Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1501) bandiras2


bandiras2
senior tag

Itt:
[link]
M_Stipee kolléga linkelt pár shotot egy Nightwish wideoklippből:
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]

Kérdése a következő:
Mi a címe ennek az animének?
Engem is érdekelne.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#1502) L3zl13 válasza bandiras2 (#1501) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Ez nem valamelyik Gundam? :F

Majd HSnet megaszondja.

Az biztos, hogy nem az általam látott mechás filmek közül való. (Pedig láttam párat.)

Aki hülye, haljon meg!

(#1503) bozont válasza bandiras2 (#1501) üzenetére


bozont
veterán

Nekem Gundamnek tűnik,de h pontosan melyik a sok közül azt nem tudom,még nem láttam őket(ami késik nem múlik :DD ).De addig amíg más is megerősíti amit írtam olvasgass vissza,írva vagyon egy hosszabb szösszenet a Gundamekről.

(#1504) zsiga667 válasza bandiras2 (#1501) üzenetére


zsiga667
addikt

Nekem is gyanús a Gundam, az egyik képen lévő mecha emlékeztet egyre amit valamelyik Gundam sorozat infójánál láttam az AniDB-n.

Egyébként melyik ez a klip? :)

(#1505) zsiga667 válasza zsiga667 (#1504) üzenetére


zsiga667
addikt

[link] ?=[link]
Nekem gyanús. :)

(#1506) Móci


Móci
addikt

No megnéztem a DearS-t. Mindekinek csak javasolni tudom, aki nevetni szeretne, no meg a happy end is egy nyomós ok.... :D

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#1507) L3zl13 válasza Móci (#1506) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Na és most kire szavazol? Ren vagy Miu? :DDD

Aki hülye, haljon meg!

(#1508) gabranek válasza bandiras2 (#1501) üzenetére


gabranek
aktív tag

ez nem videoklip, hanem AMV. az anime a gundam seed. a zene meg ha jol rémlik akkor a Tenth Man Down cimü szám.
a [link] -röl letölthetö amugy...jo kis amv, érdemes megnézni :)

田中れいな

(#1509) zsiga667 válasza gabranek (#1508) üzenetére


zsiga667
addikt

Akkor ezért nem tudtam hogy melyik Nightwish klipből van. :D

(#1510) Móci válasza L3zl13 (#1507) üzenetére


Móci
addikt

Miu aranyosabb, de Takeya mellett sztem Ren az igazi.... niii.
Sztem nii. :D

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#1511) L3zl13


L3zl13
nagyúr

Tegnap leszedtem az Advent Childrent. Belenézegettem, és nagyon jónak tünt.
Aztán eszembe jutott, hogy félbehagytam a FF VII-et, és ha megnézem a filmet, akkor teljesen elb@szom a játékélményt, pedig még szándékozok végigvinni valamikor, ha lesz rá időm... :(

Aki hülye, haljon meg!

(#1512) bozont válasza L3zl13 (#1511) üzenetére


bozont
veterán

Sztem nem b@szod el,mivel a film a játék történetét folytatja.Inkább azér érdemes előbb végignyomni h megértsed a filmet.Legalábbis ezt mondják.Sajnos a FF7 nem fut már ezen a gépen,PS-em meg nincs sajna :( Pedig szívesen végignyomnám az összes FF-t
Ha már a FFknál tartunk nézzétek csak,ismerős vkinek? :DD : [link]

(#1513) L3zl13 válasza bozont (#1512) üzenetére


L3zl13
nagyúr

FF7 miért nem fut? Nekem futott XP-n elég jól.
Egyébként úgy gondoltam, ha újra neki esek, akkor inkább PS verziót próbálom majd emulátorral... Abban reménykedek, hogy az ePSXe-n keresztül a játék jobban ki tudja használni a HW támogatást, mint a kb 5 éves XP patch-csel.

Aki hülye, haljon meg!

