Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-01 20:31:37

LOGOUT.hu

Banggood tapasztalatok

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9251) PainKiller13 válasza szemmelver (#9248) üzenetére


PainKiller13
őstag

Én eddig 2 group buyt vettem, mindkettőt elküldték, egy már ide is ért.

(#9252) bertokl válasza szemmelver (#9250) üzenetére


bertokl
tag

A linked nekem nem működik, de ha erről a termékről van szó, akkor szerintem ez nem a sorsolós "snatch", hanem ennyibe kerül.

A group buy lényege, hogy, ha egyszerre többen vásárolják a terméket, akkor ezen a kedvezményes áron adják.

(#9254) V/ válasza szemmelver (#9250) üzenetére


V/
Topikgazda

Bocsánat bertokl-nak igaza van, ez nem a sorsolós volt, hanem az ahol mindenki ennyiért kapja ha a meghatározott időben befizetik, itt annál az szokott bukó lenni ha valamiért valamelyik csoport tag lekési a határidőt. De nem értem, eleve csoport nélkül is US$49.99, így nincs értelme.

[ Szerkesztve ]

(#9255) szemmelver válasza V/ (#9254) üzenetére


szemmelver
aktív tag

(#9252) bertokl igen ez az. :) applikációból másoltam ki valószínű azért nem jó a link.

(#9254) V/
Ha az egyik tag lekési a határidőt, akkor mindenki visszakapja a pénzt?

Ezt hívják paraszt vakításnak :DDD tényleg nincs így...

Köszi mindkettőtöknek! :R

(#9256) Fizsó válasza walakyb (#9231) üzenetére


Fizsó
kezdő

Június 3-án indították az EU priority line-nal ,15 számjegyű azonosítóval, június 10-étől július 1-ig Shenzenben állt "felfüggesztve" a csomag. Többszöri reklamáció után július 1-jével került Longdon UK tranzitba. Azóta nem mozdul.
A végső szállítási határidő június 27. volt!
Csomagbiztosításom van.
De semmi konkrét válasz nem kapok.
Ha nem jön meg, majd a 60. nap után fizetnek!
Tehetetlen és dühös vagyok!
Ez az ígért 7-15 nap helyett már a 37. nap!
Valaki megkapta Longdon-ból az elmúlt 2 hétben?

[ Szerkesztve ]

(#9257) kamillo67 válasza Fizsó (#9256) üzenetére


kamillo67
tag

Nekem 29.-óta dekkol ott a csomagom, de itt már írt valaki 27.-ét is. Most már én is kíváncsi vagyok, hogy mikorra fog megjönni. :(

(#9258) walakyb válasza Fizsó (#9256) üzenetére


walakyb
aktív tag

Sajnalom, remelem mind megkapjuk mostmar hamar.
Azt viszont azert tudd, hogy senki se igerte, hogy 7-15 nap alatt megjon. Az egy estimated time, magyarul varhato szallitasi ido, amit sok korabbi alapjan szamolnak ki. De ebben benne vannak az 1-2 honapos kezbesitesek is. Raadasul alap esetben nem is a bolt tehet a szallitas elhuzodasarol.

(#9259) monchichi20


monchichi20
aktív tag

No megvan az első fekete pont tőlem a banggoodnak.

Előrendelésebben vettem 2 kamerát, tegnaptól lehet meg venni (ugyan annyi mint én vettem...).
Most kaptam 20 perce hogy nincsen az egyik :D
Megkérdeztem mikor adják fel azt mondák egy hét múlva (talán feladják).
Mondjuk nem tudom hogy küldik mert a megjegyzés azt írja hogy külön raktár és külön csomagolásban jön vagy logisztikai gondok miatt nem tudják egyszere küldni.

(#9260) Fizsó válasza kamillo67 (#9257) üzenetére


Fizsó
kezdő

Kösz. Ezekkel persze, tisztában vagyok. De bennem van azért a kisördög, hogy miért nincs ráhatásuk a szállítási, vámkezelést végző partnereik felé? Hatalmas a forgalmuk, ez is a feladataik között kéne, hogy legyen.
Fenntartom, hogy az ilyen esetek tömeges léte kárt tesz az üzleti hitelüknek.
És ha egyszer egy nagyobb kontingensnél probléma merült fel, miért egy másik (Longdon UK) problémás útra terelték a szállítmány? Amelyek a Nisa tranzitba kerültek, normális ütemben megérkeztek az állítólagos "cseh vámos" 3 hetes várakozás után.
Nem vitázom veled - természetesen -, csak gondolkodom.

