Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27151) Mappa válasza kengyel (#27145) üzenetére


Mappa
addikt

Majd bedobják ide is mit javítanak "elméletileg"
900 MB ? Az már nem semmi!

nem kötelező megadni

(#27152) M3oH válasza fogirobi (#27147) üzenetére


M3oH
addikt

Ja, Vmit tölt lefele. Nálam nincs gond a sebességgel, jön fullon.

(#27151) Mappa: kidobják a log nélkül, azt délutánra meglátják, mi sikerült, azt kiadják a logot :)

Mondom én: [link] Ezt bandát...

[ Szerkesztve ]

(#27153) Zolee11


Zolee11
senior tag

Most hétvégén letoltam kb. tíz órát, és elég sokszor fagytam ki, kb. 1-1,5 óránként, beakad a hang, aztán csak a bezárás segít. Remélem a mai patch ezen is javít valamit, 20 óra játék alatt más hibával eddig nem találkoztam, csak ez a befagyás, ami főként az előző javítás után jelentkezett.
Én a premium részt meg se vettem, mivel ezidáig +1 pálya van, meg egy csomó csilivili. De ha nem tákolják össze végre a programot normális szintre, akkor nem is fogom.

no brain, no problem

(#27154) eszakas válasza Zolee11 (#27153) üzenetére


eszakas
senior tag

Nekem régóta nincs gond a játékkal, néha elvétve egy kidobás a szerverről de lefagyás nincs. Azt viszont tudom hogy a konkurens /Szellem/ játékához képest nagyon jó. És a támogatás tekintetében messze felülmúlja. /pont ennyi/

Asus rog strix x570‑e gaming alaplap ,AMD Ryzen 7 3800X ,SAPPHIRE NITRO+ AMD Radeon RX 7900 XT Vapor-X 20G,G.SKILL Ripjaws V 32GB (2x16GB) DDR4 3600MHz, Corsair HX1200i Köszönöm szépen. Üdv. eszakas :)

(#27155) #66917888


#66917888
törölt tag

az én szemem szar vagy tényleg szürkébb lett az új "patch" óta? :D

(#27156) Xaels


Xaels
félisten

"The game update for PC is now live. Change notes will be published during the day."

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#27157) FollowTheORI válasza fogirobi (#27150) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Nálam még mindig döcög csak... :(
Pedig UPC 120-as net...

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#27158) FollowTheORI válasza Zolee11 (#27153) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Nálam is csak ez az egy hiba van... időnként csontra fagy, és task manager bezárás segít csak. Win 8.1-ed van? :)
De nekem az jött le hogy ez szerver/pálya függő... vannak szerverek amiken csont nélkül megy több órát is akár. Aztán van ahol meg 1-2 kör alatt befagy.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#27159) fogirobi


fogirobi
senior tag

Hát én annyit vettem észre, hogy a halás az látványosabb lett, most már a kezed is csalinpál, ha kifekszel!
Volt értelme.... :D
És kurva jó, mert még be is laggol olyankor...

[ Szerkesztve ]

(#27160) gali777 válasza Zolee11 (#27153) üzenetére


gali777
őstag

Van az plusz 4 pálya is, de ki számolja? :DDD

(#27161) kengyel: De egyáltalán be se tölti a fegyvert? Mert nekem is szokott néha kör elején lenni, hogy nincs fegyver nálam, de pár mp után beszokta tölteni a modellt.

[ Szerkesztve ]

(#27161) kengyel válasza Mappa (#27151) üzenetére


kengyel
nagyúr

Lejött nekem is, de fegyver még mindig nincs a kezembe :D

kengyel

(#27162) TTomax


TTomax
nagyúr

Heliböl a fél pálya nem látszik... :(
Villog a képernyö,elszurták a CF/SLI-t....

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#27163) Viper26 válasza TTomax (#27162) üzenetére


Viper26
nagyúr

A dájszos arcoknak akkor sikerült mégegy downgrade-et kiadni. :DDD

iPhone 14 | FR955

(#27164) M@rdel válasza kengyel (#27161) üzenetére


M@rdel
őstag

Legalább egy nyomorult ostort adhatna! :D

(#27165) Mappa válasza kengyel (#27161) üzenetére


Mappa
addikt

Egérgörgő csodákra képes :P

nem kötelező megadni

(#27166) TTomax válasza Viper26 (#27163) üzenetére


TTomax
nagyúr

Igen,ezt megint nagyon elszurták...pontosan ez van nálam is mint itt a topicban... [link] Elmosott hiányzó texturák + nálam feketén villog a Cf miatt... :(

Ezt nagyon sikerült ismét megcsinálni...

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#27167) Ybron válasza TTomax (#27166) üzenetére


Ybron
senior tag

Akkor hamarosan ismét jönni fog pár száz, de le hete gigás patch.

