volt.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#28759) @rglaaf válasza Neoteric (#28757) üzenetére


@rglaaf
veterán

CR gondolom, azóta sokan nem tudnak felmenni

PSN:BiZzare_0 ️

(#28760) DeadMeat válasza @rglaaf (#28759) üzenetére


DeadMeat
veterán

De akkor sincsenek, ha nem cr fos mapja közül megy. Eddig meg legalább esténként tele volt, lehetett jókat játszani... de így.. az egyik kedvencem kiesett. Mehetek a többi laggos magyar fosra szervere :( Egy idő után mind laggol mint a veszettfene

[ Szerkesztve ]

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#28761) sixpak válasza laposonly11 (#28752) üzenetére


sixpak
nagyúr

Tudom...kedvenc mapom volt. :K
Emlékszem, amikor megjelent a Vietnam csak azzal toltam, az alap BC2 pályákra fel sem szagoltam. :)

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#28762) @rglaaf válasza DeadMeat (#28760) üzenetére


@rglaaf
veterán

ha nem CR map megy akkor se tudnak rá menni akiknek nincs meg a dlc, mert egyből felugrik az ablak hogy nem mehetsz ha nincs dlc-d
És minden dlc mégjobban szét fogja tagolni a játékosbázist pl aki nem vesz prémiumot csak 1-2 dlc-re kiváncsi az nem mehet prémiumos serverre stb, ezt hozta a nagy pénz hajsza

[ Szerkesztve ]

PSN:BiZzare_0 ️

(#28763) csibe1 válasza lowzor (#28535) üzenetére


csibe1
addikt

Hát persze, sőt három falon is keresztüllősz vele simán....... :))

(#28744) Ybron

Miért csak a premiumosoknak? :F
Aki nem premiumot vett annak nem is vacakol a játék?Jó tudni. :U

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#28764) Ybron válasza csibe1 (#28763) üzenetére


Ybron
senior tag

Olvass vissza :)

(#28765) gali777 válasza @rglaaf (#28762) üzenetére


gali777
őstag

Nem tudom mibe fájna megoldani úgy, hogy akinek nincs meg az adott pálya, egyszerűen kidobná a szerver. Azokon játszhatna simán, ami neki megvan...

(#28766) devilinsid3 válasza gali777 (#28765) üzenetére


devilinsid3
addikt

a 3ban volt olyan időszak amikor ez így működött, ez nem tudom, hogy szerver beállítás vagy maga a játék nem engedi így "játszani" az embereket,de ott volt míg nem volt premiumom addig is tudtam játszani a szerveren hiába volt a rotationben premium map, viszont ha olyan pályára váltott egyszerűen kidobott, de legalább addig lehetett ott játszani
aztán jött egy időszak amikor már joinolni sem lehetett

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#28767) Olympos válasza laposonly11 (#28753) üzenetére


Olympos
aktív tag

:) ez kurva jó... :)
...csak kifelejted, hogy a laptopoddal egyenértékű asztali PC-hez nem kellett volna 300ezret kiadnod és a különbségből még mindig állhattad volna a villanyszámlát, plusz még pl. egy Tablet is kijött volna :) ... meg még ki tudja mi.

..."meg még ki tudja mi", mert arról ne is beszéljünk, hogy fura egy házban lakhatsz, hogy egy számítógép vásárlással 15K-ról 3.5K-ra csökkentetted a számládat: nálatok vagy lopják az áramot, vagy nincs más elektronikus cucc a lakásban...még világítás sincs, hűtő sem megy, TV nem zúg, mosógép, porszívó nem üvölt, hogy ekkora árcsökkenést tudtál kihozni.

Ha ez igaz, akkor Te kellesz nekünk, nem az Orbán-féle rezsicsökkentés.

Laposonly11 for President. :R
Gondolj bele: állami támogatást adhatnánk Gamer laptop vásárlásra minden 550W-ot meghaladó kockának.. Cserébe be kéne szolgáltatni a PC-ket, azokat állami cégek, hivatalok, iskolák kaphatnák meg.

