Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27501) TTomax válasza fogirobi (#27500) üzenetére


TTomax
nagyúr

Ne haragudj,de neked értelmezési problémáid vannak,ebben a mondatban szó sincs édasanyád szidásáról.Azt irta,hogy "szégyen,hogy anyukád nem tanitott meg rendesen beszélni".... Ezt általában szokták használni az emberek,teljesen elfogadott nap mint nap hallani bárhol ,függetlenül a családi dolgoktól még senki sem érezte ezt sértésnek... :U

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#27502) Bjørgersson válasza fogirobi (#27500) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Igen, olvastam mit írt, de még mindig nem értem miért kell ezen ennyit forogni, nem az anyádba küldött el. Pont, hogy te forgatod ki az egészet.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#27503) eugabesz válasza fogirobi (#27500) üzenetére


eugabesz
őstag

Alapvető tévedésben vagy a csalókkal kapcsolatban...szerinted a két csaló.-szűrőnek nevezett program az igazán csalók hány %-át szűri meg??
Szerinted mekkora lehet ez a szám,a több milliós játékos létszámból??
Kérlek erre válaszolj,hogy tisztán lássunk veled kapcsolatban...aztán majd beszélgetünk....

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#27504) kriszpontaz válasza raggg (#27478) üzenetére


kriszpontaz
veterán

WTF? Ilyet még nem is láttam. :Y

(#27505) prokxy válasza fogirobi (#27500) üzenetére


prokxy
veterán

Nem unjátok még? Menjetek már szobára vagy priviben szórakozzatok, mert senkit nem érdekel a szájkarate!

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#27506) spanglee001 válasza prokxy (#27505) üzenetére


spanglee001
addikt

De engem érdekel, azért járok ide mert bezárták a Maunika shówt :DD

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#27507) Bjørgersson válasza prokxy (#27505) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Van baj?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#27508) TTomax válasza spanglee001 (#27506) üzenetére


TTomax
nagyúr

:DDD :))

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#27509) fogirobi válasza TTomax (#27501) üzenetére


fogirobi
senior tag

És az kinek is szégyen a mondatod szerint?

(#27503) eugabesz: Tisztában vagyok vele, hogy semmit nem ér, és azzal is tisztában vagyok, mint már írtam, hogy vannak csalók! De közel se annyi mint ahogy zack írja! Mert állítása szerint egy serveren nem egy, hanem több csalóval is találkozik, 1 azon mapon! És ezt 2 naponta beírja ide a fórumra! Azért ez még mindíg nem a COD, ott azért volt ilyenekre példa! De ezek szerint én vagyok teljesen hülye és elfogult, de én ha 5 óra játék alatt találkozok 1 olyan emberrel akire azt mondom, hogy csíter, akkor sokat mondtam!
De ha szerintetek tényleg ennyi csaló rohangál a servereken, hogy 1 serverre jut több is, akkor áldásom rátok! :D

(#27510) prokxy válasza Bjørgersson (#27507) üzenetére


prokxy
veterán

He? Neked biztos, nekem nem :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#27511) TTomax válasza fogirobi (#27509) üzenetére


TTomax
nagyúr

Neked

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#27512) raggg válasza kriszpontaz (#27504) üzenetére


raggg
senior tag

Mert hangtechnikai bótba lehet venni, nem gémerbótba. :-)

ragklaatPS

(#27513) lofagi


lofagi
addikt

L0f4gi : NECROMANCER

Ez mekkora title! :D

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#27514) eugabesz válasza fogirobi (#27509) üzenetére


eugabesz
őstag

Na látod...ez az amiben alapjában tévedsz...igazándiból Zack áll közelebb az igazsághoz,lehet aprócska túlzás amit ír,de szerintem a macro is csalás,bármivel is magyarázzuk!!Az állításod akkor ennek fényében már meg is dőlt...mert bizony macroz-nak,nagyon sokan.Meg sajnos csalnak is.Csak nézz rá egy szerver chatjére,mikor kiadnak egy frissítést a pb-hez,mennyi ember bukik a nyilván való csalásukkal,amit még a pb is ki tud szűrni...5 percenként dob ki embert globálisan,akkor mennyi maradhat,akinek pl. "normális" fizetős cheat-je van??És amit még nem vesz észre a pb,mert valamiért nem játszik éppen.

Az,hogy Te speciel nem találkozol vele,az csak pár dologtól függ.
Nem arra figyelsz éppen,a másik hogyan játszik.
Nem akadsz össze vele a játékban.
Már rég kidobta egy admin,mert észrevette a nyilvánvaló csalást.
Normál módon lőtt le,mert éppen kikapcsolta.

[ Szerkesztve ]

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#27515) Svájcinéger válasza prokxy (#27505) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Javaslom, hogy döntsék el sör-virsliben bár egy jó kis ketrecharcot is megnéznék. :D

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#27516) eugabesz válasza Svájcinéger (#27515) üzenetére


eugabesz
őstag

Fogadni is lehet...mert akkor jövök!! ;] :DDD

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#27517) M@rdel


M@rdel
őstag

Van itt valaki, aki amd kártyához kapott kóddal játszik és lejött neki a China Rising ?

