Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28651) devilinsid3 válasza sensejke (#28649) üzenetére


devilinsid3
addikt

nincs ebbe semmi :D a 3.-nál próbálják a táncosokat is átcsábítani :)

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#28652) Prosector


Prosector
addikt

"Client connection down" -ezzel lehet vmit kezdeni? Most volt IRAM szerveren. Bár kliens oldali ezek szerint.

[ Szerkesztve ]

(#28653) Xaels válasza sensejke (#28649) üzenetére


Xaels
félisten

Azt a beragadásosat én Scout helivel éltem át Flood-on. :(((

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#28654) Stunts666 válasza DeadMeat (#28604) üzenetére


Stunts666
őstag

Ennyi.

Szvsz: Tudnia kellene az embereknek, hogy mit kellene csinalni. A jetnek jetet kellene szednie, utana AA-t, nem kapasbol a gyalogost. Mobile arty-val jarmuvet kellene olni nem a gyalogost. Steahl jetnek sem az attack jetet kellene kergetni allandoan. De ott van meg a commander is aki kiszedheti a campelo jarmuveket. De van meg bombazo is.

Nem lopom el a tarsam tankjat. Nem megyek be 20 engi koze tankkal. Nem megyek be barmilyen jarmuvel 2-3 tank/lav koze. Nem varom meg egy helyben a 2. talalatot az enemytol.

Ha lenne iq-ja az embereknek, akkor siman kiszednek az AA-t es szabad az ut a helisnek. Maris nem lenne, akkora szar a heli.

(#28655) HRC95


HRC95
tag

Ők kaptak ajándékot :((

[ Szerkesztve ]

MSI Z270 | i5 7600K | G.Skill Ripjaws 16GB | Rog Strix GTX 1080 TI

(#28656) sixpak válasza SkyS1gn (#28607) üzenetére


sixpak
nagyúr

Mi a szart kell állítgatni egy 290x -nél? :D
Hátha fel tudod rakni low-ról medium-ra? :DD

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#28657) gali777 válasza HRC95 (#28655) üzenetére


gali777
őstag

Húha, gyorsan szaladok is veszek egy ghostot...

(#28658) devilinsid3 válasza HRC95 (#28655) üzenetére


devilinsid3
addikt

hidd el, ha ezt megtudja az EA nem hagyja annyiban :D nem hagyhatják, hogy a COD lekörözze őket így lesz dupla xp :D

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#28659) Xaels válasza Stunts666 (#28654) üzenetére


Xaels
félisten

Ott a pont... :K

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#28660) Ybron válasza Frozzy (#28650) üzenetére


Ybron
senior tag

Nekem a mostani patch-el jött az a bug hogy kezdéskor nincs a kezemben fegyver(ami meg adott volt az maradt is, pl textura bug, levegőben maradt tárgyak), ettől eltekintve "normálisan" működik nálam minden a játékban.

Stunts666 : azért nem egyszerű leszedni egy jetes-nek egy AA-t. Egy húzása van, az első attack-nál ki kell szednie, mert ha nem sikerül utána küld még két rakétát, aztán még jól meg is sorozza 30MM.
Az meg már másik dolgok hogy szerinted egyes emberek nem a feladatukkal törődnek, ez egy játék, mindenki más játékstílussal, úgy játszanak ahogy éppen kedvük tartja, ha neki az a szórakozása hogy jet-el embereket vadász akkor csinálja, engem ez egyáltalán nem izgat.

[ Szerkesztve ]

(#28661) Snip3r_HUN válasza devilinsid3 (#28658) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

A prémium naptár szerint mi meg egy bicskát kapunk holnap... remélem nem okoz majd fagyást az elővétele ;]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#28662) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Skill-t mi alapján számolja a játék?

Megyen!

