Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 13:57:15

LOGOUT.hu

Banggood tapasztalatok

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8552) vegyszer válasza Kolondrum (#8548) üzenetére


vegyszer
addikt

Igen annak kellene lennie normál menetrendszerű üzem között.

[ Szerkesztve ]

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#8553) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Köszönöm! :R

(#8554) vegyszer válasza vegyszer (#8466) üzenetére


vegyszer
addikt

Tegnap megjött a Xiaomi IPX7 Waterproof Fast Charging Smart Electric Shaver Floating Cordless Razor Men Grooming Kit.

Tetszik. Szokatlan a hangja, de jól vágja a hetes porostát is. :))
9-én fizettem, 28-án már a Pesti postán volt.
És arra se reagált a bolt, hogy webes felületen ki lehetett venni a promo (teljesen máshoz való ingyenes) pengét, ami után lehetett pontozni.
35$ ellenében igen jó ajánlat volt.

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#8555) fery02


fery02
addikt

Sziasztok!
Tudja valaki, hogy az "APP Check-in" kuponok milyen termékekre érvényesek?

A mindennapi bejelentkezésekkel lehet ilyeneket szerezni és van kettő db 3$ értékű ilyenem (bár az egyik még a mai nap le fog járni).

(#8556) A214


A214
aktív tag

Sziasztok ,

Telefont rendelnék , mennyire rizikós BG-ról rendelni?
Garancia, Vám, Áfa , ilyen részletekre gondolok?
Ez lenne Xiaomi Redmi Note 7 4/64GB Global Black 56500 FT

(#8557) buci30


buci30
addikt

Sziasztok
Soha nem rendeltem külföldről és persze sikeresen belefutottam valamibe... 🤬😒

A lényeg rendeltem valamit aminek az összegét el is utaltam már.
Elvileg már úton is van de majd csak májusban ér ide.

A kérdés az lenne vissza tudom én ezt még mondani hiba és mit kéne írnom és persze úgy h vissza utalják a pénzem is. Az utalás nem PayPal keresztül volt hanem rendesen Visa...

Köszönöm előre is a segítséget!

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#8558) pn4hvq válasza buci30 (#8557) üzenetére


pn4hvq
senior tag

Szerintem ha megérkezett, saját költségedre visszaküldheted előre egyeztetett címre, és ha átvették, akkor juthatsz a pénzedhez.
Lehet, hogy célszerűbb itthon eladni, ha nincs rá szükséged...

(#8559) Dluinet válasza buci30 (#8557) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Gondol nem vigasztal, de a paypal sem tudna semmit tenni

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#8560) V/ válasza A214 (#8556) üzenetére


V/
Topikgazda

Garancia intézés Hong Kong vagy Kína.
Ha ezzel kéred a szállítást EU Priority Line akkor nem lesz + költséget csak az amit kifizetsz. Biztonság kedvéért célszerű a szállítási biztosítást (Shipping Insurance) is kifizetni ami ennél a telefonnál 4,42 $.

(#8561) zagloba válasza A214 (#8556) üzenetére


zagloba
aktív tag

Olvass vissza! Vám nincs a telefonra! Áfa elkerülhető! 2 hét alatt itt volt nekem!😀

(#8562) buci30 válasza pn4hvq (#8558) üzenetére


buci30
addikt

Jól gondoltam" ha már úton" akkor nem lehet vissza mondani.
Az hogy megjon és vissza küldeni akkor a mostani DHL posta ára mínusz plusz vissza küldöm az is mínusz költség.

Akkor lehet egyszerűbb eladni valószínű :(

Csak azt hittem valahogy vissza tudom forgatni.

A baj az hogy nem tudtam áfa köteles és így kicsit többé van mint amit nekem megér 😬

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#8563) V/ válasza buci30 (#8557) üzenetére


V/
Topikgazda

Csak azt lehet visszamondani amit még nem küldtek el.
A május 20 az a várható végső idő, hamarabb megérkezik.
Miért küldenéd vissza, lehet hogy semmi baja nem lesz.
Mivel forintban fizettél és a szállítási költséggel együtt meghaladja a 6000 Ft-ot az egyértelmű hogy nem áfamentes. :F De 11800 Ft értékig elengedik az Áfát, ha vámeljárás alá kerülne.
Belga postai azonosítója van, azt csak Németországban kézbesíti a DHL, Mo-on a magyar posta.

[ Szerkesztve ]

(#8564) buci30 válasza V/ (#8563) üzenetére


buci30
addikt

Nem minden esetbe kerül vám eljárás alá?
Amugy nem tudtam ezt a áfa dolgot az a baj.

