Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 13:57:15

LOGOUT.hu

Banggood tapasztalatok

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8301) V/ válasza nfer (#8299) üzenetére


V/
Topikgazda

7 days DOA product guarantee

Kapcsolatfelvételi űrlapon bejelenteni:
a képen nem látszik de videó is linkelhető, mondjuk Youtube

A csomagolást ugye nem dobtad ki?

[ Szerkesztve ]

(#8302) nfer válasza V/ (#8301) üzenetére


nfer
tag

Megvan a csomagolás, de ez miért fontos?

(#8303) V/ válasza nfer (#8302) üzenetére


V/
Topikgazda

Mert kell a címkéről is kép.
1. Within 7 days of receiving the product, contact us with a photo or video showing the issue and whether you want a refund or replacement;
-What we will need from you.
A photo or video showing the issue;
A photo of the shipping label and original packaging;
To tell us if you prefer a refund or replacement;

(#8304) nfer válasza V/ (#8303) üzenetére


nfer
tag

Kibontós videót szerencsére csináltam. Sok pontom is van a vásárlásban, mivel járok jobban?
Csere vagy pénz vissza ?

(#8305) V/ válasza nfer (#8304) üzenetére


V/
Topikgazda

Ha mondjuk EU priority volt a szállítás, akkor csere az normál postai szállítás lesz a szokásos nyűgjével. Én inkább pénz vissza és újból megveszem dolgot preferálom.

(#8306) nfer válasza V/ (#8305) üzenetére


nfer
tag

Ok. Köszönöm.

(#8307) ragabor


ragabor
csendes tag

Egy kis érdekesség. Priority Direct airmail-es rendelés, mivel béna voltam. Ment az aggódás,hogy lesz e vám stb. Erre ma ránézek és ezt látom:

http://parcelsapp.com/en/tracking/LX603178499NL

(#8308) V/ válasza ragabor (#8307) üzenetére


V/
Topikgazda

Ha a Magyar Posta kézbesíti én azért megvárnám amíg nem lesz a kezembe aztán vonnák le következtetést. Itt ennél a szállításnál két esélyes a dolog.

(#8309) ragabor


ragabor
csendes tag

Akkor nem értem. Ez most nem Hollanidából jön?Ha igen, akkor mit számít, hogy ki kézbesíti?

(#8310) V/ válasza ragabor (#8309) üzenetére


V/
Topikgazda

Ha tesznek rá olyan azonosítót hogy az eredete nem EU, akkor teljesen mindegy hogy Hollandiában lett feladva. Volt akinek kellett fizetni és volt akinek nem kellett, ezt szokták átcsúszás jelzővel illetni.
Szerinted miért ajánlják ehhez a szállításhoz a tariff insurance-t?
Tariff insurance gives you coverage for any tariffs you need to pay when the item reaches your country.
Ha vám, áfamentes lenne akkor erre nincs szükség

[ Szerkesztve ]

(#8311) vandor01 válasza ragabor (#8309) üzenetére


vandor01
őstag

olvass vissza kb 10 kommentet na jo lehet 20-at!

UGYANABBA A CIPOBEN JAROK MINT TE!

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#8312) ragabor válasza vandor01 (#8311) üzenetére


ragabor
csendes tag

Igen is meg nem is. TE jól rendelted, én meg elcsesztem. Szóval ha én nem is fizetek rá, akkor az csak mák. Te elvileg nem fizethetsz rá.

(#8313) vandor01 válasza ragabor (#8312) üzenetére


vandor01
őstag

szerintem meg ugyanaz a mokolás! csak én EU priority-t fizettem es nem mindenre kaptam GLS-t! a rendelésbol 6csomag lett 3GLS es 3NL-es mokolt! de majd kiderul.....

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#8314) PainKiller13


PainKiller13
őstag

Sziasztok!

Eu priority linet lehet valahogy követni? 6-al kezdődő szám.

