Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 13:57:15

LOGOUT.hu

Banggood tapasztalatok

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9101) walakyb válasza mj1981 (#9100) üzenetére


walakyb
aktív tag

ugyanazzal a 15 jegyű számmal nézed a GLS-nél?
Nálam a Royal shipment vátozatlanul pending, a 10000poston pedig guanzhong qing, vagy mi

(#9102) V/ válasza walakyb (#9101) üzenetére


V/
Topikgazda

A Gls nem 15 jegyű számot használ és mindenki írta vitték a csomagot de elötte a GLS számot nem látta sehol

(#9103) herrká


herrká
senior tag

Sziasztok! Kezdő Banggood-os vásárló vagyok, elnézést ha hülyeséget kérdezek! Szóval, május 30-án rendeltem egy akciós okosórát. Kb két nap múlva volt tracking infó, tudtam követni. 06.18-án meg is érkezett. 06.12-én rendeltem egy hűtő fertőtlenítő, szagelvevő micsodát, 17-én egy "dupla rétegű kifordíthatatlan" esernyőt és 21-én egy "okos" porszívót. Kicsit kezdek aggódni, mert mind a három terméknél a Shipping infonál a No tracking number available szerepel még mindig. Eu priority line szállítási módot választottam a porszívónál, a többinél hagytam az ingyenes alap módot, amit felajánlott az oldal.
Ez normális, hogy még nincs követési száma egyiknek sem? Ráadásul nem paypallel hanem virtuális kártyával fizettem. Lehet gondom? Köszönöm!

(#9104) V/ válasza herrká (#9103) üzenetére


V/
Topikgazda

Mármint úgy fizettél hogy a bankkártya adatokat adtad meg, nem a PayPal fiókba belépve fizettél? Annak mi értelme volt? Ha van PayPal-od akkor + vásárlói védelmet kihagyni?
Ha nem kapod meg 60 napon belül a BG visszaadja a pénzed, tehát védve vagy.
Ne nyomkövetési számot nézd, hanem mennyi a várható érkezési idő dátuma, ha azt elérted (+2-3 nap ráadás) akkor lehet írni nekik hogy gondod van (Expected delivery date)

(#9105) herrká válasza V/ (#9104) üzenetére


herrká
senior tag

Köszönöm! Igen, van egy virtuális Mastercardom, és arról fizettem...

A fiamnak van Paypal, de nyaralni volt. Ezért maradt a kártya...

[ Szerkesztve ]

(#9106) Beni2360 válasza herrká (#9105) üzenetére


Beni2360
félisten

Egy virtuális kártyánál nincs is jobb a paypal reghez. Hosszú évek óta ilyennel fizetek

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#9107) V/ válasza Beni2360 (#9106) üzenetére


V/
Topikgazda

Tejesen mindegy hogy virtuális vagy valódi. A bankodban mindkettőnek a pénzköltési lehetőségét tudod szabályozni.

(#9108) herrká válasza Beni2360 (#9106) üzenetére


herrká
senior tag

Igen, tudom. :-) Csak többször előfordult már, hogy "meglepit" akartunk a gyerkőcnek, Ő meg kapta az értesítést a Paypaltől. Ezért nem kötöttük hozzá...

(#9109) cd334 válasza herrká (#9108) üzenetére


cd334
tag

Csinálj saját paypal fiókot a saját virtuális bankkártyádhoz, nem űrtechnika. Kinai shopokból én csak paypallal veszek bármit is a védelem miatt.

Eladó drónos cuccaim: https://www.kwadmarket.hu/author/danielczigany/

(#9110) Beni2360 válasza V/ (#9107) üzenetére


Beni2360
félisten

Azért ez nem egészen így van.
A valós kártyámon állandóan van nagyobb összeg ami elérhető.
Ha levenném akkor hogyan tudnék vásárolni.Éppen most emeltem a felső határon.
A webkártyára meg a vásárlás előtt töltök fel amennyi kb kell + egy picit.
Marad éppen vagy 5 $ tartalék rajta.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#9111) Beni2360 válasza herrká (#9108) üzenetére