(#1514) gabranek


gabranek
aktív tag

sztem sem fogod elkurni a játékot. ha a film elött játszottál már vele, azzal inkább teljesebb élményt kapsz vissza. azt szoktam mondani, hogy ha ugy nézed a filmet hogy nem gameltél a vii-el, akkor csak egy egész jo akcio animet fogsz látni...viszont ha ismered a gemet, akkor kiesel a székböl is :) valahogy igy kell megcsinálni egy játékadaptáciot...az amiknak fel lett adva a labda rendesen.

ja amugy ez a nem pite: [link]
most dobja piacra a suntory :) alcoholmentes cucc. az also az 6-os csomagolásu premium pack....durva :)

[Szerkesztve]

田中れいな

(#1515) Anison


Anison
csendes tag

Sziasztok !

Most lesz egy szabad hétvégém mikor vna egy kis nyugim és azt tudakolnám meg milyen animékre töltsem az idöm :)
Mik azok amik szerintetek jok voltak és érdemes lenne megnéznem ? :U

(#1516) zsiga667 válasza Anison (#1515) üzenetére


zsiga667
addikt

Egy hétvége alatt elég erősen kell szelektálni... :)
Milyen stílus érdekelne?

(#1517) Móci


Móci
addikt

Amúgy azt már régóta meg szeretném kérdezni, h a japánok mit esznek a macsak-nőkön? Ez vmi sajátos mánia lehet?

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#1518) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Én meg azt nem értem, a japánok miért rajonganak az óriás embervezérelte robotokért, legyenek azok fémből, élő szövetből, mindegy miből. :)
Én be nem ülnek egy ilyenbe. :DDD

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#1519) Móci válasza Algieba (#1518) üzenetére


Móci
addikt

ÁÁÁ pedig sztem nagy fun lenne! Pláne a Unit 01... :D Csak ne egyesüljön vele az ember levesbe... :D

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#1520) zsiga667 válasza Móci (#1519) üzenetére


zsiga667
addikt

Én az Arbalestet vinném, az jobban néz ki. És még meg se öl ha rossz napja van. :DDD

Szóval a mechák jók. :)

(#1521) L3zl13 válasza Algieba (#1518) üzenetére


L3zl13
nagyúr

A mechákért való rajongás szvsz nem csak japán mánia.
Lásd pl. Battletech saga.
Másrészt meg látványos. Gondold végig az NGE-t mechák helyett tankokkal. :DDD

Szvsz az is benne van, hogy egy olyan gépezet, amit olyan szinten lehet irányítani, mintha a saját tested volna. Kicsit olyan ''szellem a gépben'' (Ghost in the shell) dolog, ami viszont már tényleg valamiféle modernkori japán mítosz/ideál.

És ha a mechák nem is feltétlenül, de az exoskeletonok mindenképpen katonai kutatás tárgyait képezik. Pl USA hadsereggel kapcsolatosan volt egy ilyen hír nem olyan régen.

Aki hülye, haljon meg!

(#1522) L3zl13 válasza Móci (#1517) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Macskalányok, elfek...
Olyan aranyos a fülük. :DDD

Normál emberi szerplőket is gyakran jelenítenek meg ''macskásítva'' az animékben bizonyos helyzetekben. Ez nyilván valóan kifelyez valamilyen tulajdonságot, viselkedést, ami a macskákra emlékztet. Ezt tovább víve ha egy szereplő valóba ilyen macska-ember keverék, az egyben azt is jelenti, hogy a fentebb említett macskaszerű viselkedésmód jellemző lesz rá általánosságban is.

Ezen kívül ha jól tudom a macskáknak is természetfeletti képességeket tulajdonítanak a japán mitológiában, mint a rókáknak és a mosómedvéknek is. Ennek alapján valószinűleg vannak különböző mesék macskadémonok által elcsábított férfiakról is. Szvsz ez is hozzájön.

És valószinűleg volt valami olyan anime/manga is amelyben szerepelt egy ilyen macskalány aki olyan népszerű lett, hogy sokan másolták.

Szóval ilyenek. No meg persze egy kis mánia is benne van. :DDD

Én személy szerint imádom a nekomimi-t. :DDD
Mondjuk szeretem a macskákat is.

Egyébként szvsz a macskákon kívül még 2 másik hasonló karaktertipus van, ami rendre felbukkan az animékben. Az elf és az android csajok.

Aki hülye, haljon meg!

(#1523) HSNet válasza bandiras2 (#1501) üzenetére


HSNet
aktív tag

The 08th MS Strike Team :)
Gundam Side story az One-Year War alatt játszódik, OVA, de volt az első 8 részből egy film is összevágva Miller's Report címmel.