Az újraindítgatáson, frissítés keresésén már túl vagyok.

(#27518) Xaels válasza M@rdel (#27517) üzenetére


Xaels
félisten

Milyen kód volt? Limited vagy Deluxe? Vagy csak sima?

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#27519) kriszpontaz válasza raggg (#27512) üzenetére


kriszpontaz
veterán

De kis gecó ma mindenki ;]. Gémerbót :DDD .

(#27520) fogirobi válasza eugabesz (#27514) üzenetére


fogirobi
senior tag

Ezzel te is elárultad magad, hogy melyik táborba tartozol, de inkább nem írom le, mert még a végén hasonlóságot találsz saját magadban és zackben...
Van macros is, van fizetős cheattel rendelkező player is, de akkor sincs az hogy 2 naponta találkozol ilyen emberekkel, ráadásul többel is egy azon mapon, egy azon serveren és ráadásul csak téged lőnek be! :C Ráadásul mindig! Hagyjuk már! :DDD

(#27521) ingalls


ingalls
senior tag

Csak játékon belül lehet megnézni, hogy mennyi és milyen xp-boostjaim vannak, vagy logon is látszik valahol?

(#27522) warmonger441


warmonger441
aktív tag

Ez most komoly? Macro battlefield 4ben? xD Na ne... ilyen no recoil fegyverekhez minek használnának macrót? xD Arról nem is beszélve hogy "driftelnek" is a fegyverek, nem fix a visszarúgás iránya.... xD Ehhez megint kell ez a videó: :DDD [link]

http://www.youtube.com/user/warmonger441 -------- https://www.twitch.tv/warmonger441

(#27523) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Az új patch óta valahogy fura a találat/halálozás.
Olyan mintha érzésre már rég meg kellett volna halnia az ellenfélnek, a csíkja is elfogy. de mintha még mindig kérné, hogy pumpáljam bele az ólmot. Valahogy nehezen halnak meg az emberkék.
Ezzel a nyomi MX4-gyel kezdhetnének már valamit, mert még mindig nagyon könnyen halok tőle (túl könnyen).

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#27524) Frozzy válasza Egonyolc (#27493) üzenetére


Frozzy
őstag

bf3 az van de nem premium.. úgy is járna ? :C

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#27525) prokxy válasza Svájcinéger (#27515) üzenetére


prokxy
veterán

Nem ketrecharcozom, mert akkor megint kapok felfüggesztettet! :D

Viccet félretéve, gyere ma este és adjunk a népnek! ;]

(#27526) Marcsel: nem olyan rosszak azok, de tény, nekem is jobban bejönnek az alap pályák.

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#27526) Marcsel


Marcsel
tag

ezek az új mapok katasztrofálisak :D :)) :)) :))

Csak a végén lesz vége

(#27527) M@rdel válasza Xaels (#27518) üzenetére


M@rdel
őstag

Jó kérdés! :) Nem tudom. Kerestem az amd oldalán, de nem találom.
Originben nem lehet megnézni? Bár már ezt is próbáltam.

(#27528) devilinsid3 válasza huby80 (#27401) üzenetére


devilinsid3
addikt

de le lehet, letörlöd és nem updateled le -.-" :W
szerinted akkor hogy tudnál játszani vele?
(bízom benne, hogy ezt viccesen próbáltad kérdezni)

#27410) VAN der BOSS: nem, nem :)
egyértelmű, hogy csal mindenki :)

(#27460) fogirobi: egy idő után ha sokat játszol vele finomul a hallásod ilyen téren.. (és ez játékfüggetlen)

(#27482) warmonger441: itt vagyok, de nincs kedvem Zack minden 2. "csal mindenki" kommentjére reagálni meg azokra az esetleges badarságokra amit egyesek tudnak kérdezni :D

(#27485) eugabesz: majd ha megveszem már akkor veszek mellé egy szervert is és olyan admin leszek aki kibasz mindenkit aki nem tetszik neki, pont mint TE!

(#27486) Def26: de csak azért, mert ott nincsenek cheaterek

#27500) fogirobi: ez neked anyázás? pf, kérlek

#27505) prokxy: van aki szereti olvasni ;]

(#27529) kovy29: én nem, de már ami itt megy :D mindenki besértődik mindenen, mert kibaszott burokban nőtt fel, aztán mikor meg kikerül a nagyvilágba egy kósza anyázásra 3 napig siratja az egész város..

[ Szerkesztve ]

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#27529) Bjørgersson válasza M@rdel (#27527) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Aktiválás közben kellett volna figyelni mit is kapsz a kódért. Valahol egyébként Originben is meg lehet nézni szerintem.

(#27528) devilinsid3: Morci-e vagy?