(#27168) boogie84 válasza TTomax (#27166) üzenetére


boogie84
veterán

Lassan team fortress lesz. :DDD

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#27169) fogirobi


fogirobi
senior tag

Ezt a halál effektet mi a jó isten f*száért kellett berakni, már elnézést a kijelentésért?
Olyankor belaggol, meg tiszta zavaró az egész!
Komolyan mondom, hogy ami eddig működött még azt is elcseszik, most már tényleg kezd elmenni a kedvem a játéktól!
Inkább javítanák azt, hogy ne halnánk minden 2. halálnál mindketten akivel lőjük egymást... Gyökér banda!

[ Szerkesztve ]

(#27170) v-paci válasza TTomax (#27166) üzenetére


v-paci
aktív tag

Érdekes nálam már patch előtt is ilyen volt, főleg ejtőernyőzés közben töltött be nehezen textúrákat. De betudtam a szokásos bf szarságnak. Ezek szerint ismét csak "jobb" lett a játék.

"Mi kalandvágyból itthon maradtunk."

(#27171) Frozzy válasza Rico45 (#27131) üzenetére


Frozzy
őstag

az jó lenne ha karácsonyra játszható lenne a cucc.. :C

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#27172) kengyel válasza Mappa (#27165) üzenetére


kengyel
nagyúr

Az sem mindig oldja meg. De ezt egy darabig hanyagolom, most dobott ki exe hibával :W Eddig ilyen hibával nem dobott ki !

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#27173) ZGO válasza TTomax (#27166) üzenetére


ZGO
tag

Ez a fajta hiányos, villódzó textúra már az előző patch után is jelentkezett nálam:S Azóta nem próbáltam, de látom rosszabb lett. Így lehet további parkolópályára állítom :DD

Bár azért egy karácsonyi díszekkel teleaggatott pálya jól jönne, mint anno :D

[ Szerkesztve ]

(#27174) Zolee11 válasza gali777 (#27160) üzenetére


Zolee11
senior tag

Arra négyre gondolsz ami még meg sem jelent? :U
Vagy tartalmaz már most játszható 4 + pályát, mert én erről nem tudok.

#27169 fogirobi:
Talán egyszer, kétszer találkoztam ezzel, hogy mindketten meghaltunk, gyorsabban kell lőni mint az ellen, erről szól ez az egész játék, túlságosan egyformán tüzelsz a többiekkel :DDD Ez csakis a te hibád. :D

[ Szerkesztve ]

no brain, no problem

(#27175) Balika23hun válasza fogirobi (#27169) üzenetére


Balika23hun
aktív tag

Katasztrófa ez a halál effekt, sokkal nehezebben tudok reagálni ha lőnek csak szimplán összecsuklok.
Vicc ez a patch, remélem visszavonják mert így tuti nem fogok infantry-zni.
Egy másik hiba ami előjött most hogy amikor felélesztett a medic ott maradt a csík a hud meg eltűnt és úgy mentem tovább.

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

(#27176) ingalls


ingalls
senior tag

Újrahúztam a win-t és felraktam az origint, majd arra a mappára irányítottam, ahol a BF4 és a BF3 is van. Majd rámentem a BF4 letöltésére, kb 1 perc alatt megtalálta és már mehetett is a játék. A 3-at viszont nem találja, amikor rámegyek, hogy telepítés, tényleg el kezdi húzni.
Tapasztaltatok már ilyet? Hogy úszhatnám meg, hogy újra le kelljen tölteni a 3 30 gigáját?

kösz a segítséget!

(#27177) FollowTheORI válasza ingalls (#27176) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Biztos hogy le is tölti és nem csak úgy írja ki, de közben a lemezen ellenőrzi csak a fájlokat?
Mert én úgy emlékszem, csak annyi történik... csak úgy tesz mintha letöltené, de elvileg gyorsabban lemegy. :)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#27178) Mr.White


Mr.White
senior tag

hallom jó az új patch. :D

(#27179) fogirobi


fogirobi
senior tag

Remek, ki is fagytam!
Ez az ez kell a népnek, kib*szott halál effekt, a fagyással meg sz*pjunk tovább! :R

(#27174) Zolee11: Nem az én hibám, olvass vissza és rájössz, ez globális probléma, nem csak nálam van ez!
Mellesleg 20 óra játék után, én nem mondanék ilyet, még nem tapasztaltál eleget! Úgy meg főleg nem jelentkezik ez a gond ha állandóan lelövik az embert! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#27180) Xaels válasza Balika23hun (#27175) üzenetére


Xaels
félisten

Halál effekt esetén mire akarsz reagálni? Ha már meghaltál nincs mire...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#27181) gali777 válasza Zolee11 (#27174) üzenetére


gali777
őstag

China rising már 2 hete megy a premiumosoknak, 4 pálya van benne meg assignmentek, új gadgetek stb.

Szerverkeresőbe is ott vannak a pályák alatt külön a china rising-os mapok.

[ Szerkesztve ]

(#27182) Kami11


Kami11
őstag

Jó az új patch, most már az újraélesztést elfogadó/megtagadó "csík" is ott marad a képernyőn az újraélesztés után! :(((
Bravó DICE, hogy ba****tok meg an***okat!

A cukrász a selejtet habbal takarja be, a kőműves habarccsal, az orvos meg földdel.

