Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 13:57:15

LOGOUT.hu

Banggood tapasztalatok

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8501) vans? válasza V/ (#8499) üzenetére


vans?
őstag

Sikerult kozben, koszonom.

hábm bábm

(#8502) fecus


fecus
őstag

Ezen a snap up oldalon az alul található árukhoz hogyan lehet hozzájutni az alul található árakon? :F
Nem értem. :W

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#8503) V/ válasza fecus (#8502) üzenetére


V/
Topikgazda

Amikor elérhető lesz villám gyorsan megvenni. Amiből 1-5 db van jóformán lehetetlen vállalkozás. Az 50 db-os tételnél lehet szerencséd, de azonnal végig kell vinni a fizetési folyamatot. A következő menet 11 perc múlva. Azután meg óránként azok amiket látsz az adott időpontnál.

[ Szerkesztve ]

(#8504) sambenez válasza fecus (#8502) üzenetére


sambenez
addikt

Gyorsabb vagy mint a többiek.

(#8505) fecus válasza V/ (#8503) üzenetére


fecus
őstag

De az alul lévők sehol sem tűnnek fel a snap up időpontoknál. Majd egyszer fognak jönni és most beetetnek?
(A You May Like alatt lévőkről kérdezek.)

És az hogy lehet, hogy még van 9 perc és már sold out?

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#8506) sambenez válasza fecus (#8505) üzenetére


sambenez
addikt

A you may like alatt lévőre klikkelsz és megnyílik az oldala. Ott azon az áron vannak amit látsz. Legalábbis ami nekem ott van azoknál ezt tapasztalom.

(#8507) V/ válasza fecus (#8505) üzenetére


V/
Topikgazda

Most sem fogyott el még minden, a Snap Up gombra katt azután a termék képernyőn a Snap up now és ha addig nem fogyott el akkor tudod fizetni.
Ezt már nme tudod megvenni 13Pcs 1000V Electron mert elfogyott.
Akár 1 mp.

Itt látod hogy még van 4 db, 4 pcs left jobbra

És itt látod hogy mikor következik az újabb futam:

Ha a következőnél ezt akarod megvenni MantisTek® GH1 3.5mm Audio Light Weight Wired Control Omni Directional Microphone mivel 1 db van belőle és pár 10000 vásárló próbálkozik, 0 esélyed van rá, hogy megvedd. A BlitzWolf® BW-VOX1 Hybrid Drivers Dual Double Drivers Earphone Headphone-nál viszont esélyes vagy 1 db-ra. Arra is kell figyelni hogy nem tehetsz 2-öt el.

[ Szerkesztve ]

(#8508) fecus válasza sambenez (#8506) üzenetére


fecus
őstag

Köszönöm mindenkinek. Félreolvastam a számokat.

[ Szerkesztve ]

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#8509) Markizmark válasza Markizmark (#8495) üzenetére


Markizmark
addikt

Közben chateltem a banggood emberével, és elárulta, hogy az akku miatt nem tudták EU priority line-nal küldeni a pakkomat... Kérdeztem, hogy akkor akku nélkül minden oké lesz? Azt válaszolta igen, szóval várom a refund érkezését aztán rendelek újra. :W

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#8510) Timyyy válasza Timyyy (#8453) üzenetére


Timyyy
őstag

Eltelt 8 nap azóta, hogy emailben refundot ígértek. Tegnap újra rájuk írtam, hogy hol a pénzem??? Erre a válasz, jaj így sorry úgy sorry, de várjak még, mert egyeztetés zajlik. És mégis vajon kivel???????????????????

Mégis mi a jó r***** b**** pi**a van itt????

Szóval már nyitva az ügy a paypal fiókban. Gondolkoztam rajta hogy újra visszatérek a banggood-hoz, mert az utóbbi időben szinte mindent GB-ről vettem, de hogy ezek is akkora szarrágók lettek, az azért már kínos. :W

[ Szerkesztve ]

(#8511) Icetee válasza Markizmark (#8509) üzenetére


Icetee
aktív tag

Hmm ez érdekes. Erre nem is gondoltam.
Nemrég rendeltem egy drónt kínából EU szállátással és 3 akkuval :D
Nem írták hogy gond lenne, igaz 2 hét eltelt mire feladták... Kíváncsi leszek, hogy ideér-e....

(#8512) mrzed


mrzed
senior tag

Mintha javult volna a EPL GLS szállítás, bár lehet, hogy csak véletlen.
Szeptember 9.-én rendelt cuccot október 10.én kaptam kézbe... Február 26.-án leadott megrendelésem ma 14 órakkor ért Neuenstein-be. Ha nem lenne holnap ünnep, lehet meg is kapnám, de hétfőn itt kell lennie.