[ Szerkesztve ]

(#28768) csibe1 válasza Olympos (#28767) üzenetére


csibe1
addikt

Gammer lapitopit a nípnek, meg Núbelt az ötletes gazdának. :)) :DDD :C

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#28769) laposonly11 válasza Olympos (#28767) üzenetére


laposonly11
senior tag

Hát ezt úgy kell számolnod hogy napi 5-8 órában toltam a játékot!
Te nem tudom hogy jön ide a mosógép mert az hétvégéne egy 1 óra szóval az a + 50ft nem oszt nem szoroz.
Hűtőm A+ os szóval az sem sokat visz, világítás LED bár azt sem kell erőltetni mert esténként jó ha kis lámpa mellett olvasol(ami szintén 5W led), TV 95cm átmérőjű LED ami 140W max de energia takarékos módban megy és akkor a menü kijelzőjén 50W környékén ugrál szóval lehet számlgatni.
Akinek még "hagyományos" világítása, crt TV-je, orosz hűtőgépe van és urambocsá' desktop PC-n hardcore játékos(napi több óra), az éves szinten elveszti egy totál fejlesztés árát szóval úgy kell neki!

Ordo est anima rerum.

(#28770) Foxmulder89 válasza laposonly11 (#28769) üzenetére


Foxmulder89
senior tag

Napi 8 órával számolva egy hónapra 500w 50 ft/kwh-val számolva is csak 6000 ft:)
Értékelendő, hogy foglalkozol az energiatakarékossággal, de akkor:
a) nagyon rosszul raktad össze azt a konfigot, vagy
b) abszolút semmit nem állítottál be rajta. c) Mindkettő.
A megfelelő alkatrészek kiválasztása után egy alulfeszelés csodákra képes :K

[ Szerkesztve ]

A parasztvakítás fényereje ezek szerint nem állandó, a retina idővel hozzászokik az ingerhez és erősebb stimulust igényel. by Totalcar

(#28771) Olympos válasza laposonly11 (#28769) üzenetére


Olympos
aktív tag

Remélem úgy van, ahogy mondod, de nekem akkor is túlzásnak tűnik a 75%-os villanyszámla csökkenés, mert 550W-os tápod még teljes terhelés alatt sem fog 550W-ot felvenni.
(Nekem szinte 20-24 órát át megy a gépem, abból kb. 4-8 órát FullHD Ultra BF4 és még ekkora sem eszik 500W-ot a tápom.)

Most el kell mennem, de hazajövök és kiszámolom...és ha igazad lesz, akkor beadom az asszonynak a a kizárólag rezsicsökkentő céllal vásárolandó gamer laptop ötletemet

Ha nem jönnék vissza, akkor nem kajálta be és kibaszott a gépemmel együtt a lakásból. :)

(#28772) M@rdel válasza Olympos (#28771) üzenetére


M@rdel
őstag

Ez utóbbi a valószínűbb! :DD

Sosem értettem ezt a gamer laptop témát.
Itt egy 3dmark eredmény, és írja a gaming laptopot, az én gépem egy ilyen laptop 2/3-dába kerül. /de lehet, hogy kevesebbe

[ Szerkesztve ]

(#28773) Foxmulder89 válasza Olympos (#28771) üzenetére


Foxmulder89
senior tag

Gamer laptop... :N ha csak nem hordod magaddal állandóan, hogy a metrón is BF-ezhess, butaság. Minimum 2,5x annyit fizetsz ugyanazért a teljesítményért. Ennyi pénzért nagyon fasza energiatakarékos gépet is össze lehet rakni.
i5 2xxx vagy 3xxx, lehet kapni 1,2 voltos ddr3 ramokat is, mellé egy kártya amin lehet feszültséget állítani és egy jó hatásfokú táp. Led monitor.
Mindent alulfeszelve még egy 7970-el is el lehet érni max 200wattos fogyasztást játékok alatt. A 7950-emet ha alulfeszelve használnám 900/1250-en, 100 watt körül fogyasztana 1v-on. Oké, az i7 920 nem mai darab és nem túl acélos alapon, de az meg megy 0,9 volton is, kemény 10 wattot eszik linx alatt az üresjárathoz képest :U többször is mértem.

