Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1801) Hellfrost válasza _stick_ (#1800) üzenetére


Hellfrost
csendes tag

Ajánlom figyelmedbe 1794 es számú hozzászólásomat! :D

(#1802) bandiras2 válasza _stick_ (#1800) üzenetére


bandiras2
senior tag

Na ha a mechák érdekelnek, akkor ott van a Gundam[link] sorozat ;]
2 évig elleszel vele, hosszú mint a star trek.
Az Aplleseedben vannak mechák. Story jó, pörgős, és látványos.
Pörgős történet[link]
Mechás még a Full Metal Panic de ezen még betegre is röhögöd magad.
Nagyon erős, kiborító története van a Full Metal Alchemist nek, és még némi ''mecha'' is került bele ;]
Tudom, filmeket kértél.
Akkor a Ghost in the shell tökéletes lesz. 2 nagy film. Van hozzá sorozat is, de azt még nem láttam, jó ez anélkül is. Nagyon erős sci-fi.

Memories: 3 különálló történet kb 2 órás összidővel:
1. Hard Sci-fi, űrutazás, jó story, stb
2. Light szürreálscifi, röhögsz rajta, de csak kínodban. iszonyat - jó (jó?) kihagyhatatlan
3. Alter world, full szürreália, szenzációs megvalósítás.

[Szerkesztve]

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#1803) L3zl13 válasza _stick_ (#1800) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Azért vigyázz a filmekkel és OVA-kkal.
Az olyan OVA-k és filmek amelyek egy játékohoz vagy sorozathoz klészültek ritkán tartalmasak, és ezek alapján megitélni a sorozatot félrevezető lehet.

Aki hülye, haljon meg!

(#1804) _stick_


_stick_
őstag

Mindenkinek megaTHX! :R

(#1805) gab21


gab21
újonc

Aki Bp-n lakik és van jó animéje,az írjon nekem!! :F

(#1806) Hellfrost válasza L3zl13 (#1803) üzenetére


Hellfrost
csendes tag

Ez mondjuk valóban nagy igazság, sok a gyengén sikerült ova. A Fullmetal Alchemist meg egyike a legnagyobbaknak, de Mecha az egy darab sincs benne...

(#1807) Chandler


Chandler
senior tag

hali

honnan lehet letölteni anime ket?
a shaman királyt ismeritek? az is anime?
és azt honnan lehet letölteni? :D

(#1808) Overmind válasza L3zl13 (#1799) üzenetére


Overmind
aktív tag

Az csak egy dolog, hogy felsorolásba tetted, úgy értettem, hogy senki nem zengett róla ódákat. :DDD
Ha kíváncsi vagy nézd tovább az animét! ;)
Szerintem egyébként félreértesz dolgokat, mert Luffy amikor harcol nem hülye. Ésszel csinálja a dolgokat, mégha idiótának is tűnik (merthogy amúgy az :D ). Az ''Égi szigeten'' is ésszel győzi le Edent (vagy hogy hívták). Szerintem nagyon jó húzásai vannak, és mindig Zorro előtt jár egy-két lépéssel.
A mák meg megint olyan dolog, hogy jó kapusnak van szerencséje. :DDD Sokszor, amikor nyomja, hogy ''Huhh, azt hittem végem.'' poénos meg minden, de egyáltalán nem kell félteni. Sanji és a többiek a közelébe sem érnek Luffynak, sőt az Enies Lobbyra érkezéskor már Zorro sincs vele egy szinten. Új technikákat fog kitalálni, sőt... még csak most kezd belejönni... :DD Nagyon durván nyomja már a 270. rész körül.

(#1809) Caesarion válasza Chandler (#1807) üzenetére


Caesarion
aktív tag

nos erösen behatárolja az h milyen nyelven szertnél tölteni ill h pontosan mit is :). konkrétan Shaman királyt én JapánSzinkr/angolFelirat formában T0rrenttel szedtem le.
Egyébként jam, anime, s nekem nagyon tetszett a sorozat :D sőt, még a zenéje is, kiv a magyarra forditottak. azok nagyon gyengékre sikerültek :(((

Gab21 PÜ ment.

Te is fiam, Bluetooth ?!

(#1810) Chandler válasza Caesarion (#1809) üzenetére


Chandler
senior tag

aha...
és ha nem japán szinkronnal akarom tölteni őket hanem angol/magyar akkor honnan?

