Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1701) Hellfrost


Hellfrost
csendes tag

[link]



[Szerkesztve]

(#1702) Yeti910331


Yeti910331
aktív tag

Hááát...nem éppen erre az oldalra gondoltam. Itt kevés magyar zenéjű van. De azért kösz.

Kizárt dolog, mert nem tudom. :)

(#1703) Hellfrost


Hellfrost
csendes tag

Üdvözlet!

Ez a codec kérdés érdekes probléma magam sem értem, miért kell ennyi félét használni, az én módszerem: ACE pack, egyaránt bs playerrel, és Classic-al, (mit melyik visz) ezek mellé VLC player, ez tartalmaz rengeteg codecet is. Ezekkel meg lehet nézni a filmek 99% át de nem mindent, a codecgyűjtemény nálam legalábbis egyfolytában bővül. Ha végleg semmi remény, akkor tmpg. Ez eg nagyon egyszerűen (is) kezelhető videó áttömörítő, ha mindenhol a minőségre helyezzük a hangsúlyt, nincs érezhető minőségromlás, bár a végeredmény többnyire nagyobb lesz mint az eredeti, tudom hogy vannak szakik, akik ugyanezt elérik úgy hogy a méret a fele lesz, de ezt a progot egy óra alatt bárki megtanulhatja használni, és mellesleg ingyenes.

Mostanság Oh! My Goddest nézek, az eredeti meg a film megvolt, a 26 részes sorozatból még van pár rész, remekmű az egész, van benne valami megmagyarázhatatlan, ami kiemeli a többi közül, nagyon tettszik.

Ha nem ragaszkodtok a magyar AMV-k hez, a [link] valóságos aranybánya. Már jócskán 100 fölött vagyok a letöltésekkel :D Regelni kell, de amúgy ingyenes, némi segítség ha esetleg valaki nem tud angolul: Regelsz, belépsz. Oldalt van egy quick search nevű szövegdoboz, oda beírod a kedvenc Anime-d, vagy zeneszámod, vagy előadód nevét, és ráindítasz, a találatok szépen megjelennek, bal oldalon a szám(ok) és előadó(k) neve, középen az Anime(k) neve, ha piros, akkor az AMV spoileres, vagyis lelövi a poént, szal akkor célszerű csak megnézni, ha láttad az eredetit. Jobb szélen az elérhetőség látható. Ha piros none, az adott AMV nem elérhető. Ha kék indirect akkor átirányít egy másik oldalra, ahonnan letölthető, ez sajna nem mindig jön össze. Ha zöld direct akkor rákattintva elvileg azonnal indul a letöltés, de sajna egy másik oldalról, ami nem mindig jó. Akkor van igazán nyert ügyed, ha zöld local felirat van, ez egyébként a leggyakoribb, ilyenkor localból, vagyis az oldal saját szerveréről jön a cucc, többnyire max sebességgel! Időnként bekapsz egy hosszú feliratot (nem sok időnként :D) aminek az alján 3 gomb van, mindig a proceed feliratút kell megnyomni, a másik kettő az adományozási lehetőségre hívja fel a figyelmet, ha az adott szövegben fel véled fedezni a 10 seconds feliratot várj kicsit és indul is. Ezen kívül ha leszedtél egy adagot (kb 10 et) nem enged többet leszedni, amíg nem értékelted őket star rating azon a képernyőn értelemszerűen 1-5 ig értékeld őket, majd update stars és mehet tovább a töltögetés, amire még felhívnám a figyelmet, az a file mérete, amit letültés előtt meg lehet tekinteni, ha egy 3-4 perces videó 10 mb körül van, annak csapnivaló a minősége kár vele vesződni. Én még nem találtam olyan 1-2 évnél régebb óta pályán lévő híresebb külföldi előadót, akitől ne lett volna fent pár videó, híresebb anime-kre nem ritka a 10k-s nagyságrendű találat. Jó vadászatot :D