Beni2360
félisten

Értem vagy éppen nem értem.
Miért a gyerkőc kap értesítést és azon max egy összeg szerepel és nem amit vettél. :F
De ti tudjátok milyen szerencsejátékban vesztek részt. :DDD

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#9112) solti


solti
senior tag

Azért ezt néha hihetetlen olvasni... Ha kell kártya, hogy tudjál (akár) neten vásárolni, akkor ott a Revolut, Transferwise és társai (van még asszem). Fogod, kéred, ingyen van, megkapod, csinálsz hozzá Paypal fiókot akár, aztán használod. Néha ráutalsz/töltesz annyi pénzt, amennyi kell (akár többet is), és szépen appból állítod a korlátokat.

(#9113) herrká válasza Beni2360 (#9111) üzenetére


herrká
senior tag

Több oka van... Ő tud csak angolul a családban. Én már öreg vagyok, asszonyt nem érdekli, nem is érti ő sem. A fiam pedig így mindent úgy állított be, hogy rajta keresztül történjenek a dolgok, ha véletlenül "külföldiül" kell reagálni, illetve mindenféle biztonsági értesítések stb nála landolnak.

(#9114) MittuDomain_ válasza herrká (#9113) üzenetére


MittuDomain_
őstag

Ez esetben szerintem kérj meg egy kollégát, barátot, akár valakit a fórumról, összetartó közösség, jó pár groupbuy-n túl vagyok már itt.
Semmi esetre ne kockáztasd a személyes/kártyaadataid, többe kerül a leves, mint a hús.

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#9115) Beni2360 válasza herrká (#9113) üzenetére


Beni2360
félisten

OK, akkor üdv a csapatban.
Én is már a 8x taposom és az angol csak amit a sz. gép mellett tanultam 95-től kezdve. De azért mivel nekem semmi segítségem nincs elvagyok a fordító segítségével és esetleg innen a PH-ból kérek segítséget.
és ez a "meglepit" akartunk a gyerkőcnek" nem sugallta a mostani felvázolásodat. ;]
Azért most már érthető miért az aggodalom.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#9116) herrká válasza MittuDomain_ (#9114) üzenetére


herrká
senior tag

Köszönöm! Nem kockáztatom, szerintem... Virtuális kártyáról fizetek. Mindig csak annyit utalok rá rendelés előtt, amennyi szükséges. Nyilván a Paypal biztonságosabb, azt értem. De eddig szinte csak Aliról rendelgettünk, ott meg nem nagyon fogadják el, ha jól tudom. Oda jó volt a virtuális Mastercard. Nyilván nem ússzuk meg, hogy legyen Paypal-ünk, ha továbbra is megtetszenek a jó kis akciók itt vagy egyéb webáruházakban

(#9117) Beni2360 válasza herrká (#9116) üzenetére


Beni2360
félisten

Igen Az Alinak van saját Alipay rendszere oda nem is lehet fizetni paypallal. :C
Ugyan olyan biztonságos. :K

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#9118) jFox


jFox
őstag

A csomag követéshez:

A Magyar Posta a jövőbe lát. Ez állt ma (06.26) az egyik rendelésemnél: :))

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#9119) And válasza And (#9047) üzenetére


And
veterán

Vicces egy társaság ez a BG. Ma, vagyis kilenc nappal a csomag átvétele után a következő levelet kaptam: "Dear Banggood customer,
We would like to take this opportunity to thank you for shopping with us.
We are sorry to inform you that your order [6669xxxx] would be delayed 7 days due to customs inspection delay and we have sent 100 points to your account as goodwill. The tracking information will be updated in a few days after the order is dispatched.
We hope your understanding and we will deliver your order as soon as possible."

A csomag érkezését még aznap visszaigazoltam náluk..

(#9120) V/ válasza And (#9119) üzenetére


V/
Topikgazda

Ha nem kell a 100 pont akkor, ne használd. Akkor lenne vicc ha nem kaptad volna meg és esetleg tényleg késett. Ha 7 napon belül megkaptad akkor persze hülyén néz ki a dolog.

