Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28802) HRC95 válasza devilinsid3 (#28797) üzenetére


HRC95
tag

Mocskos egy dolog tudom és azt is hogy rossz az egész de, hogy egy fél nap alatt kb 2-3 óra játék idővel -37 skillt csúsztam le az elég idegfeszítő, főleg, hogy a szeróknál 10 ből 8 nem mutatja az állást és ha véletlen bemész egy olyan szeróra ahol pont kör vége van és erre ad -15 skillt na az már mindennek a teteje :(((

gali777 mert bf3-ban nem volt 3x akkora számokkal az ember képébe tolva mint itt :W Na meg ott nem is volt csak a bl alján.

Gippo Na ez az mit szólnak majd a többiek ? :Y :F

MSI Z270 | i5 7600K | G.Skill Ripjaws 16GB | Rog Strix GTX 1080 TI

(#28803) akela91 válasza HRC95 (#28802) üzenetére


akela91
addikt

First wolrd problem... Jézusom, tényleg érdekel ki mit gondol egy a profilodban lévő számról? :U

(#28804) Foxmulder89 válasza akela91 (#28803) üzenetére


Foxmulder89
senior tag

E-peen..ha találsz egy nálad nagyobbal rendelkező példányt gyorsan ásd el magad teee inkubátorozott láma :D

[ Szerkesztve ]

A parasztvakítás fényereje ezek szerint nem állandó, a retina idővel hozzászokik az ingerhez és erősebb stimulust igényel. by Totalcar

(#28805) laposonly11 válasza csibe1 (#28794) üzenetére


laposonly11
senior tag

Gondolkodtam hogy reagálok a " komoly tudás anyagra" de amikor megláttam ezt a 3500+ bartont dual ATI3850 essel párosítva(egy gebe mögé 2 vonatot kötni?! :U ), az mindent elárult...de most komolyan ha ez a hardwered mit keresel itt a BF4 topicban?!

Ordo est anima rerum.

(#28806) @rglaaf válasza gali777 (#28799) üzenetére


@rglaaf
veterán

Tegnapi meccsen 1 kör után ezt kaptam a reportba Mad Skills (+17 Skill) ééérted +17 skill pont el is szálltam egyből:DD

PSN:BiZzare_0 ️

(#28807) LLD válasza devilinsid3 (#28801) üzenetére


LLD
aktív tag

Arra megy a majomcsapda!! :DDD Visszajöhettem a cserepadról!!Ja egy kérdésem lenne azoktól akik a jármű orientáltságot preferálják,hogy nektek se mutatja a tankba belülről a kis képen a ractive armort???
(#28799) gali777 : Há dehogy nem be tudom írni a cheatbe no hack skill öcsi skill!! :DDD

[ Szerkesztve ]

"A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott."

(#28808) HRC95 válasza akela91 (#28803) üzenetére


HRC95
tag

Természetesen nem különösebben érdekel és nem pár számtól lesz valaki jó, de ez most nagyon felbosszantott ami a mai napon ment...eddig ;]

MSI Z270 | i5 7600K | G.Skill Ripjaws 16GB | Rog Strix GTX 1080 TI

(#28809) laposonly11 válasza HRC95 (#28795) üzenetére


laposonly11
senior tag

Háát basszus látod még egy ilyen gyenge meccs és elfog hagyni az asszony/barátnő/anyád ha ezt meglátja!
Tudtommal ebben a játékban az XP-ért kapod a cuccokat, akkor miért nem szarod le a K/D skill dolgokat amik semmire sem jók!?!

Ordo est anima rerum.

(#28810) Olympos válasza laposonly11 (#28798) üzenetére


Olympos
aktív tag

Ahogy írásodból olvasom, Te sokat vonatozol.
Gondolom rohadt unalmas 8 órát vonatozni, de nem hiszem, hogy alatta Hardcore Multiplayer játékokkal tudsz játszani, mert ahhoz egyik mobilszolgáltató internet lefedettsége, sem pedig a kényelmi körülmények nem alkalmasak.
Így, ahogy írod marad a FullHD filmnézés a vonatozásra.