(#1811) L3zl13 válasza Overmind (#1808) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Szerintem pedig Luffy full hülye a harcokban is.
Semmiképp nem ésszel harcol, inkább ösztönszerűen, és ez nagyon gyakran bejön neki, vagy teljesen szerencsének köszönhetően rájön az ellenfél gyengéjére.

Az égi szigeti csávó ellen milyen értelmes módon harcolt? Az volt a szerencséje, hogy gumiemberként nem hatott rá a villám. És rengeteg harc arról szól, hogy Luffy megint valami hülyeséget csinált, és ezért ki kell várni, míg kiszabadul, vagy visszaérkezik, vagy hasonló.

Az persze egyértelmű, hogy nem kell félteni. Meg az is ok, hogy erősebb mint a társai, de tulajdonképpen szinte csak ő rendelkezik devil-fruit erővel a csapatban.
Na jó még a rénszarvas, meg a régész csajszi, feltéve, hogy velük marad hosszabb távon.

Annak örülök, hogy megtanulja jobban kihasználni az erejét, és kitalál új technikákat. Lehet, hogy majd előszedem megint a cuccot, és egy kicsit felhozom magam a frissebb epizódokhoz.

Aki hülye, haljon meg!

(#1812) bandiras2 válasza Chandler (#1810) üzenetére


bandiras2
senior tag

Magyarul felejtős.
Angol hangsáv általában van(mkv filok több hangsávot támogatnak, nem windoze média pláyerrel nézd, VLC mindent lejácc, Classic szintén), felirat angolul max 1 hét késéssel premier után..
Az angol szinkront nagyon el tudják szabni, néhány kivételtől eltekintve.
Ha a japán hangást megszokod, nem fog zavarni, mellette a felirat, amiből egyre több kerül fel az animeaddicts.hu oldalra.(regisztrálni kell a letöltéshez, de megéri. Az ismertető részleget viszont kerüld, mert annyi a spoiler, mint sehol másutt. Nem értem miért nem moderálnak).
Ha nagyon nem találod honnan lehet animot tölteni(DC, torrent, emule)
akkor majd mesúgjuk, hogy hogy éred el a ''gőzöst''.
Addig is regisztrálj az usteam.hu oldalon, van ott egy jó kis fórum, olvasgass.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#1813) Chandler


Chandler
senior tag

na letöltöttem egy részt full metal panic bol nagyon tetszik :)
mondanatok nekem olyan anime/mangakat amelyek (ha ismeritek) hasonlítanak a shámán király hoz? az nekem nagyon bejön :)

(#1814) L3zl13 válasza Chandler (#1813) üzenetére


L3zl13
nagyúr

A Shaman King tipikus shounen manga/anime, szóval a már korábban említett Rorouni Kenshin TV, Naruto, Yu Yu Hakusho, One Piece, Bleach, Flame of Recca, Hunter X Hunter, Inu Yasha mind hasonló valamelyest.

Aki hülye, haljon meg!

(#1815) Chandler válasza L3zl13 (#1814) üzenetére


Chandler
senior tag

nos one piece bol megneztem egy reszt hat nemtolm aszittem ilyen 3 eveseknek szolo rajzfilm :DDD
már bocs attol aki szereti de sztem annyira szinvonaltalan... :o

(#1816) bandiras2 válasza Chandler (#1815) üzenetére


bandiras2
senior tag

Inkább folytasf a Fullmetal panicot, az 5. részre begorombul, aztán hullámzik :D
Fullmetal Alchemist erősen ajánlott...

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#1817) Chandler válasza bandiras2 (#1816) üzenetére


Chandler
senior tag

oksa
most tartok a 4. résznél
nagyon tetszik ahogy ''rajzolva'' van, sztem nagyon szépen és igényesen van megcsinálva :)

(#1818) Overmind válasza Chandler (#1815) üzenetére


Overmind
aktív tag

Szintén azt hittem gyerekeknek szól az első résznél. A különbség közöttünk, hogy nem 1 rész után írok véleményt róla, hanem 276 után. ;) Aranyszabály, hogy ha animet nézel nyitottnak kell lenni, és legalább 3 rész kell, hogy ráérezz, rájöjj tetszik-e. Hosszabbaknál lehet több sem árt, de ennél pl bőven elég. 3 rész után kijelentheted, hogy nem nézed meg mert ezmegaz, de hogy szinvonaltalan, azt akkor sem merném kijelenteni.

