Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28151) laposonly11 válasza DokiBaxxi (#28148) üzenetére


laposonly11
senior tag

Általában a boltokban ki szokták venni és itt árulják 6000pénzért menny vissza reklamálni!

Ordo est anima rerum.

(#28152) lowzor válasza laposonly11 (#28142) üzenetére


lowzor
veterán

Azt a pilótafülke fénylést én sem tudom hogy képzelték :C Jelzi a térkép a másik gépet, de soha nem látom, mert fénylik összevissza :D A manőverezhetőség tényleg olyan, mint egy repülő konzervdobozban. Fél perc után kiugrok általában a jet-ekből, mert hányingerem lesz bennük...Tényleg elérték a fejlesztők a céljukat. Csak akkor minek tették bele a játékba? :F Más is gyűlölheti benne a jet-et, mert alig van olyan, hogy belespawn-olnak.
A másik dolog, ami még jó, hogy helibe, meg jet-be csak spawn-olni lehet (meg a többi járműbe is főleg). Nincs már olyan, mint a 3-ban, meg a többi BF-ben, hogy a Base-en beszállsz a járművekbe.

(#28149) DonThomasino:

Garaciajegyre teszik rá a kupont, vagy benne kéne lennie a dobozban. AMD-nél általában a dobozban szokott lenni. Ha nem kaptál, akkor átvertek.

[ Szerkesztve ]

(#28153) kisza25 válasza lowzor (#28152) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

de betudsz szállni a bázison és tudsz is oda spawnolni, de már nincs az a hülye sorban állás, mint 3-ban volt,
leszámítva a bombert, mert ott aztán szinte mindig sorállás van:D

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#28154) lowzor válasza kisza25 (#28153) üzenetére


lowzor
veterán

Nekem hiányzik az a sorban állás. Ha a base-en vársz rá, előbb spawn-ol bele Józsi, minthogy beletudnál ülni. A 3-ban voltak olyan mapok, ahol nem lehetett helibe spawn-olni, tankba meg egyáltalán nem.

(#28155) gali777 válasza Xaels (#28150) üzenetére


gali777
őstag

Nem tudom miért fáj amúgy az infnek, ha lelövik cq-n... főleg azoknak akik nem is engivel mennek? Amúgy az ilyen emberek mit várnak? Kapjanak tactical nuke-ot aztán írtsák két kézzel a járműveket infként? A superioritysre pedig... A 3-ban is szar volt, pedig ott jók voltak a járművek, itt meg beletették a leghasználhatatlanabb járműveket. Na most akkor...

[ Szerkesztve ]

(#28156) lowzor válasza gali777 (#28155) üzenetére


lowzor
veterán

Igen, ez érdekes. Pont az ilyen nyivákolások miatt lett leherélve az egész, mert egyeseknek fáj, ha lelövik őket. De akkor minek játszanak járműorientált játékkal? :F Vagy ők tényleg menjenek TDM-ezni...

(#28157) laposonly11


laposonly11
senior tag

Azt még mindig nem értem és BF3ban sem értettem hogyha tőlem 50méterre felrobban egy jármű akkor nálam miért van földrengés ellehetetlenítve a célzást!?!

Ordo est anima rerum.

(#28158) kisza25 válasza lowzor (#28154) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

nekem ez tetszik jobban :)
abban változott sokat a játék, hogy csak a csapatmunka működik, de én ismerősökkel tolom, így nekem ez még jó is, járművekkel nem lehet ész nélkül jönni menni, több taktika kell, 5-10 infre aki ráront tankkal/laval és közelharcol velük meg is érdemli...

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#28159) Algotis


Algotis
addikt

Miket rontott a mai update? :U

Androidos Outlookból küldve

(#28160) lowzor válasza kisza25 (#28158) üzenetére


lowzor
veterán

Az emberek többsége nem csapatmunkát tol, hanem az egyéni score-ja érdekli. Inf ellen sincs már sok esély a tankkal, mert minden kis hülye kapott gránát vetőket, meg rakéta vetőket.