Szóval összegezve:
- Filmnézéshez nem kell Gamer laptop.
- PC / Laptop cserével nem fogsz havi 10K HUF-ot spórolni.
- A Gamer laptoppal egyenértékű PC-vel 100K-n felül spóroltál volna.
- A spórolásból kijött volna egy jó kis Tablet, amely tökéletes filmézésre a vonton.
- Ha az ezek után megmaradt pénzedből egy kicsit többet költesz VGA-ra, akkor mindjárt FullHD Ultra lenne a beállítás 60+ FPS mellett és még mindig pozitívban vagy.
Ha a maradékot meg jobb hűtésre és házra költöd, akkor összességében kapsz egy komoly PC konfigot, amelynél nincs grafikai határ; csendes; szép....és még Tableted is van. :)

Mindezek ellenére akinek van pénze nyugodtan vegyen Gamer laptopot, mert nem veszett ötlet, csak olyan drága, hogy semmilyen spórolási szándék nem támasztja alá vásárlását.

Valljuk be, te sem azért vetted, hanem azért, mert "so cool".

(#28811) csibe1 válasza laposonly11 (#28805) üzenetére


csibe1
addikt

Reagálj nyugodtan, ez egy nyílt fórum. :K
Esetleg az adatlapomon szereplő hardverek miatt szeretnél kitiltani innen? :)
Már jópár éve nem az a konfig van. :)
Anno azért vettem meg a 3850-est, mert kétmagosra akartam váltani, és jó áron sikerült megvennem.
Aztán mégsem kétmagos lett, de a cuccokat meg nem írtam át.
A gamer laptop istenítést viszont hanyagolhatnád a reagálásban; nehogy oda lyukadjunk ki, hogy a laptopod leköröz grafikai teljesítményben pl. egy 3770k+r290x+8GB RAM asztali gépet. ;)
Azért ha már 15 évig asztali gépet építettél akkor tudhatnád, hogy lehetséges csendes gépet építeni.

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#28812) Foxmulder89 válasza csibe1 (#28811) üzenetére


Foxmulder89
senior tag

A media marktban biztos nem voltak hozzá megfelelő alkatrészek ;]
Na de javaslom, hogy hagyjuk ezt a témát, mégis csak BF fórum.
Kinek mennyi a skillje? :DDD

[ Szerkesztve ]

A parasztvakítás fényereje ezek szerint nem állandó, a retina idővel hozzászokik az ingerhez és erősebb stimulust igényel. by Totalcar

(#28813) Csabroncka válasza laposonly11 (#28769) üzenetére


Csabroncka
addikt

Vigyázz mert a túlzott reklám sem olyan fényes valójában!

Valóban lehet környezettudatosan élni, illetve tüntetni az atomerőművek ellen csak az a rideg valóság, hogy nélkülük villany leó.

Mosógép oké, hűtő oké, nekem még a porszívóm is elvileg öko.

PC terén nem egészen értek egyet! Szerintem ugyan azt a konfigurációt feltételezve csak mobil platformon semmivel sem fogyaszt kevesebbet egy laptop mint az asztali gép!

Alapvetően pedig a PC legéhesebb összetevője a VGA ezzel szerintem ki is lőttük hogy mi számít mi nem.
TV terén nem teljesen értek mindenkivel egyet, ugyanis átlagos felhasználás mellet egy LCD és plazma között évente a fogyasztás különbség nem éri el az 50 KW-ot.
Na most én ezért a pénzért inkább utóbbit nézem!

"éves szinten elveszti egy totál fejlesztés árát" tehát megközelítőleg 100 ezres nagyságrendről beszélünk: 2000KW, az átlag kis hazánkban 2300 körül mozog.

Szakemberek nagyjából 10~5%-os energiacsökkenést mondanak, ami reális és nyilván ugyan ennyi árban is!
Ettől függetlenül érdemes néhány dologra odafigyelni, de energiahatékonyság terén kár összehasonlítani egy mobil gépet és egy asztalit.

