Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Azonnali fáradt gőzös kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#41051) coco2


coco2
őstag

World of tanks-ot ismeri valaki? Van ott valódi csapat játék?

កុំភ្លេចប្រើភាសាអង់គ្លេសក្នុងបរិយាកាសអន្តរជាតិ។

(#41052) B.i.L válasza coco2 (#41049) üzenetére


B.i.L
senior tag

Elnézést a hangvételért….lazult voltam éppen.
jelenleg az swgoh nevű játékot tolom,immáron 6 éve - lassú,esélyalapú,angolos. Discord,és a kapcsolódó botok elérhetőek.

Horgászni mentem...B.i.L

(#41053) G@ben


G@ben
addikt

Hogyan lehetne egy fém-műanyag dologból a beleivódott cigifüstöt kiszellőztetni? Asszem ruhánál működik a fűtőtest fölé tétel, ennél egyrészt nem tudom, másrészt nem szeretnék fűteni. :D

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#41054) Golden9 válasza G@ben (#41053) üzenetére


Golden9
addikt

Mi az, tv, kés? :F

[ Szerkesztve ]

[ Szeretkezve ]

(#41055) Golden9 válasza coco2 (#41051) üzenetére


Golden9
addikt

Csak az van. A "valódisága", meg random játékosoknál mindig a szerencsén múlik.

Szerk.:
"600-nál is több tank." :Y

Szerk 2.:
Azonnali játékos kérdések órája topik.

[ Szerkesztve ]

[ Szeretkezve ]

(#41056) G@ben válasza Golden9 (#41054) üzenetére


G@ben
addikt

Matchbox. :D

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#41057) Golden9 válasza G@ben (#41056) üzenetére


Golden9
addikt

Le kell szoktatni a gyereket a dohányzásról. :)

Szerk.:
Először csak a játék idejére, különben hisztizni fog. :D

[ Szerkesztve ]

[ Szeretkezve ]

(#41058) G@ben válasza Golden9 (#41057) üzenetére


G@ben
addikt

Gyerek nincs, csak dohányzó embertől vettem pár Matchboxot. :D

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#41059) philoxenia válasza G@ben (#41058) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Ózongenerátor dobozban?

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#41060) G@ben válasza philoxenia (#41059) üzenetére


G@ben
addikt

Dobozom van. Ózongenerátorom nincs. :D
Házi módszerekre gondoltam.

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#41061) philoxenia válasza G@ben (#41060) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Doboz és szagtalanítós cucc, doboz és kellemesre szagosító cucc, illóolaj vattán pl. stb.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#41062) G@ben válasza philoxenia (#41061) üzenetére


G@ben
addikt

Illóolaj van otthon, azt ki is próbálom. Köszi!

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#41063) philoxenia válasza G@ben (#41062) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Arra vigyázz, hogy képes pár felületet károsítani közvetlenül rácseppentve, tehát amire cseppented, azt lehet ki kell dobni utána, azért írtam vattát. Ja és nyilván napokig legyen a dobozban a cucc, a dohányszag évekig itatódhatott bele.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#41064) G@ben válasza philoxenia (#41063) üzenetére


G@ben
addikt

Ok, az autókra nem teszek. :D

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#41065) mephi666 válasza philoxenia (#41063) üzenetére


mephi666
nagyúr

Vagy ki kell rakni 2 hétre az autókat a disznóólba és utána nem lehet már rajtuk cigiszagot érezni :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#41066) philoxenia válasza mephi666 (#41065) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Viccesnek tűnhet, de itt a faluban, ahol a 700 portára jutott 500 disznóól, most talán öt lehet...

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#41067) mephi666 válasza philoxenia (#41066) üzenetére


mephi666
nagyúr

2006ig laktam falun és már akkor se volt nagyon divat a disznó... mi kb 2000-2001 körül vágtuk az utolsót, emlékszem aznap dungeon keeper1-el játszottam, amikor épp nem volt tennivaló és bementem a házba melegedni :D tervben van panel után most a kertes, de asszony nem ugrál a disznó ötletéért... a baromfira már rábólintott: azoknak tudok lekeríteni nyitott+fedett+zárható részt és nincs is velük annyi baj... disznóból meg majd időnként veszünk egy felet, amit én is fel tudok dolgozni kényelmesen, majd tölthetjük belőle a fagyasztót pár hónapra

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#41068) philoxenia válasza mephi666 (#41067) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Nem éri meg, hidd el. A baromfi is csak tanyán/nagy portán.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#41069) Cs1csó válasza G@ben (#41056) üzenetére


Cs1csó
félisten

Egy lavór - enyhén - hipós forró vízben majd pl. JAR-os forró vízben megint átmosni aztán kitenni erkélyre,teraszra stb. - direkt napfény ne érje - és egy-két nap alatt kiszárad.

