Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 13:57:15

LOGOUT.hu

Banggood tapasztalatok

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8901) szemmelver válasza V/ (#8900) üzenetére


szemmelver
aktív tag

Az email nem elérhető, azt írja.
Igen néztem már ott is, de sajnos nincs ott se...

(#8899) Dluinet
elég undorítóak akkor... szerintem most rendeltem innen először, és utoljára. máshol ez megy mint a gatyába szarás. bele se merek gondolni mivan akkor, ha garanciát stb.. intézne az ember.

több külföldi oldalon is olvastam, hogy nem hajlandóak törölni. vicc :((

csak érkezzen meg épségben, és működjön! :W

UPDATE:
frissült a státusz: Order Canceled hála isten! :C
kb. hány nap mire a számlámom lesz? :R

[ Szerkesztve ]

(#8902) V/ válasza szemmelver (#8901) üzenetére


V/
Topikgazda

Akkor csak hajlandóak törölni. 3-5 munkanap általában.

[ Szerkesztve ]

(#8903) james008bond


james008bond
őstag

Van annak jelentősége, hogy a Processing zöld vagy szürke színnel van írva? Korábban contact customer változott szürke processingre.

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

(#8904) Markizmark


Markizmark
addikt

Pozitív tapasztalat:
Legutóbbi rendelésem (Air Parcel Register-rel) 12 nap alatt megjött. Az 1. napon rendeltem és fizettem, a 12. napon reggel a postaládában volt.

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#8905) james008bond válasza james008bond (#8903) üzenetére


james008bond
őstag

Na most változott a statusza- shipped. Ezek szerint elindították . Az, hogy a Tracking 15 számból áll és betűt nem tartalmaz, mit jelent?

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

(#8906) sambenez válasza james008bond (#8905) üzenetére


sambenez
addikt

Ha eu priority akkor gls-t jelent.

(#8907) james008bond válasza sambenez (#8906) üzenetére


james008bond
őstag

Igen, úgy. Köszönöm a választ.

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

(#8908) KisBundi válasza james008bond (#8905) üzenetére


KisBundi
őstag

Sajnos nem GLS. Még nem tudjuk, hogy ez milyen követési szám, de sehol nem lehet nyomon követni. Többünknek adtak fel így csomagot 500 és 1000$ értékben is, de nem tudjuk követni egyenlőre. :F

(#8909) leskopeter3


leskopeter3
csendes tag

Hogy működik ez a Banggoodnál?
Vettem egy Xiaomi Fimi X8 SE drónt 21-én, 23-án shipped, lett is követési szám, most
megnéztem 27-re változott a shipped.

[ Szerkesztve ]

(#8910) sambenez válasza KisBundi (#8908) üzenetére


sambenez
addikt

Akkor sorry. Most megnéztem régebbi rendeléseimet egy olyat találtam 2017-ből, ami 15 számjegy azt a dpd hozta, 155-el kezdődött az a szám.
Ha ez segít valamit.

(#8911) UberMutant válasza KisBundi (#8908) üzenetére


UberMutant
őstag

dpd? dpd uk?
dpd uk szám elé 1550 és mehet a magyarba is

[ Szerkesztve ]

(#8912) Beni2360 válasza KisBundi (#8908) üzenetére


Beni2360
félisten

Ha DPD-hez kerül akkor még egy 4 jegyű számsor kell elé beírni, hogy tudjad követni.
Már nem emlékszem rá. Talán 1550 :F Na megelőztek és nem talán. :K

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#8913) V/ válasza KisBundi (#8908) üzenetére


V/
Topikgazda

Itt még most sincs semmi a csomagodról?
Ha EU priorty line akkor a hétvége felé akár meg is érkezhet egyébként, 31 és 5-e közt várható.

[ Szerkesztve ]

(#8914) MittuDomain_


MittuDomain_
őstag

Sziasztok!

