Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27451) bombibmw


bombibmw
veterán

Hááát...
... Guilin Peaks-en HD4000-el minden low-on 12-15FPS. :DDD
Meg kell várnom a VGA-t,mert így nem az igazi. :D

(#27452) zack válasza fogirobi (#27450) üzenetére


zack
nagyúr

Te nem szoktad hallani a melletted elsüvítő golyók hangját? :U Én igen. Kétlem, hogy minden egyes öléskor minden golyó talált. Mert ha ez ilyen egyszerű lenne, és nem 2m-ről, akkor az accuracy nem lenne szinte mindenkinél max 20-30%-os. :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#27453) DieHard válasza zack (#27452) üzenetére


DieHard
senior tag

Szerintetek a hangok miatt érdemes beruházni egy normálisabb hankártyára? Lehet hallani egetrengető különbséget?

(#27454) fogirobi válasza zack (#27452) üzenetére


fogirobi
senior tag

Te a nagy lövöldözés közepette hallod az elsüvítő golyók hangját? óóó hagyjál már ,annyira szar dumád van, már kajakra nem tudod magad mivel kivágni! Amikor te lősz, vagy melletted lőnek, vagy az ellen lő és kapod a találatokat te közbe még ki tudod szűrni az elsüvítő golyók hangját?
Honnan tudod pl hogy te headshotot kaptál, ezt magyarázd már el végre, mert erre még mindig nem kaptam választ és másból se állsz ki csak hogy neked headshotokat osztogatnak!

[ Szerkesztve ]

(#27455) kriszpontaz válasza DieHard (#27453) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Lehet. Nem is kevéssel jobb. Nálam Sound Blaster X-Fi van, de az alaplapihoz képest (ALC1150) mérföldekkel teltebb a hangzás! Pedig PCI-os. Egy ideig nélkülöznöm kellett, de nagy érvágás volt.

[ Szerkesztve ]

(#27456) DieHard válasza kriszpontaz (#27455) üzenetére


DieHard
senior tag

Nekem a Maxiumus V extremen van valami. Ezért kérdezem. Valaki konkrétan ilyen lappal, hangkarival?

(#27457) Ybron válasza fogirobi (#27454) üzenetére


Ybron
senior tag

Egyébkén kiírhatná hogy hol talált el mikor éppen meghaltam ugyan úgy mikor én nyírok ki valakit headshot-al.
Számomra ez fontos infó lenne.

[ Szerkesztve ]

(#27458) X Factor válasza fogirobi (#27454) üzenetére


X Factor
addikt

Te a nagy lövöldözés közepette hallod az elsüvítő golyók hangját?

Igen, én is, sőt azt is amikor becsapódik. Ráadásul ha mesterlövészpuskával lőnek az ember közvetlen közelébe, van még egy disorientation effekt is.

Amikor te lősz, vagy melletted lőnek, vagy az ellen lő és kapod a találatokat te közbe még ki tudod szűrni az elsüvítő golyók hangját?

Nem kell külön "szűrni", amikor az utcán sétálok akkoris hallom a kutya ugatást, a kocsikat, meg h. a busz zárja az ajtókat. ;]

Honnan tudod pl hogy te headshotot kaptál

Van egy csattanás a becsapódásnál, illetve a hp-m ált 70-80at csökken. (Bár ugye ez fegyver függő)

[ Szerkesztve ]

Make things work

(#27459) gali777 válasza Ybron (#27457) üzenetére


gali777
őstag

Meg valami jobban látható helyen külön kiírhatná az ölést. Tiszta szar a jelenlegi killfeed. Elveszik benne a kill. A sok biszembaszom (ránéztél egy enemyre +10 pont, arréb mentél egy métert + 10 pont stb stb :DDD ) pörög folyamatosan, és alig látni, ha öltem :D

(#27460) fogirobi válasza X Factor (#27458) üzenetére


fogirobi
senior tag

Hát akkor te is valami szuperember lehetsz!
És hirtelen biztos ránézel a hp kijelzőre is miközben lövitek egymást, hogy 70-80at csökkent! :DD
Azért bírom az ilyen megmagyarázásokat! :DDD
Nekem azt senki ne magyarázza be, hogy nagy lövöldözés közepette ezeket hallja, sőt még külön figyel is rá :D mert eret vágok magamon!

