Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#35551) unclefucka válasza Totheground (#35546) üzenetére


unclefucka
senior tag

Szopok, nyalok, gombot varrok.
Gondolj ránk, ha van felvétel.
:DDD :DDD

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#35552) Máté94


Máté94
addikt

AA szezon kedvence szavazás "fujoshi edition" :D :

[ Szerkesztve ]

(#35553) renji00 válasza Totheground (#35546) üzenetére


renji00
aktív tag

gratz. :K

(#35552) Máté94: Asterisk War 4. :( :F

[ Szerkesztve ]

(#35554) Máté94


Máté94
addikt

Joker Game: :C

Mayoiga: :K

Re:Zero: 'Edge of Tomorrow' fantasy köntösben, de tetszetős. :)

(#35555) -=RelakS=-


-=RelakS=-
veterán

Superman, Batman, akármilyen-man után szabadon?


Ők is kívül hordják a gatyát :DD

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#35556) Revan29 válasza Máté94 (#35552) üzenetére


Revan29
csendes tag

Lassan az egész oldalt ellepi ez a fertő
és a hazai animés közösséget is.

One Vision! One Purpose! The Technology of Peace! Peace Through Power!

(#35557) Totheground


Totheground
addikt

Kösz mindenki. :DDD

Felvétel egyébként (azt hiszem) van, csak nem az én munkakörömbe (hanem oda, ahol én is kezdtem 4 éve). :)

Egyébként azóta annyit haladt a dolog, hogy kábé mindenki az áldását adta, egyedül a Japán country manager beleegyezése kell (ez nem hivatalosan megvan) illetve az a nem túl mellékes adminisztratív megegyezés, hogy a kapcsolódó cost-okat (relocation support, fizu, benefitek, etc) hogy dobják szét a BU-k egymás között. :C

Az iroda egyébként itt van. [link]

ON topic

Elkezdtem újranézni a Minami-ke-t és megint teljesen rákattantam az OP-ra. Egyszerűen olyan fülbemászó és lelkesítő, hogy nem tudom abbahagyni. [link]

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#35558) F34R válasza Totheground (#35557) üzenetére


F34R
nagyúr

Azigen szep irodaeuplet. Gratula hozza, magadat viszed csak? ;]

En elkezdtem hallgatni, de valahogy ram is ugy neztek mint rad regen. Ez itt nem megszokott, hogy az emberek ertelmes dolgokat hallgatnak, neznek.

[ Szerkesztve ]

(#35559) Máté94 válasza F34R (#35558) üzenetére


Máté94
addikt

Nem vettem magamra, de az itteni közösségre gondolsz? :D

(#35560) F34R válasza Máté94 (#35559) üzenetére


F34R
nagyúr

dehogyis, a munkahelyemen. benyomok neha ilyen szamokat mikor unatkozok es hat latom nem tetszik nekik.
talan ha neked sem tetszik akkor kovezes jar. ;]

(#35561) Pttypang


Pttypang
veterán

Hmm ez a kabaneri egesz igeretes :)
Talan tulelem ezt a szezont is, egesz jo a kinalat.

Everybody lies.

(#35562) Máté94 válasza Pttypang (#35561) üzenetére


Máté94
addikt

"Ez természetesen irónia volt, SnK copy-paste az egész. :B "

;]

[ Szerkesztve ]

(#35563) Pttypang válasza Máté94 (#35562) üzenetére


Pttypang
veterán

Nincs vinnyogo foszereplo eddig, akit legszivesebben szajbavagnek, badass a szaguldo vonat altal elcsapott szutyoktenger is.

:P

Everybody lies.

(#35564) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

"Kabaneri of the Iron Fortress"

1. rész

A szezon legjobban várt sorozata. Első rész alapján két dolgot lehet elmondani róla. Mocsok jól néz ki, a zene is jó. Meglátjuk sztori milyen lesz, de én valszeg végignézem. :) :C

Live-Die-Respawn

(#35565) oriic válasza oriic (#35564) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Megnéztem még egyszer. Bakker miért nincs több ilyen jól kinéző sorozat. :Y :C Ok, SnK copy, de ez nem feltétlenül rossz dolog.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#35566) Pttypang válasza oriic (#35565) üzenetére


Pttypang
veterán

Nincsenek oriasok, meg picit realisabbak a gozzel mukodo fegyverek, ezek pozitiv dolgok azert :D

Everybody lies.