Mennyire rugalmas a BG hozzáállása a tévesen küldött termékkel?
Rendeltem egy lámpát semleges színű leddel és hidegfehéret küldtek, van esély legalább partial refund-ra? A cucc 32USD volt, szóval nem érné meg visszapostázni. Tudok vele élni, de sötétben zavaró, más a megvilágított dolog színe mint a valóság, fotózn inem jó a fényénél, baszkurálni kell a wb-t. A cél az lenne, adjanak mondjuk 10usd visszatérítést...

Már írtam a cservice@-ra, csak a gyakorlati tapasztalatokra vagyok kíváncsi, normális-e support, meddig érdemes velük vitatkozni, etc? Nagyon rég volt velük gondom szerencsére.

Nem akarom pp elé vinni a dolgot, annak úgyis az a vége, hogy full refund és postázzam vissza, de a BG-nek sem akarok rosszat, és nem akarok náluk nem kívánatos vásárló lenni, etc.
Csak gondolom először BGPay visszatérítést meg pontokat ajánlanának, amiből egyik sem kell, tényleg az észszerű határokra vagyok kíváncsi.

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#8915) UberMutant válasza MittuDomain_ (#8914) üzenetére


UberMutant
őstag

nyilván kerül a neved mellé egy feketepont, kérdés megér-e neked 2800 forint egy rosszpontot.
szerintem kultúrált visszajelzés belefér, nagyon izmozni ilyen ki összegnél nem érdemes, pláne, hogy ennél sokkal többet nyertél már az áfamentes vásárlásokon.

(#8916) MittuDomain_ válasza UberMutant (#8915) üzenetére


MittuDomain_
őstag

Ezt most őszintén nem értem...
Egy rendelésem volt eddig az életben (szűk 33év alatt) ami áfahatár feletti volt, és ezt az Aliról rendeltem. Az olcsó kis szirsz@rok az én területem.
Ha azt hitted ismersz valahonnan, szerintem keversz valakivel. :F

A kulturált visszajelzésen túl vagyok, megírtam nekik, hogy öcsi, félrement valami, mit szóltok. Tényleg elégedett vagyok velük, és szerencsére annyira rég volt bármilyen ügyem a CS-el, hogy nem tudom, éppen most milyen szelek fújnak, ezért édeklődtem.

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#8917) KisBundi válasza leskopeter3 (#8909) üzenetére


KisBundi
őstag

Ugyan így jártam én is. Nekem 24-re írta, hogy shipped, de tegnap 27-re váltott. A 15 számjegyet akárhogy próbálom beírni bármilyen universal tracking-be vagy dpd, dpd uk, sehol semmi. Még 1550-el sem. :((

(#8918) UberMutant válasza MittuDomain_ (#8916) üzenetére


UberMutant
őstag

a kis szirszarokra sem fizetsz áfát, pontosan erre gondoltam. ( nem mondtam, hogy kéne, csak ha itthon veszed ugyanazt, akkor fizetsz). nem kell pörögni, csak annyit mondtam, hogy te döntöd el , hogy mennyit ér a banggood accountod.

(#8919) MittuDomain_


MittuDomain_
őstag

Szerintem a kínai termékre a kínai ÁFÁ-t megfizetem.
Mindegy, értem amit mondasz, és bizonyos szempontból jogos, de ennyi erővel ne vegyen kintről senki memóriakártyát, pendrive-ot, mobilt..., mert még az Artisjus sarc megúszással is károsítjuk az államot?

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#8920) leskopeter3 válasza KisBundi (#8917) üzenetére


leskopeter3
csendes tag

Az én követési számomat sem látja semmi, elvileg ha az Euba ér akkor fogjuk látni.

(#8921) V/ válasza MittuDomain_ (#8919) üzenetére


V/
Topikgazda

Import esetén nincs áfa fizetés a beszerzési országban.
Ha mondjuk szerb állampolgárként vásárolsz és kiviszed az országból az áfá-t visszaadják, az csak belföldi dolog még Kínában is.
Tehát nem fizetsz kínai áfát mert kijön a termék az országból, fel sincs számolva.

(#8922) MittuDomain_ válasza V/ (#8921) üzenetére


MittuDomain_
őstag

:R
Na ez nekem újdonság, ma is tanultam valamit, köszi.