(#28161) LamaCube válasza devilinsid3 (#28147) üzenetére


LamaCube
addikt

Honnan veszed, hogy medic-el megyek :F Cq-n engivel megyek mindig, gondoltam rájöttél abból, hogy írtam "kiszedtem 2 helit rpg-vel" de totál mindegy, rohadtul nem érdekel, hogy te mit hiszel, mert azon kívül, hogy itt okoskodsz úgy, hogy nincs meg a játék egyáltalán nem érdekel a véleményed. A sírásról meg annyit, hogy te sírsz folyamatosan a heli miatt, tehát a "sírós kis faszt" gondolom magadra értetted, ezért erre inkább nem is reagálok semmit... Kb. 10 hszt linkelhetnék, amiben leírtam, hogy rohadtul nem tankozom, mert vannak nálam 1000x jobbak és sokkal hasznosabbak a csapat számára, mint én lennék velük. Érdekes Lara és Kisza, akik nagyon jók a járművekben folyamatosan hozzák azt a szintet, mint bf3-ban. Más játékmódot kíván a bf4, mint a 3, de neked ezt hiába bizonygatom, mivel a bf4 még nincs meg. Persze, ha meglesz majd talán hiszek neked, de kb. annyival elintézem a véleményedet, mint ahogyan te. kb. le...rom :K
Légy szíves linkeld már be azokat a hsz-eim, amikben hülyeségeket írtam és nem válaszoltál. Ja tudom mindegyik az, ezért ne is vedd a fáradtságot a megkeresésre... Egyébként felesleges volt az előbbi hsz-re is reagálnod és szerintem erre se reagáljál, mert hamarabb megfogod unni te vagy egy modi, mint én. Értsd már meg. :K
9 évig codoztam és onnan jöttem át bf-re, majd ha visszaáll a cod a régi kerékvágásba /sose lesz az már/ akkor visszamegyek :K

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#28162) Xaels válasza gali777 (#28155) üzenetére


Xaels
félisten

Nem tudom hol olvastál olyat tőlem, hogy "fáj" ha belő a tank?!... Nem fáj, és nem is veszem fel, ha lelő viszont azt qvára nem szeretem amikor a feladattól teljesen függetlenül kolbászolnak ide-oda a pályán és csak arra mennek, hogy minél nagyobb KD-jük legyen... Én is szoktam tankozni, szoktam helizni is de azt úgy teszem, hogy a feladatból is kellően kivegyem a részem.

Lehet a "legsz@rabb" jármű, de mindenkinek azzal kell teljesítenie. :U Meg kell mutatni, hogy nem csak egyenesen tudunk magunk elé lőni, hanem tudunk olyan taktikákat manővereket amikkel a többiek fölé tudunk kerekedni.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#28163) Algotis válasza LamaCube (#28161) üzenetére


Algotis
addikt

Hagyd szegeny gyereket, nagyon okosnak hiszi magat + nagy a pofaja is, majd eszreveszi magat egyszer talan... ;)

Androidos Outlookból küldve

(#28164) gali777 válasza Xaels (#28162) üzenetére


gali777
őstag

Akkor nem superiorityztél egy percet sem :DDD Heatseeker party az egész, már 3-ban is erről szólt, semmi másról :)

(#28165) pendre54


pendre54
addikt

Üdv!
A tegnapi nap kimaradt a BF4, ma indítom, lejött valami javítás, majd az az alábbi üzenet fogad:

Ez mi ez? A CR már levan szedve, két napig símán futott, akkor ez most mi ? Végeztem egy telepítés javítást, aszerint minden naprakész.
Minden tippet, javaslatot köszönettel vennék.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#28166) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Ti is kb. úgy sírtok,mintha minden jármű használhatatlan lenne.
Egyedül a jet ami nagyon kaka lett, az attack heli használható, csak ugyebár ez fáj itt egyeseknek, hogy nem tudnak vele dominálni, mint a BF3-ban.
Szóval ez a nyivákolás nem csak a gyalogosokra érvényes. Ti is sírtok,mint a fürdős ku***k.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#28167) DokiBaxxi válasza DonThomasino (#28149) üzenetére


DokiBaxxi
őstag

Hát akkor nem tudom. Én Sapphire R9 270X BF4 editiont vettem, rajta volt a dobozon is, hogy BF4 edition, és benne volt egy lap is, hogy kösz, hogy AMD terméket vettél, hátoldalán meg ott volt a lekaparható kód és hogy hogy kell aktiválni

(#28151) laposonly11

Szerintem ezt nem nekem címezted :U :R

[ Szerkesztve ]

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#28168) devilinsid3 válasza LamaCube (#28161) üzenetére


devilinsid3
addikt

ennyit tudsz felhozni, hogy nincs meg a játék? jó.. menj is vissza CODozni, mert értelmes választ nem tudsz adni, hogy miért nem volt jó a 3 szintű járművezés..