(#35567) F34R válasza Pttypang (#35566) üzenetére


F34R
nagyúr

Ezek kozott a fertozott emberek kozott is lesznek erdekes peldanyok, hiszen nem is volna izgalamas.
Mindegy nagyon jo elomelegiti a terepet a SnK-nak.
Mas: Vege lett a God Eater-nek, vegyes vegeredmeny szuletett amivel hat nem vagyok megelegedve.
En sokkal jobbra szamitottam. Viszont a zene tetszetos lett es a kornyezet sem volt rossz, annak ellenere hogy semmit nem tudtam kezdeni a szereplokkel.

(#35568) Mister_X


Mister_X
nagyúr

De miért kell a Shingeki no Kyojinhoz hasonlítani a Tetsujou no Kabanerit?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#35569) Pttypang válasza F34R (#35567) üzenetére


Pttypang
veterán

Nekem valamiert bejon, az eddig meg nem jelent vinnyogos szereplo miatt lehet :D
A god eater nekem is fura volt, mert nem tudtuk meg, hogy mire kell annyi core, a nagy egyesult aragamit akarjak ezzel boostolni vagy meghajtohoz vagy wat?

(#35568) Mister_X
Mert azzal nagyjabol leirhato par jellemzo, nem kell sokat magyarazni.

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#35570) Mister_X válasza Pttypang (#35569) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ennyi erővel a Kōfuku Graffiti meg a Madoka is összehasonlítható, mert lányok szerepelnek benne, Shaft-osan tekergetik a nyakukat és ugye Shaft.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#35571) Pttypang válasza Mister_X (#35570) üzenetére


Pttypang
veterán

Ha szeretnel egy random emberrel beszelni, aki nem latta az adott sorozatot, akkor emlithetsz neki egy kiindulopontot, aztan a fobb kulonbsegeket kiemelve hamarabb eljutsz a kivant eredmenyhez, mintha teljes magyarazatot adnal :P
Miert akadsz ki ezen? Szerinted semmi kozos nincs a kettoben? Csak eppen nincsenek kajli oriasok, nem toketlenkednek annyit es eddig vinnyogo foszereplo sincs, meg a felesleges repkedestol is megszabadultunk, helyette vannak badass gozfegyverek meg eleg kemenynek tuno kiemelkedo szereplo, habar a vinnyogas elsore majdnem gyanus volt, de az utolso jelenetben azert nem volt rossz, nem szarozott :DDD

Everybody lies.

(#35572) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Készítők is ugyanazok, nem?

(#35573) Máté94 válasza Mister_X (#35568) üzenetére


Máté94
addikt

Ugyanaz a stúdió és munkatársak.
Hasonlóan elsöprő ellenséggel szembenéző emberiség, ami a "kihalás" szélére sodorta őket.
Ugyanúgy erődítményekkel elszigetelve védik meg magukat, azon belül falakkal és gőzfegyverekkel.
MC-kun is életpálya modelljének tekinti a teljes megsemmisítésüket, akár élete árán is. (Kabane/Titan)
Gore, vér, félelem.

(#35570) Mister_X:

Ha Monogatari Series-hez hasonlítod, akkor jobban kijönnek a stúdió mivoltából való hasonlóságok. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#35574) Pttypang válasza Máté94 (#35573) üzenetére


Pttypang
veterán

De legalabb nem olyan nevetseges az enemy! :DDD

Everybody lies.

(#35575) Máté94 válasza Pttypang (#35574) üzenetére


Máté94
addikt

Amilyen nevetségesek voltak néha, olyan pusztítóak is. :))

(#35576) Pttypang válasza Máté94 (#35575) üzenetére


Pttypang
veterán

A pusztitas kozben is nevetsegesek voltak :N

Everybody lies.