[ Szerkesztve ]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#27530) M@rdel válasza Bjørgersson (#27529) üzenetére


M@rdel
őstag

Be kellett regisztrálni az amd-hez stb, mire odaértem már türelmetlen voltam. :D
Ebből prémium lesz. :(((

(#27531) Bjørgersson válasza M@rdel (#27530) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nem hinném egyébként, hogy egyből Premium Editiont adnának a videokártyához. Még egy R9 290X-hez is max Deluxe-ot adnak szerintem.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#27532) warmonger441 válasza devilinsid3 (#27528) üzenetére


warmonger441
aktív tag

wháááá :DDD már azt hittem elnyelt a föld xD :DDD Megértelek... szakadok a röhögéstől xD Még Hofin se nevettem annyit mint itt 1-2 hozzászóláson az elmúlt 3 napban :DD :DD :DD

http://www.youtube.com/user/warmonger441 -------- https://www.twitch.tv/warmonger441

(#27533) devilinsid3 válasza warmonger441 (#27532) üzenetére


devilinsid3
addikt

tudod van mikor az okos hülyéskedik, meg az amikor a hülye okoskodik ;)
csak sokan azt hiszik magukról, hogy hülyéskednek ;)

[ Szerkesztve ]

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#27534) eugabesz válasza devilinsid3 (#27528) üzenetére


eugabesz
őstag

Olyan hülye vagy mint ide Hanoi...nem akarlak feleségül kérni,tehát teljesen mind1 tetszel-e vagy sem,amúgy sem én akartalak csak kidobni tőlünk,sőt nem is én raktam vissza rád a ban-t.De ezt azt hiszem már tisztáztuk.Bérelj csak szervert,hajrá,majd én is bemegyek egy kicsit trollkodni,meg hívok egy pár IRAM?-ost,most úgy is van választék.

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#27535) M@rdel válasza Bjørgersson (#27531) üzenetére


M@rdel
őstag

Nem. :D
Nekem kell vennem! :K

[ Szerkesztve ]

(#27536) warmonger441 válasza devilinsid3 (#27533) üzenetére


warmonger441
aktív tag

Na hát igen. Csak ugye a bolond, nem tudja magáról hogy bolond :(

ÉN EGÉSZSÉGES VAGYOK :DDD :DDD :DDD :DDD

http://www.youtube.com/user/warmonger441 -------- https://www.twitch.tv/warmonger441

(#27537) S1M0N


S1M0N
senior tag

Na, mentem egy kört az új patch óta most először, Hainan Resort-on a C zászlónál lévő hotel leomlásakor szép kis fps drop lett (12 fps), eddig nem volt... :F :(((

(#27539) Gyula84 válasza lofagi (#27513) üzenetére


Gyula84
veterán

én is meglepődtem ezelőtt hogy ilyen is van :D

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#27540) errorcode06 válasza Bjørgersson (#27531) üzenetére


errorcode06
őstag

vga-k mellé asszem csak limitedet adnak, a többi ver sztem felesleges is lenne...

S1M0N: nekem meg eddig is volt, és peccs óta is ugyanúgy droppol ;]

[ Szerkesztve ]

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#27541) Terminator17


Terminator17
senior tag

üdv
hol tudom letölteni a csájná rájzinget? mert a pecset felrakta de a kieget nem.

Terminator17 felhasználónak nagyon sok pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Asus Z170-P // I5 6600K //16 gb Curcail 2133 Mhz // 980 GTX // Chieftec modular 750 W // Samsung 2x2 TB // Noctua NH-D14 // LG IPS277 // CM 924

(#27542) lofagi


lofagi
addikt

Nah, ilyet se kaptam még eddig! DEKIRÁLY!

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#27543) Terminator17 válasza lofagi (#27542) üzenetére


Terminator17
senior tag

ez csak sima driver hiba más driverral megoldható
amugy sikerült megtalálnom elvileg h hol kell letölteni :D csak marhára nem akar jönni ....

[ Szerkesztve ]

Terminator17 felhasználónak nagyon sok pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Asus Z170-P // I5 6600K //16 gb Curcail 2133 Mhz // 980 GTX // Chieftec modular 750 W // Samsung 2x2 TB // Noctua NH-D14 // LG IPS277 // CM 924

(#27544) eugabesz válasza devilinsid3 (#27538) üzenetére


eugabesz
őstag

Őszintén??...teszek a véleményedre.Addig amíg oda járó emberek elfogadnak annak,meg pláne.

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#27545) Foxmulder89 válasza Terminator17 (#27543) üzenetére


Foxmulder89
senior tag

Jah, ez egy sima driver hiba, amire még nincs javítás :N

A parasztvakítás fényereje ezek szerint nem állandó, a retina idővel hozzászokik az ingerhez és erősebb stimulust igényel. by Totalcar

(#27546) @rglaaf


@rglaaf
veterán

(#27547) ujlakany1993 válasza lofagi (#27542) üzenetére


ujlakany1993
aktív tag

Véletlen nem fut az xfire vagy más program?

(#27548) Mappa


Mappa
addikt

afterburner még mindig nem műxik trükközés nélkül?

nem kötelező megadni

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.