Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 13:57:15

LOGOUT.hu

Banggood tapasztalatok

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8651) vandor01 válasza jFox (#8650) üzenetére


vandor01
őstag

nekem se sok de már tunt el.... és érdekes sosem itt ejropaban.... vagyis a TN szerint sose kerult fel repulore! szoval vagy rendelesenkent +500ft?? vagy mondjuk 1-2% ban ami eltunik azt be kell nyelni! asszem a benyelés occobb? :) 100 rendelésnel maradjuk a hivatalos 22 ejronal.... szoval 100x500 a TN+bizti azaz 50e ft vagy 2db eltunik es senki nem terit semmit 2x7000=14e ft..... ha nem lesz az eltunési rata magasabb mint 10% akkor nem erdemes TN-t es biztit venni! ... szerintem..... de en azert veszek ra :D tudni akarom mikor mi jon hol tart etc etc...

[ Szerkesztve ]

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#8652) sambenez válasza vandor01 (#8648) üzenetére


sambenez
addikt

Az elsőre itt több infó van. Még 03.04-i bejegyzés is van.
Másodikra is több infó van itt. Még 03.21-i bejegyzés is van.

Szóval még bármi lehet.

(#8653) vandor01 válasza sambenez (#8652) üzenetére


vandor01
őstag

koszi.... ja ja lattam én is a BG oldalan is fent van de persze ez azon nem valtoztat hogy az utolso mozgás nem az volt hogy a postas beejti a ladamba :) pl az elso 6 hete meg se mozdult kinabol.... a másodiknak meg van esélye 50%-50% :) de már nem nevezenem a normál uzlet menetnek! :) az is lassan kinaban dekkol 1 honapja..... izgi bizgi....

[ Szerkesztve ]

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#8654) Hopkins_001


Hopkins_001
tag

App-ban történő termék megosztásért közösségi oldalakon való pontjutalom véget ért?
Pár napja már nem ad.

(#8655) jFox válasza ans1980 (#8578) üzenetére


jFox
őstag

Ma megérkezett a telefon, vám és áfa mentesen. :K
Remélem a tiéd is oda ér hamarosan.

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#8656) Krogoth


Krogoth
senior tag

Hali.

Bangoodról rendeltem paypallal fizetve.
BG-n és PP-n eltérő a szállítási cím, ugye a PP általira fogják kiküldeni?!

(#8657) V/ válasza Krogoth (#8656) üzenetére


V/
Topikgazda

Pont ma merült fel a PayPal topikban is, onna idézem: A két címnek célszerű egyezni, a BG írja is a PayPal fizetéshez NOTE: Your order will be shipped to your PayPal address. Please ensure that it is correct and complete.
De mindkét helyen vehetsz fel több szállítási címet így egyezhetnének.
Más webshopnál azért más lehet a helyzet, az eBay is a náluk megadott címet adja meg az eladóknak.

[ Szerkesztve ]

(#8658) vandor01 válasza sambenez (#8652) üzenetére


vandor01
őstag

yupeee! 2 honap kinai dekkolas utan megerkezett a fogado orszagba!!! erdekes.....

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#8659) hussanas


hussanas
csendes tag

Sziasztok , egy kis tapasztalat :

Ápr 3-án rendeltem egy telefont EU Priority line-al és tegnap ki is hozta a postás , szóval egész gyors volt, bár aggódtam a királyi posta miatt ültek már csomagomon heteket. Szóval 13 nap és megjött , a PostNL-es módszerrel.

(#8660) Geza74


Geza74
tag

Sziasztok!

Nem írtam még ide a fórumba, de gondoltam most megteszem, megosztván tapasztalatomat.

Megejtettem első vásárlásomat a Banggood-on, rögtön egy tablettel (Chuwi Hi 9 Plus, 10,8” collos, 2019-es változat).
Márc. 30-án rendeltem meg EU Priority Line-nal.
...NL számot kapott, úgyhogy tudtam, hogy Hollandiából fog jönni, ez megnyugtatott. Tegnap meg is jött, úgyhogy meg vagyok elégedve a szállítási idővel, gyakorlatilag 2 hét alatt itt volt.
Termék biztosítást raktam rá csak pluszban, a vám- és adó biztosítás alapból be volt ikszelve.
Minden rendben volt a csomaggal.
Hosszabb távú tapasztalataim nyilván még nincsenek, eddig szép és jó minden.