[ Szerkesztve ]

A parasztvakítás fényereje ezek szerint nem állandó, a retina idővel hozzászokik az ingerhez és erősebb stimulust igényel. by Totalcar

(#28774) Ybron válasza Foxmulder89 (#28773) üzenetére


Ybron
senior tag

Tök fölösleges az a gamer laptopot, egyetlen egy alternatívként látom értelmét, ha valaki kollégista, fősulis/egyetemista és nem tudja megoldani a szállítását egy PC-nek(sz.ház és monitor, meg ugye egér és bill), mert teszem azt vidékről jár fel mondjuk BP-re.

(#28775) csibe1 válasza laposonly11 (#28769) üzenetére


csibe1
addikt

A gamer meg a laptop szavak egy mondatban elég viccesen hatnak
a grafikai teljesítmény szempontjából nézve a dolgot (az ár-érték arányról nem is szólva). :DDD

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#28776) senzaj


senzaj
senior tag

Hali!
BF3 fanként gondolkodom BF4 megvételén, de lenne pár kérdésem..
A profilomban levő gépen futna-e normálisan? Olvastam pár helyen, hogy még bugos a játék stb. Igaz ez?
köszi :)

(#28777) devilinsid3 válasza Ybron (#28774) üzenetére


devilinsid3
addikt

viszont akkor már nem biztos, hogy azért annyit tud/fog vele kockulni, hogy megérje megvenni :D
bár kinek mi :U
de a jó öreg asztali gépnél nincs jobb :)

#28776) senzaj: vannak még bugok, de mit jelent a normális futás számodra? :D csak azért kérdezem, mert valakinek ez az ultra 120 fps, de van akinek med 60 fps :D amúgy szerintem nem lenne gondod vele

[ Szerkesztve ]

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#28778) senzaj válasza devilinsid3 (#28777) üzenetére


senzaj
senior tag

olyan 60fps high :DDD 1920*1080 és 1280*1024-es felbontású tv/monitor van.

(#28779) laposonly11 válasza Foxmulder89 (#28773) üzenetére


laposonly11
senior tag

Egyébként lényegtelen mert a videokártya az ami zabál rendesen, megtarthattam volna a lapost és pcie külső sloton keresztül köthettem volna rá külső desktop kártyát, vannak rá gyári megoldások és még mindig elfér egy hátizsákban az egész: [link]

Egyelőre nem érdekel semmilyen upgrade mert a BF4 komolytalan lett, jelenleg megelégszem az asus K46C 14" laposommal amit itthon 56" monitor/tv-re kötve használok ebben van egy corei5 3317U1,7-2,6ghz turbo(max17W)
és nvidia gt740m (33W) mondjuk ennek az asztali verziója is majdnem ugyanaz: [link]
A BF4 fullHd ban medium-highon söpör 40-60 frammel egyedül csak akkor idegesítő amikor akció közben(ha elém ugrik valaki vagy közel robban valami a fél képernyőt betakarva) lemegy 20-35framre...

[ Szerkesztve ]

Ordo est anima rerum.

(#28780) laposonly11 válasza senzaj (#28776) üzenetére


laposonly11
senior tag

száguldani fog a gépeden.

Ordo est anima rerum.

(#28781) laposonly11 válasza csibe1 (#28775) üzenetére


laposonly11
senior tag

Leveszed egy album méretű laptopban a paraszt vakító beállításokat a mai játékokban: élsimítást(msaa és társait) az ambient occlusiont(HBAO, SSAO stb.) és ugyanott vagy teljesítményben mint egy 20 kilós asztali zajláda...