(#8315) V/ válasza PainKiller13 (#8314) üzenetére


V/
Topikgazda

Igen, az egy GLS küldemény azonosító. Nincs utalás arra hogy a GLS szállítaná ahol megnézted?
Bár ezt úgy 140 hozzászólásban is emlegetik itt a topikban.
Követhető a 17track.net-en
a trackitonline-on
és a GLS-nél

(#8316) PainKiller13 válasza V/ (#8315) üzenetére


PainKiller13
őstag

GLS ír valami belföldi referenciaszámot, de kétlem hogy itt lenne már. Ünnepek előtt rendeltem pár nappal.

(#8317) V/ válasza PainKiller13 (#8316) üzenetére


V/
Topikgazda

Azt is írtuk hogy majd akkor éled fel ha megérkezik Belgiumba, mert addig a "kertek alatt" szállítják, nincs nyomkövetési információ mert a mozgás "láthatatlan". Bővebben nem magyaráznám.
A 7-15 napos szállítás a speciális szállítási mód miatt legtöbb esetben nem tartható.

(#8318) PainKiller13 válasza V/ (#8317) üzenetére


PainKiller13
őstag

Igen azt tudom, türelmes vagyok, 1 hónapja rendeltem, csak úgy gondolom lassan lehetne valami nyomkövetés féle.

(#8319) tupacamaru


tupacamaru
veterán

Van egy EPL-es telefon rendelésem és hat napja időzik Spanyolországban, mondjuk azt se értem hogy miért került oda, nem sok ez egy kicsit, még akkor is ha abban benne van a hétvége is? Találkozott már valaki ilyennel?

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#8320) V/ válasza tupacamaru (#8319) üzenetére


V/
Topikgazda

Eltévedt. Neuenstein után Alsónémedi lenne a következő állomás. A helyedben én felhívnám őket, hogy ők is így látják-e hogy rossz helyen van.
A GLS ügyfélszolgálat hétfőtől péntekig 7.00 – 20.00 között érhető el.
Telefonszám: +36 1 802 0265

[ Szerkesztve ]

(#8321) tupacamaru válasza V/ (#8320) üzenetére


tupacamaru
veterán

Hát ez lerázott, mert nem magyar csomag..........

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#8322) V/ válasza tupacamaru (#8321) üzenetére


V/
Topikgazda

Akkor lehet hogy rossz csomagazonosítót kaptál, de ilyenről eddig még nem hallottam. Akkor marad a rákérdezés a BG-nél.

(#8323) tupacamaru válasza V/ (#8322) üzenetére


tupacamaru
veterán

Írtam nekik, kíváncsi vagyok hogy mi lesz ebből.

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#8325) V/ válasza SzamyMcMilan (#8324) üzenetére


V/
Topikgazda

Nem tudom hogy mely hsz-t találtad meg, de az EU priority line-os csomag nem akad fel a vámon, akármilyen azonosítót is kap.
A hsz-t törlöm a személyes adatok miatt a képen, de ez volt a kérdés ha valaki még reagálna:
SzamyMcMilan
Sziasztok. Rendeltem egy terméket, voltak pontjaim nagyon jól jártam 😂
Kérdésem a tracking number végén NL található. Kicsit kutakodtam itt a csoportban s azt láttam, hogy az NL termékek fennakadnak a vámon.
Na most ugye EU priority lett kiválasztva ahol ugye 0$ volt a tariff.
Mire számíthatok?
Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#8326) SzamyMcMilan válasza vandor01 (#8292) üzenetére


SzamyMcMilan
lelkes újonc

De jó, a legfrissebb hozzászólásnál nem is néztem, hogy Te is így "jártál" LX....NL.
a csipás reggeli szememet... így 9 órakor.... :DD

(#8327) SzamyMcMilan válasza V/ (#8325) üzenetére


SzamyMcMilan
lelkes újonc

Igazad van és köszönöm. Elfelejtettem a szemem elé tenni a fekete csíkot. :R :R

Régebbieket találtam, 2016, 2017-es. De, ahogy szokott lenni már nem találom.

[ Szerkesztve ]

(#8328) pruzsi


pruzsi
őstag

Szép napot!
Érdeklődnék ,hogy szépen mondva ilyenkor mi lenni ?!

10 napja rendeltem azóta semmi update info hogy egyáltalán feladták e,2 nappal utána rendeltem mást is ott folyamatosan küldtek infót és ma már MO-ra megérkezett a csomag.

rendelés tárgya : ezni

ebay-en van pár száz megrendelésem,de itt nem találom hol lehetne felvenni a kapcsolatot az eladóval.