(#27183) Balika23hun válasza Xaels (#27180) üzenetére


Balika23hun
aktív tag

Ki mondta hogy halál után akarok reagálni bármire is, lőnek rám de nem érzem mindig hogy hitelnének csak szimplán összecsuklok ezzel az új halál effekttel.

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

(#27184) Xaels válasza Balika23hun (#27183) üzenetére


Xaels
félisten

Olvasd el mit írtál és rájössz...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#27185) fogirobi válasza Xaels (#27184) üzenetére


fogirobi
senior tag

Normálisan, érthetően írta, te nem érted! Amúgy meg ha rosszul írta volna, akkor is rá lehet jönni mire gondolt, nem kell kötekedni! Értelmezd kicsit a kommentet!

[ Szerkesztve ]

(#27186) Zolee11 válasza fogirobi (#27179) üzenetére


Zolee11
senior tag

Látom, nem érted a viccet. Mint írtam, már én is találkoztam ezzel, ezzel a kőkemény 20 órás játékkal is.
Mellesleg valóban elég sokszor kilőnek, mivel nekem nincs időm éjjel-nappal játszani, és még nem is csalok, mint egyes henterbajnokok, így 0,5 körül mozog a KD arányom.

#27181 gali777:
Értem, így már világos, tehát a CNR eleve 4 pályát tartalmaz, én nem néztem meg, korábbi BF-ekkel sem játszottam, se KoD :) multiban, így nincs tapasztalatom a multis felépítésekkel.
Köszi az infót! :K

no brain, no problem

(#27187) Ybron


Ybron
senior tag

Én nem tudom milyen "haláleffektről" beszéltek ,de nekem nem tűnt fel, pedig most toltam le egy 1600 ticketes flood zone-t.

(#27188) Def26


Def26
félisten

MX4 -hez hasonló kiváló fegyvert tudtok még mondani?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#27189) fogirobi


fogirobi
senior tag

Mindig egy élmény patch után felmenni játszani! :DDD




(#27190) Gyula84 válasza fogirobi (#27169) üzenetére


Gyula84
veterán

Már elnézést de ha meg vagy halva nem mindegy mi van ? :D

(#27189) fogirobi
nekem ilyen volt patch előtt is :D

[ Szerkesztve ]

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#27191) zack


zack
nagyúr

Patch óta megint 0.5 k/d lövök. Egyszerűen hihetetlen. Megint u.a. mint korábban. Nem tudok ölni. És most már HC-n se nagyon akarja beadni.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#27192) BlessedElroy


BlessedElroy
senior tag

Ez most komoly, hogy nem enged játszani csak ha lefrissítem a 331.....drivert??? Ez mi a tököm... :W

Origin: BlessedElroy

(#27193) Svájcinéger válasza Def26 (#27188) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

ACE 21 szerintem marha jó.

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#27194) fogirobi válasza Gyula84 (#27190) üzenetére


fogirobi
senior tag

Nem érted a lényeget, bár nem is igazán lett leírva!
Tehát az van, hogy kapod a találatokat és mire reagálnál már kapod ezt a hülye effektet!
És a lényeg, hogy érződik egy kis lagg olyankor, meg hogy már el kezdi betölteni ezt az effektet még akkor amikor még simán van néhány HP-d. Magyarul amikor még reagálhatnál néhány HP-val, akkor kapsz egy kis laggot (vagyis sztem olyankor tölti be) és már jön is az effekt! Érezhető, hogy sokkal hamarabb megfekszel így, ahelyett, hogy reagálhatnál...
Az a baj, hogy ezt így nem lehet leírni! Menj fel egy TDM-re és teszteld le, majd meglátod! Valami nagyon nem kóser!

[ Szerkesztve ]

(#27195) Gyula84 válasza fogirobi (#27194) üzenetére


Gyula84
veterán

Én ezt nem vettem észre

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#27196) fogirobi válasza Gyula84 (#27195) üzenetére


fogirobi
senior tag

Akkor biztos csak hallucinálok! :DDD

(#27197) Gyula84 válasza fogirobi (#27196) üzenetére


Gyula84
veterán

akkor kapom az animációt mikor már meghaltam

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#27198) eugabesz


eugabesz
őstag

Configuration mismatch on the web server, come back later. (1)
Ezt a hibaüzit kapjátok,még nem frissült a szerver...keressetek másikat.(R16 serverpach)

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#27199) front3r


front3r
őstag

Na egy ilyen TANK-ben jó lenne játszani! :D
Marha jó lett szerintem, olyan mintha full komolyan vennék az egészet.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#27200) Balika23hun válasza Gyula84 (#27197) üzenetére


Balika23hun
aktív tag

Ahogy fogirobi is írta nehéz megfogalmazni de olyan mintha még azelőtt beadná az összecsuklós halál animációt mielőtt valóban 0 lenne a hp-d.Így mintha kevesebb időd lenne mondjuk célra tartani a fegyvert és lőni.A patch előtt nekem főleg akkor jött elő ez a halál effekt amikor az ACE 52 CQB-vel lőttek le most viszont egyfolytába.

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.