In God We Trust. Everyone else must have an X.509 certificate.

(#1524) HSNet válasza zsiga667 (#1505) üzenetére


HSNet
aktív tag

Azért gyanús, mert a Gundam sorozatokban, az aktuálisan Gundamnak hívott gép (vagy a Gundamok között a főszereplő gépe) tradícionálisan ezzel a festéssel, vagy ennek kisebb variációjával van ellátva (fehér alapok, ez a fajta kék, és diszítésnek vörös, esetleg vörös és arany betétek). Az OVA-ban szereplő gép egyébbként nem Gundam, hanem az RX-78-as prototípus (az eredeti sorozat eredeti Gundam-ja) alapján készült tömeggyártott modell. A belinkelt Seed-es képen a háttérben az GAT-X105 Strike látszik, ami az eredeti sorozatban szereplő Gundamnak felel meg (ebből is csináltak sorozatgyártott változatot):D

In God We Trust. Everyone else must have an X.509 certificate.

(#1525) zsiga667 válasza HSNet (#1524) üzenetére


zsiga667
addikt

Te beteg vagy ember, kezeltesd magad...:DDD

(#1526) Anison


Anison
csendes tag

Nem is tudom ,minden amiben nem tocsog a vér ,habár .... nah szoval olyan minek szép története van ,de mondjuk de legyennnek benne mondjuk robotok ,meg ne is legyen nagyon elvont

(#1527) zsiga667 válasza Anison (#1526) üzenetére


zsiga667
addikt

Robotos akcióvígjáték pl. a Full Metal Panic, ez erősen ajánlott. :D
Véres de nagyon jó történelmi dráma a Kenshin OVA1 (4 részes). Szintén nem szabad kihagyni.
Romantikus ökörség például az Onegai Teacher, szintén a kategóriájának a csúcsa.
Ha meg ''csak'' egy kellemes, jó történetű mesére vágysz, akkor Miyazakitól bármi. (Mononoke, Nausicaa, Laputa, stb.)

Így hirtelen ezt tudnám ajánlani, ez mind nagyon jó.

(#1528) Móci válasza L3zl13 (#1522) üzenetére


Móci
addikt

Nekem is tetszenek ezek a macska - ember figurák... :D
No meg az elf lányok... :D Hajjajjj....

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#1529) HSNet válasza zsiga667 (#1525) üzenetére


HSNet
aktív tag

Zsiga:
Thx:DDD

Anison:
Woderfull Days - Kicsit gyenge történet, nincsenek robotok, se vér (sok), és végülis szép a történet.
Slayers - Bármelyik sorozat, esetleg valamelyik film. Vér nincs, szép történet nincs, robotok sincsenek, de nagyon durvák (jól) a poénok.
Onegai Teaher - Vér nincs, aranyos, happy end, és mellette poénok.
The 08th MS Strike Team - Harc van, vérengzés nincs, szép kerek történet, nem elvont, van mondanivalója, mechás, stb
Full Metal Panic - Jópofa, aranyos, mechák is vannak benne, viszont nyitott a történet (folytatása várható).
Speed Grapher - Csak kicsit elvont, a története nagyon megkavarodik a végére, de aztán minden kitisztul. Mechátlan.
Macross Zero - Csak picit elvont, és csodálatosan szép (mind a rajz, mind a történet).
Elfen Lied - Szerintem nagyon szép történet, mások szerint kicsit véres. Lehet, hogy engem egyáltalán nem zavar a vér. Kicsit elvont.
Ghost in the Shell - Kicsit elvont, de azért érthető, erősen addiktív, története fenomenális, ráadásul erősen cyberpunk-os környezet. Nem véres, és bár vannak benne robotok, de nem mechák:)ű
Appleseed (2004) - Kellemes, de könnyen emészthető történet, nagyon szép grafika, és ráadásul jó rövid. Ebben is vannak robotok (hehe), de nem igazán mechák ( ;] ).
Trinity Blood - Vámpíros, azaz mégsem, de mégis:) Na jó, igazándiból egy elég érdekes jövőkép, amibe kicsit belekeveredik a Vatikán, meg holmi vámpírok is, de mégis sci-fi, a látszat ugyanis néha csal:) Kicsit misztikus, kicsit sötét, kicsit csavaros, éppencsak véres, és nagyon jó.