[ Szerkesztve ]

(#27461) raggg válasza DieHard (#27456) üzenetére


raggg
senior tag

A hangrendszerben nem csak a hangkártya lehet a szűk keresztmetszet. Érdemes lehet beruházni egy komolyabb kártyára, bár én inkább az olcsó E-MU kártyákat ajánlanám, semmiképpen sem az ultramarketinges "gamer" osztályt. Azt viszont nem érdemes elfelejteni, hogy ha a hangfalad, fülesed vagy éppen a kábelek gyengébb minőségűek, nem biztos, hogy érdemes cserélni.

ragklaatPS

(#27462) X Factor válasza fogirobi (#27460) üzenetére


X Factor
addikt

Ez inkább az a scenario, ha túl élem, de általában nem ;] És látom mennyi maradt, pedig 1 találatot nyaltam be.

Make things work

(#27463) ingalls


ingalls
senior tag

Ha bannolva vagyok egy bf3-as szerverről (ZH), azt viszem magammal a 4-be is (ZH)? A ban-t "suspicious gameplay" címen kaptam, mert kicsit kilógtam a rengeteg civil közül.

(#27464) Gyula84 válasza TTomax (#27430) üzenetére


Gyula84
veterán

nekem 30,9 :F

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#27465) pohár válasza Gyula84 (#27464) üzenetére


pohár
félisten

nekem is pont ennyi :K
azért érdekes, hogy a BF3 mappám meg 34,2-n áll :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#27466) TTomax válasza Gyula84 (#27464) üzenetére


TTomax
nagyúr

:F

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#27467) Zolee11 válasza fogirobi (#27460) üzenetére


Zolee11
senior tag

Nem kell figyelni rá. Abban igazad van, hogy nagy zúzásban ezek nagy része elveszik, de ha csendben osonsz akkor hallani ha rád lőnek távolról, a becsapódó golyókat mindenképp, a sniper lövedékeket pedig még nagy zúzás közben is hallani ha elsüvít melletted, vagy eltalál. :)
A sniperes headshot pedig nálam mindig 100%-os sebzés volt eddig, azaz egy találat és halott vagy. Azért egy idő után ezekre mind rá lehet jönni.

no brain, no problem

(#27468) kungzi


kungzi
veterán

indítanám a játékot, kiírja, hogy van új patch, rakjam fel, rá megyek, hogy folytatás és nem csinál semmit :DDD
mi a rák?

(#27469) kungzi válasza kungzi (#27468) üzenetére


kungzi
veterán

rámentem a játékon a frissítés keresése és sikerült megcsinálni :DDD

nekem jóval több fps-em lett ettől a "javítástól" :C

(#27470) laposonly11 válasza ingalls (#27463) üzenetére


laposonly11
senior tag

"suspicious gameplay" ???
Miért mit csináltál, machetével ölted halomra az ellent TDM pályán?! :D

Ordo est anima rerum.

(#27471) warmonger441


warmonger441
aktív tag

Hogy őszinte legyek, azt hittem hogy emelkedett valamit a prohardver battlefield fórumának a szintje, de ahogy kicsit olvasgattam... [link] :DDD

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/user/warmonger441 -------- https://www.twitch.tv/warmonger441

(#27472) Gyula84 válasza warmonger441 (#27471) üzenetére


Gyula84
veterán

ezzel a hsz.-sal te is csak lefelé viszed :U

(#27466) TTomax
Mennyi fájl?

[ Szerkesztve ]

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#27473) laposonly11 válasza DieHard (#27453) üzenetére


laposonly11
senior tag

Hát nem is kell feltétlenül másik hangkártya én pl. vettem egy 5.1 fülest(nem virtuális 5.1 !!!)
És ég és föld a különbség, mivel egyrészt eleve hallod merről oson feléd(egyedül háztetőn zavaró pl. helikopterről nem derül ki hogy milyen magasságban repül, persze ilyen 360x360 fokos 12.1(?) es hangzásrendszer még nincs) az ellenfél + még hangminőségben is rengeteget javult a dolog a stereohoz képest, nem beszélve a filmekről.