(#41070) philoxenia válasza Cs1csó (#41069) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Matchboxot nem tennék ki még Jar-nak sem, Hypónak semmiképp... :N

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#41071) mephi666 válasza philoxenia (#41068) üzenetére


mephi666
nagyúr

Ja, hát nem is kimondottan profitot akarunk belőle: jó kis biológiai hulladékmegsemmisítő tud lenni fél tucat csirke :D elég igénytelenek és kisfogyasztásúak... cserébe adnak valamennyi tojást meg 1-1 levágásával-pótlásával kijön pár kajálás is belőle... húsminőségre pedig más szint, mint a bolti hipós kinézetű csirkehús

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#41072) Cs1csó válasza philoxenia (#41070) üzenetére


Cs1csó
félisten

Nyilván NEM sűrű hipóban órákig áztatni. Hanem enyhén vizes oldatában egy rövid ideig, se a műanyagot se a festéket se a fémet nem fogja szétszedni. De a belép ivódott szagokat kinyírja. Ezután jöhet a JAR-os átmosás sőt utána akár még egy öblítés tiszta vízzel, hogy a JAR is lemenjen róla és utána mehet a szárítás.

(#41073) krizmo_ válasza Cs1csó (#41069) üzenetére


krizmo_
addikt

Aztán ki kell lakatoltatni, mert megeszi őket a rozsda. ;]

(#41074) Cs1csó válasza krizmo_ (#41073) üzenetére


Cs1csó
félisten

A mostani meleg időben kiszárad.

(#41075) philoxenia válasza Cs1csó (#41074) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

A későbbi párásban meg újra aktív lesz a rajta maradt klór...

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#41076) inf3rno válasza mephi666 (#41067) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Mi is így szoktuk most már. Olyan 5 éve volt az utolsó vágás, és nem is nagyon hiányzik. Azt se mi vágtuk, hanem keresztapám. A tyúk szerintem sokkal hasznosabb, mert állandóan van tojás. Szerintem úgy éri meg, ha legalább egy tucat van és eladod a nagy részét, de akkor is sok vesződség.

Buliban hasznos! =]

(#41077) inf3rno válasza G@ben (#41053) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Nincs rá igazán jó módszer, mert a víztől berozsdál.

Buliban hasznos! =]

(#41078) philoxenia válasza inf3rno (#41076) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Jószágot tartani nem olyan egyszerű. Pl. nyaralás, stb.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#41079) mephi666 válasza philoxenia (#41078) üzenetére


mephi666
nagyúr

25-30éve falun ez természetes volt: oda-vissza megoldotta a szomszédság a jószágok etetését, kert locsolását, lakás szellőztetését, benti virágok öntözését...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#41080) philoxenia válasza mephi666 (#41079) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Persze, csak most nem ez van.... :(

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#41081) inf3rno válasza mephi666 (#41079) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Igazából igen, másrészt meg nem is nagyon mentek nyaralni. Most vagy felkérnék valakit pénzért, hogy nézzen rájuk, vagy automata etető, itató rendszert csinálnék. De pl. tyúkoknál ugye ki szokták engedni őket, aztán estére meg bezárják, mert a róka elviszi különben.

[ Szerkesztve ]

Buliban hasznos! =]

(#41082) philoxenia válasza inf3rno (#41081) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Róka? :Y Sok Fekete István könyvet olvastál? Falun nincs róka régen. :N

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#41083) mephi666 válasza philoxenia (#41082) üzenetére


mephi666
nagyúr

nővéremék győr mellett laknak a "hegyoldalon"... 2013ban aludtunk náluk pár napig, volt reggel amikor a konyha üvegajtaján keresztül benézett egy róka :) ...visszatérő vendég volt náluk (dézsmálta néha a macskakaját) ...meg is találtam a képet

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#41084) philoxenia válasza mephi666 (#41083) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Nálunk a határban se nagyon van róka, nemhogy a faluba bejárjon. Kecskeméten se jellemző gondolom. Őzet már négyet ütöttünk a családban, ütöttünk nyulat, macskát, kutyát, rókát még soha...