(#1819) Overmind válasza L3zl13 (#1811) üzenetére


Overmind
aktív tag

Alapban Luffy ösztönlény. De amikor vérre megy a dolog, akkor nem hülye sztem. Arnoldnál sem, a sivatagi harcoknál sem. Enel ellen pl úgy harcolt ésszel, hogy felhasználta a környezetét. Hajót, stb. Még Nami sem értette, hogy mit akar, amíg nem látta, pedig ő az ész a csapatban. Nem a relativitás elméletet oldja meg, az tény, de csak akkor komolytalan, amikor megteheti. És a devil fruit képessége miatt meg sok mindent kibír, ő tud a legjobban ''szinteket lépni''. Bízom benne, hogy a többieknek is lesz majd vmilyen devil fruit képessége.

(#1820) Chandler válasza Overmind (#1818) üzenetére


Chandler
senior tag

oks akkor majd megnezek meg par reszt ;)

(#1821) Chandler


Chandler
senior tag

na most indult be a full metal panic, most foglalták el a repcsit a nemtomkik :D
télleg elég jó

(#1822) Overmind


Overmind
aktív tag

Helyes. Legalább biztosan kiderül leírod-e.
Aki meg sokat hajaz a külsőségekre és jó kis harcokat akar nézni, annak még mindig ajánlom a Tejou Tenge-t. Szép igényesen dobták össze. Persze a sztori sem rossz, és nem kímélik egymást a srácok, de elvileg annyira nem véres, mint a manga. Azt mondják utóbbi eléggé bedurvul, de még mindig nem találtam meg az anime utáni részeket. :(

Elkezdtem még nézni a Black Lagoon-t, ami nem is lett volna gond, ha tudom, hogy hetekig nem folytaják. :Y 12 rész van kint, és várni kell még egy jó darabig a többire. One Pieceről jutott eszembe :D, de az ég világon semmi közös nincs bennük. Azaz annyi van, hogy utóbbi is kalózos, de korunkban játszódik, motorcsónakokkal, fegyverekkel, gengszterekkel. És persze kellően komor hangvételű. Aki szereti az ilyen zsoldos témákat, annak biztos tetszeni fog.

(#1823) Overmind


Overmind
aktív tag

:Y Még egy óriási hiányosságot véltem felfedezni!!!
GTO - Great Teacher Onizuka

Fura, hogy a Golden Boy fanok közül senki nem említette! Valószínű, hogy aki az előbbin jókat röhögött, annak az utóbbi is be fog jönni. Ráadásul jóval hosszabb szerencsére!
Van belőle film is, de nehogy azt töltse le valaki, mert az közelébe sem ér az anime-nek.
A történet arról szól, hogy Onizuka a volt helyi bandavezér nagy álma, hogy tanár lehessen. Hogy miért? Természetesen, a tini lányok miatt... :DDD Gondolom ennyi az alaptörténetről elég, nem akarok spoilert írni.
Nem mai gyerek, nincs agyon CG-zve, de nekem pl tetszik. Azok a fejek, amelyeket Onizuka vág pedig... nem találok szavakat. Szerintem jól eltalálták az összhangot. Nagyon egyben van a történet, rajzolás, zene, hátterek. Az op és ending zenéje lehet ismerős lesz (nekem az, de gőzöm nincs honnan), gondolom vmi Jpop sláger lehet.

Nézeti magát a sorozat, szóval csak óvatosan vele! ;)

(#1824) bandiras2 válasza Overmind (#1823) üzenetére


bandiras2
senior tag

JAJA! Onizuka rulez :DDD
csak a mangát olvastam eddig, de naggyon tetszett. Neki fogok állni az animnak is, mert a manga nem volt meg végig nekem.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#1825) Hellfrost válasza Overmind (#1823) üzenetére


Hellfrost
csendes tag

Nem ismertem, berakom a listába, bár így is elég terjedelmes. Iskolai elmebetegség még a Gokusen, a helyi yakuzahercegnő nagy álmát váltja valóra, és tanár lesz egy iskolában. Kifogja a legmacerásabb osztályt, innen nincs megállás, szerintem nagyon jó ez is, a rajz sajna elég ronda, de ez nem sokat von le az értékéből.