Ordo est anima rerum.

(#27474) zack válasza fogirobi (#27454) üzenetére


zack
nagyúr

Anyukád nem tanított meg rendesen beszélni? Szégyen.
Ezek után, lehet ezt a kérdést magaddal kell megvitatnod.
Illetve a többiek már megválaszolták helyettem. Úgy látszik, nem csak én hallom. Neked viszont lehet gond van a füleddel.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#27475) TTomax válasza Gyula84 (#27472) üzenetére


TTomax
nagyúr

Pont ezt akartam irni én is neki...

547 fájl,93mappa

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#27476) kriszpontaz válasza DieHard (#27456) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Az alaplapon lévő Realtek® ALC898 -tól csak jobb hangminőséget kapsz, de nem feltétlenül kell nagyon drága kártyában gondolkodnod.
A sima alapmodell SoundCore 3D elégséges. ~16K
Normális minőségű füles vagy hangfalszett sem árt hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#27477) Zolee11 válasza laposonly11 (#27470) üzenetére


Zolee11
senior tag

Abban az esetben egyértelműen meg lenne nevezve, hogy XY(machetés gyilkolászás) ok miatt ban.
Ez pedig ganyús, azaz erősen feltételezhető, hogy csalt a kolléga, "kilógott a civilek közül". :) Gondolom nem egy megmozdulása miatt kapta a ban-t.

no brain, no problem

(#27478) raggg válasza kriszpontaz (#27476) üzenetére


raggg
senior tag

Ha én is ajánlhatok egyet, E-MU 0404. :-)

ragklaatPS

(#27479) warmonger441 válasza Gyula84 (#27472) üzenetére


warmonger441
aktív tag

Van még lentebb? :Y :DDD

Am csak nekem laggolnak a szerók? (only in bf4. minden más játékban perfect)

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/user/warmonger441 -------- https://www.twitch.tv/warmonger441

(#27480) Gyula84 válasza TTomax (#27475) üzenetére


Gyula84
veterán

nekem 595 fájl és 93 mappa az update mappa neked mennyi?

(#27479) warmonger441
te lejjebb tudod vinni ;)

[ Szerkesztve ]

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#27481) tojaaji


tojaaji
aktív tag

Tudnátok linkelni olyan szerót ahol only Jet Superiority megy?

(#27482) warmonger441 válasza Gyula84 (#27480) üzenetére


warmonger441
aktív tag

Igyekszem ^^ ;] :P Devil merre van? ő a fórum igazi trollja :DDD olyan régen kötött már bele valamibe :(

http://www.youtube.com/user/warmonger441 -------- https://www.twitch.tv/warmonger441

(#27483) TTomax válasza Gyula84 (#27480) üzenetére


TTomax
nagyúr

5.23GB,159fájl,41mappa

Még a végén kiderül,hogy nincs két egyforma bf4... :D

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#27484) zack válasza TTomax (#27483) üzenetére


zack
nagyúr

Nekem kompletten 33,2 GB a játék.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#27485) eugabesz válasza warmonger441 (#27482) üzenetére


eugabesz
őstag

Lazsál a szemét...nincs még meg neki a játék... :DDD :K :U

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#27486) Def26 válasza warmonger441 (#27482) üzenetére


Def26
félisten

Konzolt vett, mert kiborult a játéktól. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#27487) gali777


gali777
őstag

Most próbáltam ki ezt a heli superiorityt :D Hát rohadt jó móka :D Jobb, mint a rendes air superiority :C

(#27488) warmonger441


warmonger441
aktív tag

Na ne szívassatok :Y Devil besokalt? :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD

http://www.youtube.com/user/warmonger441 -------- https://www.twitch.tv/warmonger441

(#27489) Gyula84 válasza TTomax (#27483) üzenetére


Gyula84
veterán

az megegyezik :D úgy néz ki személyre szabott a játék :D

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#27490) Egonyolc


Egonyolc
aktív tag

Most volt egy érdekes csetem az EA-vel Veteran Battelpack ügyben.
Megoldás még nincs viszont azt kérték, hogy akinek még nem jó az hozzon létre egy topict itt ilyen címmel "Veteran battlepack delay", így biztosan megkapja packet, ha egyszer oda jutank... :U

