Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Azonnali fáradt gőzös kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#40951) Nikaré válasza vattabp (#40947) üzenetére


Nikaré
őstag

Ma Te mész "vigyázni" a háza, holnap más.
Ez a mindenes semmittevés.
A főnököddel mire jutottál, hogy ezt miért így kell???

21. század... igen, ahol lassan már az aratást sem kell HO -ból intézni mert a robot kombájn megoldja.
Szóval ez a rengeteg improduktív munka bárhonnan elvégezhető.
Ami kicsi változás történt, hogy nem kell annyit nyomtatni/fénymásolni (szemetet termelni) így több papír marad... 24 vagy a 36 tekercsre... az eredmény ugyan az... papíron ;]

(#40952) philoxenia válasza Golden9 (#40943) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

:K

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#40953) philoxenia válasza BiP (#40945) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Ilon (Iluska)

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#40954) Davidkoma válasza vattabp (#40944) üzenetére


Davidkoma
tag

"Elhiszitek hogy ekkora kőkorszaki cég még létezik?"


Nem.
Nem hisszük el.

Akármit próbálsz idehazudni, a szokásos ócska hisztizéssel.

Voltál már itt (meg a jogász-topikban) tanoatsip, tamas0505, gauntlet, egerpad11 és még ki tudja milyen nick alatt regisztrálva, de mindig ugyanaz a nyekergés, hisztizés.
:(((

(#40955) vattabp válasza Davidkoma (#40954) üzenetére


vattabp
friss újonc

"Nem.
Nem hisszük el."

Akkor gyere a közszférába akármelyik tankeres igazgatású intézménybe és kérdezd meg őket hogy telik egy nyaruk. ÍGY!!

Hogy arra várnak az üres diákok és tanárok nélküli épületben hogy HÁTHA A tankeres atyaúristen méltóztatik egy héten 1-2x odatelefonálni és akkor aztán haptákba kell vágni magát annak aki ott van és előadni hogy ő hűűűdekeményen melózik-az üres néma épületben.

BAMMEG egy iskolatitkár azért kapott ÍRÁSOS FEGYELMIT mert egy nyáron a tanker 15.30-ig írt elő ügyeletet és a tanker péntek du 15.20kor július végén (!!!!) odatelefonált és nem vette már fel senki!!
fegyelmi de azonnal!!!
NA??? MEGTÖRTÉNT!

(#40956) Davidkoma válasza vattabp (#40955) üzenetére


Davidkoma
tag

Nem kell a rizsa, hogy veled (már megint) hogy kib*sztak, és elhiszik-e mások, amit ide szoktál hallucinálni.

Borítékolható, hogy pár (hó)nap múlva megint felbukkansz egy újabb nick alatt és megint rázendítesz a hisztire.

(#40957) vattabp válasza Davidkoma (#40956) üzenetére


vattabp
friss újonc

"Nem kell a rizsa, hogy veled (már megint) hogy kib*sztak, és elhiszik-e mások, amit ide szoktál hallucinálni."

Akkor matekozzunk. Iskolai admin munkatárs. Van neki annyi szabija amit az mt lehetővé tesz, 20 nap alap + pár nap az évek után....legyen kb 24 nap/év. az durván 5 hét szabi.

Van egy őszi egy téli egy tavaszi szünet. LEgyen ekkor szabin, az durván 1-1-1 hét.
Marad KETTŐ hete a nyárra.
És mennyit van zárva a suli?
Jún végétől aug 25-ig = 8 hét!!!!!

Vagyis mennyit jár be az admin munkatárs az üres néma tanárok és diákok nélküli épületbe totál feleslegesen?

Na mennyi? Kiszámolod?

(#40958) Davidkoma válasza vattabp (#40957) üzenetére


Davidkoma
tag

Arról csipoghatnál már egy keveset, hogy az eddigi ámokfutásaidnak mi volt a célja? :F

(#40959) konci79 válasza Davidkoma (#40958) üzenetére


konci79
őstag

Fizetnek a semmiért, de cserébe unalmas.
Nekem ez jött le .
Ilyen állásnak sokan örülnének. :DDD

(#40960) Davidkoma válasza konci79 (#40959) üzenetére


Davidkoma
tag

Ezeknek a sirámoknak, amiket ide szokott behányni, nem sok közük lehet a valósághoz.