(#1826) bandiras2


bandiras2
senior tag

Már áll a botrány a legújabb GITS-eresztés körül. A Ghost in the Shell: Stand Alone Complex - Solid State Society (nagyon elfoglaltaknak: GITS-SSC) teljes estés animéjét ugyanis szeptember elsején mutatták be Japánban a SKY Perfect szatellitrendszerén keresztül, három napra rá pedig már torrentsiteokon hemzseg a teljes verzió. A film terjesztéséért felelős Bandai jogi retorziót ígért a fansubbereknek, azoknak a fiataloknak, akik ingyenes, nyelvileg hiteles fordításokkal látják el a szigetország határain kívülre nem terjesztett animéket. Hogy ki a felelős az illegálisnak minősülő letöltésekért - a torrentsiteok, felhasználóik vagy a szerencsétlen fansubberek, ezt majd mindenki magának.
...
A Bandai november 24-én adja ki DVD-n a filmet Japánban, az európai disztribúcióval kapcsolatban pedig csak annyit nyilatkoztak, valamikor 2007-ben. Worldwide release, az nem dívik, hm?

Forrás: ld50.hu

igen, ez nem volt 100%osan előre megjósolható ;]
egy comment: Idézet:
''2007, meg az anyád. na hun az a torrent lássuk csak...''
nekem már csak a fansub kell, a szamár már leszedte ;]
forrás:[link]

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#1827) Overmind válasza Hellfrost (#1825) üzenetére


Overmind
aktív tag

Akkor azt majd meglesem. A Full Metal Alchemist után úgyis rámfér egy kis lazítás. :)

(#1828) Caesarion


Caesarion
aktív tag

az agyam eldobom: otthon korlátos a net igy nem tudtam tölteni, koliban meg letiltották a torrent/DC/ftp portokat rendszertúlterheltségek miatt. Ez a gőzös elmegy nélkülem most vagy két hétig :O

Te is fiam, Bluetooth ?!

(#1829) Hellfrost válasza Overmind (#1827) üzenetére


Hellfrost
csendes tag

Hát azután nem is kicsi... :DD Kivégeztem a Xenosaga -t, elég rövid de nagyon tartalmas és akciódús sci-fi sorozat, én nagyon szerettem, bár a történet bizonyos szálait ha jól sejtem csak az azonos című játékból lehet megérteni.

(#1830) Chandler


Chandler
senior tag

melyik a legjobb vicces anime? :DDD (szerintetek...) (tudom nincs olyan hogy legjobb)

(#1831) Agostino válasza Chandler (#1830) üzenetére


Agostino
addikt

Üdv.

Azok közül amit én láttam eddig, első helyen van az FLCL, második helyen a Golden Boy, harmadikon pedig a Trigun.

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#1832) Caesarion válasza Agostino (#1831) üzenetére


Caesarion
aktív tag

ha a helyezésekkel nem is, de egyetértek a megnevezettekkel, s még hozzáadnám a school rumble-t is :D

Te is fiam, Bluetooth ?!

(#1833) Hellfrost válasza Chandler (#1830) üzenetére


Hellfrost
csendes tag

Nálam nemrég a Bokusatsu Tenshi Dokuro-Chan letaszította a trónról a régóta ott garázdálkodó Excel Saga-t, nem semmi továbbá: Gokusen, Golden Boy, Happy World, Puni Puni Poemi (kizárólag csak ha az Excel Saga már megvolt!), Those Who Hunts Elves 1-2, GreenGreen. Amiket én láttam, azok közül ezek amik intenzíven a humorra építenek, de a nem kimondottan drámai hangvételű anime-k többsége nem szegénykedik poénban.

[Szerkesztve]

(#1834) Overmind


Overmind
aktív tag

Gokudo ismerős valakinek? Régen láttam már, és nem biztos, hogy pont ez a címe. Vígjáték/paródia szerűség. Ha utóbbiként fogjuk fel, akkor a fantasy műfajt parodizálja itt-ott. A zene egész jó, a grafika átlagos. Viszonylag régi darab. De iszonyatos nagy marhaságok vannak benne. Az irónia, morbid humor (nem vészesen) kedvelőinek merem ajánlani. A főhős nem az a tipikus hős, pénzért saját anyukáját is eladná. :D Hülyeségekben zseni, amúgy persze idióta. Persze van benne boszorka, dzsin, herceg, ... ami csak kell. Ha valaki szereti a fantasyt, de unja a sablon sztorikat, akkor érdemes belekezdeni. Néha majd meg haltam a röhögéstől, és alig tudtam abbahagyni.