(#1704) Hellfrost válasza Yeti910331 (#1702) üzenetére


Hellfrost
csendes tag

Nem az oldalt akartam ajánlani, hanem a konkrét videót, tudom hogy nincs ott sok, de az az :D ha már megint írok, rakok be még pár linket, nem magyarok, de nekem tettszenek :D

Angel Sanctuary: [link]

Vegyes: [link]

Angyalbőrben, megalol!!!: [link]


Elfen Lied (csak extrém erős idegzetűeknek!!!): [link]

Hosszú nagyonbarom vegyes:[link]

Kimi ga Nozomu Eien: [link]

Full Metal Panic: [link]

Tenjou Tenge: [link]

Ayashi no Ceres: [link]

Fullmetal Alchemist: [link]
[link]

Advent Children: [link]

A működésükért semmiféle felelősséget nem vállalok :D



[Szerkesztve]

(#1705) bozont válasza Hellfrost (#1703) üzenetére


bozont
veterán

Én bsplayert meg zplayert használok klite codecpackkel és megy minden tökéletesen,nincs semmi gányolás a rendszerben.Amit nem tudok lejátszani azt már seholsem lehet :) De sokan ajánlják a cccp-t is,most azt fogom majd kipróbálni.

(#1706) Hellfrost válasza bozont (#1705) üzenetére


Hellfrost
csendes tag

Való igaz, hogy vannak nagyon hatékony kombinációk, de 100% osat még nem láttam, mindig akad valami ami nem megy, aztán jöhet a codecvadászat :(( én is örülnék ha lenne egy ami mindent visz, de mindaddig, ameddig sokan jó poénnak tartják, hogy ismertebb nevek (divx, xvid, stb) helyett xy codec 0.0012 es verziószámú bugos pre alfa változatát használják nem látok rá reményt :( :( :(

(#1707) Integra válasza Hellfrost (#1703) üzenetére


Integra
titán

én bs playert használok
codeceket meg csak manuálban rakom fel és csak a legfontosabbakat
01 - DivX Light 5.1.1.exe
02 - ac3filter_1_01a_rc5.exe
03 - XviD-1.0.3-20122004.exe
04 - OggDS0995.exe
05 - ffdshow-20050216.exe
06 - bsplayer100.814.exe
ennyi, mindent játszik és nincsen szemét a gépen codecből:)
egyik sem a legújabb verzió, nem véletlenül! ezek kipróbált és bevált hibátlan codecek.

[Szerkesztve]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1708) L3zl13 válasza Hellfrost (#1706) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Nekem most Matroska Light pack van fent. Ezen belül minden codec kitömörítését az ffdshow végzi. Van benne matroska splitter, és kezeli az ogm-et is. Kb ennyi.
FFdshow-ra egyébként is rá vagyok kényszerülve más okból, de a mostani rendszeremen nincs is fent más.

Eddig mindent vitt a filmjeim közül.

Aki hülye, haljon meg!

(#1709) Hellfrost


Hellfrost
csendes tag

Igazából nekem is csak azért van fönt ennyi mert nem vagyok hajlandó semmit letörölni anélkül, hogy megnézném, akárhonnan is származik, inkább vadászom :D :D :D Normális embernek jóval kevesebb is elég, és nem is veszít sokat, de mindegy, aki codec problémákkal küzd, bőven el tud indulni, és ez a lényeg, úgyis mindenki azt használja, ami neki bevált, és ez így van jól :))

(#1710) Xelo


Xelo
addikt

nahh sziasztok! szerencsem volt 1-2 anime-hez itt az USA-ban... amiket mostanaban lattam:

-Tekken TMP (score: 7/10)
-InuYasha The Movie 1 (score: 9/10)
-InuYasha The Movie 2 (score: 8,5/10)
-InuYasha The Movie 3 (score: 9,5/10)
-DragonBall Z: Bojack Unbound (score: 8/10)
-DragonBall Z: Fusion Reborn (score: 8,5/10)
-DragonBall Z: ??? (ebben talalkoztak eloszor Broly-val) (score: 9/10)

nem rosszak.. meg a DBZ-k kozul ha minden igaz megfogom nezni a Coolers Revenget(ugy emlekszem ez a cime) InuYasha The Movie 3 haatalmas! :R