(#28663) #78687232


#78687232
törölt tag

Kezd kiakasztani ez a 3 perces töltési idő minden belépéskor. :(

(#28664) devilinsid3 válasza Snip3r_HUN (#28661) üzenetére


devilinsid3
addikt

globálisan meghalnak a szerverek mikor equippeled akár kintről :D
de most már nem csak a bf4 szerverek, hanem az összes ami köthető az EAhez

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#28665) SkyS1gn válasza sixpak (#28656) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Khm... így azért nem megy full maxon, kisérleteznék, de folyton kifagy, high-on fasza, ha csipázni nem akarok, akkor rohadtul beesik 50 alá.

(#28655) HRC95 Nekem elég lenne ha működne! :U

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#28666) Stunts666 válasza CptAdamica (#28662) üzenetére


Stunts666
őstag

Ez jo kerdes. 2 kor alatt 20 skillt vesztettem. A BL 30at vont le.

Persze, ugy jatszik, ahogy a kedve tartja, de akkor ne haborodjon fel dolgokon, amiert kiszedik ezzel azzal. Emberke 30 perce sniperrel megse mozdul, mert olyan kedve van. Berakod a mortart es kiszeded 2x, mert a hulye ugyan oda vissza megy. O meg elkezd anyazni, mert mortar noob vagy.

(#28668) CptAdamica válasza Stunts666 (#28666) üzenetére


CptAdamica
veterán

Most nekem is leesett 193-ra 280-ról, de mi alapján, tolom a csapat munkát, K/D nem volt 1 alatt. Ez egy érdekes kérdés.

Megyen!

(#28669) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Rumor: EA to offer free Battlefield 4 DLC for game issues

Ha ez nem egy új DLC lesz (ha igaz), márpedig miért lenne, akkor a prémiumosok kb bek@phatják... :U

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#28670) gali777 válasza SkyS1gn (#28669) üzenetére


gali777
őstag

Biztos, hogy nem új dlc lesz, aki meg premiumos szerintem választhat egy játékot originből x összegig, mint amikor a sim city indulását baszták el.

(#28671) LamaCube válasza SkyS1gn (#28669) üzenetére


LamaCube
addikt

Magyarul a javításokra sz.runk, mert úgyse lesz jó, ezért majd megkapja ingyé mindenki?
Attól neked és másnak mitől lesz jobb? Megjavulnak a crash-ek? :U

pohár

Nekem az eső pár hétben voltak ilyenek. Ma is játszottam vagy 3.5 órát több szerveren, de semmi gondom nem volt. :N És ez így megy már hetek óta. :K

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#28672) pohár válasza LamaCube (#28671) üzenetére


pohár
félisten

kinek crash-el még? :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#28673) SkyS1gn válasza LamaCube (#28671) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Esélytelen...

De ilyet hogy nem lehet kijavítani? De most komolyan, mi az hogy nem működik EGY TERMÉK?

2 hónap után...

Érted letojnám hogy a hitbox/netkód nem spot on, vagy ez az kicsit bugos, és benne marad kijavítatlanul ha kicsit szúrja is az oldalam (mint a BF3-ban is egy rakat finomság), de az hogy egyszerűen képtelen futni a program stablian amikor a béta és az alpha tudott az már több mint dühítő vagy idegesítő.

Mivel úgyse kéne sokat csinálniuk ahhoz hogy free DLC-t adjanak, csak egy kapcsolót billentenek, én nem ellenzem bár nekem úgyis benne van a prémiumba.

(#28672) pohár

Nekem folyamatosan.

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#28674) LamaCube válasza SkyS1gn (#28673) üzenetére


LamaCube
addikt

Tudom, hogy nem sok értelme lesz amit írok, de próbáld ki 1 monitorral és tuning nélkül és mindent kilőve, amire nincs szükséged. Gondolok itt a monitorozásra is, ha ott nem lesz crash, akkor lehet bővíteni. Egy kis tuning és próbálgatni, hogy mindent ki lehessen zárni.

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#28675) SkyS1gn válasza LamaCube (#28674) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Nem monitorozok mivel nem megy a 4 alatt, tuning a vga-n nincs csak a procin de azt már próbáltam nélküle.