Pillanatnyilag ennyi jutott eszembe olyan ami egy hétvége alatt kényelmesen emészthető (persze nem mind egyszerre ^_^), válogass belőle, aztán referálj. Persze ha egy kicsit pontosabban fogalmazod meg igényeidet, akkor tudunk konkrétabbakat is ajánlni (pl. Gundam összest :DDD ).

In God We Trust. Everyone else must have an X.509 certificate.

(#1530) HSNet válasza Móci (#1528) üzenetére


HSNet
aktív tag

Nézz bele a Black Cat-be:) Elf lányok nincsenek benne, mackás ember viszont egy darabig ;] kettő is.

In God We Trust. Everyone else must have an X.509 certificate.

(#1531) Integra


Integra
titán

final fantasy vii - advent children
[link]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1532) Integra válasza HSNet (#1524) üzenetére


Integra
titán

egy kis gundam:)
[kép]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1533) HSNet válasza Integra (#1531) üzenetére


HSNet
aktív tag

Final Fantasy VII ismerete nélkül eléggé se-füle, se farka, viszont valóban csodaszép, ha meg ismered az FF VII-et, akkkor nézd meg a Last Order-t is, az a majdnem közvetlen előzmény 2x percben.

A kép meg a Hyaku Shiki (type 100) a Zeta Gundamból:) Ezen kívül csak 1 arany gép van az Akatsuki (Hajnal) [kép]
Úgyhogy nem nehéz kitalálni, melyik van a képen:)

[Szerkesztve]

In God We Trust. Everyone else must have an X.509 certificate.

(#1534) Integra válasza L3zl13 (#1521) üzenetére


Integra
titán

battletech rulz, elképesztően jók a könyvek, vagy 25 kötet megvan eddig:)

amúgy mechából nálam azért a mai napig a robotech az igazi

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1535) Integra válasza HSNet (#1533) üzenetére


Integra
titán

sajna nem játszottam az ff játékokkal, azt se tudom melyikkel érdemes kedzeni

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1536) HSNet válasza Integra (#1535) üzenetére


HSNet
aktív tag

Bármelyikkel, nem függ össze a történetük, még csak nem is ugyanabban a világban játszódnak. Mondjuk a VII-es nagyon jó, azt érdemes már csak a tröténete miatt is végigvinni. A X-est, meg az X-2-t néztem még meg végig, azok se rosszak, de a VII-hez képest inább szépek, mint jók:(

In God We Trust. Everyone else must have an X.509 certificate.

(#1537) HSNet válasza Integra (#1534) üzenetére


HSNet
aktív tag

A Robotech, az a Macross-ból, a Southern Crossból, és a Mospeadaból volt összevágva, direkt az amerikai piacnak. Ezekből csak a Macross-t ismerem, és hát az legalábbis érdekes:) Battletech meg persz hogy rulz.

In God We Trust. Everyone else must have an X.509 certificate.

(#1538) Integra válasza HSNet (#1537) üzenetére


Integra
titán

maga a sorozat 3 szezonból állt.
már megtaláltam a neten, hol lehet megvenni eredeti dvd-n a kb 85 részt, de irdatlan összegbe kerül:(


[Szerkesztve]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1539) HSNet válasza Integra (#1538) üzenetére


HSNet
aktív tag

Ja, az első szezon a Macross, a második a Southern Cross, a harmadik meg a Mospeada rövidített, és kicsit átirt változata (a három sorozat eredetileg nem kapcsolódik egymáshoz, ennyit változtattak, meg néhány nevet írtak át, ja és a párbeszédeket szabták sokkal amerikásabbra). Mostanában lesz egy folytatása a Robotechnek, azzal együtt ha minden igaz, újra kiadják az eredetit, akkor talán az ára is esik (főleg mivel EU piacra is ki akarják dobni).

In God We Trust. Everyone else must have an X.509 certificate.

