Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28902) csongi válasza laposonly11 (#28878) üzenetére


csongi
veterán

Tegnap nekemis lathatatlan ellenfelekkel kellett megkuzdenem. Ugy lott a semmi, mint allat.Igy nyugodtabb vagyok, hogy nem csak nalam fosozik. :) Kedves dice lehet hegeszteni rendesen az hibakat.

Mas: Tegnap felhivtam az ea callcentert. Elsore nem sikerult megerteni a sracnak mit szeretnek. De masodjara egy masik munkatars mar vagta mi a palya:)
Tehat: Akinek alap jateka van es hozza delux, annak csak kiegeszito felesleges dolgok jarnak. Pl 3db battlepack. Semmi extra. Es meg annyi hogy egyes lehetosegek hamarabb nyilnak meg. Nincs benne a CR dlc.
Az digital delux viszont tartalmazza a cr-t
Akinek ket kulcsa van, egy alap es egy delux, abbol nem lesz premium verzio.
Igy meg kell vasarolni a dlc-t kulon.

Valaki offolt hogy majd ha 10ezer alatt lesz a jatek.
Van 9k es ajandek cr dlc can vele.

Ugy latszik a jatek kijavitasa ar csokkentessel tortenik? :D

(#28904) csongi válasza soultrapp (#28888) üzenetére


csongi
veterán

Vedd ki a tuningot es cserelj hutot:)
Nekem 6100fx es gond nelkul megy. Felesleges ehhez huzni nem lesz erdemleges gyorsulas. A 8-as fx hez 970 lap nem eppen az igazi. Pont a feszultseg ellatas miatt.
De ha nem huzod akkor talan jo lesz. 8350 proci extrem 3 lap es csak szarozott droppolt kifagyott. A lap volt a keves. Cserelve lett azota hiba nincs.

(#28905) M3nyus


M3nyus
aktív tag

Nekem az új ~172 megás peccs után 5-10 percenként dobott ki a memória fogytára panaszkodva (memory leak). Win 8.1 8gb ram 2gb Vram. A következővel sikerült megoldanom, azóta egyszer sem csinálta:

Originbe a jobb klikk a játékra, játék tulajdonsága. X86 (32bit) re állít, majd telepítés könyvtárba a bf4_x86.exe win7 kompatibilitásban kell indítani, azóta "tökéletes", kopkopkop :)

Én vagyok M3nyus!

(#28906) laposonly11 válasza csongi (#28902) üzenetére


laposonly11
senior tag

Az a srác nagyon nem vághatta a témát nekem is csak az alap van meg még is két hét után letöltött a China Rising és tudtommal az összes kiegészítővel ez lesz hogy csak 2 héttel később kapom meg... :Y

Ordo est anima rerum.

(#28907) LLD válasza csongi (#28902) üzenetére


LLD
aktív tag

Ennek fényében nem is olyan biztos,hogy hibáról van szó. :N

[ Szerkesztve ]

"A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott."

(#28908) fornettisuti válasza soultrapp (#28871) üzenetére


fornettisuti
veterán

nektek mennyi fpsel megy ultrán 1920*1080ban?

90-100 fps /anti on

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#28909) SimonYana válasza fornettisuti (#28908) üzenetére


SimonYana
addikt

Nekem 780Ti van húzva és így 2560×1440-ban 70-90 körül mozog az FPS és természetesen Ultrán!

® SimonYana ®

(#28915) Olympos


Olympos
aktív tag

(#28916) laposonly11 válasza Olympos (#28915) üzenetére


laposonly11
senior tag

(Békás Bulldog Karajcsontot!)

Azt észrevettétek hogyha közvetlen földbecsapódáskor/előtte nyittok ernyőt, akkor van hogy átestek a talajon és zuhantok a semmibe?

Ordo est anima rerum.

(#28917) lofagi válasza LLD (#28907) üzenetére


lofagi
addikt

Ez igen, ez ám a nagy játékélmény...