Bocs, rossz hozzászólásra klikkeltem. Ezt a 9256-ra, walakyb-nek szántam.

[ Szerkesztve ]

(#9261) Neo2a válasza walakyb (#9231) üzenetére


Neo2a
újonc

Nekem pont 2019.07.01 17:09.54 az időpontom amikor
a csomag beleesett a fekete lyukba. (In Transit (HUB UK - LONGDON)
Azóta semmi hír.

(#9262) V/


V/
Topikgazda

Tisztázzunk egy dolgot.
Az EU Priority Line szállítás esetén a magyar vevőnek a 22 € az alap de 37,037 € (24,64$ - 41,48$) feletti érték esetén nem kell fizetni vámot, áfát, vámeljárási költséget, mert annak ellenére hogy a termékek nem az EU területén lévő raktárakból érkeznek, a BG kitrükközi a kötelező fizetést.
Ezek után azon agyalni hogy miért lett ilyen lassú, hol vannak a csomagok nem sok értelme van.
Akinek ez gond, az ne rendeljen EU Priority Line, van még más szállítási mód, ahol a normál szállítási útvonalon érkeznek meg a megvett termékek. Pl a Priority Direct Mail vagy az Air Parcel Register ezekhez fizethető a Tariff Insurance és akkor a BG az import költséget (vám, áfa) kifizetheti.

Értem én hogy bosszantó nem tudni mikor érkezik meg, de tényleg vegyétek figyelembe hogy ez nem normális szállítási mód. Lassú és nem követhető lehet (mások se tudják követni, ne csak a vevő) viszont olcsóbban kapod meg a terméket

(#9263) walakyb válasza V/ (#9262) üzenetére


walakyb
aktív tag

Azert ez igy egy hatalmas csusztatas.
Egyreszt attol, hogy afamentes a szallitas, meg nem lesz lassu (juni 27-en rendelt, 28-an shipped LX....NL-es, EU priority line-al rendelt csomagom mar az orszagban van).
Masreszt nekem pl nem is a lassusaggal van bajom. Mint mar azt sokszor leirtam, egyazon szallitasi modon belul 2 fele verzio letezik. A) pending utan nysa-s bejegyzes, azt kovetoen 3-5 napon belul kezhezvetel. B) pending utan longdon, ahonnan 2 heten belul SENKINEK (legalabbis az elerheto infok alapjan) meg se mozdul a csomagja. Es az ironia az egeszben (bar szerintem ez is inkabb csak azt mutatja, hogy mennyire fosik a banggood a vevok fejere...), hogy erre azt a magyarazatot adtak valakinek, hogy azert ment at oda, mert ott gyorsabb lesz a vam. 3-5 nap helyett 2+ het...

(#9264) Ra3 válasza Ra3 (#9247) üzenetére


Ra3
őstag

Közben nálam lett annyi fejlemény hogy az EU priority-s akciókamerára is kaptam trackinget, de ez csak egy 8 jegyű szám.
Erre valakinek tipp hogy hol lehet ránézni?

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#9265) V/ válasza walakyb (#9263) üzenetére


V/
Topikgazda

Nem csúsztatok semmit. És nem is érdekel és közöm sincs hozzá hogy az ilyen típusú küldemény késik. Egyáltalán nem a lassúságról szólt a hozzászólásom, teljesen más a fő mondanivalója.
Ez egy trükközött szállítás hogy te kevesebbet fizess. Egy 500 $-os tételnél közel 40000 Ft megspórolása történik, amit az Állam felé be kellene fizetni. Ez nem szabályos dolog.
Természetesen a topik arról szól hogy meg legyenek osztva a tapasztalatok, de az utóbbi időben folyamatosan megy a panaszkodás (én is a jogosnak tekintem ha már a 15 napot meghaladja az idő) az EU Priority-re, de a Priority Direct Mail vagy az Air Parcel Register típusra meg nem.
Ha nem kapod meg időben indítsd a reklamációt.
Azzal hogy itt agyalunk róla nem kapod meg hamarabb a csomagodat, a BG-t kel nyaggatni.

Hozzáteszem, meg fognak szűnni ezek a könnyített módszerek, van még másfél év, használja ki mindenki.

[ Szerkesztve ]

(#9266) V/ válasza Ra3 (#9264) üzenetére


V/
Topikgazda

Majd GLS.
A csak számok GLS-nél, a LX....NL fajták postai nyomkövetőknél. Nézd ezen az univerzális követőn, itt általában hamarabb van információ bármely típusra.