De nemgondolom hogy ugyanolyan lehetetlen módokon (pl "mér nincs legalább 512MB VGA-d" DX error) fagyna szét ha ez lenne a baj mint ahogy szétfagy megjelenés óta, akkor mondjuk eszközkezelő adná meg magát vagy bs...

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#28676) Gyula84 válasza Frozzy (#28650) üzenetére


Gyula84
veterán

ebben mi a funny? látom az a cím

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#28677) gyuribácsi88

Komolyan mondom nevetséges ez a játék, hardcore módban annyit kell lőni egy enemybe, hogy az már a szánalom kategória. Ha már HC akkor meg is kellett volna csinálni rendesen. Ghosts ról jöttem át bf4-re, de kár volt, hiába szép meg anyám kínja, számomra élvezhetetlen az, hogy ennyit kell lőni valakibe HARDCORE módban :U

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#28688) lowzor válasza devilinsid3 (#28687) üzenetére


lowzor
veterán

:D
Utána meg még a játékot is megveszi neked :D

[ Szerkesztve ]

(#28690) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Jelentem nálam az új peccs + AMD 12 WHQL óta nincs fagyás kilépés meg ilyesmi... végre tudok játszani vele... igaz bénán, mert azon nem javít. :DDD

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#28691) devilinsid3 válasza lowzor (#28688) üzenetére


devilinsid3
addikt

ááá :D
majd úgy csinálom, hogy azért annyira ne legyen jó neki :D még a végén nem lenne Joker amivel tud érvelni :D

[ Szerkesztve ]

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#28692) ADAM1337 válasza FollowTheORI (#28690) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Ne szóld el nekem a whql-es driverrel is dobott már exe hibát.
Igaz a játék jól fut meg kezdek ráérezni végre.

(#28693) lowzor


lowzor
veterán

HC-n nincs Hitbox? Nagyon szeretnek gyökérkedni ezek a Dice-osok...

(#28695) sensejke


sensejke
aktív tag

21 órát játszottam eddig, de nem fagytam ki egyszer sem. :B Már komolyan érdekel nálam miért nincs gond, sokatoknál meg igen? :F Azon kívül, hogy köztudottan félkész game. Cris99-nél sztem. új kártya rossz AMD driver-lesz a gond(értem ezalatt, hogy nincs jó BF optimalizált r290x AMD driver) ahhoz képest, hogy Gaming evolved game.

[ Szerkesztve ]

ID: sensejkehun / steam: http://steamcommunity.com/id/Eeeyore

(#28696) laposonly11 válasza csongi (#28543) üzenetére


laposonly11
senior tag

"HAt az aztan el van baszva:) 30 meterre naptari napokban lehet szamolni a lovedek becsapodasaig eltelo idot :)) eskuszom faj :)"

Én meg már azt hittem hogy csaknekem lassú a laptop és én nézek lassított felvételt... :DD

Ordo est anima rerum.

(#28697) SkyS1gn válasza lowzor (#28693) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Hitbox? Akkor 0 ölés lenne...

Hitmark-ra gondoltál? :)

(#28695) sensejke

Te 2 hónapig ugyse sose hallottad még senkitől, sőt híreket se olvastál ahol a crash és a bf4 egy mondatba volt?

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#28698) DokiBaxxi válasza sensejke (#28695) üzenetére


DokiBaxxi
őstag

Jelentem nekem R9 270X-el alig hibázok, 1-2-szer fagytam ki a 13.11 utolsó driverével(azt hiszem 9.5 BETA), és egységes driver jön az új szériás Radeonokra, ha jól tudom, szóval nem a driver a gond :B

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#28699) spanglee001


spanglee001
addikt

Szerintem, ha megvenné a játékot,már akkor sem árulná el.
1 nem lenne miről szóljon a fórum.
2 egy pár ember rá vadászna szerintem :DD

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#28700) lowzor válasza SkyS1gn (#28697) üzenetére


lowzor
veterán

ja igen, a hitmarker-re :)

(#28694) fogirobi:

Én 10-ér vettem már megjelenéskor a dobozos változatot. Most még olcsóbb...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.