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#28918) csongi válasza laposonly11 (#28906) üzenetére


csongi
veterán

Nézd meg hogy biztosan az alap van e meg! A DDE is csak egy kulcs!!
A DE viszont kettő. Alapjáték és hozzá egy Delux edition kulcs. Egy kicsit gubancos, de így működik :)
Nézd meg neked melyik van meg, vagy hívd fel őket és emil cím és kulcs alapján megnézik neked melyik is van valójában.

LLD: ..sszák meg. Erre mért van szükség? Költői kérdés. Ezért is küldöm riportra az összes gyanús játékost :) Tudom nem én vagyok a legjobb, de ha fejest adok és nem hal folyamatosan akkor gyanús a dolog.
Rendszeres és érdekes, fedezék mögött áll, pl homok zsák amit nem lehet átlőni, csak a feje van kint, találatot jelez 3*egymás után, és egy találatból leszed.

(#28919) Max_218 válasza Olympos (#28915) üzenetére


Max_218
tag

hol lehet ennyiért premiumot venni ? ,mert leírásban semmi sincs

(#28920) @rglaaf válasza SkyS1gn (#28914) üzenetére


@rglaaf
veterán

Akkor ezt a filmet tudnám ajánlani igy szent este napján:D

Max_218 Mexican pesoért szerinted hol ;]

[ Szerkesztve ]

PSN:BiZzare_0 ️

(#28921) laposonly11 válasza csongi (#28918) üzenetére


laposonly11
senior tag

Jó hogy rámszóltál kiderült hogy nekem a "Limited Edition" van meg ami a dobozról/ból nem derül ki csak a boltban nevezik így:
[link]
a doboz csak a felső narancssárga csíkkal különbözik az alaptól ahol apróbetűkkel villog hogy ehhez jár a Chájná Rájzing.

[ Szerkesztve ]

Ordo est anima rerum.

(#28922) laposonly11 válasza LLD (#28907) üzenetére


laposonly11
senior tag

Az ott más mert hack, itt én nem láttam senkit mert a vramomba nem töltötte be a karakterek textúráit!

Ordo est anima rerum.

(#28923) csibe1 válasza LLD (#28907) üzenetére


csibe1
addikt

Tuti nem.Ami hack volt a BF3-ban azt jó eséllyel átdolgozták a 4-re is.
A CoD sorozatnál is szinte ugyanazokat a cheateket lehet látni mindegyik résznél, a másodiktól kezdve.

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#28924) Algotis


Algotis
addikt

Kellemes karácsonyi ünnepeket kívánok minden kedves topiclakónak! :R

Androidos Outlookból küldve

(#28925) pilu85


pilu85
őstag

hali. beléptem énis a bf4 táborába. első benyomásaim. szóval csak pár tdm kört toltam, szokható a játék, talán nem annyira vészes az sarkon elfordulsz majd meghalsz a találatoktól anomália....szép a graf....a játék fegyver szerelős menüja jobb volt a 3 ban, ezt sose fogom megérteni hogy amik jó dolgok azt mért nem emelik át ide ami rossz azt hagyják ki...a 3 vhogy nagyon összenő az emberrel, ennek idő kell még ehhez. 5500ft épp reális volt érte. pilu85hun a nevem vegyen fel mindenki aki tud....kösy ja és az miylen low már hogy 1-2 szervert talál, mi lehet az oka???

[ Szerkesztve ]

"A jó hír: ha fel tudod ismerni egy illúzióról, hogy illúzió, akkor szertefoszlik. "Az illúzió felismerése annak végét is jelenti. Életben maradása attól függ, hogy összetéveszted-e a valósággal."

(#28926) bombibmw


bombibmw
veterán

Mindenkinek Kellemes,Boldog,bug,kilépés és fagyásmentes Karácsonyt kívánok! :D :R

(#28927) DieHard válasza pilu85 (#28925) üzenetére


DieHard
senior tag

Akkor nálad a hiba, mert nekem testreszabástól függően akármennyit.

