Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Azonnali fáradt gőzös kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#39801) EmberXY válasza philoxenia (#39798) üzenetére


EmberXY
addikt

Jó (állami) pénzért mind a négy pont ellenkezőjét bebizonyítom! ;]

Up the Irons!

(#39802) BiP válasza krizmo_ (#39793) üzenetére


BiP
nagyúr

Szerencsére arról sem. Van neki? Vagy az is csak ilyen trollkodás, mint ez az Anettka-Kiszel Tünde szinvonalú magamutogatás?

(#39803) krizmo_ válasza BiP (#39802) üzenetére


krizmo_
addikt

Bocsáss meg ezért nekem, de te kérdezted!: [link] :DDD

(#39804) philoxenia válasza EmberXY (#39801) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Ingyen bebizonyítom, hogy nem bizonyítod be... ;]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#39805) EmberXY válasza philoxenia (#39804) üzenetére


EmberXY
addikt

Rendben, a vendégem vagy rá, ami az általad megjelölt költséget illeti. ;]

Up the Irons!

(#39806) inf3rno válasza Inhouse (#39782) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Oké. Nem minden szinten. :N

Buliban hasznos! =]

(#39807) BiP válasza krizmo_ (#39803) üzenetére


BiP
nagyúr

Úgy érzem, erre a linkre nem szabad rányomnom.:)

(#39808) FattyDove


FattyDove
őstag

Esett kemény 2 centi hó fél óra alatt és azóta megállás nélkül tűzoltók és mentők szirénáznak. Miért ilyen világi retardáltak az emberek? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#39809) BiP válasza FattyDove (#39808) üzenetére


BiP
nagyúr

Utóbbira nincs jó válasz.
Télen váratlanul éri az embereket a hó :)

pl. nincs téligumi, ráadásul száraz útra való mentalitással vezetnek, stb.stb.

(#39810) MaxxDamage válasza #12516608 (#39722) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Nekem még a régi műanyag Marlboro dobozom van ami fedeles/zárható és ha kezdene száradni a dohány, akkor egy kis darab krumplit ketté vágok és bele teszem (tetejére, vágott fele a fedél felé van!), fedél lecsuk és pont jó lesz a dohány....ha meg túl bepuhulna, akkor össze keverem a zacsiban levő kis + adaggal és semmi gond. Van egy optimális páratartalom aminek meg kell lennie és akkor a töltés is jó,jobb, legjobb!

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#39811) BiP válasza MaxxDamage (#39810) üzenetére


BiP
nagyúr

Én meg nem veszek dohányt, és voilá, sose szárad ki :) ;] ;] ;]

(#39812) pjen válasza BiP (#39811) üzenetére


pjen
félisten

Lopod? :DD

(#39813) krizmo_


krizmo_
addikt

Ilyen edények voltak a Lidlben múlt héten sokféle méretben: [link]
Budapesten nem láttatok valahol, ahol néztem ma ott már semmi nyoma nem volt? :(

Ide is beteszem, háta szerencsével járok. :)

(#39814) albiosz válasza krizmo_ (#39813) üzenetére


albiosz
őstag

01. 24. hétfőtől a linkelt oldal és az újság szerint is. Nálunk ilyenkor legkorábban előző nap teszik ki a szajrét.

(#39815) MADcat válasza krizmo_ (#39813) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Kedvet kaptál főzni? [link] :))

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#39816) EmberXY válasza MADcat (#39815) üzenetére


EmberXY
addikt

Eperlekvárral az igazi. Tulajdonképpen hívhatnánk Wellington bélszínnek is, ahhoz is ugyanannyi köze lenne mint a cigánylecsóhoz. ;]

Up the Irons!

(#39817) Top cat válasza MADcat (#39815) üzenetére


Top cat
őstag

Nagyon perverz állat vagy, hogy ilyeneket nézel. ;]

(#39818) MADcat


MADcat
MODERÁTOR

Sygic előfizetésem van androidon vettem. Élettartam. Jól gondolom, hogy ezt nem tudom ios-en használni? :(

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#39819) joysefke


joysefke
veterán
LOGOUT blog

Sziasztok!

használt hardvert szeretnék venni, elméletileg 5 év Alza kisker garancia van rá. Az eladó mondta, hogy céges számlára vették a terméket. Számít ez valamit a gari ügyintézésben? Ajánlott adásvételit írni? SSD-ről van szó.

(#39820) FattyDove válasza joysefke (#39819) üzenetére


FattyDove
őstag

Céges vásárláskor nem feltétlen van, mivel nem minősülsz fogyasztónak. Ettől függetlenül az Alza vállalhatja

[ Szerkesztve ]

(#39821) EmberXY


EmberXY
addikt

Az Amarillisznek télen telelnie kéne, igaz?
Nálam hamarosan virágzik... Az gáz? :D
[kép]

Up the Irons!