[ Szerkesztve ]

(#9267) Ra3 válasza V/ (#9266) üzenetére


Ra3
őstag

Köszi!

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#9268) HornedReaper


HornedReaper
senior tag

SNATCH nyereményeket mennyi idő után szokták küldeni? :)

Keress kínai shopokhoz kuponokért

(#9269) pn4hvq válasza HornedReaper (#9268) üzenetére


pn4hvq
senior tag

Nah, ha szabad érdeklődni mit sikerült szerezned?

(#9270) Visormail


Visormail
addikt

Üdv! A Priority Direct Mail/Priority Air Mail esetén a posta hozza a csomagot?

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#9271) V/ válasza Visormail (#9270) üzenetére


V/
Topikgazda

Igen.

(#9272) Surci1


Surci1
tag

Sziasztok!
Nekem ma váltott erre: In Transit (Complete customs clearance)
Azt szeretném megkérdezni, hogy ezután lesz a "UK-Longdon" -os bejegyzés?
Esetleg valakinek van tapasztalata arról, hogy a custom clearance bejegyzés után sacc/kb. mikor kapom meg a csomagot?

[ Szerkesztve ]

(#9273) qqcqqc


qqcqqc
őstag

Május 29-i rendelésem van priority air mail. Meg sem mozdul, a track sem ír semmit. Az oldal szerint várjak még. Közben más rendelésem ugyan ilyen szállítással megjött két hét múlva. Lassan paypal ügyintézés lesz belőle.

(#9274) bump3r111


bump3r111
tag

Üdv, egy nagyobb értékű (150e huf) csomagot rendelnék EU Priority line szállítással.
Vállalva az esetleg későbbi megérkezést, ezzel a postázási móddal garantáltan nem lesz rajta semmiylen egyéb vám és áfa költség tudtommal, ugye?

Még egy kérdést ha megengedtek, Shipping Insurance-t érdemes hozzáadni +3ezer Ft-ért?
Én úgy gondolnám magának a bangoodnak elég korrekt az ügyfélszolgálata, plusz ott van a paypal védelem is.
Elvileg ezzel újraküldik ha elvész, vagy megrongálódik a küldemény, ha azt mondjátok szükséges akkor hozzáadom.

(#9275) V/ válasza bump3r111 (#9274) üzenetére


V/
Topikgazda

Garancia nincs, de eddig senki nem fizetett + költséget, EU-n belülről lett a végső postázás, a biztosítást én javaslom.

(#9276) tarat válasza Surci1 (#9272) üzenetére


tarat
tag

Nekem egész gyorsan átment UK-n...

2019-07-13 12:43:14 Outgoing manifest generated
2019-07-13 09:56:50 In Transit (Nysa)
2019-07-12 22:02:38 In Transit (Complete customs clearance)
2019-07-12 21:50:24 In Transit (Arrived in the UK, waiting for customs clearance)
2019-07-01 18:12:47 In Transit (Leaving Hong Kong)
2019-06-21 14:55:57 pending
2019-06-21 10:52:09 System has accepted the order
2019-06-21 10:52:07 System is processing the order
2019-06-21 10:52:07 Request for shipping label

(#9277) Fizsó


Fizsó
kezdő

Bocs,hogy megint írok. De van valakinek híre róla, hogy a június végén július elsején Longdon UK tranzitba került (ide ugye, 20-25 nap korábbi várakoztatás után a csehektől átirányított) csomagokat körülbelül mikor indítják tovább?
Megkapta már valaki ebből a kontingensből csomagját?

(#9278) V/ válasza Fizsó (#9277) üzenetére


V/
Topikgazda

A hozzászólásod előtti hsz is egy példa, hír.

(#9279) walakyb válasza V/ (#9278) üzenetére


walakyb
aktív tag

Ja, csak azzal a kulonbseggel, hogy az nysaban kapott bejegyzest, nem pedig longdonban. Meg mindig az a szitu, hogy akinek nysai bejegyzese volt, par nap alatt megkapta, akinek pedig longdon, annak fekete lyuk

(#9280) V/ válasza walakyb (#9279) üzenetére


V/
Topikgazda

Ez is volt Angliában, ott esett át a vámon és azután Nysa, az hogy most a Longdon nincs beírva akkor is angol vámolás történt. Nem igazán szoktak több helyen vámoltatni.
Ez az időrend:
2019-07-12 21:50:24 In Transit (Arrived in the UK, waiting for customs clearance)
2019-07-12 22:02:38 In Transit (Complete customs clearance)
2019-07-13 09:56:50 In Transit (Nysa)
2019-07-13 12:43:14 Outgoing manifest generated