Annak esetleg örülnék, ha jelentkeznének olyanok, akiknek szintén van ilyen tabletjük, hogy tapasztalatot cseréljünk (nem találtam eddig értelmes Chuwi Hi9 Plus fórumot).
Azt olvastam egy helyen, hogy valamiért nem fogadja el az USB-C/USB-B átalakító adaptert, ami elég gáz, mert akkor hogy dugok rá bármilyen pendrájvot? (Ha már azt hirdetik, hogy támogatja az OTG-t...) Ugyanis csak USB-C van rajta.

Azt is olvastam, hogy nem árt beszerezni egy jó töltőt is hozzá, mert azzal, amit hozzá adnak, nagyon lassan tölt. (Eleve nem tud gyorstöltést, szóval mindenképp lassú lesz a töltés, de hogy a gyári töltője állítólag mindenképp csere szabatos, mert gyér.)

Valamint még annyit hallottam, hogy nem kezeli az USB-C/USB-C kábelt sem, vagyis az USB-C-s töltő is felejtős. Egy jó minőségű 2A-es hagyományos töltő kell neki, egy jó C-B kábellel.

Szóval légyszi írjon, aki esetleg még Hi9 Plus tulaj.

Üdv:

G.

(#8661) Beni2360 válasza Geza74 (#8660) üzenetére


Beni2360
félisten

USB C - OTG-s adapter kell hozzá. Van több féle, keressél rá.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#8662) jFox válasza Geza74 (#8660) üzenetére


jFox
őstag

Itt vannak tapasztalatok a géppel kapcsolatban: [link]

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#8663) Tibusz00


Tibusz00
tag

Pozitív vélemény :)
Nekem hagytak ki a csomagból 1 szet aksit. A terméknél jeleztem a gondom,de nem reagáltak rá. Egy hét után írtam emailt.
Másnapra megjött a válasz:

Thank you for your email of order# 62290271 and sorry for your inconvenience for Product ID: 1405460.
We would like to refund you 4123 HUF for your order and you keep item received.
What do you think about that?
Looking forward to hearing from you.

Nem kértek kibontós videót. Pár képet küldtem a csomagról, és tartalmáról.
Most várom a pénzem! :)

[ Szerkesztve ]

(#8664) madrac


madrac
őstag

Még lehet csatlakozni applikációból [ LINK ] még 6 órán keresztül, hátha megnyerjük az okostelót 0,01$-ért :) Kéne még 5 ember hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#8665) tahepa válasza madrac (#8664) üzenetére


tahepa
senior tag

...már csak 4 :)

update... 3

[ Szerkesztve ]

(#8666) Czimby válasza tahepa (#8665) üzenetére


Czimby
addikt

Csak kettő!

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#8667) spiderpig820 válasza Czimby (#8666) üzenetére


spiderpig820
aktív tag

Szerintem megvagyunk

4B

(#8668) madrac válasza madrac (#8664) üzenetére


madrac
őstag

Elvileg minden csoportból 1 nyer?! Az nem rossz esély azért. Kíváncsi vagyok.

(#8669) azbest válasza madrac (#8668) üzenetére


azbest
félisten

nem. Az összes ugyanazt a terméket célzó csoportból egy nyer, s a nyertes csoporton belül 1 nyer. [link]

Szal fél oroszországgal versenyzel

;]

[ Szerkesztve ]

(#8670) madrac válasza azbest (#8669) üzenetére


madrac
őstag

Az jó, akkor sokkal nagyobb az esély mint a lottón! :))
Ezért be is neveztem egy Xiaomi bluetooth fülhallgatóra is ;] Csatlakozni [ ITT ] lehet.