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

(#28169) LamaCube válasza Algotis (#28163) üzenetére


LamaCube
addikt

Ugyanilyen vagyok én is, tehát nálam emberére talált, ezért írtam neki, hogy én nem unom meg ;]
Na viccet félretéve, legyek on is. :))

Eugabesz

Szavazhatnánk a kill camról is. Szerintem tutira többség lenne :K
Sajnos úgy látom a shanghai bekerül a mapok közé a szerveren, de hát ilyen ez a demokrácia :))

Devil

Már leírtam jó párszor, hogy nekem miért nem tetszett nem fogom megint leírni. Tudod a sok hülyeség között megtalálhatod. Keresgéld nyugodtan. Egyébként sose sírtam miattuk csak rohadtul nem voltak egálba másokkal szemben. Nem azt mondom, hogy most egál, mert kicsit átesett a ló túloldalára, de lehet érvényesülni velük, aki akarja megtanulja aki meg nem az nem.

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#28170) laposonly11 válasza gali777 (#28155) üzenetére


laposonly11
senior tag

Hehe tactical nuke: [link]

Ordo est anima rerum.

(#28171) @rglaaf


@rglaaf
veterán

Remélem rosszul értelmezem ezt a retard barmot... :W

https://twitter.com/Demize99/statuses/406334503150305280///

-toyed with the idea of a Handicap in BF4. Newb players get a damage reduction, which you lose forever when you improve. Like Golf.

PSN:BiZzare_0 ️

(#28172) mcwolf79 válasza devilinsid3 (#28168) üzenetére


mcwolf79
veterán

Annyiban igaza van, hogy folyton itt nyavajogsz, holott konkrét tapasztalatod nincs a játékkal, csak az amit videókról láttál,és amit a neten írkálnak mások.

(ha a bétát próbáltad az nem ér. Köze sincs a végleges produktumhoz.)

No offense :R

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#28173) laposonly11 válasza lowzor (#28160) üzenetére


laposonly11
senior tag

Hát ez az én is csak pislogtam amikor lav-al 3-4 lövés kellet egy emberkékbe hogy kifeküldjön HARDCORE-on! Ugyan ez ment amikor engem is telibe trafált kétszer én meg vígan rohangáltam tovább!

Ordo est anima rerum.

(#28174) Laraxior válasza laposonly11 (#28170) üzenetére


Laraxior
titán

:K A legjobb multiplayer volt. :C

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled with Philips hue

(#28175) eugabesz válasza LamaCube (#28169) üzenetére


eugabesz
őstag

Be sem kellett volna tenni a listába,mert tuti összeszarja magát a szerver...a killcam-ról csak annyit,már a csapatban le lettem szavazva,tehát egy ideig nem lesz...mint ahogyan a pálya listás igéretemet sem biztos,hogy be tudom tartani..én voltam naiv,azt hittem kell nekünk az ilyesmi...

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#28176) Algotis válasza @rglaaf (#28171) üzenetére


Algotis
addikt

Hagyjukmá' :W

Androidos Outlookból küldve

(#28177) laposonly11 válasza DokiBaxxi (#28167) üzenetére


laposonly11
senior tag

Akkor előbb szedd el az origin nevű programot és majd ott aktiváld a kódot a BF4 menüje alatt vagy valami hasonló!

Ordo est anima rerum.

(#28178) gali777 válasza @rglaaf (#28171) üzenetére


gali777
őstag

Mármint kevesebbet sebeznének vagy kevesebbet sebződnének? Nem mindegy :DDD Meg mi alapján lenne eldöntve ez az improve? Skill ponthoz k/d-hez, szinthez? Amúgy meg szerintem ez bullshit.

[ Szerkesztve ]

(#28179) laposonly11 válasza Laraxior (#28174) üzenetére


laposonly11
senior tag

Még mindig az főleg hogy most ingyenes, és ha még fizika is lett volna benne, urambocsá' fejlődés rendszer akkor a BF4 is bujkálhatna hiszen grafika terén még mindig lemarad a Crysis első részétől, persze az is tény hogy akkora gépigénye lenne mint atom.

[ Szerkesztve ]

Ordo est anima rerum.

(#28180) Ybron válasza LamaCube (#28169) üzenetére


Ybron
senior tag

Nesze neked demokrácia ;]

(#28181) pohár válasza eugabesz (#28175) üzenetére


pohár
félisten

obliteration attól még lehetne a CR mapokra...