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#8923) UberMutant válasza MittuDomain_ (#8922) üzenetére


UberMutant
őstag

látszik, hogy nem jártál ausztriába bevásárolni a 90es években :)

(#8924) MittuDomain_ válasza UberMutant (#8923) üzenetére


MittuDomain_
őstag

Lehet, hogy jártam (vittek), de nem emlékszem. ;)

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#8925) Silent77 válasza MittuDomain_ (#8924) üzenetére


Silent77
veterán

Ismerős, én is mindig részeg voltam. :DDD

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#8926) MittuDomain_ válasza Silent77 (#8925) üzenetére


MittuDomain_
őstag

Én meg kevesebb mint 10 éves, szerintem az alkoholt kizárhatjuk. ;]

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#8927) Silent77 válasza MittuDomain_ (#8926) üzenetére


Silent77
veterán

Nem lehet azt elég korán kezdeni. :DDD

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#8928) Watcher45 válasza UberMutant (#8923) üzenetére


Watcher45
tag

Amikor sorok álltak a mehrwertsteuer visszaigénylésnél :D Gorenje korszak

[ Szerkesztve ]

(#8929) vandor01 válasza vandor01 (#8794) üzenetére


vandor01
őstag

Majus honapban is sikeresen meglopott a Banggood 1db termékkel....
10+5 -öt rendeltem aztan csak 9+5 erkezett....

csináltam kicsomagolos videot de már nem is idegesitem magam rajta
teljesen felesleges.. ebben az évben minden honapban megloptak egy temekkel

- hiaba kicsomagolos video
- feleslegesen igergettek hogy ujrakulidik
- teljes haszontalan hogy meg biztositas is van a csomagon....

lassacskan az el nem kuldott termékek ára 50eurot nyaldossa alulrol!
amit kedvezményben adtak azt az "elfelejtett" termékkel kárpotolták magukat :D :DDD
ugynezki ezt bele kell kalkulálni mintha ÁFÁ-t kene fizetni minden EU priority utan :D
igy vagy ugy de fizetni kell! :DD

igy álljatok a BG-hez!

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#8930) Silent77 válasza vandor01 (#8929) üzenetére


Silent77
veterán

Medve anyám, téged mindenhol meglopnak? :D

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#8931) sambenez válasza vandor01 (#8929) üzenetére


sambenez
addikt

Biztos nem szeretnek. Engem még sosem loptak meg.

(#8932) V/ válasza vandor01 (#8929) üzenetére


V/
Topikgazda

Nekem még minőségi kifogásom sem volt, nem hogy hiány a csomagból. Ami nem jött meg annak meg visszakaptam az árát. Nincs szerencséd.

(#8933) vandor01


vandor01
őstag

dehogy lopnak :DDD csak megelolegezem az ÁFÁ-t :DDD :DDD

de azért bosszanto?
minden honapban elfelejtenek valamit berakni a csomiba....
mert megint nincs serulés a csomagon!
miert csak az EU priorityvel van a gebasz?
a mostani es a multkori kozt a kulonbseg hogy...
a mostani laza fekete csomagolasban leperforálva volt a zacsi
semmi kulserelmi nyom!
a multkorinál meg kozepen a széles atlátszo celuxal korbetekerve...
felteltelezem a multkorit valahol utkozben megnyitottak majd lecelluxosztak

a sima postassal évek ota nincs gáz?
biztos nem hagyok naluk elég zsetont
vagy lehet tulsokat? hááát ettol lehet nyulni ugyse tortenik semmi... :DDD

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#8934) Janos250


Janos250
őstag

Rendeltem Bangoodról egy pici, 12 V-os motort.
Státusnál ez volt jó ideig:
Contact Customer
Utána refundoltak.
Gondoltam, megrendelem mégegyszer, mert elvileg van raktáron: In stock. Processing time:Ships in 24 hours
Újra: Contact Customer

Mit lehet ezzel kezdeni, egyáltalán mi ez?

Az amerikaiak $ milliókért fejlesztettek golyóstollat űrbéli használatra. Az oroszok ceruzát használnak. Én meg arduinot.

(#8935) Markizmark válasza Janos250 (#8934) üzenetére


Markizmark
addikt

Írj rájuk hogy mi az ábra.