(#8671) jFox válasza madrac (#8670) üzenetére


jFox
őstag

+1 :R

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#8672) vandor01 válasza hussanas (#8659) üzenetére


vandor01
őstag

Aprilis 8-an rendeltem telcsit NL verzios EU priority line-nal... most jott meg a helyi posta szállitotta! 10nap es sarc mentes.... szoval eddig ez a leggyorsabb mit ide GLS meg DPD meg EU expressz... 2 honap+ szopatás a masik nagytol :DDD :DDD

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#8673) Ance válasza vandor01 (#8672) üzenetére


Ance
őstag

Ne vonjunk le általános következtetéseket, mert egyszer jó volt. 2 héttel ezelőtt nekemis jó volt a posta, most 1 hete áll valami a kicserélőben, no info róla. Múltkor 2 hétig tököltek a vámosok, amíg kiengedték a 30 dolláros cuccomat.

(#8674) vandor01 válasza Ance (#8673) üzenetére


vandor01
őstag

az enyemek inkabb kinaban dekkolnak varjak hogy repcsire jussanak vagy ki tudja miert figyel valamelyik tobb mint 1 honapot is ott! az biztos a telcsi elott 2-3-5 nappal is rendeltem EU priority vel aztan azok meg kinaiaznak :DDD teny és valo hogy nem ugyanaz a kiindulo varosuk a telcsi honkongbol jott.... tuti hogy ebben az inteligens NL -es megoldasban a hollandok keze is benne lehet! mert a hollandok féig lecsukott szeme nélkul ez nem mukodne!

[ Szerkesztve ]

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#8675) Beni2360 válasza vandor01 (#8674) üzenetére


Beni2360
félisten

Én nemrégen olvastam, hogy Anglia az első ugródeszka és onnan megy NL-ba.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#8676) csaba17


csaba17
senior tag

sziasztok!

egy hete vásároltam egy bt-s hangszórót: [link]

kuponnal össz 11ezret fizettem érte, szállítási módnak eu prioríty airmail-t választottam(6-14munkanap), kaptam is másnap számot hozzá:
LX666366184NL

tegnap írtam nekik, hogy ugyan mikor szándékoznak ténylegesen feladni, persze még nem válaszoltak, gondolom a húsvét miatt nem is fognak.
valaki esetleg vásárolt ilyen hangszórót? megkapta már?
direkt fizettem rá plusz vámmentességet, bár utólag néztem, hogy amúgy is az, de mindegy.
illetve vásárolhattam volna expedited shippingel 0,7$-ért...
na mindegy, így vettem meg de zavar, hogy ennyit ülnek rajta.
nem sürgős, hogy megérkezzen de ne két hónap múlva.

(#8677) vandor01 válasza csaba17 (#8676) üzenetére


vandor01
őstag

nyugalom a "dragasagod" mozgásban van..... ez nem media mark! legyszii - legyszii!! olvass visszta 2 oldalt azt latod mi a helyzet az EU priorotivel! de amugy is.... interneten kinabol vasarolva 60 napig szinte kuss van! de itt ra is nezhetsz [link] [link]
kellemes husvéti unnepeket es sok locsolot! :DDD :D

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#8678) csaba17 válasza vandor01 (#8677) üzenetére


csaba17
senior tag

neked is :)

köszi a parcelsapp.com-os linket, 17track-el szoktam követni de az is csak annyit lát amit a postnl, ezért is kérdeztem be ide :)

(#8679) Beni2360 válasza csaba17 (#8676) üzenetére


Beni2360
félisten

persze még nem válaszoltak, gondolom a húsvét miatt nem is fognak. - nekem szombat ás vasárnap csomagolták és adták fel a rendelést. Szerintem meg nincs náluk Húsvét mivel nem keresztény vallásúak. Pl Németben ott igen de csak a Péntek fizetett ünnep a Hétfő és a locsolkodás teljesen idegen számukra.
Ui: Érdekes a nagypénteki fizetett napot megkaptuk és tekintettel a mi állami ünnepünkre a Hétfői napot is megadták ( 1970-73-ig )

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#8680) V/ válasza csaba17 (#8676) üzenetére


V/
Topikgazda

A maximum 14 munkanapból el lett használva 4 nap, időben van minden. 10 napon belül itt szokott lenni általában.

