Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Azonnali fáradt gőzös kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#39451) Viktor0610 válasza BiP (#39450) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Volt, hogy lezso6 egy ilyen kérdésre válaszolt -asszem pont abban a topikban-, de a választ szerintem az olvasók igen kis százaléka értette. (Én pl. nem voltam benne ebben a kis százalékban, de azt hiszem, a kérdező sem. :DDD )
Szóval nekem, mint hozzá nem értőnek bőven elég az, ha tudnak róla az illetékesek.

Samsung Galaxy A54

(#39452) hockeyapu


hockeyapu
aktív tag

2010-ben eltörölték a sebességkorlátozást a vasúti átjárók előtt ! :F
Mi van? :o

"Sohase hagyd, hogy az erkölcsi érzéked meggátoljon a helyes cselekedetben" Galactica Enciklopédia...

(#39453) BiP válasza hockeyapu (#39452) üzenetére


BiP
nagyúr

Mi a kérdés?

Régen volt ilyen szabály, hogy lakott területen belül 30-cal, kívül 40-nel lehetett menni vasúti átjárónál.
Egy ideje ez a korlátozás megszűnt, most annyi van "csak", hogy fokozott óvatossággal kell megközelíteni. A sebességhatár az adott területen érvényes sebességhatár. (pl. városon belül 50).
Ha van kint külön 30-as tábla, akkor nyilván az érvényes, de ha nincs tábla, akkor nincs automatikus kötelező 30, mint régen.

(#39454) philoxenia válasza hockeyapu (#39452) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

[link]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#39455) benczeb


benczeb
aktív tag

Sziasztok! Nem találtam a megfelelő csoportot, ezért itt kérdem. Otthoni edzéshez keresek ellipszis trénert. Van valakinek tapasztalata? Az árak változóak, 150-400 körül van a merítés alja, van bárkinek bármilyen otthon?

(#39456) krizmo_ válasza Viktor0610 (#39451) üzenetére


krizmo_
addikt

Csupán jelezték a problémát, de nem kérdeztek, ha valaki egy ilyen HTTP hibakód után kérdez, az valószínűleg ért hozzá annyira, hogy megértse a választ, már ha méltatják rá... Szerintem, még mindig jobb, ha kapok választ, mintha nem, csak mert azt feltételezik nem értem meg.

(#39457) krizmo_ válasza benczeb (#39455) üzenetére


krizmo_
addikt

Üdv,

Használtál már ellipszis trénert? Mi alapján esett erre a választás?

(#39458) hockeyapu válasza philoxenia (#39454) üzenetére


hockeyapu
aktív tag

Amióta az 1600-os Zsigával átdöngettem 80-al egy vasúti átjárón (nem most volt) és 3 rekesz 'köbvil' tört szilánkosra, azóta nagyon óvatos vagyok ! Ki kellett húzni a pókerék alatt a dugót hogy a sok sör kifollyon ! Micsoda tragédia volt ! :O

"Sohase hagyd, hogy az erkölcsi érzéked meggátoljon a helyes cselekedetben" Galactica Enciklopédia...

(#39459) BiP válasza benczeb (#39455) üzenetére


BiP
nagyúr

Nincs dedikált topikja, de ebben a kettőben azért szóba került már az ellipszis tréner.
Fogyjunk le!
Futás, futópályák

(#39460) Inhouse válasza benczeb (#39455) üzenetére


Inhouse
őstag

Otthoni edzéshez keresek ellipszis trénert. Van valakinek tapasztalata?
Van. Megvettük, az elején használtuk, azóta porfogó, illetve a kisfiam mássza, így éri el az ablakot. A lustaság fél egészség...vagy nem.

Üdv Inhouse

(#39461) krizmo_ válasza Inhouse (#39460) üzenetére


krizmo_
addikt

Nekem nincs otthon, de edzőterembe rendszeresen használom már sok éve, nagyon szeretem, szerintem kardióra az egyik legjobb választás. :K

(#39462) Eastman válasza Inhouse (#39460) üzenetére


Eastman
őstag

A tv elé kell állítani és rendszeresen nézett műsort az edzés közben követni. A 80+ os anyám, és a 40+ os húgom rendszeresen használják a szobabringát és az eliptikus trénert. Pusztán a falat nézve nem könnyű, valóban kell hozzá akarat. :)

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#39463) BiP válasza Inhouse (#39460) üzenetére


BiP
nagyúr

a szobabiciklinek, ellipszisnek, vagy bármi ilyen gépnek sajnos legtöbb esetben ez a sorsa.
A kezdeti lelkesedés után 1 hónap után megy a sarokba, ágy alá porosodni vagy ruhaakasztónak.