(#35577) Máté94


Máté94
addikt

Kuromukuro 01: Nem is lesz ez rossz. Mecha+P.A.W. érdekes párosítás, de háttérgasm pótol. :K

Kiznaiver 01: Szokásos Trigger, tetszik! :C

(#35578) Máté94


Máté94
addikt

Haifuri: KITA,KITA,KITA, KITAAAAAAAAAAA!!!! aotcc aotcccc a.ka. Girls & Kriegschiff, álmodom egyébként? :Y

De mi ez a Harekaze? :F Nem vót ilyen kuchikukan-ja az IJN-nek sose. :s Mufurc van! Bezzeg Musashi, Hiei az van, de noname dd az kellett k.k.k.

[ Szerkesztve ]

(#35579) Totheground válasza Máté94 (#35578) üzenetére


Totheground
addikt

Nekem most ért le de csak később tudom meglesni.
Nem lehet, hogy Harukaze? Olyan volt a kamikaze osztályon belül.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#35580) Pttypang


Pttypang
veterán

Win.

Everybody lies.

(#35581) Máté94 válasza Totheground (#35579) üzenetére


Máté94
addikt

Sajnos nem. :(

[ Szerkesztve ]

(#35582) Synthwave válasza Máté94 (#35578) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ebből ez jött le:

Fhadkjufa hgieut heghja ajesfbun élkbiga gabbdbnds UNICEF urgbjneb hav monomd, huhu kávájii csónak iorwnm KGB gsdmn, mahruz.. tl;dr: müchten sie sclafstrochanflauss sdgojsgihesug brumhgeftraloff cprufnag de kb. naze kukutyin harakiri in Massachusetts?

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#35583) -=RelakS=- válasza Máté94 (#35578) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

jujj :D

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#35584) Máté94 válasza Synthwave (#35582) üzenetére


Máté94
addikt

Igen, elkapott a fangörcs, amikor rájöttem mi is ez a sorozat. :D

(#35585) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Új projekt:

"Boku Dake ga Inai Machi"

Itt direkt nem olvastam róla, de több helyről hallottam hogy kötelező. Meglátjuk.

Live-Die-Respawn

(#35586) F34R válasza oriic (#35585) üzenetére


F34R
nagyúr

Mondjuk itt hallhattal rola, En, Mate94 es Mister_X ajnaroztuk de szerintem nem csak szezonja egyik legjobbja.

[ Szerkesztve ]

(#35587) renji00


renji00
aktív tag

Befejeztem a második Fairy Tail évadot is. Nem is tudom legutóbb mi volt még ennyire élvezetes. Az első pár rész után az animáció is teljesen helyre jött, bár teljesen más stílust vett fel mint az első. Annyi kritizálni valóm van, hogy a karakterek haja valamiért fakó, mintha hipózták volna őket. :/

Kérem a folytatást.

(#35588) KisTücsök válasza F34R (#35586) üzenetére


KisTücsök
addikt

Én is letoltam tegnapelőtt. Most nézem másodjára, szóval csak egy "kicsit" tetszett. De szerintem messze nem tökéletes, összességében. Azért voltak olyan hibái, amik mellett nem érdemes elmenni szó nélkül. Gondolok itt pl a random időutazósdira, amit úgy annyiban is hagytak. A gyilkos kiléte szinte már az elejétől sanszos volt, a közepétől meg már biztos is. Szintén a tanárbácsira vonatkozik a karakterének kidolgozása, amivel foglalkozhattak max kb 2 percet. Stb.

Drámának viszont hibátlan részemről, a körítéssel együtt (kép, hang, zene).

(#35589) bandiras2


bandiras2
senior tag

Gundam Unicorn UC96
A mozikhoz képest van egy rakat hozzáadott jelenet, így több magyarázatot(pofázást) kapunk, valamint változó minőségű animációt, bár az eredeti mozik minősége is erősen hullámzott főleg a töltelék jeleneteknél.
Az [Opening] viszont nagyon erősre sikeredett, instant like. Az ending se rossz, de az OP hoz nem ér fel, valamint a képanyaga erősen spoileres.
A többi zenei témához szerencsére nem nyúltak... eddig. Nagyon nem szeretném ha Banager földreszállását egy másik témával tönkrecsesznék, a 6. mozi rész endingjéről nem is beszélve.
Aki nem látta az unikornist eddig, az nyugodtan elkezdheti. Megéri.
Van elég pofázás és magyarázat arra hogy nagyjából értsd mi történik, mégha az előzményeket nem is láttad.