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#8936) KisBundi


KisBundi
őstag

Van már itt valaki aki tud valamit a 15 számjegyű TN-el ellátott csomagjáról. Nekem 1 hete adták fel, de sehol semmi infó. :F

(#8937) V/ válasza KisBundi (#8936) üzenetére


V/
Topikgazda

Küldd már el pü üzenetben és körbenézek a Neten hogy esetleg valahol látható-e.

(#8938) TheProb


TheProb
veterán

Sziasztok!

Panaszkodni jöttem, de ahogy nézem, nem vagyok egyedül. Nekem mostanában a sokadik csomagom párolgott el valahol a világban. Mindkettőt a szokásos copy-paste szöveg után újraküldettem (minden esetben refund-al próbálkoztak), de hát nem tudom, hogy ezek meg fognak-e jönni... Nemtom BG milyen módon küldi az ingyenes szállítási opciót, de fura, hogy kb aliről 3-4x annyi cuccot rendelek és mind megjön.

Meg ami múltkor kiverte a biztosítékot. Előrendeltem egy Blitzwolf porszívót, aminek a feladása csúszott kb 2 hetet a beígérhez képest. De nem is ez a lényeg, hanem hogy a hosszú cső be volt horpadva (nem is értem, mert fullra be volt csomagolva, szóval szállítás közben kb lehetetlen volt a sérülés.). Írtam nekik, erre egy 5ft-os (szó szerint) kártérítést akartak adni. Válaszban finoman tudtukra adtam, hogy forintot adtak meg pénznemnek és nem dollárt vagy eurót. Utána már korrigáltak és kaptam egy nagylelkűbb 10Ft-os ajánlatot. Ekkor már kezdett felforrni az agyvizem. Aztán mondtam, hogy utaljanak legalább 5 eur-t, azátn felejtsük el egymást. Centre pontosan ennyit küldtek ki...

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#8939) KisBundi válasza TheProb (#8938) üzenetére


KisBundi
őstag

Én is ettől féllek. Nem tudom követni a csomagomat és ok, hogy visszakapom az árát, de hónapokig várakozhatok stb... :((

(#8940) V/ válasza TheProb (#8938) üzenetére


V/
Topikgazda

Nem kellene ragaszkodni az újraküldéshez, mi van ha az is elveszik? Nem jön meg, pénz vissza az amit célszerűnek tartok.

(#8941) V/ válasza KisBundi (#8939) üzenetére


V/
Topikgazda

Az hogy nem látod a csomagod mozgását nem jelenti azt hogy nem is kapod meg. Néhányszor jártam úgy hogy láttam a mozgást, aztán kiderült hogy az nem is az enyém volt. Nem BG volt. Akkor már inkább ne lássam.

(#8942) vandor01 válasza TheProb (#8938) üzenetére


vandor01
őstag

welcomme a BG karosultak egyre szélesedő táborában :C
ez tény egyre szarabb a ceg de lesz ez meg lejebb is hol van még GB szinvonalához képest! de lehet már becsuszott alá? :DDD
ne aggodj nem csak az ingyenes kuldessel vannak problémák! a regelt cuccok is hianyosan jonnek hiaba a biztositas meg igeret a supporttol, hogy ujrakuldik masolhatnék ide párat de a "drágaságom" sose erkezett meg :D se elsore se ujrakuldessel sem :DDD ez van vagy az Ali! :DDD
2x kell rendelni vagy 2-vel tobbet és akkor tuti az eredeti elképzelésunk teljesitve lesz! :W
good luck!

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#8943) solti válasza TheProb (#8938) üzenetére


solti
senior tag

Nekem 5 levélváltás után küldtek a porszívóhoz megfelelő alkatrészt a hibás helyett, ott korrektek voltak.
Asszonynak viszont teljesen eltűnt most egy rendelése, és közölték, hogy nem volt bizti, így járt.. Paypalra várunk, de lassan én is ott tartok, hogy bgtől semmit...