Ordo est anima rerum.

(#28782) sixpak válasza laposonly11 (#28779) üzenetére


sixpak
nagyúr

56"? :F
Centi, nem?
Vagy 55"...olyan létezik.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#28783) laposonly11


laposonly11
senior tag

Egyébként értem én mire szeretnétek kilyukadni mert én is 15 éven keresztűl asztalit nyüstöltem de ár/érték teljesítmény, fogyasztás, hordózhatóság, tekintetében még mindig a laptop + külső VGA páros viszi a pálmát! Már akinek fontos a játék kinézete, én már lassan 5 éve lesz*rom a játékok grafikáját csak azt nézem hogy hosszú távon le tudjon foglalni így külső VGA sem kell!

Ordo est anima rerum.

(#28784) laposonly11 válasza sixpak (#28782) üzenetére


laposonly11
senior tag

Ja hopp igen 26" :DDD egyébként egy 100cm tv-n katasztrófa, mert megfájdult a nyakam a fejem ide-oda forgatásától! :D

Ordo est anima rerum.

(#28785) Csaber válasza laposonly11 (#28753) üzenetére


Csaber
senior tag

Kizárt hogy a géped havi 11500 Ft értékű áramot megegyen , már csak azért mert legalább 230 órán keresztül bekéne nyelnie 1000 W-ot és vagy legalább nonstop 300 W-ot kéne fogyasztani a gépednek amúgy 150 W-csökkenés óránként (31 napot és 50 Ft /Kw árammal számolva) (31*24 )*(150/1000) *50 =5580 Ft megtakarítást jelent akkor ott tartunk 15000-5580 Ft akkor még mindig 9420 Ft a számlád és nem 3500 Ft ;) (mondjuk nem számoltam korrekcióval , most épp nem tudom hány kW áram alatt jelentősen olcsóbb az áram)

[ Szerkesztve ]

(#28786) Laraxior válasza Csaber (#28785) üzenetére


Laraxior
titán

Amikor cimbimmel laktam egy lakásban (albérlet) akkor mi fizettünk általányba 23k-s villanyt, meg elszámoláskor még 50ezret rá kellett fizetni év végén :DDD

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled with Philips hue

(#28787) laposonly11 válasza Csaber (#28785) üzenetére


laposonly11
senior tag

Nagyon elszámoltad 400W/h csökkentést kellett volna... :N

[ Szerkesztve ]

Ordo est anima rerum.

(#28788) sixpak válasza laposonly11 (#28781) üzenetére


sixpak
nagyúr

Nem értelek...nálam környezettudatosabb felhasználó nem sok van, de tudom, hogy szarból nem lehet várat építeni. Lehet bármilyen gamer laptop, az mindig csak egy fos marad egy asztali gép mellett.
Én nem vagyok hajlandó levenni a szerinted parasztvakítás effekteket. Nálunk is van laptop, de még háromszor nem nyúltam hozzá. :N
Az pedig, hogy laptoppal energiát spórolsz, az egy óriási faszság. :K
13 éve költöztem el a szüleimtől, azóta fizetem én a rezsinket és ezalatt az idő alatt rájöttem arra, hogy semmivel nem lehet áramot megtakarítani, esetleg úgy, hogy 1 hónapra elmész otthonról.
Én 10-nél kevesebbet még soha nem fizettem. És ha mondjuk egy hónapra kiesik a mosogatógép vagy a villanytűzhely akkor nem 10-et fizetek, hanem 9918 forintot, pedig azok fogyasztanak rendesen, nem úgy mint egy pc.
Ezért marad a "20 kilós asztali zajláda".

