Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28301) Kucsek válasza laposonly11 (#28292) üzenetére


Kucsek
aktív tag

Hát igen.Lehetne egy kicsit több vér a játékban.
Amelyik országnak nem tetszik az cenzúrázza magának mint pl Großdeutschland.

Neked Kell Lenned A Legeslegjobbnak, Mert Ha Szar Vagy Akkor Lenyomnak!!!!

(#28302) Terminator17 válasza Chereiose (#28300) üzenetére


Terminator17
senior tag

szerintem azért sokan többet vártunk a 4 től. Egyáltalán nem lehengerlő a 3 hoz képest. de a bc2 volt nekem a favorit mert ott valóban mindent szétlehetett lőni. És az hogy a tank nem tud átmenni egy kis beton placon az nekem nagyon nevetséges így 2013 év végén. Holott ugye ez már egyszer megvolt oldva (bc2) nem értem miért haladunk vissza fele? :F :W

[ Szerkesztve ]

Terminator17 felhasználónak nagyon sok pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Asus Z170-P // I5 6600K //16 gb Curcail 2133 Mhz // 980 GTX // Chieftec modular 750 W // Samsung 2x2 TB // Noctua NH-D14 // LG IPS277 // CM 924

(#28303) lowzor válasza Terminator17 (#28302) üzenetére


lowzor
veterán

Jaja, a nagy levolution semmivel nem jobb, mint a BF3-ban lévő rombolhatóság, sőt...

(#28304) Shodan


Shodan
addikt

befektetok-perlik-az-ea-t-a-battlefield-4-miatt]
Ez volt már?!

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#28305) Terminator17 válasza lowzor (#28303) üzenetére


Terminator17
senior tag

ugye ? de k.rvára szánalmas hogy teljesen elfelejtettem TUDATOSAN hogy hova lőhetek granyo vetővel mert tudom hogy ott kempel. TÖK FÖLÖSLEGES mert nem robbantja ki a falat. :O szal bennem is megfordult 1-2x a gondolat hogy eladom ..

Terminator17 felhasználónak nagyon sok pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Asus Z170-P // I5 6600K //16 gb Curcail 2133 Mhz // 980 GTX // Chieftec modular 750 W // Samsung 2x2 TB // Noctua NH-D14 // LG IPS277 // CM 924

(#28306) lowzor válasza Shodan (#28304) üzenetére


lowzor
veterán

Meg is érdemlik, csak így tovább. Ezt a Játékokat Battlefield 4-nek nevezni a nagy merészség, mivel a 3-nál is rosszabb.

(#28307) Chereiose válasza lowzor (#28306) üzenetére


Chereiose
addikt

Mondjuk abban egyetértek, hogy a 3 jobb volt, vagy ha nem is jobb, akkor hangulatosabb, valahogy a színek is jobbak voltak benne pl amikor lelőttél valakit, itt olyan semmilyen.

(#28308) lowzor válasza Chereiose (#28307) üzenetére


lowzor
veterán

Igen, ebben a színek is lehangolóak, meg a mapek kinézete (nem a grafikáról beszélek). Az egyetlen, ami nem rossz, az a Silk Road, dehát az elég kevés.
Kimondhatod nyugodtan, hogy jobb volt.

[ Szerkesztve ]

(#28309) Chereiose válasza lowzor (#28308) üzenetére


Chereiose
addikt

Igen, az olyan BF3-as, csak az meg abból áll, hogy a dombok tetején csücsülnek a tankok amik lövik ott a középső területet...

Amúgy csak 1-2 ismerősöm van, szóval ha gondoljátok jelöljetek be, többen jobb lenne egy squad-ban :)
Origin: ChereioseHUN

[ Szerkesztve ]

(#28310) DokiBaxxi


DokiBaxxi
őstag

Nem értem mi a bajotok a színekkel :F

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#28311) Neoteric válasza lowzor (#28308) üzenetére


Neoteric
addikt

Lehangoló színek? Csakmert nincs mindenen kék v sárga szűrő? :F

PSN: ne0teric_sAN

(#28312) Shodan válasza Neoteric (#28311) üzenetére


Shodan
addikt


Egyszerűen az egész képivilág nem illik ehhez a játékhoz.BF3 pályák és a szinek is jobbak.