Comratie High School Ez a sorozat is vígjáték. Hírhedt középsuli szellemileg kevésbé elöljáró, de ezt fizikai képességekkel kompenzáló diákjairól szól. Nincsenek benne nagy bandaharcok, semmi ilyesmi, inkább verbális az anime. De verbálisan ütnek rendesen a srácok. Néha fájt. Grafikája nem túl híres, zene elmegy. Az OP az ütős! Már csak azért megéri letölteni. :DDD Ha valaki nagy Queen rajongó az is bátran szedje le. :D Csak 12 percesek a részek, de az épp elég is...

(#1835) Chandler


Chandler
senior tag

aha
most a great teacher onizukat töltöttem le mert arrol is olvastam jókat elég jóra sikerült és van hozzá magyar felirat...
a grafika szerintem tökéletes, poénok is vanna jócskán :D

(#1836) Huma


Huma
addikt

Most néztem meg a Genshikent. Szerintem nagyon jól sikerült anime. Valós helyzetek vannak benne és itt, a jelenben játszódik torzítások nélkül. (no szörny, spec épesség, mecha, abszurd helyzetek) Néha jó egy ilyet is látni.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#1837) Overmind


Overmind
aktív tag

Üdv all!

Tud valaki olyan animet, esetleg linket is, amit érdemes németül megnézni? Vagy normális német feliratozó csapatot? Nyelvvizsgáznom kellene decemberben, és össze akarom kötni a kellemest a hasznossal.

(#1838) Agostino válasza Overmind (#1837) üzenetére


Agostino
addikt

Üdv.

Nézd a Simpson családot a PRO7en. Én onnan tanultam meg rengeteg szót anno. : ))

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#1839) Overmind válasza Agostino (#1838) üzenetére


Overmind
aktív tag

Végül is nem rossz ötlet. A TV mint opció már eszembe sem jut. :) Szétnézek majd a műsorok között. :R

(#1840) L3zl13 válasza Overmind (#1839) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Régen a német MTV-n, a VOX-on, és az RTL2-n néztem németül anime-t.

RTL2-n monjuk eléggé kommersz cuccok mentek. Mint nálunk vasárnap délelőtt a retek klubbon.

Mostanában nem tudom van-e még valami a szokásos matiné műsoron kívül.

Német fansubot meg sosem kerestem, mert angolból kb ugyanolyan szinten vagyok.

Aki hülye, haljon meg!

(#1841) L3zl13 válasza Overmind (#1819) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Próbáltam úgy fogalmazni, hogy ne legyen spoiler, de azért óvatosan!

Na mangában kicsit szintrehoztam magam. Eljutottam a CP9-os rész végéig. Nem tudom ez animében hol van.
Itt már volt Gear 2 és Gear 3. Pont ezt hiányoltam korábban. :D

Ettől függetlenül is a Nami & Arlong-os részek óta (mikor Luffy odaadja a kalapját) ez tetszett legjobban Robinnal és a CP9-cel... :D

Szerintem egyébként a többieknek nem lesz DF képességük, mert akkor valahogy értelmét veszítené az eddigi fejlődésük, hogy a saját egyedi képességeikkel száltak szembe DF-es vagy más hasonló emberfeletti képességekkel rendelkező ellenfelekkel.
Ugyanezért nincs Luffynak sem Elemental Class DF képessége, mint Enerunak (Enel :F), vagy Aokiji-nek. Vagy akár csak olyan, használhatóbbnak tünő képessége, mint Smokernek, vagy Crocodile-nak.

[Szerkesztve]

Aki hülye, haljon meg!

(#1842) Overmind válasza L3zl13 (#1840) üzenetére


Overmind
aktív tag

Nekiesek a TV-műsoroknak akkor, csak nehéz, mert úgysem lesz jó időpontban semmi, Murphy törvénye szerint. Bár most nézegettem a Lost-ot az nem volt rosszkor.

One Piece: az anime még nem tart Gear 3-nál. Épp a nagy harcok előtt állnak. Szó szerint. Addig is ismétléssel húzzák az idegeim. Szerencsére ilyen nem volt még eddig, és remélem ezentúl sem lesz.

