Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27651) isizakhi03 válasza laposonly11 (#27646) üzenetére


isizakhi03
tag

sok gond van ezzel. kár szarn*k az egészre. nem érdemes most bf4-at venni, az tuti

Intel Haswel i5 Feel the Real Power !

(#27652) lofagi válasza devilinsid3 (#27639) üzenetére


lofagi
addikt

Nah ja ezaz, értem én azt, hogy ha valaki jó egy járműben akkor arra legyen ellenszer, de ne az, hogy egy járművet ellehetetlenítünk. Éppen elég lenne az, hogy stingerekkel kiszedjék a kishelit, a rush pályákon. Vicces, hogy ahol meg attackjet van ott nincs AA, pedig az sokkal erősebb. Mert az lenne, hogy AA vs Attackjet még azt mondom,hogy jó. VAgy attackheli jó gunerrel aki tud tvzni arra is azt mondom, hogy jó, de littlebird... Nah mind1. Kár is betűt pazarolni erre. :D

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#27653) HeZzZ


HeZzZ
senior tag

hát mit kell, hogy mondjak, ez a helis air superiority elég hard egy mód....valahogy nem az igazi

-15 ös skill az első meccs után :D :W valami iszonyat nehéz jól játszani ott, pedig nem egoizmusból, de jó helisnek tartom magam

[ Szerkesztve ]

powered by Tiger Lake & GA10x

(#27654) laposonly11 válasza isizakhi03 (#27651) üzenetére


laposonly11
senior tag

Ha úgy játszol hogy ez egy kész játék akkor csak szídás lesz ezerrel, de ha úgy mész fel szerverre mintha ez csak egy demo lenne akkor viszonylag játszható! :D

Ordo est anima rerum.

(#27655) gali777 válasza HeZzZ (#27653) üzenetére


gali777
őstag

Mi hard azon, ha tudsz helizni? :DDD
Nekem tetszik nagyon. Hagyom a többieket előre menni én meg kultúráltan le tv-zem a sebzett vadat :D

Már így is le lettem csalózva, mert "1 hittel" öltem. Hát az ilyet pofoznám föl. Nem is 1 hit kill az a tetves tv, de még mindig sírnak érte. Az ilyen miért nem megy legozni inkább?

[ Szerkesztve ]

(#27656) FollowTheORI válasza Gyula84 (#27644) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

BF4 Load times on different storage types :K

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#27657) HeZzZ válasza gali777 (#27655) üzenetére


HeZzZ
senior tag

még nem unlockoltam ki a TV-t :O

de ha az meglesz ;] BF3 ban a legjobb dolognak tartom haverral beülni egy helibe és lövöldözni a TV rakétákat. aaddig viszont sima pötyögővel meg nem egy leányálom ilyen siralmas sebzéssel leszedni bárkit is

powered by Tiger Lake & GA10x

(#27658) ADAM1337 válasza FollowTheORI (#27656) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Igen egyik fő oka hogy ssd-t szereztem én is be. :DDD

(#27659) gali777 válasza HeZzZ (#27657) üzenetére


gali777
őstag

Hát a tv se sokkal jobb :(
Az is csak a sebzett járműveket 1 hiteli... :(

(#27660) Bazzzs


Bazzzs
senior tag

Vótmá'? :DDD

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#27661) HeZzZ válasza gali777 (#27659) üzenetére


HeZzZ
senior tag

ez most komoly? BF3 ban 1 hit egy 100 as heli....ez volt benne a legjobb. fúú de mekkora csalódás ez most nekem

nem elég hogy kell egy megőszülésnyi idő mire megtanulja az ember jól irányítani, erre legyengítik!?

powered by Tiger Lake & GA10x

(#27662) gali777 válasza HeZzZ (#27661) üzenetére


gali777
őstag

Jah, mer "OP" az attack heli, azt a sok kis 10 éves codszökevény fel van háborodva, ha meg meri őket ölni valaki 1 hittel. A codot meg le kell nyomni, így hát lebutítanak mindent arra a szintre, hogy átcsábítsák a játékosokat... :(

[ Szerkesztve ]

(#27663) Gyula84 válasza gali777 (#27662) üzenetére


Gyula84
veterán

legalább nincs a map szélén kempelés tv vel :U félre ne érts mert ez az attack heli egy rakat szar az biztos :D

(#27656) NetTom
:R

[ Szerkesztve ]

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#27664) FollowTheORI válasza Bazzzs (#27660) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