(#1711) bandiras2


bandiras2
senior tag

[link]

Csak ha már láttad az Evangeliont. Kicsit durva, de lehet hogy vkinek teccik ez a minimalista storyboard.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#1712) burgatshow


burgatshow
veterán

Én a linuxos mplayer-t használom windowson is. Van hozzá frankó gui meg minden és mindent visz. Persze az alap codecek fennt vannak (mp3, ac3, xvid, divx).

(#1713) Hellfrost


Hellfrost
csendes tag

Javaslom mindenkinek, hogy hagyjuk ezt a codec témát, már elkezdeni sem kellett volna, ez nem az a topic. Maradjunk inkább kedvenc témánknál:

Battle Fairy Yukikaze

Ez egy méltatlanul kevéssé ismert anime, pedig nagyon jó. Az emberiség új ellenséggel találja magát szemben, a JAM-mel. Hogy pontosan mi is ez, senki sem tudja, harcok árán sikerül visszaszorítani őket egy Fairy nevű bolygóra, de a győzelem még nagyon is kétséges. Évtizedek alatt a földön már kezdik elfelejteni a JAM fenyegetését, már a létezésében is kezdenek kételkedni. A Fairyn folyó harcok fontos kulcsszereplője Yukikaze, egy felderítő vadászgép, hihetetlenül fejlett mesterséges inteligenciával, és pilótája Fukai hadnagy, aki jobban bízik a gépben, mint az emberekben. Érdekes történet, és látványos CG(számítógépes animáció)-s harcok jellemzik a sorozatot, nagyon érdemes megnézni, különlegessége, hogy ma is létező haditechnikát vonultat fel, repülőgép rajongóknak duplán kötelező darab!

(#1714) bandiras2


bandiras2
senior tag

Haverrel azt hiszem kiszúrtam. Kért némi dragon ballt, ami éppen volt otthon, a második DVD végére meg felfért némi EVANGELION. Kiváncsi vagyok mikor jön, hogy kell a többi is ;]

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#1715) krokk


krokk
senior tag

na túlvagyok a fate -stay night sorozaton. 24 részes. hát érdekes...:)
7 kiválasztott mester és mindhez tartozik 1-1 ''szolga''. ez utóbbiaknak nincs nevük csak típusuk pl íjász. ill ők mind rég halott híres személyek csak megidézték őket. és ők 7en harcolnak egymás ellen hogy a végén az 1 életbenmaradt mester és szolgája kívánhasson 1-1et...
minimális vér sok duma meg egy kis akció.
nekem legalábbis nagyon sokat dumáltak....
a Saber fogott meg belőle egyedül. (a főszereplő szolgája aranyos kis csajszi:) )
kicsit talán rövid lett vagy nemtudom túl gyorsan lerendeztek mindent...

the funniest thing about this text is that by the time you realize it doesn't say anything it's too late for you to stop reading it

(#1716) bozont válasza krokk (#1715) üzenetére


bozont
veterán

Nekem nagyon bejött,sőt ha nem lenne benne annyi duma akkor nem is lenne jó (azér nem olyan sok az,van benne akció is bőven :) ). Az kimaradt a történetleírásból,h a cél a szent grál megszerzése és az teljesíti a kívánságukat,de ez csak az alapsztori,sokkal többről szól, de az már spoiler lenne.Ja,meg van nevük is a szolgáknak,ez is kicsit lényeges pont,így nem írok többet róla. :)
Én nagyon ajánlom ezt az animet,néha lehet rajtra mosolyogni is,a vége az egy kicsit szomorú :O ,de nem sorolnám a dráma műfajba,annyira azért nem drámai. Saber tényleg helyes,meg aranyos(bár pont az ő iagzi személye egy picit furcsa),nekem szinte az összes szereplő szimpatikus.Mindegyik egyedi és nagyon jól beleillik az animeba.