++?????++ Out of Cheese Error. Redo From Start. +++ Divide By Cucumber Error. Please Reinstall Universe And Reboot +++

(#27491) Frozzy válasza Egonyolc (#27490) üzenetére


Frozzy
őstag

és ez mire jó ez a veteran battlepack? meg kik kaphatják meg ? :C

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#27492) fogirobi válasza zack (#27474) üzenetére


fogirobi
senior tag

Nem én rinyálok 2 naponta, hogy tele van a játék csíterekkel... Érdekes mástól nem lehet ekkora sírást hallani! El kell fogadni, hogy vannak jobbak akik lelőnek, nem kell egyből csalózni senkit, csíterek is vannak, de közel se annyian mint ahogy azt te gondolod! A 15 éves unokaöcsém nem rinyál ennyit mint te 36 éves létedre... Nah ez a szégyen! Az anyámat meg ne merd még1szer a szádra venni, én sem tettem!
Jobb lenne inkább azon elgondolkozni, hogy mennyi baromságot hordasz itt össze a cheateres összeesküvéses elméletedről!
Most toltam egy Altai Range-t, kör végére 21 0- lett a statom, biztos akkor én is csalok! :C

(#27493) Egonyolc válasza Frozzy (#27491) üzenetére


Egonyolc
aktív tag

Ami engem érdekelne az a Dogtag, mert már a háromban is a bf2-sel meg a szörnyű kd-mel villogtam.
Ha jól tudom, BF3, vagy bc2 kell hozzá.

++?????++ Out of Cheese Error. Redo From Start. +++ Divide By Cucumber Error. Please Reinstall Universe And Reboot +++

(#27494) TTomax válasza fogirobi (#27492) üzenetére


TTomax
nagyúr

Azért kicsit kulturáltabban is leirhatnád a véleményed,rendkivul agressziv és alpári a stilusod! :U

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#27495) ujlakany1993


ujlakany1993
aktív tag

Látom újra elszabadulnak az indulatok :DD

(#27496) spanglee001


spanglee001
addikt

Minek sírni, attól nem lessz jobb, sok csaló van, és lesz is.
Aki ennyire védi őket annak oka van rá szerintem, bár egyéni véleményem.
Nekem is volt pár jó megmozdulásom, de mégse csalóztak le, pedig én is azt hittem hogy valami történt az accommal, hogy mindent beadot, 2v1 ből szemből én jöttem ki győztesen, ráfordulásból kilőttem a helipilótát.
Mert néha lehet szerencséje az embernek, de körröl körre, az adott pácienst megfigyelve rálehet jönni, hogy több mint szerencse.

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#27497) fogirobi válasza TTomax (#27494) üzenetére


fogirobi
senior tag

Ja ahha, az nem baj, hogy valaki, más anyját a szájára veszi teljesen jogtalanul, meg szégyenezik itt!
Én sem beszéltem így, szóval nyugalom!

[ Szerkesztve ]

(#27498) Bjørgersson válasza fogirobi (#27497) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Azért te sem panaszkodhatsz a sírás miatt. Nem szidta, csak annyit mondott, hogy "anyukád", mégis emiatt sírsz már negyed órája. :U

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#27499) Zolee11 válasza Frozzy (#27491) üzenetére


Zolee11
senior tag

Kapsz az EA-től egy karton ActivalMax Silver +50 -et. :DDD Vagy választhatsz Centrumot is. :D

no brain, no problem

(#27500) fogirobi válasza Bjørgersson (#27498) üzenetére


fogirobi
senior tag

Akkor ez mi?

"Anyukád nem tanított meg rendesen beszélni? Szégyen."

Ne forgassuk ki a dolgot! Én sem beszéltem így, neki se kéne! Anyámról meg annyit, hogy inkább jobb ha nem tudjátok mi van vele! Szóval nem kell letámadni, ő kezdte! Nem volt hozzá joga, hogy így beszéljen, de meg is van az ilyen emberről a véleményem, de azokról is akiknek ez teljesen természetes dolog!

Az meg, hogy teleszemeteli a fórumot napról napra a cheateres összeesküvésével, az meg már inkább kiégető, mint vicces!

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.