Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#35851) Mister_X válasza saelin (#35850) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Előfordulnak ilyen elmebeteg állatok... a legtöbb idolnak konkrétan le kell tagadnia, hogy kapcsolatban van, a hasonlók miatt. Mert a fanatikus rajongók szemében ők érintethetetlenek és nem fér be a világnézetükbe az, hogy van, aki d*gja őket - vagy csak szimplán visszautasítják őket, mert túlzottan fanatikusak... ilyenkor örüljünk, hogy nincs szabad fegyverviselés Japánban (meg kb. sehol), mint a hülye amcsiknál, pár késszúrást túl lehet élni "amatőröktől" (nyilván van normális rajongó, bodyguard, helyi security, aki lefogja a késelőt és ért elsősegélyhez), de közvetlen közelről nem nagy ördöngősség beleereszteni egy tárat valakibe és hatványozottan halálosabb.

De persze szegény lányt sajnálom... ki merne ezek után színpadra állni vagy csak kimenni az utcára, még négyzetre emelt biztonságiak esetén sem. Meg mondjuk nem kifejezetten bombázó alkat, de csinos, ránézésre tök átlagos, akit tehetség (meg a producerek) tettek ismertté... És azok a hegek megmaradnak.

Remélem felépül, a fickó meg kap egy életfogytot vagy halálra ítélik (emlékeim szerint ott még lehet).

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#35852) Hegasus


Hegasus
senior tag

mindig is szerettem az animéket, de eddig szinte csak a "klasszikusokat" ismertem (dragon ball, inuyasha, blue gender, elfen lied, akira,trigun, full metal alchemist, yu yu hakusho stb), de egy éve elkezdtem jobban ismerkedni velük, és találkoztam sok tetszetőssel (hellsing, Gate, overlord, Rokka, Samurai Champloo, god eater), nemrég néztem meg a b gata h kei-t, és zseniális :DD csak az anime nem fejezte be a történetet, ezért mangában olvastam végig. újraéltem a középsulis éveimet, ahogy reszkető térddel ismerkedtem lányokkal, és a fene se tudta, hogy most mit és hogy kéne csinálni/mondani :B végig nevettem az egészet :DDD még volt is hasonló barátnőm, csak az vissza is tért az "álmához" :DDD (szerencsére)
aztán jött a Highschool dxd, amin még jobban nevettem :DD nem tudjátok mikor jöhet a 4. évad?
Tudtok nekem ajánlani ehhez a kettőhöz hasonlót? (amik kicsit szerelmetesek, főleg viccesek,és ecchi se árt :)) )

mi a legjobb modja a japán tanulásnak otthon? :DDD

(#35850) saelin: ez lightosabb de ez is durva és undorító, ennyi alja söpredék humanoid lényt, akinek ennyire semmi dolga, csakhogy megszállottam rajongjon valakiért a kanapéjában ülve, akit csak tévén keresztül ismer, és még életében nem beszélt vele :U

[ Szerkesztve ]

Work it harder, Make it better, Do it faster, Makes us stronger.

(#35853) Pttypang válasza Hegasus (#35852) üzenetére


Pttypang
veterán

ez lightosabb de ez is durva és undorító, ennyi alja söpredék humanoid lényt, akinek ennyire semmi dolga, csakhogy megszállottam rajongjon valakiért a kanapéjában ülve, akit csak tévén keresztül ismer, és még életében nem beszélt vele :U

Gondolom nem lattal meg focidrukkereket peldaul. :N

Everybody lies.

(#35854) Hegasus válasza Pttypang (#35853) üzenetére


Hegasus
senior tag

naja, az is egy érdekes állatfaj, melynek a focimeccs csak ürügy, hogy legyen balhé, és csordaként végigvonulhasson a fél városon. ha nyernek/vesztenek/döntetlen úgyis dobálni akarnak rendőröket, és zúzni köztulajdont.

Work it harder, Make it better, Do it faster, Makes us stronger.

(#35855) Pttypang válasza Hegasus (#35854) üzenetére


Pttypang
veterán

Rengeteg ilyen allatfaj van, a szifonert sátorozva sorban alloktol kezdve a focidrukkereken at sokaig lehetne folytatni még a sort, szerintem mindenki talal egy olyat, amibe ha nem is tartozik bele, de beletartozhatna, ha eleg ostoba lenne hozza. :N

Everybody lies.

(#35856) Mister_X válasza Hegasus (#35854) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Kis empátia szorulhatna beléd.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#35857) Pttypang válasza Mister_X (#35856) üzenetére


Pttypang
veterán

Varj mar, epp probalom vele felismertetni :D

Everybody lies.