(#1540) Integra válasza HSNet (#1539) üzenetére


Integra
titán

kíváncsi vagyok, félek hogy elcseszik
nekem mondjuk a rick hunter sorozat az igazi, a harmadikkal nem igazán tudtam megbarátkozni, valahogy az már más volt

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1541) bozont válasza HSNet (#1536) üzenetére


bozont
veterán

És nemsokára jön a FFVII Remake is!! :C :DD

(#1542) Kokkantas


Kokkantas
aktív tag

Sziasztok!

A InuYasha ''filmekhez'' lenne szükségem feliratra, mert sehol sem találok. plz help me!

(#1543) bozont válasza Kokkantas (#1542) üzenetére


bozont
veterán

Itt megtalálod: [link]
Asszem csak regisztráció után tudsz letölteni,van sokminden jóság itt :D

(#1544) Kokkantas válasza bozont (#1543) üzenetére


Kokkantas
aktív tag

Köszike. :R

(#1545) HSNet válasza Integra (#1540) üzenetére


HSNet
aktív tag

Integra:
Elvileg a nagy sikerre való tekintettel a 2. sorozatot hogják folytatni, amit annak a bemutatása óta terveznek, csak mivel nincsen elég kész anyag, meg a licenszelése is problémás volt, ezért csak mostanában álltak neki, viszont így újra lesz rajzolva. Ha minden igaz akkor a kreatív stáb ugyanaz marad (legalábbis a történet írók, és a tervezők), úgyhogy akár még jó is lehet.

Bozont:
És nemsokára jön a FFVII Remake is!!
Ez még csak pletyka. A Sqare-es arcok eddig mindig tagadták, hogy készülne remake, a leg pozítívabb hozzászólásuk is csak annyi volt, hogy ''semmi sem lehetetlen''. Szóval ezt a ''nemsokára'' dolgot annyira nem remélném. Megjegyzem, én örülnék a legjobban neki, ha meglepiből mégis kiadnák valahol a PS3 megjelenés környékén:B

In God We Trust. Everyone else must have an X.509 certificate.

(#1546) Sir Pocok


Sir Pocok
őstag

Szerintem a legjobb három Final Fantasy:

Final Fantasy 6
Final Fantasy 7
Final Fantasy 10

Többit is végignyomtam, de számomra ez a három volt a legnagyobb hatással.

Az erős embernek nincs szüksége hatalomra, a gyönge jelleműt pedig tönkreteszi.

(#1547) HSNet


HSNet
aktív tag

Na újabb beszámolók készültek, némelyiket már régebben láttam, ezért lehetnek bennük baromságok.

Gunparade March:
Mechás történet, a szokásos sablonokkal, ennek ellenére a történet vezetése, és a rövidsége miatt egészen jól emészthető. Poénosabb részek is vannak benne, kicsit FMP-s beütéssel, de annak azért nem éri el a szintjét. Alternatív valóságban játszódik. A II. VH során külöbnös szörnyek tüntek fel, amik ellen a hagyományos fegyvereknek nem volt túl sok hatása. Az évek során az emberek kifejlesztettek nagyjából használható eszközöket a legyőzésükre, de még így is csak nagy áldozatok árán tudják a még lakható területeket megóvni. Az egyre elkeserítőbb emberhiány miatt Japánban már a középiskolások közül is soroznak be embereket. A történet egy ilyen középiskolai századot mutat be, ahova frissen helyeznek át az egyik elitt iskolából egy pilótát (Mai). A sorozat tulajdonképpen a századon belüli emberi kapcsolatokra koncentrál, hogy miként viseli egy csapat fiatal a mindennapos életveszélyt, ami mellett ki-ki próbálja a saját boldogságát megtalálni. A konfliktusok középpontjában / hátterében általában a zárkózott, de kiválló mecha pilóta Mai, iletve az FMP-s Mao-ra (jellemében, hozzáállásában) nem kicsit hasonlító instruktoruk (Hara) áll. Persze ebben is van kötelező szerelmi száll, az átlagos képességű, tipikus lúzert (Hayami) egy tandemgépben a jégkirálynő szerű Mai mellé helyezik. Hayami idővel kinővi a lúzerségét, javulnak a képességei, és még azt is elhiszi, hogy van esélye Mai-nál;] A harcok nem túl emlékezetesek, de azért van bennük egy-két szép jelenet.
Ha jól emlékszem, akkor valamilyen PS2-es játék alapán készült, de ez ne riaszon el senkit, nem érezni rajta.