"in medias res"

(#28814) laposonly11 válasza Olympos (#28810) üzenetére


laposonly11
senior tag

"Filmnézéshez nem kell Gamer laptop."
- Eladtam a gamert(i7,2,3-3,3x4 gtx660m) csak nem figyelsz most egy gyengébbel nyomulok(i5Ux2, gt740m)
A tabletekre nem tudtok rávenni sem nem PC sem nem mobil telefon szóval egy fölösleges kacat ami még a zsebedben sem fér el marad a laptop/mobil párosítás!
"...összességében kapsz egy komoly PC konfigot, amelynél nincs grafikai határ; csendes; szép....és még Tableted is van. :)"
- Ja és majd te jössz nekem málhás szamárnak mert akkor te fogod cipelni a desktop konfigot a vonat-ig és vonatról le! :O
So cool
Akárhogy is számolok és nézegetem a kis millió tesztet 300+ig bezáróan jobban jövök ki laptoppal mint 180+ ért ugyanolyan PC vel amihez még kocsi is kellene, ami ma már filléres megoldás csak a benzint kéne lopni hozzá! :)

Ordo est anima rerum.

(#28815) Foxmulder89 válasza Csabroncka (#28813) üzenetére


Foxmulder89
senior tag

"átlagos felhasználás mellet egy LCD és plazma között évente a fogyasztás különbség nem éri el az 50 KW-ot."

Ejj, az előbb egy hatalmas LED tv-ről volt szó ami max 140 wattot eszik, ennyivel többet enne egy plazma, vagy az átlagos felhasználás évente ilyen mértékű agysejt pusztításban merül ki a barátok köztöt nézve? ;]

[ Szerkesztve ]

A parasztvakítás fényereje ezek szerint nem állandó, a retina idővel hozzászokik az ingerhez és erősebb stimulust igényel. by Totalcar

(#28816) laposonly11 válasza Csabroncka (#28813) üzenetére


laposonly11
senior tag

Nem csak a VGA alacsonyabb mobil szinten hanem a CPU-k is az asztali corei7 ek 100W felett bár az újak 85W esznek 3-4ghz teljesítménnyel míg a laposok 2,5-3,8 között tudják ezt mindössze 45W on.
A mai plazmáknak jó a fogyasztása jobbak képminőségben és 600hz sub frek is odatesz csak pl. multi fps játékot nem lehet TV-n tolni mert az input lag miatt olyan a késés hogy lelőnek mire észreveszed az ellenfélt, ahhoz sajnos marad a monitor!
Persze pl. excel/word mellé Paks gyilkos lenne a plazma, hacsak nem a háttér színét feketére változtatnád és a betűket fehérré! :))

[ Szerkesztve ]

Ordo est anima rerum.

(#28817) Olympos válasza laposonly11 (#28814) üzenetére


Olympos
aktív tag

tudom, hogy eladtad, nem az a lényeg, hanem a gamer laptop, mint "olyan".

- most már kíváncsi vagyok, hogy minek kell neked laptopból Gamer? játéktesztelő vagy fejlesztő vagy?
...mert eddig - már ne haragudj - semmi okát nem látom, hogy laptopból gamer kelljen neked, hacsak nem azért, mert 7 napból 2 napot otthon töltesz és akkor is szeretnél játszani, a maradék 5 napban meg tanulsz vagy dolgozol vhol.....

csak szeretnék rájönni, hogy a "300+ és 180+" - ahogy írod - közötti 120 000 HUF különbség elvesztése Neked milyen indokkal éri meg.

(#28818) Laraxior válasza HRC95 (#28795) üzenetére


Laraxior
titán

Sokat halsz. Sok kill kevés halál-> sok skill.

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled with Philips hue

(#28819) Xaels válasza Laraxior (#28818) üzenetére


Xaels
félisten

Nem... De amúgy BLOG fórumban rá kell keresni van leírás mi alapján számolja a Skill-t

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#28820) Laraxior válasza Xaels (#28819) üzenetére


Laraxior
titán

Dehogynem. Nem kell engedni hogy low lvl soldierek oljenek meg.
De a lényeg:
Jarmuvezes: high skill :D
BF3ban volt 1200es skillem is.

Itt meg nem mindig megyek járművel azért allt meg olyan 300 körül.

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled with Philips hue

(#28821) DonThomasino


DonThomasino
veterán

Tudja valaki single be hogy lehet mentést helyreállítani?
Sajnos kitörlődött. :F

" I'm going to make him an offer he can't refuse."