(#35858) Hegasus válasza Pttypang (#35855) üzenetére


Hegasus
senior tag

my bad, nem írtam le ugyan, de nyilván nem azokra értettem, akik csak lemennek a haverokkal megnézni a meccset, isznak egyet, éneklik az indulójukat, aztán haza mennek vagy mint a tinilányok akik sikítanak, ha a kedvenc hírességüket látják, azt még teljesen "normálisnak" tartom, amit nem fogok megérteni sose, hogyha ezzel a fanatizmussal már másnak okoz fizikai/anyagi kárt.
igen valóban ilyen emberek mindenhol előfordulnak és soksok rajongóból csak néhány ilyen, de ezt a szélsőséget sose fogom megérteni és tolerálni. :)

Work it harder, Make it better, Do it faster, Makes us stronger.

(#35859) nonsen5e


nonsen5e
addikt

Google keresés --> "Yunosagi"
Nanao közelében, az Ishikawa prefektúrában található "Nishigishi Station" nevű vasútállomásra irányít át a sima keresőben, és a térképen is.

Yunosagi station a Hanasaku Iroha-ban szereplő kitalált helyszín, azóta a tényleges állomáson is kitettek egy táblát neki.

Jópofa. :)

[ Szerkesztve ]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#35860) unclefucka válasza nonsen5e (#35859) üzenetére


unclefucka
senior tag

És a szálló a meleg vizes forrással (onsen) is megvan, ahol a lányok dolgoznak?

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#35861) nonsen5e válasza unclefucka (#35860) üzenetére


nonsen5e
addikt

Igen, azt már régebben megtaláltam imgur-on, könyvjelzőzve is lett. [link]
Csak a Yuináék szállója van meg.

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#35862) unclefucka válasza nonsen5e (#35861) üzenetére


unclefucka
senior tag

Yuináéké annyira nem hoz lázba. -1 tétel a bakancslistámon. :((
A többi helyszín jó. :K

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#35863) Totheground


Totheground
addikt

Ezen így reggel mosolyogtam egyet. :DDD

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#35864) Máté94 válasza Totheground (#35863) üzenetére


Máté94
addikt

Remélem "Tigrisbarlang"-nak kell érteni, egyébként pedig lewd. :P

(#35865) Synthwave válasza Máté94 (#35809) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

;]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#35866) -=RelakS=-


-=RelakS=-
veterán

Nem kimondottan anime, de magyarázatot követelek! :D

French: This chair is feminine! “La Chaise!”
Italian: This chair is feminine! “La sedia!”
German: This chair is masculine! “Der Stuhl!”
English: This chair is a fucking object, I don’t see a skirt or a pair of trousers anywhere on its cold hard surface, you people are fucking insane.
Japanese: If you don’t pronounce chair exactly right, you’ll end up saying testicles instead.

Amúgy igen nagyon valószínűleg kamu :DDD

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#35867) bandiras2


bandiras2
senior tag

[Gundam Origin 3]
Ez jól esett! Viszont hinyoltam belőle a [gundam rising] jelenetet. Sebaj, majd a 4. részben!
Van bónuszjelenet a stáblista végén!!!

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#35868) -=RelakS=-


-=RelakS=-
veterán

RAAOOWR, RHWR ... RHRAAWR!

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#35869) -=RelakS=-


-=RelakS=-
veterán

remélem, megjelenik

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#35870) oriic válasza -=RelakS=- (#35869) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Bazzeeee. :O

Live-Die-Respawn

(#35871) Dluinet válasza -=RelakS=- (#35869) üzenetére


Dluinet
nagyúr

állat

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#35872) saelin válasza -=RelakS=- (#35869) üzenetére


saelin
veterán

Ezt mintha már láttam volna valahol.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#35873) -=RelakS=- válasza saelin (#35872) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

lehet, pinteresten találtam :)

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#35874) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Joker Game EP7

Mi a fasz volt ez a végén, valaki magyarázza meg, mert nem értem, de érteni akarom :Y

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#35875) Máté94 válasza Mister_X (#35874) üzenetére


Máté94
addikt

Delfinek! :))

(#35876) Mister_X válasza Máté94 (#35875) üzenetére


Mister_X
nagyúr

....

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#35877) Synthwave válasza Mister_X (#35876) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#35878) Máté94 válasza Mister_X (#35876) üzenetére


Máté94
addikt

Hát de nem? :DDD Amari gazdagabb lett egy gyerekkel és egy kutyával, anyuci pedig feladta magát a Royal Navy-nél.

[ Szerkesztve ]

(#35879) rétisün


rétisün
veterán

üdv,

tegnap fejeztem be a Steins Gate sorozatot. megnézném a filmet is, létezik hozzá magyar felirat?

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#35880) Máté94 válasza rétisün (#35879) üzenetére


Máté94
addikt

(#35881) rétisün válasza Máté94 (#35880) üzenetére


rétisün
veterán

köszi, itt biztos van a filmhez is felirat? mert potyára nem regisztrálnék be....