(#28928) lowzor


lowzor
veterán

Hát ez jó...Soflam-el bemértek egy scout helit, rálőttem 5-öt az MBT-LAW-al, belecsapódtak a rakéták, de nem történt semmi és ugyanúgy ment tovább max életerővel, minha god mode-ban lett volna :C

[ Szerkesztve ]

(#28929) fogirobi válasza pilu85 (#28925) üzenetére


fogirobi
senior tag

Nálad van valami gubanc, mert nekem kismillió szervert talál mindig!
Egyébként szerintem a fegyver "szerelés menüje" sokkal jobb itt mint a 3-ban, majd meglátod te is, csak kicsit szokni kell!

Békés Boldog Karácsonyt Kívánok Mindenkinek!! Leginkább devil barátunknak! :DDD
Sajnálattal értesültem róla, hogy márciusig nem láthatjuk itt! :C Biztos ez is azért van, mert ő milyen rendes gyerek és milyen jól viselkedik! :) De remélem márciusig valaki végre megvásárolja neki a BF4-et! :))

[ Szerkesztve ]

(#28930) LLD


LLD
aktív tag

lofagi : Van akinek igen van akinek nem ez van,és ez ellen nem is akarnak csinálni semmit! :(
csongi: "..sszák meg. Erre mért van szükség?" Global statisztika Jökkerszen megelőzött finnből há nehogymá!! :DDD Én is sok embert reportoltam de nagyon kevés sikerrel! :O
laposonly11 : Igen a te problémádnál láttam a galibát de a csongi nem írta,hogy kidobta ezzel a hibával arra reagáltam!Nem mind bug ami fénylik!! :DD
csibe1 : Nem,hogy átdolgozták de még csiszoltak is rajta!! :DD Az összes multinál ezek vannak tudod bevált!És ameddig kereslet van addig kínálat is akad ráadásul szép számmal! :K

"A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott."

(#28931) Norb3rto válasza fogirobi (#28929) üzenetére


Norb3rto
senior tag

Itt volt már az ideje ;]

Mindenkinek

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#28932) Algotis válasza fogirobi (#28929) üzenetére


Algotis
addikt

Én azért Battlelogon még nekiállok szivatni:DDD

Amúgy az a furcsa, hogy nekem ha fent van a fegyón a laser sight akkor kevesebb az FPS-em, de ezt most halál komolyan :DDD

Androidos Outlookból küldve

(#28933) gali777 válasza fogirobi (#28929) üzenetére


gali777
őstag

Azért ahogy nézem a miért moderáltuk fórumot te is állandóan személyeskedsz... :U Csak te 12 órát kaptál azért amiért ő 2 hónapot... :D

(#28934) fogirobi válasza gali777 (#28933) üzenetére


fogirobi
senior tag

Olyan aranyos vagy, hogy állandóan bevéded! :D
Szerelmes vagy belé vagy mi? :DDD Hidd el, biztos megvolt az okuk, hogy ő 2 hónapot kapott én meg 12 órát! Erről nem én döntöttem, ezen kellene kicsit elgondolkozni!
Ha valami gondod van, akkor írjál privátban és megbeszéljük! Végre nincs itt devil, nem kell szemetelni!

[ Szerkesztve ]

(#28935) pendre54


pendre54
addikt

Üdv!
Szeretnék is minden harcostársnak Boldog,Békés Karácsonyt kívánni! Remélem azért, hogy lesz ma néhány működő szerver, amin egy-két kört le lehet nyomni.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#28936) gali777 válasza fogirobi (#28934) üzenetére


gali777
őstag

Linkelj már hsz-eket, hogy mikor védtem be... :U Nem tudom ki van rákattanva kettőnk közül...