(#8513) Markizmark


Markizmark
addikt

Mennyi idő míg megérkezik a refund? Szerda reggel írták, hogy törölték a rendelést a kérésemre.

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#8514) kBruce válasza Markizmark (#8513) üzenetére


kBruce
csendes tag

Néhány munkanap, 3-5 talán.

(#8515) sebifater válasza Markizmark (#8513) üzenetére


sebifater
csendes tag

Nekem 7 nap volt.én is írtam nekik 5 nap után válaszoltak,hogy nemsokára megjön,2 nap múlva megérkezett.de lehet kár volt jobb lett volna várnom,máshol sincs raktáron,ráadásul már csak drágábba van.ezt jól megszívtam.
Bocs hogy itt de a gearbest "sima" priority line olyan mint itt az eu-s,tehát költségmentes?
Köszi!

(#8516) bl4ze


bl4ze
veterán

üdv! Mik a tapasztalatok mostanság a vámmentes "EU Priority Line" kézbesítéssel ?
Mennyi idő, ki hozza Magyarországon? Egy 70 USD értékű Xiaomi okos rízsfőző.

Köszi :R

.:. bl4ze .:.

(#8517) V/ válasza bl4ze (#8516) üzenetére


V/
Topikgazda

Van egy friss tapasztalat. 4 hsz-el visszább 8512, meg a 8483

[ Szerkesztve ]

(#8518) sambenez válasza bl4ze (#8516) üzenetére


sambenez
addikt

Nekem most 19 nap alatt ért ide a csomagom, pont ma vettem át. GLS hozza.

[ Szerkesztve ]

(#8519) kBruce válasza bl4ze (#8516) üzenetére


kBruce
csendes tag

Most gyorsabb mint Karácsonykor, de erre még mindig nincs egzakt válasz. Nekem például 1 hónapon belül volt 2 csomagom is. Másnak meg lehet, hogy ül rajta a Posta...

(#8520) bl4ze válasza V/ (#8517) üzenetére


bl4ze
veterán

Ok, köszönöm akkor 2-4 héttel lehet számolni, és GLS fogja hozni.

Köszi az infókat :)

.:. bl4ze .:.

(#8521) Icetee válasza sambenez (#8518) üzenetére


Icetee
aktív tag

És mikortól volt követhető? :)
Nekem még nem jelent meg róla info, pedig már 8 munkanapja feladták. De a kolléga azt mondta itt, hogy amíg nem fut be Belgiumba, addig nincs róla info :)

(#8522) sambenez válasza Icetee (#8521) üzenetére


sambenez
addikt

Ez megjelent a feladás után szinte azonnal: "The parcel data was entered into the GLS IT system; the parcel was not yet handed over to GLS., Belgium, Puurs"

14 nappal később ért Belgiumba: "The parcel was handed over to GLS., Belgium, Puurs"
Másnap elment Németországba, aztán hosszú hétvége. Tegnap Alsónémedi, ma megkaptam.

[ Szerkesztve ]

(#8523) Icetee válasza sambenez (#8522) üzenetére


Icetee
aktív tag

Az elsőt látom én is most. Elvileg 03.08.-án este adták fel. Az ugye Péntek, gondolom az már nem számít munkanapnak. De azóta a 8. munkanap van és még semmi híre :(

Remélem begyorsul lassan. Azt meg még inkább, hogy nem akad meg a vámon :D

[ Szerkesztve ]

(#8524) Markizmark válasza Icetee (#8523) üzenetére


Markizmark
addikt

A csomagszám GLS rendszerébe kerülés után még kb 2 hét, mire a csomagot megkapja a GLS (ekkora "csempésződik" be az EU-ba, addig nem látod merre jár), aztán már pár munkanapon belül megkapod.

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#8525) Icetee válasza Markizmark (#8524) üzenetére


Icetee
aktív tag

Köszönöm srácok. Akkor várok türelemmel :)

(#8526) bl4ze válasza sambenez (#8522) üzenetére


bl4ze
veterán

Ez nálam is látszik, hogy bekerült a GLS rendszerbe.

Mielőtt eljut a GLS-hez Belgiumba nem követhető egyébként? Más cégnél előtt is látható. (TomTop stb.)

Köszi.

.:. bl4ze .:.