[ Szerkesztve ]

(#8681) csaba17 válasza V/ (#8680) üzenetére


csaba17
senior tag

így már én is látom, de a 17track-el követem a csomagot, eddig általában naprakész volt minden.

(#8682) tometalian


tometalian
újonc

tapasztalataitokat várom. általánosságban mi a gyorsabb szállítási mód: tariff insurances vagy eu priority lineos? jelenleg is várok egy akciókamerát 04.07 óta gls rendszerében van átadásra várva, illeve tegnap rendeltem telefont azt is eu priority lineon, lehet később megbánom. szóval mi a gyorsabb: várni, hogy eu szállítással valamikor valahol sikerüljön áttolni a schengeni határon, vagy sima szállítással kivárni a vám eljárást? illetve nekem az is fura, még régebben amikor nem is voltam képben a vámos dolgokkal rendeltem pl laptopba alaplapot ebayről ázsiából. semmi fennakadás nem volt, elkerülte a vámot.

(#8683) sambenez válasza tometalian (#8682) üzenetére


sambenez
addikt

04.07 az 10-12 munkanap, valamikor mostanában fog megérkezni belgiumba a gls-hez. Onnan még nagyjából 5 munkanap mire megkapod. Ennél nem lesz gyorsabb a sima posta sem. A vámon meg ki tudja meddig fog parkolni. Ha kínából rendelsz légy türelmes.
Régebben sok minden más volt.

(#8684) V/ válasza tometalian (#8682) üzenetére


V/
Topikgazda

Ugye 15 munkanapot írnak maximum várható időt. Hol tartasz most? Türelem.

(#8685) vandor01 válasza tometalian (#8682) üzenetére


vandor01
őstag

nehéz jo tanacsot adni! ha vmi gyorsan kell es fontos es a VAM nem számit akkor arra ott van a DHL! kinabol azert vasarolunk mert occcobb! es meg adot sem akarunk fizetni mert ugy még occcoobb! kinabol rendelve az adomentessseg az elsodleges szoval ha valaszthatok 2 hét es fizessem vam/afa/ugyintezesi combot vagy varjak 60 napot azt 20e ft al occcoobbb akkor turelmesen varok.... vagy kimegyek a media markba vagy DHL....

ennek ellenere lehetnek adomentes gyors szállitasok de ez nem attol fugg ki mit ajaln neked... sokmindentol fugghet es biztos van olyan is amirol nekunk fingunk sincs... EU priority... 1x DPD maskor CN-UK-NL-HU gyorsabb...??? kerdes melyik raktar fogja kuldeni? mennyire porog a dolog naluk??? mi helyzet a postan? a repteren? mi az idopont? kari? husvet? kinai ujjev..... meg még ki tudja mi lehet?? nekem a leggyorsabb EU priority ez volt : [link] tokkal vonoval 10nap! legutobbi kinai reggelt cumi 6hetet ucsorgott a kinai repteren... asszem :DDD [link]

de ha elolvasnal kb 2 oldalt itt de lehet csak uccso 20 hozzaszolást???
kapnal valaszt es nem vizverdélnél 2 hét varakozas utan!
60NAP.... utanna lehet reklamálni! vagy DHL vagy Media Mark!

[ Szerkesztve ]

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#8686) V/ válasza vandor01 (#8685) üzenetére


V/
Topikgazda

Az új emberek nem biztos hogy tudják azt, hogy te belgiumi viszonyokról tudsz elsősorban írni, hiszen neked odaszállítanak.
Ha egy magyarnak azt írom hogy jelenleg a biztos áfamentes szállítás az EU Priority Line és a kiírt várható szállítási időn belül megkapja, az megfelelő válasz.
Függetlenül attól hogy ezt én ajánlom.