TressFX-el a tökéletes hajért? :D

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#27665) gali777 válasza Gyula84 (#27663) üzenetére


gali777
őstag

Jah, mert legtöbb embernek még nincs tv, de ha lesz majd akkor nem lesz más a pálya széléről tv-zésen kívűl, mert jelen állapotában nem éri meg berepülni vele a pályára... :DDD
Vicces, hogy ezt akarták visszaszorítani és közben meg erre kényszerítenek rá :D

(#27666) huby80 válasza Bazzzs (#27660) üzenetére


huby80
senior tag

Ez mekkora... :DD :D :DD

(#27667) pohár


pohár
félisten

a bomberen mi oldja fel a Cruise Missile-t? a MOAB assignment?

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#27668) sensejke válasza pohár (#27667) üzenetére


sensejke
aktív tag

[link]

ID: sensejkehun / steam: http://steamcommunity.com/id/Eeeyore

(#27669) pohár válasza sensejke (#27668) üzenetére


pohár
félisten

akkor jól sejtettem, köszi :R

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#27670) prokxy válasza pohár (#27667) üzenetére


prokxy
veterán

Ok, de akkor a Cruise Missile-t hogy kell használni? Commander módban van ilyen, nem?

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#27671) pohár válasza prokxy (#27670) üzenetére


pohár
félisten

ott is, jaja... elvileg másodlagos fegyver a bombázóban, csak nyomsz egy 2-es gombot, és átvált elvileg :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#27672) gyuribácsi88

2 napja vettem meg ezt a ..... de már most tele a ....., a játékosok 80%-a kempel, annyiban mutatkozik meg a tudása, hogy tehetségtelenségét földön fekvő pozícióban tölti el, egy sniper társaságában. Botrány ...

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#27673) isizakhi03 válasza gyuribácsi88 (#27672) üzenetére


isizakhi03
tag

mit vártál? mindenki mozogni fog a pályán? keresni az ellent? :C

Intel Haswel i5 Feel the Real Power !

(#27674) lofagi válasza gyuribácsi88 (#27672) üzenetére


lofagi
addikt

Ez pedig borítékolható volt! :] Azok akik a betában a tetőn kempeltek továbbra is ott vannak a játékban, csak most már nincsenek egy pályára szűkítve, ezért van az, hogy azon a pályán már nincs annyi kemper a tetőn, mert másik pályán vannak. :D Sajnos ez az amivel nagyon nem tudnak, de szerintem nem is akarnak kezdeni a készítők semmit se. Igazából csak nagyon bosszantó, hogy a világvégéről vagy éppen egy rossz pillanatban szednek ki a kempelők, de a játékot úgy sem nyerik meg azzal a taktikával. Viszont amit végképp nem szoktam érteni, hogy TDM-en / Dominion-on ugyan miért kempel valaki. Annyira pörgős az a játékmód, hogy lehet egy sarokban ellenni?

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#27675) LamaCube válasza gali777 (#27662) üzenetére


LamaCube
addikt

Hagyd már ezt a gyerekes demagóg szöveget a coddal meg a 10 évesekkel. Most meg azok sírnak, akik eddig nem tették, mert visszafele is igaz, akkor a történet. Olyan sose lesz, hogy jó legyen mindenkinek.
Annak mi a ló..sz értelme van, hogy 1 helivel meg 2 tankkal legyalulja a mapot? Azt a többiek, akik nem járműveznek csak hullanak, mint a legyek.
Nagyon sok olyan meccs volt bf3-ban, hogy kezdőről felszállt a gunnerrel azt mást se csinált csak onnan szórta az áldást meg le fel süllyedt. Rohadt nagy élmény. Fel kell menni olyan szeróra, ahol csak repkednek és ott nem lesz annyira sikerélmény. Most lehet jönni, hogy bf2-ben mi volt, de akkor azzal kell játszani azt jó napot.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#27676) devilinsid3 válasza LamaCube (#27675) üzenetére


devilinsid3
addikt

és annak mi értelme van, hogy ellehetetlenítik a helit?
ha annyira egyszerű volt szerinted felszállni a 3ban és leownolni mindenkit a mapon miért nem tanult meg mindenki játszani vele és hozta a köröket? ja, hogy annyira azért még sem volt egyszerű..
az pedig, hogy ezt a jármű gyengítést ők úgy akarják, hogy legyen csapatjáték egy átlag pub szerveren elég érdekes, ha nem haverokkal vagy..