(#28785) Csaber: hogy enne már meg...mondom én 10-et fizetek úgy, hogy van egy pc, 3 flat tv, baszott nagy erősítő (mindig megy szinte), mosogatógép, áramzabáló villanytűzhely, meg a többi sok szarság, szekrény méretű hűtő, mikró meg faszom tudja még mi, az akvárium éjjel nappal megy, lámpák, szűrők mifaszom és így jön ki a havi tíz rongy.

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#28789) ЯΞD válasza Enton (#28751) üzenetére


ЯΞD
senior tag

De mi pontosan az a rescale? Alapon 100%-on van. Ha lehúzom mosott lesz a kép, ha feljebb teszem akkor meg akad mint a disznyó.. :DDD

(#28790) r-chee


r-chee
őstag

Olvastam, a BF4 DLC-k fejlesztése leállt, mert van valami befektetői perlés EA felé. öööö....milesszmost? :D

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#28791) Foxmulder89 válasza laposonly11 (#28783) üzenetére


Foxmulder89
senior tag

Ár/érték és teljesítmény tekintetében laptop... :DDD igen..neked a matek nem az erősséged. Az msaa nem parasztvakítás, pl fps játékokban mint a bf, pont jó, hogy jobban látni messzire.. GT740 és M pedig abszolút nem ugyanaz, az a baj, hogy te csak az órajelet nézted. 576 számlálója van az asztalinak, míg 384 a laposnak. Ez igaz az összes többi M-esre is. Azért fogyaszt kevesebbet mert 10%-al kisebb órajelen megy és a számlálóinak az 1/3-a le van tiltva/vágva.
Az i5 3317u procid pedig egy i3, 2mag+HT extra alacsony órajelen.
Kidobtál az U prociddal egy rakat pénzt, azért, hogy az intel helyetted feszelje alul, mert neked nincs rá fél órád.. :R külső videokártyának pedig semmi értelme ilyen gyenge proci mellé, főleg ha usbs, az a sávszélesség nem videokártyára van tervezve. Nem előre összerakott "20 kilós zajládát" kell venni, hanem neked kell összerakni, és nem lesz se hangos, se meleg, se lassú, se drága.
Ha nincs ötleted erre való a PH!.

[ Szerkesztve ]

A parasztvakítás fényereje ezek szerint nem állandó, a retina idővel hozzászokik az ingerhez és erősebb stimulust igényel. by Totalcar

(#28792) laposonly11 válasza sixpak (#28788) üzenetére


laposonly11
senior tag

"nem 10-et fizetek, hanem 9918 forintot"

Ne a havi átalányt nézd hanem majd az évvéges összesítőt!

"3xTV, villanytűzhely, 24/h erősítő, 24/h aquarium..."

Akkor te tényleg ne a PC-n kezdjél spórolni! :)

[link]

:))

Ordo est anima rerum.

(#28793) Ybron válasza devilinsid3 (#28777) üzenetére


Ybron
senior tag

én "régimódi" vagyok, maradni fogok az asztali gépnél örökre, bár ki tudja mit hoz a jövő, de nem tartom valószínűnek hogy valaha is pénzt adjak konzolért vagy laptopért.

(#28794) csibe1 válasza laposonly11 (#28781) üzenetére


csibe1
addikt

Ez akkor lehet jó ha szeretsz 15-17"-on játszani.Másrészt ha lehúzod az effekteket akkor minek is a "gamer" laptop ha a végén fele olyan grafikai részletesség sincs, mint asztalin? :(
Miért lenne zajláda és 20kg az asztali? :F
Kicsit utánanézhetnél az asztali gépek összerakásának, mert amit ide bedobsz az elég sovány tudásanyagról árulkodik. :U

(#28783) laposonly11

Látom még mindig ugyanott tartasz.Ár-érték-teljesítmény viszonylatban sosem lesz ott egy laptop, mint az asztali; de ahogy nézem neked hiába mondanak bármit, csak a saját vesszőparipádat hajtod.
Egészségedre, vegyed csak a "jól árazott" gamer laptopokat. :C