[ Szerkesztve ]

(#9281) kamillo67 válasza V/ (#9280) üzenetére


kamillo67
tag

Ezt az elméletet azért nem támasztják alá azok a megrendelések ( pl. az enyém is, ami csak 14 napja dekkol Longdonban) :N

(#9282) V/ válasza kamillo67 (#9281) üzenetére


V/
Topikgazda

Mármint melyiket? Azt hogy Angliában vámolják mindkettőt? De pontosan ezt írtam: Nem igazán szoktak több helyen vámoltatni.Ez nem zárja ki hogy Angliában is, és az Angliai Longdonban is vámoltatnak.
Az hogy egy szállítmány mikor kerül sorra az sok dologtól függhet.
Lehet hogy Longdonban nehezebben találják meg a pecsétet a vámosok. Az is lehet hogy össze-vissza vannak írogatva a nyomkövetési bejegyzések.
De akkor most az Angliai Longdon a fekete lyuk, nem a Németországi Feucht.

[ Szerkesztve ]

(#9283) walakyb válasza V/ (#9280) üzenetére


walakyb
aktív tag

Igen, tudom ertelmezni a leirtakat elsore is. Azt viszont te is lathatod, hogy
1. 12 percig tartott a vamolas, nekunk 2 het alatt a vamolasi bejegyzes se kerult fel...
2. Ha valakinek a csomagjat 12 perc alatt fel tudtak dolgozni, miert van, hogy tobben 2+ hete varunk elvileg ugyanerre
3. Longdon nem szerepel a nyomkovetesben, ellenben Nysa igen

Ennyi ido alatt meg a kozismerten lassu magyar vamosok is siman vegezni szoktak a karacsonyi szezonban is.
A srac pedig kimondottan a Longdoni szarakodasra kerdezett.

(#9284) Fizsó


Fizsó
kezdő

A hiba valószínűleg nem "az" angol vámosokban, hanem ezek szerint a longdoni-akban van.
Longdon valóban fekete lyuk.
Nisa-ból már mindenki gördülékenyen megkapja a csomagját.
Én kezdek kételkedni benne, hogy ezek a küldemények valóban a longdoni tranzitban vannak.
De fölösleges sajnos itt egymással "vitázni". Mert egyikünk sem tud segíteni.
A legnagyobb baj pedig az, hogy a Banggood szupportja is totálisan impotens ebben az ügyben. Többszöri kapcsolat-felvétel utáni tapasztalatom, hogy így van. A visszajelzéseik arról árulkodnak, hogy vagy semmiféle ráhatásuk nincs a dologra, vagy nem is akarnak beavatkozni.
Amúgy nem értem, hogy miért nem teszik. Ez az ő érdekük is lenne.

[ Szerkesztve ]

(#9285) V/ válasza walakyb (#9283) üzenetére


V/
Topikgazda

Igazad van. De azt is írtam hogy a könyvelési információk sem biztos adatok.Írni kell a BG-nek hogy valami gond van, esetleg elvesztek a csomagok? Én naponta nyaggatnám őket ha 100 $ feletti a vásárolt dolog, ne vesszen már el.
Ha többen, többször akkor esetleg csak szükségét érzik annak hogy tegyenek valamit, a reakcióikat is olvashatnánk itt, azt többet segíthetne, talán.
Abban viszont nem gondolom hogy igazad van, hogy a mi vámosaink lassan dolgoznak, elektronikus a vámolás, úgy pár perc, amit a postások átküldenek azzal dolgoznak, ha meg kell nézni ténylegese valamit akkor az meg 1-2 óra még, na a postai anyag az szokott sokára odaérni és a vámeljárás lekönyvelése és a posta logisztikára kiszállítsa szokott még sok lenni, a postai folyamatok a lassúak. Nem a vámosokon múlik a lassúság.Több alkalommal bebizonyosodott, hogy a postások csúsztatnak, másra kenik a abaalhét, de ők is képesek 2 óra hossza alatt végezni, így volt már 2 óra 10 perces postai vámeljárásom, fizetési határozattal, ennél kell dolgozni is vele.