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#35882) Máté94 válasza rétisün (#35881) üzenetére


Máté94
addikt

Van, de minek felirat, amikor akár online is megnézheted, vagy letöltheted a filmre ráillesztett felirattal. :)

(#35883) rétisün válasza Máté94 (#35882) üzenetére


rétisün
veterán

mobilneten nem igazán nézném online :U

letölteni honnan tudnám?

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#35884) Máté94 válasza rétisün (#35883) üzenetére


Máté94
addikt

Amit linkeltem, onnan. Meg van ott rengeteg más is, ha feliratos anime kell. :)

(#35885) Synthwave válasza rétisün (#35883) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

bakabt.me, nyaa.eu, myanimelist.net-ről éppen kinézett fansub csapat blogja / privát FTP / torrent-szervere, hi10anime.com, IRC meg még 56 másik helyről.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#35886) F34R válasza Synthwave (#35885) üzenetére


F34R
nagyúr

Neki hunsub kell Fate senpai, bar gondolom most mar meg annyira sem veszed eszre azt a moslek oldalt, tehat a hsz-re sem filyelte fel :DDD

(#35887) Synthwave válasza F34R (#35886) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Az ilyen abszurdumokon automatikusan átsiklik a szemem.

;]

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#35888) oriic válasza rétisün (#35881) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Igen, van. Leszedheted a feliratot is külön, de a film is fent van feliratosan.

Live-Die-Respawn

(#35889) rétisün válasza Máté94 (#35884) üzenetére


rétisün
veterán

elvileg beregisztráltam, meg is jött a megerősítő e-mail, mégse enged belépni. :(((

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#35890) Pttypang válasza Máté94 (#35882) üzenetére


Pttypang
veterán

Azt az online megtekintest azert nem ajanlanam, ha az embernek van nemi igenye kepminoseg teren..
Ezutan mi jon meg, indavideot fogjatok ajanlgatni? :N

(#35889) rétisün
Nem email, hanem felhasznalonev kell a felso mezobe :P

Nyaa-n meg ncoreon is fentvan rendes minosegben, tudom mindkettot ajanlani az AA-s akarmi helyett..

(#35886) F34R
Most volt pont, hogy valamit leszedtem nmagrol, mert miert ne es fajdalmas a magyar felirat, egyszeruen en is tudom, hogy hol nem stimmel es mennyire mellelottek a forditasnal..
Ha nem lennek ennyire lusta egy ujranezett animehez leszedni rendes angol feliratot vagy eleve nyaarol szedni, akkor nem lenne gond, de hat na :N

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#35891) rétisün válasza Pttypang (#35890) üzenetére


rétisün
veterán

azt a felhasznállónevet írtam be, ami a regisztrálást megerősítő e-mailben is szerepel, mégse jó...

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#35892) renji00 válasza Synthwave (#35887) üzenetére


renji00
aktív tag

Digital Manga's PeCChi Imprint Launches Kickstarter for Kodomo no Jikan Manga

a Kickstarter campaign to publish Kaworu Watashiya's Kodomo no Jikan ~ A Child's Time manga in English. The campaign is seeking to raise US$157,000 by July 5 in order to release the 13-volume series in five omnibus volumes, and the additional volume "Houkago" (After School).

Source: ANN

(#35893) Synthwave válasza renji00 (#35892) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Inkább új évadra vagy OVA-kra gyűjtenének. Meg egy Blu-ray remaster-re.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#35894) renji00 válasza Synthwave (#35893) üzenetére


renji00
aktív tag

Aki a kicsit nem becsüli... :P :U

(#35895) Nova96 válasza rétisün (#35883) üzenetére


Nova96
őstag

Magyar" híres " torrent oldalon. Kb. Minden fent van magyar felirattal, itteni fórumozó/moderátor (volt?) teszi fel.

(#35896) oriic válasza Nova96 (#35895) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Vistaboy rulez. :D

Live-Die-Respawn

(#35897) rétisün válasza Nova96 (#35895) üzenetére


rétisün
veterán

basszus....

az info fájlja szerint nincs hozzá magyar felirat, pedig elindítva a filmet, van. az anime addict-os reg amúgy se enged belépni, új jelszót se tudok kérni, de így már nem is érdekel.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#35898) Nova96 válasza rétisün (#35897) üzenetére


Nova96
őstag

Lehet bele van egetve a felirat, milyen lejatszoval nyomod?

(#35899) rétisün válasza Nova96 (#35898) üzenetére


rétisün
veterán

nem beleégetett, külön van .ss kiterjesztéssel. csak éppen semmi nem utalt rá, hogy az magyar magyar felirat :U

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#35900) oriic válasza rétisün (#35899) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Most néztem, mindegyiknél ott van a leírásban hogy magyar felirat mellékelve.

Live-Die-Respawn

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.