Amugy azért van gondom vele mert megrendeltem ugyan ezt még egyszer, csak szemüveggel stb
S azt hittem ezt meg vissza mondom de nem sikerült már.

De lehet jobban jövök ki ha megjon és eladom. 😃

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#8565) Cifu válasza buci30 (#8564) üzenetére


Cifu
nagyúr

Inkább semmi. :)

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#8566) zagloba válasza buci30 (#8564) üzenetére


zagloba
aktív tag

EU Priority Line szállítást kell beállítani és áfa mentes!
Shipping insurance-t érdemes fizetni! 😊

(#8567) buci30 válasza zagloba (#8566) üzenetére


buci30
addikt

Igen az lehet, de azzal asszem vagy 30nap lett volna ha nem több. 😬

[ Szerkesztve ]

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#8568) V/ válasza buci30 (#8567) üzenetére


V/
Topikgazda

Mostanában 15 napon belül itt van.

(#8569) Teplic


Teplic
tag

Banggoodon csak akkor van értelme vitát nyitni, ha van csomagbiztosításod.
Ezt most tudtam meg. Másodszor is megerősítették. Ha értékesebbet rendeltek, lehet ajánlatosabb biztosítást kötni.

"We regret to inform you that we are unable to arrange a replacement or a refund since the order doesn't have shipping insurance.We advise you to buy shipping insurance next time. 

You can view more details about the shipping insurance at the following link:

https://www.banggood.com/Search_hl69_at648

We hope for your understanding."

Nem tudom ilyenkor paypalen van-e erelme refundot kerni.
Csomag nem erkezett meg. (Mostanaban Alirol is is sok csomagom 80+ napja nem jon meg. Helyi postara gyanakszom, eddig ilyen problemam nem volt)

(#8570) V/ válasza Teplic (#8569) üzenetére


V/
Topikgazda

Ennél többet nem veszítesz vele, indíts dispute-t, néha "meggondolják magukat" és visszakapod a pénzed. Úgy 80%-os esély a visszatérítés.
Ha fizetsz ilyen biztosítást vagy ingyen újraküldik, vagy szó nélkül visszaadják a pénzt.

(#8571) vegyszer válasza Teplic (#8569) üzenetére


vegyszer
addikt

Ez most mit is jelentene?

Ha valami nem ér ide, egyből a PayPalhoz kell futni?

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#8572) Teplic válasza vegyszer (#8571) üzenetére


Teplic
tag

ha valami nem ér ide, vagy sérülten érkezik, akkor így jártál.
kötni kell külön biztosítást és akkor foglalkoznak vele.
Paypal nem tudom foglalkozik-e így vele. BG-t most egy kicsit offolom is, eddig nem volt velük semmi problémám, egyik legkorrektebbeknek tartottam őket.

(#8573) V/ válasza Teplic (#8572) üzenetére


V/
Topikgazda

Foglalkozik vele, indíts dispute-t, a BG meg fogja magát gondolni és hogy elégedett vevő legyél náluk visszakapod a pénzed. De a lényeget már az előbb is leírtam.

(#8574) qqcqqc válasza vegyszer (#8571) üzenetére


qqcqqc
őstag

Nekem volt vitám a BG-vel. Nem érkezett meg, amit rendeltem. Először elutasítottak, majd pay pal kérésére rendezték a vitát.

(#8575) jFox


jFox
őstag

Sziasztok!

Tegnap rendeltem egy Telefon a Banggod-ról EU Priority Line szállítással. Eddig ha ilyen volt mindíg a DPD vagy GLS hozta, most viszont úgy néz ki mintha "sima" Holland postával küldték volna. :F
A követési szám legalább is NL -re végződik. Valaki kapott már így nagyobb értékű dolgot? Volt rajta egyébb költség?

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#8576) bl4ze


bl4ze
veterán

Agyrém ez a BG: benne van a leírásban, hogy minden nem CN vásárló kap egy adaptert
Megjön a cucc : kínai dugalj,adapter ohne.
Megírom + bemásolom a leírásukat.
Erre jön a droid, hogy készítsek videót !!!! Videót arról, hogy ba+%%k küldeni a bevállalt , beígért adaptert.
:W :W

.:. bl4ze .:.

(#8577) V/ válasza jFox (#8575) üzenetére


V/
Topikgazda

Kaptak már így és nem volt +költség. De nézd meg a My Orders, az adott vásárlás Order Details résznél a Shipping Method: mi olvasható.
Amikor fizetsz a fizetési összesítő oldalon kell kiválasztani a szállítást, mert a terméknél a kosárba rakás előtti választást nem viszi át.