Ami rendszerint hasonlatos, hogy páran (talán együttérzésből) segíteni próbálnak, de hiába.

Ha nincs megelégedve a válasszal, akkor megy a jogászosba. (Vagy onnan ide)

De mindig megkérdezi, hogy: "Elhiszitek-e...?"

Hát nem.

(#40961) Novver


Novver
senior tag

Sziasztok!

A Media Markt és más számos cég egy időben online küldte a számlát és garanciajegyet.
Ennek volt egy gyűjtőoldala, aminek sehogy sem jut eszembe a címe, akárhogy keresem is.
Van akinek esetleg eszébe jut?

Köszi :R

Life is a game... The game is my life!

(#40962) vattabp válasza Davidkoma (#40960) üzenetére


vattabp
friss újonc

"Hát nem."

A sima matekot mit lehet NEM ELHINNI azt elárulod? Hm?

1+1 = 2 ezen nincs mit elhinni /nem elhinni

Ilyen állásnak sokan örülnének. :DDD"

Ja értem+ És a bruttó 200as bérnek (igen,annyi, az is csak jan 1-től annyi) annak is örülnének? Vagy így már azért olyan sokan nem tolonganak az állásra Pesten?

[ Szerkesztve ]

(#40963) Menni válasza vattabp (#40962) üzenetére


Menni
csendes tag

Ha a pénz a gondod talán nem jó helyen dolgozol

(#40964) EmberXY válasza Davidkoma (#40960) üzenetére


EmberXY
addikt

Megint elkaptad. :C

Up the Irons!

(#40965) Davidkoma válasza EmberXY (#40964) üzenetére


Davidkoma
tag

Ja. :D
Mint mikor betéved a lakásba egy "hangos röptű jószág":
Még nem látod, csak hallod a "berregést", de már egyből tudod, hogy itt a "sztár vendég". :DDD

Amint megláttam az "Elhiszitek..."-et, egyből sejtettem. :D

(#40966) EmberXY válasza Davidkoma (#40965) üzenetére


EmberXY
addikt

Egyébként ha egy kicsit nem figyel az ember, simán beveszi, régen szerintem én is megettem párszor. :D Jobban megnézve tényleg fura, hogy egy 0 napos reg rögtön az első hozzászólását hisztivel kezdi, tulajdonképpen ezért regisztrál (mármint arra gondolok, hogy a lapcsalád alapvetően nem munkaügyi kérdésekre specializálódott, 0 napos keresgélőként tuti nem itt kérdeznék először a témában)... :F

[ Szerkesztve ]

Up the Irons!

(#40967) MADcat válasza EmberXY (#40964) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Rögtön rájöttem én is... Ez valami furcsa perverzió lehet nála.

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#40968) inf3rno válasza Davidkoma (#40960) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Simán lehet, hogy bent ül az említett irodában, aztán annyira unatkozik, hogy itt éli ki magát. A csába, azt hiszem elhittem. ;] :P

Buliban hasznos! =]

(#40969) philoxenia válasza inf3rno (#40968) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Szerintem HR-es, azok ilyenek.... ;]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#40970) Borisz76


Borisz76
veterán

Egy ideje olvasgatom a PH több fórumát is de "hiszti" kolléga nem rémlik...vagy csak szerencsém volt és pont elkerültem.

Amúgy meg éjszakás vagyok a héten és pont telibe sz@rom, hogy kinek mi a nyűge....fáradtabb vagyok annál. :)

Ismerek személyesen is egy örök pesszimista , nyavajgó csávót akinek a

- sz@r is ízetlen
- minden nő k@rva
- minek gyereket szülni erre a világra.
Kész rémálom ha összefutok vele.....