(#9121) Vertigo18 válasza V/ (#9120) üzenetére


Vertigo18
addikt

Mondjuk ez a levél speciel szerintem is vicces... :D

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#9122) V/ válasza Vertigo18 (#9121) üzenetére


V/
Topikgazda

Mert nem juthatott a tudomásukra hogy gond volt a vámolással? Van egy szállítási mód ami 10 nap, 18. napon kézbesítik mert gond volt a vám kiléptetéssel. Adnak kedvezményt. 100 pont amit fel lehet használni, ha tévedésből küldik akkor sem szokták visszakérni.

(#9123) kamillo67 válasza And (#9119) üzenetére


kamillo67
tag

Én örülnék az ilyen viccnek, de nekem ma úgy jött ez az üzenet, hogy még csak "pendig"-en van a csomagom állapota a royalshipment- szerint( június 10-től). Vagyis már nem jön meg 15 munkanapon belül .:(l

(#9124) sysrq


sysrq
őstag

Ha jól tévedek ezt a kapcsolót 07.09.-ig lehet preorder áron megrendelnem?
Tudom szállítás majd július 14-től, (vagy még később).

Keresek Thermalright 1150 lefogatót

(#9125) V/ válasza sysrq (#9124) üzenetére


V/
Topikgazda

Nekem is úgy tűnik.

(#9126) mokus1 válasza kamillo67 (#9123) üzenetére


mokus1
addikt

Biztos van egy expected delivery állítólag az valos szokott lenni. Nalam június 4 ota pending es es juli 5re ígérik

(#9127) Godem0 válasza kamillo67 (#9123) üzenetére


Godem0
csendes tag

Szintén kaptam pontokat + levelet, csomagom 06.05-től van pendingen a Royal Shipments szerint, 10000post szerint 06.10. - "Parcel arrived at destination countries began to customs clearance "
Kezdek kíváncsi lenni, mikor esik majd be.

(#9128) james008bond válasza And (#9119) üzenetére


james008bond
őstag

Nekem is jött egy ilyen mail ma...de én nem bánom.

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

(#9129) walakyb válasza kamillo67 (#9123) üzenetére


walakyb
aktív tag

Ha megnyugtat, nekem május 31-es dátummal pending, szóval 1 hónapra se jön meg, nemhogy 15 munkanap :)
Én is kaptam 100 pontot, de valahogy hogy is mondjam. Nem hat meg? A vásárlásom értékének 0.3% kb.
Viszont hála az égnek a tegnapi ugyanezzel a metódussal rendelt telefon holland postával jön majd.

[ Szerkesztve ]

(#9130) mokus1 válasza walakyb (#9129) üzenetére


mokus1
addikt

Mit rendeltél?

(#9131) walakyb válasza mokus1 (#9130) üzenetére


walakyb
aktív tag

MI9

(#9132) KisApám


KisApám
addikt

GOME U7 5.99 Inch NFC 3050mAh Iris Recognition
4GB RAM 64GB ROM Helio P25 Octa Core 4G Smartphone

90 dolcsiért van fent a Banggood-on.
Megéri?

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#9133) jFox válasza KisApám (#9132) üzenetére


jFox
őstag

Nem egy ismert márka.
A bankkártyádat azért ne bízd rá! :D
Volt akcióban Redmi 7a is hasonló árban. Igaz nem 4/64 de azért megbízhatóbb márka mint ez a Gome. :K

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#9134) KisApám válasza jFox (#9133) üzenetére


KisApám
addikt

CUBOT X15-öt vettem vagy 3 éve itt 85 dolcsiért.
Azóta is tökéletesen működik. :D

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#9135) V/ válasza KisApám (#9132) üzenetére


V/
Topikgazda

B20 800 MHz-as frekvenciát nem tudja, így ha olyan helyre mennél ahol a szolgáltató a 4G-t azon adja ott az nem lesz elérhető, de egyébként nem rossz a telefon, régi motoros a cég, igaz mobilokat csak 2017 óta gyárt.

[ Szerkesztve ]

(#9136) jFox válasza KisApám (#9134) üzenetére


jFox
őstag

Cubot az más. Van Google certifigációja. Volt nekem is egy Cheetah 2 régen. Meg anno forgalmazták nalunk is Wayteq logo alatt. Azt ajanlanám én is.
De erről a Gone-ról nem hallottam még és felszereltségéhez képest gyanúsan olcsó.