(#1717) krokk válasza bozont (#1716) üzenetére


krokk
senior tag

nekem a humorosabbak jobban bejönnek:) pl belach ahol a legnagyobb csata közepén amikor majdnem megölik őket hülyeségeken tudnak vitatkozni mint pl hogy milyen ruhát vett fel vagy mit mondott stb:D :DDD az vhogy jobban bejön...

ez nekem túl komoly és drámai volt:D

miért fura saber igazi személye? akkor már inkább a... hmm nem mondhatok nevet:D nem akarok spoilerezni.. ezért nem mondtam el a szent grált se:D bár mondjuk ez úgyis kiderül az 1-2. részben:)

the funniest thing about this text is that by the time you realize it doesn't say anything it's too late for you to stop reading it

(#1718) bozont válasza krokk (#1717) üzenetére


bozont
veterán

Nekem hangulattól függ hogy éppen mit szeretek nézni,néha jó ''drámázni'' is,de én is szeretem a komédiákat nagyon,szóval szinte mindenféle jöhet. :D

A Vandreadet láttad már? [link] Naggyon ott van sztem :C Azon az oldalon megtalálod a season2 leírását is. Ha szereted a humoros animekat és a sci-fit,akkor feltétlenül lesd meg.


Saber személye meg azért furcsa,mert még sehol sem hallottam hogy A.-t nőként ábrázolták volna,na de mind1,végül is nem baj,csak megjegyeztem :))

(#1719) bandus


bandus
veterán

Hali!
Nekem az egyik kedvenc mesém a Sámán Király, meg még anno a Digimon. Ezek elérhetőek esetleg a neten valahol, szépen összegyűjtve, letölthető formában? Aki tudna ebben segíteni kérem itt, vagy priviben jelezze. Előre is köszönöm :R

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#1720) burgatshow


burgatshow
veterán

Én most vagyok túl az Elfen Lied 13 részes sorozaton. Elgondolkodtató nagyon! Nézzétek meg! [link]

(#1721) Agostino válasza burgatshow (#1720) üzenetére


Agostino
addikt

Üdv.

Jóság sorozat, csak kár, hogy usteamen bele van égetve az angol felirat. Össze kellene vadásznom valami érintetlen verziót, így nem poen. : ((

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#1722) krokk válasza bozont (#1718) üzenetére


krokk
senior tag

nah a vandreadet nem láttam még de jónak néz ki:)

saber meg igen az fura volt hogy A.K. és CSAJ:DDD azthittem vmi másra célzol:) meg a végén az utolsó ellenfél is kész volt:D (G.) :)

remélem nem spoilereztünk:) nagyon...

the funniest thing about this text is that by the time you realize it doesn't say anything it's too late for you to stop reading it

(#1723) Padisah válasza burgatshow (#1720) üzenetére


Padisah
tag

Ma letöltöttem és megnéztem a számtalan említés hatására az Elfen Liedet. Egyhuzamban néztem végig és nagyon kikészültem tőle. Az utolsó 2 részen kétszer is előjöttek a könnyeim ilyen vén fejjel férfi létemre. Számomra katartikus élményt jelentett mint minden jó dráma, el is határoztam, hogy minden hozzám közel álló embert addig és annyira szeretek amennyire csak lehet. Sürgősen néznem is kell valami vidámat.

Tudtok még ilyen stílusú mangát ajánlani, esetleg letöltési hely megnevezésével is privátban természetesen?

Az a baj a világgal, hogy az okosok kételkednek, míg a hülyék tökéletesen biztosak a dolgukban.

(#1724) bandiras2 válasza Padisah (#1723) üzenetére


bandiras2
senior tag

Ahonnan leszedted, onnan a Neon Genesis Evangelion -t
Leírásom spoilermentesen:
[link]
Van benne eleinte némi poén is, az első rész után. Egyébként az első rész megadja az alaphangulatot, ami később erősen durvulni fog.