Valaki tudna segíteni?

(#8329) V/ válasza pruzsi (#8328) üzenetére


V/
Topikgazda

Összefoglaló, 3. Kapcsolatfelvétel kérdések és problémák esetén a Contact us menüben.
Az alábbiak választva (narancs színű szöveg) és alul az Email US

[ Szerkesztve ]

(#8330) vegyszer


vegyszer
addikt

Tegnap jött az áttörés a szilveszteri rendelésem kapcsán. A vásárolt X+1 USB-C kanócból egyet elküldtek, a többi árat PayPal segedelmével vissza küldték (így 52 nappal a fizetés után).

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#8331) pruzsi válasza V/ (#8329) üzenetére


pruzsi
őstag

Köszi,frissítették is
Shipped Feb/21/2019 21:38:34
na most akkor csak tegnap adták fel vagy csak azzal a nappal lett regisztrálva,mert már a jövő héten kézhez kellene kapnom.

(#8332) Greybeard válasza pruzsi (#8328) üzenetére


Greybeard
tag

A képen, amit mellékeltél az szerepel, hogy "várható feladási dátum február 24.-e". Talán érdemes lenne várni még pár napot mielőtt kapcsolatba lépsz az ügyfélszolgákkal.

s.k.

(#8333) zagloba


zagloba
aktív tag

Sziasztok!
Telefont szeretnék venni!
Beállítom az EU Priority Line opciót és beteszi a kosárba!
De nem adja hozzá az árhoz csak a telefon ára van a kosárban!
Mit csinálok rosszul? :R

(#8334) zagloba


zagloba
aktív tag

Itt nem látom az EU Priority Line opciót!

(#8335) V/ válasza zagloba (#8333) üzenetére


V/
Topikgazda

A következő oldalon a fizetésnél tudod választani, kattints a szélső Proceed to Checkout gombra és katt a
Priority Direct Mail (US$0.70 & 6-14 business days) mellett a háromszögre és le kell gördíteni az oldalt hogy a teljes a szállítási opciókat lásd a Your preferred shipping method-nál. Itt így működik.

[ Szerkesztve ]

(#8336) zagloba válasza zagloba (#8334) üzenetére


zagloba
aktív tag

Rájöttem tovább kell menni a fizetésre és ott beállítható!
Bocsi az értetlenkedésért, csak nem akartam áfát fizetni! :))

(#8337) SzamyMcMilan


SzamyMcMilan
lelkes újonc

Na még ilyet se láttam. :)

(#8338) vandor01 válasza SzamyMcMilan (#8337) üzenetére


vandor01
őstag

én is ilyent kaptam az EU priority linera a GLS helyett....
vmi furmányos okositott holland TN UK-bol!
az enyem mar itt van a kanyarban a jövöhéten mar érkezik!
kivancsi vagyok jon-e csontmentessen? LX603356631NL

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#8339) V/ válasza vandor01 (#8338) üzenetére


V/
Topikgazda

Várjuk a beszámolót! :))

(#8340) SzamyMcMilan válasza vandor01 (#8338) üzenetére


SzamyMcMilan
lelkes újonc

Nagyon érdekes, hiszen a rendelésnél CN volt az alap kiindulás a banggood oldal szerint. Kíváncsian vàrjuk :DD

(#8341) V/ válasza SzamyMcMilan (#8340) üzenetére


V/
Topikgazda

Ha EU Priority-t választasz, akkor az hogy CN az nem számít. Lényeg az hogy ezt a szállítási módót választotta, de nem egy GLS nyomkövetési számot adtak meg neki, hanem egy holland postai azonosítót, amit a postai nyomkövetők nem ismernek fel.