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#41085) mephi666 válasza philoxenia (#41084) üzenetére


mephi666
nagyúr

kecskeméten teve, majmok, zebrák, oroszlánok szöktek már meg a cirkuszosoktól (majmokról meg zebrákról nem találok cikket) :) szerencsére az oroszlánok nem jutottak ki a szabadidőparkból, de az embereket nagy erőkkel mentették

nem olyan rég helyi közösségi csoportba videókat raktak, ahogy rémült őz randalírozott a belvárosban... munkahelyem környékén pedig fácánokat szoktam látni (város szélén vannak az alacsony forgalmú alsó pályaudvar mellett, ahol gyakran 1.5méteres gaz növekedik)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#41086) philoxenia válasza mephi666 (#41085) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

... de róka nincs... :D

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#41087) inf3rno válasza philoxenia (#41082) üzenetére


inf3rno
nagyúr

:C Erre inkább nem mondok semmit. :D

Egyébként valóban szeretem Fekete István könyveit, szerintem nagy író lehetett volna, ha nem abban a retek komcsi rendszerben kellett volna a cenzoroknak megfelelnie. Így is nagyon élvezhető, amiket írt, sőt a Lutra volt régen az egyik kedvenc regényem.

[ Szerkesztve ]

Buliban hasznos! =]

(#41088) philoxenia válasza inf3rno (#41087) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Hajnal Badányban?

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#41089) pjen válasza philoxenia (#41088) üzenetére


pjen
félisten

Zsellérek? :)

(#41090) coco2


coco2
őstag

Orvosi kifejezés - van a szív rendellenes méret megnövekedésnek valami latin neve? Valami olyasmi, ami halálos kimenetelt sejtet a nagyon közeli jövőben.

កុំភ្លេចប្រើភាសាអង់គ្លេសក្នុងបរិយាកាសអន្តរជាតិ។

(#41091) inf3rno válasza coco2 (#41090) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Cardiomegaly - benne van a nevében a megáll szó, úgyhogy elég ijesztő lehet egy laikusnak. Amúgy is az, mert szívizom elhaláshoz vezet.

Buliban hasznos! =]

(#41092) mephi666


mephi666
nagyúr

lol :C

"now that's a 1 cylinder, 6.6 microliters, 120 mousepower engine that goes from 0 to 60 feet/h in under 3.5 seconds"

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#41093) ladybug válasza mephi666 (#41092) üzenetére


ladybug
őstag

Ez nagyon jó. :D

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#41094) philoxenia válasza inf3rno (#41091) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

[link]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#41095) fess


fess
őstag

Sziasztok!
0-ás igazolást szeretnék igényelni, 2 videót is megnéztem, hogyan kellene, de nem sikerül megjelölni beküldésre, súlyos hibát ír. A videókban elmondják, hogy a sárgával nem kell törődni. Mit rontok el?

(#41096) Siriusb válasza fess (#41095) üzenetére


Siriusb
veterán

Az üzenet azt írja, adószámot kötelező megadni. Van olyanod?

(#41097) fess válasza Siriusb (#41096) üzenetére


fess
őstag

Nincs adószámom, de a nav kitöltési útmutatóban is írják, hogy adószám vagy adóazonosító jel kell.
Nem tudom miért ilyen java-s sza. ral kell ezt csinálni...

[ Szerkesztve ]

(#41098) Siriusb válasza fess (#41097) üzenetére


Siriusb
veterán

Ja, most nézem, hogy az első sor az aktív, nem az utolsó pirossal jelölt. Kattints rá arra, hátha bővebb lesz a hibaüzenet.
Illetve milyen java verzióval futtatod? Ha jól emlékszem, nekem az ányk csak a 8-assal megy jól.

(#41099) fess válasza Siriusb (#41098) üzenetére


fess
őstag

Win10-el próbálom. Elfelejthetnék már ezt az ányk-t. Még próbálok rájönni, mi lehet a gond

(#41100) Anulu79


Anulu79
addikt

Sziasztok!

Egy kis segitséget szeretnék kérni. Fel kell mennem autóval Budapestre a Nyugati PU-ra mert el kell hoznom valakit. Sem ő, sem pedig én nem ismerős a környéken. Tudnátok tanácsot adni, hogy hol érdemes ott vagy a közelben letenni az autót amíg megtaláljuk egymást a PU-on? :)
Köszönöm!

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Azonnali fáradt gőzös kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.