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#40971) MADcat válasza Borisz76 (#40970) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Óó, folyamatosan tolja az idiotizmust. De mikor lebukik köddé válik. Vagy mi tesszük azzá… ;]

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#40972) Siriusb válasza MADcat (#40971) üzenetére


Siriusb
veterán

Ezek alapján csak a fele igazad a titulusodnak: modeRÁTOR helyett ködgeneRÁTOR. :DDD

#40970 Borisz76
Talán a jogász topikban kezdte annak idején a pályafutását, először többen bevettük a meséjét. Aztán olyan volt, mint a Terminátor, mindig visszajött, de az újabb alakjait nem nevezném fejlettebb modelleknek. :)

(#40973) inf3rno válasza Siriusb (#40972) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Nem tudom, valamiért ez a zene jutott eszembe róla: [link] Talán a hiszed e-ből jött, hogy elhiszed e még, hogy csillagos az ég. :D Szerintem jobb, ha bezárom mára az internetet, és inkább melózok. :D

Ami biztos, hogy a hit és a matek komoly szerepet játszanak az életében. Tuti valami szerencsejátékos 30-40 közötti ürge, aki ha veszít, akkor itt rinyál, hogy mennyire szar az élet. :D

Buliban hasznos! =]

(#40974) BiP válasza Siriusb (#40972) üzenetére


BiP
nagyúr

Pár sztorijába én is belefutottam már, de azért tényleg van valami minta.
De tényleg nem értem meg a motivációját.

Aztán lehet, hogy találó a felvetés: tényleg HR-es és így szondáztatja a népet, mi fér bele, mennyire tud kib*szni a dolgozóval.

Vagy csak valami wannabe jogász, aztán így akar esettanulmányokat kreálni. Tököm tudja.

(#40975) Inhouse válasza Davidkoma (#40960) üzenetére


Inhouse
őstag

Nekem is gyanús lett elsőre, de nem esküdtem volna meg rá.
Ne adj neki tanácsokat, hogyan rejtse el magát, hogy kevésbé hamar bukjon le. :)
Elég nehéz egyébként megmagyarázni, hogy ép ember miért szül rendszeresen ilyen sztorikat...magányos lehet és segítségre szorul. Persze nem itt.

Üdv Inhouse

(#40976) Siriusb válasza inf3rno (#40973) üzenetére


Siriusb
veterán

Honnan ismersz Te ilyen dalokat?! :)
A releváns sor: "Egészen elfeledlek ma holnap" :DD

Számomra szomorú, hogy van olyan ember, akinek ez jelenti a napi örömöt. :(

(#40977) Siriusb válasza BiP (#40974) üzenetére


Siriusb
veterán

Érdekelne a mögöttes ok, de azt itt nem fogjuk megfejteni. Lehet így járunk jobban.

(#40978) inf3rno válasza Siriusb (#40976) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Szerintem SzP zseniális énekes volt, nagyon jó a hangja, és sajnálom, hogy ennyire rövid volt a pályafutása. Úgy alapvetően olyan zenéket hallgatok, amikben jó az énekes zenei stílustól függetlenül.

Ja hát szomorú. Mindenkiben van valami sérülés. Nála úgy látszik pont egy érzékenyebb részről lökte ki a neuronokat.

[ Szerkesztve ]

Buliban hasznos! =]

(#40979) coco2


coco2
őstag

Eresz csatornába hogyan szokás lyukat fúrni? Fémfúró csak karcolgatja a nyavajás bádogot :(((

កុំភ្លេចប្រើភាសាអង់គ្លេសក្នុងបរិយាកាសអន្តរជាតិ។

(#40980) Golden9


Golden9
addikt

Ti ezt elhiszitek? :F Elhiszitek, hogy az NKH szabotálja a vizsgát? :F

:)

[ Szeretkezve ]

(#40981) JoolsNOS válasza philoxenia (#40874) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Végül méh-telepen találtam csövet. Ilyen lett a végeredmény:

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#40982) philoxenia válasza coco2 (#40979) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Pici fúróval fúrj elő, pontozd be, stb. szegecsnek kellene?

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#40983) philoxenia válasza JoolsNOS (#40981) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Ez így teljesen korrekt. A fémet érdemes lefesteni, hogy ne rozsdálljon be.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#40984) EmberXY válasza Golden9 (#40980) üzenetére


EmberXY
addikt

A magyar dilettáns bürokráciában egy Ariel Atomot műszakiztatni? Én hajlok afelé, hogy azon túl, hogy igaz, szerintem még finoman is fogalmazott.
Egyébként a Carverticalnak is nekiment és abban is igaza lett, szóval nem hinném, hogy kamuzik, elvégre azzal csak a saját hitelét rontaná, ahhoz meg túlságosan népszerű, és az átlagnál sokkal igényesebb a csatorna...