Gunparade Orchestra:
Nem a Gunparade March folytatása, inkább csak amolyan alternatív történet, egy nagyon hasonló settingben (eddig 1 különbbséget találtam). Jelenleg fut, eddig 5 részt láttam belőle, ez alapján a jelenlegi mechás anime felhozatalból ajánlható, de nem hiszem, hogy nagyon maradandó nyomokat hagyna bárkiben is.

Ghost in the Shell: Stand Alone Complex, és 2nd GIG:
A Ghost in the Shell világában játszódik, a GitS szereplői a főhősök itt is, de alternatív idővonal mentén mozog a történet (a Pupet Master-es események itt nem történtek meg, illetve csak valami ahhoz hasonló, de más kimenetellel). A 2nd GIG a SAC közvetlen folytatása. Mivel a soroztnak más a rendezője mint a filmeknek, ezért kisebb eltérések akadnak, de semmi jelentős. Mindkét sorozatnak van egy központi történetszála, ami már a legelejétől ott húodik a háttérben, de csak az utolsó részekben záródik le. A történethez nem, vagy csak nem szorosan kapcsolódó részek is vannak elszórva közben, úgyhogy egyáltalán nem lesz erőltetett. Amennyiben láttad, és szeretted a filmeket az elgondolkodtató részek miatt, akkor a fő történetszál tetszeni fog. Ha a harci jelenteket szeretted bennük, akkor a részek 90%-ban nem fogsz csalódni. Ha nem láttad még a filmeket, de szereted a cyberpunkos témát, akkor szintén nem fogsz benne csalódni.
Ha pedig egyszerűen egy olyan animét akarsz megnézni, ami tökéletesen megfelel eye-candynek (ha nem akarsz rajta gondolkodni) éppúgy, mint mély filozófiai problémákat boncolgató sorozatnak (amit nem eröltet rád), és e mellett szépen megrajzolt részeket kever éppen odaillő CGI-vel, és ráadásul a zenéje is fenomenális, akkor azthiszem nem kell tovább keresned.

Jigoku Shoujo:
Van egy weboldal, ahova ha éjfélkor beírod a haragosod nevét, akkor jön a Pokol Lány, és elviszi a pokolba. Azonban amikor egy embert elátkoznak, két sír készül. Az elátkozó lelke halála után szintén a pokolra jut. Eléggé lerágott csont, a megvalósítása miatt mégis javasolom. Nézz meg belőle egy-két részt, ha tetszik akkor jöhet a többi is. Az első néhány rész egymástól független történetekből áll, valahol a hetedik rész környékén kezd kialakulni valmilyen közös történet, majd meglátjuk mi lesz belőle. Az eddigiek alapján alapvetően jó, de egy eröltetett befejezéssel még el lehet rontani.

Black Cat:
Na erről nehéz írni. Leginkább úgy tudnám jellemezni, hogy Cowboy Beebop keverve Slayers-el, egy kicsit alternatív jelenbe helyezve. Az elején két fő történetszáll is elindult, majd meglátjuk mi lesz belölük. A legjobb ebben a sorozatban az, hogy ha a végét esetleg nagyon elrontják, akkor is minimum erős közepes, de inkább jó lesz, és jelenleg még bőven megvan benne a lehetőség , hogy az említett két klasszikus valamelyikéhez felnőjön .

In God We Trust. Everyone else must have an X.509 certificate.

(#1548) Móci


Móci
addikt

Nem tud vki angol anime felriatokkal foglalkozó oldalakat?
Konkrétan Shuffle!-hez kellene felirat fordítás céljából... :D

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#1549) HSNet válasza Móci (#1548) üzenetére


HSNet
aktív tag

Próbáld meg a [link] subkeresőjét, esetleg próbálj meg beszélni irc-en valamelyik csapattal, akik fordították. Ha volt belőle softsub verzió, akkor az is megoldás lenne, de az anidb szerint csak fix sub van belőle.

In God We Trust. Everyone else must have an X.509 certificate.

(#1550) bozont válasza Móci (#1548) üzenetére


bozont
veterán

1543-as hozzászólás,nézd meg azon a linken hátha.

[Szerkesztve]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.