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#28313) lowzor válasza Neoteric (#28311) üzenetére


lowzor
veterán

Azért is. Meg a mapeken a színek, meg a környezet egyszerűen lehangolnak. Hol van egy Kharg/ Firestorm/ Caspian hangulatához képest bármelyik is?

(#28314) gali777 válasza Shodan (#28312) üzenetére


gali777
őstag

A pályák jobbak a 3-ban, de a színek viszont a 4-ben szebbek. Valóságosabbak, nem csak kék vagy sárga minden.

(#28315) =HG= válasza lowzor (#28313) üzenetére


=HG=
addikt

Azért az sem mind1, milyen kártyával játszol..Szerintem ATI szebb színeket ad BF4-ben... (No nem azért, mert nekem az van :B Próbáltam GTX-el is ... ;) )

(#28316) pohár


pohár
félisten

ennél több sírást csak az SG-s topikban látok... :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#28317) lowzor válasza gali777 (#28314) üzenetére


lowzor
veterán

Nem, hanem barna :D

(#28318) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Na csorog lefele a BF4 :C

Origin-em:
gyuromoj@gmail.com

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#28319) HRC95


HRC95
tag

A színek sokkal jobbak a bf4-ben... végre színesek a pályák és nem olyan undorító kékszűrős az egész mint a 3-ban. A pályák tényleg jobbak a 3-ban de majd jön a SA dlc és lesznek bf3-as pályák :D Nekem a karakterek tetszenek jobban a 3-ban :))

MSI Z270 | i5 7600K | G.Skill Ripjaws 16GB | Rog Strix GTX 1080 TI

(#28320) Shodan válasza gali777 (#28314) üzenetére


Shodan
addikt

valóságosabbak :F szerintem egy kicsit sem. Az egész bevilágítás vagy bevilágitási rendszer tiszta gáz. Gyakorlatilag a legtöbb map abból áll hogy be van borulva de mégis olyan a map hogy világos a fények teljesen természet ellenesek a +lens flare ragyog a szivárvány minden színében. A bf3-ban szerintem közelebb állt a valósághoz, és a kék szűrő is jobban áll a játéknak, amit ebben a bughalmazban összehoztak azt inakbb egy II vh játékban tudnám elképzelni. Próbálták erőltetni ezt a chinás designt mindenhol a de nagyon nem jön át szerintem.

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#28321) DokiBaxxi válasza Shodan (#28312) üzenetére


DokiBaxxi
őstag

Azt azért vedd hozzá, hogy a BF3-ban olyan, mintha mindenhonnan sütne a nap. BF4-ben szebbek a színek, és azért tűnnek lehangolónak, mert realisztikusabb a megvilágítás

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#28322) Shodan válasza HRC95 (#28319) üzenetére


Shodan
addikt

kérlek mutass egy képet amin szerinted nagyon jók a "színek" kíváncsi vagyok

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#28323) gali777 válasza Shodan (#28320) üzenetére


gali777
őstag

Színekről volt szó, nem a bevilágításról.

(#28324) Shodan


Shodan
addikt

Caspian border melyik valóságosabb??

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#28325) Neoteric


Neoteric
addikt

Hát nemtom, nekem sokkal jobban bejönnek a bf4 színei, kb ez lenne a legutolsó amit változtatnék a játékon.

(#28324) Shodan: Caspian mondjuk ilyen szempontból pont kivétel, mer az jól nézett ki bf3ban is. De nem is volt rajta kék v sárga szűrő.

[ Szerkesztve ]

PSN: ne0teric_sAN

(#28326) salytmasztor válasza Shodan (#28320) üzenetére


salytmasztor
aktív tag

A kék szűrő a 3-ban katasztrófa volt.
Tízből kilenc haver is utálta.
4-ben sokkal jobb, még ha nem is teljesen "élethű".