(#1843) Overmind


Overmind
aktív tag

Macross Zero: Lenyűgöző grafika, és hangulat! Nekem nagyon tetszett az igényessége. A sztori a szokásos UFO-s téma, semmi extra. Viszont szeretem az ilyen vadászgépes, mechás, kis civilizálatlan szigetes dolgokat és itt ez mind együtt van, szal király. :D Érdemes megnézni, 5*30perc.

(#1844) Chandler


Chandler
senior tag

nektek ki a kedvencetek a Fullmetal Alchemistből?
nekem Armstrong, az izmos alkimista...legjobb fej. ahogy megtestesitik az izomembert mint egy gyengéd érző lélek... az ellentétek... nahát :D

(#1845) bandiras2


bandiras2
senior tag

Ha voltál animeconon, akkor láthattad, hogy Mustang a legnagyobb arc, hiszen betartotta azt a bizonyos ígéretét :C :R
A movie egyeseknek nagyon nem tetszik, de nekem annál inkább!

Most a Wings of Honneamise-t szedem, nem lesz kispálya az sem. Ha végzek vele, beszámolok.

Láttam viszont a GITS SAC SSS filmet, azal a tré kínai felirattal, és oda vagyok tőle, meg vissza! Az OST feltétlenül kell, főleg az a dal, amikor megindítják a komplexum elleni támadást!!! :R :R :R
Most is azt hallgatom. Megy a film, tiltom a képet, hogy azzal ne is foglalkozzon a gép, és hallgatom a zenét nameg alatta a fegyverdörgést. :)
Az őrnagy visszatér. utoljára az első részben láttuk, mikor otthgyta Battou-t egy hirtelen beszerzett testben. A második részben ''feltűnt'' ugyan, de csak virtuálisan. Itt pedig ő van a csalakmények középpontjában. Szerzett új testet is :C

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#1846) pisti666


pisti666
tag

hello mindenkinek lenne eggy kérdésem a hakaima sadamitsut keresem és nem találtam meg le akarom tölteni ha valaki mondana eggy cimet pü ben annak nagyon örülnék élöre is kössz. :)

Debreceni páros (daa-raa és én) By:PindurAnna "Hajtsd végre a küldetésedet minden erőddel. Ne ess kétségbe az utolsó leheletedig. Érd el, hogy a halálod számítson!"

(#1847) Chandler válasza bandiras2 (#1845) üzenetére


Chandler
senior tag

mi az az animecon? egyébként én még csak a 25. résznél tartok mert közbe nézem a great teacher onizukat meg a narutot :D
tudnatok mondani szinvonalas animeket olyan stilusban mint a naruto meg az FMA?
szerk.: bleacht ismerem nem rossz de szamomra tul nyomaszto

[Szerkesztve]

(#1848) Szten Márs válasza Chandler (#1847) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Évente kétszer rendezik meg, animetalálkozó ilyen-olyan programokkal, vetítésekkel, cosplay-jel, stb... www.animecon.hu

Két nap alatt végignéztem az Elfen Lied-ot, hát mit ne mondjak... lelkileg baromi megpadlóztató... nullázott... nagyon nagyon üt. De valaki árulja el, hogy lehet-e tudni hogy Lucy-e az a végén aki látszik a kapuban az utolsó rész végén.. azaz életben maradt-e... bár gondolom nem... azért mondta annak a barom katonának is, hogy többet nem látja, mert meg akart halni.

(#1849) Hellfrost válasza Chandler (#1844) üzenetére


Hellfrost
csendes tag

Nekem talán Scar, remek példája annak hogy mi válhat a körülmények hatására egy amúgy jó emberből, tetszett a végén a megoldás is, ahogy megszabadult a felelősségtől, amire nem érezte magát méltónak, de mégsem dobta csak úgy el. Meg persze Winry a lelkét is odadta volna a fiúkért, akik gyakran kutyába se vették, mindig hitt bennük, és nem sok mindent kapott cserébe.

(#1850) Hellfrost válasza Szten Márs (#1848) üzenetére


Hellfrost
csendes tag

Szerintem Lucy jött haza a végén, a kutya ismerősnek ugatott, az óra pedig elindult, a vektoraival indíthatta el, nekem így jött le, de ez is mint a sorozat más részei, többféleképpen értelmezhető.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.