Ha még mnindig nem tudsz tölteni, akkor majd még küldök privit.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#1725) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

A húgommal tegnap jót szórakoztunk a weben bóklászva.
Sailormoonos képeket akart, nosza, beírtam a google-be a kérést, mire olyan képeket is kidobott a kereső, amit csak erős rekeszizommal lehet elviselni: a kedvencüknek beöltözött legények és lányok képeit döbbenettel és derüvel szemléltük. Nem teljesen normális az, aki 100 kilós legényként beöltözik Sailor Moon-nak. A szakállas Sailor Venus volt a másik csúcs, illetve a kis rózsaszín hajú lánykának beöltözött nyizga srác. Jobb nem minősíteni az ilyesmit.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#1726) bozont válasza Padisah (#1723) üzenetére


bozont
veterán

Ilyesmi stílus még:

Ayashi no Ceres (angolul: Ceres celestial legend)
Gunslinger girl
Jigoku shoujo (angolul: Hellgirl)
Texnolyze

Bár az utolsó kettőt még én sem láttam,de a következőkben ezt is bepótolom. :C

(#1727) Padisah válasza bandiras2 (#1724) üzenetére


Padisah
tag

Tegnap rászántam vagy fél órát a Google bűvölésére, de nem nagyon találtam meg, majd próbálkozom még. Most elkezdtem a Tales of Phantasiát nézni, meg töltögetni. Azt hiszem bőven túllépem a 3 Gigabytos határt, fizethetek mint a katonatiszt. :) Illetve megnéztem még tegnap azt a francia alkotást: Immortal., amiben egyiptomi istenek jelennek meg egy alternatív jövőben, elég durva egy jövő, hogy az egyikük gyermeket nemzzen egy istenek nemzésére képes hölgyeménnyel megszállva egy ember testét.
Ugyancsak elolvastam egy csomó anime leírását egy magyar oldalon.
Ezt a vándorló palota című filmet meg lehet venni valahol és mennyibe kerül kb?

Az a baj a világgal, hogy az okosok kételkednek, míg a hülyék tökéletesen biztosak a dolgukban.

(#1728) bandiras2 válasza Padisah (#1727) üzenetére


bandiras2
senior tag

privi ment!

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#1729) LucifeI2


LucifeI2
őstag

Tudtok nekem ajánlani vmi Dragon Ballhoz hasnló animet? Mindenkinél erősebb emberes, világ megmentős anime-t. ^^ Jó kis verekedőset mint a dragon ball ;] Most ehhez van hangulatom :)

(#1730) LucifeI2


LucifeI2
őstag

Basszus ma még nem is aludtam, nem tudom abba hagyni az Elfen Lied-ot. :DDD

(#1731) bandiras2


bandiras2
senior tag

Fullmetal Alchemist

Egy a mienkhez hajonló, az első világháború korabeli környezetben játszódó történet, de itt aktív szerepet kap az alkímia-mágia.
A történet nagyon erős, a kidolgozás remek!
Hőseink testvérek, fiatalon belekontárkodtak a húzósabb dolgokba. A fiatalabb elvesztette a testét, a másik a bal lábát. De a jobbkeze feláldozásával hozzáforrasztotta öccse lelkét egy kéznél levő lovagi páncélhoz. Az első két rész nagyon bejött, aztán a következő három is. Most megyek haza, aztán nézem.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#1732) Caesarion válasza LucifeI2 (#1729) üzenetére


Caesarion
aktív tag

Bleach(!), Berserk, Shadow skill(!), yuyu hakuso, Soultaker, ... úgy hirtelen ezek ugrottak be mint minden-részben-verekedős sorozat.

Te is fiam, Bluetooth ?!