(#28327) kisza25 válasza Gyula84 (#28264) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

volt olyan hogy 2db szállító helit szedtem le 3perc különbséggel, pedig azokba 2-2 kellett:D

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#28328) DeadMeat válasza lowzor (#28308) üzenetére


DeadMeat
veterán

Szerinted. Szerintem jobb majdnem minden alap map, mint a 3-é volt. Nem jön be, nem kell vele játszani. Ennyi a történet. ;)

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#28329) pohár válasza Shodan (#28324) üzenetére


pohár
félisten

az egyiken ősz van, a másikon nyár... körte vs alma :U

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#28330) lowzor válasza Shodan (#28324) üzenetére


lowzor
veterán

Igen, a lehangoló, vs a hangulatos :)

Caspian-on pl gyönyörű volt az az enyhény túlszaturált fű, mikor tankkal, vagy gyalog mentél rajta.

[ Szerkesztve ]

(#28331) salytmasztor válasza Shodan (#28324) üzenetére


salytmasztor
aktív tag

Egy őszi tájnak hogy kellene kinéznie, ha nem így?
Amúgy ezt a két képet nem is annyira lehet összehasonlítani, mert a fényviszonyok + felhők is mások és máshonnan vannak fotózva, nem csak az alsó tájrész.

[ Szerkesztve ]

(#28332) Xaels válasza Neoteric (#28311) üzenetére


Xaels
félisten

Most olyan szívesen csemegéznék a BF3-as topikból amikor oldalakon át a kék szűrő miatti sírás volt :D

(#28313) asdxv: szerintem Zavod-nak meg van a hangulata az őszies, rozsdás tankroncsokkal tarkított környezettel.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#28333) salytmasztor válasza Xaels (#28332) üzenetére


salytmasztor
aktív tag

:K

(#28334) kisza25 válasza Shodan (#28324) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

szerintem BF3 valósághűbb volt színekben, 4 olyan, mint egy rajz fim/festmény, de már megszoktam:D

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#28335) Neoteric válasza Xaels (#28332) üzenetére


Neoteric
addikt

Sírtam persze, mer nem tetszett. De pont azt mondom, h itt a bf4-be ez most nincs és ez jó (nekem). Viszont lehet sírni bőven más miatt. :D

PSN: ne0teric_sAN

(#28336) Xaels válasza Neoteric (#28335) üzenetére


Xaels
félisten

Nem konkrétan rólad beszéltem. Csak vicces, hogy ami akkor "rossz" volt hirtelen itt mennyire jó lett... Nekem amúgy sem azzal, sem ezzel nincs bajom. Mondjuk blur meg ilyen-olyan mosás effekteket kikapcsoltam.

Én nem sírok, megy a játék stabilan. Megvannak a szokásra váró dolgai, de az én esetemben nem olyan veszélyes a helyzet.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#28338) LLD


LLD
aktív tag

Szerintem meg önmagában nem annyira gázok a pályák csak nem szabad hasonlítani a 3 hoz!!Nekem kicsit olyan összecsapottnak tűnik az egész!!Le vannak hányva a placcra a járművek oszt csókolom!Semmi kis bázis féleség olyan spórolósra lett véve a figura!Némelyik kialakítása se a legjobb harc szempontjából!Azt nem értem,hogy ugye adottak voltak a legnépesebb 3 as pályák akkor miért nem vették őket figyelembe?? :U

[ Szerkesztve ]

"A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott."

(#28339) Chereiose


Chereiose
addikt

Szerintem jó volt a kék szűrő, utálom ezt a szürkeséget, bár nem annyira zavaró.
Nekem ez ugyanolyan, mint az MW2 és az MW3 esete. MW2-nél nincs jobb fps szerintem mai napig, jó élénk színekkel, kijött az mw3, az meg ugyanez volt mint ez, szürkeség volt az egész, elég fura.
Ennek ellenére én szeretem ezt a bf4-et.

(#28340) lowzor válasza Xaels (#28332) üzenetére


lowzor
veterán

Eleve nem csinálnék őszi tájat egy mapre, mert az emberek többségének hányingere van tőle...Egy nyárias, napsütötte, enyhén túlszaturált színekkel ellátott map, amin még tengerpart is van 1000-szer hangulatosabb.
BF3-ban is volt borús map, pl a Noshahr, de mégis megtudták jóra csinálni, hogy ne legyen hányingered tőle 5 perc után.

(#28339) Chereiose:

Ez is jó példa. Ez is szerepet játszott, hogy az MW2-t imádtam, kb 800 órám benne van, míg az MW3-at 10 óra után töröltem.