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#27677) M@rdel válasza LamaCube (#27675) üzenetére


M@rdel
őstag

+1 tele volt a tököm a 3-ban, hogy jöttek a profik az égből, és esélyed sem volt ellenük.
Lehetett bármilyen csapatjáték a földön, ha az ellenfélnél volt két pro repülős.
Lehet, hogy ők élvezték a 100/1 statjukal, de mindenki más a pokolba kívánta őket.

Mondjuk nekem a tank más téma, arra úgy tekintek, mint bálnavadász a bálnára. :D

[ Szerkesztve ]

(#27678) fletoka


fletoka
tag

Hali!Megszeretném szerezni az L85A2 fegyót.Meg is csináltam mindent ami kell hozzá,erre ez a fos nem számolta el.Ez valami bug,vagy tényleg ennyire okádék ez a játék.Komolyan egyre jobban utálom.

(#27679) Gyula84 válasza gali777 (#27665) üzenetére


Gyula84
veterán

szerintem meg kutya se akar azzal repülni olyan szar :D

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#27680) kriszpontaz válasza Gyula84 (#27679) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Egy alkalommal sikerült több mint 5 percet töltenem vele az égen :D. Máskor minden csicska lesoroz még a jeep géppuskájával is :D. Engem inkább a kis helik idegesítenek, ha ketten hegesztik, nem sok esély van leszedni az égből. Ha kettő pariban megtalál, és gyalog vagy, esélyed sincs.

(#27681) DeadMeat válasza devilinsid3 (#27676) üzenetére


DeadMeat
veterán

Pont ugyan úgy lehet érvényesülni a helivel és a páncélosokkal, mint a háromban.. Kicsit több agy kell hozzá, mert figyelni kell az ammora meg a gyalogosokra. Ha nincs elég hozzá nem kell őket használni.. ;)

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#27682) prokxy válasza fletoka (#27678) üzenetére


prokxy
veterán

A 40mm-es gránátos ölés az az M320, ezzel öltél ugye?
+ defib + pisztoly + 3 assault ribbon.

Helis témához hozzászólva: Dragon Passon nagyon jól lehet repkedni az attack helivel, 1x nem szedtek le vele tegnap és öltem is jó párat, tankot, másik helit, gyalogot. A végén azért pusztultam meg, mert elcsesztem egy gyors fordulót és belecsapódtam a hegybe :D
De tény a scout heli hatékonyabb, nem is kicsit, szóval aki sír, h szar az attack heli, ott a másik és élvezkedjen! ;) Hiába rinyál itt bárki, h "jaj, de már nem olyan, bla bla", úgy sem lesz jobb, csak ha a nagyközönség petíciót nyújt be! :P
Nyílt mapokon elég húzós használni az attack helit, de nem lehetetlen. ;) CR mapokon jókat lehet vele manőverezni és jobban tud érvényesülni! ;)
TV-zni meg ezzel nem tudok, vmiért villog a képernyő és alig látom a célpontot. A 3-ban nem volt gond, bár nem vagyok olyan ügyes, mint ati+gali vagy winnie, de azért itt is mennie kéne. :O

szerk: Deadmeat: +1

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#27683) spanglee001


spanglee001
addikt

ha megkérhetnék vagy 13 embert, hogy álljanak egy kupacba hogy lebomberezzem őket, igazán leköteleznétek :DD :DD :DD

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#27684) fletoka válasza prokxy (#27682) üzenetére


fletoka
tag

igen,mindent úgy csináltam ahogy irtad

(#27685) ujlakany1993


ujlakany1993
aktív tag

Este 8kor segítek. Ha akkor még érdekel írj privit.

(#27686) DieHard


DieHard
senior tag

Uuuugy izgulok, jön a javitás. Vajon most milyen hibát csinálnak? Téteket megtenni.

(#27687) prokxy válasza spanglee001 (#27683) üzenetére


prokxy
veterán

Ne, most ez komoly? Simán megvan az a 15 kill...azt, h az origines öcsire kér vki segítséget, ami a kis bobcattel való gázolás, arra azt mondom, h na jó, ok, de ez a bombázós... :U
Ennek ellenére segítek szívesen, általában este 8-tól vagyok, de ha nem játszom, írj rám originen és felmegyek arra a pár percre. ;)

Anno én a multikillre kérem egy kis hozzájárulást a dogtag miatt, és kb 1 hónapon belül simán megcsináltam az 5 multikillt egyedül. Van aki szeret ezzel szórakozni és van aki nem. :D Személy szerint megbántam, h kértem segítséget, de ez van.

szerk: #27684) fletoka: akkor nem értem...nem hiszem, h van köze hozzá, de én a CR mapon csináltam meg. Mit ír, h mi kell még hozzá?