(#8342) vandor01 válasza V/ (#8341) üzenetére


vandor01
őstag

remélem okossan csomagoltak mintha vmi EU-s lenne :) mert pl a belga posta nyomkovetoje csak az EU-s mozgosokat látja..... valszeg hetfon/kedden erkezik!
az volt....az ev elején osztogattak a 15%-os 1x hasznalatos kodokat....es ez egy nagyobb megrendelés amit elso neifutasra 4 GLS-re bontottak majd a vegen lett belole 3GLS es 3UK-NL okos..... 2db GLS mar landolt 1GLS még az uton valamint a 3UK-NL is uton.... valszeg kozbeszolt a Kinai BUEK a raktarak helye es az ott elérhető termékek lehetősege! izgibizgi...

[ Szerkesztve ]

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#8343) V/ válasza vandor01 (#8342) üzenetére


V/
Topikgazda

Én a szállítóra leszek kíváncsi. GLS, MPL vagy a sima Posta vagy más.

(#8344) vandor01 válasza V/ (#8343) üzenetére


vandor01
őstag

ez 100% hogy posta lesz mert belgiumba rendeltem es a Bpost oldalan fent a cucc!
ugynezki mintha NL bol dirrectbe jonne...??
[link]

bpost has received your shipment and will give it to your postman.
The postman will deliver it to the address you specified.
Date Time Status
22/02/2019 15:14 Arrival at international office of exchange
20/02/2019 14:28 Departure from office of exchange
20/02/2019 13:24 Departure from office of exchange

[ Szerkesztve ]

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#8345) V/ válasza vandor01 (#8344) üzenetére


V/
Topikgazda

De írtam már neked hogy ha a Magyar Posta szállítja akkor ők is könyvelik, mert ezt nekik is vezetniük kell, azért könyvelt küldemény. Itt mi látható?
Ha belga posta akkor BE a vége. LX603356631BE kéne.
Nem működik a kettő összekeverése.

[ Szerkesztve ]

(#8346) vandor01 válasza V/ (#8345) üzenetére


vandor01
őstag

magyar posta nem jatszik mert belgiumba rendeltem.... a helyi posta rendszere konyveli bpost.... az jo kérdés miként kezelik? ha Szerdaig kihozzak akkor mint egy NL kuldemény.... lehet van rajta vmi holland cim mint kuldo? megvizslatom majd... ha szerdáig nem jon ki akkor varhatom a AFA-VAM bevallást :DDD

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#8347) V/ válasza vandor01 (#8346) üzenetére


V/
Topikgazda

A holland posta sem látja, ez így nem stimmel. A postai azonosító utolsó két karaktere a szállító posta országának rövidítése.
Nézd meg ezt a számot: LX473571676NL ez egy normális követésű szám, mind a Magyar Posta, mind a holland posta oldalán követhető.

De ha nem Magyarországra kérted, hanem Belgiumba laksz, akkor nekünk nem ad semmi információt az hogy te ott miként kapod meg. Az hogy a belga vámosok miként dolgoznak bennünket nem érint.

[ Szerkesztve ]

(#8348) vandor01 válasza V/ (#8347) üzenetére


vandor01
őstag

jaja csak a Bpost látja.... raadasul valahol meg UK is belekavarodik :DDD
[link] viszont itt megvan: [link]
21-02-2019 14:07 The item is on transport to the country of destination BELGIUM
20-02-2019 13:24 The item is at the PostNL sorting center
20-02-2019 13:24 The item is processed at the PostNL sorting center
18-02-2019 03:20 The item is pre-advised

de tudjuk hogy kavarnak az EU priority miatt! amig lehet? van kiskapu???
nem csodalkozom semmin csak majd meglepodok ha fizetnem kell extrát :D

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#8349) V/ válasza vandor01 (#8348) üzenetére


V/
Topikgazda

Majd ha megkapod kiderül az utolsó bejegyzés az hogy 22-én Belgiumba megérkezett, ha oda szól a dolog és nem lesz vámeljárás akkor hétfőn vagy kedden vinni fogják.

[ Szerkesztve ]

(#8350) sebifater


sebifater
csendes tag

Sziasztok!

Szeretnék rendelni egy akció kamerát. Kína raktárat mutat, szállításnál ott van az EU priority Line (1.83 $) ért, kiválasztom , de nem adja hozzá a végleges összeghez, csak a kamera árával dob át a paypalra. Ilyenkor mi van? Free shippingel küldenék csak? Tudna valaki segíteni?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.