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#9137) V/ válasza jFox (#9136) üzenetére


V/
Topikgazda

Akciós és lehet hogy ez a reális ár és többiek árazzák túl :) , meg nincs rajta még USA szankció.

(#9138) serghiom


serghiom
újonc

Üdv.
Hogy kell pénzvisszatérítést kezdeményezni a banggoodon?
Előrendelésben kifizettem egy órát. Ma kellett volna feladniuk. Rákérdeztem mikor akarnák feladni? De semmi választ nem kaptam.

(#9139) V/ válasza serghiom (#9138) üzenetére


V/
Topikgazda

A vásárlás törlését kell kérned. Lásd itt hogy hogyan.

[ Szerkesztve ]

(#9140) serghiom válasza V/ (#9139) üzenetére


serghiom
újonc

Ezt a szöveget kaptam mikor refundot kértem.
we apologize for the delay in shipping your order,if wait for it to ship or in seven days if it still hasn't shipped ,we'll give you the following compensation

(#9141) V/ válasza serghiom (#9140) üzenetére


V/
Topikgazda

Ez szokott lenni az első reakció.

(#9142) Bec


Bec
tag

Üdv.Kérdés,mostanában az EU priority postázás normál nyomkövetős számot ad xxxxxxNL végüt? ,az úgy megy mint tavaly? (elküldik NL-be ahonnan normál postával jön "majd elvileg" a posta rendszere kezeli?) Pár éve volt amikor a DHL hozta.. Most hogy van?

(#9143) V/ válasza Bec (#9142) üzenetére


V/
Topikgazda

Mostanában van amikor kap egy 15 jegyű számot aztán egyszer viszi a GLS, így természetesen nincs postai nyomkövetési száma.

[ Szerkesztve ]

(#9144) Bec válasza V/ (#9143) üzenetére


Bec
tag

Köszi a gyors választ! Ez tréfa mentes postázás?

(#9145) V/ válasza Bec (#9144) üzenetére


V/
Topikgazda

Igen.

(#9146) solor


solor
tag

Jún 3.-i rendelés (Eu priority line, 15jegyü azonositó) határideje lejárt, több sorstárshoz hasonlóan csomag sehol. Érdeklödésemre chaten ezt irták :

The parcel has arrived in the Czech Republic, and the Czech customs clearance can't keep up. It is all in the customs and will be transferred to the UK for customs clearance. The goods are currently in the UK warehouse of the channel and will be transferred to Poland this week. It is expected to be updated this week.

(#9147) V/ válasza solor (#9146) üzenetére


V/
Topikgazda

Akkor valójában ez a gond, hogy Angliába lettek átirányítva a cseh vámosok miatt, emiatt lehet ez az 1 hét csúszás. Ezzel nem igazán lehet mit kezdeni, türelmesen várni.

(#9148) solor válasza V/ (#9147) üzenetére


solor
tag

Egyetértek. Azért osztottam meg, hátha segit az info néhány fórumtársnak...

[ Szerkesztve ]

(#9149) kamillo67 válasza solor (#9148) üzenetére


kamillo67
tag

Már ezt láttam tegnap a Royalon
2019-06-29 12:39:23 Arrived at sort facility (HUB UK - LONGDON)

(#9150) Fizsó válasza V/ (#9147) üzenetére


Fizsó
kezdő

Az a baj, hogy ez már régen nem 7 napos csúszás!
A rendelésem EU priority line-nal június 10 óta áll Shenzenben "A rendeltetési országba érkezett parcella vámkezelésbe kezdett" jelzéssel. Többször írtam a szupportnak, de semmitmondó válaszokat küldöznek. Két hete kérnek 1-1 hét türelmet.
Én is kaptam egyen-levelet a 100 pont jóváírásáról,. A maximum 18 napos szállítási határidő rég elmúlt. Lassan a 30, napnál tartunk.
royalshipments.com szerint június 3 óta függőben van!
Kérem, ha valaki, ebből az időből ezzel a státusszal információt, vagy terméket kap, ossza meg velünk.
Lehet, hogy új, európai követési szám nélkül fog jönni?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.