(#8944) KisBundi válasza solti (#8943) üzenetére


KisBundi
őstag

Csak azt nem értem, hogy ha leírásban azt írják, hogy nyomkövethető, akkor miért nem úgy adják fel. Sokkal nagyobb a kockázat így és még nekik áll feljebb, ha eltűnik. :(((

(#8945) V/ válasza KisBundi (#8944) üzenetére


V/
Topikgazda

A szállítási biztosítás kifizetése már neked biztosíték arra hogy ha elveszne akkor ingyen újraküldik vagy egyszerűen visszakapod a pénzed. Ezt külön fizeted és én mindig javaslom is.
A regisztrált, nyomkövetett küldemény meg nekik biztosíték arra hogy a szállító kártalanítsa őket.
Amivel most futod a köröket az a szállító felé ő részükről biztosított küldemény, mert van a szállító által adott küldeményazonosító, ha elveszne ők megkapják a biztosítási összeget.
Mivel EU Priority line a jövő héten meg kell hogy kapd.
Javasoltam hogy esetleg kérdezze már meg valaki hogy ezeket a küldemény azonosítót szerintük hol lehet követni, mert lehet hogy van mondjuk postai azonosítója, de nem az a szám lett beírva, hanem a logisztikai cég azonosítója.

[ Szerkesztve ]

(#8946) TheProb


TheProb
veterán

Látom tényleg nem csak én szívok. Ez mióta van kb, hogy kóklerkedig a BG?

(#8942) vandor01: Mi a baj a GB-vel? Nekem még nem volt rájuk panaszom.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#8947) V/ válasza TheProb (#8946) üzenetére


V/
Topikgazda

Ki hogy gondolja, én nem érzékelek kóklerkedést, van aki szerint folyamatos.
Azt is vedd figyelembe, hogy a szállítási problémák nem azonos keletkezésűek, van akinek a magyarországi tapasztalatai vannak és van akinek külföldi tapasztalatai vannak.
Nagyon nem merüljetek bele a GB dolgaiba, de én ott tettem fel hasonló kérdést mint te itt. :)

[ Szerkesztve ]

(#8948) sambenez válasza TheProb (#8946) üzenetére


sambenez
addikt

Nekem még egyikkel sem volt semmi bajom. Úgy látszik engem mindenhol szeretnek.

(#8949) vandor01 válasza TheProb (#8946) üzenetére


vandor01
őstag

a GB-vel?.... nekem sincs mert nem rendelok tulok "okos"ban telefont!
olvass utanna ahol kell!

a BG-vel?.... nekem se volt 3 evig amig a sima postan vagy GLS-el jottek a cuccok kb evi 1 milla ertekben
probléma csak az utolso 4 EU priorityvel van
- vagy nem raktak bele a cuccot amit ketlek mert 3 evig beleraktak!
- vagy a postan nyultak le? de eddig nem nyulták! és volt sertetlen csomagolásu is!
- vagy amit feltetelezek!

az ez evi EU priority megvaltozott a cuccot mar kinaban elokészitik az "okos" postára azaz holland cimkevel latják el... ez az "Europ processing center" ben tortenik meg... a cucc ott dekkol amig repcsire nem kerul minimum 2 nap maximum 1 het.... ott hosszu ideig, teljes tudassal es eszkozzel hozzaferhetnek a csomihoz utanna vissza is lehet ragasztoszalagozni.... ilyenre is volt példa!!
valahogy kiesik belolle vagy bele sem esik egy-egy cucc de csak olyan amibol tobb van pl 10 helyett csak 9 jon vagy 5helyett csak 4 vagy 4 helyet csak 3 esetleg 2 helyett csak 1...... hiaba a bizti a kicsomag video mintha semmi nem törtent volna!

ja arrol mar nem is beszelve feketet rendelek azt feher jon csak az a baj hogy darabja 100euro es ismerosoknek jott..... magyarazzam meg hogy hulyenek neztek a kinaiak.....
egyenlore mas nincs csak ennyi....

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#8950) solti válasza V/ (#8945) üzenetére


solti
senior tag

Külön biztosítás nélkül is jár a visszafizetés ha nem érkezik meg vagy sérült,szvsz csak lehúzás.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.