(#8687) tometalian válasza vandor01 (#8685) üzenetére


tometalian
újonc

egyáltalán nem izgulok. elég régóta rendelek ázsiából, már lassan mindenem onnan lesz. megszoktam már az akár több hónapos várakozást is. a kérdésem kifejezetten a tariff insurance vs eu priority line. csak olvastam olyan "rém"történeteket, hogy akár 6-8 hét is lehet, mire sikerül az eu-ba benyomni a terméket, meg még 1 hét házig. na pl ennél jobb változat, ha mondjuk 2 hét alatt vámhatár, 1 hét vámügyintézés, 1 hét további szállítás. ha meg elveszik a csomag azt a párszázas biztosítást ki szoktam fizetni, nameg paypal is eléggé vásárló barát, szóval attól nem félek, hogy a végén vagy a termék vagy a pénzem ne lenne meg.

(#8688) sambenez válasza tometalian (#8687) üzenetére


sambenez
addikt

Senki nem tudja garantálni ha nem a priority-t választod a másik ebben a tempóban jön. Nekem a legutóbbi 3 EU priority megjött 3-4 hét alatt.

(#8689) V/ válasza tometalian (#8687) üzenetére


V/
Topikgazda

Tisztázzuk már, a tariff insurance az a vám biztosítás, nem szállítási mód.
Ezek vannak:

Volt egy időszak amikor lassú volt a szállítás, de ebben az évben tartják a kiírt 7-15 munkanap várható szállítást, de persze közbe jöhet lassító probléma is.
A pénzed mindig meg lesz, mert ha nem kapod meg 60 napon belül a BG a vételárat visszaadja és ez egy végső határidő.

(#8690) tometalian válasza V/ (#8689) üzenetére


tometalian
újonc

igen, köszi, tisztában vagyok, hogy a tariff insurance pontosan az, ami a neve is, egy vám biztositás, és nem a szállitási mod, csak egyszerübb volt igy rövidebben leirnom. alapvetöen olyan árkategoriákban már nem szoktam vásárolni, amit ne fedezne 100%ban a biztositás. ha tényleg tartják a ~15 munkanapot eu prioritival akkor az tökéletes, ha ezzel nagyon beragadnának a termékek, lehet, hogy inkább váltanék más szállitásra biztositással.

[ Szerkesztve ]

(#8691) V/ válasza tometalian (#8690) üzenetére


V/
Topikgazda

Értem, de azok sem lesznek gyorsabbak. Főleg úgy hogy ott az esetleges vámolási folyamat az bizony lehet + több nap.

(#8692) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Csak hogy gyors szállításról is legyen beszámoló:
14.- én rendelt csomag ma érkezett meg.
(Air parcel register, egy függőágy egyébként)

#?*@&!

(#8693) Andralin


Andralin
aktív tag

Sziasztok!

Rendeltem a BG-ről egy alkatrészt, ami sürgős lenne, így DHL-el kértem. Már úton van a csomag, a DHL nyomkövetés szerint hétfőn várható a kézbesítése.
Postaköltséggel összesen 26,50 EUR-t fizettem és szeretném elkerülni, hogy a DHL felszámolja a vámeljárás költségét, ami mint fentebb olvastam elég rizikós, esetfüggő, még ha az ÁFÁ-t nem is kell kifizetni.

Szerintetek lenne értelme előre írni egy e-mailt a DHL-nek a csomagszámmal, amiben a topiknyitónál részletezett 017. évi CLII. törvény 162 § (5) bekezdésére hivatkoznék és kérném, hogy bele se fogjanak a vámeljárásba, mert 10 EUR alatt van a fizetendő összeg.
Valamint csatolnám a BG-s számlát és a terhelésről a bankszámlám kivonatát a nagyobb nyomaték kedvéért.
Mit gondoltok, ez működhet? Vagy ugyanúgy elindítják és felszámolják majd rá az eljárás költségét? :F

(#8694) V/ válasza Andralin (#8693) üzenetére


V/
Topikgazda

Nem előre kell írni, majd ők értesítenek ha kell értékigazolás, és megküldik a szükséges adatokat, náluk 1 órán belül meg szokott történni a vámeljárás. Volt akinél kérték azt a 7000 Ft körüli eljárási költséget akkor is ha nem kellett Áfá-t fizetni és volt akitől nem kértek. Hivatalosan kérhetik, az áfa az Államnak kell, emez meg munkavégzési díj.
És leírtam, elengedni az áfát vámeljárás keretében történik.