(#1733) LucifeI2 válasza Caesarion (#1732) üzenetére


LucifeI2
őstag

Köszi, a bleach-t azóta már elkezdtem. :)

(#1734) krokk válasza bandiras2 (#1731) üzenetére


krokk
senior tag

hajaj piszok jó sorozat az utolsó 2-3 résznél fog leesni nagyon az állad:) én végignéztem az egészet én nagyon tetszett. bár a vége vhogy..ő nem mondok semmit:) nálam elrontotta egy picit a dolgokat.

amúgy van belőle film is. már itt van gépen csak még nem volt időm megnézni. nemtudom hogy olyan jó lesz e mint a sorozat. ha megnéztem jelzem.

the funniest thing about this text is that by the time you realize it doesn't say anything it's too late for you to stop reading it

(#1735) Kokkantas válasza krokk (#1734) üzenetére


Kokkantas
aktív tag

Nekem a film is teccet, az is nagyon jó.

[Szerkesztve]

(#1736) Caesarion válasza Kokkantas (#1735) üzenetére


Caesarion
aktív tag

egyetértek, s így(!) már van befejezése is, mert a sorozatnak kicsit lógott a levegőben a vége. hajjaj, a kis öcsi mekkorát fejlődött a mozifilmben... :)

Te is fiam, Bluetooth ?!

(#1737) Xelo


Xelo
addikt

nemtudom hogy tudjátok-e, de az USTEAMről újra (nem tudom mióta, azt tudom hogy régen le kellett szedniük az összes animet, mivel megszegtek jogokat) lehet tölteni animeket hentaikat :R FTPvel lehet kapcsolódni..

(#1738) bandiras2 válasza I_Am (#1441) üzenetére


bandiras2
senior tag

nézem tovább a Full metal alchemistet, a 2. DVD a 3és félből már megvolt.
HUHH!! hát ez valami brutális. Nagyon húzós a story. A család panaszkodik, hogy nem látnak csak a gép előtt, mert nem tudok elszakadni tőle.


Xelo!
legközelebb hivatkozzunk rá mondjuk gőzösként...

[Szerkesztve]

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#1739) Caesarion válasza bandiras2 (#1738) üzenetére


Caesarion
aktív tag

apropó, gőzös, a Steamboy-nak szép grafikája van, de hűű de nem tetszett a storyja :((

''a gőzös''-ről meg már jópár hónapja lehet -újra- letölteni hentait is, és mondja már meg nekem vki h FTPn kivül lehet e máshogy is csatlakozni :F csak mert Xelo ugy kihangsúlyozta... :P na bocsi, nem kötexem;)

Te is fiam, Bluetooth ?!

(#1740) Hellfrost válasza bozont (#1726) üzenetére


Hellfrost
csendes tag

Durva még: Singetsutan Tsukihime, Kimi Ga Nozomu Eien (ehhez minimum 100 as csomag pzs fejenként!) Ftp-ket meg legyetek már olyan szivesek és nyilvánosan ne reklámozzatok, kinek segítetek azzal, ha mindenkit megszivattok? (elnézést, nem akarok bunkó lenni, de gondoljatok már bele a lehetséges következményekbe!) Most tartok a Chrno Crusade felénél, nagyon ütős, a sírós-nevetős, néha sírvanevetős fajtából, van benne minden, és nagyon szép a rajz, ha nem szúrják el a végét akkor a legnagyobbak közt foglal helyet.

(#1741) bozont válasza Hellfrost (#1740) üzenetére


bozont
veterán

Jaja,a Chrno Crusade is remek darab,sztem a befejezése is nagyon jóra sikeredett,pzs-t azér készíts magad mellé. :)
Meg most néztem meg a Ruroumi Kenshin 1es ovaját,hát naggyon durva,azt mindenképpen nézd meg,csak 4 részes,de nagyon ütős. :Y

(#1742) Caesarion


Caesarion
aktív tag

nincs vkinek már összegyűjtve egy csomó naruto és bleach háttérképe? vagy tudomása weblaprol ahol kincsesbányányi van?:F

Te is fiam, Bluetooth ?!