(#28822) LamaCube válasza Laraxior (#28820) üzenetére


LamaCube
addikt

Persze, mert abban a konzervdobozban le vagytok védve. ;] Persze a gyalogosoknak meg egy szakadt zubbony jut és nem védi őket semmi, jó lenne legalább egy kevlar mellény ;)
Még mielőtt valaki fröcsögne, irónia volt. :U

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#28823) Neoteric válasza Laraxior (#28820) üzenetére


Neoteric
addikt

0/0-s stattal szerverbeindításkor pl napi szinten megkapom a -30 skillt.

PSN: ne0teric_sAN

(#28824) gali777


gali777
őstag

Megnéztem már, hogy mennyi a skillem itt, meg a 3-ban, ha már erről megy a téma. Itt 370, a 3-ban meg 989, úgyhogy gondolom nem ugyanazon elven számolja :DDD

[ Szerkesztve ]

(#28825) Gyula84 válasza HRC95 (#28808) üzenetére


Gyula84
veterán

tegnap toltam egy pár kört tdm et bf3 ban -100skill biztos leesett, majd egy kört csak jettel és vissza ment 200skill :D enemyben volt egy gyerek akinek majdnem 1000volt a skillje csak jetezett de ő nem is tudott leszedni :DDD

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#28826) pendre54


pendre54
addikt

Üdv!
A mai nap 95 éves korában elhunyt Mihail Kalasnyikov, az AK-47-es szülőatyja. Volt szerencsém a 832 napos katonai szolgálatom alatt összesen 4 db AMD-65 mintájú géppisztolyt nyüstölnöm, amit az AK-47-es mintájára a FÉG gyártott anno. Faszántos kis cucc volt kihajtható válltámlával, 30 db-os tárral, csőszájfékkel, hogy a szórás kisebb legyen.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#28827) }{3@Đ$}{0ot


}{3@Đ$}{0ot
addikt

:( :(

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

(#28828) Scholes9 válasza pendre54 (#28826) üzenetére


Scholes9
nagyúr

:R

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#28829) laposonly11 válasza Gyula84 (#28825) üzenetére


laposonly11
senior tag

Igen ezt könnyen fel lehet pumpálni, felmész jettel a stratoszférába és csak néha néha merészkedsz lejjebb ha biztos a célpontod ezt megcsinálod néhány napig és csak nézel hogy 700-800 skilled van!
Ennek a játéknak a matematikáját kár firtatni. Ennyi erővel én is reklamálhatnék mert belereptettem a szállítót az attack helibe, amitől az felfordult a levegőben és a földnek csapódott, pilótástúl gunnerestűl! Bezzeg ezt a kreatív megmozdulást semmi sem díjazta! :D

[ Szerkesztve ]

Ordo est anima rerum.

(#28830) HRC95 válasza Laraxior (#28818) üzenetére


HRC95
tag

Igaza lesz Larának :) Ezt a kört most toltam igaz, hogy a csapat társaimnak annyi esze sem volt mint egy hanyatlökött hintalónak de sebaj :C

MSI Z270 | i5 7600K | G.Skill Ripjaws 16GB | Rog Strix GTX 1080 TI

(#28831) pendre54 válasza pendre54 (#28826) üzenetére


pendre54
addikt

Ráadásul, még meg is találtam a fegyverekre vonatkozólag a Magyar Néphadsereg papiros alapú Battlelogját, amit mi csak nemes egyszerűséggel katonakönyvnek hívtunk. Baloldalt szépen fel vannak sorolva sorszám szerint a cuccok. Amúgy ezeket a fegyverszámokat jobban kellett tudnunk, mint anyánk nevét.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#28832) Gyula84 válasza laposonly11 (#28829) üzenetére


Gyula84
veterán

én voltam a bázisukon is nem csak magasban :F

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#28833) eugabesz válasza pendre54 (#28831) üzenetére


eugabesz
őstag

Volt alkalmam cipelni 1.5 éven át az AK-47-est...csak annyit tudok róla,hogy a 7-ik óra vége felé már baromi nehéz volt...