Up the Irons!

(#40985) mephi666 válasza EmberXY (#40984) üzenetére


mephi666
nagyúr

Szerintem se kamuzik, legutolsó videójában sokat beszél a motivációiról: ez a védjegye, az őszinteség :K ritka a mai világban

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#40986) EmberXY válasza mephi666 (#40985) üzenetére


EmberXY
addikt

Valóban ritka, főleg kereskedőnél, de annyi biztos, hogy sokat veszíthetne azzal, ha hitelét vesztené, ezért sem lenne érdemes kamuznia.

Up the Irons!

(#40987) JoolsNOS


JoolsNOS
veterán

Szisaztok! A lidl (parkside) és az aldi (ferrex) sajátmárkás gépakksijai vajon kompatibilisek egymással?

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#40988) Inhouse válasza JoolsNOS (#40987) üzenetére


Inhouse
őstag

Erre én is kíváncsi lennék, a kinézetük alapján még az is lehet, hogy igen. Bár szerintem ilyet nem engedhet meg a 2 cég, hogy megtörténjen... Legrosszabb esetben a belük szinte biztos, hogy ugyanaz.

Üdv Inhouse

(#40989) BiP válasza JoolsNOS (#40987) üzenetére


BiP
nagyúr

Személyes tapasztalatom nincs, de guglin [link] első találat egy youtube videó, [link] ahol valami Ferrex masinát mókol össze Parkside akksival. Ez alapján úgy tűnik, hogy nem 1-1-ben csak berakom és megy a dolog, de nem is megoldhatatlan.

[ Szerkesztve ]

(#40990) Top cat válasza JoolsNOS (#40987) üzenetére


Top cat
őstag

Nem, az egyik 4, a másik 5 csatlakozós. Persze össze lehet mókolni.

Meg van adapter is.

[ Szerkesztve ]

(#40991) JoolsNOS válasza Top cat (#40990) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Köszi mindenkinek. Polírozót láttam aldiban 8000valamennyiért. Annyit éppenhogy meg is érne nekem de akksit nem akarom már venni.

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#40992) V.Stryker válasza JoolsNOS (#40987) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Most vettem az Obiban egy LUX akkus csavarozót. Sok helyen a Parkside-al tök azonos a gép, még a betűtípus is a nyomatékállítónál pl. Az akku majdnem ugyanaz, csak máshol van a pöcök. Egy az egyben nem átrakható, de nagyon látszik, hogy egy helyen készülhetnek. Az érintkező sínek ugyanazok.
Ilyen alapon a ferrex is hasonló ahogy néztem.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#40993) w.miki


w.miki
veterán

Gyakran hordott cipőből mivel lehetne kivenni a savanyú szagot?
Spray vagy valami más szer van ehhez, ami kiveszi?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#40994) krizmo_ válasza w.miki (#40993) üzenetére


krizmo_
addikt

Ki kell mosni.
Vannak láb/cipőspray-k, amiket megelőzés céljából lehet használni.

[ Szerkesztve ]

(#40995) MADcat válasza krizmo_ (#40994) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Vagy lábat mosni. ;]

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#40996) krizmo_ válasza MADcat (#40995) üzenetére


krizmo_
addikt

Inkább és, mint vagy. ;]

(#40997) w.miki válasza krizmo_ (#40994) üzenetére


w.miki
veterán

Nem vizálló cipőt is ki lehet mosni? :Y Milyen szerrel ajánlott?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#40998) MADcat válasza w.miki (#40997) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Mosószerrel?

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#40999) krizmo_ válasza w.miki (#40997) üzenetére


krizmo_
addikt

Az edző és a sportcipőket rendszeresen ki szoktam mosni, van a mosógépen kézi mosás/gyapjú/selyem program azt állítom be, és 800-as fordulaton centrizem. Rendes mosószert és öblítőt szoktam használni, mintha ruhákat mosnék.

(#41000) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Ha már mosás. A szárítógéptől összemehetnek a ruhák?

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Azonnali fáradt gőzös kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.