[ Szerkesztve ]

(#9286) Fizsó válasza V/ (#9285) üzenetére


Fizsó
kezdő

A magyar vámosok valóban elég gyorsak. Tapasztalataim szerint max. 3-4 nap alatt már továbbítják a vámeljárás után a csomagokat.Persze, ha az ügyfél is rendesen közreműködik.

Ja! És valóban, a csúszások elsődlegesen a létszámhiányos, és halódópostai szolgáltatásokból adódnak.

A Banggood szupportja - mondjuk chat kapcsolatkor - ellenőrzi a rendelési szám és a 15 jegyű nyomkövetési szám szerint a csomag státuszát. Majd ezt újdonságként közli - mintha nem küldtem volna el a linket róla eleve a megkeresésemben. Elnézést kér és türelmet.
Örömmel értesít, hogy tranzitban van, hamarosan frissítik az adatot. Várjak még egy hetet.
Ezt a játékot június 16 óta 3-4 naponta eljátsszuk. Hol a chat-en, hol mailben.
Június 3-tól Shenzenben volt felfüggesztett státuszban a csomag július 1-ig.
Mikor megkérdezem, mikor indul tovább várhatóan Longdonból, nem felelnek.
Mikor kérem, hogy járjanak közre, erre nem reagálnak.
Ma elmesélték a cseh vámos sztorit. Ami nem válasz a longdoni két hetes mozdulatlanságra.
Maximum hivatkoznak rá, hogy 60 nap után visszakérhetem a vételárat.
Ami vicces, hisz csomagbiztosításom van, tehát nem kérdés, hogy visszajár.
Na, ezek a tapasztalatok a szupparttal.

[ Szerkesztve ]

(#9287) walakyb válasza Fizsó (#9286) üzenetére


walakyb
aktív tag

Azert nem kerestetik a csomagot, mert az eltunes nekik mindenkeppen buko. Ertektol fuggetlenul, ha megnezel egy csomagot, az azon feltuntetett osszeg toredeke (nekem, amiket neztem max a fele volt) a valosnak, es karteritest ez utan az osszeg utan kapnak csak termeszetesen. Ezt a biztositasi gyokerseget is azert talaltak ki, hogy minimalizaljak a vesztesegeiket. A penzed pedig akkor is visszajar, ha nem fizettel biztositast, hiszen az elado felelossege a megvasarolt aru eljuttatasa a vevohoz, te pedig nem kaptal semmit...
En kb 3 hete kezdtem "beszelgetni" veluk a dologrol, szinten az altalad emlitett bullshit csak a valasz. Ha jovo het vegeig nem jon meg a cucc, minden nap rajuk irok, es jelzem nekik, higy 60. napon PP lesz. Bar tapasztalataim szerint nem lesz abbol se semmi, de majd meglatjuk.

[ Szerkesztve ]

(#9288) walakyb


walakyb
aktív tag

Na, ismet "targyaltam" az ugyfelszolgalattal, minden a szokasos. Allitolag a vameljarasra var a csomag, ezt latja az informaciobol, amit kaptak. Ennek forrasat termeszetesen nem oszthatja meg. A legjobb, amikor mar sokadszorra kerdeztem, hogy honnan tudja, hiszen a trackingban nincs semmi, bemasolta a MAGYAR vamosok telefonszamat, hogy ott erdeklodhetek. Mindezt persze ugy, hogy angliaban van (allitolag) a telefonom... Tobbszor is leirta, hogy nem oszthatja meg... A vegen kaptam egy igeretet, hogy elkezdenek nyomozni a csomagom ugyeben, es betesznek CC-be a levelezesbe (tudom, addig alljak fellabon...)

[ Szerkesztve ]

(#9289) Fizsó válasza walakyb (#9288) üzenetére


Fizsó
kezdő

Nekem is megígérték, hogy értesítenek, ha lesz valami, és adtak újabb 100 pontot. Persze, ezzel a most már 2 dollárra emelkedett bónusszal, nagyon ki vagyok segítve.
A születésnap, amelyen ajándéknak szántam a telefont, 20 napja elmúlott. :W

(#9290) qqzs


qqzs
őstag

Nalam az a helyzet hogy jun 12 rendeles es jun 14 shipped ota semmi tracking infom nincs. Ez a tracking szamom 483190613360641 mar tobbszor kaptam csomagot gearbesttol ukan keresztul ezert nem izgultam eddig csak most kezdtem ahogy itt visszaolvastam. Regebben volt egy kinai tracking oldal ahol a uk elotti tracking is lathato de nem talalom most.