(#8527) sambenez válasza bl4ze (#8526) üzenetére


sambenez
addikt

Nem. A következő az lesz amikor megérkezik a gls-hez belgiumba. Ez egy ilyen türelemjáték. De legalább az Áfa miatt nem kell izgulni. :D

(#8528) Markizmark


Markizmark
addikt

Esetleg próbáld meg itt.
Nekem egy mostani csomagomnál (igaz sima Air Parcel, nem EU Priority Line), de feldobott egy másodlagos csomagszámot hozzá.

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#8529) bl4ze válasza Markizmark (#8528) üzenetére


bl4ze
veterán

Ilyet én is láttam, de ez hol kereshető, milyen cég ez ???

A0003619031xxxVP

.:. bl4ze .:.

(#8530) Markizmark válasza bl4ze (#8529) üzenetére


Markizmark
addikt

Most kajak bemásoltad a csomagszámot, de azért kiikszelted? :W

[ Szerkesztve ]

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#8531) V/ válasza Markizmark (#8528) üzenetére


V/
Topikgazda

Ezt mos nem értem.
Van egy normál postai küldeményed amit 1-2 napon belül megkapsz, neki meg van egy GLS szállítású nem postai küldeménye. Mit akarsz összehasonlítani?
És erről szó volt valahogy eljuttatják Angliába és onnan egy holland postai azonosítóval, nyomkövetési számmal küldik ide. Ez megint egy trükk, mert ugye Angliának is van postája.
Az amit írtál egy küldemény azonosító a logisztikai cégnél.
Szépen leírva többször hogy GLS számos csak akkor kezd el "mozogni" ha Belgiumba ér.

[ Szerkesztve ]

(#8532) V/ válasza bl4ze (#8529) üzenetére


V/
Topikgazda

Miért nem hiszel azoknak akik példákkal magyarázták a dolgokat? Amit perpillanat nem lehet követni bizonyos ok miatt azt nézegetheted bárhol, nem fogsz látni semmit
Egyébkéntis 15 munkanap a felső határ a várható megérkezésre.
Ha elveszne és nem kapnád meg azt is látni fogod.
Nem lesz gyorsabb a szállítás attól, hogy a címzett nézegeti a nyomkövetést.

(#8533) bl4ze válasza Markizmark (#8530) üzenetére


bl4ze
veterán

Most komolyan ezt megkézdezed ?
Miért baj, hogy a formátumot megmutattam, de a full TN-t nem osztottam meg.
Nem értelek..... :Y

.:. bl4ze .:.

(#8534) Markizmark válasza bl4ze (#8533) üzenetére


Markizmark
addikt

Én nem értem, hogy mit titkolsz egy ragszámon? Átveszi helyetted valaki, vagy mi? :Y :C
Az ég világon semmi kényes infó nincs benne, és ezt is már párszor leírták itt.

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#8535) PainKiller13


PainKiller13
őstag

Sziasztok!

Ne haragudjatok a kéregetésért, de muszáj rendelnem fejegységet és gondoltam megkérdem van e valakinek feles pontja amit felhasználhatnék.

(#8536) Icetee válasza V/ (#8531) üzenetére


Icetee
aktív tag

Az enyémet 03.08.-án adták fel és most kaptam egy mailt a GLS-től hogy x napon fogják előreláthatólag szállítani. És már a követést is látom :)
Kicsit izgultam én is mert nagy értékű a csomag, de gondolom az ilyen nem szokott elveszni :) Biztosításra is rányomtam (vagy alapból ki volt pipálva). :)

(#8537) V/ válasza Icetee (#8536) üzenetére


V/
Topikgazda

Akkor ez is a 15 munkanapon belül lesz. Úgy tűnik hogy az egy hónapnál hosszabb idők eltünedeznek ennél a szállítási módnál.

(#8538) mrzed válasza V/ (#8537) üzenetére


mrzed
senior tag

Kérlek benneteket, segítsetek nekem, hogy kell kommunikálni ezzel a Pauline ügyfélszolgálati robottal?!
Rendeltem a srácaimnak 2db tvokosító dobozt, ami rendben meg is érkezett:
TV Box
A leírásban az szerepel, hogy 6 irányú giroszkóppal szerelt air mouse jár hozzá. Viszont a gyárilag celofános csomagokban csak mezei, egyszerű távirányító volt.
A megrendelésnél rányomtam az érintett tételnél a Repair & Refung & Resending gombra, majd ott a nem a leírásnak megfelelő terméket kaptam kiválasztásával leírtam a problémámat. Ennek ellenére még plusz három emailem-be került, hogy egyáltalán megértse, hogy melyik tétellel van problémám. Most, hogy érti, hogy mivel van problémám, ismét jelzem neki, hogy egy sima távirányító az nem légegér, holott az utóbbit ígérték a termék leírásában.
Most még mi a szent sz@art csináljak, ha az az okos kis hölgyike nem tudja, hogy mi a különbség egy szimpla távirányító és egy air mouse között?! :F