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#28182) lowzor válasza laposonly11 (#28173) üzenetére


lowzor
veterán

Normal-on meg kell vagy 8 :D De szinte egy egész tárat bele kell küldeni, hogy dögöljön már meg.

(#28183) LamaCube válasza eugabesz (#28175) üzenetére


LamaCube
addikt

Ti szerótok ti mondjátok meg, hogy mi legyen. Ha nincs killcam, akkor nincs. :)
Most akkor lehet ezek a mapok se lesznek? Ez kérem már lassan diktatúra ;]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#28184) pendre54


pendre54
addikt

Az előző 28165-re senkinek sincs valami használható javallata.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#28185) mcwolf79 válasza lowzor (#28182) üzenetére


mcwolf79
veterán

Ha telibe kapod nem kell annyi.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#28186) @rglaaf válasza gali777 (#28178) üzenetére


@rglaaf
veterán

Nekem ez ugy jött le hogy a magasabb rangú player kevesebbet sebez mint az alacsonyabb rangú player, tudom hogy bullshit de mivan ha még se...

PSN:BiZzare_0 ️

(#28187) Foxmulder89 válasza @rglaaf (#28186) üzenetére


Foxmulder89
senior tag

:DDD

A parasztvakítás fényereje ezek szerint nem állandó, a retina idővel hozzászokik az ingerhez és erősebb stimulust igényel. by Totalcar

(#28188) Algotis válasza @rglaaf (#28186) üzenetére


Algotis
addikt

Nekem meg úgy, hogy az alacsonyabb rangú sebez többet, és egyre kevesebbet, amint fejlődik:D

Androidos Outlookból küldve

(#28189) DokiBaxxi válasza laposonly11 (#28177) üzenetére


DokiBaxxi
őstag

Még mindig nem nekem van bajom a BF4 aktiválásával, nekem már vagy 2 hete megvan :W

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#28190) lowzor


lowzor
veterán

Az Air Superiority legalább tényleg arra jó, hogy lehet Attack helizni, ha már CQ-ban nem lehet :C Hátránya, hogy nem lehet Inf-re vadászni és hogy tényleg egy Heatseeker war az egész :)
Guilin Peaks amúgy marha szép Air Superiority-ben Ultrán :)

[ Szerkesztve ]

(#28191) @rglaaf válasza Algotis (#28188) üzenetére


@rglaaf
veterán

Most gondolj bele sokan panaszkodtak itt már hogy vannak jó köreik, de utána meg a következő körben meg mintha elfelejtett volna játszani és minuszos kill/d aránya van lehet át kelett volna nézni a scorebord-ra milyen rangú emberek ellen játszott:D mindegy én már semmin se csodálkoznék ha igy lenne

[ Szerkesztve ]

PSN:BiZzare_0 ️

(#28192) DonThomasino


DonThomasino
veterán

Van itt egyáltalán olyan aki saphire kártyához kapott BF4 et? :U

" I'm going to make him an offer he can't refuse."

(#28193) M@rdel válasza DonThomasino (#28146) üzenetére


M@rdel
őstag

Hol próbáltad beváltani?
Mert ez még nem az origin kód!
Kell lenni egy linknek is mellette ott kell regisztrálni, és ott kapod az origin kódot.

(#28194) laposonly11


laposonly11
senior tag

Érdekes lenullázódott a statom mindent fegyverem/járművem/asiggnement stb. alapba állt volt már ilyenem BF3 alatt ott kb 3 nap alatt kaptam vissza! A kérdésem már csak az hogy ha közben játszok azt hogyan számolja?

Ordo est anima rerum.

(#28195) lowzor


lowzor
veterán

Jó gyorsak ezek az Attack helik, mit ne mondjak :C Csak 2 nap kell, mire a map másik végére elérek velük.

(#28196) DokiBaxxi válasza DonThomasino (#28192) üzenetére


DokiBaxxi
őstag

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#28197) @rglaaf válasza lowzor (#28195) üzenetére


@rglaaf
veterán

Azt hogy??? és rád se lőttek semmivel hogy végig értél? :D

PSN:BiZzare_0 ️

(#28198) M@rdel válasza DonThomasino (#28192) üzenetére


M@rdel
őstag

küldtem pü-t

(#28199) lowzor válasza @rglaaf (#28197) üzenetére


lowzor
veterán

üres szerón teszteltem először :C

(#28200) Gyula84 válasza @rglaaf (#28191) üzenetére


Gyula84
veterán

Szép lenne de komolyan biztos kuka lenne a játékból :W

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.