[ Szerkesztve ]

(#28342) Xaels válasza lowzor (#28340) üzenetére


Xaels
félisten

Szia többség... :U Nem vagyunk egyformák, szerintem a hangulatot nem az adott évszak és a színek határozzák meg, hanem az egész együtt a körítéssel. Zavod szerintem nem lenne nyárias hangulatban olyan jó, szinte érzem néha az orromban a rothadt fémszagot. És nekem nincs egyiktől sem hányingerem.

Noshahr :DDD Színes konténerhalmaz volt semmi több, még csak hangulata sem nagyon volt. Nem véletlenül csak TDM-ben volt igazán közkedvelt és akkor még a brutális kiegyensúlyozatlanságáról nem is beszéltünk...

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#28343) Csabroncka


Csabroncka
addikt

Az előző vitába beleszálva: momentán bár ezen kellene vitatkozni az EA-val, de nem! Sokkal nagyobb hibák (nem problémák) vannak ebben a játékban!

"in medias res"

(#28344) Chereiose válasza lowzor (#28340) üzenetére


Chereiose
addikt

MW2-vel én is olyan 700-800 órát játszottam, az mw3-al már jóval kevesebbet, kb. 5-6 napot. De azt is csak azért, mert ismerősökkel toltuk, egyedül elő se vettem volna, nagy csalódás volt az mw2 után, de most már azt is "megbecsülöm", mert ezek az új codok siralmasak...

(#28345) DokiBaxxi válasza LLD (#28338) üzenetére


DokiBaxxi
őstag

Engem ez még ne mis nagyon zavarna, de mikor elkezdtem játszani, eléggé meglepődtem, semelyik pályán sem mi szállunk fel a jettel, hanem a levegőből indul. Ennek mi értelme van? Baserape ellen, hogy nem lehet egyből leszedni a gépeket, vagy mi? :F

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#28346) LLD válasza =HG= (#28315) üzenetére


LLD
aktív tag

Legközelebb ha nv kártyával tolod akkor tanácsolnám a digital vibrance 70% os beállítását. :K
swagger55: Ja hát az meg a másik fele!! :Y (nyakukon volt már a ghost :DDD )

[ Szerkesztve ]

"A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott."

(#28347) lowzor válasza Xaels (#28342) üzenetére


lowzor
veterán

Zavod az így sem és úgysem lenne jó.
Noshahr amúgy tényleg a legrosszabb mapek között volt, de ezerszer lennék inkább azon, mint bármelyik BF 4 mapon :D Most is, ha néha benyomom a játékot, akkor is a CR-al játszom, mert az alap mapeket nem is tudom, hogy hogy képzelték. Rányánytak mindent az összesre, aztán annyival el is intézték szvsz. Esetleg még a Flood Zone, ami nem annyira szörnyű, de azt is megunom 10 perc alatt.

(#28348) laposonly11 válasza pohár (#28329) üzenetére


laposonly11
senior tag

Na ja csak az őszi képen Hupikék az égbolt és Disney aqvarell narancs a fák lombja! Majd ha a Micimackó és Cinderella kézzel festett színvilágára vágyok akkor azzal a játékkal játszom, de egy 18+ fps ben ezt nem kéne!

Ordo est anima rerum.

(#28349) Shodan válasza Neoteric (#28325) üzenetére


Shodan
addikt

most épp melóban vagyok nem tudok screenshotot csinálniha kell csinálok majd , de szerintem a két képből érthető hogy mire gondolok. Na mindegy kinek mi szerintem az egyik izlésficam szerintem. zavodhoz speciel pont illik ez a dolog, csak az a baj hogy a többi 10 pályához nem.
Egyedül amit írtam az alatai rangen néz ki valahogy normálisan a dolog csak ott meg a pálya nem nagy szám nem éppen infantrys.

[ Szerkesztve ]

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#28350) Xaels válasza laposonly11 (#28348) üzenetére


Xaels
félisten

Amúgy az őszies Caspian-os képen szvsz Clorblind-ban van, az is variál a színekkel.

(#28347) asdxv: neked ajánlanám, ha ennyire bántanak a színek, hogy csinálj egy profilt a VGA driverében ahol feltekered a színeket olyanra amilyennek tetszenek.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.