(#8578) ans1980 válasza jFox (#8575) üzenetére


ans1980
tag

Én is pontosan így vagyok. Én is tegnap rendeltem tőlük telefont (note 6 pro) én is eu priority line-al, és én is nl trackinget kaptam, és én is azon parázok, hogy ez jó-e így :)

(#8579) V/ válasza ans1980 (#8578) üzenetére


V/
Topikgazda

Kaptok egy Hollandiában a címetekre feladott csomagot, ennél EU-bb már nem lesz. Nem véletlenül írtam az előbb hogy nincs +költség. A konkrétan EU-s országban feladott és onnan érkező küldeményekre nincs itt fizetendő vám és áfa.

[ Szerkesztve ]

(#8580) jFox válasza V/ (#8577) üzenetére


jFox
őstag

Köszönöm, megnyugtattál. Csak azért kérdeztem, mert eddig nem így ment. Nem ez az első rendelésem tőlük és eddig az EU Priority mindig valamelyik futár cég volt. Ezért volt furcsa.

bl4ze: nekem a januárban rendelt tablethez töltőt nem küldtek. Én is leírom, hogy nincs benne töltő, erre: küldjek róla videót. Miről? Hogy kinyitom a dobozt es, né nincs töltő?? :W
Nem is foglalkoztam vele tovább van töltőm, csak ugye tartozék lenne...

[ Szerkesztve ]

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#8581) atyca válasza bl4ze (#8576) üzenetére


atyca
senior tag

Gondolom kicsomagolós videó kéne nekik.

Win11 Pro/64, MI TV Stick, Kodi 20.2 (többi az adatlapomon)

(#8582) V/ válasza jFox (#8580) üzenetére


V/
Topikgazda

Hogy kinyitom a dobozt es, né nincs töltő??
Pontosan, ezzel igazolod az állításodat hogy nem volt benne a csomagban. Bizonyíték kell nekik, nem csak úgy bemondásra küldenék el a hiányzó dolgokat.

Bárkitől is vásárolsz -aki csomagban küldi az adott terméket-, mindenképp célszerű a kicsomagolásról videót készíteni.

(#8583) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Üdv. Redmi note 7-et rendnék eu postás verzióval, minden extrával amit be lehet ixelni. Tegyük fel nincs vám, de a telefon meghal. Küldött már valaki vissza nekik készüléket? Mi a menete ára? Én eddig max memkarit küldtem vissza ebayen a híres memkaris eladónak, de az mégsem egy telefon volt.
Előre is köszönöm az infókat!

(#8584) V/ válasza Kolondrum (#8583) üzenetére


V/
Topikgazda

Felveszed velük a kapcsolatot, hogy lenne egy garanciás problémád, kérsz pontos címet a visszaküldéshez.
Súlytól, értéktől és szállítótól függ a kiküldés költsége kb 6000 Ft-től 15000 Ft. Ha ez 30 napon belül történik az átvételtől akkor a visszaküldés költségét maximum 9300 Ft-ig a PayPal kifizeti neked, bár ekkor ezt úgy kell feléjük jelezni, hogy BG 30 napon belül tekinti visszaküldhetőnek a terméket, ami még nem garancia idő. Mert ez a visszatérítés nem érvényes a garanciális ügyintézésre.
Kiküldésnél kell a CN23 vámárúnyilatkozatot mellékelni, amire rá van írva hogy garanciális visszaküldés, hogy a kínai vámosok áfá-t és vámot ne számoljanak fel a BG-nek.
Visszafelé onnan már nem EU-s feladással jön, nagy valószínűséggel fennakad a mi vámunkon és ki kell fizetni az eredeti ár után az áfát.

[ Szerkesztve ]

(#8585) jFox válasza V/ (#8582) üzenetére


jFox
őstag

Akkor ezt már elbuktam. :K
Eddig nem volt ilyen probléma, de ezért az 1000Ft-os töltőért nem fogok perlekedni. Csak nem értettem, hogy ha már egyszer kibontottam és konstatáltam, hogy nincs benne a töltő, akkor mivel nagyobb bizonyíték az, ha levideózom. De akkor ők úgy gondolják, hogy minden csomagot úgy bontok ki, hogy közben videózom... :U
Szerintem ez emberek 90%-a nem így csinálj, de mind1.

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#8586) V/ válasza jFox (#8585) üzenetére


V/
Topikgazda

Még a karácsonyi ajándék kibontásról is készítek videót, :C nemhogy egy több ezer kilométerről érkező dolognál. :)
Annyi a különbség hogy a karácsonyi nincs törölve rövid időn belül, megy archiválásra.