Előzménynek pedig ott a Gundam Origin
Eddig 2 mozi, és nyakunkon a harmadik májusi megjelenéssel.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#35590) F34R válasza KisTücsök (#35588) üzenetére


F34R
nagyúr

Tudom de mind emelett egy nagyszeru darab, es szezonja legjobbja az tuti, majd az evben meg kiderul hogy kategorian belul tudnak e tole jobb megvalositast (ketlem). Az opening-jet meg mostanaban is szoktam dudolni mert annyira fulbemaszo.

(#35591) ANOka válasza KisTücsök (#35588) üzenetére


ANOka
őstag

Biztos én nézek kevés krimit, de nekem az utolsó kocsikázós jelenetig nem esett le, hogy a tanár a "hunyó". Senkit sem tudtam gyanúsítani az addig megismert szereplők közül, egy teljesen új - eddig nem szerepelt - karakternek gondoltam a gyilkost.
Egyébként a sorozat nekem is tetszett! :)

[ Szerkesztve ]

(#35592) Pttypang válasza ANOka (#35591) üzenetére


Pttypang
veterán

A tanar gyanus volt, de amennyire a tanar, ugy a tobbi szereplo is gyanus volt, szoval nem volt kiemelkedoen ra iranyitva a figyelem ilyen szempontbol, mig az autos jelenethez nem ertunk.

Everybody lies.

(#35593) Máté94 válasza ANOka (#35591) üzenetére


Máté94
addikt

Már attól kezdve gyanús volt, hogy megszólalt. Ilyen mély, erőteljes seiyuu-val játszatni csak is fontos személynek adnak. :) Bár én se igazán mondtam ki maganban 100%-osan, hogy ő a hunyó (talán azért sem, mert többre tartottam a sorozatot annál, hogy ilyen egyszerű legyen gyilkos kiléte), de utána beigazolódott a dolog.

(#35594) Mister_X válasza Máté94 (#35593) üzenetére


Mister_X
nagyúr

"Ilyen mély, erőteljes seiyuu-val játszatni csak is fontos személynek adnak."

Ó, na ne szórkozzál már... n

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#35595) Máté94 válasza Mister_X (#35594) üzenetére


Máté94
addikt

Lehet vele vitatkozni, persze. Nem örökérvényű szabálynak szántam, de ebből jött az egész megérzés. Az elejétől fogva kicsit furcsa és félelmetesnek tartottam, így lett gyanús. De, nem csak ebből következtettem. Az újságíró CV-je is férfias, mély hangszínű volt, ő rajta is elgondolkodtam ugyanebből kiindulva. :)

(#35596) Pttypang válasza Máté94 (#35595) üzenetére


Pttypang
veterán

Ez egy tanar.. Elvileg az ertelmes fajta, aki odafigyel a diakjaira es segit nekik. Lenne inkabb vinnyogos kislany hangja? Ne szorakozzunk mar, tenyleg.

Everybody lies.

(#35597) Máté94 válasza Pttypang (#35596) üzenetére


Máté94
addikt

Szerintem felreerted.. :)

(#35598) Pttypang válasza Máté94 (#35597) üzenetére


Pttypang
veterán

Szerintem is, de a lenyeg ertheto, csak a reszleteket csereld le a normalisra. Nem akartam raguglizni, fejbol nem tudom, de nem is kell :D

Everybody lies.

(#35599) Máté94 válasza Pttypang (#35598) üzenetére


Máté94
addikt

Röviden még egyszer: Csak megjegyeztem, hogy tanar bacsinak a kifejezetten férfias hangja miatt gyanakodó lettem, mert az ilyen jol allna egy gyilkosnak.

Az üzenet további jelenteseit mindenki maga képzelte bele. :)

(#35600) Pttypang válasza Máté94 (#35599) üzenetére


Pttypang
veterán

En meg valaszoltam, hogy egy komoly ferfi tanarnak amugy se adnal mas hangot, ha belegondolsz.
Nem belekepzeles, csak siman tobb mindenre is utalhat, ha valakinek ilyen hangja van.

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.