Eladó: GTS450

(#9291) V/ válasza qqzs (#9290) üzenetére


V/
Topikgazda

Itt egy újabb bejegyzés, ez is Longdonra mutat. Elképzelhető hogy ott kapnak egy másik számot, egy GLS-t vagy eltűnik a nyomkövetés ahogy írták a többiek.

(#9292) qqzs válasza V/ (#9291) üzenetére


qqzs
őstag

Koszi ez jo hir. Akkor par nap mulva megerkezik.

Eladó: GTS450

(#9293) walakyb válasza qqzs (#9292) üzenetére


walakyb
aktív tag

Na ezt hogy hoztad ki ebbol? :)))
BTW, udv a klubban...

(#9294) V/ válasza walakyb (#9293) üzenetére


V/
Topikgazda

Szerintem is ezt a dolgot a logisztikájuk elbaltázta, remélhetőleg csak megkapjátok már, aztán az igazi, a csomagon lévő nyomkövetési számból talán kiderül valami.
Azért van egy elképzelésem hogy mi történt, de az egyikőtöket sem vigasztalna, mert ha nem képesek tartani a 15 napot és az amire gondolok az ő hibájuk, akkor a 100 pontokkal az elvesztett időt nem lehet pótolni.
Többre mennének ha visszarendelnék a szállítótól a termékeket és a vevőknek új tételeket, a megfelelő útvonalon küldenék el, ha az még meg van nekik.

[ Szerkesztve ]

(#9295) walakyb válasza V/ (#9294) üzenetére


walakyb
aktív tag

Nekem kb felhalott a mostani telefonom, de meg mindig azt mondom, ha szepen lassan, de lathatoan haladna, nem lenne bajom ezzel a 1.5 honappal sem.
A Banggood reszerol annyi mondjuk korrekt lenne, ha azt az arkulonbozetet, amennyiert vettem, es amennyiert mar joparszor azota megvehettem volna (ez nalam cca 20$), megkapnam. Nem pontokban, de pl walletre (vagy minek hivjak itt) mehetne siman. A pontokkal kb kitorolhetem, kb sose tudom elkolteni

(#9296) Fizsó válasza qqzs (#9290) üzenetére


Fizsó
kezdő

A Royal alapján viszont ez is Longdonban ácsorog jólius 1. óta.


Ezen a track-n látszik , bár ez is június 19 óta állt..
http://www.10000post.com:8082/en/trackIndex.htm

"2019-06-19 10:04:57 A csomag Hongkongból maradt
2019-06-18 10:39:21 Parcella, hogy elhagyja Shenzhen-et Hong Kongba
2019-06-17 16:07:54 Shenzhen Megérkezett az operációs központba"

[ Szerkesztve ]

(#9297) Csabcy válasza Fizsó (#9296) üzenetére


Csabcy
tag

Sziasztok!
Én Júni 7.-én rendeltem, 8.-án postázták.
Jelenleg itt áll:
27 Jún 2019 17:56
Arrived at sort facility (HUB UK - LONDON)
Írtam a BG-nek, elküldtek a francba, meg azt mondták csak akkor lesz látvány a nyomkövetésben, ha beér az országba. Jó vicc, Angliából 1-2 nap alatt itt kéne legyen.
Van aki hasonló időben rendelte és megjött neki?
A 10-15 napos szállítás miatt mehetek a PP-hez vagy csak 60 nap után reklamálhatok?
Lassan itthon olcsóbban megkapom a MI9-et, mint amiért kint rendeltem.
Üdv:
Cs

(#9298) V/ válasza Csabcy (#9297) üzenetére


V/
Topikgazda

Angliából a futár céggel sem ér ide 2 napon belül. Ha visszaolvasol, senkinek nem jött meg, bár nekik Longdon volt írva.
Ez volt a legutóbbi sikeres szállítási információ. Az hogy meg is kapta azt nem tudom.

[ Szerkesztve ]

(#9299) jFox


jFox
őstag

Sziasztok!

Mennyi garancia van a Banggood-ról rendelt kütyükre? Januárban kaptam meg egy drónt, ami most be döglött. Írtam nekik, hogy mi a helyzet és azt írták vissza, hogy már lejárt a garancia. :(

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#9300) V/ válasza jFox (#9299) üzenetére


V/
Topikgazda

Az úgy szokott lenni, hogy eleve nem számolunk garanciával. De van ahol van 12 hónap, mondjuk mobilok esetén.
Játékokra ez van

Itt találod meg termék csoportok szerint

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.