De Eastman ötlete jó. Meg lehetőleg útban legyen, hogy eszébe jusson használni. Ha bekerül a sarokba, ott is marad.

[ Szerkesztve ]

(#39464) hockeyapu válasza BiP (#39463) üzenetére


hockeyapu
aktív tag

Igen , nálunk is vastagabb rajta a por mint a festék, de balhéztak amíg nem vettem a csajoknak ! :(((

"Sohase hagyd, hogy az erkölcsi érzéked meggátoljon a helyes cselekedetben" Galactica Enciklopédia...

(#39465) Inhouse válasza Eastman (#39462) üzenetére


Inhouse
őstag

A tv elé kell állítani és rendszeresen nézett műsort az edzés közben követni.
Pontosan ez volt a terv és így próbáltuk az elején. De már TV-t sem igazán nézünk. :)

[ Szerkesztve ]

Üdv Inhouse

(#39466) benczeb válasza krizmo_ (#39457) üzenetére


benczeb
aktív tag

Szia! Igen, 10 évig jártam konditerembe, aztán az elmúlt 22 hónapban itthonról kezdtem dolgozni, új poziba kerültem, illetve a gyereknek kapcsolatban kell segíteni, intézni a dolgait, így az edzés kiesett, híztam 10+ kilót és elpuhultam. Viszont most van legalább 1 behallgatós megbeszélés egy nap, így abban az időben kardióznék. És azért ellpiszis, mert a legtöbb izmot ez a mozgásforma mozgatja meg. A bringa nem jött be, futni nem tudok elmenni, csak reggel 6 körül, de akkor meg tanulok.

(#39467) benczeb válasza BiP (#39459) üzenetére


benczeb
aktív tag

Köszönöm!

(#39468) nfsu17


nfsu17
veterán

Üdv.

Csak nálam nem megy az office oldal?

(#39469) BiP válasza nfsu17 (#39468) üzenetére


BiP
nagyúr

office.com megy, setup.office nálam se jön be.

(#39470) nfsu17 válasza BiP (#39469) üzenetére


nfsu17
veterán

pont a setup kellene, a másik nálam is ok. eh. Köszi. :K

(#39471) philoxenia válasza hockeyapu (#39458) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Azért nem volt kár, az a nyolcnapos h...gy nem volt sör a többihez képest... Ászok, Szalon, Borsodi...

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#39472) philoxenia válasza benczeb (#39466) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Nekem ez bejön...

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#39473) hockeyapu válasza philoxenia (#39472) üzenetére


hockeyapu
aktív tag

Arra gondolsz, aki a biciklin ül ? :DD
A sör meg a Pilsner Urquellnél :R kezdődik !

"Sohase hagyd, hogy az erkölcsi érzéked meggátoljon a helyes cselekedetben" Galactica Enciklopédia...

(#39474) philoxenia válasza hockeyapu (#39473) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Nem mostanról beszélek, hanem mikor még ez volt: [kép]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#39475) hockeyapu válasza philoxenia (#39474) üzenetére


hockeyapu
aktív tag

Én is erre gondoltam! Egyébként a ma kapható 'köbvil' már fényévekre van attól a zavaros ló h..tól ! :))

"Sohase hagyd, hogy az erkölcsi érzéked meggátoljon a helyes cselekedetben" Galactica Enciklopédia...

(#39476) philoxenia válasza hockeyapu (#39475) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Mostanság a kukoricás sörökkel van bajom.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#39477) BiP válasza philoxenia (#39476) üzenetére


BiP
nagyúr

Le a Coronával!

(#39478) philoxenia válasza BiP (#39477) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

[link]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#39479) BiP válasza philoxenia (#39478) üzenetére


BiP
nagyúr

??
Ki beszélt ott vírusról? Kukorica tartalmú sörről volt szó. A Corona tudtommal ilyen. De persze nyilván nem erre gondoltál, hanem hogy kukoricát használnak pótlóanyagnak.

(#39480) hockeyapu


hockeyapu
aktív tag

Nem kukoricázunk !
Csak komló meg búza [link] Tuck barát !

[ Szerkesztve ]

"Sohase hagyd, hogy az erkölcsi érzéked meggátoljon a helyes cselekedetben" Galactica Enciklopédia...