(#39822) Top cat válasza EmberXY (#39821) üzenetére


Top cat
őstag

Versenyzik a kályhacsővel. :DDD

Mondanám, hogy túl meleg van , de ha a kályhán is elvannak a virágok akkor... ;]

(#39823) Eastman


Eastman
őstag

Hogy' hívják a "matekban" ezt az oda-vissza számsort?

2022 02 20 2202

2022 02)(20 22:02

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#39824) joysefke válasza Eastman (#39823) üzenetére


joysefke
veterán
LOGOUT blog

palindrom

(#39825) Eastman válasza joysefke (#39824) üzenetére


Eastman
őstag

[link] :R

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#39826) EmberXY válasza Top cat (#39822) üzenetére


EmberXY
addikt

A gáztűzhelyen túl melegük volt, ezért inkább átraktam őket a kályhára, ami szerencsére használaton kívül van, mert klímával fűtök. :D
Egyébként valahol azt olvastam, hogy januártól áprilisig virágzik általában, szóval lehet, hogy nem is olyan szokatlan, de akkor meg minek telel? Márpedig ősz végén elsárgultak és le is száradtak a levelei, és érdekes módon leveleket most nem is növeszt, csak a virágot.

Up the Irons!

(#39827) EmberXY válasza Eastman (#39825) üzenetére


EmberXY
addikt

Csak az a kérdés, hogy számsorra is érvényes-e ez az elnevezés? Mert a definíció szerint konkrét számokról van szó, amit megadtál, az viszont egy számsor.

Up the Irons!

(#39828) Eastman válasza EmberXY (#39827) üzenetére


Eastman
őstag

Ha mától úgy nevezzük, akkor igen. :D

(Az eklektikus aktivizmus korában élünk, magunk formáljuk az életünket, szavainkat, a környezetünket. Egymásra gereblyézzük a fogalmakat is. ...ha úgy tetszik.)

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#39829) inf3rno válasza BiP (#39809) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Nálunk téli gumival is csúszik, kipörög, a hóláncot ennyire meg túlzásnak érzem. Nagy jelentősége mondjuk nincsen, már olvad, ahogy várható volt.

Buliban hasznos! =]

(#39830) inf3rno válasza joysefke (#39819) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Kérj HDSentinel eredményt, aztán az alapján dönts. A garanciára kicsi az esély, hogy érvényesíteni tudod. Én simán bevállalom anélkül az SSD-ket. Eddig nem volt gondom belőle.

Buliban hasznos! =]

(#39831) EmberXY válasza Eastman (#39828) üzenetére


EmberXY
addikt

Rendben, akkor javaslom, hogy nevezzük ezt az eljövendő időpontot Eastman-féle palindrom időpontnak. Továbbá javaslom, hogy egy kommentben örökítsd is majd meg. :D

Up the Irons!

(#39832) Eastman válasza EmberXY (#39831) üzenetére


Eastman
őstag

Támogatom.

Te is megörökítheted, vagy bárki más is. Mi formáljuk a jövőt. Most, ezekben a pillanatokban is. :)

Lehet XY féle palindrom Ember-szám is. Bárhogyan elnevezhetjük. Ha publikáljuk, készülhet a wiki-szócikk is, határ a csillagos ég a Mars! :)

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#39833) EmberXY válasza Eastman (#39832) üzenetére


EmberXY
addikt

Nem, az elnevezést nem akarom lenyúlni, nem illik, elvégre ki az az elvetemült, akinek ilyen dátumokon jár az esze, khm, akarom mondani, ha már megtaláltad, legyen rólad elnevezve! :D

Up the Irons!

(#39834) Top cat válasza EmberXY (#39826) üzenetére


Top cat
őstag

Olvasd el mit írt az öreg az amarillisz-ről.

Megvan már bolondulva az időjárás. Nincsen már 4 évszak.
2 hete nem győztük takarítani a havat. Most meg a napon szinte tavaszi a klíma. :D

(#39835) EmberXY válasza Top cat (#39834) üzenetére


EmberXY
addikt

Kiültetve ez nem volt, valójában a szomszédéktól hoztam át, mert ott már a nikotin rég kinyírta volna (a mellette lévő karácsonyi kaktusz is ilyen mentőakció eredménye).
Szerintem legalább 2 éve ugyanabban a cserépben van, ahogy a virágárustól elhozták, öntözve van természetesen. A hagyma elég nagy, szerintem már kicsi neki a cserép, idén megpróbálom kiültetni valahova, ha elvirágzott, vagy mittudomén. :D

Up the Irons!

(#39836) BiP válasza EmberXY (#39827) üzenetére


BiP
nagyúr

Mivel szavakra, mondatokra is mondják, hogy palindrom (indul a görög aludni), ezért minden bizonnyal számsorra is használható.