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#28795) HRC95


HRC95
tag

Erre mi a büdös retkes lecsókolbász f*szú k**va életért kaptam -9 skillt?(tudom a k/d elég gány de akkor sem ment - ba...) Csak a mai napon -37 skillt gyűjtöttem be...eddig meg örült a fejem mert tök jól álltam múlt héten feltornáztam 330 fölé nagy nehezen és a mai napon pár játékkal vége lett az egésznek. És a legjobb az egészben, hogy felmentem egy olyan szeróra ahol pont kör vége lett, győztünk össze szedtem 1500 pontot kb és -15 skillt dobott rá :W

[ Szerkesztve ]

MSI Z270 | i5 7600K | G.Skill Ripjaws 16GB | Rog Strix GTX 1080 TI

(#28796) errorcode06 válasza HRC95 (#28795) üzenetére


errorcode06
őstag

Ez nem a te hibád, állítólag a skill sok mindentől függ, na meg persze attól is hogy szimplán ótvar sz** és bugos a játék.
Majd jövőre talán megint előveszem, addigra talán felpeccselik játszható szintre...

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#28797) devilinsid3 válasza HRC95 (#28795) üzenetére


devilinsid3
addikt

lvl58 vagy, ahogy látom kb. 1 k/d
ami annak a függvényében, hogy kisebb szintűek lőttek le nagyrészt reális
ettől függ, a skill semmit nem ér, felesleges..
nincs jól megcsinálva, mert ha megölsz egy veled azonos szintűt alig kapsz érte mondjuk 5 pontot, de ha lelő egy nálad 20 szinttel kisebb már kapsz vagy 50 minusz pontot.. felesleges a skillt nézegetni..
meg a sok "teamwork" tudja feltornászni

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#28798) laposonly11 válasza Foxmulder89 (#28791) üzenetére


laposonly11
senior tag

"Az msaa nem parasztvakítás, pl fps játékokban mint a bf, pont jó, hogy jobban látni messzire.."
:)) :DD :C
Nagyon nem vagy képben a grafikai fogalmakkal!
Az mssa és össze s testvére tényleg vakítás veszítesz a képélességen rendesen és semmi köze az esetleg LOD(objektumok és/vagy azok részleteink távolság függő megjelenítése a képernyőn) értékhez amiről te beszélsz, a shader procik mennyiségét valóban elnéztem de low grafika mellett nem sokat számít.

"Az i5 3317u procid pedig egy i3, 2mag+HT extra alacsony órajelen.
Kidobtál az U prociddal egy rakat pénzt, azért, hogy az intel helyetted feszelje alul, mert neked nincs rá fél órád.. :R"

Persze és mindig indítsam újra a gépet és buheráljam a biost csak mert laptopon egy gombnyomásra akár extra energia takarékosba tudom vágni(900Mhz) + még 8 órán keresztül el FullHD videózgatók a vonaton ezért is U!

"külső videokártyának pedig semmi értelme ilyen gyenge proci mellé, főleg ha usbs, az a sávszélesség nem videokártyára van tervezve."

A komolyabb kártyákat "külső pci-e" slotba szokás dugni, te összetéveszted az usb-s vga konverterekkel!
Raktam én már össze zajládát 15 éven keresztül és az még alapon is zajos pláne ha beindul! Az asus gameremet akkor sem hallottam ha a fülemet ráraktam játék közben!
Persze értem én hogy védeni kell az ócó' alkatrészekből összetákolt PC-t is mert mégis csak van piaca!

[ Szerkesztve ]

Ordo est anima rerum.

(#28799) gali777


gali777
őstag

Amúgy mit pörög most mindenki ezen a skill ponton? :D 3-ba is volt és a kutyát se érdekelte.

(#28800) Gippo válasza gali777 (#28799) üzenetére


Gippo
senior tag

de most a legnagyobb szám a profilomná' és zavar, mert mit mondanak majd a többiek????!!! :DDD

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.