[ Szerkesztve ]

(#8587) Kolondrum válasza V/ (#8584) üzenetére


Kolondrum
félisten

Ahhh ez nagyon nem éri meg! Köszi!

(#8588) jFox válasza V/ (#8586) üzenetére


jFox
őstag

Nem vagyunk egyformák. ;) :R

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#8589) bl4ze válasza atyca (#8581) üzenetére


bl4ze
veterán

egy EU-Univ adapter hiány miatt ne akarjon már videót
van videó, de arról csak annyi,hogy a készülék nem sérült - a tápkábelt pont nem videóztam le.

.:. bl4ze .:.

(#8590) UberMutant válasza bl4ze (#8589) üzenetére


UberMutant
őstag

nekem többszörérkezett pár nap/hét eltéréssel külön csomagban az adapter.
ha nem bírod kivárni, akkor vegyél egyet az obiban

(#8591) vegyszer válasza bl4ze (#8576) üzenetére


vegyszer
addikt

Ha kell, akkor a XVII kerületben tudok egy EU CN adaptert adni. Van vagy 5 normális...

[ Szerkesztve ]

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#8592) bl4ze válasza vegyszer (#8591) üzenetére


bl4ze
veterán

Van Nekem is, nem ez a gond : ne vállaljon olyat amit nem küld, és ne nézzen hülyének automata üzenetekkel
:(

.:. bl4ze .:.

(#8593) Ance válasza bl4ze (#8592) üzenetére


Ance
őstag

Húha......nagy a gond. Mondjuk nem a kínaival.

(#8594) vandor01 válasza Ance (#8593) üzenetére


vandor01
őstag

értjük mi a gond....
mert van aki fingik egyet azt jobbra is meg ballra is adapterek hevernek korulotte :DDD :DDD vagy a sarki kozertben egyet fizet kettot kap akcio van! de ne legyunk a kinaivbal ennyire elnézőek! ha adapterrel hirdeti akkor azzal kuldje! ha 6 csavar jár egy cucchoz akkor ne csak 4-el kuldje! tudom 1 csavar 1,55ft es a sarkon be lehet szerezni.... de akkor is! vagy 5-őt rendel a magyar paraszt akkor a kinaicigo ne csak 4-et kuldjon! vagy fekete helyett feheret vagy teljesen mas kinai szemetet a rendelt helyett....
erttem aki az urbanizacio sziveben lakik az megoldja ezeket a problémákat de aki kukutyinba a zsakfaluba rendelte a kinai "dragasagom" -at.... annak lesz egy buszos/vonatos menete hogy vegyen 2db csavart vagy egy adaptert..... koszonjuk kinai!
neha már olyan érzésem van orulhetek ha nem kutyaszart kuld a ferdeszemu hanem azt amit hirdetett es rendeltem kifizettem.... mert ha igy viselkednek elobb utobb csek elérik a itt a piros hol a piros cigo szintet.... :W
vagyis szerintem!

[ Szerkesztve ]

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#8595) UberMutant


UberMutant
őstag

érdekes, hogy legtöbbször két embernek van gondja a rendelésekkel.

(#8596) V/ válasza UberMutant (#8595) üzenetére


V/
Topikgazda

Néha nekem is, de eddig mindig tudtam velük rendezni.

(#8597) UberMutant válasza V/ (#8596) üzenetére


UberMutant
őstag

na ja, csak te nem vergődsz itt...

(#8598) Tibusz00


Tibusz00
tag

Sziasztok!

Mi a tapasztalatotok, mennyi idő alatt szoktak válaszolni a reklamációra? Szerdán írtam nekik, és még nem jött válasz. Emlékeim szerint régebben 1-2 nap alatt írtak.

(#8599) vandor01 válasza Tibusz00 (#8598) üzenetére


vandor01
őstag

csak nyugi.... megint unnepelnek :DDD

The Qingming Festival of 2019

online es vilagceg akarnak lenni azt hetekre bezarnak.... :F
megrontotta ezeket a kommunizmus :DDD
bezzeg a fejlett nyugaton kari es ujev is max 1-2 nap
december 26-an már nyitva vannak mennek a reklamalok cserélni :D

[ Szerkesztve ]

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#8600) V/ válasza vandor01 (#8599) üzenetére


V/
Topikgazda

Csak péntek volt a hivatalos ünnep. Hong Kong már ma is dolgozott és az Európai raktárakra nem vonatkozik.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.