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#28834) pendre54 válasza eugabesz (#28833) üzenetére


pendre54
addikt

Akkor Te a határőrségnél lehettél, mert tudomásom szerint az AK-47-es ott volt csak rendszeresítve, persze lehet, hogy tévedek. De az biztos, hogy nehezebb volt, mint az AMD-65-ös, ami ugye eleve desszant fegyvernek készült.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#28835) Csaber válasza laposonly11 (#28787) üzenetére


Csaber
senior tag

Reálisan számoltam mert , attól hogy egy 550 w-os táp van a gépbe nem azt jelenti hogy , annyit fogyaszt , egy csúcsközeli vga+proci 2 HDD nem agyontuningolva simán elvan egy normális 450 W-os tápegységgel is ...(az enyém is elvan van i52500k+NV 670+8GB ram +2 HDD+1 DVD) ....

pendre54: az AMD 65/x-ből több típus volt de az AK ~ 0.5 KG-val nehezebb volt ha jól emlékszem az AK 3.8 Kg volt

[ Szerkesztve ]

(#28836) Gyula84 válasza pendre54 (#28834) üzenetére


Gyula84
veterán

nekem már csak ak 63d jutott :(

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#28837) mobal


mobal
MODERÁTOR

Szeretnélek megkérni titeket arra, hogy a továbbiakban az elmúlt időszakban történt folyamatos offolást és egyéb ide nem illő témákat hagyjátok el. A továbbiakban a beszélgetés érdemben a "Battlefield 4" c. játékról és hozzá kapcsolódó dolgokról szóljon.

mobal,

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#28839) eugabesz


eugabesz
őstag

Lerohadnátok már erről a laptop témáról...k..va uncsi...ráadásul úgy,hogy ott egy admin figyelmeztetés a hsz.-ed felett...

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#28840) M@rdel


M@rdel
őstag

Megmondaná valaki, hogy mi az a sprint >> amit játék közben dob fel?
A fild upgrades-nél ki van választva a shadow, és választható mind az öt.

(#28841) laposonly11 válasza M@rdel (#28840) üzenetére


laposonly11
senior tag

A sprint a gyors futás akar lenni!

Ordo est anima rerum.

(#28842) eugabesz válasza M@rdel (#28840) üzenetére


eugabesz
őstag

Ha nem haltok a squadban,fejlődik,s akkor jön még hozzá a képességekhez pluszban,ha be van neked téve,ha nincs...

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#28843) M@rdel válasza laposonly11 (#28841) üzenetére


M@rdel
őstag

(#28842) eugabesz Kösz! Valami hasonlóra gondoltam én is!

Ennyire nem rossz az angolom! :)
Gondolok itt olyanra, hogy a squad-nál ilyenkor mindenki gyorsan tud futni!? :F

[ Szerkesztve ]

(#28844) laposonly11 válasza M@rdel (#28843) üzenetére


laposonly11
senior tag

Ez jó kérdés hogy kire van hatással a perk? Kismillió angol oldal foglalkozik ezzel ha érdekelnek a részletek...de szerintem hagyd a fenébe, mert úgy is csak az számít ki kapja elő hamarabb a fegyót! :D

[ Szerkesztve ]

Ordo est anima rerum.

(#28845) Enton válasza M@rdel (#28843) üzenetére


Enton
addikt

Squaddal közösen gyűjtitek öléssel/zászlófoglalással/squadorder-commander order követéssel, mindennel ami pontot ad.
Amíg egy valaki él a squad-ból addig az meg is marad és gyarapszik a 4 szintjén.
De mindenki magának állítja be kaszhoz rendelve az öt fajtából.
Pl medic meg engineer-nek vannak jó field upgrade-jei gyors gyógyítás/revive/javítás vagy deffensive minden kasztnál van akkor tudsz gyorsabban futni SPRINT(+10%) jobban állod a golyókat(+10%).

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#28846) wolf13 válasza pendre54 (#28834) üzenetére


wolf13
őstag

En nem határvadász voltam es nekünk is AK volt.

(#28850) H.Ezredes


H.Ezredes
őstag

Sräcok az Origin nevem hol tudom megvältoztatni ?

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.