[ Szerkesztve ]

(#8695) Andralin válasza V/ (#8694) üzenetére


Andralin
aktív tag

Hát igen, csak ha értesítenek, akkor már régen rossz, mert szerintem akkor már elkezdték a vámeljárást lefolytatni és akkor fizethetek nekik érte.
Ennek gondoltam elébe menni, ha előre igazolom, hogy az adott értékek miatt nem szükséges lefolytatni az eljárást, akkor talán el sem kezdik és akkor nem kell a munkadíjat fizetnem nekik érte. :U

(#8696) V/ válasza Andralin (#8695) üzenetére


V/
Topikgazda

De nem írtad hogy honnan indult és azt hogy DHL fiutár vagy DHL posta?
De 50% esélyed van arra hogy nem kérnek pénzt. Hétfőn csak akkor tudja kézbesíteni ha te legkésőbb holnap elküldöd az okmányokat. Konkrétan most épp hol van?
Nem úgy van, ha az értéke több mint 22 € vámeljárás kell. Azt, hogy kiszabott Áfa aminek az értéke 10 €-t nem haladja meg elengedésre kerül a vámosoknak le kell könyvelni, ahhoz kellenek az eljárási okmányok.
Amit nem szabnak ki az nem engedhető el, de az érték miatt meg kell eljárás, nem kerülhető el. A posta nem kéri ilyenkor a pénzt.

[ Szerkesztve ]

(#8697) Andralin válasza V/ (#8696) üzenetére


Andralin
aktív tag

Kínából rendeltem, de a DHL nyomkövetés bahrain-i indulást mutat.
Expedited Shipping Service volt a kiválasztott és DHL Express hozza. 22-én rendeltem meg, rá három napra már él a DHL nyomkövetés, már a bahrain-i depójukban van a csomag és 29-e hétfő a tervezett kézbesítés.
Hát majd meglátjuk akkor mi lesz. Nagyon kíváncsi vagyok... :U

(#8698) V/ válasza Andralin (#8697) üzenetére


V/
Topikgazda

Értem, akkor szoktak értesíteni ha már Mo-ra ér. Majd írd már meg az infókat.

(#8699) vandor01


vandor01
őstag

megint remekelt a BG..... a multhonapban a rendelt es KIFIZETETT 5 dron-motor helyett csak 4-et kuldtek persze csomagolos video nem volt hiaba reklamáltam b....ttam a biztositast meg fizettet reggelt level vagy EU priority 1000-ert... mindegy rendeltem tartalékot az Ali-rol.... erteke 3500ft

ebben a honapban megint megjatszottak lopást mert nem tudom masnak nevezni ha nem rakja bele a csomiba es én nem csinalok kicsomagolos video.... akkor a vegeredméy a szamomra, hogy a BG ellopta! most a kis sarga-tolvaj egy 7500ft-os kamerat felejtett berakni a csomiba.....

már azzal a gyanuperrel élek, hogy a rosszul fizetett kis kinai melosok lovasitjak meg.. nem tudom minek nekik?.... BG-nek nem kell orul hogy eladta....

ez van csinaljon mindig mindenki kicsomagolos videot!

[ Szerkesztve ]

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#8700) Ndruu


Ndruu
MODERÁTOR

kuponkód: Xiaomi bluetooth fülhallgató/headset (YDLYEJ03LM) - 14.59$ - 62b61e

Még nem tudom milyen, de pont szükség van egyre, úgyhogy megrendeltem. Sok vélemény van róla, legtöbbje pozitív, ennyit megér. Szállítással és biztosítással 4800 Ft-ra jött ki.

Harrrr!!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.