(#39481) philoxenia válasza BiP (#39479) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Tudod, Irónia egy ország, ott élnek az irónok... ;)

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#39482) BiP válasza philoxenia (#39481) üzenetére


BiP
nagyúr

sokat túlóráztam mostanában, nem működik a detektorom :)

(#39483) MADcat


MADcat
MODERÁTOR

az ártalmas... :D

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#39484) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Ha már lúd...

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#39485) hockeyapu


hockeyapu
aktív tag

Bagatel ! :DD
Kicsi alkohol, kicsi drog... , és lehet ez egy becsületes rendes adófizető állampolgár ! :Y

"Sohase hagyd, hogy az erkölcsi érzéked meggátoljon a helyes cselekedetben" Galactica Enciklopédia...

(#39486) Cs1csó válasza philoxenia (#39484) üzenetére


Cs1csó
félisten

Halmazatban nem annyira vészes, az USA-ban lenne jó mert ott összeadják mindegyik büntetési tételét, ha jól tudom. Ezért lehet ott emberölésért mondjuk 90 évet kapni. Több személy vagy egyéb körülmény.

(#39487) philoxenia válasza Cs1csó (#39486) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Mennyiségre ez az igazán durva...

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#39488) BiP válasza philoxenia (#39487) üzenetére


BiP
nagyúr

Aztapic$@. 700milió forint. Havi 5000 sékel, havi félmillió Ft. Ezek meg vannak huzatva.
Zsidókkal ne kezdjen az ember pénzügyekben. :)

[ Szerkesztve ]

(#39489) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Érdekes topik.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#39490) philoxenia válasza BiP (#39488) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Ez egyébként furcsa, hiszen ha ilyenkor elkövet valamit, amiért száműzetés jár, mi lesz?

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#39491) BiP válasza philoxenia (#39490) üzenetére


BiP
nagyúr

Számüzetig a Gázai övezetbe. El is küldték maguk közül, de nem is engedték el. A lényeg, hogy szar legyen neki, és kellően középkori megoldás szülessen.

(#39492) EmberXY válasza philoxenia (#39490) üzenetére


EmberXY
addikt

De már biztos rájött, hogy drága b***ás volt, a következő életében majd jobban megválogatja a partnereit. :D

Up the Irons!

(#39493) krizmo_ válasza philoxenia (#39489) üzenetére


krizmo_
addikt

Kár, hogy itt nincs ilyen topik. :DDD ;]
Amúgy, te hogy keveredsz folyton ilyen furcsa helyekre?

[ Szerkesztve ]

(#39494) Top cat válasza krizmo_ (#39493) üzenetére


Top cat
őstag

Nyiss egyet és lesz. :D

(#39495) #12516608 válasza BiP (#39491) üzenetére


#12516608
törölt tag

Visszavarrják a fitymáját és mehet isten hírével a tálibok közé. :DDD
(Mondjuk ilyesmik miatt sem tanácsos az eltérő kultúrák keverése/keveredése.)
EmberXY: térjen át buddhista hitre mielőtt a műtétre sor kerül? :Y

krizmo_ : Csinálj és hagyj egy linket. 59 éves férfiként én is a téma szakértője vagyok, mint sokszorosan naív balfasz. :D :P

(#39496) krizmo_ válasza #12516608 (#39495) üzenetére


krizmo_
addikt

Nahát, mesélj milyen pozitív és negatív megkülönböztetés ér(t), mert nő vagy?! ;] :DDD

#39494 Top cat
[link] :DDD

(#39497) Top cat válasza krizmo_ (#39496) üzenetére


Top cat
őstag

Most miattad nem lehet már elmondani, hogy a PH-n mindenre IS van topik. ;]

(#39498) philoxenia válasza krizmo_ (#39493) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Engem gyakorlatilag minden érdekel, mindenről van véleményem, mindig, ráadásul változni is tud... :) :)

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#39499) hockeyapu válasza Top cat (#39497) üzenetére


hockeyapu
aktív tag

Szerintem ez a topic is "eléggé" :U érdekes hely, itt is van néhány pihent elme :W finoman fogalmazva (velem együtt természetesen!)

[ Szerkesztve ]

"Sohase hagyd, hogy az erkölcsi érzéked meggátoljon a helyes cselekedetben" Galactica Enciklopédia...

(#39500) philoxenia válasza Top cat (#39497) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Hasonlók vannak.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Azonnali fáradt gőzös kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.