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#27688) pendre54


pendre54
addikt

Üdv!
A tegnapi nap tapasztalata alapján, talán látszik már a fény az alagút végén, és az remélhetőleg nem a szembejövő vonat lesz. Több órán keresztül játszottam az új pályákon, főleg az IRAM-os szerveren, de kipróbáltam más 64 fős szervert is, és nálam vajsímán futott a játék. Én kb. két hete megléptem azt az user.cfg-s mókolást, amit itt a fórumon írt valaki, amivel maximálni lehet a játékban az fps számot. Nálam bevan lőve 59-re, többet úgyse nagyon bírna a gépem, és láss csodát, végig az összes CR pályán a monitor jobb felső sarkában úgy virított stabilan az 59-es szám, mintha oda lett volna ragasztva.
Azután Kisza25-ös kollégával, meg még egy-két itteni ismerőssel elkalandoztunk az alappályákra is, és egy Hainanos körben kétszer úgy csontá fagyott a gépem, hogy csak reset gombal lehetett életrekelteni.
Összességében azért vagyok a jövőt illetően optimista, hogy ha ezt a DLC-t ki tudták adni, hogy ilyen szinten stabil, akkor van remény, hogy a többi DLC is ilyen stabil lesz, és remélhetőleg az alapjáték is eléri majd ezt a szintet, és remélem nem arra ébredek egy szép napon, hogy a bilibe lóg az újjam.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#27689) Edem05


Edem05
őstag

eugabesz: Tervezitek visszaállítani vegyes map rotációra a szervert, vagy most csak CR mapok lesznek?

(#27690) fletoka válasza prokxy (#27687) üzenetére


fletoka
tag

basszus én vagyok láma,1 kör alatt kell megcsinálni az egészet nem?

(#27691) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Miért áll már megint a Battlelog???

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#27692) ujlakany1993


ujlakany1993
aktív tag

Update.

(#27693) prokxy válasza fletoka (#27690) üzenetére


prokxy
veterán

Így van...kivéve a 3 assault ribbont :C

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#27694) Svájcinéger válasza pendre54 (#27688) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Én felmentem tegnap egy 64-s CR-es pályára, hát játszhatatlan volt. A tank ment egy métert, aztán állt, egy kis jumppal megugrott, aztán megint megállt és így tovább. Bár átlépve egy kisebb szeróra, ott nem volt gond.

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#27695) Ybron válasza mcwolf79 (#27691) üzenetére


Ybron
senior tag

Mert játszani szeretnél ;]

(#27696) Terminator17 válasza Ybron (#27610) üzenetére


Terminator17
senior tag

én is sniper vagyok ezzel lehet a legtöbb embert kiszedni csak érteni kell hozzá :DDD
mellesleg a normal szerókat hanyagolni kell szerintem mert csak az idegeimet örlöm vele. Minden ellenbe 1 tár kell szóval nevetséges. Csak és kizárólag HC szeró a nyerő minden tekintetben.

Terminator17 felhasználónak nagyon sok pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Asus Z170-P // I5 6600K //16 gb Curcail 2133 Mhz // 980 GTX // Chieftec modular 750 W // Samsung 2x2 TB // Noctua NH-D14 // LG IPS277 // CM 924

(#27697) kungzi válasza ujlakany1993 (#27692) üzenetére


kungzi
veterán

remélem nem lesz még xarabb :DDD, mert ezek az update-k, inkább downdate-k :DDD :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

(#27698) prokxy válasza Terminator17 (#27696) üzenetére


prokxy
veterán

Főleg, h HC-n "csak" el kell találni az ellent sniperrel és már fekszik is. ;)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#27699) mobal


mobal
MODERÁTOR

Az normált, hogy egy "China Rising" mapon amit tegnap próbáltam volt úgy a többihez képest 20 fps dropom?

mobal,

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#27700) Podpupi válasza kungzi (#27697) üzenetére


Podpupi
tag

Már megy a BATTLELOG..... :R

Már régen elmultam 18+......... (:[ORIGIN: podpupi,STEAM: hunpupi,BF:podpupi

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.