(#39837) Eastman válasza EmberXY (#39833) üzenetére


Eastman
őstag

Rendben, mivel jelen portálon diskurálunk, formáljuk másmilyenre, egy másik naptári napra!

Akkor én, a logout.hu fórumának egyik "őstagja", itt és most kinyilatkoztatom és deffiniálom az eljövendő időpontot Eastman-féle palindrom időpontnak, amely - mivel a RI/OS fórummotor a hozzászólások idejének másodperceit is megjeleníti:

2022. 02. 22. 20:22:02

.

Ez a számsor a mai naptól egy egyedi palindrom. A hozzá kapcsolódó időpont legyen a fórumtagok közti jószándék jelképes időpontja!

Az, aki a fent vastagon jelzett időpillanatban hozzászólást közzétesz itt a fórumtémák bármelyikében, akarva vagy akaratlanul kifejezheti jószándékát a fórum minden élőlénye felé, nem mellesleg kiérdemli a Jó Arc jelzőt itt és a való életben. Igény szerint a nem hivatalos F@sza Gyerek titulus is használható a továbbiakban.

Mivel a Jó Arcoktól távol áll az önteltség, bárki aki a fent meghatározott időpillanatban a https://logout.hu/forum/index.html bármelyik témájában hozzászól, azt követően aláírásában büszkén elhelyezheti a 20220222202202 számsort, vagyis az Eastman-féle palindrom időpontot.

Mindezek kiegészítéseként bárki aki jószándékát közvetítené bármely fórumtársa illetve bármely élőlény iránt itt, vagy a való élet bármely időpillanatában, azt kifejezheti pusztán a 20220222202202 számsor, vagyis az Eastman-féle palindrom időpont megjelenítésével.

Kelt: Budapest, 2022. január 22.

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#39838) EmberXY válasza Eastman (#39837) üzenetére


EmberXY
addikt

Szép kezdeményezés, támogatom! :C
Grabovoj remélhetőleg nem fog perelni a számsor miatt.... :D

Up the Irons!

(#39839) Eastman válasza EmberXY (#39838) üzenetére


Eastman
őstag

Nemt'om ki az. Nem ismerhetek minden matematikust. ;]

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#39840) Top cat válasza Eastman (#39839) üzenetére


Top cat
őstag

(#39841) Menni válasza MaxxDamage (#39810) üzenetére


Menni
csendes tag

Alma jobb bele, én azt használom

(#39842) philoxenia válasza EmberXY (#39826) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Nyárra ki szokták ültetni felénk a kertbe.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#39843) philoxenia válasza Eastman (#39837) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Igazából itt az a gond, hogy ez egy önkényesen választott dátumtól számított önkényes naptárrendszer és órarendszer önkényesen választott számrendszerrel leírt időpontja....
Ráadásul mikor ezt pont mutatja az óra, nem is lesz igaz, mert az időzónásdi miatt egy keskeny csíkban teljesül a térképen.... ;]
Nem a kedved akarom elvenni.... :N

dehogynem.... :DD

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#39844) AndrewBlase válasza MADcat (#39818) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Jól gondolod. Én is ugyanígy jártam anno. Megvettem az egyik rendszerre, majd váltottam, megkérdeztem az ÜF-t, nemleges választ kaptam.

Miért mindig én???

(#39845) MADcat válasza AndrewBlase (#39844) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Kár érte. Köszönöm! :R

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#39846) philoxenia válasza MADcat (#39845) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Emulátor nincs májfonra?

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#39847) krizmo_ válasza albiosz (#39814) üzenetére


krizmo_
addikt

Köszönöm! :) Hétfőn megyek is, csak reménykedtem, hogy a korábbiakból maradt még, mert többféle méret is volt.

#39815 MADcat
Igen, neked terveztem elkészíteni ezt a fogást. ;)

#39821 EmberXY
Nagyon pajkos, vajon mit láthat ott nálad? ;]

Amúgy, ha azt szeretnéd, hogy pihenjen, akkor érdemes kivenni a földből, és száraz, sötét helyen teleltetni, majd tavasszal kiültetni. Ez azért is jobb, mert szebb lesz a virágzása.

(#39848) EmberXY válasza krizmo_ (#39847) üzenetére


EmberXY
addikt

+philoxenia:

Szerintem csak menekülni akar. :DDD

Idén ki lesz ültetve, intézkedem róla.

[ Szerkesztve ]

Up the Irons!

(#39849) MaxxDamage válasza joysefke (#39819) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Szia,

Alzás terméknél az adásvételi ajánlott, mert ha pl. gondod lenne akkor az nélkül szóba sem állnak veled! :U

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#39850) MaxxDamage válasza Menni (#39841) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Az látod biztos, ki kell próbálni majd! :R

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Azonnali fáradt gőzös kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.