(#28937) Olympos válasza pendre54 (#28935) üzenetére


Olympos
aktív tag

Nem, nem lesz!
Szeretet ünnepén nincs puffogás. :D

(#28938) M@rdel válasza LLD (#28907) üzenetére


M@rdel
őstag

Én meg azt hittem, hogy fáradt vagyok és öreg azért nem látom az enemy-t! :D
Éjjel a zavodon is volt ilyen, kapom a hiteket forgok, mint a kerge marha, a térképen látom, hogy ott van mellettem, ember meg sehol?!
Azt hittem bug! :F

Boldog, killekben gazdag karácsonyt mindenkinek! :DD

(#28939) lowzor válasza Olympos (#28937) üzenetére


lowzor
veterán

A szeretet ünnepén még a BF-ben sem ölsz? :D

(#28940) M@rdel válasza lowzor (#28939) üzenetére


M@rdel
őstag

Én úgy gondoltam öllök, de nem anyázok!
Mégis, csak karácsony van! :DDD

(#28941) HeZzZ válasza M@rdel (#28940) üzenetére


HeZzZ
senior tag

:DDD

[ Szerkesztve ]

powered by Tiger Lake & GA10x

(#28942) Zilko87


Zilko87
tag

A játékot megjelenés előtt megrendeltem, az alaplapom a beta 2. napján föladta, 2 hónap gariztatás, mire összeállt minden. Fórumot olvasgattam, nagyon elkeseritettetek!
Egy hete játszom kereken, napi 3-4 meccset, csak large conquest, 64fő!
Eddigi tapasztalatok:
-0 fagyás
-a grafika eszméletlen
-a pályák zöme tetszik
-ha megy a játék, akkor igazi BF hangulat, és élmény!
-a hangzás nekem nagyon bejön, jobban mint a 3ban, szigorúan füles vagy 5.1 alatt
-pár érdekes halál azért volt
-pár kisebb bug, általában killcamban(elkezd vibrálni a kép)
-ha origint indítom, és onnan játékok battlefiel4, akkor nekem ablakban nyitja meg, és sehogysem hajlandó kitenni fullra, viszont ha bf4 ikonról akkor minden ok!
Szóval nekem eddig jók a tapasztalataim, a játék nagyon tetszik, bízom benne, hogy másoknál is rendben lesz minden, és javítják a hibákat.
Boldog Karácsonyt! este game... :)

(#28943) Algotis


Algotis
addikt

Ezaz, végre egyszer játszanék egy nyugodt negyed órát, de neeeem, mindegyik szerónál Could not join szerver :R

[ Szerkesztve ]

Androidos Outlookból küldve

(#28944) isizakhi03


isizakhi03
tag

Üdvözlet !

Először is mindenkinek kellemes ünnepeket kívánok.

A kérdésem az lenne, hol tudnám most megvenni legolcsóbban a BF4-et?

Intel Haswel i5 Feel the Real Power !

(#28945) DieHard válasza isizakhi03 (#28944) üzenetére


DieHard
senior tag

Fél 2kor ez most érdekes lesz. Amugy alant linkeltek valahol egy Prohardveres olcsó kulcsos dolgot. A fizetést nem tudom.

(#28946) fogirobi válasza isizakhi03 (#28944) üzenetére


fogirobi
senior tag

Hardveraprón lenne érdemes szétnézni, ott mindig lehet találni olcsó kulcsokat

(#28947) Algotis


Algotis
addikt

Első végigjátszott köröm :DDD

Androidos Outlookból küldve

(#28948) LamaCube válasza Algotis (#28947) üzenetére


LamaCube
addikt

Látom ott se a zászlófoglalás volt az elsődleges feladat. ;)

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#28949) CptAdamica válasza Zilko87 (#28942) üzenetére


CptAdamica
veterán

Én most szereztem be egy 5.1-es hangfalszettet és tényleg élvezet így játszani. :)

Megyen!

(#28950) Algotis válasza LamaCube (#28948) üzenetére


Algotis
addikt

Hát kinéztem magamnak egy zászlót és azt támadtam/védtem, de végig :D
Egyébként tényleg nem arra játszottam :DDD

Androidos Outlookból küldve

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.