(#8539) Flashy válasza mrzed (#8538) üzenetére


Flashy
veterán

képet mutattál neki? csinálj egy képet, amelyen egymás mellé rakod a fotót a te termékedről és a távirányítóról és mellérakod az adatlap képét az air mouse-zal, hátha segít. lehet videót is fognak kérni :)

(#8540) pn4hvq


pn4hvq
senior tag

Áfahatár felett még nem rendeltem BG-ről. de most szemezgetek egy telefonnal. Ha jól értelmeztem az utolsó oldalakon, a szállítási módok közül az EU Priority Line szállítás az ajánlottabb. Legyetek szívesek megerősíteni ebben.
Shipping insurance-t érdemes fizetni? (GB-nél is problémázni szoktak rajta, ha probléma van, és nincs biztosítás, nem tudom, BG-on mi a helyzet ezügyben.)
Köszönöm.

(#8541) mrzed válasza Flashy (#8539) üzenetére


mrzed
senior tag

Köszi a segítséget.
Képet már kaptak a legelején, azzal indítottam. Ugyan nem kérték, de csináltam nekik egy videót, szemléltetve a problémámat. Most ott tartunk, hogy felajánlottak 500 pontot, és megtarthatom a terméket. Még egy kicsit alkudozom velük, hát ha lehet ezt dollárosítani.

(#8542) zagloba válasza pn4hvq (#8540) üzenetére


zagloba
aktív tag

Igen! Igen! Jól gondolod! Nekem 2 hét alatt kezemben volt a telefon!😉

(#8543) Icetee válasza pn4hvq (#8540) üzenetére


Icetee
aktív tag

Nekem most jött meg egy 100+ ezres drón EU Priority Line szállítással, a GLS hozta ki :)
Minden rendben volt. Márc. 08. adták fel és ma kaptam kézhez. 12 munkanap. Én kértem rá biztosítást. +2000 Ft volt asszem. Ilyen értéknél inkább legyen bebiztosítva :)

(#8544) pn4hvq válasza Icetee (#8543) üzenetére


pn4hvq
senior tag

Icetee és zagloba köszönöm a válaszokat, elvileg már úton is van a csomag. LX..NL formátumú tn-t kaptam. Karácsony előtt az Aliról rendelve volt már több ilyenem, azok közül egyet viszont megfogtak a vámon (de az csak 30$ értékű volt, így papírok beküldése után jött is tovább).

(#8545) vandor01 válasza V/ (#8532) üzenetére


vandor01
őstag

de igen is nezegetni kell foleg 15nap utan mert cimbora jart ugy hogy értesito nem jutott el hozza es 2 honap utan jutott eszebe hol napelem inverter? Ja azt visszakuldtek kinaba!
Aki barmit is rendel az igen is nezegesse 2 hét utan mindennap 1x! Ha tobb rendelése van akkor vannak regiszterek amik nezegetik helyette es ha változas van kuld emailt pl. trackitonline
vagyis szerintem :DD

[ Szerkesztve ]

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#8546) V/ válasza vandor01 (#8545) üzenetére


V/
Topikgazda

8 munkanap telt el, az még azért korai. A várható szállítási idő végét ha megközelíti és követhetős a küldemény akkor persze érdemes ellenőrizni.
Itt azért a két hónapos szállítási idő nem jellemző.

(#8547) mrzed válasza mrzed (#8541) üzenetére


mrzed
senior tag

Nahh, megalkudtam velük...
Második körben 10$ és 800 pontot ígértek...
Kötöttem az ebet a karóhoz, mondván, hogy a hibás leírás alapján választottam...
20$ refund lett a vége, cserébe beáldoztam a garanciát. Ez még nem az a vételár, amit megérné visszaküldeni meghibásodás esetén.

(#8548) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Sziasztok! Eu priority mit takar? Vám mentes? Telefon lenne. Köszönöm[link]

(#8549) V/ válasza Kolondrum (#8548) üzenetére


V/
Topikgazda

Úgy van. Áfamentes, mert a vám tétel 0%.

(#8550) Dluinet válasza Kolondrum (#8548) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Banggoodon az EU Priority Line (általában jól működik, sokan használják)
European Direct Mail (helyette már EU Priority Line szokott lenni)
European Railway Direct Mail (nagyobb méretű termékekhez, lassú de jól működik) szállítással tudunk áfa- és vámmentesen vásárolni. A termék adatlapján, a szállítási módok között tudjuk ellenőrizni és kiválasztani.

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.