(#1743) bozont válasza Caesarion (#1742) üzenetére


bozont
veterán

naruto fficial&sa=N&tab=wi" target="_blank">[link]
bleach [link]
És ezen az oldalon is nézz szét,főleg a fórum területén találhatsz sok képet,de talán kérésre tesznek id fel párat: [link]

(#1744) Caesarion válasza bozont (#1743) üzenetére


Caesarion
aktív tag

hehe, go.0gle nekem is a barátom, ugy gondoltam h aki már(!) gyűjtött akkor azt a 10-30-50-akármennyi MB-ot csomagolva msn/email vhogy... cserébe sorozatokat tudnék adni (akár biztonsági másolat dvdt adok visszanemvárt kölcsönpénzért is), hogy ne szöszmötöljön letöltéssel vagy eBook vagy *.pps.
Érted, h ne egyesével vadásszam ;)

A 3.dik linket még nem ismertem azt köszimöszi :R

Te is fiam, Bluetooth ?!

(#1745) paaa


paaa
csendes tag

Hy all!

[link]. Ezt nézzétek meg, ez 1 1 órás és nagyon poénos AMV. Ajánlom mindenkinek! ;)

EZ A NICKEM, SAJÁT KÉRÉSEMRE LETT BANOLVA!!! A MOSTANI NICKEM: nem_tom

(#1746) Hellfrost válasza bozont (#1741) üzenetére


Hellfrost
csendes tag

Kösz a tippet majd meglesem... valamikor... rendesen el vagyok látva ismét, de sebaj, inkább sok legyen mint kevés :D Befejeztem a Chrno Crusade-et, ok, nem ment hamar, de most így sikerült... Hát nagyon jó lett, főleg a vége, sose gondoltam volna, hogy így fejezik be, remekmű! Ezen belül is a harcok figyelemre méltóak, úgy ötletre mint megvalósításra. Van itt lőfegyveres, puszta kezes, közelharci fegyveres, mágikus, idézett lényes, szellemi párbaj minden mennyiségben, és mindez ráadásul összevissza kombinálva nagyon látványos formában. De ez nem megy a történet rovására, mindezt úgy hogy még humor is jelen van nem kis mennyiségben. A vége meg az erősen ütős kategória, mint pl Shingetsutan Tsukihime, az a pár napig csak nézek ki a fejemből fajta.

(#1747) Caesarion válasza Hellfrost (#1746) üzenetére


Caesarion
aktív tag

hümm, naggyon jól hangzik a Chrno Crusade, legalábbis a go.0gle képek s a te ajánlásod alapján:), ha nem volna véges a chell0 letöltés, már szedném is. igy viszont megvárom mig bekerülök a koliba, ahol végtelen a limit :DDD. jam, mellesleg ne kapkodd el a link megnézését bocsi, Paaa, én igyekeztem végignézni, de már nem birtam tovább szenvedni :U. a videonyiszatok oké, mint egy kvíz, ismertem fel sorba a sorozatokat, de az alatta futó zene az idegeimre ment, némán meg értelmetlenné vált. Főleg az tette be a kaput mikor a Berserk cérnavékony hangon énekelve ''üvöltözik'' & harcol... na de kééérem :o

Te is fiam, Bluetooth ?!

(#1748) krokk válasza Caesarion (#1742) üzenetére


krokk
senior tag

devianarton van jó sok én onnan szedtem őket:) még mobil témám is bleach:) uruhara:)

the funniest thing about this text is that by the time you realize it doesn't say anything it's too late for you to stop reading it

(#1749) Caesarion válasza krokk (#1748) üzenetére


Caesarion
aktív tag

szent tehén, na erről beszéltem emberek, EZ egy aranybánya. reg-eltem, s át se látom, akkora adatbázis, tele tele klassz képpekkel :D Jam, tényleg, Uruhara miért nem megy vissza SocialSoc.-ba? s Aizen-taicho szerinted micsini?

Te is fiam, Bluetooth ?!

(#1750) Tempertur válasza Keitaro (#1) üzenetére


Tempertur
újonc

A ghost in the Shell rohadtul tetszet! Mtv-n néztem de sajna kihagytam egy csomó részt. Ráadásul németül. Amugy nekem a kedvencem a Ninja scroll. Neked mi a kedvenced?

Proud to be poison free

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.